Co Szatan zrobił z Biblią cz. 19 – Kazanie na górze to prosta droga do New World Order

Jeden z czytelników (Mirmal) podesłał mi ten oto wspaniały film:

https://theredbrainbreakerkstian.wordpress.com/2015/04/10/sposob-myslenia-wyznawcow-judaizmu-judaizm-katolicyzm-zwiedzenie/comment-page-1/#comment-1034

Gdyby link nie działał, wpisz w YT “Kim był Jezus”. Jest to film kręcony przez BBC – a więc wiadomo na czyje zlecenie (diabła). I tradycyjnie – mamy w nim sporo prawdy wymieszanej z kłamstwem, a ostatecznie to wszytko ma nas prowadzić do czego? No właśnie. Odpowiedź uzyskamy na końcu…

Nie będę wypisywał tego co można usłyszeć w tym filmie, bo szkoda czasu. Napiszę tylko skrótowo to, co mi się rzuciło w oczy. Film zwala z nóg – oglądaj na siedząco.

1) Okazuje się, że historia narodzin Krishny jest niemal identyczna jak historia narodzin pawłowego Jezusa – wniosek: Krishna to ten sam bożek, co pawłowy Jezus. Być może z pewnymi modyfikacjami – nie znam szczegółów, ale w obliczu tego, co jest w tym filmie wydaje się to nie istotne. Czyżby kolejny dowód na to, że mam rację i historia narodzin Mesjasza w pawłowych ewangeliach to fałszerstwo pisane pod dyktando pawłowego babilonu wielkiego?

Hidusi mają nawet swoje “jasełka” -przedstawienie o narodzinach Krishny.

2) Budda też ma wiele wspólnego z pawłowym Jezusem. Budda nauczał tak samo jak pawłowy Jezus w kazaniu na górze – to był dla mnie jeden z większych wstrząsów, bo wiedziałem, że kazanie na górze jest pawłową manipulacją.

3) Przywódcy religijni, którzy wypowiadają się w tym filmie mówią: “jesli jesteś chrześcijaninem, to nic nie szkodzi. Jesteś na dobrej drodze. Jest wiele dróg do Boga.” Co to jest? To ekumenizm, czyli satanizm.

4) Mamy też kolejne ciekawe informacje o egipskim kulcie Ozyrysa i jego podobieństwie do kultu pawłowego Jezusa.

5) Pod koniec filmu pojawia się gloryfikowana postać Gandhiego. Jest on podawany widzowi jako wspaniała osoba, mająca ogromne zasługi, szanowana na całym świecie. Odpowiedzmy sobie teraz króciutko kim był Gandhi, bo będzie to nam potrzebne do dalszej części.

Najpierw zerknijmy co to było towarzystwo teozoficzne:

http://pl.wikipedia.org/wiki/Towarzystwo_Teozoficzne

Dla tych, co pierwszy raz się spotykają z tą organizacją wyjaśniam: jest to satanistyczne stowarzyszenie okultystów.

Kto był pierwszym prezesem? Sławna Helena Bławatska – dziecko diabła, które wiele zrobiło dla swojego ojczulka.

http://pl.wikipedia.org/wiki/Helena_B%C5%82awatska

Drugim prezesem była pani, Annie Besant. Można się wczytać w angielską wiki, jak ktoś chce poznać szczegóły działalności tej masonki.

Tutaj mamy tę panią w towarzystwie Gandhiego:

besant i gandhi

Piękny masoński fartuszek prawda? Ta córka diabła współpracowała z Gandhim, co nam potwierdza wiki:

http://en.wikipedia.org/wiki/Annie_Besant

Tutaj ciekawy fragment:

Po wojnie szefem ruchu politycznego wspieranego przez panią Besant został  Gandhi – on był jednym z tych, którzy domagali się uwolnienia pani Besant, kiedy była aresztowana. (…)  najbliższy współpracownik Gandhiego (Jawaharlal Nehru), został wychowany przez panią Besant. Oto co przyjaciel Gandhiego na pisał o pani Besant:

“[Besant] had a very powerful influence on me in my childhood… even later when I entered political life her influence continued. 

źródło:

http://en.wikipedia.org/wiki/Jawaharlal_Nehru

A więc na podstawie tego króciutkiego śledztwa, bez wdawania się w szczegóły (kto chce, może sobie to sam zrobić), mamy pokazane jak na dłoni kim był pan Gandhi. Był synem diabła i masonem wysokiego stopnia. Zwróćcie uwagę, że na naszym filmie jest w którymś momencie pokazany jego obraz. Za głową ma tarczę słoneczną… Ojej cóż za przypadek… 🙂 Czyżby to był wyznawca kultu solarnego? Naturalnie, że tak.

Teraz przejdźmy do rzeczy. Gandhi uważał, że należy odrzucić wszelkie zbędne doktryny i kłótnie i po prostu skupić się na “wypełnianiu słów pawłowego Jezusa z kazania na górze”. Tak też zostało to przedstawione w tym filmie. Kto chce, może sobie więcej poszperać o tym masonie.

Czy nie dziwi nas, że pan Gandhi – satanista wysokiej rangi stara się nas zachęcić do wypełniania wskazówek z kazania na górze – słów pawłowego Jezusa? Postawmy sobie takie pytanie: dlaczego sataniści kochają kazanie na górze? Jeśli owe kazanie byłoby czymś, co jest Prawem Boga Izraela, to trzymali by się od tego z daleka – to jest jasne.

Po tym jak w 18 części pokazałem czym tak naprawdę są nauki zawarte w kazaniu na górze (a są kopią egipskich nauk zaczerpniętych z kultu Ozyrysa), to wszystko staje się jasne. Diabeł kocha diabła. Diabłu nie przeszkadza kazanie na górze, bo to on jest jego autorem.

Zwróćmy uwagę na to, że błogosławieństwa z owego kazania są kopią egipskich nauk. Jeśli ktoś to przeoczył, to niech sobie zerknie:

J109

Przypomnijmy: Budda głosił to samo co pawłowy Jezus w kazaniu na górze. Gandhi również ubóstwiał to kazanie. O co tutaj chodzi? Dlaczego to kazanie jest tak ważne dla okultystów?

Sprawa wydaje mi się oczywista. Po pierwsze, to kazanie kasuje Torę w sposób mistrzowski. Redaktor najpierw nam wmawia, że Tora dalej obowiązuje, a po chwili bezczelnie sobie z nas kpi, bo jak już nie raz pokazałem (cz. 7, 11, 12, 13, 18) – owe kazanie jest kpiną z Tory.

Mam takie pytanie: do czego to jest diabłu potrzebne? Żeby na nie odpowiedzieć, musimy sobie wyjaśnić (bardzo ogólnie), na czym będzie polegać ustrój, który zostanie wprowadzony na całej ziemi po 3 wojnie światowej (New World Order – biblijny wielki ucisk). Tutaj mamy bardzo ciekawe informacje z pierwszej ręki (od samych Illuminatów) na ten temat:

https://theredbrainbreakerkstian.wordpress.com/2014/07/23/imagine-piosenka-illuminatow-jako-bardzo-dobre-zrodlo-informacji/

Rozumiesz? Światowy pokój, wszyscy są sobie braćmi, żyją dniem dzisiejszym, żyją tak, jakby Boga nie było. To jest kwintesencją diabelskiego planu. Do tego szatan będzie udawał przybysza z kosmosu, który nas stworzył. Ludzie oddadzą mu cześć i przyjmą biblijne znamię z Apokalipsy. Wtedy będzie po nich. Ale oczywiście nawet się nie pokapują, że są oszukani. Zorientują się dopiero w dniu sądu.

Jest taka seria wykładów “totalny atak” prowadzona przez prof. Veight’a – wspominałem o niej nie raz, bo warto to zobaczyć mimo chrześcijańskiego zwiedzenia prowadzącego. W jednym z odcinków Veight opowiada, na czym będzie polegał ustrój NWO. Mówi, że nie będzie własności prywatnej. Jak ktoś przyjdzie zająć nasz dom i ziemię, to będziemy musieli to zaakceptować. Wszystko będzie wspólne. Veight podaje, że dokładnie to jest istotą papieskiej encykliki “rerum novarum” napisanej w 1891 roku. Od tego czasu Babilon usilnie dąży do tego, abyśmy zaakceptowali tzw. redystrybucję dochodu (czyli zabranie bogatym, i podzielenie wszystkiego sprawiedliwie według potrzeb). Aczkolwiek nie ziści się to dopóki nie nastanie NWO, do którego Watykan nieustannie dąży.

Zwróć wagę, że ta polityka to jawne pogwałcenie 10 przykazania, o czym już z resztą wspominałem w jednym z poprzednich artykułów.

Teraz wróćmy do naszego kazania na górze. Postarajmy się sobie wyobrazić jak to będzie podczas NWO. Wszyscy ludzie będą sobie braćmi, religii nie będzie, będzie jedno prawo dla wszystkich zbudowane na zasadach czystego lucyferianizmu (ludziom nie będzie się mówić, że to jest religia, to będzie prawo). Jak już wiemy jakie są zamiary diabła, to zerknijmy w kazanie na górze i odpowiedzmy sobie na pytanie: czy nauki, które tam są będą sprzyjały ustanowieniu NWO czy nie?

“Nie sądźcie, abyście nie byli sądzeni” – (kpina z Tory) będzie jak najbardziej sprzyjało NWO. Ludzie będą żyć jak bydło w Sodomie i Gomorze, a tobie nie będzie wolno tego negatywnie osądzić. Jeśli to zrobisz, zostaniesz osądzony jako wyrzutek z poprzedniego  – błędnego systemu – i zamordowany. Jako przeżytek zostaniesz po prostu wyeliminowany.

(21) Słyszeliście, iż powiedziano przodkom: Nie będziesz zabijał, a kto by zabił, pójdzie pod sąd. (22) A Ja wam powiadam, że każdy, kto się gniewa na brata swego, pójdzie pod sąd, a kto by rzekł bratu swemu: Racha, stanie przed Radą Najwyższą, a kto by rzekł: Głupcze, pójdzie w ogień piekielny. (23) Jeślibyś więc składał dar swój na ołtarzu i tam wspomniałbyś, iż brat twój ma coś przeciwko tobie, (24) zostaw tam dar swój na ołtarzu, odejdź i najpierw pojednaj się z bratem swoim, a potem przyszedłszy, złóż dar swój. (25) Pogódź się rychło z przeciwnikiem swoim, póki jesteś z nim w drodze, aby cię przeciwnik nie podał sędziemu, a sędzia słudze, i abyś nie został wtrącony do więzienia. (26) Zaprawdę powiadam ci, nie wyjdziesz stamtąd, aż oddasz ostatni grosz. (kpina z Tory)

Nadstawianie drugiego policzka i miłość do nieprzyjaciół (kpina z Tory) – to również bardzo pięknie się wpisuje w tą cała ideologię.

Modlitwa “Ojcze nasz” okazała się być modlitwą do diabła, a więc z pewnością będzie odmawiana do Lucyfera udającego kosmitę.

Ogólnie to cały wydźwięk tego kazania jest taki: “nie bądźcie radykalni, bądźcie sługusami tych, co źle czynią i was wykorzystują, nie osądzajcie, bądźcie potulni i cierpliwie obserwujcie to co się dzieje wokół was bez negatywnej reakcji”. To wszystko jest totalnym zaprzeczeniem Tory. Jest to ciąg dalszy fałszerstwa jakiego dopuścił się pawłowy babilon wielki. Jak dobrze, że ja widzę to już dzisiaj i nie obudzę się z ręką w nocniku…

Przekaz diabła będzie taki: żyjmy z zgodzie, w jedności, nie gniewajmy się na siebie. Pamiętajmy, że wszyscy jesteśmy bogami sami dla siebie.

Teraz przypomnijmy sobie co diabeł ma nam do powiedzenia na temat chrześcijaństwa:

https://theredbrainbreakerkstian.wordpress.com/2014/07/14/chrzescijanstwo-religia-pawla-i-jego-bandy-czyli-regia-diabla/

Cytat:

Wtedy na każdym miejscu, wszędzie, obywatele, zmuszeni do własnej obrony przed mniejszościami etnicznymi i rewolucjonistami, będą eksterminować owych niszczycieli cywilizacji a masy pozbawione iluzji wobec chrześcijaństwa, którego boskie duchy [demony], formujące chrześcijaństwo bez kompasu oraz kierunku, pożądających ideałów ale bez wiedzy, gdzie umieścić swoje oddanie i adorację, otrzymają rzeczywiste światło poprzez uniwersalną manifestację czystej doktryny Lucyfera, wystawionej w końcu na publiczny widok.

Szatan udający Mesjasza, weźmie owe kazanie na górze i pokaże o co tak naprawdę w nim chodzi. Ponieważ, owe kazanie figuruje także w innych religiach, ich wyznawcy również dadzą się nabrać na to całe przedstawienie.  To będzie owe “rzeczywiste światło – uniwersalna manifestacja czystej doktryny Lucyfera”.

Zastanów się: Czy kazanie na górze ułatwi czy utrudni Szatanowi ustanowienie NWO? Teraz rozumiesz, że to on za tym wszystkim stoi? Czy widzisz w jakim celu przemycił to Biblii i podał nam jako “Słowo Boże”?

Na koniec przypominam, że ten film zrobiło BBC, a więc jest to film robiony przez diabła na potrzeby diabła. Stawiam pytanie: skoro pokazali tyle prawdy, to po co to zrobili? Do czego to wszystko ma zmierzać? Odpowiedź znajduje się na końcu filmu, w podsumowaniu recytowanym przez prowadzącego. Jest ono bardzo wymowne, cytuję od ok.1:33:

Aby poznać prawdziwego Jezusa trzeba odrzucić doktryny i dogmaty i sięgnąć do jego nauki. Oto przesłanie, za którym powinni iść chrześcijanie, Żydzi i muzułmanie: każdy ma prawo do prawdy [mason Gandhi nauczał tego samego, problem tylko polega na tym czym ta prawda jest], sprawiedliwości i ludzkiego traktowania. Myślę, że gdyby Jezus dziś żył, własnie tego by nauczał. [bardzo piękny ekumenizm prawda?]

W moich poszukiwaniach wyszedłem poza chrześcijaństwo, wierzę, że prawdziwy Jezus, Syn Boży i zbawiciel, był rewolucjonistą i nauczycielem, uciśnionym Żydem, który rzucał wyzwanie judaizmowi i rzymskiej tyranii. Właśnie dlatego został zabity jak każdy wróg polityczny. Zostawił po sobie uniwersalne i mocne przesłanie na temat służby Bogu. Należy przeciwstawiać się niesprawiedliwości i opresji w każdej formie. Nieważne, czy elementy chrześcijaństwa zostały zapożyczone z pogańskich kultów. Nie ma znaczenia, czy wierzysz w niepokalane poczęcie, zmartwychwstanie, czy boże narodzenie. Najważniejsza jest nauka Jezusa, którą możemy dzielić z innymi religiami i dzięki niej wspólnie ulepszać świat. [to co tutaj jest stanowi kwintesencję całego filmu – pozwólcie , że przetłumaczę o co chodzi: “Nie ważne którego Jezusa wyznajesz: tego chrześcijańskiego, albo Krishnę czy Buddę. Możesz którego chcesz. Nauczanie Jezusa jest obecne także w innych religiach, a więc skupmy się na tym co nas łączy i ulepszajmy świat. ]

A tak naprawdę to jedno i to samo bóstwo, tylko ogłupione masy nie zdają sobie z tego sprawy.

Po takim komunikacie nie pozostaje nam nic, tylko czekać na fałszywego Mesjasza – Lucyfera udającego kosmitę i oddać mu cześć – nie ważne w jakiej religii jesteśmy, bo i tak wszystkie zjednoczą się w czystym lucyferianizmie. Już terraz wszystko jasne – wiadomo czemu BBC zrobiło ten film. Zatem wyciągnijmy z niego to co najlepsze, a resztę spłuczmy w kiblu i wyciągnijmy wnioski, bo diabeł notorycznie posługuje się tymi samymi metodami.

Brain Breaker

Advertisements

8 thoughts on “Co Szatan zrobił z Biblią cz. 19 – Kazanie na górze to prosta droga do New World Order

 1. Przemo

  Krystian, artykuł znowu bardzo trafny! Lubie takie przejrzyste myślenie ;), natomiast film totalne dno, moim zdaniem powininno się zakazać emisji, taka zwykła papka nijaka w stylu macie i żryjcie, a nie badanie Prawdy i tego kim był Jezus.
  Pisze tak bo myślałem, że w trakcie oglądania dowiem się czegoś czego nie wiem albo na co nie wpadłem, a tu…lipa panie!
  Przeszedłem przez te wszystkie religie zanim się nawróciłem, zacząłem od Hare Kryszna przez hinduizm, szamanizm, narkotyki itd kończywszy na buddyzmie który praktykowałem 14 lat, tybetański konkretnie. Rzeczywiście diabeł wykłada sobie czerwony dywan na ziemi przed swoim ukazaniem się. W sumie to nawet czuje sie jakbym się cofnął przez ten film. Więc dzięki za arta. Chciałoby się rzec po raz kolejny: Go home, read your Bible!!!

  Like

  Reply
  1. theredbrainbreakerkstian Post author

   Hm, jeśli liznąłeś wiele religii, to dla Ciebie to nie była nowość. Dla mnie był to szok, bo o tym nie wiedziałem. Film oczywiście nam fałszuje Mesjasza tak jak już nas do tego diabeł przyzwyczaił. Ale ma on kilka momentów godnych uwagi, które powinny nas naprowadzać na prawdę. Trzeba się nauczyć oglądać takie filmy z nastawieniem: “a zobaczę sobie jak szatan chce wyprać ludziom mózgi” i wyłapać metodę, którą się posługuje. Bardzo niewielu ludzi potrafi w ten sposób myśleć, a bez tego nie dostaniemy poznania. Pzdr 🙂

   Like

   Reply
 2. Przemo

  No tak, masz rację ze powiiniśmy patrzeć diabłu na ręce tylko do tego żeby odróżnić co jest prawdą a co nie trzeba nieźle znać Biblię, mocno wierzyć i modlić się o Boże prowadzenie w odkrywaniu Prawdy. Natomiast seria filmów totalny atak jest bardzo ważna dla każdego poszukującego, każdy powinien się zapoznać i to jak najszybciej, zanim tzw. tfu jedność nwo promowana przez sługusów diabła i new age każe nam oddać wszysto co mamy (kazanie na górze się kłania, a kto chce ci zabrać szatę, dorzuć i płaszcz 😉 ) na potrzeby innych. Te filmy zawierają dużo ważnych informacji. I chwała Bogu. 🙂 Pzdr

  Liked by 1 person

  Reply
 3. Mat(ch)rix

  Redystrybucja to pogwałcenie BŁOGOSŁAWIEŃSTWA BOŻEGO i 10 Przykazania, niby ma na celu podział z bliźnim, a jest to jednak nachalna kradzież……………………

  Like

  Reply

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s