Czy biała rasa ludzi to Izraelici? Co nam mówi księga Henocha?

Chcę się z wami podzielić taką ciekawą myślą. Bardzo mnie interesuje to, czy jestem Izraelitą, czy nie. Już dawno przeczytałem ten oto świetny artykuł Heńka http://zbawienie.com/10-pokolen.htm . Bardzo dużo zmieniło się w moim poznaniu, jak zacząłem brać pod uwagę to, że jak Bóg zwraca się do Izraelitów przez proroków, to może zwracać się bezpośrednio do mnie! Ale nie miałem pewności i dziś również jej nie mam. Oczywiście w kwestii przestrzegania Prawa to nie ma znaczenia, bo zbawienie wyjdzie od Izraelitów i Prawo dotyczy wszystkich ludzi jednakowo… To faryzeusze wymyślili podział na Żydów i gojów. Te nauki znajdują się w Talmudzie. Jestem dumny z tego, że w swoim czasie postawiłem to pytanie samemu Bogu i nie słuchałem ludzi… I w Torze znalazłem odpowiedź! Także kiedy dziś zastanawiam się nad tym, czy jestem Izraelitą, to nie robię tego w kontekście uzyskania odpowiedzi na pytanie: czy Prawo Mojżeszowe mnie dotyczy…? W takim razie po co chcę to wiedzieć? Bo ostateczne rozstrzygnięcie tej kwestii umożliwiłoby mi 100% przekonanie się do niektórych arcyważnych twierdzeń. Jedno z nich jest takie: Ci, którzy dzisiaj podają się za Żydów, to tak na prawdę nasienie diabła uzurpujące sobie prawa narodu wybranego (mówię o tych Żydach z wyższych szczebli piramidy).

Gdyby faktycznie było tak, że jesteśmy Izraelitami, to Szatanowi szczególnie by zależało na tym, aby to przed nami ukryć? Dlaczego? Ponieważ pozwoliłoby to nam błyskawicznie rozpoznać owe parszywe kłamstwo jakie nam sprzedał:

Większość ludzi twierdzi, że wszyscy Izraelici = Żydzi = tylko ci, co dziś podają się za Żydów. Ale to nie wszystko. Ciąg dalszy tego kłamstwa jest taki, że owi ludzie sądzą, że Prawo Mojżeszowe dotyczy tylko tych wybrańców… Tej wąskiej grupy osób zwanych… Żydami – tych co noszą kapelusze i pejsy…Gdzie tu jest prawda? Wiadomo, Żydzi to tylko ułamek Izraela, a w dodatku ci, co dziś podają się za Żydów, bardzo często są nasieniem diabła. Jaki jest tego skutek? Owe dzieci diabła udające Żydów są bestiami, które swoim działaniem popsuły reputację prawdziwym genetycznym Żydom. I dlatego tak dużo ludzi uważa, że za całe zło tego świata odpowiadają Żydzi. Tymczasem oni nawet nie widzą różnicy pomiędzy genetycznymi Żydami (ofiarami losu), a dziećmi diabła udającymi Żydów (które rządzą tymi biednymi prawdziwymi Żydami). W efekcie złość nieświadomych ludzi kieruje się przeciwko genetycznym Żydom… Oni są ofiarą losu tego całego diabelskiego bajzlu. Trzeba przyznać diabłu, że wymyślił to po mistrzowsku. Można powiedzieć, że w kwestii Żydów to posłużył się tyloma kłamstwami na raz, że ich odkręcanie jest czasem po prostu niemożliwe.

Ale teraz nagle miałoby się okazać, że większość z nas, to naród wybrany – Izraelici… Jeśli to okazałoby się prawdą, to cały ten diabelski domek z kart runął by w jednej chwili. Dlatego Szatan tak bardzo mocno napracował się, abyśmy nigdy nie dowiedzieli się o tym, że możemy być Izraelitami.

Heniek w swoim artykule wskazał na książkę pewnego gościa, który badał kwestię Izraelitów na podstawie odszyfrowanych tabliczek asyryjskich. Niestety owa książka jest po angielsku, co na razie skutecznie mnie odstrasza przed jej znalezieniem i przeczytaniem, bo zajęłoby mi to dosyć sporo czasu. Mam angielski komunikatywny, ale brakuje mi słówek. W efekcie zacząłem się samemu zastanawiać, czy to jest możliwe, że my moglibyśmy być Izraelitami? Biała rasa ludzi (oczywiście nie cała – pomniejszona o potomstwo diabła)? Załóżmy, że nawet nie biała rasa w takim ujęciu, ale niektórzy spośród tej białej rasy… Co by wskazywało na to, że być może jest to prawdą? Przyszło mi na myśl kilka rzeczy.


Ilekroć Bóg mówi o swoim ludzie, mówi o Izraelitach – to jest pewne. W wielu miejscach Biblii znajduje się potwierdzenie tej tezy. Co jest ciekawe, Bóg mówi, że Jego lud ma ważne zadanie do wykonania – mają wyjść z Babilonu… Tutaj to mamy

Obj 18:4 4. I usłyszałem inny głos z nieba mówiący: Wyjdźcie z niego, ludu mój, abyście nie
byli uczestnikami jego grzechów i aby was nie dotknęły plagi na niego spadające

Jeśli tak, to oni muszą w tym Babilonie być. Wiemy, że Babilon to matka wszystkich obrzydliwości ziemi (w tym wszystkich religii), ale czyste wyznanie babilońskie, to… katolicyzm… Tak więc duża liczba Izraelitów musi być… katolikami. Połączmy to z faktem, że Babilon się rozsiadł nad wieloma wodami (czyli nad wieloma narodami), ale szczególnie mu zależało na tym, aby być blisko narodu wybranego i go kontrolować. Z resztą, takie same przykazanie Babilon dostał od samego Boga:

Hen 89:59 Powołał siedemdziesięciu pasterzy i powierzył im owce, aby je paśli. Powiedział do pasterzy i do ich towarzyszy: “Każdy z was odtąd ma paść owce i czynić wszystko, cokolwiek wam polecę.
60 Przekażę [je] wam dokładnie policzone i którą wskażę, że ma być zabita, zabijecie ją”. I przekazał im te owce.

Aby Babilon (a więc imperium babilońskie, potem medo-perskie, potem greckie, a następnie – aż do teraz rzymskie z papieżem jako cesarzem Rzymu) mógł skutecznie kontrolować naród wybrany i realizować polecenie Boga, to musiał się rozsiąść tam, gdzie ci owi Izraelici byli… A więc docelowo w EUROPIE. Dopiero potem owi Izraelici rozprzestrzenili się po całym świecie. Ale wszędzie tam gdzie się udali, udał się za nimi i Babilon. Dlatego fakt, że stolicą Babilonu jest Rzym (od momentu przejęcia władzy przez czwarte imperium z księgi Daniela) powinien nam dawać do myślenia. Najprościej mówiąc: gdyby Izraelici byli chińczykami, to Babilon by się rozsiadł w Pekinie – o to mi chodzi.  Po wypędzeniu Izraelitów z ziemi obiecanej, ich kierunkiem migracji docelowo stała się Europa  – tu było ich najwięcej. Na to wskazuje logika. Inaczej po co diabeł wybrałby jako swoją siedzibę południe Europy? Przecież rządząc z Rzymu miał równie blisko do ziemi obiecanej jak i do rozproszonych Izraelitów na północy. To są moje domysły – sami oceńcie czy to jest prawdopodobne. Idziemy dalej.


W księdze Henocha mamy taki arcyciekawy fragment:

20:5 Michał, jeden ze świętych aniołów, mianowicie ten, który jest nad najlepszą cząstką ludzkości, nad narodem [izraelskim].

A więc mamy wyraźnie powiedziane, że istnieje pewna grupa ludzi najlepsza, najwybitniejsza… Kto to może być? A zobaczmy gdzie się dokonał rozwój myśli cywilizacyjnej? W Europie! Tam gdzie byli Izraelici. Ale dla mnie jest coś ciekawszego wartego odnotowania przy okazji omawiania tego tematu…

Jestem muzykiem i ostatnio robiłem z konieczności taki przegląd kompozytorów – tych najwybitniejszych… Słuchałem ich dzieł… I wiecie, uderzyło mnie jedno… Niemal wszyscy oni byli…białasami! Mozart, Beethoven, Chopin, Schubert, Bach, Haendel, Rachmaninov, Paganini, Vivaldi, Brahms, Wagner, Musorgsky, List i wielu innych. Powiedzcie mi, dlaczego my tutaj w Europie nie słuchamy muzyki murzynów? Czy to tylko wynika z różnic kulturowych? Nie tylko! To wynika z tego, że oni potrafią tylko walić w garnki przy ognisku i przez te tysiące lat niczego więcej się nie nauczyli. Jazz zaczął się rozwijać od murzynów – owszem, ale dopiero wtedy, kiedy oni mieszkali wśród białych – w USA. A dlaczego nie słuchamy chińskiej muzyki? Gdzie oni wszyscy są? A wiecie, że np. Chopin jest szalenie popularny w Japonii…? Czy jakiś Japończyk jest równie popularny w Polsce? Nie. A więc nie da się podważyć tezy, że rozwój muzyki i najwspanialsze dzieła powstały z rąk BIAŁYCH LUDZI! Czyli może chodzi o… Izraelitów? Czy słuchaliście kiedyś najwspanialszych dzieł tych kompozytorów? Dla mnie to okazało się bardzo poznawcze… Dziś to jest banalnie proste, wystarczy wejść w youtube i posłuchać tych utworów patrząc choćby po liczbie wyświetleń.


Idziemy dalej. Aniołowie Boży są podobni do kogo? Do ludzi…białych. Nie do murzynów, ani chińczyków! Do białych ludzi. Zobaczcie, to jest cytat o aniołach takich jak Michał, jak oni wyglądają?

Hen 87:2 Znowu podniosłem moje oczy ku niebu i ujrzałem wizję. Oto przybyły z nieba istoty podobne do białych ludzi. Czterech wyszło z tego miejsca oraz trzej [inni] z nimi.

Dla mnie to jest logiczne, że skoro aniołowie są podobni do białych ludzi, a Michał jest opiekunem Izraelitów, to bardzo prawdopodobne jest to, że Izraelici to biali ludzie. Bóg stworzył człowieka na swoje podobieństwo. A więc dlaczego aniołów miałby stworzyć zupełnie odmiennych? Wszystko razem pasuje: aniołowie są podobni do białych ludzi, a nie do murzynów.


Kolejny argument: księga Henocha definiuje nam potomków Seta jako białe cielaki. Czy to przypadek, że akurat białe? Myślę, że absolutnie nie. Symbolika w księdze Henocha jest bardzo ważna. Wiemy, że potem był potop, a ludzkość wywodzi się od 3 synów Noego, z czego Sem – ten od którego pochodził Abraham – też był biały:

Hen 89:9 Wtedy biały byk, który stał się człowiekiem, wyszedł ze statku, a razem z nim trzy byki. Jeden z trzech byków [Sem] był biały tak, jak ten byk, drugi z nich [był] czerwony jak krew, a trzeci [był] czarny. Biały byk odszedł od nich.

Abraham też był biały, Izaak też:

Hen 89:10 Zaczęli płodzić dzikie zwierzęta i ptaki, tak że wyrosły z nich różnego rodzaju lwy, tygrysy, wilki, psy, hieny, dziki, lisy, borsuki, świnie, sokoły, sępy, kanie, orły i kruki. Lecz wśród nich narodził się biały byk [Abraham].
11 Zaczęli się wzajemnie kąsać. Lecz ten biały byk, który urodził się wśród nich, zrodził dzikiego osła oraz razem z nim białego byka [Izaaka] i dzikie osły rozmnożyły się [potomstwo Ismaela].

Jakub też był biały:

Hen 89:12 Lecz ten byk, który urodził się z niego, zrodził czarnego dzika [Ezaw] i białego baranka [Jakub].

Potomstwo Jakuba (Izraelici) zostali przedstawieni jako białe barany, owce.

Na marginesie zwróćcie uwagę, że jak Mesjasz używa określenia “owce” to również nie jest to przypadkowe. Jest to nawiązanie do symboliki księgi Henocha. Dlatego Mesjasz przyszedł w pierwszej kolejności do zaginionych owiec Izraela. Wszystko się zgadza z tym, co mówił, choć w niektórych miejscach Babilon usiłuje nam wmówić, że to nie ma znaczenia i tak samo przyszedł do pogan – tj. wszystkich ludzi na świecie! Powiem tak: OK, ale zbawienie wyjdzie od Izraelitów – od zakonu, a więc pozostali będą musieli przestrzegać zakonu. Oczywiście Babilonowi zależało na tym, aby to ukryć i wykorzystał do tego oczywiście Pawła i bandę. Myślę, że takie zrozumienie tej kwestii w czasach Isusa było oczywiste, potem diabeł zrobił swoje.

Co dalej mamy w księdze Henocha na temat białych ludzi?

Hen 90:21 Pan przywołał tych pierwszych białych ludzi i rozkazał [im] postawić przed nim pierwszą gwiazdę, tę, która poprzedzała gwiazdy mające członki podobne do (członków) koni. I postawili je przed nim.
22 (Pan) powiedział do człowieka, który w jego obecności pisał i który był jednym z siedmiu białych (ludzi) mówiąc: “Weź tych siedemdziesięciu pasterzy, którym powierzyłem owce i którzy samowolnie wzięli i zabili więcej (owiec), niż im nakazałem”.

Czyli Adam i Ewa byli białymi ludźmi. To przeciwko BIAŁYM LUDZIOM Szatan zaplanował swój spisek i skusił Ewę! Teraz na chwilę się przenieśmy w nasze czasy. Gdzie zaczął się dokonywać program depopulacji ludności na świecie? Najpierw w Europie (może dlatego, że tutaj było i jest dużo… Izraelitów?) – bo to w obozach koncentracyjnych Mengele i inni faszyści na usługach diabła eksperymentowali na ludziach, aby potem tę wiedzę wykorzystać po wojnie przeciwko nam w bardziej “humanitarny” sposób, tzn. “po cichu”. I tak, program depopulacji kontynuowany jest w USA. Tam swoją siedzibę ma Monsanto i tam zaczęła się manipulacja kodem genetycznym tego Boskiego świata w celu wymordowania ludzi. Oczywiście Monsanto bardzo intensywnie korzysta z doświadczenia faszystowskich firm (Bayer, BASF), które w trakcie 2 wojny światowej dostarczały chemikalia do mordowania więźniów obozów koncentracyjnych. To jest wszystko jedno i to samo diabelstwo. Co jest ciekawe… W USA było i jest bardzo dużo białych ludzi! Oczywiście teraz już coraz mniej, i proporcja cały czas zapewne się zmienia na niekorzyść białych. A program depopulacji zalewa cały świat, ale jakoś troszkę omija chińczyków i muzułmanów. To dlatego dziś biała rasa ludzi stanowi zaledwie 8% całej ludności świata, a jeszcze przed 2 wojną światową było nas 25%! Czy to nie układa się w logiczną całość? Dlaczego Monsanto nie ma siedziby w Chinach, albo w Ameryce Południowej czy Afryce? Bo tam nie ma aż tylu Izraelitów lub nie ma ich wcale! A to Izraelitów Szatan nienawidzi najbardziej. Dlaczego? Bo oni są szczególnie umiłowani przez Boga.

Jest to bardzo ciekawy temat i mam coraz większe przekonanie, że jestem Izraelitą. Ale chciałbym mieć pewność. Może kiedyś ją od Boga otrzymam. Póki co, muszę się zadowolić tym, co mam. A księga Henocha jak zwykle okazała się pomocna.

Brain Breaker

Advertisements

31 thoughts on “Czy biała rasa ludzi to Izraelici? Co nam mówi księga Henocha?

 1. strzeleckiprawda

  Ciekawe spostrzeżenia, bo wedle wielu chrześcijańskich interpretacji mówi się o białych jako o potomkach Jafeta, syna Noego.

  Liked by 1 person

  Reply
  1. Romek

   Ciekawy artykuł, mówisz o Babilonie czyli katolicyzmie iż jest on matka wszystkich odstępczych religii.
   Ja widzę to tak religii na świecie jest mnóstwo wszystkie prócz “chrześcijaństwa” są w prostej lini opanowane przez szatana nie trzeba nawet w nie się zagłębiać aby to widzieć jest to widoczne na pierwszy rzut oka np. hinduizm, buddyzm, islam. I tam moim zdaniem Szatan i demony działają bezpośrednio bez zbędnego maskowania się jak to ma miejsce w religiach chrześcijańskich.
   Następnie mamy religie chrześcijańskie z dominującym katolicyzmem i ogólnie pojęty protestantyzm oraz wspólnoty ewangeliczne. I tutaj szatan już bardziej się musi na gimnastykować i podszywa się pod Boga.
   Może skupmy się tu tylko na katolicyzmie bo jest on u nas powszechna religia. Jest on matka wszystkich religii chrześcijańskich i przywódca w dążeniu do ekumenii. Chodzi mi o to że ta religia w takim potocznym myśleniu dla przeciętnego człowieka jawi się jako jedynie słuszna i prowadzącą do Boga ale tylko powierzchownie bez zagłębiania się w Biblię.
   I teraz co to ma wspólnego z tym iż my możemy być izraelitami a ma i to dużo. Bo my jako nieświadomi izraelici świadomie oddajemy cześć Bogu tylko że nie prawdziwemu tylko antychrystowi podszywającemu się pod prawdziwego Boga pod płaszczykiem religii katolickiej.
   Popatrzcie ta religia jako tak zwana chrześcijańska zniekształca każde z czterech pierwszych przykazań dotyczących Boga w dziesięciu przykazaniach.
   1. Nie będziesz miał innych bogów oprócz mnie (wersja protestancka) a katolicka brzmi niby tak samo no ale… Nie będziesz miał cudzych bogów obok mnie, taka mała różnica oprócz a obok, interpretować można różnie obok nie, ale za już tak, a chyba na pewno, w katolicyzmie matka boska wszyscy święci to nie bogowie no ale do kogo modlą się katolicy.

   Drugie przykazanie praktycznie w ogóle nie obowiązuje w katolicyzmie.

   3. Trzecie przykazanie Nie nadużywaj imienia Pana Boga twojego a tu w katolicyzmie imię Boga jest tak wykorzystywane to różnych celów że szkoda gadać, choćby ostatni przykład z kumplowaniem się z Bogiem i chodzenie z nim na kawę przez Przybylska i rozdmuchanie tego w mediach jako niewiadomo czego, reklamy kościoła katolickiego

   4. Pamiętaj o dniu sabatu aby go święcić to katolicyzm zmienił go na niedzielę.

   A więc widać tu gołym okiem iż ta religia szczególnie chce podważać autorytet naszego Boga i wyprowadza niczego nieświadome owce w paszczę szatana.
   I teraz my jako nieświadomi izraelici oddajemy cześć Bogu przynajmniej tak myślimy a tu w to miejsce oddajemy się powszechnemu bałwochwalstwu.
   Chodzi mi o to że jesteśmy niby tak blisko prawdy że Bóg jest dla nas ważny ale mimo to jesteśmy w opozycji do prawdziwego Boga.
   Szatan tak to chyba kalkulował jest cała masa religii na świecie która prowadzi w jego szpony więc dla odmiany jest także szeroko pojęty chrześcijan-izm
   a w nim katolicyzm który to rzekomo prowadzi do prawdziwego Boga bo opiera się na Biblii, zastosował tutaj metodę mieszania prawdy z kłamstwem i podawania wszystkiego jako prawdy, dla ludzi szukających szczerze i gorliwie Boga to te rzeczy nie są w stanie zatrzymać ich w katolicyzmie ale dla całej masy owiec jest to w zupełności wystarczające.

   Liked by 1 person

   Reply
   1. walirlan

    Romek,

    genialne spostrzeżenie z tym OBOK mnie, a OPRÓCZ mnie. To uszło mojej uwadze do tej pory. Teraz będę o tym pamiętał i zwracał na to uwagę jeśli będę z kimś na ten temat rozmawiał.

    Like

    Reply
   2. theredbrainbreakerkstian Post author

    No faktycznie, to ciekawe, bo z tego mogłyby wynikać, że obok Boga to nie można mieć innych bogów, ale nieco dalej, tak bardziej w kącie, to już można… Grunt, żeby obok figurki Boga nie stawiać za blisko figurki Astarte 🙂 Swoją drogą to jest ciekawe, dlaczego do tej pory nie zrobili figurki Boga. Co do katolicyzmu, to ten temat mam tak jakby posprzątany i szkoda mi na niego czasu, bo w necie jest mnóstwo informacji na ten temat. Natomiast o Pawełku nie ma zbyt wiele…

    Like

    Reply
 2. walirlan

  Temat fascynujący i niezwykle ciekawy.

  Wiesz co Krystian, ja co prawda mieszkam w Irlandii więc nie jest to UK, Francja, Holandia, Niemcy czy jakiś kraj skandynawski.

  Ale i w Irlandii też zaobserwowałem to, że afrykanie czy muzułmanie ściągnięci do tego kraju unijnymi programami rozmnażają się dość szybko. Wszystko im sprzyja. Wysokie socjale, brak trosk o byt materialny, o podwyższane podatki czy podwyższanie wieku emerytalnego. Jak ktoś się kiedyś pięknie wyraził – Oni mają inny status.

  Oczywiście ten inny status ktoś im nadał. Mianowicie rządzący EU sataniści. To proste.

  Ten status zapewnia im super warunki na naszym kontynencie, podczas gdy my, biali ludzie, jesteśmy zażynani i upadlani przez polityków. Oczywiście służą temu różne DOBROCZYNNE ORGANIZACJE, które zajmują się prawami uchodźców, tylko nie prawami zwykłych obywateli zamieszkujących Europę.

  To trochę wszystko przypomina jakby sytuację kiedy ktoś z nas ma rodzinę i powstaje jakiś problem ekonomiczny (niech nawet będzie to jakaś klęska żywiołowa).

  Co w takiej sytuacji robi człowiek mający własną rodzinę. NAJPIERW DBA O SWOJĄ RODZINĘ. Upewnia się, że wszyscy są zdrowi, jeśli nie, to zapewnia im najpierw opiekę medyczną, ZAPEWNIA IM JEDZENIE I WODĘ, zapewnia im dach nad głową, czyli robi to, co słuszne.

  Potem gdy to wszystko załatwi, zaczyna troszczyć się o innych ludzi! Mogą to być najbliżsi sąsiedzi, dalsi, itd. A potem dopiero ci, których w ogóle nie zna, ale też wymagają pomocy.

  TYMCZASEM JAK SIĘ ZACHOWUJĄ PRZYWÓDCY UNII EUROPEJSKIEJ? Oni przede wszystkim dbają o afrykanów i muzułmanów zalewających nasz kontynent.

  TO NIC, że w jednym kraju unijnym po drugim zamyka się szpitale, wydłuża się kolejki do specjalistów, pozbawia się rodziny karty medyczne i rząda się od obywateli opłat za wizyty lekarskie. Murzyni czy muzułmanie mają darmowy dostęp do opieki lekarskiej.

  Jeśli gdzieś jakaś stateczek z uchodźcami zaczyna tonąć, TO KRAJE JAK WŁOCHY CZY HISZPANIA NATYCHMIAST URUCHAMIAJĄ SPEKTAKULARNE AKCJE RATUJĄCE UCHODŹCÓW (KOSZTUJĄCE ZAPEWNE GRUBE MILIONY EURO), podczas gdy miliony ludzi w tych krajach nie ma pracy i nie stać ich na opiekę lekarską czy lekarstwa (jakiekolwiek by one nie były).

  Doszło do tego, że biali ludzie walczą przeciwko sobie, sami wzajemnie wyzywają się od rasistów, podczas GDY JEST NIEMOŻLIWE, aby CZARNY NAZWAŁ RASISTĄ INNEGO CZARNEGO, a już u muzułmanów to chyba byłaby zbrodnia zasługująca na śmierć.

  My musimy kochać czarnych, islamistów czy zółtych, bo jak ich tylko lubimy, to nie wystarcza. Oni nas nie muszą w ogóle lubić, a i mogą jawnie nas nienawidzić czy grozić nam śmiercią jak to często widać w czasie demonstracji islamistów w wielu krajach europejskich. Mają przy tym pełną ochronę policji, za którą płacą biali ludzie, a ta właśnie policja działa przeciwko nim.

  Jak widzimy większość meczów piłkarskich pod egidą UEFA zaczyna się od hucznych haseł NO RACISM, oczywiście idea tego hasła jest niezwykle szlachetna. Przecież to tylko biali ludzie mogą być rasistami, a więc…WSZYSTKO JASNE.

  BEZ WĄTPIENIA, to wszystko służy depopulacji naszej rasy. To wszystko służy zniszczeniu izraelitów.

  Tak, wszystko układa się logicznie. Dzięki temu zrozumieniu jesteśmy w stanie zrozumieć obecną sytuację, która na pierwszy rzut oka KOMPLETNIE WYDAJE SIĘ BEZ SENSU.

  Jak to jest, że politycy europejscy pomagają, wydają ogromne pieniądze na, rozmnażają, nie gonią do pracy, właśnie przybyszów z Afryki i krajów muzułmańskich?

  Teraz to rozumiemy. NIC NIE DZIEJE SIĘ PRZYPADKIEM.

  Like

  Reply
 3. tomiczny

  Szatan przy jego ciężkiej pracy myśli logicznie ,ale nie potrafi przewidzieć co z tego będzie.tylko Nasz Ukochany Bóg przewiduje, a efektem tego będzie wielki TRYUMF .Nawet gdyby się okazało najgorsze np.ze i Jezus to nie ten z Tory,że ten z Tory to jeden z dwóch złoczyńców itd,to diabeł w swej chęci do jego wielbienia zrobił ,,niechcący dużo dobrego,, bo wierzymy w Tego co stworzył Adama itd ,a nie Budde czy Allaha .Ojcze nasz ,jak zabiles smoka?Sam się zabił niechcący,(moralnie).Tyle tysięcy lat pracy na darmo ,jego nasienie i tak nie jest zapisane w Księdze Żywota a miliard Chrześcijan zrobi jeden krok za próg kościoła .To ma być Tryumf Boga nad szatanem a nie nad 7mld ludźmi. Do tego czeka na zmartwychwstanie ok.10mld.Oj będzie się działo ,będzie.

  Like

  Reply
 4. sebaa76

  Sorki brain ale Niemen pojecia skad take zrozumienie zwlaszcza historic jakuba I ezawa. To ezaw urodzil six czerwony I owlosiony a noworodek jakiej ,nazwijmy to rasy, rodzi six czerwony. Pogoogluj troche to mode zrozumiesz. Pozdrawiam

  Like

  Reply
 5. Bogdan

  Kto się rodzi czerwony?
  Np. syn moich znajomych urodził się czerwony. Było to wynikiem niedotlenienia w ostatnich tygodniach ciąży.
  Szok, jakie dyrdymały można znaleźć w necie 🙂
  Sebaa, przeczytaj sobie opis Dawida.
  Jasne oczy (czyli zielone albo niebieskie) i był wiecznie rumiany. Nie widziałem jeszcze rumianego murzyna, o niebieskich oczach 🙂
  Bogdan

  Liked by 1 person

  Reply
  1. sebaa76

   w KJV znalazlem ze byl rumiany ok, teraz wpisz w google rumiany kolor i porownaj go z kolorem skory tzw bialego czlowieka i daj znac

   Like

   Reply
  2. sebaa76

   Wiadomo ze nie tylko murzyni i nie wszyscy murzyni pewnie rowniez czesc slowian ale nie wszyscy. Zeby byc branym pod uwage jako narod wybrany trzeba pasowac do biblijnych proroctw, wiele z nich pasuje do slowian ale judejczycy z Kingdom of Judah we wschodniej afryce pasuja do proroctw najbardziej. Oczywiscie wierzyc mozesz w co chcesz jenak niema to wplywu na to jak wyglada prawda.

   Pozdrawiam

   Like

   Reply
 6. sebaa76

  Urodzil sie czerwony bo rodzice biali tez urodzili sie czerwoni. Mozesz sobie wierzyc w co chcesz kolego, Biblia to historia czarnego czlowieka czy to sie tobie podoba czy nie i nic tego nie zmieni. Dobrze by bylo zebys podal gdzie moge znalezc opis Dawida(dopiero zaczynam swoja przygode z Biblia wiec jeszcze nie do konca wiem gdzie co jest napisane) Polecam np: Ap 1:13-15 tam jest napisane jaki kolor skory ma syn czlowieczy.Adam i Ewa mieli ten sam kolor a pierwszym bialym zostal Kain po tym jak Bog dal mu znamie, czyli po prostu go wybielil. Trzeba sie ztym pogodzic.

  Like

  Reply
  1. Marek

   Sebaa,mam dla ciebie artykuły warte analizy.
   Czy izraelici byli biali?Warto pomyśleć i porównywać.Tego wymaga od nas Stwórca.
   Nie jestem słowianowiercą ale te strony trzeba ogarnąć,żeby zrozumieć jaka jest zakłamana historia.Są pewni najemnicy,którzy szykują nas do kolejnej wojny np.Olszański vel Jabłonowski.
   a Białczyński służy jako duch narodu imperium słowian vel Lechitów,Lahów,allahów,lahwów.
   Wszędzie są pułapki.Analizuj i rozmyślaj.Jesli ci naprawdę zależy to ogarniesz.

   Wyszukaj sobie interesujące arty i analizuj:
   http://krysztalowywszechswiat.blogspot.com/
   https://bialczynski.pl/2017/09/26/advances-in-anthropology-vol-06-no-032016-giancarlo-t-tomezzoli-reinhardt-s-stein-the-philistine-inscription-4-5-from-ashkelon-israel/
   https://opolczykpl.wordpress.com/
   https://skribh.wordpress.com/
   https://www.youtube.com/user/rationalatheist100/videos

   Like

   Reply
   1. sebaa76

    Odwiedzilem proponowane przez ciebie strony, z grubsza poczytalem, i tak naprawde nic co mogloby rzucic cien swiatla na ten problem nie znalazlem.To nie jest prosta sprawa ale trzeba odrzucic regionalne patriotyzmy i zmierzyc sie z rzeczywistoscia w ktorej zyjemy. Jak juz wyzej napisalem zeby byc branym pod uwage jako narod wybrany trzeba pasowac do Biblijnych proroctw i praw, inaczej nieda rady. Jak zaczniesz czytac PWT 28 to znajdziesz tam przeklenstwa jakie mialy spotkac Israela jesli nie bedzie przestrzegal przykazan, teraz trzeba tylko zadac pytanie do historii jakiego narodu te przeklenctwa pasuja i sprawa rozstrzygnieta. Jest wiele rzeczy pasujacych do Slowian, ale niestety nie wszystkie.

    Like

    Reply
    1. Bogdan

     Sebaa, proszę Ciebie 🙂
     Udowodnienie, że wymysł, jakoby narodem wybranym byli murzyni, jest nieprawdziwy, jest bardzo prosty.
     Odwoływałem się wcześniej do opisu Dawida, na ten przykład.
     Nie mógł on być murzynem bo miał rude włosy (jak mówią niektóre przekłady), niebieskie lub zielone oczy i rumienił się na twarzy.
     Proponowałem Ci, żebyś znalazł rudego murzyna o niebieskich oczach, rumianego na twarzy 🙂

     Ale można to zrobić w prostszy sposób.
     Józef Flawiusz, który był Judejczykiem, i żył w czasach, kiedy istniała Świątynia, w czasach odpowiadających tzw. Chrystusowi – napisał Historię Izraela.
     Umieszczone jest tam jego „zdjęcie”. On nie jest murzynem !!!!!! 🙂
     Skończmy z tymi dyrdymałami odwodzącymi nas od ważnych tematów.
     Bogdan

     Like

     Reply
 7. Bogdan

  Przepraszam Sebee, ale nie mam czasu na wykłócanie się o pierdoły 🙂
  Nie trzeba niczego wpisywać w google, żeby wiedzieć, co to jest być wiecznie rumianym, wystarczy popatrzeć na Irlandczyków, Szkotów czy Słowian o jasnej karnacji.
  Jeżeli mógłbym Ci coś doradzić, to, prócz opisu Dawida, przeczytaj jeszcze opis Noego i księgę Henocha.
  No i znajdź murzyna o jasnych oczach:)

  A poza tym, wierz, w co chcesz. Nic mi do tego.
  Wiesz.
  Ja mam nakaz mówić prawdę swoim braciom, z mojego narodu (Słowianom generalnie), i ich ostrzegać, jeżeli pobłądzili.
  Nie mam nakazu sprowadzania kogoś na siłę z głupiej drogi 🙂
  Ja swój nakaz wykonałem.
  I jeżeli chcesz wierzyć, że murzyni to naród wybrany, to nic mi do tego.
  Bogdan

  Like

  Reply
 8. Mieczysław J.

  Czy zastanawialiście się gdzie jest kraina mlekiem i miodem płynąca ?
  Jak znajdziecie tę krainę to będziecie wiedzieć co za naród go zamieszkuje.

  A tu dokument na na powyższe tezy:

  Like

  Reply
  1. obiektywny

   fajny dokument, kilka wątków do przemyśleń

   co do krainy mlekiem i miodem płynącej, zastanówmy się:
   – gdzie są warunki aby uprawiać gaje oliwne
   – gdzie są warunki, aby uprawiać winnice
   – gdzie jest fajny i przyjemny klimat do życia

   Ostatnio niektórzy sugerują, że kraina mlekiem i miodem płynąca to kraina Słowian.
   Myślę że tych warunków na pewno nie spełnia północna czy centralna Europa, np tereny Polski, Rosji czy Czech. Zimy są nieprzyjemne, bez centralnego czy pieca przerąbane, hałdy śniegu (za miastem bez maszyn przerąbane, zwłaszcza w górach), brak warzyw sezonowych (ograniczone źródła witamin i monotonna dieta). Ogólnie bez dzisiejszej technologii zimy w Polsce to okropny okres w roku. Dopiero od końca XXw jest w miarę fajnie, bo pług odśnieży a na stole cytrusy.
   A nad morzem śródziemnym? Ciepły klimat, fajne owoce, wszyscy zachwycają się włoskim klimatem, winem i wakacjami w Grecji.
   A naród wybrany – Izrael – został wypędzony z przyjemnej krainy i rozproszony wśród narodów. Ta kraina może mieć dzisiaj co prawda nieco inny klimat niż wtedy ale można mniej więcej wyobrazić sobie jak funkcjonowała w “kwiecie wieku”, a nazwy geograficzne mówią same za siebie. Nie komplikujmy prostych tematów i zaufajmy Biblii która jest po prostu wiarygodna, choć lekko zmanipulowana, takie czasy.

   Like

   Reply
   1. Mieczysław J.

    Czy zastanawiałeś się dlaczego południowe kraje jedzą owoce morza ?
    Na pewno nie dobrobytu tylko z głodu.
    Jak włosi wpadły na sposób wyrobu makaronu – zboże które przypłynęło morzem nadawało się tylko na wyrób makaronu.
    A gdzie jest Betlejem ? (przetłumaczę znaczy – dom chleba)
    Widziałeś uprawy w tamtych rejonach ? Przy obecnej technologi to ok wakacje wino i słońce.
    Ale w dawnych czasach to nadmiar słońca wypalał wszystkie uprawy.
    Zostały oliwki i winogrona – smacznego ale się tym nie najesz.
    No może kozy dadzą trochę mleka 😉
    Co do zimy – to ma ona właściwości konieczne dla odpoczynku roślinności i pozbyciu się nadmiaru insektów. Zarazem hartuje organizm i po zimie człowiekowi chce się żyć wiosną.
    W krajach południowych monotonia.
    Pobądź w Grecji, Włoszech cały rok, to zatęsknisz za krajem mlekiem i miodem płynącym z powodu klimatu.

    Kolejne gdzie wydobywano w tamtych czasach miedz cynk żelazo złoto srebro?
    Historycznie to Sudety i Góry Świętego Krzyża (Świętokrzyskie).
    Gdzie z gór z których tryskają źródła wód ? Grecja Włochy 😀
    Gdzie są gaje dębowe ?
    Na mieczu Szczerbcu masz napisy po hebrajsku – a ten język wywodził się z Babilonu.
    Możesz sam to sprawdzić

    Przecież wszystkie wskazówki masz w Biblii jak na dłoni.
    Bóg daje poznanie jak się go oto poprosi.
    Piszę nie po to żeby komuś dopiec, ale po to żeby ludzie poznali prawdę.

    Pozdrawiam

    Like

    Reply
    1. obiektywny

     Mieczysławie, Twoje argumenty jakoś mnie nie przekonują, w dodatku wymagają w zasadzie kasacji Tory, a to byłoby bardzo radykalne posunięcie. W Torze jest jasno napisane – Izrael, naród wybrany przez Boga, wychodzi z Egiptu, tuła się po pustyni, następnie obejmuje ziemie innych (Kanaanejczycy, itd), czyli tereny Palestyny, Jerozolima itd. Czyli jeżeli zanegujemy to wszystko i uznamy za fałszerstwo czy pomyłkę to negujemy całą geografię Tory – bardzo radykalne posuniecie i moim zdaniem nie warte tego aby na siłę dopasowywać krainę mlekiem i miodem płynącą do środkowej Europy.
     Co do Twoich argumentów:
     Owoce morza dzisiaj nie je się z głodu tylko dlatego że jest to trendy. Idziesz do restauracji i masz w menu ryb pod dostatkiem ale masz też ośmiornicę. Każdy top szef restauracji serwuje owoce morza a diabeł sie cieszy jak Polak sie zajada bo to takie fajne jedzenie. Podobnie w przeszłości jeśli ludzie to jedli to raczej dlatego że były dostępne czy dla smaku a nie z biedy, bo ryb w morzu też pod dostatkiem więc to dla mnie byłoby nie logiczne.
     W basenie morza śródziemnego nie uprawia sie tylko oliwek i winogron – na litość, właśnie zapewne zaczął sie sezon na awokado, są banany i wiele innych. Jak jesteśmy przy włochach to uprawia sie tam z tego co wiem np brokuły, bataty, bakłażany, o cytrusach nie wspominam bo to oczywiste. Starożytni rzymianie zajadali sie czosnkiem i rybami, z których robili bardzo popularne sosy rybne. Jeżeli Bóg mówi Izraelitom przy obejmowaniu ziemi, że będą uprawiali zboża i ześle im w tym celu deszcz to na tym etapie nie mam powodów aby temu nie ufać. A pojutrze na Sycylii wg prognoz ma być 12 stopni i deszcz. Mnie sie taka “monotonia” podoba jeśli wiem że mi za miesiąc nie przemarznie wszystko do kości w zaspach śniegu i przez te zaspy nie będzie problemu z transportem róznych potrzebnych rzeczy czy z podróżą jeśli taka jest potrzeba. W Izraelu też była pora zimowa, Izraelici podczas przemówienia Ezdrasza trzęśli się z zimna. Produkowali ciepłe wełniane stroje, więc jakiś cel ku temu był choć niekoniecznie musiały tam panować mrozy w śniegach.
     Gdzie wydobywano żelazo też w Biblli gdzieś jest tylko teraz nie pamiętam i musiałbym odszukać a nastepnie należałoby to zweryfikować – dla ciekawych temat do przerobienia.
     Gdzie są gaje dębowe? A gdzie były lasy cedrowe z których Salomon budował świątynię? Można tak w nieskończoność 🙂 Warto byłoby sie zastanowić gdzie była Świątynia wybudowana przez Salomona i dlaczego Jerozolima jest tak ważna dla światowych elit.
     Co do języków – tu również nie jestem ekspertem ale moim zdaniem nie jest tak prosto jak piszesz. Język starohebrajski nie wywodzi się z Babilonu a dzisiejszy hebrajski (babiloński) to nie jest ten sam język. Sprawdź to dokładnie lub opisz jeśli masz dobre źródła na ten temat. Druga sprawa napisy nowohebrajskie, czy nawet satrohebrajskie na polskich ziemiach nie są dla mnie jakąś wielką nowiną a wręcz pasują do historii Izraela i jego rozproszenia – nie musi to oznaczać że kraina mlekiem i miodem płynąca była tutaj.

     Reasumując na dzień dzisiejszy nie widzę powodów aby kasować Torę w ten sposób jaki Ty proponujesz i sugerowałbym Ci obiektywnie sie temu tematowi przyjrzeć jeszcze raz.
     Jak dla mnie jak najbardziej pasuje wersja z Biblii, kraina mlekiem i miodem płynąca była kiedyś na terenach mniej więcej dzisiejszego fałszywego państwa Izrael, a Izraelici rozproszeni zostali m.in. na Europę (co ciekawe “między narody” więc niekoniecznie wszyscy Słowianie to Izraelici i niekoniecznie wszyscy biali to Izraelici) – nie wiem czy wiesz np że Spartanie to nie Grecy ale potomkowie plemienia Dan.

     Pozdrawiam

     Like

     Reply
     1. Mieczysław J.

      Czy na pewno Egipt to te miejsce o którym myślisz 😉
      Droga z Egiptu do Izraela to 300 km wystarczy 10 dni spokojnego marszu a nie wielu lat marszu.
      Świątynia Salomona była i jest do dziś w Pakistanie oraz góry Salomona są tam lasy cedrowe z których Salomon budował Świątynię.
      “Góry Sulejmańskie nazwa pochodzi od arabskiej wersji imienia wielkiego króla i proroka Salomona, postaci wspominanej zarówno w Biblii, jak i w Koranie. Miał on wspiąć się na najwyższy szczyt i stąd przyglądać się światu. Od tego czasu góra nosi miano Tronu Salomona.
      To jest Pakistan.”
      Czyli tzw Egipt to tereny Indii-Pakistanu w Piśmie Świętym, a marsz Mojżesza (Ma-rzesze-ludzi) to około 4500 km.
      Czy przez rzekę Jordan w Biblii opisanej żeby się przeprawić budowano wiele dni potężną flotę ?
      Rzeka Jordan w Izraelu jest do przejścia pieszo więc po co flota 😀
      Państwo Izrael obecne założył Redszyld skarbnik Watykanu – czyli patrz Watykan Rzym
      Żal mi tak zwanych Żydów co się podają za Żydów a nimi nie są i zostali zwiedzeni lub przymusowo przesiedleni z Europy przy pomocy Hitlera sługi/marionetki Babilonu.
      Nie bez powodu Watykan prześladował Żydów gdyż posiadali oryginalne Księgi Pięcioksięgu, zarazem sługi Watykanu przejęli władzę przez inwigilację pośród Żydów i zaczęli mieszać w księgach. Przeciętny Żyd słucha autorytety tak jak w katolicyzmie.
      Na każdym kroku tezy Heglowskie teza i antyteza – efekt końcowy synteza
      Jeżeli ktoś kocha kłamstwo to ma za ojca …..

      Jerozolima to obecny Istambuł (Izus-tam-był) to tu przybywały krucjaty.
      To przez cieśninę Bosfor trzeba floty dla przeprawy a nie rzekę Jordan.

      Językiem Żydów w Izraelu nie jest hebrajski tylko jidisz.

      Historię piszą wygrani – teren o którym wspominasz to obecne (oliwki-winogrona-itd) Bałkany Grecja
      Spartanie to nie ród kapłański, oni wywodzą się od Partów, a to ludy mówiące językiem indoeuropejskim. Plemię DANA jak wiesz to kapłani którzy popadli w bałwochwalstwo. Przywędrowali nawet do Danii.

      Cała starożytna Turcja pokryta jest pismem w języku indoeuropejskim.
      Cieśnina Bosfor była miejscem wędrówki ludów

      Mogę dać linki do starych map i dokumentów
      Poznaj prawdę a prawda cię wyzwoli.
      Pozdrawiam

      Like

      Reply
      1. obiektywny

       Mieczysławie,
       tak na pewno Egipt to jest to miejsce o którym myślę. Męczą mnie dyskusje z ludźmi którzy nie przeczytali Biblii albo celowo wprowadzają innych w błąd. Nie jestem może ekspertem ale jakieś podstawy mam i nie dam sie wciągać w historie bez pokrycia. Izraelici z tego co pamiętam wokół gór/krainy Seir krążyli przez 40 lat za karę. Tysiąc kilometrów możesz zrobić nawet chodząc w koło po pokoju jak zechcesz i jeszcze możesz zawołać kasy za rekord Guinessa 🙂 Przez Jordan Izraelici przeszli pieszo pod komendą Jozuego więc nie wiem o jakiej flocie mamy dyskutować. W Biblii jest mowa Spartanach jako ewidentnych Danitach, choć ślady po nich są też w wielu miejscach w Europie. I jeżeli uważasz Danitów za kapłanów to nie mam pytań. Zerknij do biblii na ich historię “kapłaństwa”. Do Świątyni Salomona importowano cedry z Libanu co nie znaczy że była ona w Libanie czy innym miejscu. A to czy Salomon był na terenach dzisiejszego Pakistanu – może na wakacjach np – nie determinuje położenia Jerozolimy, to takie tanie sensacje dla ludzi nie znających Biblii oraz dopasowywanie Sulejmana do Salomona gdzie nie mamy pewnosci że chodzi o tę samą osobę choć oczywiście jest taka możliwość – ale co z tego?. Oczywiście możesz powiedzieć wprost że kasujesz całą Biblię i uznajesz ją za fałszerstwo. Tylko wówczas dlaczego rozmawiamy w ogóle o królu Salomonie i Izraelu. Biblię mamy jaką mamy ale z tej którą mamy Bóg powinien dać wystarczającą wiedzę tym którzy Go szukają. Skoro Bóg dał na Prawo to chyba nie po to żeby zaginęło gdzieś w lochach Watykanu?
       ———-
       Jak najbardziej daj linki do starych map i dokumentów, jestem szalenie ciekaw takich rzeczy.
       ———-
       Ogólnie jednak dyskusja z Tobą idzie w tym samym kierunku co z mańkiem, Markiem i innymi. Niby jakoś tam dyskutujemy rzeczowo ale już mamy Jerozolimę w Istambule, za chwilę będziemy się kłócić czy prawdziwa Sagrada Familia jest w Wenezueli bo tam też jest Barcelona.
       Nie wiem czy jest sens kontynuować, pozdrawiam.

       Like

       Reply
      2. obiektywny

       poprawiam literówkę żeby nie było wątpliwości:
       *skoro Bóg dał nam Prawo to chyba nie po to żeby zaginęło gdzieś w lochach Watykanu?

       Like

       Reply
      3. Brain Breaker Post author

       Mieczysławie, Mariuszem zajeżdża… Nie chcę mi się o tym gadać, bo ani nie mam ochoty się kłócić, ani cię przekonywać do czegokolwiek. To że obiektywnemu się chce to świadczy o tym, że biedak nie ma z kim pogadać. Miłej rozmowy panowie.

       Like

       Reply
 9. Bogdan

  Ostatnio natknąłem się na takie oto zdanie, znajdujące się w Lamentacjach 4:7 (Septuaginta Popowskiego) :
  “Jej nazirejczycy od śniegu byli ongiś jaśniejsi, bielsi byli niż mleko,
  ich gładkość bardziej niż szafiry ogniem rumieńca przeświecała.”
  Mamy tutaj opis skóry Izraelitów. Oni byli biali, jak mleko. Tylko na białej skórze widoczny jest rumieniec. Dawid też miał rumianą cerę, jak czytamy w opisie.
  Nie ma żadnych wątpliwości, że Izrael to biała rasa.
  Bogdan

  Like

  Reply
 10. olka

  bo no wlasnie ,ja ciagle mam nadzieje ze po stronie naszej beda ale nawet powiem wam ze ludzie ktorzy mnie otaczaja to niby mi racje przyznaja to po chwili przeciwko mnie szykuja sie !sa zgryzliwi i wysmiewcy, nie raz jest mi ciezko ale szybko sily nabieram, najgorzej jest z zaskoczenia bo mysle ze mi dali spokoj a wtedy mnie zdoluja..i sie denerwuje ze im sie dam i czuje sie bezradna i plakac mi sie chce .

  Like

  Reply

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s