Isus, Żydzi, Watykan, co się tak naprawdę stało? – luźne myśli

Chcę się podzielić z wami moimi przemyśleniami na temat Isusa, Żydów i Watykanu i tego co się stało w czasach Isusa i jakie to ma skutki dzisiaj.

Zastanówmy się co dzieci diabła zyskały dzięki temu, że przedstawiły Isusa jako takiego, który łamał zakon? Bo to od nich mamy Biblię…

Po pierwsze stworzyli sobie usprawiedliwienie, dlaczego Go zabili. Przypuszczam, że historia była taka:

Isus nie zmienił Prawa, tylko wytykał im ich szatańskie implementacje, które dziś nazywamy talmudem i kabałą (wtedy nie były one spisane). Oni czuli się bardzo zakłopotani tą sytuacją, wiadomo… I wymyślili taki plan. Zabiją Go. Ale kiedy On zmartwychwstał, postanowili, że muszą zatrzeć Jego prawdziwe nauki i powplatali do Jego prawdziwych wypowiedzi swoje, wymyślone szatańskie bzdury. Widzimy to w ewangeliach, bo one są sprzeczne między sobą, i co gorsza są sprzeczne z tzw. Starym Testamentem. Ponadto wymazali Go z ksiąg proroków tam, gdzie tylko to było możliwe poprzez nowe przekłady które porobili. Chcieli mieć kontrolę nad zwykłymi Żydami genetycznymi, nad ich wiarą. Co im to dało?

Do zwykłych prawdziwych Żydów mówili: zobaczcie, nie możecie uznać Isusa jako mesjasza, bo On łamał prawo, a u proroków pisze, że On nie złamie prawa. To stworzyło im drogę do rozpropagowania judaizmu wśród prawdziwych Żydów. (Piszę prawdziwych, bo dzieci diabła – Sanhedryn, czyli ci co byli przy korycie tylko podawali się za Żydów, tymczasem nimi nie byli, byli plemieniem żmijowym zgodnie z tym co mówił o nich sam Isus.) Ich celem było to, aby prawdziwi Żydzi nie uznali mesjasza. Tzw. Stary Testament został przez nich zmieniony w taki sposób, że usunęli Chrystusa tam gdzie mogli i zamienili na króla Dawida, Cyrusa króla Persji. Będę szczegółowo wskazywał te miejsca, w których to jest widoczne.

Drugi ich cel był taki, aby tym, którzy chcą jednak przyjąć mesjasza (Żydom i nie Żydom) wmówić, że On przyszedł na świat po to aby założyć nową religię – chrześcijaństwo. I tutaj misję wykonał fałszywy apostoł Paweł, ich brat czyli dziecko diabła, który do Żydów mówił otwarcie: nie przestrzegajcie zakonu, bo już nie obowiązuje, liczy się tylko wiara w Chrystusa! (Podkreślam ponownie fakt, że Paweł z faryzeuszami grali do jednej bramki – uchwyć to). Natomiast do nie Żydów mówił to samo, tzn. że liczy się tylko wiara w Chrystusa, ale miał z nimi o tyle łatwiej, że nie musiał ich odciągać od przestrzegania zakonu. Nie Żydzi nie przestrzegali zakonu i im wmówiono, że Chrystus przyszedł po to, aby oddać za nich życie, za darmo wykupić ich łaską bez potrzeby przestrzegania przez nich zakonu. Stworzył fałszywą doktrynę jakoby Chrystus przyszedł już zawrzeć nowe przymierze, które już trwa. To dzięki temu podzielono Biblię na pół i wmówiono ludziom, że to co było przed przyjściem Isusa się zdezaktualizowało. I ludzie skupili się na naukach Chrystusa i całym tzw. Nowym Testamencie, który został zmanipulowany przez dzieci diabła. W ewangelie wpleciono nauki diabła, a prym wiedzie tu ewangelia Łukasza – najlepszego kompana Pawła. Dzieje apostolskie (również autorstwa Łukasza) i listy Pawła zostały napisane przez dzieci diabła. Jedynie niektóre listy innych nauczycieli zawarte w NT wydają się być jako tako prawdziwe, choć i w nich można doszukać się problemów. Natchniona z pewnością jest Apokalipsa, choć obiło mi się o uszy, że gdzieniegdzie również ktoś coś poprzekręcał – wiem to z wykładów prof. W. Veigth’a.

Co na to wszystko zrobili Żydzi, którzy przyjęli Isusa i dalej zachowywali zakon? Oni znaleźli się między młotem a kowadłem, bo Żydzi judaizmu z nimi zaciekle walczyli i chrześcijanie także. Dlaczego? Bo chrześcijanie uważali, że zakon nie obowiązuje, a ponadto wpajało się im niechęć, nienawiść do Żydów (ale do wszystkich Żydów). Jak to zrobiono?

Dzieci diabła wymyślili, że to Żydzi genetyczni zabili Isusa i należy ich za to nienawidzić. A jaka jest prawda? To dzieci diabła, a nie Żydzi zabili Isusa. A winę zrzucili na Żydów czyli naród wybrany, potomstwo Jakuba. (wiemy, że Żydzi to tylko ułamek Izraelitów….)

Skutkiem całej tej szatańskiej intrygi jest to, że dzieci diabła po odejściu Isusa zatarły Jego prawdziwe przesłanie, które z pewnością brzmiało: niech wszyscy ludzie nawrócą się do zakonu i wierzą we mnie, bo dałem za nich ofiarę, aby po mimo łamania zakonu, mogli zostać zbawieni.

Dzieci diabła stworzyły 2 przeciwstawne religie (judaizm i chrześcijaństwo), które miały nawzajem walczyć po to, aby powodować ciągłe napięcie i prowokować ludzi do określenia się po jednej ze stron. Tymczasem po żadnej ze stron nie było prawdy. To stara klasyczna szatańska sztuczka. Żadna z tych religii nie pochodzi od Boga. Szatan bardzo sprytnie to wymyślił. Mówił: po czyjej jesteś stronie? Żydów czy chrześcijan? Określ się!!! A obie były kontrolowane przez niego i są do dzisiaj. Konflikt tych religii, do których jeszcze potem doszedł stworzony przez Watykan islam ma mieć swój finał w III wojnie światowej, w której te religie mają się nawzajem zniszczyć. Kiedy to się stanie, z chaosu wyłoni się prawdziwa religia Szatana – czysta doktrynalnie. Czysty satanizm ogłoszony jako dobrodziejstwo dla mas. Szatan będzie udawał Boga, a większość ludzi da się na to nabrać.

Autorem nienawiści do Żydów zaszczepionej ludziom jest kościół katolicki. To oni za tym stoją. Nienawidzą Żydów i to samo zaszczepili ludziom. Nie mylmy tu prawdziwych genetycznych Żydów z przywódcami religijnymi judaizmu, którzy lgną do papieża jak muchy do gówna. Wiadomo czemu – oni czczą tego samego boga – diabła. Dlaczego zaszczepili ludziom nienawiść do Żydów? Może dlatego, że oni starają się zachowywać prawo? Oczywiście, wśród Żydów jest wiele odłamów religijnych mniej i bardziej kontrolowanych przez Szatana, ale oni jako jedyni starają się przestrzegać zakonu. Wychodzi im to lepiej lub gorzej w zależności od tego czy korzystają tylko z Tory, czy także z Talmudu i Kabały (diabelskich nauk). W każdym razie krk wszczepił nam wrodzoną nienawiść do Żydów na którą bardzo łatwo dajemy się nabrać. To krk stworzył antysemityzm. Jak byłem mały i graliśmy na podwórku z kolegami w kapsle na torze z piasku, i na torze trafił się kamień, który należało wyciągnąć, bo był przeszkodą dla kapsli, to wiecie jak na niego mówili? Żyd! Czyli od małego jest nam wpajana nienawiść do Żydów.

Całe chrześcijaństwo powstało w oparciu o nienawiść do Żydów.

I mam tutaj pewne obawy, czy na prawdę jest tak, że to chrześcijaństwo jest najbardziej atakowaną religią przez Watykan czyli Szatana (tak próbuje nam to przedstawiać Heniek Kubik). Chyba niekoniecznie, jak się spojrzy na historię, np. na II wojnę światową, to do komór w pierwszej kolejności szli ortodoksyjni Żydzi, a nie katolicy. A co obserwujemy dziś? Cały czas to samo, wśród społeczeństwa celowo sączy się jad przeciwko Żydom, a nie przeciwko chrześcijanom. Przeczytałem książkę pewnego Żyda mesjanistycznego, który napisał, że w trakcie II wojny światowej najgorzej byli traktowani Żydzi mesjanistyczni. Nie wiem skąd on to wziął, to były raczej jego wspomnienia. Jak mi broda urośnie i będę nosił frędzle na końcu płaszcza, to ludzie będą patrzyli na mnie jako na tego, który zabił Isusa. To jest OWOC działania diabła za pomocą Watykanu. Inaczej tego nie można nazwać. Trzeba przyznać, że diabeł wymyślił to po mistrzowsku: jego plemię udaje Żydów, czyli naród wybrany. Oni dorwali się do władzy oczywiście, bo są sługusami diabła – to normalne. A zwykłym ludziom się mówi, że Żydzi to są ci najgorsi, bo odpowiadają za całe zło tego świata razem z masonami. A gdzie tu jest prawda? Za całe zło, lub przynajmniej za większość odpowiadają dzieci diabła, które faktycznie nami rządzą udając przy tym Żydów genetycznych. I oni swoim postępowaniem czynią szkodę prawdziwym Żydom genetycznym. Bo ludzie nie rozróżniają między dziećmi diabła przy władzy, a prawdziwymi Żydami. Nie mają pojęcia nawet, że dzieci diabła istnieją. Efekt jest taki, że ludzie nienawidzą Żydów genetycznych, którzy starają się zachowywać prawo. Nie mówię tu o judaizmie, bo to kabalistyczny satanizm, ale np. o Żydach ortodoksyjnych opierających się tylko na Torze, a do tego jeszcze uznających Isusa jako mesjasza. Tzn. przeciętni ludzie nawet nie rozróżniają judaizmu od ortodoksów. Wszystkich kładą do jednego wora. Wśród Żydów wyznających judaizm jest również dużo genetycznych Żydów którzy nie wiedzą co robią. To są tacy “nasi katolicy”. Ale wśród nich także są dzieci diabła, ich liczba rośnie im wyżej idziemy w hierarchii przywódców religijnych. Wszystko się kończy oczywiście na papieżu i Watykanie. Można powiedzieć, że mamy prawdziwy “misz-masz” wśród Żydów, mieszankę wyznaniową i genetyczną. Oni wszyscy będą przecedzeni jak Isus wróci na ziemię. Do tego oczywiście dochodzi temat rozproszonych po całym świecie izraelitów nieświadomych swojego pochodzenia, którymi możemy być my sami. Jak to uchwycimy, to mamy jakiś prowizoryczny obraz sytuacji.

Można zadać pytanie: to jaka religia jest prawdziwa i pochodzi od Boga? Przestrzeganie zakonu mojżeszowego z wiarą w Isusa jako tego, który oddał życie za nasz grzech odstąpienia od zakonu. Ja cały czas dożę do tego. Aby dojść do prawdy należy starać się łączyć razem pisma proroków z ewangeliami wiedząc przy tym co Szatan zrobił rękoma Łukasza i Pawła. To jest moje prywatne zdanie, do którego doszedłem po długiej wędrówce…

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s