“Noe – wybrany przez Boga” – czyli diabelskie pranie mózgu trwa w najlepsze – CZĘŚĆ DRUGA

Od obejrzenia tego filmu minęło już sporo czasu, a w głowie siedzi mi ciągle jedna scena i jedno zdanie…

Na początku filmu Noe prowadzi dialog z jednym z demonów (według terminologii stosowanej w tym filmie – “strażników”) i ten strażnik mówi do Noego tak:

– “To my sprawiliśmy, że staliście się potężni… Chcieliśmy wam pomóc…”

To jest bardzo istotny przekaz, jaki Szatan obecnie chce przemycić ludzkości. Chce nam wmówić, że dla naszego dobra sprawił, że staliśmy się potężni, a więc pokazał nam technologię, którą Bóg jednak z jakiś powodów wolał przed ludźmi ukryć…

Myślę sobie, że może Bóg wiedział do czego to doprowadzi… Do powszechnego zepsucia i potopu…

To samo obserwujemy dzisiaj. Świat w którym żyjemy zmienił się nie do poznania w porównaniu ze stanem jaki miał miejsce po stworzeniu. Pomijamy tutaj fakt, że warunki życia na ziemi zmieniły się po potopie (było inne ciśnienie powietrza i inny skład atmosfery – więcej tlenu i kto wie, co jeszcze…), nie o to mi chodzi. Zmierzam do tego, że wszelaka zaawansowana technologia jaką się dziś posługujemy jest darem od diabła. Po co diabeł miałby nas tak hojnie obdarowywać? Czyżby nas sobie upodobał i polubił? Skądże…

Zerknijmy co Bóg powiedział do Adama, a dowiemy się jaki tryb życia przewidział dla niego i jego potomków, a więc dla nas – dzieci Bożych.

Rdz 3:17. A do Adama rzekł: Ponieważ usłuchałeś głosu żony swojej i jadłeś z drzewa, z którego ci zabroniłem, mówiąc: Nie wolno ci jeść z niego, przeklęta niech będzie ziemia z powodu ciebie! W mozole żywic się będziesz z niej po wszystkie dni życia swego!
18. Ciernie i osty rodzic ci będzie i żywic się będziesz zielem polnym.
19. W pocie oblicza twego będziesz jadł chleb, aż wrócisz do ziemi, z której zostałeś wzięty; bo prochem jesteś i w proch się obrócisz.

A więc widzimy: w Edenie miała panować sielanka, a po wygnaniu z Edenu człowiek miał borykać się z trudem życia i z mozołem go znosić. Co na to diabeł? On postanowił jak zwykle popsuć Boży plan i… ułatwić ludziom życie. Ale cel diabła był dwojaki: po pierwsze zepsuć Boży plan, a po drugie: zniszczyć Boży świat. Udało mu się to zrobić, bo na ziemi zapanowało takie zepsucie, że Bóg musiał zesłać potop. W tym momencie nasuwa mi się takie pytanie: Komu diabeł udostępniał zakazaną technologię? Dzieciom diabła (swoim dzieciom), czy dzieciom Bożym? Odpowiedź znajdujemy w Biblii. Tu mamy historię rodu diabła, Bóg powiedział do Kaina tak: 

Rdz 4:11. Bądź wiec teraz przeklęty na ziemi, która rozwarła paszcze swoją, aby przyjąć z ręki twojej krew brata twego.
12. Gdy będziesz uprawiał rolę, nie da ci już plonu swego. Będziesz tułaczem i wędrowcem na ziemi.
13. Wtedy rzekł Kain do Pana: Zbyt wielka jest wina moja, by można mi ją odpuścić.
14. Oto dziś wypędzasz mnie z tej ziemi i muszę ukryć się przed obliczem twoim. Będę tułaczem i wędrowcem na ziemi, a każdy, kto mnie spotka, zabije mnie.
15. I rzekł Pan do niego: Nie! Ktokolwiek by zabił Kaina, siedmiokrotną pomstę poniesie. Położył też Pan na Kainie znak, aby go nikt nie zabijał, kto go spotka.
16. I odszedł Kain sprzed oblicza Pana, i zamieszkał w ziemi Nod, na wschód od Edenu.
17. I obcował Kain z żoną swoją, a ta poczęła i urodziła Henocha. Potem zbudował miasto i nazwał je imieniem syna swego: Henoch. [UWAGA! To nie jest Henoch autor księgi Henocha, to zbieżność imion]
18. A Henochowi urodził się Irad. Irad zaś zrodził Mechujaela, a Mechujael zrodził Metuszaela, a Metuszael zrodził Lamecha. 19. Lamech pojął sobie dwie żony. Imię jednej było Ada, a imię drugiej Sylla.
20. Ada urodziła Jabala, który był praojcem mieszkających w namiotach i przy trzodach.
21. A imię brata jego było Jubal, który był praojcem wszystkich grających na cytrze i na flecie.
22. Również i Sylla urodziła Tubalkaina, który wykuwał wszelkie narzędzia z miedzi i żelaza. Siostra Tubalkaina była Naama.
23. I rzekł Lamech do swych żon: Ado i Syllo, słuchajcie głosu mojego! Wy, żony Lamecha, nadstawcie ucha na słowo moje! Męża gotów jestem zabić, jeśli mnie zrani, a chłopca, jeśli mi zrobi siniec.
24. Jeżeli Kain miał być pomszczony siedem razy, to Lamech siedemdziesiąt siedem razy.

W 8 rozdziale księgi Henocha mamy więcej szczegółów tej historii:

1 Azazel nauczył ludzi wyrabiać miecze, sztylety, tarcze i napierśniki. Pokazał im metale i sposób ich obróbki: bransolety i ozdoby, sztukę malowania oczu i upiększania powiek, bardzo cenne i wyszukane kamienie i wszelki [rodzaj] kolorowych barwników. I świat uległ zmianie.
2 Nastała wielka niegodziwość i wielki nierząd. Pobłądzili, a wszystkie ich drogi stały się zepsute.
3 Amezarak wyuczył zaklinaczy i nacinaczy korzeni, Armaros [nauczył] odklinania, Barakiel [ wychował] astrologów, Kokabiel złowieszczów, Tamiel wyuczył astrologów, Asradel nauczył dróg księżyca.
4 Ludzie ginąc wołali, a głos ich doszedł do nieba.

A więc sytuacja przedstawia się tak, że najpierw Szatan spłodził swoje potomstwo z ludźmi, aby następnie za jego pomocą zniszczyć świat – dzieło Boga. Ale dziś mówi nam co innego. Wmawia nam, że chciał nam (dzieciom Bożym) pomóc i przekazał nam technologię, dzięki której staliśmy się…potężni. (Domyślam się, że dzieci Boże uczyły się technologii od dzieci diabła – odbywało się to samoistnie, bo jedni żyli obok drugich) Wtedy doprowadziło to do potopu. A w dzisiejszych czasach technologia jaką przekazuje nam diabeł za pośrednictwem swoich dzieci doprowadzi nas do największego w dziejach świata ludobójstwa – programu redukcji populacji z 3 wojną światową na końcu. 

Czyli tak: z jednej strony Szatan chce nas potajemnie zamordować, a z drugiej strony wmawia nam, że jest naszym przyjacielem i sprzymierzeńcem. Dokładnie na tym zasadza się jego dążenie do NWO: będzie udawał Boga, a tych co w to uwierzą poprowadzi na zatracenie. 

Trzeba mu oddać, że jest sprytny. Doskonale wie jak można ludźmi manipulować w taki sposób, aby sami bezwiednie wykonywali jego wolę. 

Szatan przekazał nam technologię, aby użyć jej przeciwko nam. Przykłady tu można mnożyć. Jeszcze 200 lat temu niemożliwe byłoby kontrolowanie rolnictwa w taki sposób jak ma to miejsce dziś. Kiedyś ludzie chodzili z motykami na pole, a dziś jedna maszyna załatwia robotę 100 chłopa… Kiedyś taki rolnik musiał się pocić, aby coś wyhodować, a dziś wsiada sobie do ultranowoczesnego ciągnika i jedzie zadowolony po swoim polu…Niestety jest nieświadomy tego, że bierze udział w zbiorowym ludobójstwie, bo stosuje zabójczą chemię (obecnie to już nanotechnologia) i uprawia zabójcze zmodyfikowane odmiany roślin… W swoim czasie będę to opisywał szczegółowo, o ile Bóg da mi taką możliwość.

Inny przykład: jeździmy samochodami i korzystamy z zasobów energii ulokowanej w ropie, gazie i węglu, a przy okazji niszczymy i zatruwamy środowisko naturalne ( w tym powietrze, którym oddychamy). Szczytem tego procederu będzie wydobycie gazu łupkowego – to zdewastuje środowisko naturalne. Wiemy to, bo tak dzieje się już w USA.

Inny przykład: korzystamy z telefonów komórkowych, które niekorzystnie wpływają na nasze zdrowie (np. uniemożliwiają prawidłową produkcję plemników i powodują np. nowotwory mózgu, podobno także mogą negatywnie oddziaływać na nasze codzienne samopoczucie)

Końcowym etapem tego diabelskiego planu będzie biblijne znamię z Apokalipsy, które ludzie będą przyjmować m.in. ze względu na oferowane korzyści technologiczne jak np. dostęp do wolnej energii.

A co na to wszystko Bóg? Oczywiście On góruje mądrością nad diabłem i przewidział to wszystko co się stanie… Bóg wykorzystuje diabła do tego, aby nas nauczyć posłuszeństwa – i to dlatego pozwala mu na to wszystko co obecnie obserwujemy. Zachciało nam się cudzołożyć z diabłem, to teraz mamy…

Na koniec chciałbym dodać, że wolałbym żyć bez tej technologii którą obecnie dysponuję, tylko wszystko robić tak jak Bóg tego chciał… Byłbym o wiele szczęśliwszy, bo praca fizyczna również daje radość. Jednocześnie diabeł nie miałby nade mną takiej kontroli, jaką ma obecnie… Brzydzę się tymi “darami” od diabła, dałbym sobie radę bez nich. On to wszystko nam udostępnia, aby ostatecznie użyć tego przeciwko nam, a jednocześnie okłamuje nas w żywe oczy. Dobrze Isus o nim powiedział: jest mężobójcą i ojcem kłamstwa. Nie dajmy się na to nabierać!

Brain Breaker

P.S. Czasami warto zobaczyć taki diabelski film, aby wiedzieć, co diabeł chce wpoić ludziom do głów. Nie pozbawiajmy się tak cennego źródła informacji.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s