Film o 23 września godny obejrzenia

Obejrzyjcie ten film, bo warto. Mimo chrześcijańskiego zwiedzenia. Tam jest interesująca interpretacja proroctwa Daniela o 70 tygodniach. Jeszcze takiej nie słyszałem. Mam nowy materiał do przemyśleń. Również zacząłem się teraz zastanawiać czy faktycznie nie wydarzy się coś 23 września. Co ciekawe, mam urlop tacierzyński, który trwa do 23 września, a 24 wracam do pracy 🙂

Film pt. “MEGA KŁAMSTWO I WIELKI UCISK – 24 WRZEŚNIA 2015 ?”

https://www.youtube.com/watch?t=2330&v=U2QuhIcyFmE
Warto być świadomym potencjalnego scenariusza, a czy to się wydarzy? Pożyjemy, zobaczymy. Brzmi dość sensownie. Dowiadujemy się także bardzo ważnych informacji od dziewczyny Wernera von Brauna. Świat będzie się zbroił przed upadkiem meteorytu, kosmitami.

Brain Breaker

Advertisements

43 thoughts on “Film o 23 września godny obejrzenia

  1. Brain Breaker Post author

   Tak, ogólnie jestem w szoku, bo udało mi się umówić z lekarzem na obrzezanie. Jutro wracamy do szpitala. 8 dzień przypada w poniedziałek. W polskich realiach to jest jakąś abstrakcją, żeby na prośbę przyjęto dziecko do szpitala aby je obrzezać z powodów religijnych. Limity na ten rok mają już dawno wyczerpane, więc nie wiem jakim cudem ten kierownik oddziału chirurgii się na to zgodził. Myślę, że Bóg natchnął jego serce. Ogólnie ten temat nadaje się na osobny wpis, bo odbieram to jako ogromne błogosławieństwo od Boga Izraela dla mnie i mojej rodziny.

   To wygląda tak, jakby Bóg dawał jednak możliwość wydobycia się z tego szatańskiego bagna tym, którzy Go szukają całym sercem.

   Like

   Reply
  1. Brain Breaker Post author

   Nie wiem czy mają jakiekolwiek rozróżnienie między pobudkami “wiary” a pobudkami higienicznymi (czy tam pozostałymi), ale gdybym chciał tak normalnie w systemie to zrobić, to na za miesiąc miałbym wizytę u chirurga, a na której bym dostał termin zabiegu na luty przyszłego roku.
   Tymczasem ten lekarz łamiąc te wszystkie procedury mnie wysłuchał.
   To jest dla mnie szok, moja żona odbiera to tak samo.
   Prywatne kliniki odmówiły mi zabiegu, bo boją się znieczulić noworodka.

   Like

   Reply
   1. Brain Breaker Post author

    No właśnie my z żoną też nie. Modliliśmy się o to, aby nie urodził się w Sabat. I co? Urodził się w poniedziałek. Bez żadnych zastrzeżeń zdrowotnych. W szpitalu już nas pamiętają z poprzedniej ciąży, jesteśmy znani, bo zrezygnowaliśmy ze wszystkich ich “usług depopulacji” poza badaniem słuchu. Żadnych witamin i badań usg głowy, nie mówiąc o szczepieniach. Najgorzej było jak z pokoju w którym leżała żona zabierali dzieci do szczepienia. Jedno z nich jak wróciło, strasznie płakało. To było traumatyczne dla żony, bo matka tego dziecka nie wiedziała o niczym i nie umiała potem tego dziecka uspokoić.
    Żona i mały czują się świetnie. Dzięki temu, że to było w poniedziałek, to 8 dzień także przypada w poniedziałek, a nie np. w Sabat. Dzięki temu, że żona jest już na nogach i czuje się dobrze, to może jechać z małym do szpitala na to obrzezanie.
    Ogólnie wszystko ułożyło się tak, jakbyśmy to sobie wymarzyli. Pytanie tylko czy uda się to zrobić im w poniedziałek, bo mają napięty grafik i to raczej mało prawdopodobne. 8 dnia jest największa krzepliwość krwi.

    Like

    Reply
 1. Brain Breaker Post author

  Skoro o filmikach mowa, to jest jeszcze jeden, który koniecznie trzeba zobaczyć.
  “Co illuminaci przygotowali dla świata i ludzi?”

  Na końcu tego filmu z pochwy (kult płodności) wypływa na łodzi chrystus. Religie zostają zniszczone, a on zmierza ku słońcu. SŁOŃCU!!!

  To są arcyważne zagadnienia.

  Like

  Reply
 2. Szymon Pułkownik

  I tak prawie wszyscy powiedzą, że to nie Jezus, a anty.
  Toż to ten słynny filmik “I, Pet Goat II” diabelskiego, czyli “illuminackiego” studia.

  Like

  Reply
 3. Szymon Pułkownik

  Pozdrów żonę. Nie mogę odpisać pod twoją ostatnią odpowiedzią. Wiesz może co robią z łożyskiem i krwią z pępowiny? Pewnie wiesz, że są bardzo wartościowe. Podobno te diabelskie koncerny farmaceutyczne i kosmetologiczne kupują to.

  Like

  Reply
  1. Brain Breaker Post author

   Chyba każdy sam musi sobie odpowiedzieć na pytanie czym jest podróż. Żydzi wymyślili, że nie można przejść więcej niż ileś tam kroków.
   Ja nie sugerowałem się ich wskazówkami, tylko rozważyłem to we własnym sercu. W Szabat nie ruszam się z miejsca, raz tylko zdarzyło mi się przejechać 1 km samochodem.
   Mogę podać przykład z mojego życia: mój tata umarł w Sabat, a ja byłem w tym czasie 14 km od tego miejsca i nie pojechałem tam.
   Dlatego takie ważne dla mnie było to, aby moje dzieci nie rodziły się w Szabat, bo musiałbym je wieźć do szpitala. Udało mi się to i z jednym i drugim synem. Obaj urodzili się w poniedziałek.

   Like

   Reply
 4. Szymon Pułkownik

  Rozumiem. Tylko nie mogę o tym nic znaleźć w biblii. Może tak jak mówisz, musimy sami sobie odpowiedzieć.

  Trafiłem na ciekawe fragmenty o prawie odpłaty za grzechy jak w Torze:

  “Gdyż bliski jest dzień Pana na wszystkie narody. Jak postępowałeś, tak postąpią z tobą. Odpłata za twoje postępki spadnie na twoją głowę.”

  Księga Abdiasza 1, 15

  “Po śmierci Jozuego pytali synowie izraelscy Pana, mówiąc: Kto z nas ma wyruszyć pierwszy przeciwko Kananejczykom, aby walczyć z nimi?
  A Pan rzekł: Juda wyruszy! Oto dałem tę ziemię w jego ręce.
  Juda zaś rzekł do Symeona, swego brata: Wyrusz ze mną do przyznanej mi losem ziemi i będziemy walczyli z Kananejczykami, a ja również wyruszę z tobą do przyznanej ci losem ziemi. I Symeon wyruszył z nim.
  Wyruszył więc Juda, Pan zaś wydał Kananejczyka i Peryzyjczyka w ich ręce i pobili w Bezek dziesięć tysięcy mężów.
  W Bezek napotkali Adonibezeka, walczyli z nim i pobili Kananejczyków i Peryzyjczyków.
  Lecz Adonibezek uciekł, oni zaś gonili go i pochwycili, i obcięli mu kciuki u rąk i nóg.
  Wtedy rzekł Adonibezek: Siedemdziesięciu królów z obciętymi kciukami u rąk i nóg zbierało okruszyny pod moim stołem; jak ja uczyniłem, tak odpłacił mi Bóg. Następnie przyprowadzili go do Jeruzalemu i tam umarł.”

  Księga Sędziów 1, 1-7

  Like

  Reply
  1. Brain Breaker Post author

   Tutaj masz o podróży:
   BW Iz 58:(13) Jeżeli powstrzymasz swoją nogę od bezczeszczenia sabatu, aby załatwić swoje sprawy w moim świętym dniu, i będziesz nazywał sabat rozkoszą, a dzień poświęcony Panu godnym czci, i uczcisz go nie odbywając w nim podróży, nie załatwiając swoich spraw i nie prowadząc pustej rozmowy, (14) wtedy będziesz się rozkoszował Panem, a Ja sprawię, że wzniesiesz się ponad wyżyny ziemi, i nakarmię cię dziedzictwem twojego ojca, Jakuba, bo usta Pana to przyrzekły.

   Like

   Reply
 5. Szymon Pułkownik

  Dzięki, używasz jakiejś przeglądarki do biblii?

  Oglądnąłem ten film. Może zawierać dużo Prawdy, tylko nie wiem czy to nie są wyliczenia talmudystów. Ciekawe skąd on jest taki pewien łask dla Polski. Spodziewam się wprost odwrotnie, za poddaństwo Rzymowi i bałwochwalstwo na każdym kroku.

  Like

  Reply
  1. Brain Breaker Post author

   Mam Biblię w pdf i czasami robię crtl+f żeby coś znaleźć, ale to podałem ci z głowy, tzn. pamiętałem gdzie to jest.

   Co do filmu, to jest to fajny przykład pewnego mechanizmu. Na tej samej zasadzie działa radio marysia. Oni informują słuchaczy o masonach, a jednocześnie modlą się wspólnie z papieżem różańcem.
   Ten gość pokazuje trochę prawdy aby wepchnąć widzów w kult jezusa. Spodziewa się masowych chrztów itd…
   Rzeczywiście jest to możliwe, że ludzie będą masowo nawracać się na chrześcijaństwo, bo obalenie nowego testamentu to dość długotrwały żmudny proces i bardzo energochłonny.
   Tak więc ogłupieni ludzie będą sądzić, że nawracając się na chrześcijaństwo robią dobrze.
   To jest trochę tak jak ateista nawraca się przed śmiercią na katolicyzm i się spowiada… Myśli, że pójdzie do nieba, a tymczasem to szatan przychodzi po jego duszę.

   Również uważam, że nie ma powodu dla którego Polska miałaby zostać łagodnie potraktowana. Tyle tu religiantów czystego wyznania babilońskiego, że to niemożliwe.

   Like

   Reply
 6. Roman

  Gratuluje całej rodzince że się powiększyła.

  I życzę z całego serca aby dla Twoich i moich dzieci te informacje które my odkrywamy były już zupełnie normalne i oczywiste.

  Like

  Reply
 7. Irena

  Krystian
  Dużo radośsi i pociechy z synów.
  Pozdrowienia dla żony, nieuchaj Bóg wam błogosławi we wszystkim tak jak nam obiecał.

  Like

  Reply
 8. Ivett

  O jednej rzeczy musimy pamiętać, o której wiekszosc ludzi zapomina – Bóg ma inny kalendarz niz ten swiat i niz ”chrzescijanie”, którzy ten film zrobili. Przez kalendarz solarny proroctwo o 70 tygodniach sprawdza sie co do Antiocha (przyjmują ją Żydzi i ta jest moim zdaniem najbardziej prawdopodobna), smierci Jezusa, a takze co do innych ”proroctw”, które miałam szanse czytac czy ogladac. To samo mamy w przypadku Apokalipsy, w której “wielka nierzadnica” jest raz tym, raz czym innym, albo 2 bestie i kazdemu pasuje 😉 Wiadomym jest, że są ludzie, którym bardzo zalezy aby wypełnic Apokalipse, to co jest na grze ”iluminati caards” bo przeciez masoni, to oswieceni ”prorocy”, którzy najpierw cos zapowiadaja, a potem chca wypełnić. Czasem jednak im nie wychodzi… Przykładem sa słowa Kissingera, który mówił o wprowadzeniu NWO za czasów Obamy, a po kilku latach rzekł, ze maja plany wprowadzic NWO jeszcze w XXI wieku. Czyżby cos nie poszło z ich planem? Wspomne takze na to co zapowiadał jakies 2 lata temu sam Rockefeller na jesien i nic sie nie wydarzyło… Pewna jestem, ze te gnidy cos kombinują, posłuża się na pewno “imigrantami” których tak chętnie zapraszaja… Czy to nie ciekawe, ze na Węgrzech chcą wprowadzić stan wojenny? Moze ten zabieg ma drugie dno? Zawsze warto pamietac o tym, ze teraz nic nie wydaje sie oczywiste a ludzie bardzo czesto graja uczciwych… Cała scena polityczna to jeden wielki teatr, dobry – zły, zły – dobry… Jak ktos słyszał o Lucyfarianach i satanistach, którzy maja swoje zadanie na swiecie, udając tych fajnych (Lucyferianie) i tych podłych (satanisci) a od czasu do czasu sie wymieniaja miedzy soba, to niczym sie juz nie zdziwi… Jedno jest pewne – cos sie szykuje, szykuje z ręki masonów, którzy przenikneli do kosciołow, zborów, mesjan, Żydów itd… Wołajmy do Boga o pomoc i oto aby ten prawdziwy mesjasz przyszedł juz. Tylko w Bogu Abrahama, Izaaka i Jakuba nasza nadzieja. Sami nie damy rady. Pozdrawiam Was, szczególnie Ciebie Krystian. Niech Was wszystkich Świety Izraela błogosławi i strzeże. Szalom 🙂

  Like

  Reply
  1. Ivett

   Przepraszam, z rozpędu popełniłam błąd w moim wpisie. Tłumaczenie Żydów w związku z Anitochem nie ma nic wspólnego z kalendarzem solarnym. Zaczęłam zmieniać trochę tekst, który pisałam i nie zauważyłam tego. Wieczorem juz zmęczona byłam bardzo. Dopiero teraz zauważyłam, że nie jest tak jak powinno. Reszta się zgadza. Wszystkie inne “proroctwa” tłumaczone za w oparciu o kalendarz solarny.

   Like

   Reply
   1. Brain Breaker Post author

    Ivett, rzeczywiście Bóg ma swój kalendarz, ale rachuba lat jest taka sama w obu kalendarzach. Istnieje także pojęcie roku proroczego, który o ile dobrze pamiętam ma 360 dni i znajduje to swoje uzasadnienie w księdze Henocha.

    Iluminatom rzeczywiście nie wszystko wychodzi tak jakby chcieli, ostatnio oglądałem ten wywiad z Rockefellerem:

    Straszy, że NWO jest tuż tuż, a nic takiego się nie stało.

    Jeśli wydarzy się coś 23 września to z pewnością będzie to coś mocniejszego niż wyburzenie WTC.

    Ja lubię znać potencjalny scenariusz. A jeśli nic z tego nie będzie, to również będzie to pouczające na przyszłość.

    Like

    Reply
 9. Ivett

  Ja także gratuluję Wam Kochani narodzin Synka. Niech Was Bóg błogosławi. Bardzo się ciesze, ze wszystko tak pięknie Wam się układa ☺ 💗

  Like

  Reply
 10. Robert.

  Jadąc samochodem usłyszałem w radio Że NASA startuje ze swoją telewizją w jakości 4K. Szykują nam chyba jakieś ogromne rzekomo kosmiczne zwiedzenie? Bo obejrzeniu tych filmów co zalinkowałeś Brian jest to wielce prawdopodobne że szykują nam mega fajerwerki w przestrzeni, będą straszyć nas asteroidą? meteorytami? a może będziemy świadkami jakiegoś mega objawienia. Ujawnienia “Obcych”? Linkuję do tematu. http://wiadomosci.onet.pl/swiat/usa-1-listopada-nasa-startuje-z-telewizja-w-jakosci-4k/lcfw08

  Like

  Reply
  1. Brain Breaker Post author

   Robert,
   Masz zdrowie… żeby słuchać radia… Ja nie wytrzymuję po jednym bloku reklam i wiadomości. Mam rozstrój nerwowy… Moje radio leży w samochodzie zakurzone od 2 lat. To dzięki temu udało mi się w tym czasie tak wiele zrozumieć. Choć był taki czas, że mimowolnie musiałem słuchać radia będąc w domu, bo domownicy je włączali a było to poza moją kontrolą. Wtedy to mi dużo dało, bo zrozumiałem w jaki sposób pierze się mózgi.

   Ja też tak uważam, to oczywiste, że szykują nam ogromne kosmiczne zwiedzenie, to jest logiczne. Piorą nam mózgi planetą ziemią po to aby nas do tego przygotować. Uważam, że bardzo ale to bardzo prawdopodobny jest scenariusz z “upadkiem meteorytu”, a w rzeczywistości będzie to wybuch jądrowy.
   Nie sądzę, że będzie to już początek NWO, ale początek szybszej drogi ku NWO. Ludzkość wobec takiego zagrożenia będzie gotowa zrobić wszystko. To jest masońska książkowa sztuczka. Z tego co dowiedziałem się z tego filmu, to najpierw ma być upadek meteorytu. Wtedy zapewne po jakimś czasie będzie III wojna. Będzie na świecie taka rozpierducha, jakiej jeszcze nigdy nie było. W międzyczasie dowiemy się o istnieniu “obcych” czyli upadłych aniołów. Będziemy się przed nimi zbroić, gdy tymczasem to oni nas ochronią przed kolejnym “upadkiem meteorytu” a także położą kres III wojnie światowej. Wtedy ludzie przyjmą ich jako swoich zbawicieli i stworzycieli – takie będzie przesłanie. Powiedzą nam, że to oni stworzyli miliardy lat temu życie na ziemi…
   To jest bardzo logiczny scenariusz zgodny z masońskim planem 3 wojen światowych.
   Pytanie tylko kiedy do tego dojdzie. Nie lubię się bawić w prorokowanie. Pożyjemy, zobaczymy.
   Natomiast NASA pracuje nad tym, aby nam pokazać owe “zagrożenie z kosmosu” w bardzo realistyczny sposób. Mają już zapewne nakręcone wszystko i porobione animacje. Czekają tylko na rozkaz z góry, czyli od papieża lub od samego diabła. Kto ich tam wie od kogo najpierw…

   Like

   Reply
  2. Brain Breaker Post author

   Jest jeszcze jedna ciekawa sprawa z CERNem i ich eksperymencie planowanym na te dni. W sieci jest mnóstwo filmików o tym, że oni otwierają otchłań, przygotowują drogę szatanowi itp.

   Ja uważam, że oni po prostu powiedzą, że odkryli już coś tam, co pozwoliło im zrozumieć i “udowodnić” wielki wybuch. Będzie z tego zrobione przedstawienie takie samo jak robi się w NASA po rzekomych sukcesach ich sond “kosmicznych”.

   Like

   Reply
 11. Ivett

  Jesli chodzi o kalendarze to jest różnica w czasie bo u nas nowy rok zaczyna się zima (wg solarnego właśnie) a wg Tanachu może być w kwietniu a nawet w maju się zdarzało i wtedy wszystko jest przesunięte – to miałam na myśli, wiec te nie wiadomo do konca od kiedy należałoby liczyć te 70 tygodni, ile to tak naprawdę w oczach Boga jest i czy to juz się nie wypełniło. Jak ja czytałam księgę Daniela, jeden fajny przekład, to wskazywało to, w połączeniu z Jeremiaszem, który też prorokowal o 70, na Izrael a nie jakieś obecne czasy. Natomiast wiem, że satanisci jak i chrześcijanie używają Tanachu i NT do wyjaśnienia swoich wizji, a także poparcia swoich planów. Osobiście, ja też lubię znać scenariusz i mam nadzieje, ze nie będzie to nic strasznego. Niech Bóg ma nas wszystkich w opiece….

  Like

  Reply
 12. Szymon Pułkownik

  Szukałem informacji o mordzie Ormian i oto, co znalazłem: “Ormianie swoje pochodzenie wywodzą od Hajka, prawnuka Noego (syn Togarma, syna Gomera, syna Jafeta), którego arka osiadła na górze Ararat (leżącej w dzisiejszej Turcji).” Oni niby nie są oficjalnie uznawani
  za Słowian, mają inny typ urody. ciekawe, ciekawe

  Skojarzyło mi się z “Jerozolimą w Turcji”.

  Brejn, gdzie wrzucać informacje niezwiązane bezpośrednio z tematami? bo to dział: “Rozmaitości”

  Like

  Reply
    1. Brain Breaker Post author

     No właśnie, a ja mając dwoje małych dzieci, pracę i obowiązki wynikające z posiadania rodziny raczej nie miałbym na nie czasu. A może Ty Monika? Choć wiem, że na razie nie masz zbyt dużo czasu… Ale przemyśl to.

     Like

     Reply
   1. Monika

    Takie forum mogłoby się okazać świetnym pomysłem do lepszego poznania Pisma oraz do wymiany informacji, szczególnie w świetle aktualnych wydarzeń…A jakbyśmy sie podzielili obowiązkami, może jeszcze z Szymonem, to ogarnęlibyśmy prowadzenie takiego forum. Przemyślmy to…

    Like

    Reply
 13. Szymon Pułkownik

  “A wielu z nich, którzy śpią w prochu ziemi, obudzą się, jedni do żywota wiecznego, a drudzy na hańbę i wieczny wstyd.”

  Księga Daniela, 12, 2

  “A taka będzie plaga, jaką Pan dotknie wszystkie ludy, które wystąpiły zbrojnie przeciwko Jeruzalemowi: Ciało każdego, kto stoi jeszcze na nogach, będzie gnić, jego oczy będą gnić w oczodołach, a język zgnije w jego ustach.”

  Księga Zachariasza, 14, 12

  Od jakieś czasu jest przeogromny wysyp tematyki zombie: gry, filmy. Ludzie bawią się śmiercią, jak święto diabła, czyli “halloween”. Może dostaną to czego pragną. To nie wzięło się przypadkiem.

  Like

  Reply

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s