Co Szatan zrobił z Biblią cz. 33 czyli co Babilon zrobił z nami – ludźmi?!

W tym wpisie popatrzymy diabłu na ręce i wyciągniemy z tego wnioski. Lubię tę metodę badawczą, zawsze dzięki niej dochodzę do wartościowych przemyśleń. A więc tym razem będzie krótko i treściwie.

Taki oto banerek znalazłem na kościółku niedaleko mnie (jak nie widać tekstu, kliknij, żeby powiększyć):

zdjęcie chrystus słoneczko

Stopień zakłamania, zniewolenia, zaczarowania, ogłupienia, wyprania ludzkich mózgów przekracza jakiekolwiek granice. Dla Babilonu nie ma rzeczy niemożliwych w tym temacie. Oni to osiągają dzięki położeniu łapy na świadomość człowieka, kiedy jeszcze jest malutkim, naiwnym dzieckiem zapatrzonym w swoich rodziców.

Na czym polega potęga watykańskiej wszechobecnej kontroli rzeczywistości, w której żyjemy? Ich czary są silniejsze niż przypuszczamy. Oni kontrolują nawet tych, którzy sądzą, że nie mają z nimi nic wspólnego – wszystkie religie opierające się o tzw. „nowy testament”.

W jakim matrixie żyjemy, że nie potrafimy wyciągać logicznych wniosków z tego co oglądamy?

Oni nie kryją tego kim jest ich bóg – chrystus. Przyznają to otwarcie. Jest słoneczkiem. Przyjrzyj się temu plakatowi. Przekaz jest nad wyraz czytelny. Tekst „w Chrystusie” umieszczono w centrum tarczy słońca. Dlaczego? To nie jest przypadek. Ci „ludzie”, z których większość to zapewne potomstwo upadłych aniołów (mam na myśli wyżej postawionych „kapłanów”) doskonale wiedzą co robią.

Dlaczego my ludzie nie wyciągamy wniosków, z tego co widzimy? Bo jesteśmy zaczarowani.

Chrystus jest słoneczkiem – lucyferem.

Gdyby tak nie było, krk by nie robił z niego swojego boga.

Przy okazji, JP2 też wierzył w Jezusa. Kto wierzy w Jezusa ten jest wyznawcą Babilonu, może sobie przybić piątkę z JP2.

Ale to nie wszystko.

Co jeszcze mamy na tym plakacie? Babilon nas zachęca do tego, abyśmy „wierzyli w ewangelie”.

Stawiam pytanie: gdyby w ewangeliach znajdowałoby się Słowo Boże, to czy oni by nas zachęcaliby ludzi do wierzenia w to co tam jest napisane?

Przenigdy! Babilon jako najgorliwsi słudzy diabła nigdy by nie dali ludziom takiego przekazu!

Już dawno zorientowałem się, że to krk jest autorem ewangelii. Patrząc teraz na ten plakat już rozumiem cały ten przekręt. Ponieważ oni zawarli w ewangeliach kult diabła, to z tego powodu zachęcają ludzi do wierzenia temu co oni sami w nich napisali.

To jest teraz wszystko takie logiczne… Nareszcie rozumiem to, czego nie mogłem sobie poukładać w głowie już od ponad roku. Pisałem już o tym w części 27. Chodzi mi o 90 rozdział księgi Henocha. Tam nie ma śladu po historii, którą znamy z „nowego testamentu”. Wiedziałem, że albo księga Henocha jest sfałszowana, albo ewangelie. Wydawało mi się mało prawdopodobne, aby księga Henocha mogła być w tym miejscu sfałszowana, bo cała wcześniejsza historia pasuje jak ulał do biblijnej historii opisanej w Tanachu. Nie dawało mi to spokoju i siedziało to w mojej podświadomości aż do niedawna.

A więc teraz wygląda na to, że mam kolejny dowód na to, że w księdze Henocha znajduje się prawda. Ona musiała zostać wykasowana z Biblii, bo jej treść kasuje „nowy testament” dość drastycznie. Babilonowi nie udałoby się przeforsować kultu Jezusa Baala, gdyby księga Henocha była dostępna dla wszystkich pokoleń.

Mam wrażenie, że przeszedłem przez ogromny most i jestem na drugim brzegu poznania… Choć nie umiem jeszcze do końca tutaj się odnaleźć, to wiem, że jestem po właściwej stronie, a znalezienie dalszej właściwej drogi, to tylko kwestia czasu.

Wracając do naszego krk i jego otwartego propagowania satanizmu w osobie jezusa, to mam jeszcze jedno zdjęcie. Kiedyś zrobiłem je, bo jadąc samochodem zobaczyłem je obok drogi, przy kościele. Ale wtedy nie potrafiłem go prawidłowo zinterpretować. Myślałem, że krk wielbi po kryjomu diabła, a ludziom wmawia, że wielbi jezusa. Dziś już rozumiem, nie ma w tym żadnego podstępu. Oni po prostu otwarcie wielbią diabła – jezusa, a to jedno i te same bóstwo.

Zdjęcie1979

W tle ten piękny egipski trójkącik z oczkiem Horusa. Kim jest Jezus? Horusem. (Horus był synem Ozyrysa. W postaci Jezusa odnajdujemy ślady obu tych bóstw) Mało tego, oni robią z diabła stworzyciela ludzi. Lekceważymy to co widzimy. Ja już nie. Bardzo pięknie to pasuje do tego co nas czeka… Diabeł ujawni się jako ufoludek – przybysz z kosmosu, stworzyciel życia na ziemi.

I ponownie zadaje te same pytania co na początku… Dlaczego my ludzie nie potrafimy właściwie interpretować otaczającej nas rzeczywistości? Z braku wiedzy i braku chęci posiadania tej wiedzy. Ale nie tylko dlatego. Według proroków, Babilon najzwyczajniej w świecie od maleńkości „zaczarowuje ludzi”.

Prawda staje się coraz bardziej wyrazista.

To co opisałem w tym wpisie jest niby takie logiczne, ale ile wysiłku zajęło mi dojście do tych wniosków?! Matrix się chwieje w posadach.

Brain Breaker

Advertisements

39 thoughts on “Co Szatan zrobił z Biblią cz. 33 czyli co Babilon zrobił z nami – ludźmi?!

  1. Brain Breaker Post author

   Coś ci powiem koleżko. Kto odwraca uwagę ludzi od Watykanu, pracuje dla Watykanu.
   A w obliczu dowodów, które pokazałem staje się jasne kto co popycha, zrobiło się przynajmniej klarowniejsze powietrze – pachnie jak po burzy.
   Nie interesują mnie poglądy waszej watykańskiej sekty.

   Like

   Reply
  2. monika8000

   Kult słońca rozpowszechniany przez Watykan na cały świat to pierdoły? Rzeczywiście wygląda na to, że ktoś tutaj jest po drugiej stronie i w tym celu osmiesza i odwraca uwagę od Prawdy, Boga i jego Prawa.

   Like

   Reply
    1. Brain Breaker Post author

     Karolku, zaraz nie zdzierżę tych pierdół i pousuwam te bezsensowne komentarze panie giermku wiadomo kogo.
     Wierz w swojego jezuska – słoneczko i daj spokój. “Ewangelizuj” gdzie indziej. Chcesz popychać te pierdoły, to nie tutaj. Mentalnie jesteś na poziomie Cyryla, żenujesz mnie. Ponadto kpisz z Boga tak jak twój guru i reszta, a więc po jakiego grzyba tutaj zaglądasz?

     Like

     Reply
 1. Girion

  “Oni nie kryją tego kim jest ich bóg – chrystus. Przyznają to otwarcie. Jest słoneczkiem. Przyjrzyj się temu plakatowi. Przekaz jest nad wyraz czytelny. Tekst „w Chrystusie” umieszczono w centrum tarczy słońca. Dlaczego? To nie jest przypadek.”

  TAK, ich bóg to słońce, ich jezus to słońce. Ale nie Jezus z Biblii. Jezus z Biblii nie urodził się 25. grudnia jak bóg-słońce. Jezus z Biblii nie kryje się w monstrancji (w słońcu), któremu kłaniają się katolicy.

  “Co jeszcze mamy na tym plakacie? Babilon nas zachęca do tego, abyśmy „wierzyli w ewangelie”.
  Stawiam pytanie: gdyby w ewangeliach znajdowałoby się Słowo Boże, to czy oni by nas zachęcaliby ludzi do wierzenia w to co tam jest napisane?”

  Ich ewangelia to INNA, DEMONICZNA EWANGELIA, PROWADZĄCA LUDZI DO ZAGŁADY… Nie ma nic wspólnego z Ewangelią biblijną.

  “Przy okazji, JP2 też wierzył w Jezusa. ”
  JP2 wierzył bardziej w Izydę niż w Horuska (tak, katolicki “jezus” to Horus).

  “W tle ten piękny egipski trójkącik z oczkiem Horusa. Kim jest Jezus? Horusem.”
  KRK przejął ten symbol od Egipcjan, nie ma on nic wspólnego z cywilizacją biblijną.

  “Choć nie umiem jeszcze do końca tutaj się odnaleźć, to wiem, że jestem po właściwej stronie, a znalezienie dalszej właściwej drogi, to tylko kwestia czasu.”
  Jaka będzie ta dalsza droga? Co będzie w sobie zawierała?

  Like

  Reply
 2. Brain Breaker Post author

  A kiedy “Mesjasz” się w ogóle narodził? Wtedy?
  https://theredbrainbreakerkstian.wordpress.com/2015/03/28/co-szatan-zrobil-z-biblia-cz-17-narodziny-mesjasza-kolejne-manipulacje-proroctwami/
  A kto jest jego ojcem? Dyjabeł?
  https://theredbrainbreakerkstian.wordpress.com/2015/01/31/co-szatan-zrobil-z-biblia-cz-16-oto-panna-pocznie-i-porodzi-syna-i-nadadza-mu-imie-immanuel/

  Jeśli przyznajesz, że katolicki Chrystus to Horus – słońce, to pokaż mi tego prawdziwego Chrystusa – ale może zacznij od proroctw dobrze? Mamy jakieś proroctwa o kimś takim w Torze?
  Bez tego nie masz po co szukać tej prawdziwej według Ciebie “ewangelii”.
  Oj byłem na tym etapie… Byłem, i to jeszcze nie dawno…
  Pytasz:
  “Jaka będzie ta dalsza droga? Co będzie w sobie zawierała?”
  Po pierwsze wiem gdzie mam szukać Prawdy – u proroków. A droga którą idę od pewnego czasu prowadzi prosto do Tory. Nie jest trudno przewidzieć gdzie wyląduję.
  A co do szczegółów, to pożyjemy – zobaczymy – jak Bóg da. Chyba że prędzej czytelnicy Twojego bloga spuszczą mi wpierdol, jak to ładnie po chrześcijańsku napisali… Jakaż to wspaniała miłość do nieprzyjaciół – obłudnicy!
  https://uderzwfalsz.wordpress.com/2015/08/25/najpierw-wyrzucil-70-nowego-testamentu-teraz-uwaza-ze-jezus-jest-baalem/comment-page-1/#comment-1133
  Kompromitujecie i siebie i to całe egipskie babilońskie chrześcijaństwo – bóg zapłać!

  Like

  Reply
 3. Szymon Pułkownik

  Ten fragment apokalipsy rzucił mi się w oczy, na dodatek występuję pod koniec jako pożegnanie:

  “Kto czyni nieprawość, niech nadal czyni nieprawość, a kto brudny, niech nadal się brudzi, lecz kto sprawiedliwy, niech nadal czyni sprawiedliwość, a kto święty, niech nadal się uświęca.”

  Czyż nie jest to największe bluźnierstwo przeciw Bogu w biblii? Ojciec cały czas i wielokrotnie, przez proroków, nawołuje dzieci o nawrócenie.

  Liked by 1 person

  Reply
 4. Szymon Pułkownik

  Polecam informacje o tak zwanej trójcy świętej z wiki, bo diabłu trzeba patrzeć na łapska. Zawiera mnóstwo ciekawych wiadomości.

  Like

  Reply
 5. Szymon Pułkownik

  Czyż to nie jest dziwne, że w biblii Jezus nie głosił zakazu bałwochwalstwa i nie jest opisane jego żadne spotkanie z nim. Przecież jest to niezwykle ważne przykazanie, skoro Bóg dał je spisane Mojżeszowi.

  Like

  Reply
  1. Brain Breaker Post author

   Bardzo trafna uwaga… Zauważ, że w tym słynnym fragmencie, kiedy Jezus jest pytany przez bogacza co ma czynić aby mieć życie wieczne, Jezus wymienia tylko niektóre z 10 przykazań – tylko te, które są banalne i nieproblematyczne z punktu widzenia “NT”.
   No bo dlaczego:
   – nie wymienia 1 przykazania?? Musiałby się odnieść do tego, że jest 1 Bóg. W tej sytuacji musiałby wytłumaczyć o co właściwie chodzi z tym, że on jest synem….
   – dlaczego nie odnosi się do 2 przykazania??!! Ponieważ katolicy dali nam “NT”. Skoro tak, to zadbali o to, aby nie było tam nic, co by mogło naprowadzić “wiernych” na kwestię bałwochwalstwa.
   Wiesz do czego to doprowadziło? Będąc katolikiem nawet nie znałem tego pojęcia. Kiedy kumpel po raz pierwszy mi o nim wspomniał to zupełnie nie wiedziałem o czym on mówi.
   – dlaczego Jezus nie odnosi się do 4 przykazania? Musiałby dać wyraźny sygnał – jak to jest z tym Szabatem – krótka piłka. W zasadzie to ten temat nadaje się na osobny wpis.

   Ten fragment “ewangelii” to jest normalny chrześcijański burdel na kółkach.

   Like

   Reply
 6. Szymon Pułkownik

  Akurat przeczytałem twój arykuł: “Największy biblijny absurd”, ale pisząc o bałwochwalstwie nie myślałem o twoim wpisie dotyczącym zbawienia. Byłem w sekcie Rzymu prawie całe życie, około 27. lat i nie wiedziałem, co to Sabat i tak jak ty nawet nie znałem słowa: “bałwochwalstwo”. Zauważ, że szczególnie niemowlęta są ofiarowane jak kiedyś molochowi, nawet nie można napisać, że wbrew własnej woli, bo jej nie mają. Watykan pragnie od początku ukraść duszę, nawet bezbronnym!
  Totalny atak diabła na serce, duszę i mózg, a “katolicy” tłumaczą na przykład, że Jezus nic nie mówił o bałwochwalstwie, bo Bóg objawił się w ciele i już można robić figury. Najbardziej mnie denerwuje jak oni mówią, że nie czczą obcych bogów w posągach, ani posągu, tylko Boga, bo to jego wyobrażenie. Bardzo słabą wiarę muszą mieć, że nie umieją bez nich żyć. Ciężkie przewinienie próbować ograniczać nieograniczonego Stwórcę w stworzeniu, czyli w dziele rąk ludzkich. To jest z góry, dosłownie, skazane na śmierć.

  Like

  Reply
  1. Brain Breaker Post author

   Wiesz, z tych powodów nie cierpię rozmów z katolikami.
   Kiedy jeszcze byłem jednym z nich, to pamiętam, że nie było dla mnie ważne modlenie się do figurek i takowych posiadanie. Nawet nie zakładałem łańcuszka z pierwszej komunii. To wszystko było jakoś poza mną. Natomiast ostatnio spotkałem się z tym, że katolicy przyjmują do siebie do domu figurki i się do nich modlą. Taka figurka wędruje od domu do domu i nawet zbiera kasę. Ja o tym wcześnie nie wiedziałem i to był dla mnie szok. Nie cierpię ludzi zatwardziałych w bałwochwalstwie. Rzygam nimi i z pewnością Jezusek nie będzie ze mnie zadowolony , bo nie słucham jego rad “miłości” z kazania na górze.

   Like

   Reply
  1. Brain Breaker Post author

   No właśnie… To jest jedna z moich niewiadomych, bo nie powiem, że mi się to podoba i nie budzi zastrzeżeń. Ale na razie mam białą plamę w tym temacie i brak jakichkolwiek przesłanek i dowodów. Nie wiem czy kiedykolwiek będę w stanie coś mądrego napisać na ten temat.

   Like

   Reply
 7. Szymon Pułkownik

  Zobacz co jest w tysiąclatce: Lb 21, 9 – Ocalenie zależało od aktu ufności w Bogu: Mdr 16,6n.10nn. Wąż miedziany typem Ukrzyżowanego (J 3,14). O zabobonnym kulcie węża miedzianego zob. 2 Krl 18,4.

  Like

  Reply
 8. Szymon Pułkownik

  Nie znalazłem w biblii, aby prorocy głosili, że kto nie przyjmie Jezusa, ten nie będzie zbawiony. Chodzi mi o teksty, na które powołują się chrześcijanie jako zapowiedzi Jezusa. Czy prorocy głosili o chrzcie, zmartwychwstaniu? Najbardziej nie mogę jak mówią, że obrzezanie zostało zastąpione przez chrzest.

  Liked by 1 person

  Reply
  1. Angelika

   Nie wiem, czy cię usatysfakcjonują te wersety, ale tak na szybko to takie pamiętam:
   Rodz. 22:17,18 anioł do Abrahama
   ” Będę ci błogosławił obficie i rozmnożę tak licznie potomstwo twoje jak gwiazdy na niebie i jak piasek na brzegu morza, a potomkowie twoi zdobędą grody nieprzyjaciół swoich.
   I w potomstwie twoim błogosławione będą wszystkie narody ziemi za to, że usłuchałeś głosu mego.”
   Mamy świadectwo apostoła Piotra w świątyni Dz.Ap. 3 (polecam cały)
   “Wszak Mojżesz powiedział: Proroka, jak ja, spośród braci waszych wzbudzi wam Pan, Bóg;
   jego słuchać będziecie we wszystkim, cokolwiek do was mówić będzie
   I stanie się, że każdy, kto by nie słuchał owego proroka, z ludu wytępiony będzie”
   Sprawdz Pwtp. 18:15-22
   Kontynuując, Piotr podsumowuje:
   “I wszyscy prorocy, począwszy od Samuela, którzy kolejno mówili, zapowiadali te dni.
   Wy jesteście synami proroków i przymierza, które Bóg zwarł z ojcami waszymi, gdy mówił do Abrahama: W potomstwie twoim błogosławione będą wszystkie narody ziemi.
   Wam to Bóg najpierw, wzbudziwszy Syna swego, posłał go, aby wam błogosławił, odwracając każdego z was od złości waszych”
   Rozdział 4 Dz. Ap.
   “To niech wam wszystkim (…) wiadome będzie, że stało się to w imieniu Jezusa Chrystusa Nazareńskiego, którego ukrzyżowaliście, którego Bóg wzbudził z martwych (…)
   On to jest owym kamieniem odrzuconym przez was budujących, On stał się kamieniem węgielnym.
   I nie ma w nikim innym zbawienia; albowiem nie ma żadnego innego imienia pod niebem, danego ludziom, przez które moglibyśmy być zbawieni”
   Por. Psalm 118:22

   Like

   Reply
   1. Szymon Pułkownik

    Moniko, dziękuję. Myślałem o tak zwanej “starej” części biblii. Jednym z największych problemów jest to, że proroctwa próbują być wytłumaczane jak się komu żywnie podoba. Tak powstało chrześcijaństwo.

    Like

    Reply
   2. Brain Breaker Post author

    Angelika,
    Mamy dość dziwaczną sytuację, bo jesteś w trakcie czytania moich wpisów i nie wiem co do ciebie trafia, a co nie. Sprawy, które poruszyłaś w tym komentarzu zostały przeze mnie dawno omówione.
    Dzieje są papierem toaletowym, który trzeba przeczytać zanim się nimi podetrze tyłek. Ich autor Łukasz był drugim po Pawle znawcą egiptologii, pogaństwa itd. Kłamał i mataczył i już wielokrotnie przyłapałem go na jawnych manipulacjach i bluźnierstwach. Z resztą co do Łukasza się zgadzamy.
    Dzieje 3, to kolejne tragiczne, żenujące kłamstwo. W 2 rozdziale masz takie kwiatki:
    https://theredbrainbreakerkstian.wordpress.com/2015/04/24/co-szatan-zrobil-z-biblia-cz-20-czy-apostolowie-rzeczywiscie-praktykowali-eucharystie/
    Trzeci nie jest lepszy. Ponoć jezus jest prorokiem zapowiedzianym przez Mojżesza??
    Angelika, Mojżesz nadał Prawo i zapowiedział proroka, który to Prawo będzie wykonywać.
    Jezus prawo notorycznie łamał. To proroctwo nie jest o jezusie.
    A ja czytałem u Izajasza, że to tylko Bóg Izraela jest zbawicielem:
    https://theredbrainbreakerkstian.wordpress.com/?s=cz.+30

    Like

    Reply
 9. Szymon Pułkownik

  jedną z najbardziej zbrodniczych ksiąg jest: “kodeks prawa kanonicznego”

  Nawet nie trzeba znać oczywistych zbrodni rzymskiego imperium diabła. Wystarczy przeczytać kanon 752, żeby wiedzieć, że to sekta. Potem przeczytajcie kanon 1311.

  Like

  Reply
 10. Szymon Pułkownik

  Mnie już teraz nie dziwi dlaczego nie ma w biblii słów Jezusa o obcowaniu mężczyzny
  z mężczyzną i kobiety z kobietą. Już dawno o tym myślałem.

  Znalazłem tylko ogólnie o Sodomie, a wiadomo, że to nie był jedyny grzech mieszkańców
  tego miasta:

  “Podobnie też było za dni Lota: Jedli, pili, kupowali, sprzedawali, szczepili, budowali;
  A w dniu kiedy Lot wyszedł z Sodomy, spadł z nieba ogień z siarką i wytracił wszystkich.
  Tak też będzie w dniu, kiedy Syn Człowieczy się objawi.”

  Łukasza 17, 28-30

  “szczepili”?!

  “A jeśliby w jakiejś miejscowości nie chciano was przyjąć ani słuchać, wyjdźcie stamtąd
  i otrząśnijcie proch z nóg waszych na świadectwo przeciwko nim. Zaprawdę powiadam wam: Lżej będzie Sodomie i Gomorze w dzień sądu niż temu miastu.”

  Marka 6, 11

  “ty, Kafarnaum, czy aż do nieba wywyższone będziesz? Aż do Hadesu zostaniesz strącone,
  bo gdyby się w Sodomie dokonały te cuda, które się stały u ciebie, stałaby jeszcze po dzień dzisiejszy.
  Ale powiadam wam: Lżej będzie ziemi sodomskiej w dniu sądu aniżeli tobie.”

  Mateusza 11, 23-24

  Hades?!

  Przecież Sodomici byli ostrzegani przez Lota. Był cud, bo aniołowie Boga oślepili mieszkańców.

  Sodomici powołują się na to, że Jezus ich nie potępił i głoszą, że wierzą przez to w boga,
  czyli diabla, bo jest taki “miłosierny”, dlatego “wszystko wybacza”.

  Jeszcze te fragmenty z tej samej części Mateusza:

  “W tym czasie odezwał się Isus i rzekł: Wysławiam cię, Ojcze, Panie nieba i ziemi, że zakryłeś te rzeczy przed mądrymi i roztropnymi, a objawiłeś je prostaczkom.”

  Mądrość i roztropność pochodzą od Boga. Jak nazwiemy tych dookoła nas?
  Głupcy, prostaki, bo nie nawet nie chcą mieć poznania.

  “Zaprawdę, Ojcze, bo tak się tobie upodobało.”

  Z tego wynika, że “taka jest wola Boga, Bóg tak chciał.”

  “Wszystko zostało mi przekazane przez Ojca mego i nikt nie zna Syna tylko Ojciec, i nikt nie zna Ojca, tylko Syn i ten, komu Syn zechce objawić.”

  Czyli, że niby “nie możemy poznać Boga bez syna, jego woli.” Prorocy w czasach
  “przed Jezusem” nie mieli problemu, aby wielbić Ojca, a najprawdopodobniej nie słyszeli
  o Jezusie.

  25-27

  Like

  Reply
  1. Brain Breaker Post author

   Co oznacza “szczepili”?
   Grożenie miastom galilejskim to klasyka watykańskiej pawłowej lipy, żenada. Hades to zapewne sprawka tych późniejszych “redaktorów babilonu”. Mieli 2000 lat żeby szlifować swoje teksty.
   Mój kolega katolik zarzuca mi, że to moja wiedza mnie zbawi i w prostocie serca powinienem przyjąć ewangelię, a jako dowód podaje właśnie ten werset o prawdzie objawionej prostaczkom. Tak można w tych ewangeliach grzebać i grzebać. Wystarczy popatrzeć jakie konsekwencje idą za konkretnymi wersetami i kurtyna opada.

   Like

   Reply
   1. Szymon Pułkownik

    Chyba synonim do: “sądzić”.

    Chcę zauważyć, że diabeł swoją niezwykłą przebiegłość wobec dzieci ukazuje
    porzez dostarczanie specjalnych wersji biblii skierowanych … dla dzieci.
    “biblia dla dzieci”, to rzeczywistość, nie paranoja

    Like

    Reply
 11. Szymon Pułkownik

  Jako iż kilka dni po święcie trupów diabła, zaleją nas innym, szatanistycznym, grudniowym świętem, chciałem ogłosić, że jest: “święty Mikołaj, gwiazdor, dziadek mróz czy inny twór”. Szatan istnieje w takiej postaci a to świetny, długi artykuł z ogromną ilością dowodów: http://www.proroctwa.com/mikolaj.htm
  Nie wiem czy znacie tę publikację.
  Pamiętam bardzo dobrze jak się bałem gwiazdora, jego wyglądu, kiedy na przykład wuja przebierał się za niego. Dorosłym z najbliższej rodziny sprawiało to sadystyczną radość. Od małego bardzo mnie to dziwiło. Już wcześniej zrozumiałem, że to kłamstwo. Potem znalazłem jego maskę w pomieszczeniu gospodarczym. Dla porównania wrzucam diabelskie źródło: http://www.poradnikzdrowie.pl/psychologia/wychowanie/jak-i-kiedy-powiedziec-dziecku-prawde-o-swietym-mikolaju_42157.html Wypowiada się: “doktor psychologii” z: “uniwersytetu” na taki temat, wstydu nie czuje.
  Fragment z początku: ,Powiedzieć prawdę i pozbawić dziecko wiary w świat magii czy utrzymywać je w przekonaniu, że postać istnieje i obserwuje zachowanie malucha przez cały rok?”

  Wiara powinna być w Boga. Bóg nienawidzi magii, dlatego zabronił jej w Prawie.

  Like

  Reply
 12. Szymon Pułkownik

  Tak niewielu wie o przejściu Izraelitów suchą nogą przez Jordan, a o przejściu przez Morze Czerwone to prawie każdy słyszał. Najważniejszą różnicą jest to, że przeprawili się z Arką Przymierza.W biblii jest napisane, że do dzisiaj na środku rzeki jest dwanaście kamieni, wiadomo jako symbol kogo. Tylko Bóg wie jak bardzo pragnąłbym je zobaczyć.

  Zauważyliście, że na przykład o ludziach Boga jest napisane w wikipedii, czyli kłamstwie, encyklopedii kłamstwa: “postać biblijna”, co ma sugerować, wbijać do głów, że te osoby nie istniały, a są tylko wytworem bujnej wyobraźni, czyli fikcji literackiej nawiedzonych pasterzy owiec Izraela?

  Niech głupcy, cwaniaki spróbują wyjaśnić historię Izraela, czyli Wybranego Narodu bez tych ludzi.

  Like

  Reply
 13. Szymon Pułkownik

  ksiądz, czyli słońce

  “Proszę posłuchać, jak było z księdzem. W dawnych wiekach oznaczał on ‘świeckiego panującego, władcę nie koronowanego’, dopiero później stał się określeniem wyłącznie ‘duchownego’. Dzisiaj to może śmieszyć, ale kiedyś Zygmunt August był… księdzem – nosił tytuł Wielkiego Księdza Litewskiego. Po prostu ksiądz znaczył wówczas to samo, co książę. Na syna księdza (czyli ‘władcy’) mówiono… księżyc, tak jak na potomka pana – panic (później panicz), a na syna króla – królewic (później królewicz). Księdzem nazywano też w średniowieczu… słońce, a satelitę ziemi świecącego w nocy (czyli małego księdza) – księżycem.”

  http://www.peszer.darmowefora.pl/index.php?topic=28.15

  Like

  Reply
  1. Brain Breaker Post author

   Cenne znalezisko. Ksiądz to słońce…? Szok.
   Odkąd przestałem chodzić do kościoła i czytać Biblię, to zacząłem większą uwagę zwracać na to jak ludzie zachowują się w stosunku do księży.
   Zauważyłem, że księża są dosłownie ich bogami. Cieszą się najwyższym autorytetem.
   W pewnej parafii niedaleko mnie jest pewien ksiądz cham i alkoholik, a ludzie i tak chodzą do niego na msze.
   Kto nami rządzi jak nie księża?
   Szczególnie interesujące jest obserwowanie księży katechetów w szkole. Można powiedzieć, że nadzorują swoje placówski wychowawcze i dbają o satanizację ludzi od najmłodszych lat.

   Dziś widzę to tak wyraźnie, że kole w oczy, kiedyś byłem ślepy

   Like

   Reply
   1. Szymon Pułkownik

    Teraz już wiemy skąd pochodzi nazwa: “księżyc”. Bardzo ciekawe co ze słońcem, od słonia?
    Sun, Sonne brzmi jak syn… jutrzenki.

    Like

    Reply
 14. Szymon Pułkownik

  Przed chwilą widziałem w telewizorze, na Fokus TV, fragment programu pod tytułem Starożytni kosmici, gdzie lektor mówił podczas pokazywania malowidła ostatecznej wojny aniołów z upadłymi (chyba to najsłynniejsze malowidło od niejakiego Michała upadłego anioła), że niektórzy wiążą te anioły z kosmitami.

  Like

  Reply

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s