Metody działania Szatana cz.4 – teza, antyteza i synteza. Po co diabłu masońskie państwo Izrael?

Jedną z najbardziej oklepanych (znanych) metod działania diabła, jest stworzenie tezy, antytezy i doprowadzenia do konfliktu między nimi, aby uzyskać syntezę czyli od początku zaplanowany cel. Bardzo ładnie opisuje to ten pan w jednym z odcinków serii “Totalny atak” https://www.youtube.com/watch?v=ZLfpJU3N81Q Jego wykłady naprawdę dużo mi dały. Ale jak zwykle nikt nie mówi całej prawdy. Niestety nawet jeśli ludzie są świadomi tego wszystkiego to i tak są ślepi i nie widzą wszystkiego, co się za tym kryje.Masoni zaplanowali wywołanie 3 wojen światowych, aby doprowadzić do utworzenia NWO. I tak przykładowo, to oni stoją za komunizmem i faszyzmem – dwoma przeciwstawnymi filozofiami. Sowiecka Rosja to ich dzieło, tak samo jak i faszystowskie Niemcy. Wszyscy byli finansowani przez Watykan – to normalka, skoro wiadomo nam, że to Watykan rządzi światem i papież jest cesarzem Rzymu – imperium rzymskiego – ostatniego imperium z owych czterech opisanych w księdze Daniela. Także oni stoją za kapitalizmem. Kapitalizm nie ma nic wspólnego z Torą. Tora nie namawia ludzi do działania dla osiągnięcia zysku i określa prawa, które kapitalizm znosi – lichwa jest tego przykładem.

II wojna światowa miała doprowadzić do powstania masońskiego państwa Izrael, co też się wydarzyło. Po co diabeł potrzebuje państwa Izrael? Bo będzie dzięki niemu imitować Królestwo Boże na ziemi ze sobą jako Bogiem. Będzie udawał Boga i oczekiwał od ludzi, że będą go wielbić. Będzie rządził ziemią z Jerozolimy, z góry Syjon. Wtedy dopiero zrealizuje się proroctwo z Objawienia i ludzie będą postawieni przed wyborem, czy przyjąć znamię jako akt posłuszeństwa Szatanowi. (skoro do tej pory znamienia nie było, to nie mogło się odbyć pierwsze zmartwychwstanie, jak do tej pory nikt nie odpowiedział na ten argument, a Estera nadal produkuje swoje chybione teorie). Izrael wygra III wojnę światową, a wtedy diabeł nam powie: “patrzcie, spełniły się proroctwa biblijne. Mamy Królestwo Boże na ziemi.” Tego się spodziewam. Widać to jak na dłoni, do tego to zmierza. Dlatego też dzieci diabła dążą do odbudowania świątyni jerozolimskiej, umieją czytać i wiedzą, że w Biblii jest przepowiedziane, że owa świątynia będzie istnieć w Królestwie Bożym na ziemi po powrocie Mesjasza. Gdyby nie było świątyni, to ludzie nie uwierzyliby w to kłamstwo imitujące Królestwo Boże na ziemi, które nas czeka o ile przeżyjemy III wojnę światową. Kiedy religie zostaną zniszczone (islam, chrześcijaństwo, judaizm – a jak na wiadomo, wszystkie są tworem diabła), to wtedy dzieci diabła uzyskają dostęp do góry Syjon i będą mogli bez przeszkód odbudować świątynię. Masoński Izrael tego dokona jako zwycięzca wojny, a cały świat będzie na to patrzył z podziwem. I tutaj diabeł zastosuje swoją sztuczkę, a więc konflikt między tezą (judaizmem), antytezą (chrześcijaństwem) oraz kolejną antytezą (islamem) użyje do wprowadzenia syntezy – lucyferianizmu wielbiącego diabła jako kosmitę i stworzyciela ludzi. Z tego powodu diabeł potrzebuje, abyśmy wierzyli w życie na zewnątrz ziemi i ogromny wszechświat. Tutaj dam upust swojemu zażenowaniu i napomknę, że dowiedziałem ostatnio, że według Heńka NWO raczej nie będzie 😀 (czyżby Szatanowi powinęła się noga? Jakoś tego nie widzę, czyżbym był ślepy?),  a Mariusz uważa że Jerozolima jest w Turcji 😀 a ziemia obiecana to Europa. Im dłużej myślę nad tymi bredniami tym bardziej zachodzę w głowę jak można w to wierzyć?  W obliczu tego co piszę, oznacza to jedno: Mariusz nie ma za grosz zrozumienia Biblii i dzisiejszego świata. Jest dobry w udowadnianiu kłamstwa życia na zewnątrz ziemi i odważny w podważaniu kłamstw diabła zawartych w Biblii, ale jeśli chodzi o zrozumienie pism proroków, to uważam, że wykazał się głupotą, skoro zabrnął tak daleko, że musiał nawet podważyć tzw. stary testament, z którego wynika, że góra Syjon i Jerozolima będzie stolicą Królestwa Bożego na ziemi. Zostawiamy Mariusza i jego śmieszne tezy.

Można zauważyć, że mamy kapitalizm, faszyzm, komunizm jako 3 przeciwstawne sobie twory diabła i tak samo mamy: judaizm, chrześcijaństwo, islam również jako 3 przeciwstawne sobie twory diabła. Kiedy diabeł używał podobnej sztuczki na przestrzeni wieków? Robił to wielokrotnie i bardzo często.

Protestantyzm był od początku kontrolowany przez diabła. Prof. Veight (prowadzący wykłady “totalny atak”) jest ślepcem skoro nie dostrzega satanizmu w chrześcijaństwie i jest dumy z tego, że przynależy do kościoła ADS. Wszystko przez to, że nie wie kim był Paweł z Tarsu. Luter niby był taki fajny, a i tak nie zachowywał Prawa, nie obchodził Sabatu, nie obrzezał się i jadł świnie. Jaką wartość ma jego wystąpienie? Marną. Jest to wojna diabła z diabłem wewnątrz chrześcijaństwa, co z resztą widać dziś, kiedy obserwujemy jednoczenie się wszystkich religii i odłamów chrześcijaństwa. ADS też w tym uczestniczy, ale pewnie ujawnią się jako ostatni.

Atak na WTC – tutaj diabeł zaatakował sam siebie czyli mamy to samo. Nie było żadnego Osamy – terrorysty. Osama pracował dla pentagonu. Czyli: pentagon (teza), Osama – terroryzm (antyteza), a wojna z terroryzmem (synteza) to rzeczywisty cel diabła. Pod płaszczykiem wojny z terroryzmem diabeł zniewolił amerykanów. Amerykańskie służby inwigilują każdy aspekt życia obywateli USA. USA to jeden wielki obóz koncentracyjny z tym, że większość amerykanów o tym nie wie. Ale jeszcze trochę i to samo będzie na całym świecie.

Katastrofa Titanica – to samo. Chodziło diabłu o położenie łapy na prawne regulacje dotyczące nowo formującego się rynku opierającego się na częstotliwościach radiowych – a więc mediach. Diabeł chciał kontrolować media, co jest zrozumiałe. Potrzebuje ich do prania ludziom mózgów. Z tego powodu wmawiano ludziom, że nikt nie słyszał sygnału SOS Titanica – bo nie było ujednoliconych standardów odbioru transmisji radiowych. Ogłupione i przerażone społeczeństwo same się zaczęło domagać ich wprowadzenia. A masoni z J. P. Morganem mieli już przygotowane rozwiązanie zawczasu, które monopolizowało media pod ich nadzorem. W katastrofie Titanica chodziło także o zamordowanie ludzi sprzeciwiających się powstaniu FEDU – prywatnego banku okradającego amerykanów.

Wyprawa na księżyc – to samo. Aby do niej doprowadzić i pokazać ludziom “diabelską planetę ziemię” trzeba było stworzyć konflikt – zimna wojnę. Można powiedzieć, że nic w procesie dziejowym  nic nie jest przypadkowe, a nad wszystkim czuwa sam diabeł, któremu Bóg przekazał władzę nad nami na nasze własne życzenie. Przy okazji wyprawy na księżyc, to wiadomo, że było to masońskie oszustwo w telewizyjnym studio. Jeśli tego nie wiesz, to to sprawdź.

Wracając jednak do pana prof. Veighta, nie dostrzega on tego, że chrześcijaństwo jest tworem diabła stworzonym po to, aby zatuszować prawdziwe dzieło Mesjasza oraz użyć je w zbliżającym się globalnym konflikcie religijnym. Nie dostrzega tego większość wierzących ludzi. Dlaczego? Bo nie znają masońskich źródeł, historii i nie umieją kojarzyć faktów. Nie znają także księgi Henocha.

Reasumując, warto znać ową metodę działania diabła. Ale jak widać znać nie znaczy, że automatycznie potrafimy ją zauważyć wszędzie tam, gdzie została użyta. Zachęcam was do samodzielnego badania historii pod tym kątem, a nagle wszystko staje się klarowne i jasne.

Brain Breaker

Advertisements

5 thoughts on “Metody działania Szatana cz.4 – teza, antyteza i synteza. Po co diabłu masońskie państwo Izrael?

 1. Angelika

  Cyt. “Wracając jednak do pana prof. Veighta, nie dostrzega on tego, że chrześcijaństwo jest tworem diabła stworzonym po to, aby zatuszować prawdziwe dzieło Mesjasza oraz użyć je w zbliżającym…”
  Właściwie od samego początku tej serii, myślę właśnie o tym.
  Skoro szatan daje nam najpierw prawdę, a potem miesza ją z błotem i wyśmiewa, to zakładam, że pierwotna wersja Biblii jest jeszcze ok, natomiast im bardziej współczesna tym gorzej….
  Mam np. Warszawską z 1975 oraz św.wojciecha z 2014 – przepaść nie do ogarnięcia…
  To samo z religiami; gdzieś zapoczątkowane słusznymi zasadami wiary, po uzyskaniu “światła” zmieniają i unowocześniają poglądy, że nie wiadomo już nic.

  “zatuszować prawdziwe dzieło Mesjasza ” – to esencja sprawy…
  Skoro poniżanie i bestialskie zabicie Go na nic się zdało, to trzeba ludziom wbić do głowy, że albo nie był tym kim był, albo go nie było, albo, że lucyferianin, albo… albo… dla każdego coś “dobrego”. Tak myślę…

  Like

  Reply
  1. Brain Breaker Post author

   No widzisz… Po moich poszukiwaniach stwierdziłem, że ta pierwotna wersja Biblii to tzw. “ST”, a to “gorzej” to zaczyna się już od tzw. “NT”.
   Na podstawie wiedzy, którą mam dziś, myślę, że w tamtych czasach mógł istnieć jakiś prorok, którego zabito i to wszystko. Ale nie była to ofiara za nasze grzechy, tylko poniósł śmierć tak samo jak Izajasz i pozostali prorocy.
   Mesjasza zapowiedzianego w proroctwach do tej pory nie było, świadczą o tym bezczelne manipulacje proroctwami, które omówiłem w serii “Co Szatan zrobił z Biblią” oraz zbieżność postaci jezusa z wieloma bożkami różnych religii kultu płodności rozsianych po całym świecie.

   Like

   Reply
   1. Szymon Pułkownik

    Dziwne, że nie wiemy jak umarł Izajasz, skoro Watykan przedstawia go jako największego
    z proroków? Może umarł ze starości, albo żmijowe kumple Rzymu go zabili. Ciekawe na jakiej podstawie uważają, że był lepszy od innych proroków.

    Like

    Reply
 2. tomiczny

  Angelika , mam podobne wrażenie ,kupiłem sobie dwa tygodnie temu najnowszy przekład bibli i też jestem rozczarowany ,nawet w kluczowych tekstach Daniela np. 12 ,,11 pisze ,,do czasu zniesienia codziennej ofiary …
  Wszystkie inne biblie a mam ich 7 piszą ,,OD czasu zniesienia …
  I oto chodzi ,co nowszy przekład to gorzej .Ja również zaglądam do starych przekładów ,bo jakoś bardziej zrozumiałe w kwestiach istotnych .

  Pomijam ze każdy ważny komentarz w tych nowych bibliach kończy się np.tak …
  Dan 12 ,,2 ,,wielu pośród tych którzy śpią w prochu ziemi powstanie – jedni do życia wiecznego ,a inni mu hanbie i wiecznej wzgardzie ,,
  Komentarz … jeżeli zapowiedź ta mogła pozostawiać jakieś wątpliwości , to Chrystus ROZWJAŁ je definitywnie oswiadczajac że ,,wszyscy …Jana 5 ,,28
  Masakra .Pozdrawiam .

  Like

  Reply

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s