Spisek dla początkujących cz. 8: Masońskie państwo Izrael jest papierkiem lakmusowym dla judaizmu.

Myślę, że nadszedł już najwyższy czas, aby napisać o masońskim Izraelu bez owijania w bawełnę. Choć dla wielu z was będą to oczywiste oczywistości, bo czytaliście ten artykuł Henryka:

http://www.zbawienie.com/plan3wojen.htm

to istnieje konieczność opisania tego masońskiego cyrku dla 2 grup czytelników:
– dla początkujących w temacie spisku
– dla tych, co wierzą, że judaizm jest właściwą religią i zaczytują się w talmudzie i innych „żydowskich” komentarzach rabinów traktując to niemal jak Prawo Boże, bez dystansu i chłodnego spojrzenia

Jestem zszokowany, okazało się, że mój dobry znajomy, którego bardzo szanuję popiera dzisiejsze państwo Izrael. Twierdzi, że oni mają błogosławieństwo. Twierdzi także, że ludzie którzy tam rządzą to naród wybrany i nie wolno o nich mówić złego słowa, bo to o nich mówił Bóg kiedy ostrzegał, aby z szacunkiem odnosić się do Izraela pod groźbą kary. Stało się tak, że wczoraj właśnie wyszło na jaw, że mój znajomy wyznaje taki pogląd, a więc poczułem potrzebę jasnego określenia swojego stanowiska w tej sprawie. Ale nie tylko dlatego.
Jak wiecie odrzuciłem chrześcijaństwo, ale mam także zarzuty wobec judaizmu. Myślę, że po przeczytaniu tego artykułu wiele wam się wyjaśni, bo zrozumiecie jakie pranie mózgów iluminaci przygotowali dla wyznawców judaizmu.

A więc po kolei.

Przypominam, że zgodnie z tym co wiemy z przecieków z pierwszego źródła, państwo Izrael powstało z inicjatywy masonów (iluminatów, jezuitów, watykanu = JEDEN PIES). Oni doprowadzili do wybuchu 2 wojny światowej właśnie m. in. po to, aby dzięki temu mogło to państwo powstać po prawie 2000 lat od momentu zburzenia świątyni w 70 roku.
Nie ulega żadnej wątpliwości, że za powstaniem obecnego państwa Izrael stoi sam Szatan. Ten jeden fakt powinien już wam dać do myślenia. Ludzie którzy popierają państwo Izrael najczęściej o tym nie wiedzą. Ulegli syjonistycznej propagandzie, która swoimi korzeniami sięga do talmudu, kabały, protokołów mędrców Syjonu. Ci, którzy o tym wiedzą, a mimo to popierają Izrael to NAJGORLIWSI SŁUDZY SZATANA zwani syjonistami. Syjoniści to najgorsze ścierwa ludzkości jakie widział świat. Tutaj nie pozostawiam żadnych wątpliwości, bo to oni odpowiadają za realizację planu depopulacji i zniewolenia ludzkości. To są wszyscy ci, co stoją za największymi korporacjami świata, a przede wszystkim rodziny bankierów takie jak Rockefellerowie, Rotschildowie itd., które za pomocą drukowanych przez siebie pieniędzy kontrolują cała ziemię. Problem z nimi jest taki, że oni się chowają na szczycie tej piramidy, kontrolują media, naukę, szkolnictwo. Dopiero co pisałem na temat jezuitów. Nie wiem kto stoi ponad kim, nie ważne. To jest i tak jeden pies. Ważne, że są to „ludzie” stojący gdzieś na szczycie tej piramidki. Dlaczego dałem cudzysłów? Bo to nie są ludzie tacy jak my. To potomstwo upadłych aniołów. 

Można dalej postawić pytanie: skoro Szatan stworzył to państwo, to w jakim celu? Opisałem to w tym linku:

https://theredbrainbreakerkstian.wordpress.com/2014/11/22/metody-dzialania-szatana-cz-4-teza-antyteza-i-synteza-po-co-diablu-masonskie-panstwo-izrael/

Jeśli po przeanalizowaniu tych informacji ktoś ma jeszcze wątpliwości, to przejdźmy do kolejnej sfery: prania mózgu dla wyznawców judaizmu.

Podkreślam tutaj, że odłamów judaizmu jest sporo, ale jak odróżnić te diabelskie od tych, które starają się zachować posłuszeństwo Bogu, a więc Torze? Trzeba popatrzeć na kilka rzeczy:

 1. Czy dany odłam czerpie z Talmudu? Jeśli tak, to już jest kontrolowany przez syjonistów. Talmud to nie jest żydowska tradycja. Tak się mówi oficjalnie. Talmud to jest mieszanka prawdy z kłamstwem celowo podanym jako Tora ustna. W Talmudzie można znaleźć poparcie dla syjonizmu. Tora ustna, powinna być USTNA. Po co spisywano Torę ustną? Czy nie po to, aby położyć łapę na jej treść? Jeśli coś się przekazuje ustnie z pokolenia na pokolenie, to o wiele trudniej doprowadzić do masowego przekłamania. Przepisy kościoła rzymskiego też nazywa się „tradycją”, a jest to stek satanizmów nawymyślanych przez wieki przez rzymskich hierarchów. Talmud jest tym samym, tylko skierowanym do naiwnych “Żydów”.
  Ktoś powie: Talmud to księgi powstałe, aby Żydzi mogli zachować swoją tożsamość i żyć na wygnaniu, a mimo to tworzyć jednolitą społeczność.
  A ja się z tym nie zgodzę, bo jest to usprawiedliwianie procesu satanizowania judaizmu. Mam pytanie: gdyby nie było talmudu, to czy udało by się do tego stopnia wyprać mózgi wyznawcom judaizmu? Szatan to bardzo sprytnie wymyślił i zmieszał prawdę z kłamstwem tylko po to, aby nabrać “Żydów” na kłamstwa, które tam się znajdują.
 2. Druga sprawa, to jest właśnie kwestia poparcia dzisiejszego Izraela. Jeśli dana religia sugeruje, że należy popierać to państwo, to jest to religia diabła.
 3. Czy dana religia interpretuje proroctwa o sprowadzeniu Izraelitów z powrotem do ich ziemi jako  w większości wypełnione? Na tym się zasadza cały myk. Jeśli tak, to jest to religia diabła. Swoją drogą, jak można twierdzić, że sprowadzenie Izraelitów już się dokonuje od kilkuset lat, skoro przekleństwa za odstąpienie od Tory się cały czas nasilają? Bóg zapowiada, że sprowadzi Izraelitów z powrotem dopiero po odpuszczeniu im grzechów. Wtedy skończy się przekleństwo, będą mieli wybaczone grzechy i zostaną sprowadzeni. To jest takie proste… Ile bzdur musieli nawymyślać rabini judaizmu, żeby zalegalizować dzisiejsze państwo Izrael w świadomości szeregowych “Żydów”? Warto tutaj zwrócić uwagę na to, że jeśli ktoś nie wie nic o spisku tego świata, to daje się nabierać na te kłamstwa. “Żydzi” są tak samo ogłupieni jak wszyscy inni, nie interesuje ich spisek. Ponadto ich religia ich skutecznie zniechęca do zajmowania się teoriami spiskowymi. Częściowo opisałem to tutaj.
 4. Czy dana religia adoptuje heksagram jako gwiazdę Dawida? Wiadomo, że jest to najmocniejszy znak graficzny używany w czarach – najmocniejszy symbol diabła. Ten znaczek znajduje się na obecnej fladze Izraela właśnie z tego powodu, że to panowie iluminaci stworzyli to państwo. To jest abc wiedzy przedszkolaka w tym temacie.

  Żeby pojąć istotę rzeczy, trzeba połączyć te 4 kwestie i pomyśleć o co tutaj może chodzić.Szatan zamierza doprowadzić do NWO i wmówić nam, że będzie to Królestwo Boże zapowiedziane przez proroków. W tym celu musi nas przekonać do tego, że sprowadzenie Izraelitów do ich ziemi już się dokonało (w tym celu stworzył państwo Izrael). Jak się rozmawia z judaistami, to oni twierdzą, że sprowadzanie Izraelitów do ziemi trwa już od 19 wieku.

  Panowie guru judaizmu twierdzą, że 99% proroctw już się wypełniła, czekamy tylko na Mesjasza. Do czego to zmierza? Jeśli ktoś w to wierzy, to z pewnością da się nabrać na NWO, bo jest to starannie przygotowywane oszustwo.

W poprzedniej części omawiałem słynną piramidkę, a to się tutaj bardzo przyda:

Ludzie kochani, przyjrzyjcie się dokładnie. Gdzie są politycy, a gdzie są religie ze swoimi przywódcami? Kto kim rządzi?? Widać wyraźnie, że to panowie religianci rządzą politykami. Jak to się ma do judaizmu i Izraela? Dokładnie tak samo: rabin SYJONISTA zdiabłasyn wydaje rozkazy premierowi Izraela (także zdiabłasynowi). Dlaczego ich osądzam? Premier Izraela tak jak wszyscy premierzy świata to zwykła marionetka, a ich rozmowa zdradza o co im chodzi:

Rabin Menachem Mendel Schneerson wydaje rozkazy marionetce Benjaminowi Netanyahu”

Czyli jest tak jak piszę. Oni czekają już tylko na Mesjasza, czyli kosmicznego Chrystusa, którego zaakceptują wszystkie religie. Bardzo możliwe, że będzie to sam Lucyfer, który będzie udawał ufoludka. Panowie religianci posługują się politykami, aby ustanowić NWO. Odbudowa III świątyni to także zamysł tych samych zdiabłasynów. Będą potrzebować świątynię, aby ludzi oszukać. Prorocy zapowiadają, że w Królestwie Bożym zostanie przywrócona Tora i ofiary ze zwierząt, a ci “panowie” o tym wiedzą, bo umieją czytać i dlatego wiedzą, że bez świątyni nie uda im się oszukać ludzi. 

Dalej. Jeśli ktoś widzi, że Izrael posiada błogosławieństwo, to daje się nabierać na cyrk masonów. Całym światem rządzą iluminaci (masoni – jeden pies) z przyzwolenia Boga. Tyle razy pisałem o tym, że zostaliśmy wydani w ich ręce. Oni mogą zaaranżować sobie owe “błogosławieństwo” i dokładnie tak się dzieje. Skoro rządzą we wszystkich krajach, to nie stanowi to dla nich żadnego problemu. Ponieważ obecne państwo Izrael jest kluczowym elementem ich planu, usiłują nabrać ludzi na to, że to państwo faktycznie posiada błogosławieństwo Boga, aby wmówić nam, że jest to biblijne państwo Izrael zapowiedziane przez proroków.
Spodziewam się, że Izrael wygra 3 wojnę światową i będzie to użyte do tego, aby przekonać ludzi, że to państwo posiada błogosławieństwo Boga.

Kolejna rzecz. Jeśli twierdzimy, że szeregowi wyznawcy judaizmu są od dziecka wychowywani w Prawdzie i jest to jedyna słuszna religia pochodząca od Boga, bo opiera się na Torze, to mam pytanie:

Jak to by mogło być możliwe, skoro Bóg do mówi swojego ludu:

V Mojżeszowa 4:27-31

27. I rozproszy was Pan miedzy ludami, a pozostaniecie tylko nieliczna garstka wśród narodów, do których was Pan zaprowadzi.
28. A tam będziecie służyli bogom będącym dziełem rąk ludzkich z drzewa i kamienia, którzy nie widzą i nie słyszą, nie jedzą i nie wąchają.
29. I będziecie tam szukać Pana, swego Boga. Znajdziesz go, jeżeli będziesz go szukał całym swoim sercem i cała swoją duszą.
30. Gdy znajdziesz się w niedoli i spotka cię to wszystko u kresu dni, nawrócisz się do Pana, swego Boga, i będziesz słuchał jego głosu,
31. gdyż Pan, twój Bóg, jest Bogiem miłosiernym, nie opuści cię ani cie nie zniszczy i nie zapomni o przymierzu z ojcami twoimi, które im zaprzysiągł.

Wszyscy mamy szukać Boga całym sercem i całą duszą. Nawet wyznawcy judaizmu. Oni nie znają Boga jeśli słuchają swoich guru, którzy im piorą mózgi (teraz piszę o tym judaizmie, który blado wypada po przejściu przez test złożony z tych 4 podpunktów) Ich religia to satanizm ubrany w pozór wypełniania Tory. Mam nadzieję, że jeszcze nie raz o tym napiszę w miarę poszerzania mojej wiedzy na ten temat, ale jeden z najlepszych przykładów tego zwiedzenia opisałem tutaj:

https://theredbrainbreakerkstian.wordpress.com/2014/09/06/czy-rabini-judaizmu-robia-sobie-celowe-jaja-z-tory/

Pisałem o tym, że trudno dotrzeć do tych środowisk, bo oni są zamknięci i nie udzielają się w sieci również ze względu na to, że większość ludzi uważa ich za swoich największych wrogów. Jest to efekt długotrwałego watykańskiego prania mózgu – tzw. antysemityzmu. Jozue, autor strony jisraelim.com dużo wie o tym praniu mózgów dla różnych sekt żydowskich, ale nie chce na ten temat pisać, a szkoda, bo zna te środowiska osobiście i wie czym jest talmud.
Przy okazji:
Jozue, ja i czytelnicy mojego bloga liczymy na to, że zmienisz zdanie i powyciągasz te brudy na światło dzienne, aby ci co chcą, mogli się czegoś nauczyć.

I żeby było jasne: Ja nie nie mam nic do genetycznie czystych Żydów, nawet tych, co nieświadomie praktykują religię “satanistyczny judaizm”. Oni są takimi samymi ofiarami jak katolicy. Znajdą Boga, jeśli szukają Go całym sercem. Jeśli nie, to po 3 wojnie światowej wylądują w czystym lucerianizmie razem z katolikami i wszystkimi religiami świata. Szatan dla każdego przygotował pranie mózgu.

Przypominam, że wśród wyznawców judaizmu panuje duży chaos, bo odłamów judaizmu jest wiele. Jeśli potępiam judaizm, to tylko te odłamy, które nie przechodzą mojego testu złożonego z tych 4 podpunktów.

I teraz jeszcze jedna rzecz.

Apeluję do wszystkich, którzy kochają satanistyczny judaizm i masońsko watykańskie państwo Izrael:

NIE WCHODŹCIE NA MOJEGO BLOGA, BO NIE MACIE TU CZEGO SZUKAĆ. EWENTUALNIE MOŻECIE SIĘ DOWIEDZIEĆ DLACZEGO JESTEŚCIE W BŁĘDZIE.

Ten artykuł zalinkowałem do zakładki “o mnie”, bo to, co tutaj opisałem odróżnia mnie od większości oszukanych judaistów, którzy dali się nabrać na ten cyrk diabła.

Zapomniałem jeszcze dodać, że w obecnym Izraelu większość (90%) ludzi ma Boga gdzieś. Ponadto pominąłem tutaj wątek “Żydów” i ich chazarskiego pochodzenia. Dziś jest ogromne zamieszanie jeżeli chodzi o temat “Żydów” i tego kim oni tak naprawdę są. Ilu z nich faktycznie ma pochodzenie od Jakuba, a ilu to przyszywane dzieci diabła. Pamiętajmy, że bibliny Izrael cały czas jest rozproszony między narodami. Te 2 elementy pogrążają doszczętnie to ohydne diabelskie kłamstwo pt. “obecny Izrael to państwo Boga”.

Brain Breaker

Advertisements

31 thoughts on “Spisek dla początkujących cz. 8: Masońskie państwo Izrael jest papierkiem lakmusowym dla judaizmu.

 1. Szymon Pułkownik

  Mnie od początku odrzucało od “judaizmu” jak od każdego izmu.

  To złe, celowo mylące, wprowadzające w błąd słowo, bo odnosi się tylko do plemienia Judy, a jest traktowane jak o wszystkich Izraelitach. Czy wiedzieliście, że mieszkańcy diabelskiego “Izraela” są nazywani w polszczyźnie “Izraelczykami”, a nie “Izraelitami”? niby subtelna różnica

  Wpierw odrzucało mnie od “judaizmu” z oczywistego powodu, czyli wyprania mózgu przez Rzym, że: “to źli, głupi “Żydzi” nie poznali, nie uznali Mesjasza, dlatego go zabili”, a teraz z powodu talmudu, który jest traktowany wyżej lub równo z Torą. Nie wiem czy dobrze myślę, ale ci wszyscy rabini to w prostej ścieżce potomkowie upadłych aniołów, bo zachowują się jak faryzeusze. Brajan co sądzisz o faryzeuszach, bo w biblii są przedstawiani jak głupcy?

  “judaizm” to religia jak każda, czyli dla mas. Myślę, że ci wyżej w hierarchii śmieją się z tych niskich i też uważają ich za gojów.
  Oni mają tajemną wiedzę od lucyfera, czyli kabałę, okultyzm, stowarzyszenia, a tamci proste rytuały dla motłochu. Tak samo jest w cesarstwie Rzymu, gdzie cesarzem jest diabeł czy jego marionetka papież.

  Co bardzo ciekawe to słowo: “hierarchia” to miałoby pochodzić z greki: “urząd najwyższego kapłana”. Słowo to zawiera dwa greckie morfemy hier- (tak jak w hierós = święty, poświęcony, ofiarowany bogom) oraz arch- (ten sam co w arché = początek, pierwsza zasada). Nie znajdziemy go jednak w klasycznej grece, ani łacinie, choć obecnie jest ono używane w większości dużych języków europejskich (w tym we współczesnej grece) i wielu pozaeuropejskich.

  Like

  Reply
  1. Brain Breaker Post author

   Nie sądzę, że wszyscy rabini są potomstwem upadłych aniołów bo tak samo księża krk wszyscy nie są… Im wyżej w drabince tym ich więcej.
   Temat faryzeuszy jest ciekawy i wymaga zrewidowania. Aczkolwiek nadal uważam ich za potomstwo upadłych… U Ezechiela dowiadujemy się co robiła śmietanka Izraela… W świątyni Bożej oddawali skrycie pokłon słońcu. Kim trzeba być, żeby robić takie ohydztwa, jeśli nie synem diabła?
   W ewangeliach jezus i bardzo krytykował i to może być prawda, co o nich mówił. Natomiast te treści mogły się znaleźć w ewangeliach z prostego powodu:
   Jak wiemy ewangelie są praźródłem nienawiści wobec “Żydów” i przekaz babilończyków ma być taki:
   Mamy nienawidzić “Żydów”, bo oni są tymi faryzeuszami, co udawali że przestrzegają Tory a tego wcale nie robią. Babilon pragnie, abyśmy myśleli o “Żydach” jak o faryzeuszach. Tak myślę na dzień dzisiejszy. To jest temat na osobny wpis i zbadanie pod tym kątem ewangelii, które przez lata ulegały modyfikacjom, aż doszło do tego, że podobno Jan – rzekomy autor “ewangelii Jana” pisał szyderczo o “Żydach” a jak wiemy sam był “Żydem”. Do tego doszło, jednak chrześcijan to nie zastanawia – normalka.
   Dobry komentarz dałeś do tego tematu.
   Nazewnictwo wskazuje na to, że judaizm to ma być religia “Żydów” i tylko dla nich – kimkolwiek oni są.

   Like

   Reply
 2. Szymon Pułkownik

  Są przeklęci, bo muszą sprowadzać wodę do swojej marnej imitacji Izraela, bo u nich prawie nic nie rośnie.

  Like

  Reply
 3. Angi

  Tora i biblia to też oszustwa i zwiedzenie.
  Nie chcesz chyba powiedzieć, że kiedy “naokoło” istniały od tysięcy, czy setek tysięcy lat, cywilizacje jak choćby słowiańska to na pustyni Bóg stworzył świat człowieka kilka tysięcy lat temu jak podają te księgi.

  Like

  Reply
  1. Brain Breaker Post author

   Uśmiałem się i postanowiłem, że innym również dam tę możliwość, aby sobie poprawili humor.
   Obstawiam, że trafiłeś tutaj przypadkowo, bo ludzie, którzy myślą w ten sposób nie zaglądają na strony takie jak moja.
   Dla ścisłości, świat ma niecałe 6000 lat. To czego nauczono cię w szkole to kłamstwa ilumiackich watykańskich masońskich jezuickich dzieci diabła.

   Like

   Reply
 4. Angi

  No teraz to ty przysporzyłeś mi zdrowego śmiechu.
  Świat ma 6 tysięcy lat…ładne byłyby słowa piosenki dla dzieci, tylko głupie. Artefakty rozsiane po całym świecie datowane róznymi metodami, mało tego celowo zakłamywane i przemilczany czas ich powstania ażeby ni eprzyznac że przed naszą cywilizacją były cos wcześniej.

  Jak widać uważasz się za odkrywcę i awangardę obalania satanistycznych kłamstw, sam tkwiąc umysłowo w kłamstwie spreparowanym na użytek szatana.
  Jeszcze mi napisz, że cała cywilizacja pochodzi z małej pustyni w Palestynie a ten potworek złosliwy, mściwy i ogólnie nieprzyjemny, pyszałkowaty i mały jest stwórcą to się posmiejemy dłużej 😉

  Like

  Reply
 5. Angi

  Moja babka mawiała “modli się pod figurą a diabła ma za skórą”. Wyglądasz mi na dokładnie takiego. Tak umiłowałeś boga (swojego) że każdego kto śmie wątpić w twoja wersje nienawidzisz.

  Like

  Reply
  1. Brain Breaker Post author

   Nienawidzę tych co nienawidzą Boga tak jak możesz przeczytać u góry. Kolejny agent. Miło, że przychodzicie tutaj się kompromitować i potwierdzać, że troszkę wam nie pasuje to co robię.

   Like

   Reply
 6. Angi

  Albo inaczej – jesteś taki sam jak ten twój bożek -mały, mściwy i “wytracający do dziesiątego pokolenia” za zjedzenie kawałka mięsa które nie miąło odpowiednij liczby odnóg u racicy.

  Sam sobie odpowiedz czy taki bóg może byc wszechmocny i byc stwórcą wszystkiego.

  Wszystkiego dobrego.

  Like

  Reply
  1. Brain Breaker Post author

   🙂 Bardzo lubię z wami gadać. Uwielbiam czytać te wasze nieudolne próby kompromitacji mojej osoby i tego co robię, a przede wszystkim Biblii. To mi naprawdę dużo dało, myślę, że także tym, którzy to czytają.
   Także naskrob coś jeszcze, potem wstaw jakiś filmik “kompromitujący” Biblię…
   Troszeczkę sobie dziś zarobiłeś, bo puściłem kilka twoich komentarzy.

   Like

   Reply
 7. Angi

  “wasze” czyli czyje? Bo mam wrażenie, że masz jakąś manię prześladowczą. Agenci matrixa cię przesladują?

  Like

  Reply
    1. Brain Breaker Post author

     Jestem już za stary żeby gadać z agentami jak ze zwiedzionymi. To trzeba być bezczelnym, żeby próbować tutaj lansować teorię wszechświata liczącego miliardy lat i to w taki sposób.
     Mam już za dużo przygód z tym przeklętym nasieniem węża, żeby udawać, że mam wobec nich jakąkolwiek powściągliwość. Nienawidzę ich szczerze.

     Like

     Reply
     1. Szymon Pułkownik

      Tylko czy mamy pewność, ze możemy ich nienawidzić? Może wielu udaje, bo są głupi, bo nieświadomi? Czy jak widzisz, na przykład “Tuska” to jak myślisz, on czyni to z premedytacją czy jest nieświadomy, że jest marionetką diabła? Może to obłęd zesłany przez Boga? Nie wiem czy widziałeś filmik jak ktoś go pytał o udział “Rostowskiego” w Bilderberg. On uczynił wariata z zadającego pytanie, wyśmiał jako “spiskowa teoria”. Czy ci wszyscy “politycy” to kłamcy czy uwierzyli kłamstwu? Wiem, że są różni, tylko jak być pewnym, że ich się dobrze, czyli sprawiedliwie osądziło? Pragnę być sprawiedliwy w oczach Boga, dlatego bardzo mnie to nurtuje, Nie wiem co o tym wszystkim myśleć. Muszę poszukać w biblii i u Henocha.

      Like

      Reply
  1. Szymon Pułkownik

   Bóg musiał cię ukarać za niegodziwe uczynki, skoro jesteś głupi, bo Stwórcy nienawidzisz.
   Wierzysz w Boga?
   Wierzysz w kłamstwa: “wielkiego niewypału” i “ewolucji”?

   Like

   Reply
 8. Angi

  O tych miliardach lat, wielkim wybuchu i ewolucji to sami sobie dopowiedzieliście. Z mojej strony nie było nic takiego.
  Potop był, i to jest fakt niepodważalny. Jednak potop zatopił cywilizacje istniejące na długo przed tym ludkiem pustynnym co dopiero zaczynał lepić chatynki z patyków i kozich bobków, a który sam siebie nazwał wybranym. Jak to mówi jeden mądry facet “wybranym do czego? do obozów chyba”.

  Like

  Reply
 9. Angi

  Kocham taka argumentację.
  A ty wiesz? Taki jesteś wszystkowiedzący to dawaj, pisz kto. Zweryfikujemy twoja wiedzę mądralo.

  Like

  Reply
 10. Angi

  Okazja i zaszczyt mnie spotkał dzisiaj, od trzech mędrców wysłuchać rad i argumentów.

  Pierwszy mędrzec powiedział: ” …w dupę kopany…diabłasynu…wynocha idioto…” “nienawidzę ich szczerze”

  Drugi mędrzec powiedział: ” …jesteś głupi…”

  Trzeci mędrzec powiedział: “…poszukaj dziewczyny, niewyżyty jesteś…”

  Tyle argumentacji na raz. Nie da sie tego pojąć i przetworzyć tak od razu. Muszę jak widać jeszcze się wiele nauczyć. Szczególnie jak widać warto się uczyć od miłujących całym sercem Boga.

  Pozdrawiam was prawdziwi wielbiciele pana.

  Like

  Reply
  1. Brain Breaker Post author

   Przyszedłeś tu nasrać na Biblię, a w szczególności fundamentalną Prawdę o młodym wieku świata i dziwisz się że spotkało cię takie okropieństwo? Poszedłeś się poskarżyć do mamusi czyli kogoś ze słynnego trollowego forum biblia.webd bo dostało ci się po łapkach? Jakiś ty biedny. Wracaj do swoich trolli, jak widać tutaj nie sięgają wasze macki

   Like

   Reply
 11. Angelika

  Krystian, jak myślisz?
  Bo ta “dyskusja” na temat wieku ziemi, to mnie naprowadziła na myśl, ze świat jest jednak trochę starszy niż 6 tys. lat.
  Hipotetycznie:
  każdy Boży “dzień” stwarzania trwał po 7000 lat, a my (ludzie) żyjemy w roku ok. 6000 dnia szóstego i czekamy na Milenium naszych czasów… Wtedy Bóg zaprowadzi porządek na ziemi i po siódmym tysiącleciu dnia szóstego nastanie… No co?
  To taka teoria jest podobna strukturą do okresu 50-letniego Smitah… Wiesz 7*7=49 i ostatni rok – rokiem jubileuszu…
  Czyli co? Taka Smitah Dni Stwarzania…
  Pomóż Krychu!
  Zamotałam trochę, ale mam nadzieję, że Ty wiesz, bo trochę bardziej w judaizmie siedzisz…

  Like

  Reply
  1. Brain Breaker Post author

   Nie zgodzę się z tym co napisałaś, bo to kasuje Biblię. Właśnie na tym się zasadza cały myk. Ludzie nie wiedzą, że świat ma niecałe 6000 lat, a agenci podsycają powątpiewania i robią wszystko abyśmy tylko nie zdali sobie z tego sprawy.
   Angelika, szczerze, to myślałem, że człowiek na tym etapie poznania co ty, to takie podstawy ma już opanowane i jestem zaskoczony, że o tym nie wiesz.
   Moja hipoteza jest taka, że nie rozumiesz tego również dlatego, że nie zachowujesz Szabatu.
   Świętowanie Szabatu bardzo ułatwia człowiekowi zrozumienie tej fundamentalnej prawdy, jaką jest 6 dniowe stworzenie świata.
   Cejrowski – znany guru katolików uważa, że dzień wcale nie musiał trwać dosłownie jeden dzień, ale mógł to być dłuższy okres.
   Takie absurdy tworzą ludzie, którzy nie mają bladego pojęcia o spisku, bałwochwalcy, którym Bóg zabrał rozum i pogrążył ich w swojej głupocie.
   Także szczerze ci odradzam przebywanie w gronie agenta “Angiego”, Cejrowskiego i całej masy ogłupionych ludzi żyjących w szatańskim matrixie.

   Like

   Reply
   1. Angelika

    Nie chodzi o moja wiarę w młodą ziemię, czy też o 6-dniowe stwarzanie. Zastanawiam się po prostu, co kryje się pod terminem “dzień”. Czy są to 24h, czy jest inna jednostka miary?
    Czy dobrze to np. przetłumaczono z oryginalnych języków. Wystarczy, że napiszesz, iż Bóg stwarzał Wszechświat w 6 etapach i powstaje przepaść poglądowa.Czy można mówić “i nastał wieczór i nastał poranek. Dzień pierwszy” w sytuacji, gdy nie istnieje jeszcze słońce i księżyc (stworzone dnia czwartego) ? Dlaczego nasz dzień liczymy od wschodu słońca, a Izrael liczy dzień od zachodu słońca? No i mieszają w głowie wersety z 2 Piotra 3 :8 lub Psalm 90:4 “Albowiem tysiąc lat w oczach twoich (Boże) jest jak dzień wczorajszy, który przeminął”. Ponadto uważam, że święta nadane przez Boga są schematem jego planów i próbuję zrozumieć Smitah w szerszym zakresie (to przecież temat na czasie).

    (Opanowaną mam znajomość Biblii, ale niestety nie jej rozumienie. Zakładasz, że np. po przytoczeniu przez ciebie dowodów przeciwko Pawłowi mogę zmienić zdanie do moich dotychczasowych poglądów, ale nie stosujesz tego założenia do innej kwestii?
    Ostatnie zdanie jest trochę śmieszne z uwagi na to, że nie mogę się wypisać z tego świata…
    Agenta “Angiego” “poznałam” u ciebie… 🙂 )

    Like

    Reply
    1. Brain Breaker Post author

     No cóż, nie sądzę, aby Bóg stosował taką przenośnię. Powiedz w jakim celu miałby przed nami zataić, że dzień stwarzania, to tak naprawdę o wiele dłuższy czas niż ten, który obecnie mamy? Po co kazał nam obchodzić Szabat od zachodu do zachodu i nazwał ten czas dniem?
     Owszem słońce zostało stworzone później, ale Bóg oddzielił światłość od ciemności już pierwszego dnia.

     Zechcę zauważyć, że jeśli założymy, że ów dzień mógł trwać dłużej, to nie wiadomo w zasadzie jak długo i… co?
     Można próbować to łączyć z teorią wielkiego wybuchu i ewolucji i 15 mld lat. Czy tak trudno połączyć te klocki i zobaczyć dokąd to tak naprawdę prowadzi? Wszystko się zaczyna od podważenia 6 dosłownych dni na rzecz “dni traktowanych w przenośni”. Tak właśnie pierze nam się mózgi, delikatnie, powolutku, aż w końcu nie zauważamy, że lądujemy w satanizmie:
     https://theredbrainbreakerkstian.wordpress.com/2014/07/29/metody-dzialania-szatana-cz-2-malymi-niezauwazalnymi-kroczkami/

     Like

     Reply
    2. Angelika

     Zapomniałam dodać, że Bóg czasami stosuje swojego “dziwnego” przelicznika, dewaluacji, przewalutowania czasu. Bo np. w IV Mój 14:34 karą za 40-dniową niewiarę w Boga miało być 40-letnia tułaczka po pustyni “dzień licząc za rok”, albo w księdze Daniela “tygodnie lat”…

     A skoro już piszę, to dodam, ze częstym błędem jest przedstawianie “czasu” na linii prostej tzw. ości ryby. Czas czy też dzieje świata przedstawione na sinusoidzie ukażą nam bowiem, ze to co już było, znowu będzie; że to co Bóg zachował w Biblii jest schematem, wzorem na to co się wydarzy. Nie mam czasu na wymyślanie przykładów, ale np. 10 plag w Egipcie – plagi apokalipsy, baranek paschalny – Baranek Boży, upadek starożytnego Babilonu – upadek Nierządnicy Babilon…. itd. Wyjątkiem jest np. potop, gdzie Bóg podkreśla, ze akurat to się nie powtórzy.
     I wracając do Paschy, Szabatu, Smitah to nie są tylko święta! To coś mającego w sobie obietnicę urzeczywistnienia się na większa skalę…

     P.S. Idę do pracy w “mój” Szabat… Jestem niewolnikiem mego pracodawcy… Oczekuję na wyjście z Egiptu… 🙂

     Like

     Reply
 12. Jakub Berlin

  Braian co myslisz o tym człowieku? Czy on postradał zmysły tak jak biblia zapowiada? Facet walczy z Źydami, Biblią, wszelkim chsześcijaństwem. Stalin to dla niego największy autorytet. Obejrzyj jego kilka filmików. Oczywiście on chce dla Polski jak najlepiej tylko że moim zdaniem on gówno wie.

  Like

  Reply
 13. Jakub Berlin

  Facet chce chipa dla każdego, wspólne stołówki, pieprzy o słowiaństwie ale słowianie z betonem z PRL – u to nie mieli nic wspólnego. Niekiedy ma rację ale miesza prawdę z kłamstwem

  Like

  Reply

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s