Metody działania Szatana cz.2 – małymi, niezauważalnymi kroczkami!

Metody działania Szatana cz.2

Druga metoda, jaką się posługuje diabeł i jego plemię polega na robieniu „,malutkich, niezauważalnych kroczków, które nieustannie przybliżają go do celu”. Zerkniemy sobie na kilka przykładów, które najlepiej nam to wyjaśnią.

Wiecie do czego Szatan używa muzykę rozrywkową? Wszyscy wiemy, że do pozornie niewinnie wyglądających piosenek wplata treści, które mają na celu satanizację społeczeństwa. Ale to się nie dzieje z dnia na dzień, tylko jest to proces, który rozpoczął się w momencie pojawienia się ogólnodostępnych mediów. Zaczęło się od radia, potem przeszło do telewizji, a dziś do internetu. Dzisiejsze społeczeństwo nie jest już zbulwersowane patrząc na murzyńskie teledyski, w których nagie kobiety tańczą przy samochodach, w których siedzą “wspaniali” artyści. Ale nie zawsze to tak wyglądało. Szatan musiał do tego doprowadzić stopniowo. Tak więc zaczynał w momencie, w którym społeczeństwo było bardzo wyczulone na wszelkie przejawy poluźnienia norm obyczajowych. I tak np. kiedy Elwis Presley ruszał biodrami – w tak charakterystyczny dla siebie sposób – ludzie dzwonili do telewizji, że nie życzą sobie, aby ich dzieci oglądały coś takiego. Początkowo dawało to rezultat, bo w mediach też pracowali normalni ludzie, ale docelowo, oczywiście to nic nie dało, wiadomo, Szatan robił swoje. Na marginesie, Elwis posiadał swojego specjalnego „duchowego przewodnika”, masona, który czuwał nad jego pracą… Wiedzieliście o tym? Niestety nie jestem w stanie podać wam linku, bo już nie pamiętam gdzie to przeczytałem.

A Beatlesi? Oni swoją muzyką wprowadzili niesłychaną rewolucję obyczajową. Nie zdajemy sobie sprawy, jakie to pociągnęło za sobą skutki dla społeczeństwa. Ludzie nieświadomie dali się ponieść na fali tej muzyki – trzeba przyznać, że była porywająca… Ale to wszystko było misternie zaplanowane przez masonów. Na teledyskach pokazywano sceny, które początkowo były trudne do zaakceptowania dla starszego pokolenia. Tu pomijam już treści piosenek, bo podałem adekwatny przykład piosenki “Imagine” tutaj. Chodzi nawet o takie rzeczy jak sposób tańca fanów na teledyskach… Jak dziś na to patrzymy, to dla nas to jest nic w porównaniu z tym co jest teraz. A wtedy młodzi ludzie chłonęli wszystko…

Przeskoczmy dalej: zespół mojej młodości: Spice Girls. Te panie to już bez ogródek śpiewały o swobodnym seksie…

A dziś, jak chcesz wiedzieć, co się dzieje dziś z muzyką, to włącz sobie mtv i pooglądaj teledyski hiphopowców, a zobaczysz już pięknie podaną czystą pornografię…

To tak w skrócie jeżeli chodzi o muzykę. Jeszcze na koniec można przytoczyć to, że dziś „gwiazdy” takie jak Madonna, Lady Gaga czy Rihanna, nie ukrywają swojego satanizmu, tylko się nim chełpią. Masoni dziś wychodzą do ludzi śmielej niż kiedyś. Nawet po teledyskach to widać, jak sobie porównamy jak to było kiedyś, a jak to jest dziś. Kiedyś elementy masońskie były skąpe i nieśmiałe, a dziś to walają się przed oczyma widza…

Zostawmy muzykę. Inny przykład. Bajki dla dzieci. Kiedyś w bajkach nie było tyle satanistycznych treści co dziś. Ponadto, kiedyś dzieci nie oglądały tyle bajek co dziś. Ponadto, dziś to małe dzieci oglądają już nie bajki, tylko seriale dla nastolatków, które mają na celu przyśpieszyć ich myślenie np. o seksie, ale też o innych rzeczach, nad którymi małe dzieciaki nie powinny się zastanawiać w tym wieku. Czy to wszystko się stało z dnia na dzień? Nie. Bo wtedy nikt by na nie pozwolił. Szatan musiał przyzwyczaić rodziców do tego. Z resztą, rodzice mają coraz mniejszą władzę (wynikająca z autorytetu) nad swoimi dziećmi, bo one wiedzą, że wystarczy o wszystko spytać google, a nie mamę czy tatę.

Inny przykład. Rolnictwo. Szatan dąży do całkowitej kontroli nad rolnikami. Pokazuje im pieniądze do zdobycia, ale w zamian za to oczekuje, że będą robili to co on chce. Czy jeszcze 15 lat temu ktoś by przypuszczał, że rolnicy będą musieli znakować wszystkie swoje zwierzęta i każdorazowo informować agencję restrukturyzacji rolnictwa kiedy tylko komuś sprzedadzą zwierzę (na razie to nie dotyczy ptactwa)? W życiu. To wszystko działo się stopniowo i dzieje się nadal, a rolnicy dla pieniędzy zrobią wszystko.

Inny przykład. W 1900 roku w podręcznikach szkolnych pisało, że Bóg stworzył świat w 6 dni. Dziś wiemy co mamy… Wielki wybuch, ewolucja i miliardy lat… Czy to wszystko wydarzyło się z dnia na dzień? Ależ skąd, zmieniono to stopniowo, a dziś to diabelskie kłamstwo uznaje się za standard.

Na koniec:

Jaki z tego wniosek?

Należy być bardzo wyczulonym na wszelkie najmniejsze oznaki działania diabła, bo on konsekwentnie robi swoje i liczy na to, że tego nie zobaczymy.

BB

Advertisements

3 thoughts on “Metody działania Szatana cz.2 – małymi, niezauważalnymi kroczkami!

 1. Jakub Berlin

  Witam, proszę o komentarz

  znalazłem taki filmik:

  8:57 min

  Z innej beczki

  No to teraz to całe 432 hz stoi pod znakiem zapytania czy to jest prawda czy jakiś wkręt.
  Mam jedną uwagę, 432 hz to jest ponoć 432 drgania na sekundę, ale kto ustalił ile ta sekunda ma trwać.
  Bo jeżeli zmienimy czas trwania sekundy, czyli sekunda będzie trwała albo krócej albo dłużej od tej standardowej sekundy w zegarkach elektronicznych, to całe strojenie na 432 hz nie ma sensu.
  Sam czas trwania sekundy może być zakłamany.

  http://pl.wikipedia.org/wiki/Sekunda

  Jest to czas równy 9 192 631 770 okresom promieniowania odpowiadającego przejściu między dwoma poziomami F = 3 i F = 4 struktury nadsubtelnej stanu podstawowego 2S1/2 atomu cezu 133Cs (powyższa definicja odnosi się do atomu cezu w spoczynku w temperaturze 0 K)

  Pozdrawiam

  Like

  Reply
  1. theredbrainbreakerkstian Post author

   Co do czasu trwania sekundy, to faktycznie jest to względne i wtedy strojenie 432 Hz może być inne niż to, które stosowano kiedyś. Mam znajomego muzyka – fizyka, ciekawe co na to powie…
   Co do samego strojenia 432 Hz, to też nie jest do końca tak jak Heniek to przedstawia, bo dziś używamy stroju temperowanego 440 Hz, a jak obniżymy go do 432 Hz, to i tak mamy strój temperowany tylko, że 432 Hz zamiast 440 Hz. (a nie strój naturalny – jak to Heniek tłumaczy) I tu i tu, nie mamy wartości całkowitych w Hz na poszczególnych dźwiękach. Ale jest jedna rzecz, która sprawiła, że przestroiłem pianino na 432 Hz – brzmienie. Jest duża różnica między 432 a 440. W 432 dźwięk jest głęboki i spokojny, a w 440 sztucznie podwyższony i piskliwy, a nawet denerwujący. Mam kolegę, który przestroił sobie gitarę klasyczną na 432 i powiedział, że jeszcze nigdy mu tak pudło rezonansowe nie drgało – tak przyjemnie i jakby harmonijnie. Tak więc coś w tym musi być, bo sam się o tym przekonałem. Ponadto, jeśli oglądałeś wywiad z tym dzieckiem diabła https://www.youtube.com/watch?v=IqAlAYfKqUM , to skoro on mówi, że oni używają swoich częstotliwości do satanizacji ludzi, to zapewne są to te powszechnie obowiązujące czyli 440 Hz. Jeśli założymy, że masz rację z tą zmianą sposobu liczenia sekundy, to tak jakby uniemożliwili nam również powrót do Boskiej częstotliwości… choć i tak warto nastroić instrument w 432 Hz – tak wynika z mojego doświadczenia.
   Dzięki za filmik. Aż zionie z niego satanizmem i kontaktami z demonami. Naszym lekarzem jest sam Bóg (o ile przestrzegamy Jego prawa) i nie potrzeba nam ludzi, którzy kontaktują się z demonami, aby nas leczyć, w ogóle jest to surowo zabronione przez Boga. Nie wiedziałem, że Możdżer kontaktuje się z demonami. A uważałem go za wartościowego człowieka. Już teraz wiadomo, kto mu dopomógł w karierze… Zaprzedał duszę diabłu. Szok.

   Like

   Reply
 2. Angelika

  Cyt. “Z resztą, rodzice mają coraz mniejszą władzę (wynikająca z autorytetu) nad swoimi dziećmi, bo one wiedzą, że wystarczy o wszystko spytać google, a nie mamę czy tatę.”
  Szkoda, że to jest prawda… 😦 Mam 14-latkę w domu… Masakra…
  Najgorszy błąd w wychowaniu, na jaki dałam się nabrać, bo myślałam, że dobrze czynię, to taki, żeby dać jej wszystko to, czego sama nie miałam…
  I okazało się, że choć dorastałam w trudnych czasach, to miałam piękne dzieciństwo i wielu przyjaciół (do dziś są ze mną), a ona ma wiele przedmiotów, ładne ubrania, zero przyjaciół i wieczne niezadowolenie, nic nie cieszy…
  Smutne czasy…

  P.S. Jak coś doradzam, to często słyszę, że “za twoich czasów ziemia była płaska” Ooo
  Coś wiedzą skubańcy?

  Like

  Reply

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s