Chrześcijaństwo, islam i emigranci – teatr diabła.

Już dawno przestałem komentować to co pisze Henryk, ale tym razem zrobię wyjątek, bo jest coś , co jest warte odnotowania. Pod tym linkiem:

http://www.zbawienie.com/najniebezpieczniejszy-trik-szatana-islam.htm

Henryk wyznający miłość do nieprzyjaciół napisał taką pointę, która kończy jego wpis na temat islamu:

Czy miłowanie nieprzyjaciół oznacza miłość do nieprzyjaciół Boga [czyli muzułmanów] i bratanie się z nimi w celu jaskrawego łamania pierwszego Przykazania?

No cóż Henryku, miłowanie nieprzyjaciół zgodnie z kazaniem na górze powinno być właśnie zakończone miłością wobec muzułmanów. Szczytem miłości do nieprzyjaciół jest miłość do samego diabła, który jak wiadomo, także jest naszym nieprzyjacielem. Zgodnie z chrześcijańską logiką, im większy nieprzyjaciel, tym większa powinna być nasza miłość w myśl zasady: zło dobrem zwyciężaj.

A sory, że tak dopytam na marginesie, takie pytanko retoryczne: czy wolno słuchać słów jezusa z kazania na górze, które KASUJĄ 10 przykazanie? Można pożądać cudzą własność? Dobra, nie będę się znęcał…

Zatem czym jest chrześcijaństwo? Jest wewnętrznie sprzeczną ideologią, której żaden człowiek nie jest w stanie wprowadzić w życie. A jeśli ktoś to potrafi, to chciałbym zobaczyć takiego chrześcijanina kiedy otwiera drzwi muzułmaninowi zamierzającemu go zamordować, a zanim to zrobi, chce zgwałcić jego żonę. Zgodnie z miłością do nieprzyjaciół, chrześcijanin powinien w tej sytuacji mu na to pozwolić, a potem samemu także nadstawić tyłka, żeby sobie poużywał.

Istotą tej watykańskiej intrygi jest to, że obie religie (islam i chrześcijaństwo) zostały stworzone przez watykan w celu wymordowania jak największej liczby białych ludzi zamieszkujących Europę. Chrześcijanie, chcąc być posłuszni jezusowi, powinni grzecznie położyć głowę na pieńku i czekać na ścięcie z rąk ISISowców, a gdyby było trzeba, to powinni im podać toporek. O co chodzi w tym żałosnym teatrze masonów? O zbiorową, olbrzymią ofiarę z ludzi dla diabła.

Przechodząc jednak do istoty rzeczy, Szatan, twórca chrześcijaństwa, określił to wszystko w sposób wyczerpujący kiedy to przyznał się do założenia tej ohydnej religii. Według Szatana, chrześcijanie nie wiedzą gdzie umieścić swoją adorację (porównaj sobie to z postawą Henryka):

Wtedy na każdym miejscu, wszędzie, obywatele, zmuszeni do własnej obrony przed mniejszościami etnicznymi i rewolucjonistami, będą eksterminować owych niszczycieli cywilizacji a masy pozbawione iluzji wobec chrześcijaństwa, którego boskie duchy, formujące chrześcijaństwo bez kompasu oraz kierunku, pożądających ideałów ale bez wiedzy, gdzie umieścić swoje oddanie i adorację, otrzymają rzeczywiste światło poprzez uniwersalną manifestację czystej doktryny Lucyfera, wystawionej w końcu na publiczny widok.

źródło:
http://www.zbawienie.com/plan3wojen.htm

Kiedy obserwuję chrześcijan i to co piszą, jak często zmieniają bezpodstawnie zdanie, jak miotają się na lewo i prawo, bez ładu składu, jak sami sobie nieustannie zaprzeczają, jak nie potrafią odpowiedzieć na proste pytania (lub inaczej: każdy z nich ma inną odpowiedź), to widzę dokładnie to, co Szatan wyznał w tym stwierdzeniu powyżej.

Zatem na podstawie obserwacji rzeczywistości i zwykłego logicznego wnioskowania, można się przekonać co do tego, że jest dokładnie tak, jak to Szatan określił!

Przerażające, ale prawdziwe.


Teraz w kwestii emigrantów i ich ekspansji na Europę. Wiele wskazuje na to, że mamy już do czynienia z początkiem początku III wojny światowej. Nie wiem kiedy to się zacznie na dobre, ale pewnie szybciej niż później. Dlaczego? 

Zalew islamskich emigrantów to kolejne sprawdzające się “proroctwo diabła”. Pod tym samym linkiem, w opisie III wojny światowej mamy taki tekst, iluminaci przyznają się do swojego planu:

Wypuścimy Nihilistów oraz ateistów oraz sprowokujemy niezwykły socjalny kataklizm, który w całym tym horrorze wykaże jasno i dobitnie narodom efekty absolutnego ateizmu, pochodzenie zdziczenia i najbardziej krwawe orgie.

Wtedy na każdym miejscu, wszędzie, obywatele, zmuszeni do własnej obrony przed mniejszościami etnicznymi i rewolucjonistami, będą eksterminować owych niszczycieli cywilizacji (…)

Jak wiadomo, islam to religia stworzona przez Watykan w celu dokonania ludobójstwa na… białej rasie ludzi. Tak to dokładnie wygląda. W sieci jest coraz więcej materiałów wskazujących na to, że rozpoczęcie tego ludobójstwa zbliża się wielkimi krokami. Fala imigrantów zalewa Europę w zatrważającym tempie. Wystarczy choćby poczytać sobie to:
http://wolna-polska.pl/wiadomosci/kronika-zaglady-niemiec-rosyjska-muzulmanka-donosi-2015-09

(ale to tylko jeden z wielu przykładów na to co się dzieje)

Mam takie pytanie do panów illumiantów z watykanu:

Dlaczego nie wysłali wyszkolonych przez siebie muzułmańskich morderców do Japonii, albo na wyspy kanaryjskie, albo na Grenlandię, albo do Afryki centralnej??

Dlaczego oni zalewają Europę? Odpowiedź na to pytanie może być tylko jedna: W Europie żyje dużo Izraelitów (w uproszczeniu spory procent białej rasy ludzi), a jak wiemy to oni zostali najbardziej znienawidzeni przez diabła (watykan). To oni są mordowani z wielką satysfakcją. Księga Henocha potwierdza, że to “owce” czyli Izraelici będą celem ataków szatańskiego świata i innych ludów.

Hen 90:2 Następnie zobaczyłem w widzeniu wszystkie nadlatujące ptaki nieba: orły, sępy, kanie, kruki. Orły przewodziły wszystkim ptakom, a one zaczęły pożerać owce, wydziobywać im oczy i pożerać ich ciało.
3 Owce krzyczały i narzekały w moim śnie z powodu tego pasterza, który pasł owce.
4 Zobaczyłem, że owce zostały pożarte przez psy, orły, kanie nie pozostawiające na nich ni mięsa, ni skóry, ni ścięgna, tylko same kości. Kości ich padły na ziemię, a liczba owiec zmalała.

Połącz te informacje z tym, że przed 2 wojną światową było nas 25% populacji ziemskiej, a obecnie…8% !

Co jest ciekawe, wygląda to tak, jakby Watykan przygotował specjalną religię (islam) dla potomków Ismaela. Zamierza ich wykorzystać do zamordowania potomków Izaaka. Jak wiadomo, Bóg wysłuchał Abrahama i rozmnożył potomstwo Ismaela, ale to z potomstwem Izaaka – Jakuba zawarł przymierze.

Omawiając ten temat chciałbym jeszcze zwrócić uwagę na to, że w Polsce nie ma wielu tych islamskich ludobójców. Pewnie przyjadą, ale nie będzie ich tutaj tyle co w zachodnich krajach. Czy widzicie różnicę? Porównajcie sobie sytuację w Polsce do tej chociażby w Niemczech czy we Francji, UK. Tam jest ich zatrzęsienie i ten proces postępuje od wielu lat. U nas nie… W Polsce nigdy nie będzie ich proporcjonalnie tyle, ile jest na zachodzie.

Pytanie brzmi: dlaczego? Dlaczego u nas ich tylu nie ma? Zastanawiam się nad tym od jakiegoś czasu i uważam, że to jest niezła łamigłówka. Jaki Watykan ma w tym interes, żeby u nas było ich mało?

Myślę, że pewną wskazówką jest to, że w New World Order Polska ma przynależeć do strefy rosyjskiej, a nie do UE. Z tego powodu Polska nie wstąpiła do strefy euro. Nie ma po co się integrować z zachodem, skoro masoni mają dla nas inny plan… Pytanie… jaki? Co takiego dla nas zaplanowali?

A może Watykan wysyła tych ludobójców szczególnie do tych “protestanckich krajów”, które odmówiły pełnego posłuszeństwa i dawno temu przestały być katolickie? Może jest to plan wywołania chaosu w krajach przyszłego bloku NWO zachodniej Europy (czyli Polska się do nich nie zalicza)? Nie wiem, to są moje spekulacje.

Przy okazji: protestantyzm to żart diabła, bo jest to tylko leciutko mniej jaskrawa forma czystej religii babilońskiej. Tak więc wojna między Lutrem (i innymi jego pokroju), a Watykanem z punktu diabła jest bez znaczenia. Wszyscy i tak są satanistami, bo są chrześcijanami.

Wracając jednak do tematu emigrantów, to obserwując to, co się dzieje, jestem bardzo zaniepokojony. Przede wszystkim dlatego, że myślałem, że ten świat jeszcze trochę wytrzyma. Przynajmniej tyle, aby moje dzieci zdążyły dorosnąć.

Na koniec wypadało by zalinkować, bo tutaj omawiałem metodę, którą się posługuje diabeł w tym temacie:

https://theredbrainbreakerkstian.wordpress.com/2014/11/22/metody-dzialania-szatana-cz-4-teza-antyteza-i-synteza-po-co-diablu-masonskie-panstwo-izrael/

Kontroluje zarówno islam, jak i chrześcijaństwo. Tworzy sztuczny tłok, aby ludzie nie mieli czasu zerknąć tam, gdzie jest Prawda, czyli w Torę.

No i jeszcze na koniec: warto zauważyć, że na ów teatr nikt by nie kupił biletu, gdyby nie diabelski “nowy klozet testament”. Bo islam także korzysta z tych “wspaniałych” tekstów.

Brain Breaker

Advertisements

77 thoughts on “Chrześcijaństwo, islam i emigranci – teatr diabła.

 1. Szymon Pułkownik

  Dlaczego jest mało Arabów w Polsce?

  Oficjalna wersja – brak socjalu, głupcom to najłatwiej wmówić.

  A może są oni zakamuflowani? Żmijowe plemię, którym myślę, że są Chazarowie.

  Zobacz babcia od matki “Karola Wojtyły”, którego oficjalnie nazywa się papieżem Polakiem, nazywała się Scholz. Wiadomo kto przyjmował niemieckie nazwiska, a teraz stylko spójrz na to zdjęcie:

  Skąd pewność, że islamiści pochodzą od Ismaela?

  NWO, mówi się, że to porządek, a to chaos, bo diabeł to ojciec chaosu, czyli zaprzeczenia Porządku Boga.

  Order to po angielsku również zakon, po polsku Zakon oznacza Prawo, czyli nowe światowe prawo jako zaprzeczenie Zakonu Boga, czyli Prawa, podszycie się pod Wspaniałe Dzieło Stwórcy

  Pytanie czy uda im się wprowadzić NWO? W sensie, że takie jakie diabeł pragnie. Myślałem,
  że będzie świat bez państw, granic, czyli “Imagine”. Nie słyszałem jeszcze o strefach.

  Myślę, że może chodzić o to, że będą nam wmawiać, że to maryja, Jezus nas obronili, bo przecież maryja jest królową Polski, a Polska jest watykańskim krajem.

  Ciekawe, co będzie, na przykład, z protestantami za czasów Marcina Lutra, którzy naprawdę wierzyli, że znaleźli Boga.

  Like

  Reply
  1. Brain Breaker Post author

   Gdyby tylko watykan zechciał, mielibyśmy tu hordy islamistów, to nie jest dla nich problem wykreować socjale czy cokolwiek co tylko by chcieli, aby tu ich ściągnąć. Skoro ich tu nie ma, to znaczy, że ich nie ma, bo nie ma ich tu tyle być według woli panów iluminackich watykanistów.

   A dalej, to chyba pomyliłeś 2 rzeczy. To, że Karolek Wyjtyłka ma pochodzenie szatańskie (chazarskie) – nie mylić “żydowskie”!, to jest jasna sprawa i tutaj nie ma co gadać. Natomiast jaki to ma związek z muzułmanami? Nie rozumiem.

   Też się zastanawiam czy uda im się zrealizować wszystkie plany dokładnie tak jak tego chcą. 10 stref NWO nie wyklucza tego, że będzie rządził rząd światowy. Nie będą to państwa tak jak dzisiejsze, ale ale “strefy w których będą mieszkać ludzie różnych narodowości (według obecnej terminologii). Tak więc to się nawzajem nie wyklucza z “Imagine”.
   Tak, ciekawe co z nimi będzie. Nie wiem. Nie jestem Bogiem – nie moja sprawa. Nie mogli wiedzieć tyle co my teraz. Może Bóg ich potraktuje łagodniej, a może nie, nie wiem.

   Co do pochodzenia Arabów od Ismaela, to słyszałem to z 2 źródeł, ale nie sprawdzałem, także ten trop wymaga zweryfikowania.

   Like

   Reply
   1. Szymon Pułkownik

    Wiem, że Karol miał pochodzenie od diabła, czyli był Chazarem, chodziło mi o to, że oni się kamuflują.

    Nie wiem czy słyszałeś:
    http://www.fakt.pl/polityka/terrorysci-z-isis-juz-sa-w-polsce-podaje-abw,artykuly,571036.html

    Najważniejsze są przyczółki, a hordy można błyskawicznie do nich sprowadzić, co się dzieje. Niby niegroźni Czeczeni, a przecież to islamiści. Nie wierzę, że nie ma ich ukrytych więcej.
    Mam przed oczami to zdjęcie Karola jak całuje księgę diabła, czyli przyzwolenie na to. Mnie bardzo interesuje czy islam nie wymknął im się z pod kontroli.

    Like

    Reply
  1. Brain Breaker Post author

   Co za żenada! Jeśli ktoś z taką wiedzą nie kuma, to czego wymagać od innych, którzy wiedzą mniej.
   Nie śledzę gościa i nie wiem co on głosi, ale jeśli ktoś jest tak zaawansowany w poznaniu, a nie robi tego kroku do przodu, to trzeba brać pod uwagę, że świadomie wprowadza w błąd. Nic nie przesądzam, tylko zwracam na to uwagę, że istnieje taka ewentualność.

   Like

   Reply
 2. Monika

  Nie zgodzę się z tym, że jeśli watykan by chciał to by wprowadził muzułmanów do PL juz dawno. To nie takie proste… Kusząc islamistów dobrym życiem i socjalem w PL musieliby wcześniej ofiarowac takie dostatki każdemu Polakowi a wiemy, że aspekt ekonomiczny stał się powodem do emigracji z kraju dla wielu młodych, silnych i mądrych Polaków…. Ich celem jest zamordowanie jak najwiekszej ilosci Polaków zanim nastapi kulminacyjny moment (znamiennym dowodem jest zbrodnia katyńska, gdzie ofiarami byli oficerowie, podoficerowie oraz szeregowi Wojska Polskiego, częściowo pochodzący z rezerwy (naukowcy, lekarze, inżynierowie, prawnicy, nauczyciele, urzędnicy państwowi, przedsiębiorcy, przedstawiciele wolnych zawodów, czyli elita polskiego narodu!) Oni się boją Słowian, muszą znać jakieś sekrety z naszej przeszłości, my możemy sie tylko domyslać…

  Wracając do terażniejszego wprowadzania islamistów do słowiańskich krajów zauważcie z jakim oporem to się odbywa: Węgry wraz z ich przywódcami zbuntowały się totalnie przeciwko, Polska społecznośc aż wrze z obrzydzenia do islamu i tych najeżdżców, Słowacja https://piotrbein.wordpress.com/2015/09/21/slowacja-policjanci-zdjeli-chelmy-dolaczyli-do-manify-przeciw-imigracji/, Czechy http://forsal.pl/artykuly/893658,polska-i-wegry-maja-sojusznika-czechy-przeciwko-kwotom-imigrantow.html, Rosjanie są także wielkimi patriotami i rasistami (w dobrym znaczeniu tego słowa), Ukraińcy wiemy jak reagują na obce narody…

  My Słowianie jestesmy bardzo zamknięci i niechętni na wprowadzanie obcych nacji do naszych krajów. Mamy ogromny szacunek do naszych własnych kultur i walczymy o nasze kraje jak mało które narody na świecie, a wszystko to wypływa z serca i obowiązku, a nie z tresury jak np. szatańska chińska armia. Pomimo, że skazilismy się bałwochwalstwem w głębi serca kochamy Prawdziwego Boga, który niestety ukrył sie przed nami i wydał nas złym pasterzom, mamy Jego Prawa jak tutaj np. niemieszanie się ras i narodów wyryte w sumieniach na zawsze … Ja osobiscie czuję, że dużo Słowian ocaleje, bo Bóg chce z nich ulepić Armię Boga:
  (Sept) Dan2 „44. “To królestwo nie podda się jakiemuś innemu plemieniu. Tamte królestwa porazi i usunie, a ono samo utwierdzi się na wieki. 45Będzie to zgodne z tym, co widziałeś, ze mianowicie oderwał się od góry głaz bez pomocy czyichś rąk i ze pogruchotał ceramikę, żelazo, brąz, srebro i złoto. Wielki Bóg pokazał królowi, co nastanie na końcu dni.”

  Like

  Reply
  1. Brain Breaker Post author

   Monika, a czy sądzisz, że watykan razem z iluminatami nie byliby w stanie nic wymyślić, gdyby potrzebowali więcej muzułmanów w Polsce? Oni przecież są w stanie dopiąć swoich celów, mają ku temu cały szereg narzędzi i metod. Wydaje mi się, że w innych krajach wprowadzono specjalne przywileje dla muzułmanów prawda? Specjalnie dla nich… Dlaczego tego samego nie zrobiono w PL? Trudno mi uwierzyć w to, żeby watykańscy iluminaci nie byli w stanie sprowadzić tu więcej muzłmanów (gdyby uznali to za konieczne).

   Ostatnio się uczepiłem myśli, że prawdziwy lud Boży zostanie ocalony. Będę czytał ponownie proroków pod tym kątem.

   Like

   Reply
 3. Robert.

  To pokazuje jeszcze bardziej że nauka tzw nowego testamentu stoi w niesamowitej wręcz sprzeczności z Torą i Prorokami, to dwa
  ewidentnie sprzeczne przekazy, dlatego chrześcijanie tak lubują się w NT a zwłaszcza w naukach tego syna szatana Pawła a odkładaja na bok Torę bo tam jest Bóg który nie idzie na żadne ustępstwa i nie nakazuje nam miłować synów diabła i kłaść nam głowę na pieniek. Gdy wyszedłem z kościoła ADS obiecałem sobię że będę szukał Boga i studiował Jego Słowo jak małe dziecko, odstawiłem na bok wszystko co mi nakładziono do głowy i rozpocząłem poszukiwania, czy to znaczy że już jestem mądry? O nie dopiero to pokazało mi jaki jestem głupi i jak byłem oszukiwany i jak daleko zbłądziłem, że dałem się omamić fałszywą religią że zdradziłem mojego Boga na rzecz fałszywych bóstw, teraz to widzę i dziękuję Bogu Izraela że daje się znalezć tym którzy go szukają. Potrzebuję Boga codziennie, po tym wszystkim co przeszedłem, po tym chrześcijanskim rozczarowaniu potrzebuję go jak nigdy przedtem. Bóg Abrachama jest też moim Bogiem i nie ma innego. Kocham go za Jego Sprawiedliwość, za Jego Nieustępliwość wobec zła i za Jego Miłość do Jego dzieci do Izraela.

  Liked by 1 person

  Reply
 4. Monika

  Zobaczcie jak szatan wykorzystuje chrześcijańskie przykazanie miłości do wprowadzania swojego NWO przy pomocy zasiedlenia u nas islamistów. Ale oni wszyscy nagle zrobili się wierzący i promujący wartosci chrześcijańskie:

  Tomasz Lis: ”A wystarczyłoby powiedzieć: „Nie poddamy się niczyjemu dyktatowi, ale poddajemy się dyktatowi sumienia i honoru.”

  Nie bagatelizuję lęków wielu Polaków. Nie jestem ślepy na efekty powolnej islamizacji wielu europejskich krajów. Boję się barbarzyńskich islamskich fanatyków, gotowych ścinać głowy niewiernym. Ale jeszcze bardziej boję się naszej niewierności najważniejszemu chrześcijańskiemu przykazaniu, przykazaniu miłości” – pisze Tomasz Lis’.”

  całość przeczytasz tutaj: tomasz-lis-o-uchodzcach-i-polityce-pis,artykuly,370492,1.html

  Like

  Reply
 5. Szymon Pułkownik

  Mam bardzo ważne pytanie: co myślicie o głoszeniu Słowa Boga? Nie chodzi mi o takie, jakie jest na tej stronie. Judaizm, na przykład, jest na to bardzo zamknięty, wręcz hermetyczny

  “I będziecie tam szukać Pana, swego Boga. Znajdziesz go, jeżeli będziesz go szukał całym swoim sercem i całą swoją duszą.”

  Czy nie ma to być sprawą każdego z osobna czy tak, jak robią to chrześcijanie, a z drugiej strony mamy:

  “Nie dawajcie psom tego, co święte, i nie rzucajcie pereł swoich przed wieprze, by ich snadź nie podeptały nogami swymi i obróciwszy się, nie rozszarpały was.”

  Z własnego doświadczenia z głoszeniem Boga, Prawdy, prawie zawsze działa to do porównania ludzi do psów, świń.

  Like

  Reply
  1. Brain Breaker Post author

   Wiem skąd wynika twoje pytanie. Zostałeś zablokowany u Rafała, Detektywa… Próbujesz chodzić po rożnych blogach i nawracać, stawiać pytania, które mają naprowadzić ich na to, co sam zrozumiałeś. Widzisz, że to nie przynosi rezultatów. Odczuwasz to samo, co ja po miesiącu obecności na fejsie.Tyle przeprowadziłem rozmów, a tak niewielu ludzi załapało bakcyla. Zdarzały się sporadyczne przypadki. Ale te sporadyczne przypadki urosły dziś do rangi przyjaciół. Dla nich warto było się męczyć.
   Z czasem malała mi ochota na pisanie o rzeczach, które dla mnie są oczywistym kłamstwem, a dla innych dogmatami. Dlatego trochę odpuściłem. Jednak kiedy miałem lepszy nastrój, to dalej jechałem z koksem. Potem czułem się nie najlepiej… Miałem kaca psychicznego kiedy orientowałem się, że pewni ludzie urodzili się betonami i nimi pozostaną na zawsze.

   Dziś patrzę na to i widzę, że było warto. Bo przede wszystkim rozmowa (głoszenie Słowa tak jak ja je rozumiem) pozwoliła mi poznać punkty widzenia innych i się od nich uczyć, nawet jeśli byli zwiedzeni. Oczywiście wiele razy nauczyłem się także czegoś od innych, którzy wiedzieli więcej ode mnie.

   Jeśli mnie pytasz, czy warto głosić Słowo Boże, to myślę, że warto, ale z dystansem i będąc świadomym tego, jaki jest procent tych, którzy wyniosą coś dla siebie z tego co piszesz – niewielki. Jeśli to kumasz, to unikniesz rozczarowań i podłamania..

   Szymon, mądrzy ludzie, którzy mają w sobie to “coś” tego prawdziwego “Ducha Bożego” robią tak że:
   1) jeśli czegoś nie wiedzą, przyznają się do tego, zamiast szczekać na ciebie żeby zagłuszyć swoją niewiedzę
   2) nie boją się brać udziału w dyskusjach
   3) ale przede wszystkim czuć w nich postawę uniżenia przed Bogiem, i wtedy nawet gdy macie różnice zdań, nie pokłócisz się z takimi
   4) nie przyklejają łatek, nie myślą emocjami,

   Można by długo jeszcze wymieniać. Ogólnie chodzi mi o to, że po krótkiej rozmowie można wyczuć jakiego ducha ma osoba z którą rozmawiasz i czy jest sens dalej prowadzić rozmowę.

   Z drugiej strony można prowadzić tę rozmowę ze względu na innych potencjalnych czytelników, którzy mogą się z tego czegoś nauczyć.

   Myślę, że każdy powinien przejść przez etap “ewangelizowania” innych, bo to rozwija człowieka.

   Każdy z nas musi Boga odnaleźć sam, ale gdybyśmy nie mieli możliwości wymiany myśli, to nie wiem komu by się to udało.

   Pamiętaj jeszcze, że jeśli rozmawiasz z chrześcijanami praktykującymi dary ducha świętego, to absolutnie nie możesz ich lekceważyć, bo oni są opętani. Oni nigdy nie zrozumieją o czym jest Jer 31:31-40. Oni są betonami, którzy uważają siebie za już zbawionych wybrańców. Są zwyczajnie zaczarowani.

   Like

   Reply
   1. Szymon Pułkownik

    Dziękuję za rady, ale najbardziej boli najbliższa rodzina. Chodzi mi o rodziców i siostrę, zagorzałych …, wiadomo. Niestety nie mam żony i dzieci.

    Like

    Reply
   2. Monika

    Szymonie, pewnie martwisz się o nich bo są katolikami… Pamiętaj, że Bóg może w tej sytuacji pomóc, wcale niekoniecznie, że ich odmieni czy nawróci, ale On zawsze potrafi znaleźć wyjście nawet z najtrudniejszych sytuacji, On to ocenia i podejmuje decyzję, tylko żeby zechciał skierować Swój Słuch i Wzrok w Twoją i ich stronę..Pomódlmy się wszyscy o to, wspomnijmy Szymona w naszej modlitwie…

    Like

    Reply
   3. Brain Breaker Post author

    Aha, no to co innego. Kwestia nawrócenia babilońskich domowników jest koszmarem.
    Wiesz, jeśli twoja rodzina nie chce, to nic nie zrobisz. Będziesz tylko patrzał jak powiększa się przepaść między wami. Przerabiam to na sobie. Także zacznij od odpowiedzi na to pytanie: czy oni chcą? Jak reagują kiedy rozmowa schodzi na temat Boga? Moi teście z którymi mieszkam, nawet już tego tematu nie podejmują, a jak jest sytuacja bez wyjścia, np. kiedy moja żona poinformowała ich, że jedziemy do szpitala na obrzezanie, to odpowiedzieli, że mamy iść do psychiatry.
    Ta zasada potwierdza się wobec każdego. Mam trochę uświadomionego brata (np. wie o Monsanto), ale zostawił te tematy a sprawy istnienia Boga zamiata pod dywan, żeby o nich nie myśleć. Ale nie przeszkadza mu to, aby brać ślub w babilońskiej świątyni.
    Ogólnie to jest temat rzeka, ale przekonałem się, że co do wszystkich działa ta sama zasada: kluczem jest ich chęć szukania Boga. Jeśli jej nie ma, to odpuść. A jak będzie trzeba, to sami cię spytają co myślisz, że pod oknem stoi islamista z siekierą, ale wtedy będzie już dla nich za późno.

    Like

    Reply
 6. Roman

  Słuchajcie może się zradykalizowałem, ale moim zdaniem tacy ludzie jak Lis, Kopacz, Tusk, Pawlak, Wałęsa, Michnik i wielu wielu im podobnych zasługują tylko na jedno śmierć z rąk dzieci Boga czyli nas Izraelitów.
  W przeciwnym razie nigdy nie wyplewimy tej zarazy szatańskiej.
  Dziś widzę to jak na dłoni iż Tory nijak nie da się pogodzić z nowym testamentem, np. Bóg jeden wszechmocny a tu trójca święta, zakaz spożywania krwi a tu Chrystus pod daje się spożywać pod postacią ciała i krwi, zabij nieprzyjaciół wszystkich z 7 plemion znajdujących się w ziemi obiecanej a tu miłość do nieprzyjaciół z kazania na górze. Jest tego znacznie więcej, gdyby tylko ludzie zechcieli czytać Torę albo tylko księgę Powtórzonego Prawa i konfrontować ją z NT. Przecież Bóg nigdy się nie pomylił, nie myli i nigdy się nie pomyli. To takie proste dla ludzi szukających szczerze całym sercem Boga którzy wiedzą iż wszystko mu zawdzięczamy, a całe zło sami na siebie sprowadzamy będąc nieposłusznym jego doskonałym prawom.

  Like

  Reply
  1. Szymon Pułkownik

   to nie “radykalizm”

   Zabiłbym bez wahania tych bezbożników gołymi rękoma, gdyby tylko taka była wola Boga,
   ale wyrok musimy zostawić Ojcu. Być może naszymi rękoma. Pamiętam sytuację jak z rozkazu Boga padło TRZY TYSIĄCE IZRAELITÓW po wykonaniu bożka i Lewici zrobili to bez wahania, wyświęcili się i Bóg dał im przeogromną nagrodę, bo zostali Jego Kapłanami.
   Szatan zabija cały czas, a wiadomo, co by nas tu czekało za mord. System tego świata sprytnie się od tego zabezpieczył.

   Co, do ludzi, którzy wiedzą o Torze, to i tak najczęściej głoszą: “Jezus zniósł Prawo, dlatego Tora nie obowiązuje.” Z Tory wybrali sobie Przykazania, bo są słynne i głupio odrzucić, OBŁUDA.

   Like

   Reply
  2. Realny

   Dopiero teraz spostrzegłem Twój wpis – myślałem że mój radykalizm to jakaś aberracja. Cieszę się że nie jestem sam 🙂 ale jak wynika z mego wpisu poniżej wolę się upewnić . Pozdrawiam

   Like

   Reply
 7. Realny

  Witam wszystkich – mam prośbę:
  podobnie jak Wy analizuję bieżące wydarzenia ale sen z powiek spędza mi bardziej brak mojej wiedzy dotyczącej tego jak zapatruje się Bóg na naszą ewentualną postawę podczas tych wydarzeniach.
  Ponawiam moje pytanie – Jak reagować widząc zbliżający się niechybny atak tych bandytów np na Waszą ulicę, Wasze miasto?
  Skupcie się proszę na tym problemie – dobrze byłoby to rozważyć teraz niż słysząc krzyki zabijanych i kroki na schodach. Nikt z nas nie ma pewności, że nie znajdzie się w takiej sytuacji. Wiem, że kontekstem do tych rozważań jest kwestia ufania Bogu. Z góry dziękuję za odpowiedzi – nawet te typu “nie wiem”

  Like

  Reply
  1. Brain Breaker Post author

   Realny, jak przyjdzie co do czego, to katolicy wezmą broń i zaczną się bronić, bo katolicy mają gdzieś Biblię i swoje przykazanie miłości. Wtedy dojdzie do prorokowanego przez diabła upadku chrześcijaństwa.
   Ciekawe jak zachowają się ci “lepsi Pawłowi chrześcijanie”, którzy “NT” traktują poważnie… Myślę, że w ich przypadku, to zależy od pojedynczego człowieka.
   Ja wiem jedno, w obronie własnej zabiłbym takiego drania bez wahania. Ale nie zamierzam wychodzić na ulicę i toczyć z nimi otwartą wojnę, bo aby to było zasadne, Bóg musiałby nam wydać taki rozkaz, a to raczej mało prawdopodobne.
   Wierzę w to, że Bóg uchroni swój prawdziwy lud od śmierci z rąk tych morderców.
   Musimy zdać sobie sprawę, że przykazanie “nie zabijaj” zostało przez krk wypaczone i powinno być tam “nie morduj”. Wyjaśniłem to tutaj:
   https://theredbrainbreakerkstian.wordpress.com/2014/08/25/jak-traktowac-nieprzyjaciol-cz-3-polemika-z-cyrylem-z-samym-soba-oraz-inne-wazne-tematy/
   Jest jeden z moich starszych artyukułów, nie jest pozbawiony błędów, bo sytuację Abrahama przeinterpretowałem, ale cały wydźwięk jest jak najbardziej aktualny: Bóg wcale nie zakazał zabijać, tylko zakazał mordować niewinnych.
   Co do szczegółowych przepisów Tory, to nie wiem jak to uzasadnić. Trzeba by przeszukać Torę. Zamiast się tym zamartwiać, może po prostu to zrób… Przeczytaj Pięcioksiąg pod tym kątem, a w zasadzie to księgę Rodzaju możesz pominąć, bo tam Tory nie ma.

   Like

   Reply
   1. Szymon Pułkownik

    “katolicy” bez wahania chwycą za broń “w obronie ojczyzny”, bo taki im każe sekta, która ma nawet kapelanów wojskowych. Tak bluźnią Przykazaniu Boga. Tak było podczas pierwszej wojny, drugiej, powstań, z których przypominam tylko jedno było zwycięskie, tu gdzie się urodziłem i mieszkam.

    Co do zachowania chrześcijan, to pytałem o to stronie Rafała Kudrańskiego i innych:

    “Pragnąc żyć „miłością do bliźnich”, nie powinniście być za przyjęciem wszystkich najeźdźców?”

    “My się nie mieszamy do polityki bo to jeden wielki teatr szatana który ma nam ukazać złudną wolność wyboru, Jeśli chodzi o najeźdźców „uchodźców”, bo pewnie ich masz na myśli, to przede wszystkim jak zawsze obowiązuje nas mówienie prawdy.
    Wiemy że oni nie są uchodźcami, a w większości to po prosto bojownicy islamscy, i z pewnością nie dlatego są sprowadzani do Europy, że brakuje im jedzenia lub odzienia, ale walka ze światowym Chrześcijaństwem.
    Nie mamy zamiaru z nimi walczyć orężem, ale naszą obroną jest Bóg i jego Słowo. wszystko co się dzieje na arenie międzynarodowej, jest z góry zaplanowane, i wiemy według proroctw, że tego nie zmienimy, lecz mamy „walczyć” Słowem Bożym o duszę każdego zwykłego „Kowalskiego”.
    Oczywiście jeśli przyszedł by nagi głodny i spragniony, nakarmilibyśmy go, napoili i odzieli.”

    Like

    Reply
  2. Brain Breaker Post author

   Pamiętajmy jeszcze, że zalew tych morderców to także plan Boży, jest to przekleństwo za odstąpienie od Tory. Oni wyrżną w pień bezbożników, to musi się stać z pewnością. Pytanie jest: co będzie z nami?
   Także wychodząc na ulicę z chrześcijanami naraził byś się na to, że dosięgnie cię plaga skierowana przeciwko tym wszystkim, którzy Torę mają gdzieś.
   W ten sposób wziął byś udział w grze diabła po jednej ze stron. Takie jest moje zdanie. Jeśli Bóg chce, abyśmy zginęli tak samo jak rzesze satanistów (chrześcijan), i nie czyni różnicy pomiędzy nimi a nami, to byłoby to dziwne.
   Jeśli można kupić broń bez zezwolenia do obrony własnej, to kupię. Bo nie wyskoczę na nich z siekierą.

   Like

   Reply
  3. Brain Breaker Post author

   I jeszcze jedno: pamiętajmy o tym, że księga Henocha informuje nas, że oni pozabijają więcej owiec niż Bóg im nakazał. Także całkiem realne jest to, że zginiemy. Tutaj w zasadzie to każdy może dojść do innego wniosku, trzeba oprzeć się na wierze. Chcesz wierzyć, że Bóg cię ocali? Wierz. Masz ku temu uzasadnienie. Chcesz wierzyć, że zginiesz? Też tak możesz, bo również ma to swoje uzasadnienie.

   Like

   Reply
 8. Szymon Pułkownik

  Dziękuję Bogu i wam.

  Piszę tutaj, bo nie mogę bezpośrednio pod odpowiedziami Moniki i Brajana (nie ma możliwości opcji: “reply”, bo to działa chyba jak odwrócone drzewko i się zawęża).

  Co do mojego pytania o sens głoszenia Boga, to ta myśl nasunęła mi się po tym, co napisał Brajan o tak zwanym judaizmie (nienawidzę izmów). Że oni nie chodzą i nie nawracają na siłę, bo są celowo zamknięci.

  To, że mnie zablokowali, nie było powodem mojego pytania. Nie przejmuję się zbanowaniem.

  Bóg mnie zna, zna moje serce, moją duszę, mój rozum.

  Chodziło mi przede wszystkim o najbliższą rodzinę, potem dalszą i pozostałych ludzi. Chociaż według Jezusa nie powinienem tak myśleć:

  “Wtedy przyszli matka i bracia jego, a stojąc przed domem, posłali po niego i kazali go zawołać.
  A wokół niego siedział lud. I powiedzieli mu: Oto matka twoja i bracia twoi, i siostry twoje są przed domem i poszukują cię.
  I odpowiadając, rzekł im: Któż jest matką moją i braćmi?
  I powiódł oczyma po tych, którzy wokół niego siedzieli, i rzekł: Oto matka moja i bracia moi.
  Ktokolwiek czyni wolę Bożą, ten jest moim bratem i siostrą, i matką.”

  A teraz porównajcie to sobie z Bogiem z tak zwanego … .

  Powiem wam jeszcze, że jestem chory; bardzo, od ośmiu lat. Jest to fizyczna choroba, która niesłychanie oddziałuje na głowę, chociaż może tego po mnie nie widać. Byłem u około dwudziestu tych, którzy nazywa się lekarzami i nie wiedzieli co mi jest i nie potrafili pomóc. Między innymi przez to nienawidzę “medycyny”. Czasami czuję się jak Hiob, ale boję się tak myśleć, bo nie chcę obrazić Ojca. Muszę to wszystko przyjąć, bo to sprawiedliwa kara za odstąpienie od Boga.

  Moje życie to moje świadectwo, chwalmy Ojca Abrahama, Ojca Izaaka, Ojca Mojżesza, Ojca Izraela, Ojca Dawida!

  Like

  Reply
  1. Monika

   Zobaczcie jak nas kłamią, że Unia będzie ponosić koszty utrzymania emigrantów oraz że Polskę stać na opiekę nad nimi:

   “Oddanie lokali to nie jedyny kłopot, ponieważ wojewoda swoim piśmie prosi również o informację na temat możliwości gminy w zakresie „zapewnienia codziennego wiktu i opierunku dla uchodźców”. Takie stanowisko może dziwić, skoro wedle zapewnień rządu, Polska nie będzie ponosiła kosztów zakwaterowania i utrzymania imigrantów, gdyż ma otrzymać na ten cel środki unijne.

   Według Ziobry, w związku z gorączką imigracyjną nowa rola przypadła też Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego, która ponoć wykonuje zadania służby kwaterunkowej. Zdaniem posła, funkcjonariusze ABW „jeżdżą i nagabują” burmistrzów i wójtów, by ci określili się co do gotowości zapewnienia miejsca zamieszkania i warunków do życia dla imigrantów.

   – Kto za to zapłaci? Bo samorządowcy są zaniepokojeni i twierdzą, że nie chcą ponosić kosztów utrzymania uchodźców, bo ich na to nie stać, bo nie mają pieniędzy na to, by zapewnić zakwaterowanie polskim rodzinom potrzebującym, a co dopiero gdyby w przyszłości mieli ponosić koszty utrzymania na stałe imigrantów, którzy mają trafić do Polski – mówi Zbigniew Ziobro.

   W ocenie europosła, tego rodzaju informacje stoją w sprzeczności z zapewnieniami rządu, że Polska jest w stanie przyjąć „na klatę” każdą ilość uchodźców i zapewnić im dobre warunki bytowe.

   Read more: http://www.pch24.pl/rachunek-za-uleglosc-rzadu-kopacz-w-sprawie-przyjecia-imigrantow-zaplaca-samorzady–abw-w-akcji,38347,i.html

   Like

   Reply
   1. Szymon Pułkownik

    Tak mówi się o chrześcijanach z Syrii, tymczasem:

    Struktura religijna kraju w 2010 roku według Pew Research Center”
    islam – 92,8% (w tym: sunnici, alawici, druzowie, imamici i ismailici)
    chrześcijaństwo – 5,2% (prawosławie – 2,9%, katolicyzm – 2,1%, protestantyzm – 0,2%)

    Niemożliwe jest ich odróżnienie z takiej masy islamistów.

    Like

    Reply
   2. Szymon Pułkownik

    Polakom nie chcą pomóc, a … .

    “Ziobro” wykorzystuje to oczywiście do kampanii wyborczej, bo im wygodnie. Po wyborach nie będzie już chojrakiem, bo najprawdopodobniej pis wróci do władzy i teatr diabła może dalej trwać.

    Liked by 1 person

    Reply
 9. Jackow

  Myślę, że niedługo będzie jakiś krach i kryzys światowy, który zapoczątkuje dżihad. Niezadowoleni muzułmanie już gardzą żywnością i wodą, pokazują agresję i nieustepliwosc w osiagnieciu celu tudzież zwanego JEWropa. Biskupi nie chcą islamu bo się go boją jak większość Polaków. Dzięki BOGU w naszym kraju, Nie mają nic do gadania takie mniejszości. Współczuję już rodakom na zachodzie, ponieważ będą musieli walczyć o przetrwanie kiedy wybuchnie dzihad. To oni znowu chwycą za broń i będą bronić JEWrope. Historia znowu się powtórzy

  Like

  Reply
  1. Brain Breaker Post author

   Jackow, Biskupi nie chcąc islamu?
   🙂 ?!
   To klasyczne pranie mózgów. Tak samo jak nie chcą gender. Tymczasem to oni za pomocą swoich jezuickich agentów i iluminatów stoją za wprowadzeniem gender do szkół.
   Tak samo jest islamem. To oni stoją zarówno za powstaniem islamu, bo to watykan stworzył islam, ale i stoją za obecną migracją tych morderców do Europy w tym do Polski.
   Jeśli mówią, że się boją, to ja im nie wierzę. Jeśli będzie trzeba, to zadzwonią do papieżaka i zostaną łodziami podwodnymi odeskortowani w bezpieczne miejsca, może np. do Argentyny – tak jak to miało miejsce ze zbrodniarzami III rzeszy.
   To wszystko jest nieuniknione. Jest to kara za odstąpienie od zakonu. Bóg rękoma Babilonu (Watykanu) pokazuje nam, do czego sami doprowadziliśmy. To wszystko nasza wina.

   Like

   Reply
  1. Brain Breaker Post author

   Być może. Kto wie. Bardzo prawdopodobne, bawią się w Boga i manipulują nie tylko pogodą, ale szykują się także wyświetlanie hologramów na niebie. Wyobraźcie sobie połączenie jednego z drugim… Większość da się nabrać.

   Like

   Reply
 10. Szymon Pułkownik

  Brajanie, pisałeś szczegółowo o “Nowej chronologii”? Wiem, że uważasz to za bzdurę,
  ale z drugiej strony wiemy kto odpowiada za historię i na pewno jest ona pełna kłamstw i trzeba wszędzie szukać, przede wszystkim u diabła. Abstrahując od “Nowej chronologii”, czasem nawet to, co może nam się wydawać największą bzdurą, może okazać się prawdą, chociaż wiadomo, że nie możemy każdej sensacji przyjmować jako prawdę.

  Mnie jeszcze zastanawia, dlaczego w Apokalipsie tak ważną rolę odgrywają zbory w Turcji.

  Ten uśmiech na samym dole strony to twoja sprawka?

  Like

  Reply
  1. Szymon Pułkownik

   Aha, wiem, że Mariusz i inni, uważają, nie wiem czy wszystko, to, co głosił Anatolij Fomienko, za prawdę.

   Like

   Reply
  2. Brain Breaker Post author

   Wiesz co, nie chce mi się tego nawet oglądać z uwagi na zmęczenie, które osiągnęło krytyczny poziom: zmęczenie bzdurami Mariusza. Mam normalnie uraz do wszystkiego co on popycha poza niebocentryzmem.
   A Fomienko z kumplem zbudowali nową chronologię w oparciu o… to, że Jezus się urodził 24 grudnia 1152 roku…?
   Tia… Czy trzeba czegoś więcej aby ocenić wiarygodność tych imbecyli sterowanych przez watykańskich iluminatów?
   Nie wiem, być może coś tam jest na rzeczy, może coś tam poprawnie odkryli, ale jakoś nie mam zdrowia żeby to analizować.
   O jakim uśmiechu mówisz?

   Like

   Reply
 11. Brain Breaker Post author

  Pytam się mojej Mamy co zrobi, jak emigranci przyjdą do niej do domu poderżnąć jej gardło, a ona: “Nic, zabiją mnie”. Moja Mama jest indoktrynowana przez katolickie pranie mózgów dla intelektualistów – czyta Tygodnik Powszechny.
  Ciekawe jest to, że każda grupa społeczna ma pranie mózgu dostosowane do jej wiedzy i sposobu myślenia, a efekt jest dla wszystkich jednakowy:
  Katolicy z miłością przyjmą morderców z ISIS jako biednych emigrantów.

  Z kolei mój kolega z pracy, gorliwy katolik, który kilka razy w tygodniu je ciało ozyrysa, kiedyś mnie osłabił innym tekstem. Spytałem go czy w ramach miłości do nieprzyjaciół (której on jest gorliwym zwolennikiem) otworzy drzwi agresorom i pozwoli im zgwałcić swoją żonę. Odpowiedział: “Sam, nie. Ale z pomocą ducha świętego, tak.”
  😀
  Będzie miał szansę się wkrótce wykazać…

  Widzicie, tak własnie dojdzie do zapowiadanego przez diabła upadku chrześcijaństwa… Kiedy ci ludzie zobaczą na własnej skórze, że to iluzja nie możliwa do zastosowania, lub zaczną ją stosować i po prostu zginą jak muchy.

  Like

  Reply
 12. Szymon Pułkownik

  “Sam, nie. Ale z pomocą ducha świętego, tak”
  tekst roku, a dopiero wrzesień

  Ja wolę mówić: Duch Boży. Gdy słyszę: “duch święty”, to od razu kojarzę z Pawłem,
  czyli adwentystami i charyzmatami.

  Like

  Reply
 13. Szymon Pułkownik

  Nie wiem czy zdajecie sobie sprawę jak ważne mogą być obecne wydarzenia w Syrii.
  Czy to Bóg natchnął serca czy to teatr diabła, ale stolicą Syrii jest … :

  “Wypowiedź o Damaszku. Oto Damaszek przestanie być miastem, a stanie się kupą gruzów.
  Opuszczone są na zawsze jego miasta, przypadną trzodom; te będą leżeć, a nikt nie będzie
  ich płoszył.
  I będzie koniec z warownią Efraima i z królestwem Damaszku. A z resztką Aramejczyków będzie jak z chwałą synów Izraela – mówi Pan Zastępów.
  W owym dniu znikoma będzie chwała Jakuba, a otyłe jego ciało schudnie.
  I będzie tak, jak gdy żniwiarz zagarnia łodygi zboża, a jego ramię ścina kłosy – tak to zbiera się kłosy na równinie Rafaim,
  I pozostaje na niej pokłosie jak przy otrząsaniu oliwnika: dwie lub trzy oliwki na wierzchołku, cztery lub pięć na gałęziach owocowego drzewa, mówi Pan, Bóg Izraela.
  W owym dniu spoglądać będzie człowiek na swojego Stworzyciela, a jego oczy patrzeć będą
  na Świętego Izraelskiego.
  Lecz nie obejrzy się na ołtarze, dzieło swoich rąk, i nie popatrzy na robotę swoich palców,
  na słupy drewniane ani na ołtarzyki kadzielne.
  W owym dniu będą opuszczone twoje warownie jak miasta Chiwwijczyków i Amorejczyków, które opuścili przed synami izraelskimi – i będzie pustkowie.
  Bo zapomniałeś Boga, swojego Zbawiciela, i nie pamiętałeś o skale swojego schronienia. Dlatego choć sadzisz rozkoszne sadzonki i zasiewasz obce kwiaty,
  W dniu, w którym je sadzisz, możesz sprawić, że rosną, a następnego poranku możesz swoją sadzonkę doprowadzić do zakwitnięcia, lecz w dniu choroby i nieuleczalnego cierpienia
  nie będzie zbioru.
  Biada! Wrzawa licznych ludów! Burzą się, jak burzy się morze. Szum narodów! Szumią jak szum gwałtownych wód,
  Narody szumią, jak szumią wielkie wody, lecz gdy On je zgromi, uciekają daleko i zostają uniesione przez wiatr jak plewa na górach, jak tuman kurzu przez huragan.
  Pod wieczór, oto jest przerażenie, zanim nastanie poranek, już ich nie ma. Taki jest dział tych, którzy nas plądrują, i los tych, którzy nas grabią.”

  Rosja jawnie, czyli oficjalnie włączyła się w Syrię i niby popiera jej prezydenta i zwalcza “islamskie państwo”, ale są tam też … Amerykanie, którzy jak to dla nich normalne pragną obalić “dyktatora”, a najprawdopodobniej stworzyli isis, z którym udają, że walczą.

  Księga Izajasza 17

  Podobno Damaszek nigdy nie upadł.

  Like

  Reply
 14. Szymon Pułkownik

  Co sądzicie o braniu mamony za prowadzenie stron o religijnej tematyce?

  Mi od razu przychodzi na myśl “diabeł Paweł”: “Albowiem Pismo mówi: Młócącemu wołowi nie zawiązuj pyska, oraz: Godzien jest robotnik zapłaty swojej.” Pierwszy list do Tymoteusza 5, 18
  Nie mogę znaleźć w “listach Pawła”, gdzie jeszcze pisał, że mu się należy wynagrodzenie za głoszenie swojej nowiny, jak to niejednokrotnie głosił. Wiecie gdzie to jest?
  Ci, którzy zarabiają na “badaniu biblii”, mogą próbować się usprawiedliwić powołując się na swojego guru, a raczej dołu.
  Brzydzi mnie to.

  Like

  Reply
  1. Iva

   “Nie mogę znaleźć w “listach Pawła”, gdzie jeszcze pisał, że mu się należy wynagrodzenie za głoszenie swojej nowiny, jak to niejednokrotnie głosił. Wiecie gdzie to jest?”

   1 List do Koryntian 9.
   Konkrety są w 9:14, “Tak też postanowił Pan, ażeby ci, którzy ewangelię zwiastują, z ewangelii żyli”.

   Liked by 1 person

   Reply
   1. Szymon Pułkownik

    Dziękuję “Iva” czy … nie wiem jak się zwrócić.

    To miałem na myśli.

    Na wstępie tej części Paweł pyta: “Czy nie jestem wolny?”

    Nikt nie jest wolny, bo wszyscy zgrzeszyliśmy, dlatego zostaliśmy wydani na pastwę … diabła, czyli losu.

    Co sądzicie o “pierworodnym grzechu”? Dla mnie to kolejny twór imperium Rzymu, aby zniewolić chrztem od urodzenia.

    “Czy tylko ja i Barnabasz nie mamy prawa nie pracować?”

    prawa nie pracować!?

    “Kto kiedy pełni służbę żołnierską własnym kosztem? Kto zakłada winnicę, a owocu jej nie spożywa? Albo kto pasie trzodę, a mleka od trzody nie spożywa?
    Czy to tylko ludzkie mówienie? Czy i zakon tego nie mówi?
    Albowiem w zakonie Mojżeszowym napisano: Młócącemu wołowi nie zawiązuj pyska. Czy Bóg to mówi ze względu na woły?”

    Bluźni Bogu, bo śmie się powoływać na Zakon.

    “Czy nie mówi tego raczej ze względu na nas? Tak jest, ze względu na nas jest napisane, że oracz winien orać w nadziei, a młocarz młócić w nadziei, że będzie uczestniczył w plonach.”

    Warto znać przebiegłość Pawła, która zawsze objawiała się w mowię i czynach, czyli poznaliśmy ją po owocach. Brajan pisał o tym w serii artykułów o Pawle.
    dalszy ciąg tego fragmentu:

    “Jeżeli my dla was dobra duchowe posialiśmy, to cóż wielkiego, jeżeli wasze ziemskie dobra żąć będziemy?
    Jeżeli inni roszczą sobie prawo do was, czemuż raczej nie my? Myśmy jednak z tego prawa nie skorzystali, ale wszystko znosimy, aby żadnej przeszkody nie stawiać ewangelii Chrystusowej.
    Czy nie wiecie, że ci, którzy służbę w świątyni sprawują, ze świątyni żyją, a którzy przy ołtarzu służą, cząstkę z ołtarza otrzymują?
    Tak też postanowił Pan, ażeby ci, którzy ewangelię zwiastują, z ewangelii żyli.
    Ja jednak nie korzystałem z żadnej z tych rzeczy. A nie napisałem tego w tym celu, aby to do mnie odniesiono; bo wolałbym raczej umrzeć, niż żeby ktoś miał mnie pozbawić tej chluby.
    Bo jeśli ewangelię zwiastuję, nie mam się czym chlubić; jest to bowiem dla mnie koniecznością; a biada mi, jeślibym ewangelii nie zwiastował.
    Albowiem jeśli to czynię dobrowolnie, mam zapłatę; jeśli zaś niedobrowolnie, to sprawuję tylko powierzone mi szafarstwo.
    Jakąż tedy mam zapłatę? Tę, że zwiastując ewangelię czynię to darmo, aby nie korzystać
    z prawa, jakie mi daje zwiastowanie ewangelii.
    Będąc wolnym wobec wszystkich, oddałem się w niewolę wszystkim, abym jak najwięcej ludzi pozyskał.”

    Jak to czytam to odnoszę wrażenie, że mówi do mnie ktoś w kaftanie lub klecha.
    Zawiłość to drugie imię Pawła, a tego, którego uważał za mistrza podobno głosił:

    “Niechaj więc mowa wasza będzie: Tak – tak, nie – nie, bo co ponadto jest, to jest od złego.”

    Bóg tego pragnie od nas.

    Watykan nie jest chrystusowy, a pawłowy, jak wszystkie “chrześcijańskie religie”.
    Paweł to ich kamień węgielny

    Like

    Reply
 15. Iva

  Domyślam się kogo masz na myśli. Kilka razy niby zamykał stronę, robił podchody, aż w końcu w myśl przysłowia “jak nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o pieniądze”, wydukał o co chodzi. No cóż, lepszy cwaniak, jak się nie chce pracować to trzeba pożerować. Z czasem niektórzy ludzie pokazują swoje prawdziwe oblicze.

  Like

  Reply
  1. Brain Breaker Post author

   Myślicie, że aż tak? Nie nazwałbym go cwaniakiem, ale zwiedzionym zwodzicielem, który swoje zwiedzenie przekazuje dalej innym zwiedzionym, którym się to podoba i są gotowi za to płacić, aby tylko mieć dostęp do…przyjemnego zwiedzenia, w którym im dobrze. Aczkolwiek ilość podejść jakie musiał robić, aby swoim czytelnikom wyklarować o co chodzi jest śmiesznie duża.

   Like

   Reply
 16. Iva

  Nawet jeżeli jest zwiedziony, pokazał swoją prawdziwą naturę. Dla mnie to cwaniactwo w czystej postaci. Obserwuję go od dłuższego czasu. To nadęty bufon, pycha to jego drugie imię, co niestety poprzedza upadek. Nawet nie ma co wspominać o banowaniu piszących nie po jego myśli, ceni klakierów. Tak wygląda chrześcijańska miłość? A gdzie drugi policzek…

  Like

  Reply
  1. Szymon Pułkownik

   Nie osądzam go, że robił tak dla mamony. Nie wierzę w to. Po prostu zachowuje się jak Paweł,
   na którym się wzoruje, czyli udawanie skromności w oklepanym stylu zwanym wymawianiem: “Nie żebym się chwalił, że to robię, ale dla pewności powtórzę dziesięć razy, żeby was utwierdzić że to robię.”

   Liked by 1 person

   Reply
 17. Iva

  “Nie osądzam go, że robił tak dla mamony. Nie wierzę w to.”
  A ja osądzam, bo widziałam jego zagrywki, najlżejszą była ta o której piszesz:
  “udawanie skromności w oklepanym stylu zwanym wymawianiem: “Nie żebym się chwalił, że to robię, ale dla pewności powtórzę dziesięć razy, żeby was utwierdzić że to robię.””
  Gdyby była to spontaniczna decyzja, w stylu np., zamykam stronę gdyż wymaga tego moja sytuacja rodzinna, nie osądzała bym go gdyż różne są koleje losu. Ale stopniowe “naprowadzanie” czytelników na cel, mówi samo za siebie.

  Rozumiem sytuację, że ktoś prowadzi stronę i ma ją na płatnym serwerze czy hostingu, prosi o pomoc w opłatach, nie widzę problemu. Jeżeli robi to w szczytnym celu, poczuwam się do pomocy.

  Like

  Reply
  1. Szymon Pułkownik

   Możesz mieć rację, bo tyle razy mówił, że nie zarabia na blogu i że go zamknie. On jest emocjonalnie rozchwiany.
   taki efekt, syndrom Pawła, żeby nie powiedzieć Pawłowa

   Tak z innej beczki miodu bez łyżki dziegciu, to ten słynny Pawłow, którego tak wielbią
   w “jezuickich” pralniach, był czcicielem diabła, bo twierdził, że ludzie to zwierzęta i tak traktował dzieci, na których eksperymentował.

   Dziękuję za rady. Wiedziałem o resecie routera, a niedawno dowiedziałem się o takich stronach jak podana w linku do zmiany IP przez Internet.

   pozdrovix

   Like

   Reply
 18. Iva

  Aby nie być gołosłowną proponuję sprawdzić domenę: ostatnia modyfikacja: 2015.09.29 15:36:53
  Widać przygotowania w wiadomym celu, bo niby po co tam grzebał? Płaci się ją raz na rok, a do końca okresu rozliczeniowego ma jeszcze trochę czasu. To tyle gwoli wyjaśnienia. 🙂

  Like

  Reply
   1. Iva

    Nic z tych rzeczy.
    Szukając na oślep Prawdy, po linku z forum Henryka Kubika trafiłam na jego stronę, na szczęście nie była ona pierwsza, bo bym chyba na tym zakończyła poszukiwania. Mam zwyczaj czytać komentarze, jak wiadomo tam też są wartościowe rzeczy. Zjeżyło mi włosy jak zobaczyłam jego podejście do osób mających inne zadanie. Terror to mało powiedziane, zadałam sama sobie pytanie, gdzie ja jestem? Jakby to było w realu to by pewnie jak stary pleban za uszy ciągnął. Ten bogobojny chrześcijanin nie nadstawia drugiego policzka, tylko wyciąga kułak.
    Od tej pory czytam go i analizuje jego pokrętny charakter. Ubaw miałam setny jak krążył wokół mamony. Z ciekawości przeczytałam wszystkie komentarze dotyczące jego rezygnacji, choć miałam sobie odpuścić ten teatr. Nawiasem mówiąc jak się nie chce komentarzy o co niby apelował, to się je wyłącza. Jedna z osób zaproponowała pomoc w prowadzeniu bloga, i chyba tylko w prowadzeniu. A tu ni z gruchy ni z pietruchy odpowiedź: wyliczenia ile by tych kochanych pieniążków potrzebował (mam nadzieje, że wliczył w to i waciki dla żony) oraz uzasadnienie kto także z tego żyje. Cała śmietanka Hollywoodu wymięka przy tym nim. Wie nawet cwaniak który bank nie wymaga danych do przelewu, wystarczy poprawny nr konta. Pewnie to czysty przypadek, że akurat tam ma konto. Za długo już żyje na tym świecie, aby wierzyć w takie zbiegi okoliczności.
    Tak więc sięgnięcie w czeluście internetu i poszperanie kto zacz ów aktor, to była już tylko czysta formalność. Niby detektyw a zostawia ślady.
    Mały bonusik dla niego: https://www.youtube.com/watch?v=I8P80A8vy9I 😀

    Like

    Reply
 19. Szymon Pułkownik

  Chciałbym wam przestawić moją typową rozmowę ze zniewolonymi:

  – anonim(*.*.54.25): j!%@ć islam!
  – anonim(*.*.158.197): Chrzescinajstwo tez! W koncu kto sie wp$?%@#!il sila na slowianskie ziemie i narzucil swoje prawo? No kto? Dwie rozne nazwy, ta sama zaraza.
  – anonim(*.*.131.211) @anonim: 158.197 Jesteś idiotą . Ale ponieważ jesteś też dzieckiem to możesz się jeszcze leczyć . Chrześcijaństwo nie weszło na ziemie Polski tylko zostało zaproszone przez mieszka który przyjął chrzest. Była to oczywiście decyzja czysto polityczna jednak skoro mieszko się na to zdecydował to chyba nie był jakimś super Słowianinem . Możecie nie wierzyć w Boga ale ludzie nie piszcie takich bzdur, nie piszcie że katolicy wymordowali najwięcej ludzi , bo to uczynili stalin i hitler którzy w Boga nie wierzyli. Nie piszcie że Watykan rządzi światem bo ledwo co istnieje . I nie piszcie jacy to wspaniali byli słowianie i jak ich skrzywdzono bo prawda jest taka że to brudasy i prymitywy równe inteligencją innym dzikim ludom zamieszkującym Europę.
  – ja:
  kłamstwa
  Imperium Rzymu, czyli Watykanu cały czas Istnieje i jest jedną z najpotężniejszych, o ile nie najpotężniejszą siłą wykonawczą diabła razem z syjonistami. kapłan tej sekty to czciciel diabła, sługa szatana, wróg Boga, czyli bezbożnik, bałwochwalca, złodziej, oszust, zbrodniarz, pedofil
  Diabeł, czyli Watykan stworzył komunizm, aby potem okłamać, że: “bohatersko go obalił” za pomocą pedofila “Karola Wojtyły”, który nawet nie był Polakiem, bo był chazarem, a chazarowie nie są Izraelitami, a podają się za Żydów, a nimi nie są. Nawet nie wiemy czy był “chrzest” diabła, zobaczcie na rok: 9(6)66. Od zniewolenia przezRzym zaczęło się pasmo nieszczęść Polski, które będzie trwać do końca tego świata, którego władcą nie jest Bóg, a diabeł. Wierzysz w kłamstwo pralni mózgów “jezuitów”, czyli wszystkich szkół, że “prędzej biegali tutaj tylko dzikusy uprawiajace leśną partyzantkę”? W kłamstwa: “wielkiego wybuchu”, “ewolucji”, “człowieka na księżycu” także uwierzyłeś jak dziecko? Zacznij wierzyć w Boga, czyli myśleć.
  – anonim(*.*.126.7) do mnie: CO TO ZA DEBILIZM ?
  – anonim(*.*.6.21) @anonim: 131.211- judeochrześcijańska prostytutko twój czas nadchodzi. będziesz śmieciu żywcem do krzyża przybity, tak jak bękart żydowskiedj prostytutki dajacej dupy pod rzymska jednostka. To Żydzi ze swej chańby uczynili twojego bożka. Brudasy to katolicy dowiedz się czegoś o historii twojego zboczonego kościoła przygłupie a p;otem się udzielaj kupo gówna-zdrajco ziemi krwi i rasy, sługo pedofili w sukienkach
  – Loger @anonim: anonim (*.*.158.197) Won komuchu!! Idz na zebranie PO a może do meczetu? Won allahowcu!
  – anonim(*.*.177.154) do mnie: sp$@%$@?aj ty glupia zydowsko k!%@o
  – anonim(*.*.131.211) do mnie: Drogie dziecko przeczytałem twój komentarz już kilka razy. Nie jestem wstanie zrozumieć o co ci chodzi. Dlatego spróbuj sam przeczytać co napisałeś i zrozum że to nie ma sensu. Teraz odpowiadam . Nie ma czegoś takiego jak imperium Watykanu , nie trzeba być bystrym żeby spostrzec że na przestrzeni wieków Kościół coraz bardziej traci swoje wpływy a w przyszłości może je całkowicie stracić na rzecz innej wiary . Nie wierzę w wielki wybuch i ewolucję tylko w stworzenie świata przez Boga. Jeżeli chodzi o człowieka na księżycu to nie zastanawiałem się nad tym (Uważam że każdy powinien wierzyć w to co chce) . Niepokoi mnie twoje ostatnie zdanie gdyż wypowiedział je niejaki “Paweł Szydłowski” użytkownik youtube . Chcę ci przekazać że ten historyk celowo ogłupia ludzi , a robi to oczywiście dla pieniędzy . Dobra rada nie słuchaj tego człowieka bo potem takie bzdury piszesz , a wiarygodność tego co inni ci mówią oceniaj na podstawie swojego rozumu który chcesz czy nie otrzymałeś od Boga .
  Życzę ci powrotu do zdrowia psychicznego młody człowieku .
  do: 6.21 A z tobie nic nie napiszę bo kiedy człowiek zamienia nawet fałszywe argumenty na rzecz mowy nienawiści prawdopodobnie do końca życia będzie żył w błędzie Odpowiedz
  – ja: Nie mów do mnie dziecko, bo nie jesteś moim ojcem. Po drugie, to brzmi jak pedofil z zakrystii. Nie słucham Szydłowskiego, bo nienawidzi Boga, czyli jest głupi.
  –anonim do mnie (*.*.131.211): Nie muszę być twoim ojcem abyś ty był dzieckiem . Twierdzisz że go nie słuchasz a mimo to powtarzasz wszystko co powiedział . Zdumiewające Odpowiedz
  – anonim do mnie (*.*.131.211): 168.37 Aha i jeżeli skrzywdził cię jakiś ksiądz to wiedz że ci współczuję .
  – ja: Nie drwij.
  – ja: Nie oglądam: go. Nawet jeśli oglądałbym, to skąd wiesz, że on nie mówi dużo Prawdy?

  inna rozmowa pod tym samym filmikiem:

  – anonim: To już jest przesada nigdy , przenigdy nie będę jakimś fanatykiem religijnym……katolo faszyzm.Narodowcy tak a nie jakieś KATOLOrowcy……
  – anonim(*.*.186.134)@anonim: Bez obaw, To tylko tradycja narodowa. Nie myśl sobie że nagle Katolicy zaczną mordować nie-katolików. Nasz problem to rząd i islam. Jako Katolik który co niedziele chodzi do kościoła ( jestem z religijnej rodziny ) nie mam nic do innych wyznań/ateistów ale islamu nigdy w Polsce nie zaakceptuje. Chrześcijaństwo nie jest religią fanatyków nie zaczniemy palić każdego innego na stosie xD . :)))
  – ja: Nawet nie masz świadomości, że czcisz diabła i służysz szatanowi. Odpowiedz
  – anonim(*.*.131.211) do mnie: Jeżeli twoim zdaniem Bóg który uczy nas miłości do bliźniego jest szatanem , a szatan który namawia do złego jest Bogiem to zastanów się komu ty służysz .

  SEDNO CHRZEŚCIJAŃSTWA – tego tam nie napisałem

  – ja: Smutne, że nie potrafisz zrozumieć tego, co wcześniej napisałem. Nie potrafisz, bo nie chcesz.

  ta cała: “miłość do bliźniego” to pułapka, sidła diabła

  Twój bóg, czyli “Karol Wojtyła” całował księgę diabła, czyli koran. Pocałunek oznaczał oddanie czci przez jego sługę. Pragnąc słuchać swojego pasterza, powinieneś dać zgwałcić islamistom swoje dzieci, żonę, a na końcu podać nóż do ścięcia wam głów. Babilon, czyli Rzym, czyli Watykan to jedna z najgorszych i największych zaraz od początku tego świata i tak będzie do końca tej nędznej ziemi. Napisałeś, że Watykan traci wpływy. niby dlaczego? Jeśli miałby tracić, to sam jest sobie winny. Obudź się z matrixa.
  – ja: Wiesz, że “Piotr Skarga” był “jezuitą”, a to najgorsze ścierwo ludzkości?

  Like

  Reply
  1. Szymon Pułkownik

   To było pod tym filmikiem: http://www.cda.pl/video/4914907f

   “Takich kapłanów nam trzeba. Księże Jacku, dziękujemy za to, że ksiądz z nami jest; szcześć boże. Będziemy księdza Jacka wspierać, …”

   Nie chcę tu żyć, bo mnie nic nie łaczy z tym krajem.

   Like

   Reply
 20. Szymon Pułkownik

  Bóg karze pomagać uciśnionym, wdowom, potrzebującym, biednym.

  Jak to widzicie?

  Nie chcę naśladować chrześcijan i pomagać byle komu.
  Myślę, że to może dotyczyć, na przykład wdów braci i sióstr, czyli szukających Boga.

  Like

  Reply
 21. tomiczny

  To prosty przekaz , wszystkim ludziom W OKOŁO NAS trzeba pomagać ,czyli w ,,promieniu ,,naszego zasięgu a nie w Pakistanie ,Afganistanie ….

  Like

  Reply
 22. tomiczny

  Szymon uważaj z tym ,,potępieniem ,,katolików ,, bo ja widzę w nich potencjał na rozproszony Izrael .

  Like

  Reply
 23. Szymon Pułkownik

  Piotr podał fragment Księgi Izajasza w temacie: “Czym jest Kościół? Prawdziwe znaczenie.”:

  „(…) Nie lękajcie się ani nie przerażajcie! Czyż nie przepowiedziałem z dawna i nie oznajmiłem? Wy jesteście moimi świadkami: czy jest jaki Bóg oprócz Mnie? albo inna Skała? – Ja nie znam takiego! (…)”

  Pogrubił tylko: “albo inna Skała”.

  Mają oczy, a nie widzą.

  Przy okazji natknąłem się na obrzydliwość: https://dzieckonmp.wordpress.com

  Like

  Reply
 24. Szymon Pułkownik

  ze strony Piotra, czyli: z “detektywprawdy.pl”:

  zibi27

  W dodatku islam jest nastawiony na walkę i mord, a chrześcijanie na potulność i miłosierdzie… czyli na śmierć, czy ktoś już zauważył tą zależność ? Mam coraz większy niepokój do Biblii jako propagatora NWO (fragment o tym, abyś jako niewolnik służył nawet okrutnemu panu) oraz siewcy strachu czyli wszelkie opisy apokalipsy i mordów w imię Boga w ST. Czyżbyśmy nawet ci przebudzeni, czy nowo odrodzeni byli programowani do wzięcią udziału w walkach przeciw innej religji, tak jak zakładają elity ? Muzułmanin gdy morduje ma wg. swojej doktryny zapewniony raj, a chrześcijanin idzie do raju gdy nie morduje i w dodatku wybacza ciemiężcy (??) Dlaczego mnie nachodzą takie myśli ? Coś tu tak bardzo nie gra, że mnie aż boli dusza”

  Ktoś zaczął myśleć, ale nie doczekał się sensownej odpowiedzi, bo najlepiej przemilczeć niewygodne fakty.

  Like

  Reply
  1. Iva

   Podobny temat poruszono u Henryka, ale tam tego nie przemilczano.
   Od tego komentarza się rozwinęła dyskusja:

   http://zbawienie.forumotion.com/t17p270-islamizacja-europy#3841
   Jedni by nadstawili głowę do ścięcia, inni by stanęli do walki.

   “Napisałem tutaj już wielokrotnie – “nadstaw drugi policzek ” jest złą interpretacją, celowo jak mniemam wprowadzoną do “naszego świata” chrześcijańskiego aby łatwiej było nami manipulować. Bo ten wytrych “nadstaw” paraliżuje wszystkie poczynania.
   Niedawno wracając z marszu “otarłem się” o grupę lewaków podrygujących w rytm jakiegos sztańskiego bębenka – zwolenników sprowadzania islamistów do Polski, którzy mieli transparent ” Chrześcijaninie a gdzie twoja wiara. Wszak powiedziano ci “nadstaw drugi policzek”.

   Warto przeczytać ten temat, od podanego linku aż do końca.

   Like

   Reply
 25. Szymon Pułkownik

  W mojej byłej parafii odbyło się spotkanie z Jackiem Hogą, prezesem fundacji Ad Arma. Wykład miał odpowiedzieć na pytanie, czy Polacy powinni mieć dostęp do broni palnej.

  Like

  Reply

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s