Jak traktować nieprzyjaciół cz.1 – Jak rozpoznać agenta i czy nadstawiać mu “chrześcijański drugi policzek”

Jak mamy traktować tych, co do których mamy pewność, że zwalczają prawdę, nienawidzą Boga i służą Szatanowi?

Zanim przeczytasz ten artykuł, dobrze by było najpierw zapoznać się z tym: Co Szatan zrobił z Biblią cz.7 – Czyżby Mariusz miał rację co do miłości wobec nieprzyjaciół?

W tym arcie przedstawię wam bardzo ciekawą historię, jaka mi się przydarzyła podczas pobytu w facebookowej grupie „Biblia”. Będzie to dla nas bardzo pouczające, bo dowiemy się jak można rozpoznać agenta HASBARY. Czy agenci pochodzą z ludu Bożego czy z ludu diabła? Niech każdy po przeczytaniu tego arta sam sobie odpowie na to pytanie, a moją opinię poznacie w trakcie czytania. Ten art bardzo się nam przyda w temacie “miłości do nieprzyjaciół” i z pewnością rzuci nowe światło na tę kwestię oraz sprowokuje do dalszego myślenia.

Publikuję ten materiał z 3 powodów:

 • przyda się to początkującym w sieci – rozpoznawanie agentów to bardzo przydatna umiejętność
 • posłuży to nam jako wskazówkę, w jaki sposób możemy rozpoznać naszych największych wrogów, którzy perfidnie zwalczają prawdę, a więc są naszymi największymi nieprzyjaciółmi (w odniesieniu do moich artów o miłości do nieprzyjaciół z ewangelii Mateusza i Łukasza)
 • przyda się to osobom z fb grupy “Biblia”, które nie wiedzą kim jest osoba podszywająca się za Adriana Wujczaka, a które są narażone na jego diabelskie manipulacje prawdą, bo z nim rozmawiają

Moja historia była taka. Dołączyłem do tej grupy może półtora miesiąca temu (na początku lipca). Dzisiejszego dnia, (kiedy to piszę) właśnie zostałem wyrzucony. Powodu mojego wyrzucenia oficjalnie nie podano, tylko załatwiono to „po cichu”. Ja nie rozpaczam, że usunięto mnie z tej grupy, tylko smutno mi, bo zastosowano wobec mnie iście diabelską metodę. Spotkałem się z działaniem agentury w sieci po raz pierwszy i może dlatego mnie to tak zasmuciło. Uświadomiłem sobie, że nie mamy szans z tymi „ludźmi”. Było to mniej więcej tak.

Przed moim przyjściem do tej grupy pisano tam raczej w sposób zachowawczy. Kiedy pojawiłem się tym gronie wspólnie z kolegą (a obaj jesteśmy zagorzałymi przeciwnikami katolicyzmu), to jakby sprowokowaliśmy ludzi do otwartego wypowiadania się. Wtedy katolikom dostało się bardzo mocno i nie było nikogo, kto byłby w stanie się nam przeciwstawić. W międzyczasie ja obalałem Pawła i Łukasza i ludzie byli zszokowani tym co piszę, jednak nikt nie przyznał mi racji – to zrozumiałe…

Można powiedzieć, że dzięki mnie i koledze Waldkowi zaczęto pisać więcej prawdy… Ludzie się otworzyli i pisali co myślą na temat katolicyzmu.

Po 2 tygodniach był taki moment, że prowadziłem z kimś rozmowę i stwierdziłem, że mam już dość i muszę sobie odpocząć od tej grupy. Napisałem, że kończę rozmowę i nie będę się na razie udzielał, bo wszyscy pomimo moich niepodważalnych dowodów nadal wierzyli w 100% natchnienie Pisma…I wtedy ni stąd ni zowąd napisał do mnie pewien niewinnie wyglądający chłopiec – licealista (ze zdjęcia tak wyglądał – dziś już wiem, że podszywał się za niego od początku ten agent). Zagadał mnie, że widział jak pisałem o Pawle i wypytał mnie co ja tak do końca uważam… No więc ja zadowolony, że ktoś potraktował mnie poważnie odpowiedziałem mu ze szczerą intencją i wszystko mu wytłumaczyłem: w skrócie – Paweł jest satanistą i założył chrześcijaństwo, Mesjasz krzewił zakon i mamy się nawrócić do zakonu… Streściłem mu wszystko to co piszę na blogu. Na to on odpowiedział: hm, może coś w tym jest i nawet częściowo przyznał, że mogę mieć rację. Na tym rozmowa się skończyła. Następnego dnia oczekiwałem na jakąś odpowiedź, coś w rodzaju: przemyślałem to i tu nie masz racji… Ale nic takiego nie zrobił. Co zrobił zamiast tego? Zaczął bardzo mocno bronić katolicyzmu. Jak na licealistę posługiwał się bardzo dobrze katechizmem krk i innymi źródłami katolickimi, o których przeciętny katolik nawet nie słyszał. Biblię też dobrze znał. Wszyscy byli zaskoczeni, że ten mały chłopaczek ma większą wiedzę na temat katolicyzmu niż niejeden ksiądz.

Ale w końcu, po tygodniu, ktoś się zreflektował i spostrzegł, że to nie może być ten mały chłopaczek z tego zdjęcia, tylko zupełnie ktoś inny. I spytał go wprost, żeby podał tożsamość i powiedział kim jest. A on milczał. Potem na drugi dzień ponownie postawiono mu to pytanie, ale nie chciał ujawnić kim jest, tylko podał jakieś ogólniki, z których jasno wynikało, że nie jest tym Adrianem z tego profilu, którym się posługiwał. Czyli przyznał się, że nie jest tą osobą, której posługuje się profilem.

I TUTAJ PODKREŚLAM BARDZO WYRAŹNIE: Ja nie chcę was źle nastawić do tego biednego chłopaczka Adriana, który użyczył swojego profilu temu agentowi. Podkreślam, że nie oskarżam Adriana Wujczaka o nic. Oskarżam tego, kto się pod niego podszywa i posługuje się jego profilem. Tylko z tego powodu nie zmieniałem w tekście tożsamości tego ”Adriana” – bo to nie on, OK? W dziale “Biblioteka” prezentuję obszerny fragment rozmowy jaką odbył Adrian z przypadkowymi ludźmi z fb. (ich tożsamości pozmieniałem), która odbyła się zanim ja przyłączyłem się do dyskusji. Nie chcę niepotrzebnie wydłużać tego artykułu dlatego jest to w osobnym arcie. Jest to do poczytania dla ciekawskich, którzy chcą lepiej się zapoznać z osobą Adriana i jego sposobem prowadzenia rozmowy, a niekoniecznie chcą się udzielać na fb. Chcę, abyście mogli się zapoznać z jego sposobem wypowiadania się – to jest ważne, abyście mogli sobie o nim wyrobić jakieś zdanie, jeśli macie na to ochotę. Jeśli nie, to od razu czytajcie to co piszę dalej pod spodem.

Jak zobaczyłem co pisze ten Adrian, to postanowiłem, że już muszę się włączyć. I tak też zrobiłem. Rozmowa rozgrywa się głównie między mną, Darkiem Adwentystą, który mi bardzo pomógł oraz Adrianem (agentem). W nawiasach kwadratowych w kilku miejscach dopisałem moje komentarze które wstawiam podczas redakcji tego arta. Mają one służyć wam jako moje wyjaśnienie zaistniałej sytuacji – z mojego punktu widzenia.

Jeśli ktoś nic nie wie na temat agentów w sieci, to warto przeczytać np artykuł Heńka:

http://www.zbawieniecom.fora.pl/sekcja-priorytetowa,29/hasbara-coz-to-jest-warto-to-wiedziec,1401.html

Zanim zaczniecie czytać tę rozmowę to podsumujmy tak z grubsza poglądy agenta Adriana, będzie prościej::

1) broni papieża

2) twierdzi, że pieniądze jakimi dysponuje Watykan są niewielkie i są przeznaczane głównie na cele charytatywne

3) zaciekle walczy, żeby nie kojarzyć Watykanu z masonerią, nazistami i NWO

4) twierdzi, że Babilon Wielki z Apokalipsy to nie jest Watykan

5) broni wypraw krzyżowych i templariuszy  (a my wiemy, że oni byli protoplastami masonerii)

6) broni Pawła i uważa Biblię za natchnioną w 100%

7) zwalcza księgę Henocha

8) stawia naukę ponad BIblię

9) filmy Mariusza o teocentryzmie nazwał szatańskimi

10) wie o chemtrails (smugi chemiczne w atmosferze rozpylane przez Monsanto), ale wyśmiewa to i mówi, że teoria spiskowa w którą nie wierzy

11) twierdzi, że WSZELKIE teorie spiskowe to bzdura

12) posługuje się gotowcami na różne tematy, które wkleja kiedy tylko widzi taką możliwość

13) popiera ekumenizm (jednoczenie się wszystkich diabelskich religii)

Pomyślcie: czy dziecko Boże może postępować w taki sposób?

Zwróćcie uwagę na to, że żeby tak zaciekle zwalczać prawdę, trzeba ją znać! Możemy to wykorzystać na naszą korzyść w ten sposób, że popatrzymy na to co pisze taki agent wiedząc, że prawda jest najczęściej dokładnie po przeciwnej stronie niż on nam próbuje wmówić. Innymi słowy zastosujmy tę samą metodę, którą zastosowałem analizując listy Pawła.

Pozwoliłem sobie na takie ostre prowadzenie rozmowy tylko dlatego, że zorientowałem się, że ten “człowiek świadomie z premedytacją zwalcza prawdę”. Wiedziałem już, że nauka miłości do nieprzyjaciół w takiej formie w jakiej nam się wmawia nie pochodzi od Boga. Sami oceńcie, czy dobrze zrobiłem czy nie. Poddaje się pod waszą ocenę. Może dzięki temu wzrośnie nasze poznanie?

I jeszcze jedno. Zanim zaczniecie to czytać, to powinniście wiedzieć, że ten post został usunięty w całości przez admina, ale na szczęście go skopiowałem i odtworzyłem tutaj. A więc przechodzimy do rozmowy…

 • Waldek Adrian a dlaczego KRK odrzucił biblijne świeta. Szabat kultywowany przez apostołów zamieniono na niedzielę. Z reszta cały kalendarz został zmieniony. Jakieś sztuczne twory 24 – 26 grudnia do tego piękna tradycja pogańska…choineczka… jeszcze mięso tam wieszaj na niej
 • Waldek a te zaduszki, wszystkich świętych…czyli zmarłych… to tez tradycja biblijna od apostołow? tego jest taka masa ze brak słów
 • Adrian Wujczak Ależ my obchodzimy szabat, tylko że w niedzielę, na pamiątkę zmartwychwstania Chrystusa. To ustalił sobór niepodzielonego Kościoła, Pentarchii uznającej prymat Rzymu.
 • Adrian Wujczak Obchodzimy pamiątkę Bożego Narodzenia 25 grudnia, bo nie liczy się data, ale symbolika i przesłanie tego święta. Narodziny Zbawiciela. To prawda że data jest taka a nie inna, bo obchodzono wtedy Święto Słońca, ale to jedynie zbieżność dat, aby poganom łatwiej było przyzwyczaić się do nowej wiary.
 • Adrian Wujczak Choinka nie jest elementem oficjalnej doktryny Kościoła katolickiego, więc tutaj nie ma o czym rozmawiać. Można ją traktować jako symbol życia po prostu.
 • Adrian Wujczak Zaduszki i Wszystkich Świętych, jak najbardziej. Bo trzeba wspominać żywot świętych, czyli ludzi którzy postępowali zgodnie z przykazaniami Pana, ich dzieła, ich przesłanie, to jak dobrymi byli chrześcijanami i ludźmi. I podobnie modlimy się za wszystkich zmarłych, składami nawet ofiarę w ich intencji (naturalnie czystą), jak kiedyś Juda Machabeusz.
 • Brain Breaker jak już ktoś pisze takie kłamstwa jak Adrian, to należy zareagować, bo to jest KPINA! 25 grudnia urodził się według kalendarza babilońskiego Nimrod-budowniczy wieży Babel i całej religii babilońskiej czyli twojej Adrian. Do tego 25 grudnia urodził np. Mitra i inne pogańskie (czytaj diabelskie) bóstwa. To nie jest przypadek, że watykan obchodzi boże narodzenie w tym czasie, to jest celowe działanie, bo to jest kult diabła.
 • Brain Breaker Sabat jest w piątek od zachodu słońca do soboty do zachodu słońca kłamco! Robisz sobie jaja z ludzi? Chowaj głowę w piasek i błagaj Boga i litość, bo prowadzisz na zatracenie tych, którzy czytają twoje wypowiedzi i im wierzą
 • Adrian Wujczak Brain Breaker, czy ja temu zaprzeczyłem że zbieżność dat istnieje, aby poganie łatwiej przyjęli chrześcijaństwo? Paweł też kiedy mógł, robił wszystko żeby poganom było prościej w dojściu do Prawdy, dlatego jest Apostołem Narodów. Wykaż jednak że Boże Narodzenie obchodzone przez katolików ma coś wspólnego z Mitrą czy Nimrodem, bo o ile mi wiadomo w ten dzień wspominam narodziny Zbawiciela.
 • Brain Breaker zbieżność dat co do świąt wynika z tego, że watykan to imperium rzymskie i oni od zawsze tak jak wszyscy poganie czcili lucyfera tylko pod różnymi imionami – do wyboru do koloru
 • Brain Breaker a poczytaj sobie wikipedię i historię tego święta, co ja ci będę wykazywał, nie masz bladego pojęcia o czym ty mówisz
 • Brain Breaker przede wszystkim poczytaj 17 i 18 rozdział Objawienia, bo to jest o watykanie
 • Brain Breaker Paweł był sługą watykanu chłopie, co udowodniłem na moim blogu, co najwyżej był apostołem diabła
 • Karol Adrian Wujczak , pytasz czy wspomnienie narodzenia Chrystusa, jest poganskim swietem, tak jest poganskim swietem, bo Jezus nie mogl sie urodzic w grrudniiu, skoro mial 33,5 lat jak zmarl, to sobie policz, odejjmij albo dodaj pol roku, czy ci wyjdzie grudzien, a te swieto naklada sie z jakims poganskim swietem
 • Brain Breaker chrześcijaństwo = katolicyzm = pogaństwo = statanizm, wszystkie święta w kalendarzu mają swoje pochodzenie pogańskie, a watykanowi to było na rękę, tylko położyli na to łapę, aby to ujednolicić, bo zależało im na kontroli i do dziś to obserwujemy
 • Adrian Wujczak Karol, niestety nie znamy żadnej dokładnej daty czy to narodzin czy śmierci Zbawiciela, co do tego chyba nie będziemy się sprzeczać? Z resztą z wszelkimi datami to do Świadków Jehowy, oni są “specjalistami” od tego Liczy się symbolika i istota, a nie data.
 • Adrian Wujczak Brain Breaker, chrześcijańska Biblia może uznawać jakieś księgi za deuterokanoniczne, ale nawet Luter nie odrzucał listów apostolskich Pawła, to dyskwalifikuje Cię z rozmowy z chrześcijaninem.
 • Brain Breaker pytanie do Adrian Wujczak: przeczytałem początek książki pt. “Historia kościoła katolickiego” napisanej przez jakiegoś księdza profesora. Książka liczy 1050 stron. Ale początek jest najciekawszy. Chciałem się dowiedzieć jak doszło do powstania chrześcijaństwa (katolicyzmu bo to jedno i to samo, tylko katolicyzm to religia dla idiotów, a chrześcijaństwo to religia diabła dla tych myślących co dostrzegają idiotyzm katolicyzmu). MÓWI SIĘ ŻE PODSTAWĄ KOŚCIOŁA KATOLICKIEGO SĄ APOSTOŁOWIE. AUTOR TO OCZYWIŚCIE POTWIERDZA BARDZO DOBITNIE. Tylko jest jeden problem, bo o apostołach pisze, że niewiele o nich wiadomo, lub prawie nic. Opis życia i nauczania 12 apostołów zajął temu panu PÓŁTOREJ STRONY!!!!!!!!! Za to zamiast apostołów mamy wszędzie gdzie się tylko da Pawła. Pawła wszędzie jest pełno. Co więcej nie mamy dzieł 12 apostołów, one zaginęły. To co mamy w Biblii to jakieś strzępki i to jeszcze ocenzurowane przez babiloński kościół – twój kościół. LUDZIE! KTOŚ ZROBIŁ Z WAS BARANÓW. Tym kimś jest Szatan, a ty Adrianie kontynuujesz jego dzieło. Czekam na odpowiedź: Dlaczego wszędzie jest pełno Pawła, a o 12 apostołach nie wiemy prawie nic?
 • Brain Breaker ja nie jestem chrześcijaninem – to chyba ważne! chrześcijaństwo to religia Pawła a nie Mesjasza, Mesjasz był Żydem pod zakonem i krzewił zakon
 • Adrian Wujczak No w Ewangeliach to na przykład jest 0% na temat świętego Pawła
 • Brain Breaker nie odpowiesz na moje pytanie Adrianie???
 • Adrian Wujczak Cóż, zachowało się tak dużo listów świętego Pawła, bo to on odbywał najwięcej podróży misyjnych i potem tymi listami wzmacniał na duchu i w wierze gminy które założył, był obywatelem rzymskim, byłym faryzeuszem, nie prostym rybakiem, miał do tego kwalifikacje
 • Brain Breaker taaak, a inni apostołowie to siedzieli w miejscu i nigdzie nie łazili…. TAK NA PRAWDĘ NIC O NICH NIE WIEMY, LUB PRAWIE NIC. A to stało się dlatego, że ich pomordowano a prawdziwą naukę ukryto i popalono wszystko co by mogło na nią naprowadzać z wyjątkiem…listów Pawła
 • Adrian Wujczak Ja w tym nie widzę ingerencji szatańskiej, nikt dzieł pozostałych Dwunastu nie palił, ani nie dewastował.
 • Brain Breaker takie apokryfy jak Didache itp. to już pisała banda Pawła “w imieniu apostołów”
 • Brain Breaker to dlaczego ich NIE MA???
 • Brain Breaker a może twierdzisz że Mesjasz był chrześcijaninem?
 • Adrian Wujczak Nie ma ich, bo się nie zachowały, albo pozostali Apostołowie nie byli na tyle wykształceni co Paweł by pozwolić sobie na obfitą twórczość. Teoretycznie Ewangelie też mogłyby zostać niezapisane lub zaginąć, ale wola Boża była inna, nie wiem o czym Ty mówisz
 • Brain Breaker Nie ma ich bo zostały poniszczone przez bandę Pawła i jej następców. Paweł dał początek babilońskiemu chrześcijaństwu. Jest to tajemnica która wychodzi na jaw właśnie teraz – w czasach ostatecznych. Jeśli apostołowie nie byli wykształceni, to po co Mesjasz takich wybrał? Dlaczego nie otoczył się zgrają wykształconych faryzeuszy? Opcje są 2: albo Mesjasz nie potrzebował pisarzy, tylko posłańców, albo prawo mojżeszowe było powszechnie znane i czytane w synagogach, dzieła apostołów poniszczono. Dzieje apostolskie są dziejami Pawła, a nie apostołów. Od połowy opowiadają historię Pawła, a o innych apostołach w całych dziejach NIE MAMY ANI SŁOWA! A ludzie jak tacy idioci wierzą w to wszystko. Dzieje napisał Łukasz – najbliższy towarzysz satanisty Pawła. Obaj byli satanistami. I jeszcze jedno. Nie nazywaj Pawła apostołem, bo to śmieszne. Co najwyżej samozwańczym apostołem, albo po prostu faryzeuszem, który udawał apostoła
 • Waldek Adrian Wujczak czy możesz wymienić jakieś święta biblijne które KRK kultywuje zgodnie z tradycją o której lubisz wspominać
 • Brain Breaker SKALA TEJ MANIPULACJI JEST TAK OGROMNA, ŻE TO JEST PRZERAŻAJĄCE, ale ludzie też są sami sobie winni, że dali zrobić z siebie takich idiotów.
 • Darek Adwentysta Jezus jest synem Bozym wiec i Bogiem to proste “Ja i Ojciec “jedno jesteśmy” powiedział Jezus .Jezusa nie uznają ŚJ,islam,masoneria ,mularze ,buddyzm , i katolicyzm ale nie oficjalnie
 • Adrian Wujczak Waldek, zdajesz sobie sprawę że nie uznaję zasady tylko Pismo? Nie musi być napisane o jakimś święcie, ażeby Kościół katolicki je obchodził. To jest metodologia Świadków Jehowy, którzy obchodzą tylko Wielki Czwartek, bo Chrystus rzekł “to czyńcie na moją pamiątkę”
 • Adrian Wujczak Sobór biskupów działający pod wpływem Ducha Świętego, który głosi coś czego nie ma w Piśmie (nie mówimy tutaj o czymś co jest w Piśmie i jest z nim w Twoim rozumieniu sprzeczne, ale o czymś, o czym nie napisano), ma taką samą wartość jak natchnione przez Ducha Pismo.
 • Adrian Wujczak Darek Adwentysta, na jakiej podstawie twierdzisz że katolicyzm nie uznaje Jezusa? To już największa bujda jaką można wymyślić.
 • Brain Breaker Nie było w ogóle czegoś takiego jak pierwszy sobór jerozolimski – to kłamstwo Pawła i Łukasza.
 • Brain Breaker Gdyby nie Paweł to w ogóle nie wiedzielibyśmy kto to jest diakon, biskup
 • Brain Breaker katolicyzm czci lucyfera a oficjalnie Jezusa
 • Darek Adwentysta a i talmud- Niech kości rąk i palców zniszczeją i rozpadną się temu kto otwiera strony księgi Daniela aby odnaleźć czas określony w Danielu 9:24-27 i niech pamięć o nim zostanie starta z powierzchni na zawsze “( Talmud str.978 ,sekcja2,linia 28
 • Darek Adwentysta KK ma dwie doktryny pierwsza dla pleps czyli gojów i druga dla wtajemniczonych
 • Darek Adwentysta Adam Wujczak polecam Ci książki Namiestnicy Chrystusa i Ukryta strona dziejów
 • Adrian Wujczak Haha, Talmud? No proszę Cię, to nie jest nawet wyznanie Mojżeszowe, tylko jakieś żydowskie, antychrześcijańskie zabawy
 • Darek Adwentysta napisałem ” i” talmud czytaj ze zrozumieniem
 • Adrian Wujczak I polecasz mnie, katolikowi jakieś książki o spiskowych teoriach dziejów? A ich autorzy doznali jakiegoś objawienia czy oświecenia jak Luter 500 lat temu? Albo Russel ze swoją sektą?
 • Adrian Wujczak Jeżeli chcesz być uczciwym dyskutantem to zobacz co Katechizm Kościoła Katolickiego pisze o Jezusie Chrystusie, a potem mów o jakichś bzdurach, że my odrzucamy Jezusa.
 • Brain Breaker Adrian Wujczak, a spójrz na zdjęcie Darka Adwentysty [ponieważ skasowałem zdjęcia profilowe, to on miał takie: zdjęcie nieba z chemtrails]. To jest zdjęcie nieba. Widzisz te smugi? Wiesz co to jest?
 • Darek Adwentysta https://www.youtube.com/watch?v=nAHJB4gIQrY faktualista spiskowy
 • Darek Adwentysta http://www.ultramontes.pl/vaillancourt_masoneria.htm

1m

 • Darek Adwentysta Jedynego Prawdziwego Żyjącego Boga Adonai JHWH Elohim Jeszua Mesjasza Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata Stwórcę Nieba i Ziemi. Nie ma innego
 • Brain Breaker Czy ja dobrze widzę? Katoliccy kapłani razem z masonami?
 • Darek Adwentysta ekumenizm bracie ekumenizm 🙂
 • Brain Breaker może wyjaśnijmy początkującym w temacie: katolicyzm (w tym także chrześcijaństwo) jest religią lucyfera, judaizm też, islam też, wszystkie religie oprócz jednej. I one wszystkie dążą do zjednoczenia co ładnie nazywa się ekumenizmem. To dlatego papież odprawiał mszę w synagodze i wszyscy się cieszyli. Jak wszyscy czczą tego samego boga – diabła, to jaki to kłopot? Żaden. A jaka jest ta jedyna prawdziwa religia?
 • Brain Breaker prawo mojżeszowe z wiarą w Mesjasza
 • Darek Adwentysta Adwentyści dnia siódmego
 • Brain Breaker nie mam ochoty polemizować, mamy Sabat, grunt że każdy się określił
 • Adrian Wujczak Ekumenizm to jest owoc Soboru Watykańskiego II, w którym palce maczali protestanci i masoneria, tradycjonalista katolicki jest wobec niego niechętny i sceptyczny
 • Adrian Wujczak Zarzucanie Kościołowi katolickiemu że jest ekumeniczny i dąży do zjednoczenia religii, a z drugiej strony wypominanie mu Inkwizycji i krucjat to schizofrenia
 • Adrian Wujczak Czekam na udowodnienie że Kościół katolicki odrzuca Jezusa Chrystusa. A w sumie ja sam jestem członkiem Ciała Chrystusa, więc mówię: Kościół katolicki uznaje Jezusa Chrystusa za Boga-człowieka i Zbawiciela ;>
 • Brain Breaker Adrianie, nie odpowiedziałeś na pytanie czy wiesz co przedstawia to zdjęcie Darka Adwentysty…
 • Adrian Wujczak To są chem trails czyli kolejna spiskowa teoria dziejów, nie powiem co na to kładę
 • Adrian Wujczak Brain Breaker, skoro chrześcijanie i muzułmanie są dziełem szatana, to kup sobie popcorn i oglądaj z zachwytem nagrania z prawdziwego holocaustu jaki ma miejsce w Iraku. To będzie bardzo Boże.
 • Brain Breaker czyli coś wiemy, ale nie wierzymy ze strachu lub z głupoty lub z jednego i drugiego niech zgadnę: z wielką ochotą pędzisz po wieprzowe mięso mielone do Biedronki nie wiesz nic o oszustwie tego świata to jak tu z tobą gadać chłopie
 • Brain Breaker dziś już nawet małe dzieci potrafią zrobić użytek z internetu, a dla ciebie to jest jak widać problem
 • Adrian Wujczak Nie wierzymy ze zdrowego rozsądku. Takie teorie są dla osób takich jak Ty, wszędzie widzących podstęp, przekręt, działanie diabelskie, maniacy pokroju pana Kubika czy innych wolnomyślicieli. Duchowi Macierewicze, nie inaczej
 • Adrian Wujczak Być może są na Ziemi ludzie, którzy chcą wprowadzić nowy porządek świata, być może Antychryst już działa, ale nie masz prawa zakładać że tym największym złem jest akurat Kościół katolicki.
 • Adrian Wujczak W tej grupie są osoby, które zbuntowały się przeciwko doktrynie katolickiej – i dobrze, bo bunt jest zawsze oznaką inteligencji i samodzielnego myślenia, teoretycznie tak naprawdę nie wiemy czyja interpretacja Pisma i czyje prawdy są prawdziwe, czy katolickie, czy protestanckie – ale nikt po tym buncie nie zaczął podważać Biblii, działalności Pawłowej i szukać w Piśmie ingerencji szatana. To pozwala mi sądzić, widząc Twoje owoce, że to właśnie Ty mówisz słowami Złego, a chrześcijanie, mimo że nieraz szukają dziury w katolicyzmie, są zdrowi na umyśle. Z Chrystusowym pozdrowieniem.
 • Brain Breaker heh, a więc sam przyznałeś wobec nas wszystkich, że nie jesteś inteligentny i nie myślisz samodzielnie. Gratulacje! Człowiekiem który chciał wprowadzić nowy porządek świata był sam papież polak: https://www.youtube.com/watch?v=3-RRMXjAi-c

John Paul II and the NWO mp4

Czy jeszcze ktos ma co do tego watpliwosci?

 • Brain Breaker film trwa minutę, obejrzysz to i spojrzysz prawdzie w oczy czy dalej będziesz brnął w to babilońskie bagno?
 • Adrian Wujczak Geniusz, geniusz 🙂 Ktoś użył sformułowania NWO w swojej wypowiedzi i został okrzyknięty nie wiadomo kim, Iluminatem albo Reptilianinem, polecam psychiatrę 🙂
 • Adrian Wujczak Nowy porządek świata – czyli, po chwili tłumaczy Jan Paweł II -cywilizacja miłości. Sprzeciwiasz się Miłości? Sprzeciwiasz się Bogu i Chrystusowi?
 • Brain Breaker MÓWI DOSŁOWNIE NEW WORLD ORDER!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A MOŻE NIE ZNASZ ANGIELSKIEGO?
 • Adrian Wujczak Ja myślę samodzielnie i myślę, że jestem inteligentny. W Piśmie widzę potwierdzenie doktryn katolickich, wierzę równolegle w wartość nauczania Ojców Kościoła i soborów. Moim hasłem jako katolika jest miłość Boga i bliźniego, jestem sługą szatana?
 • Brain Breaker WSZYSTKO BĘDZIESZ WYKRĘCAŁ DO GÓRY NOGAMI ABY TYLKO SIĘ UCHYLIĆ OD PRAWDY? JESTEŚ JAKIMŚ AGENTEM MASONÓW?
 • Brain Breaker PAPIEŻ MÓWI, ŻE MOŻLIWE JEST USTANOWIENIE NEW WORLD ORDER, I ŻE TO JEST DLA NIEGO CZYMŚ DOBRYM, A TY Z KOGO TERAZ ROBISZ IDIOTĘ JAK NIE Z SAMEGO SIEBIE?
 • Darek Adwentysta Brain nie możesz prowadzić polemiki z fanatykiem nie dasz rady dziś Sabat daj na luz
 • Brain Breaker Darek Adwentysta ale takiej okazji żeby obalić Adriana to jeszcze nie było jak do tej pory, sory, Sabat – wiem, ale trudno, druga taka okazja się nie powtórzy [zestawcie sobie razem do kupy wszystkie wypowiedzi Adriana o NWO i wszystko robi się jasne – broni papieża i mataczy, zaprzecza sam sobie. To przelało czarę goryczy i stwierdziłem, że tego tak nie zostawię]
 • Adrian Wujczak Brain Breaker, jak na razie to Ty wywracasz fakty do góry nogami Papież cytował MAHATMĘ GANDHIEGO
 • Adrian Wujczak Ja chcę świata bez przemocy, świata pokoju i miłości Bożej, a Ty nie?
 • Brain Breaker UTOŻSAMIAŁ SIĘ Z TYM CO MÓWI! Chłopie ośmieszyłeś się dokumentnie!
 • Brain Breaker ja też chcę, ale taki świat to nastąpi dopiero po powrocie Mesjasza na ziemię. Póki co wszystko zmierza do new world order, a więc diabelskiej podróbki królestwa bożego na ziemi
 • Adrian Wujczak Wrzuciłeś jakiś dziadowski filmik, na którym NOWY PORZĄDEK ŚWIATA został specjalnie zapisany wielką literą i wyróżniony Serio ja też mogę wygłosić przemówienie w które wplotę taki zwrot, ale to nie znaczy że popieram NWO.
 • Darek Adwentysta

3

 • Brain Breaker Adrian za dużo sieje herezji wśród biednych czytelników w tej grupie
 • Adrian Wujczak “A przeto upominam was, bracia, w imię Pana naszego Jezusa Chrystusa, abyście byli zgodni, i by nie było wśród was rozłamów; byście byli jednego ducha i jednej myśli.” (1 Kor 1, 10)
 • Adrian Wujczak I chwała mu za to, że chciał się pojednać z rozłączonymi chrześcijanami ze Wschodu.
 • Adrian Wujczak Biedni czytelnicy? Brain Breaker, to Ty wchodzisz tutaj i podważasz autentyczność listów apostolskich, Dziejów i Ewangelii, o ile mi wiadomo większość osób w tej grupie uznaje kanon Pisma ustalony na pierwszych soborach i listy Pawła też są natchnione.
 • Brain Breaker Ludzie! Sami oceńcie z kim macie do czynienia! Adrian zaprzecza samemu sobie i mataczy. Do tej pory uważałem cię za człowieka zwiedzionego. Ale zaraz zmienię zdanie, bo jak widać, jesteś specem od walki z prawdą, a to jest wysoko ceniona umiejętność u agentów hasbary
 • Brain Breaker Adrian Wujczak ktoś ci płaci za to, że tu piszesz? Agentów jest dużo w sieci. Jesteś jednym z nich?
 • Adrian Wujczak 🙂
 • Brain Breaker jednego już zdemaskowaliśmy: Bogdana,  który klepie swoje i nie słucha co się do niego mówi, Ty jesteś następny?
 • Adrian Wujczak Przedstaw się kim jesteś, ile jest ksiąg Nowego Testamentu?
 • Brain Breaker Ja ci nie ufam człowieku, najpierw zgrywałeś nastolatka, teraz nie wiadomo kogo… Jesteś agentem chłopie
 • Brain Breaker masz na talerzu niezbity dowód na to, że watykan popiera nwo, a ty udajesz że nie rozumiesz… to są cechy bardzo charakterystyczne dla agentów
 • Adrian Wujczak “Chciałbym aby na Ziemi zapanował nowy porządek świata, cywilizacja miłości!”
 • Brain Breaker mnie już na to nie nabierzesz, może innych ludzi tutaj owszem, bo nie wiedzą o istnieniu hasbary – biedaki
 • Adrian Wujczak Tak, bardzo w ten sposób papież poparł NWO, bardzo
 • Brain Breaker teraz to już zaprzeczasz sam sobie i toniesz
 • Brain Breaker powiedz lepiej ile dzieci w ofierze złożyłeś molochowi
 • Brain Breaker jak smakuje ludzka krew?
 • Brain Breaker jesteś masonem 33 stopnia? czy jeszcze nie dotarłeś tak wysoko?
 • Brain Breaker milczenie w takich sytuacjach jest kolejną charakterystyczną cechą agentów
 • Adrian Wujczak Duchu Święty, oświeć umysł użytkownika Brain Breaker, aby otrzymał dar rady i rozumu, aby nie odrzucał nauczania Bożego sługi, Pawła i aby przestał pałać nienawiścią wobec chrześcijan. Przez Chrystusa, Pana naszego. Amen.
 • Darek Adwentysta kazdy wie ze NWO jest to zbrodniczy system antychrysta “każdy”
 • Brain Breaker przyszedłeś do tej grupy na zlecenie, bo za bardzo jechaliśmy katolicyzm… z czyjego polecenia?
 • Adrian Wujczak Brain Breaker, dzisiaj w swoich spiskowych teoriach zupełnie odleciałeś. Biblia nie ma ingerencji szatana, sam Bóg ją przed nimi uchronił. Święty Paweł był prawdziwym uczniem Chrystusa i jego słowa, jego listy mają wartość, są natchnione przez Ducha.
 • Brain Breaker o czym ty mówisz? ja nie o tym piszę, była na to niejedna okazja nie odwracaj teraz kota ogonem. Nie mam ochoty dyskutować o Pawle, tylko o tobie, bo właśnie cie rozpracowałem
 • Brain Breaker możesz śmiało zwijać walizki i stąd zmykać
 • Adrian Wujczak Jan Paweł II mówił o pokoju, miłości i szanowaniu godności istoty ludzkiej, to jest nauka jak najbardziej Chrystusowa. Ten człowiek miał dobre owoce. Nie popierał NWO.
 • Adrian Wujczak Sprawdź sobie od kiedy jestem w tej grupie, na pewno nie od momentu “kiedy za bardzo zaczęliście jechać na katolików”. Nie jestem agentem, prezentuję tutaj katolicką interpretację Pisma Świętego.
 • Brain Breaker a co wynika z tego filmu? dlaczego robisz ludziom wodę z mózgu? Mało tego, ile jest dowodów na to że watykan popiera nwo – w prasie internetowej ukazał się niejeden artykuł gdzie watykan się do tego przyznaje otwarcie, dowodów jest mnóstwo
 • Brain Breaker a jaki to jest problem poprosić jakiegoś znajomego członka tej grupy o użyczenie profilu? żaden. I dokładnie to zrobiłeś
 • Adrian Wujczak Zapewniam że jeśli ktoś podejdzie do tego filmiku z nienawiścią do Watykanu i z chęcią odnalezienia konkretnego dowodu, to go znajdzie choćby nie wiem co, tak samo jak Ty w Biblii z takim podejściem rzekomo odnalazłeś ślady ingerencji diabła
 • Brain Breaker nie stosuj takich blefiarskich argumentów, bo na mnie to nie zadziała
 • Brain Breaker nie rozmawiamy o Biblii tylko o tobie, nie zmieniaj tematu
 • Brain Breaker tu nie trzeba żadnej nienawiści żeby zrozumieć, że papież popiera nwo w tym filmie
 • Adrian Wujczak NWO było terminem stosowanym na długo zanim się urodziłeś
 • Brain Breaker już teraz wszystko rozumiem, tyle było z tobą rozmów, tyle argumentów się przelało, a ty nic – nadal jedziesz swoje
 • Adrian Wujczak Jeżeli dla Jana Pawła II NWO to cywilizacja miłości, godności i pokoju to jak chcę taki NWO
 • Adrian Wujczak I co, to znaczy że jestem członkiem czy agentem rządu światowego?
 • Brain Breaker to jest dowód na to że rozmyślnie wprowadzasz ludzi w błąd
 • Darek Adwentysta JP2 z Żydowską masonerią

4

 • Brain Breaker po co tylko inni tracą czas na rozmowy z tobą?
 • Brain Breaker od dziś gdziekolwiek cie nie zobaczę wstawię odpowiedni komentarz, żeby nikt nie miał wątpliwości z kim rozmawia
 • Brain Breaker na twoim miejscu szukałbym innego profilu, ale po jakimś czasie znowu zostaniesz zdemaskowany jak przyjdziesz do tej grupy
 • Adrian Wujczak Och, to prawie jak kainowe znamię
 • Brain Breaker to co robisz jest ohydne i właśnie tego nienawidzę najbardziej – jak ktoś umyślnie zwalcza prawdę. Będziesz się smażyć w dniu sądu
 • Adrian Wujczak Może spalisz mnie na stosie?
 • Adrian Wujczak Albo ukrzyżujesz, jak Żydzi zrobili z Chrystusem? To z nimi się utożsamiasz?
 • Brain Breaker a po co? Bóg to zrobi w swoim czasie
 • Brain Breaker a skąd wiesz o tym, że ród Kaina to ród diabła – nasienie węża i plemię żmijowe?? tego nauczyli się w kościele katolickim??
 • Adrian Wujczak Bóg dał nam Nowe Przymierze, wlał wino do nowych bukłaków, Ty niestety tego nie pojąłeś i tkwisz w Zakonie
 • Brain Breaker masz wyjątkowe dobre źródła informacji, wyjątkowo dobrze manipulujesz prawdą, zmieniłeś swoją tożsamość i to nie tylko ja zauważyłem, że nie jesteś tym Adrianem licealistą – jesteś całkowicie rozpracowany – leżysz i kwiczysz masonie
 • Adrian Wujczak Przecież czytałem Księgę Rodzaju
 • Adrian Wujczak Dlaczego masz w sobie nienawiść?
 • Brain Breaker 99% katolików którzy czytali nie rozumieją tego co tam jest napisane, kolejna wpadówa!!!!!!!!!!!!!
 • Brain Breaker bo jesteś agentem chłopie i świadomie zwalczasz prawdę i działasz na korzyść diabła – a ja takich ludzi nienawidzę tak jak i samego diabła
 • Brain Breaker ja kocham Dzieci Boże, nawet mogą być zwiedzione, ale zawsze to Dzieci Boże, a ty jesteś kąkolem – dzieckiem diabła
 • Adrian Wujczak Dobrze, dobrze, więcej gniewu. Ktoś się coraz bardziej cieszy
 • Brain Breaker kończę tą rozmowę, wszystko mam skopiowane, także będzie służyć pomocą wszystkim tym, których będziesz starał się okłamać
 • Adrian Wujczak „Katolicy, którzy wstępują do sekty masońskiej względnie do jej podobnych stowarzyszeń, walczących z Kościołem i z legalnymi władzami cywilnymi, popadają tym samym w ekskomunikę, zarezerwowaną Stolicy Apostolskiej simpliciter”
 • Adrian Wujczak To albo jestem masonem, albo katolikiem, wybieraj
 • Brain Breaker to jest bzdura! nie słuchajcie tego! a papież to kim jest jak nie katolikiem i masonem w jednej osobie, a także wszyscy kardynałowie i Bóg jeden wie jak daleko to sięga! Chłopie nie ze mną takie numery. Źle trafiłeś. Gorzej nie mogłeś
 • Adrian Wujczak No widzę gorzej nie mogłem, faktycznie
 • Brain Breaker dam ci dobrą radę: wynocha stąd
 • Darek Adwentysta to jak wytłumaczysz fakt ze papieże i od biskupa, kardynała i reszta tej pogańskiej bandy jest masonami?
 • Adrian Wujczak Ciężar dowodu spoczywa na oskarżycielu, propagandowy filmik nie wystarczy
 • Adrian Wujczak Jeżeli Ci ludzie są masonami, nie są katolikami, takie mamy prawo kanoniczne.
 • Darek Adwentysta http://www.youtube.com/watch?v=g5yeFXcxuiE źródło
 • Brain Breaker masońskie ścierwo! zmiataj stąd!
 • Brain Breaker idź do swojego ojca diabła złożyć mu kolejną ofiarę z dzieci
 • Brain Breaker Darek Adwentysta zobacz: tyle wiemy o masonach, ale nie bierzemy pod uwagę, że oni są wśród nas… każdy traktuje ich jako tych ludzi na najwyższych szczeblach, ale to tak nie jest, czego Adrian jest najlepszym dowodem!
 • Brain Breaker trzeba umieć rozpoznać te diabelskie ścierwo posługujące się kłamstwem i maniupulacją
 • Adrian Wujczak Darek Adwentysta, wiesz takie filmiki mnie nie przekonują, po OWOCACH widzę, że papież czy biskupi są dobrymi ludźmi
 • Darek Adwentysta twoje owoce

5

 • Brain Breaker ja…. nie no teraz to już robisz sobie z nas zwykłe jaja…Adrianie z rodu Kaina
 • Darek Adwentysta papież składający hołd ludobójcy

6

 • Brain Breaker właśnie za to nienawidzę diabła i jego dzieci! za to co robi jedno z nich: Adrian, oni nadają się tylko na śmierć, bo na nic więcej nie zasługują i słusznie Bóg wydał na nich wyrok już w Edenie
 • Adrian Wujczak Darek Adwentysta, wrzuć tutaj jeszcze krzyżowców, inkwizycję i będziesz czuł się lepiej ;>
 • Brain Breaker OK wszyscy widzą co się dzieje – chwała Bogu za to
 • Darek Adwentysta Adrian Wojczak to twoje owoce

7

 • Brain Breaker jeszcze jedna rzecz sprawia, że nienawidzę potomstwa diabła: ich bezczelność!
 • Brain Breaker te zdjęcia to istne perełki bueheheheeheheh 😀
 • Adrian Wujczak Darek Adwentysta, co to ma wspólnego z dowolnym kardynałem katolickim, z biskupem? Każdy człowiek będzie zbawiony indywidualnie
 • Adrian Wujczak Kto popierał ludobójstwo, automatycznie wyłączał się z Kościoła katolickiego
 • Brain Breaker Adrian Wujczak który to twój dziadek? ten z wąsami?
 • Adrian Wujczak Brain Breaker, to Ty jesteś tutaj bezczelny w swoich ocenach i osądach. Może odrzuciłeś Pawła, bo mówi o miłości?
 • Adrian Wujczak Jedno jest pewne, Brain i Darek nie zachowują się jak chrześcijanie.
 • Brain Breaker zobaczcie: taka hybryda jak Adrian została zdemaskowana i ośmieszona, ale dalej brnie w te diabelskie kłamstwa – to kolejna cecha pokolenia Kaina. Ludzie, uczcie się ich rozpoznawać wokół siebie, bo jak się okazuje, to nie jest takie trudne!
 • Darek Adwentysta i na koniec przysięga jezuitów KK [Darek wstawił cały tekst tej przysięgi, jeśli ktoś tego nie zna może sobie to pobrać tu:TajneSlubowanieJezuitow]
 • Adrian Wujczak “Owocem zaś ducha jest: miłość, radość, pokój, cierpliwość, uprzejmość, dobroć, wierność, łagodność, opanowanie. Przeciw takim /cnotom/ nie ma Prawa.” (Ga 5, 22-23)
 • Brain Breaker Czyżby Paweł poprawił Torę, bo była niedoskonała?
 • Brain Breaker 3 Mojżeszowa rozdział 19 16. Nie bedziesz szerzył oszczerstw
  wsród ludu swojego i nie bedziesz nastawał na zycie swego blizniego; Jam jest Pan.
  17. Nie bedziesz chował w sercu swoim nienawisci do brata swego. Bedziesz gorliwie
  upominał blizniego swego, abys nie ponosił za niego grzechu.
  18. Nie bedziesz sie mscił i nie bedziesz chował urazy do synów twego ludu, lecz
  bedziesz miłował blizniego swego jak siebie samego. Jam jest Pan!
 • Brain Breaker TU JEST MOWA O TYM, ŻE MAM MIŁOWAĆ SWOICH BRACI. Moim bratem jest ten, kto szuka szczerym sercem prawdy – jest to cecha charakterystyczna ludzi z rodu Seta – dzieci Bożych. Adrian Wujczak Ty natomiast tej cechy nie posiadasz, ale za to masz inne charakterystyczne dla rodu Kaina. Dlatego spadaj na drzewo skundlona hybrydo!
 • Brain Breaker Bóg obiecał dzieciom Bożym, że tym, które zostaną zbawione da miecz, aby pomściły się na dzieciach diabła. Kiedyś utnę ci głowę Adrianie [zainteresowanych odsyłam póki co np. do księgi Henocha 90:19″ Zobaczyłem, jak dano owcom wielki miecz i owce wyruszyły przeciwko wszystkim dzikim zwierzętom, żeby je pozabijać, a wszystkie zwierzęta i ptaki nieba uciekły przed nimi.” Czyżby po zmartwychwstaniu będzie tak, że Bóg da nam miecz abyśmy się pomścili na dzieciach diabła?]
 • Adrian Wujczak Darek Adwentysta, a teraz proszę o katolickie źródło ;>
 • Darek Adwentysta Brain to cie poniosło teraz
 • Adrian Wujczak Brain Breaker, przede wszystkim – opanuj się i uspokój, a potem jeszcze raz zastanów się co i do kogo piszesz.
 • Adrian Wujczak Jak na razie na wyrzucenie z grupy zasługujesz bardziej Ty, ja nigdy nikogo nie wyzwałem w sposób, w jaki Ty to robisz, nigdy też przeciw nikomu nie snułem tak durnych oskarżeń. Jestem katolikiem i jestem świadomy tego, że można wobec Kościoła mieć różne zastrzeżenia, ale Ty odjechałeś już za daleko.
 • Brain Breaker Biblia się kłania. Ród Kaina od początku morduje dzieci Boże, ale w końcu Bóg zaprowadzi wieczną sprawiedliwość i nie widzę w tym nic złego, tylko doskonałość Bożych wyroków
 • Brain Breaker Adrian Wujczak nie zachowuj się jakbyś tu rozdawał karty
 • Adrian Wujczak Zniżyłeś się do poziomu chamstwa i insynuacji, rozumiesz chyba że Cię to dyskwalifikuje
 • Darek Adwentysta Adrian mam rerum novarum ,i jak i inne bzdety jak nieomylnośc papieska Brain sie pogubił z agentem masońskim ja stawiam na agenta jezuickiego a to najgorsze scierwo ludzkości hmm jak myslisz?
 • Brain Breaker  tak jezuici trzęsą masonami w posadach… bardzo prawdopodobne
 • Adrian Wujczak A więc jestem najgorszym ścierwem ludzkości? W porządku
 • Brain Breaker tak Adrian! przyjmij to wiadomości! zwalczasz perfidnie prawdę, każdy może sobie to prześledzić, chyba, że admini usuną tego posta…
 • Brain Breaker wiesz co zrobił Bóg z twoimi prapradziadkami w ziemi obiecanej jak wprowadzał do niej Izraelitów? wymordował ich bez litości
 • Darek Adwentysta widzisz jak łatwo cie rozgryźć
 • Brain Breaker i ciebie spotka taki sam los jak zapewne wiesz
 • Darek Adwentysta dlatego napisałem na samym początku ze nie można prowadzić z fanatykiem polemiki ,ne uda sie
 • Adrian Wujczak Sorry, ale lekko się zapędziliście. Remigiusz Malewski, Jan Nowak, Grzegorz Moroszczak – proszę o przejrzenie powyższej dyskusji, szczególnie zwracając uwagę na chamstwo prezentowane przez Darek Adwentysta i Brain Breaker. Jestem zdania że takie zachowanie tej grupie po prostu uwłacza.
 • Brain Breaker mi Adrian zaczął śmierdzieć już kiedy udawał kogoś kim nie jest, Paul Piskozub zauważył to jako pierwszy
 • Darek Adwentysta jestem adwentystą dnia siódmego a raczej staram sie nie zieje jadem i złością do nikogo każdy szuka “prawdy” szukajmy jej z godnoscią i z miłością do bliźniego -mozna prowadzić polemike ale na przyjaznym grucie-TYLE
 • Brain Breaker Adrian Wujczak fajnie że to napisałeś okaże się czy nasi admini są za prawdą… natomiast mi uwłacza twoje chamstwo w obchodzeniu się z prawdą!
 • Brain Breaker Kurcze! Już wszystko mi się ułożyło w spójną całość. Już rozumiem! TO było tak: Ja jestem w tej grupie od niedawna. Jak przyszedłem tu, to brałem aktywny udział w wieku dyskusjach i obalałem Pawła oraz Łukasza i 100% natchnienie Pisma. Udzielałem się w wielu wątkach, ale Adrian nie brał w nich udziału, tylko przyglądał się z boku… Adrian musi być jezuickim agentem, ponieważ któregoś razu było tak: był już taki jeden wątek w którym byłem poirytowany i chciałem sobie dać spokój z pisaniem tu na jakiś czas bo miałem dość. Napisałem, że wychodzę bo mam dosyć… I UWAGA!!!!!! CO SIĘ STAŁO? I WTEDY NAGLE ZAGADAŁ DO MNIE TAKI NIEPOZORNY CHŁOPACZEK ADRIAN LICEALISTA – TAKA NIEWINNA BUŹKA. Napisał: Brain, poczekaj! Czytałem Twoje wypowiedzi o Pawle. I pociągnął mnie za język. Ja myślałem, że mam do czynienia z człowiekiem szczerze poszukującym prawdy i wytłumaczyłem mu wszystko tak jak to widzę. Liczyłem na jakiś odzew następnego dnia… Np. przemyślałem to, i tu nie masz racji… Albo tu się z Tobą zgadzam… Co się potem stało? ZERO ODZEWU. ALE ADRIAN NAGLE ZACZĄŁ SIĘ BARDZO UDZIELAĆ W GRUPIE I BRONIĆ KATOLIKÓW. JAKO MAŁY CHŁOPACZEK bardzo dobrze posługiwał się doktrynologią KRK pochodzącą z różnych źródeł. PRZEZ PEWIEN CZAS TRAKTOWALIŚMY GO JAK MAŁEGO BIEDNEGO ADRIANKA, ale do czasu, kiedy nie wyszło na jaw, że to nie może być mały Adrianek, tylko zupełnie inna osoba. Bo pisał zbyt mądrze jak na licealistę. Dziś licealiści grają na kompie zamiast studiować katechizm krk i prawo kanoniczne i inne źródła…Nie chciał ujawnić się kim jest. JAKI Z TEGO WNIOSEK: ADRIAN WYPYTAŁ MNIE CO WIEM O PAWLE, BO JAKO JEZUITA DOSKONALE WIE, ŻE PAWEŁ BYŁ SATANISTĄ TYLKO CHCIAŁ WIEDZIEĆ ILE WIEM… KTOŚ ADRIANA NAPUŚCIŁ NA TĄ GRUPĘ GDY ZOBACZYŁ, ŻE KTOŚ TU ZA BARDZO JEDZIE KATOLICYZM, PAWŁA i ŁUKASZA i PODWAŻA 100% NATCHNIENIE PISMA (to są najskrytsze tajemnice jezuitów), a mniej więcej w tym czasie się to zaczęło (tzn. Adrian zaczął się udzielać) kiedy ja zacząłem tu pisać oraz Waldek. Wtedy zmieniła się konwencja pisania na styl bardziej otwarty, a czarę goryczy dla masonów przelały moje wypowiedzi, bo ja się nie patyczkowałem tylko waliłem gołą prawdę. I TERAZ TEN SKUNDLONY JEZUITA chce mnie stąd wyrzucić??? WSZYSTKO SIĘ OKAŻE KTO RZĄDZI TĄ GRUPĄ i KIM SĄ NASI ADMINI. ALE JAZDA! ROZPRACOWAŁEM CIĘ BEZWSTYDNY SATANISTO!
 • Brain Breaker Jak czytam sobie jeszcze raz wszystkie wypowiedzi Adriana od pewnego momentu, to NIE MAM NAJMNIEJSZYCH WĄTPLIWOŚCI, ŻE CELOWO WALCZY Z PRAWDĄ, TO OHYDNE! Ale jakże pouczające!

I tak się skończyła ta dyskusja wieczorem. Rano już została zdjęta z fb.

Ale ta rozmowa była kontynuowana pod innym postem i poniżej wklejam ciąg dalszy:

Adrian Wujczak Księga Henocha jest apokryfem, nie pisanym pod natchnieniem Ducha Świętego, nie może być więc źródłem wiary.

Brain Breaker Jezuito Adrianie oszczędź sobie tej agenturalnej pracy, bo nie wiem czy zauważyłeś, ale ja uważam cie za ścierwo diabła, ja nikogo nie przepraszałem tak jak Darek Adwentysta

Adrian Wujczak Brain Braker, szerzysz tutaj antychrześcijańską propagandę, opartą o wyprane przez Świadków Jehowy pojmowanie autora strony zbawienie.com, kręgi katolickie już dawno obaliły te teorie, które są niebezpieczne z punktu widzenia całego chrześcijaństwa.

Brain Breaker pokaż mi gdzie na stronie zbawienie.com Kubik namawia do przestrzegania prawa mojżeszowego, ty nie wiesz co piszesz

Adrian Wujczak Kim jest pan Kubik, skoro ma czelność uznawać daną księgę za natchnioną, nie będąc Apostołem, ani nie żyjąc w czasach starożytnego chrześcijaństwa przepełnionego Duchem

Brain Breaker Kubik jest moim dobrym znajomym i zrobił wiele dobrego dla ludzi szukających prawdy. Natomiast dla was jest bardzo niewygodny i nie mogę się nadziwić dlaczego do tej pory nie zlikwidowaliście mu strony. Przecież to takie proste. Jeden telefon i nie ma… Przykładem jest skasowanie wczorajszego posta w którym cię rozpracowałem i obaliłem. Wydałeś polecenie i dzisiaj już go nie ma.

Adrian Wujczak Kubik jest wrogiem chrześcijaństwa i ludzi od prawdy odciąga, a nie do niej przybliża

Brain Breaker twoja bezczelność przypomina mi bezczelność diabła, który cały czas ludzi okłamuje i będzie to robił aż do samego końca

Adrian Wujczak Darek Adwentysta, czyli przyznajesz że o twórcach adwentyzmu nie ma nic w Piśmie Świętym? Założycielem mojego Kościoła jest Jezus Chrystus, kto jest założycielem Twojego?

Brain Breaker od kiedy to nieletni katolicy mają taką wiedzę o innych religiach?

Adrian Wujczak Brain Breaker, Kubik popełnił śmiertelną zbrodnię, wypaczając święte imię Jezus, nazywając go Isusem

Brain Breaker chyba sobie kpisz śmieciu. Udowodnił, że imię Jezus jest waszą manipulacją. Gdyby tak nie było, to byście stronili od jego wymawiania.

Brain Breaker nie wyobrażam sobie, żeby babilon wielki każdorazowo podczas swojej mszy satanistycznej wypowiadał poprawnie imię Mesjasza… musieliście to zmanipulować, a Kubik to udowodnił

Adrian Wujczak Babilon Wielki to Cesarstwo Rzymskie, a nie żaden z Kościołów, interpretujesz Apokalipsę bez Ducha Świętego, wszystko się zgadza, bogactwo Rzymu, rozpad po buncie wasali, przyjazd Nerona, to jest antykatolicka i antychrześcijańska propaganda

Brain Breaker Babilon Wielki = Cesarstwo Rzymskie = Watykan.

Adrian Wujczak Brain Breaker, co wiesz o masonerii? Nie wiesz, że nie ma nic wspólnego z Watykanem? Kogo ścigała Inkwizycja?

Brain Breaker śmieciu daruj sobie te diabelstwa. Nie ma to jak walka diabła z diabłem – znam tę sztuczkę za dobrze

Adrian Wujczak Cesarstwo Rzymskie nigdy nie było w Watykanie, po upadku Cesarstwa Zachodniorzymskiego idea państwa przeszła do Bizancjum, potem równolegle w Bizancjum i w Cesarstwie Franków, potem w Bizancjum i Świętym Cesarstwie Rzymskim, potem w samym Świętym Cesarstwie Rzymskim [ CO ZA KŁAMSTWA! UMKNĘŁO MI TO I JUŻ TEGO NIE SKOMENTOWAŁEM!!!!]

Adrian Wujczak Papiestwo i cesarstwo trwały w sporach, czasem w wojnach

Brain Breaker to samo obserwujemy w religiach: judaizm to religia diabła tak samo jak chrześcijaństwo. Po tym jak się zwalczą podacie wszystkim ludziom czysty lucyferianizm na tacy – jako nowe prawo, już nie jako religię. Takie plany ma Watykan i jezuici, których tu tak dzielnie Adrian reprezentuje

Adrian Wujczak Darek Adwentysta, no to nie rozumiem dlaczego posuwasz się do ataków na katolicyzm, wrzucasz zdjęcia moich prezbiterów z Hitlerem i uważasz to za owoce całego Kościoła katolickiego? To nie jest sprawiedliwe

Adrian Wujczak Brain Breaker, wszyscy wiedzą kto zapoczątkował Bilderberg, nie widzę w tym gronie papieża katolickiego

Brain Breaker kim był Albert Pike agencie Adrianie? opowiesz nam zanim wstawię ciekawy link?

Adrian Wujczak Watykan nie jest członkiem ani ONZ, ani NATO, ani MFW, sorry, ale papiestwo nie pcha się do nowego porządku świata

Brain Breaker http://zbawienie.com/plan3wojen.htm

Brain Breaker teraz to już tylko czekamy aż usuną tego posta, kwestia czasu…

Darek Adwentysta Adrian Wujczak jakoś wczoraj to,no wiesz wymkneło sie spod kontroli poprostu chciałem nie potrzebie coś udowodnij sorki

Adrian Wujczak Darek Adwentysta, nie ma sprawy, wybaczam Może następnym razem po prostu znajdziemy jakiś fragment Pisma Świętego i będziemy przedstawiali swoje interpretacje i dyskutowali na jego temat, jak chrześcijanie

Brain Breaker tak Daruś przepraszaj dalej, że stanąłeś po stronie prawdy…

Brain Breaker skąd ten lęk u Ciebie chłopie? boisz się że Adrian przyjdzie do Ciebie za masonami i Cię zatłuką?

Darek Adwentysta to jest forum o Biblii nie o kibolach Brain nie zgadzam sie z Adrianem ale to nie znaczy ze mamy być wrogami ,to i do ciebie sie tyczy

Brain Breaker Adrian twoje metody działania są ohydne

Adrian Wujczak Masoneria od zawsze działała aby zniszczyć Kościół katolicki, to jedni z największych wrogów papiestwa.

Adrian Wujczak Ktoś kto utożsamia Kościół katolicki z masonerią nie jest zdrowy na umyśle.

Brain Breaker Darek nie widzisz, że on PERFIDNIE manipuluje prawdą? Jeszcze wiele musisz się nauczyć… młody jesteś…

Brain Breaker zobacz: pogodziliście się a on dalej jedzie swoje…

Adrian Wujczak Takich jak Brain Braker nazywamy Dezinformatorami

Brain Breaker tak znamy to: uwielbiacie robić wariatów z ludzi, którzy mówią prawdę, a ostatecznie jak to nie pomaga, mordujecie ich

Adrian Wujczak Komitet 300 nakazał Klubowi Rzymskiemu zniszczenie Kościoła Katolickiego, jak podaje John Coleman (wywiad brytyjski MI6)
Założyciel Zakonu Iluminatów Rothschildów Adam Weishaupt postawił Iluminatom za główny cel: zniszczenie Kościoła Katolickiego, jak podaje Coleman
Celem Rothschildów jest Kościół Katolicki (Watykan), jak podaje Carski Generał Księcia Romanowa w pierwszej w historii publikacji na temat Nowego Porządku Świata “The Secret World Government or The Hidden Hand”, oraz jak wiemy bezpośrednio z planów Rothschildów nakreślonych ruchowi Karbonariuszy
Brytyjska Monarchia (Kościół Anglikański – Protestantyzm, nie Kościół Katolicki i Jezuici) jest głową Komitetu 300 (Rządu Światowego), jak podaje Coleman
Brytyjska arystokracja City of London (której od 1348r. wraz z utworzeniem Brytyjskiego szlacheckiego Orderu Podwiązki głową jest Brytyjska Monarchia – Kościół Anglikański, Protestantyzm) ustanowiła międzynarodową bankowość korporacyjną do budowania Rządu Światowego w najstarszej i najbogatszej dzielnicy Londynu “The City”, jak podają C. Quigley i John Coleman
To Protestantyzm służy globalistycznemu faszyzmowi okultystycznego Nowego Porządku Świata: Amerykańskie Kościoły Protestanckie za pośrednictwem Krajowej Rady Kościołów USA (NCC) pozostają pod kontrolą Tavistock Institute of Human Relations (instytucji Komitetu 300) kontrolowanego przez Iluminatów w Londynie, jak podaje John Coleman
Watykan jest główną opozycją wobec polityki kontroli wzrostu populacji NSSM-200 Kissingera i Global 2000 Klubu Rzymskiego, jak mówi raport Komisji Rockefellera, oraz jak wiemy z na przykładzie jednego z największych aborterów, a po dołączeniu do watykańskiego Opus Dei, najwiekszego na świecie obrońcy życiaBernarda Nathansona.

Brain Breaker oooo to taki piękny gotowiec jakimi dysponują agenci, znamy tę sztuczkę. Masz wszystko posegregowane tematami i jedziesz, jak trzeba podważyć związki watykanu z masonerią i nwo to wklejasz takie gówno

Adrian Wujczak Brain Breaker, Watykan ma majątek wielki na 15 miliardów dolarów, większość tego trafia na cele charytatywne, utrzymanie szkół, szpitali, parafii, działalność misyjną, redagowanie Biblii i pism katolickich, przy majątku takiego Microsoftu 240 miliardów dolarów, to to jest mały pikuś

Brain Breaker BUEHEHEHEHEEHEHEHEHEHEHEHEEHEHEHEHEHEHEHEHEEH!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! a to dobre! Biblia mówi nam, że watykan jest najbogatszą instytujcją czy organizacją – nazwij to jak chcesz – świata. 17 i 18 rozdział Objawienia

Brain Breaker jesteście najbogatsi bo czcicie samego lucyfera

Brain Breaker powiedz Adrianku, bo mi wczoraj zapomniałeś odpowiedzieć: jak to jest mordować ludzi, bo obiecałeś to samemu papieżowi?

Adrian Wujczak Znowu zaczynasz odjeżdżać, nie możesz tak po prostu zarzucać komuś morderstwa, może administratorzy powinni to zobaczyć… Remigiusz Malewski, Grzegorz Moroszczak, Jan Nowak

Brain Breaker co za różnica jak i tak zaraz usuniesz to co tutaj piszemy?

Brain Breaker pijesz ludzką krew śmieciu

Brain Breaker odniesiesz się do plany wywołania 3 wojen światowych Alberta Pike’a?

Brain Breaker tak na koniec…

Brain Breaker ten link, który dałem…

Brain Breaker słuchamy…

Brain Breaker prosimy bardzo

Brain Breaker poszukaj odpowiedniego gotowca i wklej. czekamy

Brain Breaker aha, wiem co powiesz: masoni dążą do wywołania 3 wojny światowej, ale watykan nie ma z tym nic wspólnego

Brain Breaker zgadłem?

Adrian Wujczak Świat się laicyzuje, papież przestał się liczyć jako osoba, która ma realny wpływ na władzę świecką w XIX wieku, Watykan nie ma własnej armii poza gwardią szwajcarską, nie jest członkiem organizacji międzynarodowych, ani międzynarodowego funduszu walutowego. Budżet Watykanu jest publiczny. Kościół katolicki ma w tej chwili ważniejsze sprawy niż wywoływanie 3 wojny światowej

Brain Breaker BUEHEHEHEHEHEHEHEHEHHEHEEHEHEHEHEHEHEEHEH!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Adrian Wujczak A Prawdą (I Drogą, i Życiem) jest Jezus Chrystus, a nie jakieś wynaturzenia ze zbawienie.com, w które wierzą osoby bez Ducha Świętego

Brain Breaker bezczelność! bezwstydnosć! to cechy plemienia Kaina.

Adrian Wujczak No kto czyta to co piszesz, dostrzeże że nie jesteś zdrowy na umyśle

Adrian Wujczak To przypomina jakąś manię lub schizofrenię, Brain Braker

Brain Breaker odwal się śmieciu ode mnie! skundlone plemię żmijowe!

Adrian Wujczak Darek Adwentysta, uważasz że Kościół katolicki planuje rozpętanie 3 wojny światowej? O_o

Darek Adwentysta poprosze o pomoc prowadziłem spór o ewolucje jeżeli księżyc oddala sie od ziemi ok 5 cm rocznie i mają jakies 6 miliardów lat ewolucji to czy ksieżyc powinien być w naszym układzie ??? bo 1cm to 1 cm a miliard to fiu fiu

Brain Breaker nie ma układu słonczenego

Brain Breaker żyjemy wewnątrz ziemi [na dzień dzisiejszy mam takie poznanie – tak myślę, polecam zerknąć do Mariusza tutaj]

Brain Breaker http://vimeo.com/mariuszszczytynski

Brain Breaker Adrianku, czekamy na opinię w sprawie życia wewnątrz ziemi. Mariusz to udowodnił. Co powiesz?

Adrian Wujczak Szatańskie filmy! Prawdziwy kreacjonista opiera się na nauce, a nie na wynaturzeniach

Adrian Wujczak Darek Adwentysta, tak, oddalanie się Księżyca jest argumentem m. in. Kenta Hovinda

Brain Breaker nałóce watykańskiej zapomniałeś dodać?

Adrian Wujczak Ta nauka nie pochodzi z Watykanu

Brain Breaker nie nie… tylko że jezuici kontrolują wszystkie przedszkola, szkoły i uniwersytety

Adrian Wujczak Darek Adwentysta, jeżeli chcesz bronić kreacjonizmu, to musisz zachowywać się jak Darwin, znać wagę swojego argumentu, ale równocześnie znać kontrargumenty, musisz się w tym doskonalić

Adrian Wujczak I tak np. nie wiemy od którego momentu w przeszłości Księżyc zaczał się oddalać, nie wiadomo czy ten ruch był jednostajny i niezmienny, co jest ważnym kontrargumentem

Brain Breaker Adrianku ty jako katolik nie czytałeś przypisów katolickich do opisu stworzenia świata na pierwszej stronie księgi rodzaju?

Brain Breaker przecież według was to wszystko jest bajeczką dla dorosłych

Darek Adwentysta Wieze ze to Bóg to wszystko stworzył w 6 dni -Prawda?

Brain Breaker masz tak bogatą wiedzę jak na katolika… na prawdę jesteś fascynujący…

Brain Breaker a co adrianek na to powie?

Brain Breaker bo watykan tak nie uważa…słuchamy…

Adrian Wujczak Brain Breaker, od kiedy kłamstwo jest owocem Ducha? Kłamstwo to domena szatana.

Adrian Wujczak Katolicyzm nie zabrania kreacjonizmu, ani nie zabrania ewolucjonizmu.

Darek Adwentysta Darwin był ewolucjonistą nie kreacjonistą

Darek Adwentysta A to nie jest odstępstwo od Pisma Swietego ??

Brain Breaker Adrian a jakie jest stanowisko watykanu w tej sprawie…? czyżbyś go nie znał?

Adrian Wujczak Tak wiem, ale to nie zmienia faktu że był inteligentnym człowiekiem i wykwalifikowanym mówcą.

Adrian Wujczak według kościoła podstawą jest naturalnie biblijny KREACJONIZM, Jan Paweł II stwierdził ze ewolucja jest czymś więcej niż hipotezą, ale nie opowiedział się za nią

Darek Adwentysta czyli mówisz ze Bóg jest niedorozwinięty i potrzeował miliardów lat zeby sie to wszystko ułożyło – to lucyferiańska doktryna

Brain Breaker tutaj to mamy, cytuję naszego ś.p. papieża: “Wskazał też, pod jakim warunkiem opinia ta daje się pogodzić z wiarą chrześcijańską; do tej kwestii powrócę później. Dzisiaj, prawie pół wieku po publikacji encykliki, nowe zdobycze nauki każą nam uznać, że teoria ewolucji jest czymś więcej niż hipotezą. Zwraca uwagę fakt, że teoria ta zyskiwała stopniowo coraz większe uznanie naukowców w związku z kolejnymi odkryciami dokonywanymi w różnych dziedzinach nauki. Zbieżność wyników niezależnych badań – bynajmniej nie zamierzona i nie prowokowana – sama w sobie stanowi znaczący argument na poparcie tej teorii” źródło: http://www.ultramontes.pl/jp2_ewolucjonizm.htm

Adrian Wujczak Darek Adwentysta, jak łatwo wyzywać innych od sług szatana, szybko się uczysz od Braina -.-

Brain Breaker adrianku, a po co papież ma powiedzieć konkretnie: ewolucja to prawda, skoro od tego ma swoje jezuickie uczelnie?

Darek Adwentysta nie ,ale Biblia mówi jasno Bóg stwożył wszystko w 6 dni

Brain Breaker na tym polega to oszustwo!

Adrian Wujczak Nie wiemy czy opowieść biblijna powinna być czytana literalnie czy metaforycznie, nauka może nas do tej wiedzy zbliżyć

Brain Breaker adrianku, masz zdjęcie z małpką w swoim salonie jako swoją babcią?

Adrian Wujczak Brain Breaker, jeżeli papież ex cathedra lub sobór czegoś nie powie, to nie masz prawa dyskutować z tym jako z doktryną katolicką, paniatna?

Darek Adwentysta każda nauka odrzuca ewolucje

Adrian Wujczak HAHAHA, co za ciemnogród

Brain Breaker a więc dla adrianka liczy się nałóka

Adrian Wujczak Darek Adwentysta, nieprawda, każda nauka szuka dowodów i żadne nie są jednoznaczne

Adrian Wujczak Brain Breaker, skąd wiesz czy jestem kreacjonistą czy ewolucjonistą? Odmierzą Ci taką samą miarą

Brain Breaker kontrolujecie uniwesrsytety – powtarzam po raz trzeci, macie nałókę w kieszeni i umysły ludzi

Adrian Wujczak Uniwersytety są w większości zajęte przez marksistów, wrogów Kościoła katolickiego

Brain Breaker mi odmierzą miarą prawa mojżeszowego

Adrian Wujczak Jesteś niezdrowy na umyśle, uważasz że można być w Kościele i być wrogiem Kościoła jednocześnie

Brain Breaker trzeba ci oddać że dobry jesteś. Ile zarabiasz? Dorabiasz się teraz na naszej rozmowie?

Darek Adwentysta Brain czy ty kolejny temat zamienić w kłótnie musisz ?

Brain Breaker o tym nie pomyślałem. Adrian ma płacone od komentarza…

Brain Breaker dorabiam adriana

Brain Breaker rozmawiasz z agentem naiwniaku Darku

Brain Breaker jeszcze się nie pokapowałeś?

Adrian Wujczak Wszelkie teorie spiskowe to bzdura, można nie zgadzać się z katolicyzmem, a nie sianie nienawiści to nie jest doktryna chrześcijańska

Adrian Wujczak Dlatego Kościół katolicki rozpoczął ekumenizm, aby przez rozmowę i w duchu braterstwa jednoczyć chrześcijan, Brain nie jest chrześcijaninem

Brain Breaker CO ZA DIABELSTWA!

Adrian Wujczak Darek, wszyscy chrześcijanie opierają swoje doktryny na Chrystusie, Brain opiera je na zbawienie.com i propagandowych filmikach

Brain Breaker tak rzeczywiście – prawo mojżeszowe wiele ma z tym wspólnego

Adrian Wujczak „Bo jeśli dziedzicami są tylko ci, którzy polegają na zakonie, tedy wiara jest daremna i obietnica wniwecz się obróciła” (Rz.4;14)

Adrian Wujczak Darek, można mieć pretensje o inkwizycję czy krucjaty, albo prowadzić spory doktrynalne, ale wpajanie na podstawie znalezionych filmików o słabej wartości merytorycznej, że Kościół katolicki chce doprowadzić do 3 wojny światowej, jest narzędziem masonerii, z którą sam zawsze walczył, albo że ja jestem jakimś agentem jezuickim który morduje i pije ludzką krew, to jest zupełne wypaczenie dyskusji i ogólnie pojmowania świata.

Darek Adwentysta nie wiem do czego teraz pijesz – pogubiłeś sie juz

Adrian Wujczak Piję do tego że nie potraficie rozmawiać z katolikami po ludzku, tylko od razu trzeba wyjechać z nowym porządkiem świata, zajechać linkami które rzekomo potwierdzają udział papieża w holocauście, wypomnieć krucjaty, inkwizycję, “Gott mit uns” na sztandarach Hitlera i wszystkie grzechy świata, których autorem jest oczywiście Kościół katolicki.

Adrian Wujczak Kiedy ktoś się pyta o stanowisko Kościoła katolickiego w sprawie ewolucji, a ja stwierdzam że Watykan nie zajął stanowiska, to trzeba dalej drążyć temat i zarzekać się że to tylko przykrywka, że przejął wszystkie uniwersytety i wpaja uczniom kłamstwo.

Darek Adwentysta wiesz ja juz poznałem twoje poglądy i nie mają one wiekszosci poparcia w Biblii a nawet zwalczają Biblię NWO to zło ,KK przelał wiecej niewinnej krwi niż wszystkie wojny od założenia świata ,mówię o systemie nie ludziach -tyle

Brain Breaker adrian ma płacone od komentarza… dorabiamy go, a potem i tak usuwają to co piszemy – jaki jest tego sens?


Na tym się skończyło. Jak uważacie… Jak mamy się obchodzić z agentami? Kim oni są? Dziećmi diabła? Mamy ich kochać i nadstawiać im drugi policzek, oddawać płaszcz i suknię? Oni z pewnością są naszymi nieprzyjaciółmi… Czy po lekturze arta Co Szatan zrobił z Biblią cz.7 – Czyżby Mariusz miał rację co do miłości wobec nieprzyjaciół?  nadal wierzycie w to, że Mesjasz mógł wypowiedzieć te słowa:

Mat 5:38-48

38. Słyszeliście, iż powiedziano: Oko za oko, ząb za ząb. 39. A Ja wam powiadam: Nie sprzeciwiajcie się złemu, a jeśli cię kto uderzy w prawy policzek, nadstaw mu i drugi. 40. A temu, kto chce się z tobą procesować i zabrać ci szatę, zostaw i płaszcz. 41. A kto by cię przymuszał, żebyś szedł z nim jedna mile, idź z nim i dwie. 42. Temu, kto cię prosi, daj, a od tego, który chce od ciebie pożyczyć, nie odwracaj się. 43. Słyszeliście, iż powiedziano: Będziesz miłował bliźniego swego, a będziesz miał w nienawiści nieprzyjaciela swego. 44. A Ja wam powiadam: Miłujcie nieprzyjaciół waszych i módlcie się za tych, którzy was prześladują, 45. abyście byli synami Ojca waszego, który jest w niebie, bo słońce jego wschodzi nad złymi i dobrymi i deszcz pada na sprawiedliwych i niesprawiedliwych. 46. Bo jeślibyście miłowali tylko tych, którzy was miłują, jakaż macie zapłatę? Czyż i celnicy tego nie czynią? 47. A jeślibyście pozdrawiali tylko braci waszych, cóż osobliwego czynicie? Czyż i poganie tego nie czynią? 48. Bądźcie wy tedy doskonali, jak Ojciec wasz niebieski doskonały jest.

??

Brain Breaker

Advertisements

7 thoughts on “Jak traktować nieprzyjaciół cz.1 – Jak rozpoznać agenta i czy nadstawiać mu “chrześcijański drugi policzek”

 1. argon

  No nieźle! Z tego arta można wyciągnąć wiele ciekawych wniosków:
  1. ten agent działał techniką “zdartej płyty”, gmatwał rozmowę specjalnie, żeby zmęczyć przeciwników
  2. nie ma co wdawać się z takimi w dyskusje (sądzę, że raz było warto, bo ta była świetną prowokacją w celu ujawnienia stylu wypowiadania się prawdziwych agentów), bo i tak wszystkie argumenty zostaną zneutralizowane przez półinformacje, nie można im nic zrobić przez ich bezczelność
  3. zero zrozumienia dla takich ludzi, bo to jest tak niewyobrażalna perfidia, że faktycznie tacy muszą być dziećmi diabła!

  Dobra robota Brain 🙂

  Like

  Reply
 2. Paweł

  Brawo Brain!
  Genialne! Wziąłem z tego naprawdę wiele. Samo to że nie próbował zaprzeczać że jest agentem… to szczególnie zwracało uwagę no i to oczywiście to że dalej kontynuował rozmowę. Poza tym dowiedziałem się jak działają ci agenci co jest bardzo wartościową informacją.
  Dzięki 🙂 naprawdę wielkie dzięki!
  PS. Jedna rzecz nie daje mi spokoju. Dlaczego jeszcze nie usuneli twojego bloga? Przecież powinni widzieć w Tobie potencjalne zagrożenie?
  Pozdro 😉

  Like

  Reply
  1. Brain Breaker Post author

   Hm, zwróciłeś uwagę na jego bezczelność i bezwstyd? To są cechy charakterystyczne…
   Szczególnie mi utkwiło w pamięci gdy temat zszedł na watykan i nwo… Wtedy się obnażył.
   Od takich ludzi też trzeba się uczyć.

   Mam takie pytanie:
   Po co oni zwalczają Boga Izraela? Po kiedy grzyba…? Podobno ów Bóg jest zwykłym jaszczurem pustynnym, co tylko chce ofiar i wojen…
   Jeśli by tak było, to kto opłaca tych oto zdiabłasynów jak agent kryjący się pod tym pseudonimem, czy choćby inny as – Maniek?

   Mój blog jest nieszkodliwy dla systemu. Bardzo mało ludzi tutaj zagląda, a ponadto kasacja Jezusa i tak jest dla wielu z nich nie do przyjęcia. Nie stanowię zagrożenia dla matrixa.
   Z drugiej strony w jaki sposób prawda ma wyjść na jaw i jak ma dojść do wzrostu poznania (jest to przepowiedziane w Danielu)? Blogi takie jak mój muszą istnieć.
   Masoni mordują tylko tych, co zagrażają ich interesom.
   Ostatnio zamordowali Popka – biedak za dużo opowiadał o samochodzie na wodę… Niby miał wypadek w Niemczech… tia.

   Like

   Reply
   1. Paweł

    Tak na to też zwróciłem uwagę Brain. Chciałem tylko powiedzieć że neutralny człowiek tak by się nie zachował, raczej starałby się wybrnąć i byłby mocno wkurzony całą sytuacją. A tu na spokojnie. W końcu, miałby się zaprzeć swojego dobrze płatnego zawodu? A skąd! A Ty go ładnie rozgryzłeś 🙂 .
    Poza tym masz rację. Po co atakować kogoś kogo ,,rzekomo” nie ma, co nie? Diabeł i jego dzieci zwalczają najszczególniej Torę i Boga, a dlaczego? Każdy myślący człowiek z łatwością sobie odpowie na to pytanie.
    Swoją drogą jako iż jeszcze chodzę do szkoły, to chcąc nie chcąc (z woli rodziców) chodzę też na religię. Odkąd zacząłem toczyć dyskusję z katechetką na temat Boga i przestałem modlić się do Baala tak jak inni… Krótko mówiąc mają mnie za szaleńca 🙂 . Ale idzie się przyzwyczaić.
    Pozdro
    Niech Ci Bóg błogosławi

    Like

    Reply
 3. Pingback: Fascynująca Sztuka Wymieszania Prawdy Z Kłamstwem – Ewangeliusz Nathanielski

 4. Krzychu

  Witam serdecznie. Brian, czytam Twojego bloga od paru dni. Przy okazji komentarzy do tego posta dowiedzialem sie, ze zginal niejaki Popek. Nie znalem go wczesniej dokladnie, ale kiedys widzialem ten filmik o samochodzie na wode. Teraz jednak poczytalem wiecej o nim, bo tez jestem sklonny wierzyc, ze ludzie czasami nie gina przypadkowo no i mam do Ciebie pytanie odnosnie duchowosci Popka? Co sadzisz o tym typie “wiary” czy poznania – nie wiem jak to dokladnie okreslic. Sorry jesli jestem bezsposredni, ale lata mi tu trojka malych dzieci i nie mam za bardzo mozliwosci na bardzo rozbudowane wypowiedzi 😉

  Like

  Reply
  1. Brain Breaker Post author

   Cześć Krzychu, Popek był newageowcem wierzącym w Jezusa zafascynowanym odkrywaniem boga w sobie samym, pokonywaniem swoich ograniczeń.
   Co ja o tym sądzę? New age to religia dla pseudowyzwolonych ogłupionych modelem heliocentryzmu, a więc forma satanizmu dla tych, co czują się lepsi od reszty.

   Like

   Reply

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s