Babiloński kalendarz diabła

Czy zastanawiałeś/aś się kiedyś, dlaczego dni tygodnia nazywają się tak a nie inaczej? Dlaczego dzień zaczyna się o północy? Dlaczego południe to symbolicznie najważniejszy moment każdego dnia? Dlaczego rok zaczyna się 1 stycznia? Dlaczego dzień świąteczny to niedziela? Czy zastanawiałeś/aś się komu to zawdzięczamy?

Oczywiście: papiestwu – cesarstwu rzymskiemu, a ostatnie zmiany Papieżowi Grzesiowi. Posługujemy się kalendarzem gregoriańskim.

Jak myślisz, czy ten kalendarz ustanowiono tak, aby był zgodny z kalendarzem Boga opartym o księżyc i słońce? (Rdz.1:14 Potem rzekł Bóg: Niech powstaną światła na sklepieniu niebios, aby oddzielały dzień od nocy i były znakami dla oznaczania pór, dni i lat!) ?

Odpowiedź nasuwa się sama: Papież jako władca tego świata i główny wykonawca rozkazów diabła nigdy nie zrobiłby nic na korzyść Boga. I tak też stało się i tym razem.

Bóg absolutnie nie przekazał nikomu władzy dotyczącej ustalania zmian w kalendarzu, ponieważ kalendarz Boga bezpośrednio wynika z tego, że to Bóg w 6 dni stworzył świat i chciał, aby każdy człowiek co tydzień sobie to przypominał obchodząc Sabat.

Według Boga powinno być mniej więcej tak:

–         rok zaczyna się mniej więcej na wiosnę

–         każdy dzień zaczyna i kończy się zachodem słońca

–         każdy nów księżyca jest początkiem miesiąca i ma to być dzień świąteczny

–         ludzie mają obchodzić 7 dzień tygodnia jako dzień poświęcony Bogu, dzień odpoczynku – Sabat (to jest czas od piątku od zachodu słońca do soboty do zachodu słońca)

–         co do świąt biblijnych, to jest to długi temat, a artykuł o tym pojawi się w stosownym czasie, prawdę mówiąc kwestia świąt biblijnych jest trudna, nie mam jej jeszcze przerobionej, bo skupiam się póki co na prawidłowym świętowaniu Sabatu

Zainteresowanych odsyłam do kalendarza żydowskiego. Chociaż niestety ostateczna wersja tego kalendarza została również ustalona przez Sanhedryn – synów diabła, dlatego trzeba być ostrożnym i sprawdzić to co się zgadza z Biblią, a co nie.

Jeśli ludzie nie szanują kalendarza Boga, to jakby plują Mu w twarz. Wiadomo kto za tym stoi. Przypomnijmy proroctwo Daniela 7:25:

25. I będzie mówił zuchwałe słowa przeciwko Najwyższemu, będzie męczył Świętych Najwyższego, będzie zamyślał odmienić czasy i zakon; i będą wydani w jego moc aż do czasu i dwóch czasów i pół czasu.

Jest tu mowa o tym, że Watykan będzie usiłował zmienić Prawo Boga, kalendarz i zasady odmierzania upływu czasu, dni świąteczne.

I widzimy to od dawna:

–         ludzie nie wiedzą, że dni zaczynają się i kończą zachodem słońca, a nie o północy

–         wobec tego ludzie nie wiedzą, że biblijny dzień święty to nawet nie sobota, tylko czas od piątku od zachodu słońca, do soboty do zachodu słońca

–         nie dość, że to pomieszano j.w., to jeszcze ustanowiono 1 dzień tygodnia dniem słońca (z ang. Sunday) i nakazano go czcić, a tych co nie chcieli się podporządkować mordowano. Kult słońca to kult diabła. To jest biblijne ABC i każdy czytający ten tekst powinien to wiedzieć.

–         ludzie nie wiedzą, że księżyc został stworzony przez Boga do odmierzania miesięcy i nów powinien być dniem świątecznym jako pierwszy dzień miesiąca

–         ludzie nie wiedzą, że gdy obchodzą sylwestra w grudniu, to plują Bogu w twarz, bo wtedy nie ma żadnego końca roku według Boga – i to jeszcze robią to północy – dla Boga nic nie znaczącej godzinie

–         ludzie nie wiedzą, że pomiar czasu w ciągu dnia sztucznie ustawiono tak, aby godz. 12 wypadała zawsze kiedy słońce jest najwyżej na nieboskłonie (tu pomińmy zmiany czasów z zimowego na letni, bo to wymysł naszych czasów); Dlaczego tak zrobiono? Bo to oddawanie czci słońcu – a więc solarny kult diabła. Codziennie o tej godzinie grają hejnał z wieży mariackiej w Krakowie transmitowany przez radio.

–         Ludzie nie wiedzą, że święta bożego narodzenia i wielkanocy to pogańskie diabelskie święta oddawania czci Szatanowi nie mające nic wspólnego z Chrystusem podobnie jak i wszystkie święta obchodzone w ciągu całego roku

–         Ludzie nie zastanawiają się nad tym, że powinni się zapoznać ze świętami nadanymi przez Boga w Biblii, a nie bezmyślnie wykonywać wolę Watykanu

I na koniec jeszcze taka ciekawostka – uzupełnienie. Wyobraźmy sobie, że ja doszedłem do wniosku, że chciałbym zmienić kalendarz, bo odkryłem, że taka zmiana przyniesie jakąś korzyść dla ludzkości. Co mogę zrobić? Mogę napisać książkę, głosić wykłady, podróżować z tym po całym świecie… Czy to coś da? Nigdy.
A więc kim bym musiał być, aby zmienić kalendarz dla świata? Władcą tego świata.

A kto ustala kalendarz? Watykan, papież. Tak więc kto jest władcą tego świata? Papież. Wystarczy jedna bulla papieska ze stosownym zarządzeniem i pół świata błyskawicznie się dostosowuje do zmiany kalendarza. Reszta po jakimś czasie, i zostaje garstka państw, które nie przyjmują tej zmiany. Są to dziś państwa prawosławia, które teoretycznie są podobno niezależne od Watykanu. Do czasu… Tak czy siak prawosławne państwa posługują się kalendarzem juliańskim, także w zasadzie to jeden pies, bo Juliusz Cezar tak samo jak i papież służyli temu samemu panu: Szatanowi (byli jego dziećmi). Zarówno Julisz Cezar, jak i papież Grzegorz XIII byli po prostu władcami cesarstwa rzymskiego, tu polecam film dla początkujących w temacie Imperium rzymskie rządzi nadal.

Ten artykuł bardzo pięknie łączy się z artykułem Blef nowego przymierza cz.2

Brain Breaker

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s