Wiry wodne – kolejny element układanki pasuje do niebocentryzmu

Na początek obejrzyjmy sobie bardzo ciekawe zjawisko wirów wodnych od 6:00 do 7:50. https://www.youtube.com/watch?v=jwfmlk6dzV0

Aktualizacja: ponieważ ten film zdjęto z YT, tutaj mam nowy, lepszy:
https://theredbrainbreakerkstian.wordpress.com/2015/05/08/wiry-wodne-kolejny-element-ukladanki-pasuje-do-niebocentryzmu/comment-page-1/#comment-1303

Oficjalna nałóka tłumaczy, że przyczyną tego zjawiska jest ruch obrotowy ziemi. Wystarczy sobie wyobrazić ziemię tak jak nam to diabeł wmawia – kręcącą się kulkę. Wtedy na północy mamy ruch przeciwny do ruchu wskazówek zegara, a na południu zgodny (w zależności od tego, w którą stronę się kręci). Na równiku obie siły się równoważą i ten ruch nie występuje.
Jest jednak pewien problem z tą teorią, bo na podstawie Biblii bardzo łatwo jest się zorientować, że ziemia jest nieruchoma, a słońce jest w ruchu, tak więc ruch obrotowy ziemi to kłamstwo (tu przykładem jest choćby księga Jozuego i słynne “zatrzymanie słońca”). Jeśli już to wiemy, to warto się zastanowić co takiego powoduje ten ruch bo na pewno nie obracająca się ziemia. Odpowiedź nasuwa się sama, bo pozostały nam tylko obrotowe niebiosa. I w rzeczy samej tak jest: zerknijmy sobie na północny biegun: https://www.youtube.com/watch?v=gl7W7MoRt60
Kręci się przeciwnie do ruchu wskazówek zegara. Na filmie, na półkuli północnej, woda również kręci się w tym samym kierunku. Z biegunem południowym jest na odwrót: https://www.youtube.com/watch?v=CU1Tt3VCfc4
A ruch wirującej wody na filmie jest zgodny z ruchem wskazówek zegara. Na samym równiku mamy brak ruchu wody – dzieje się tak, ponieważ obie siły się równoważą. Ale to jest także związane z ruchem nieba, bo kiedy obserwujemy równik niebios, to widzimy linię prostą, tak jak na tym filmie: https://www.youtube.com/watch?v=9JzRCaI0G64&list=PLk78-cMDGgozkVWd44LGeXU_7El0HvkIb&index=144
Wychodzi na to, że ruch obrotowych niebios odpowiada za to zjawisko. Niebiosa są namagnesowaną kulą, która bardzo silnie oddziałuje a ziemię. Domyślam się, że owe pole magnetyczne jest związane z przepływem prądu elektrycznego przesyłanego przez Boga. Bóg podtrzymuje cały świat za pomocą sił elektromagnetycznych. Wmawia się nam, że grawitacja  jest to siła związana z istnieniem masy, która dzieli i rządzi  w “kosmosie”, a siły elektromagnetyczne są o wiele słabsze. A jak jest naprawdę? Weź 2 magnesy i zobacz jak mocno na siebie oddziaływują, mimo swojej znikomej masy. Można jeszcze zerknąć w artykuł Henryka:
http://zbawienie.com/geocentryzm.htm – napisany dość dawno i wiele już się wyjaśniło od tamtego czasu, ale i tak warto przeczytać. Najciekawsze zdanie dotyczy wahadła jezuity Focaulta: “Wahadło udowadnia albo ruch Ziemi, albo ruch wszechświata!”
I w rzeczy samej: owe wahadło jest w ruchu, bo rusza się obrotowe niebo nad naszymi głowami. Owe niebo jest w kształcie kuli.

Na koniec 2 piękne wersety z księgi Henocha: Hen 72:4 Najpierw wstaje światło większe zwane słońcem. Jego kolistość podobna jest do kolistości niebios. Całe Wypełnione jest ogniem dającym światło i ciepło. 5 Wiatr popycha powóz, na który [ ono] wstępuje. Słońce zstępuje z nieba i północną drogą powraca na wschód. Jest tak prowadzone, żeby trafiło do właściwej bramy i [znowu] zaświeciło na niebie.

Warto jeszcze zauważyć, że owe zjawisko jest niewytłumaczalne teorią PZ, a teoria NC podaje nam wyjaśnienie: za wszystkim stoją KULISTE obrotowe, namagnesowane niebiosa.

Brain Breaker

Advertisements

6 thoughts on “Wiry wodne – kolejny element układanki pasuje do niebocentryzmu

 1. Damgrath

  ZIEMIA JEST PŁASKA !
  A te wiry to sztuczka Ekwadorczyków. Spójrz że raz nalewają wodę z prawej strony, która ma pęd, dlatego tworzy się wir w prawo, a raz nalewają z lewej i wtedy wir jest lewostronny (kształt misy pozwala wodzie zakręcać). A na ”równiku” woda jest nalewana ostrożnie i powoli, albo jest odstana dlatego nie ma wiru.
  Przestań już ciągnąć temat wklęslości bo staje się to nudne.

  Like

  Reply
  1. theredbrainbreakerkstian Post author

   Taa Damgrath… Ostatnio widzę, że płaskownicy są w stanie zrobić wszystko, aby tylko nie spojrzeć prawdzie w oczy. Tamten film zdjęto z YouTube, ale mam lepszy:

   Na tym filmie murzyni używają dodatkowej “deseczki” aby zatrzymać ruch wody…
   Co teraz napiszesz?
   Wiesz co jest nudne? Wasza głupota.

   Like

   Reply
  1. theredbrainbreakerkstian Post author

   Witaj, ja pomogę. Ziemia nie jest płaska, tylko wklęsła. A co do nawigacji, to tutaj są 2 szkoły. Jedni twierdzą, że satelity nie istnieją i nikt nie przebił się przez firmament, a drudzy uważają, że istnieją tylko oczywiście nie krążą na tak dalekich orbitach, tylko bliziutko (muszą się pomieścić we wnętrzu ziemi). Kto ma rację? Skłaniam się ku 2 opcji. Natomiast co do samej nawigacji, to jest to wielka niewiadoma. Trzeba wziąć pod uwagę, że ziemia jest okablowana wzdłuż i wszerz i mamy sieć anten krótkiego i dalekiego zasięgu. Do tego dochodzi fakt, że od firmamentu odbijają się fale o określonej częstotliwości. Nałóka diabła nam podaje, że to odbicie następuje od stratosfery, tymczasem wiadomo nam już, że fale odbijają się od szkła nieba. Skoro tak, to nie jest trudno dzieciom diabła zbudować system nawigacji “satelitarnej”. To są moje przypuszczenia.

   Like

   Reply
  1. Brain Breaker Post author

   Kto to wie. Możliwe, że masz rację. Pytanie “czy udało im się przebić przez firmament” pozostaje dla mnie nierozstrzygnięte. Ale niewątpliwie maszty GSM pełnią najrozmaitsze funkcje, o których nie wiemy, bo panowie masoni prezesi orange skutecznie to ukrywają.

   Like

   Reply

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s