Dobry wykład o Tesli – polecam obejrzeć.

Króciutko:

Ten wpis robię dla początkujących w temacie wolnej energii, niebocentryzmu i Tesli, ponieważ natrafiłem na bardzo doby wykład o Tesli:


 

Aktualizacja 04.2016

Film skasowano z YouTube, okazał się zbyt dobry, ale na szczęście pojawił się ponownie:


Dodatkowo, jeśli ktoś jeszcze nie oglądał innego filmiku “pioruny bogów”,to koniecznie musi zobaczyć:

Połączcie te informacje, a uzyskacie oszołamiający wniosek:

Bóg podtrzymuje cały świat za pomocą prądu. To co obserwujemy na obrotowym niebie to świadectwo sił związanych z przepływem tego prądu. Czyli te wszystkie kwazary, pulsary, supernowe (wymysły satanistów) to tak naprawdę zjawiska o prostej elektrycznej naturze – banalne do zweryfikowania w warunkach ziemskich.

Pierwszy film jest zrobiony dla osób, które nie za bardzo orientują się w fizyce – szczególnie polecam dla początkujących. W 33 minucie jest szczególnie ciekawe miejsce. Dowiadujemy się jaka jest prawdziwa natura prądu: przepływa przez wszystko w sposób ciągły. Dzięki temu Tesla był w stanie produkować nieskończoną ilość wolnej energii.
Tesla po prostu wykorzystywał siłę, za pomocą której Bóg podtrzymuje cały świat.

Gdyby ludzie wiedzieli o tym, że to wszystko chodzi na prąd, to by zadali pytanie:

“Skąd bierze się ten prąd?” To by ich błyskawicznie nakierowało na Boga – szczególnie jeśli by to połączyli z modelem niebocentryzmu.

To są największe tajemnice watykańskich iluminatów, o których absolutnie nie powinnyśmy wiedzieć. Niestety dla nich, prawda wychodzi na jaw dzięki Internetowi.

Kiedy upadłe anioły objawią się nam jako nasi stworzyciele sprzed miliardów lat, wówczas udostępnią nam wolną energię, abyśmy się nabrali na to, że oni są naszymi dobroczyńcami.

Pamiętaj, że ilekroć płacisz za prąd, gaz, ropę, węgiel, to jesteś perfidnie oszukiwany przez iluminatów, którzy stworzyli taki świat, aby cię kontrolować i zmuszać, abyś musiał chodzić do pracy w zamian za papierki, które sami drukują. To powinno być za free.

Warto obejrzeć ten wykład o Tesli, aby dowiedzieć się jak bardzo jesteśmy oszukiwani w szkole na lekcjach fizyki oraz w jak wielkim kłamstwie są utrzymywani systemowi “nałókowcy”. Bardzo podoba mi się sarkazm tego kolesia, który opowiada, że ich dyplomy są gówno warte… 🙂

Jeśli ktoś jeszcze nie rozumie o co tutaj chodzi, to przypominam: Bóg to wszystko bardzo pięknie wyjaśnił w Torze. Zostaliśmy wydani w ręce tych zdiabłasynów za karę. Za to, że odstąpiliśmy od zakonu.

Brain Breaker

Advertisements

19 thoughts on “Dobry wykład o Tesli – polecam obejrzeć.

 1. Szymon Pułkownik

  Tylko czy Nicola Tesla czynił to z wiary w Boga czy po prostu jako naukowiec? Chciałbym wierzyć, że chodził z Bogiem. Jest to bardzo możliwe, bo cały ówczesny świat pseudonauki pragnął uczynić z niego wariata. I tak jest do dzisiaj i będzie do końca.

  Like

  Reply
  1. Brain Breaker Post author

   Nie wiem czy Tesla chodził z Bogiem, wątpię, ale aby to rozsądzić by trzeba poczytać jego dzieła i korespondencję itd.
   Jednak sam fakt, że chciał ludziom dać prąd za darmo, świadczy o tym, że daleko mu było do iluminatów Morgana i spółki.

   Like

   Reply
 2. Irena

  /Gdyby ludzie wiedzieli o tym, że to wszystko chodzi na prąd, to by zadali pytanie:
  “Skąd bierze się ten prąd?” To by ich błyskawicznie nakierowało na Boga – szczególnie jeśli by to połączyli z modelem niebocentryzmu./

  Księga Habakuka 3; 3-4
  3. Bóg przychodzi z Temanu,
  Święty z góry Paran.
  Jego wspaniałość okrywa niebiosa, a ziemia jest pełna jego chwały.
  4. Pod nim jest blask jak światłość,
  promienie wychodzą z jego rąk
  i tam jest ukryta jego moc.

  Liked by 1 person

  Reply
 3. Angelika

  Spotkałam się z twierdzeniem, że Arka Przymierza była jakimś urządzeniem wytwarzającym prąd; poraziła śmiertelnie człowieka, który ją chciał podtrzymać… Ciekawe gdzie ona jest?

  Like

  Reply
  1. Szymon Pułkownik

   Temat Arki Przymierza jest niezwykle interesujący. To najważniejszy Przedmiot Przymierza, że aż nie chcę dopuszczać do siebie myśli, że mogłaby już nie istnieć. Trzeba sprawdzić w biblii, bo nienawidzę gdybać.

   Like

   Reply
  1. Kulfon

   Nie bardzo rozumiem w pierwszym filmiku 53m 30s, tego o tablicy Mendelejewa – czego tam brakuje? dwa rzędy elementów, Jakieś paterny? http://i2.pinger.pl/pgr278/935a7b59001cf0525128df0b/657.png
   O co chodzi?
   A co do tych buraków z dyplomami i pieczątkami z kartofla, to właśnie dzięki nim możemy się tutaj trochę powymądrzać i co najważniejsze to wszystko działa. I żeby nie było to też nie wiem dlaczego prąd płynie z plusa do minusa a elektrony odwrotnie.

   Like

   Reply
    1. Kulfon

     To chyba widać co działa.
     Nie wiem jak Ty ale ja nie widziałem żadnego z urządzeń Tesli opisanych w filmiku (wykład to sporo przeszacowane słowo w stosunku do niego), zresztą jego autor zapewne też nie widział. Ogólnie to chodzi mi o to że autor wyśmiewa się z twórców teorii na bazie której stworzono urządzenia umożliwiające mu choćby kręcenie tego typu historyjek. Szydzi z nich na potęgę a tymczasem nie przeszkadza mu to używać prądu elektrycznego i wszystkich urządzeń nim zasilanych. Rozumiem że patenty itd. Tylko skoro to takie proste i za darmo, dla czego pomimo upływu ponad 100 (autor mówi że prawie 200) lat, nikt nie pokusił się o zbudowanie któregoś z tych urządzeń? Jakoś turkom, chińczykom czy ruskim żadne prawa autorskie nie przeszkadzają w małpowaniu czegokolwiek a gospodarka by zakwitła.

     Like

     Reply
     1. Szymon Pułkownik

      Przecież nie ma patentu bez dowodu. To jest starannie ukrywane, dlatego nie może być na masową skalę, bo masy poznałyby prawdę, czyli wiedzieliby, że ci którzy zajmują się prądem, okazaliby się głupcami i kłamcami.
      Zastanowiłeś się dlaczego tak zwalczano Teslę pragnąc uczynić z niego wariata?
      Prąd działa, ale zastanawiałeś się jak? To może być tylko marna imitacja prądu. Zobacz jakie ma przeogromne wady: niebezpieczeństwo, strata energii i ciepła.

      Like

      Reply
      1. Kulfon

       “Przecież nie ma patentu bez dowodu. ”
       Niczego nie musisz udowadniać – link do procedury patentowej : http://www.uprp.pl/jak-opatentowac-wynalazek-lub-chronic-wzor-uzytkowy/Lead05,152,1700,4,index,pl,text/
       “Zastanowiłeś się dlaczego tak zwalczano Teslę pragnąc uczynić z niego wariata?”
       Prawdopodobnie chodziło o formę przesyłu energii el. nad formą badaną przez Teslę (bez kabla) nie mogło być kontroli, za to kabelek można kontrolować. Kasa, kasa, kasa.
       “Zobacz jakie ma przeogromne wady: niebezpieczeństwo, strata energii i ciepła.”
       Ale jakie zalety!!!! i do tego innego nie mamy.
       A nie zastanawiało Cię to, że skoro elektryczność jest na wyciągnięcie ręki to po co te kolejne patenty Tesli, prace nad pozyskiwaniem energii z piorunów, turbina tak cudownie opisana w filmiku? Tu nie chodzi o to że jest inny, tańszy, bezpieczny prąd tylko o formę jego przesyłu i zarabiania na nim. Chodzimy do do pracy i bierzemy za to pieniądze, niektórzy z nas pracują w elektrowniach a jeszcze inni są ich właścicielami. Nie wszystkim spada manna z nieba. Autor filmiku pofolgował sobie z fantazjowaniem co oczywiście nie umniejsza roli wybitnego Serba. Polecam zapoznanie się z historią wynalezienia telewizji nie pamiętam nazwiska wynalazcy i jego wojny z kompanią radiową RCA. Bardzo podobna jak ta z Teslą.

       Like

       Reply
       1. Brain Breaker Post author

        Kulfonie

        “Prawdopodobnie chodziło o formę przesyłu energii el. nad formą badaną przez Teslę (bez kabla) nie mogło być kontroli, za to kabelek można kontrolować. Kasa, kasa, kasa.”

        Mam pytanie: czy Monsanto też nas truje dla pieniędzy? Czy rozpylają nad nami chemtrails dla pieniędzy? Wypowiedziałem się na ten temat tutaj:

        https://theredbrainbreakerkstian.wordpress.com/2014/12/18/spisek-dla-poczatkujacych-cz-3-nie-slyszalem-czegos-glupszego-niz-to/

        Odpowiedz proszę.

        Ojeneczki…! Nie rozumiesz, że iluminaci, którzy stoją za tym cyrkiem z prądem, czy jakąkolwiek inną dziedziną MAJĄ KASY ILE CHCĄ, BO SAMI JE SOBIE DRUKUJĄ? Po co mieli być coś dla pieniędzy, skoro oni siedzą na pieniądzach?

        Like

        Reply
   1. Brain Breaker Post author

    Szanowny Kulfonie
    Ja też tego nie rozumiem co on tam powiedział, bo nie jestem fizykiem ani chemikiem, ale to nie przeszkadza mi w zrozumieniu istoty rzeczy. Jeśli jest ktoś, kto mógłby to wyjaśnić, to proszę bardzo. Natomiast:
    Nikt nie przeczy temu, że prąd sobie płynie i to wszystko działa. Nie zrozumiałeś idei tego filmu?
    Prąd Tesli to inny “rodzaj” prądu. To drgania, fale. To trzęsąca się galareta i żadne elektrony nie muszą się przemieszczać, aby przesyłać energię – tak jak ma to miejsce w technologii rozpowszechnionej na świecie za sprawą iluminatów zdiabłasynów Morgana i spółki.

    Obie technologie działają. Ale Tesli jest genialna. A ta druga (którą używasz w domu) – narzucona nam przez iluminatów jest czymś, co mógłbym porównać z wpychaniem woza ze świńskim gnojem na Everest.

    Kulfoniku, tak ogarnij się troszkę… 🙂 W zasadzie to miło że wpadłeś na mojego bloga, Czytelnicy się czegoś nauczą dzięki tobie i ja sam.

    Like

    Reply
    1. Kulfon

     „Nie zrozumiałeś idei tego filmu?”

     Idee tego filmu zrozumiałem lecz zupełnie jej nie podzielam,
     Twierdzę że autor filmiku wyciągnął zbyt daleko idące wnioski i na ich podstawie stworzył jakąś teorię a biorąc pod uwagę to że podparł się tablicą mendelejewa i czymś czego tam niema oraz stwierdził że 130 lat to jest tyle samo co 200 lat pomimo że to daje ok. 35% błędu oraz to że wysnuł teorię że skoro był patent to urządzenie działa co naprawdę nie jest jednoznaczne, to cały ten bełkot wydaje się być mało wiarygodny.
     Ja rozumiem że wszystko co przeczy ogólnie przyjętemu stanowi rzeczy na twoim blogu witane jest z radością i niemal sikasz po nogach na wieść o kolejnej tego typu publikacji, to wypadałoby przyjąć postawę choć odrobinę krytyczną do każdego takiego „dzieła”

     „Obie technologie działają. Ale Tesli jest genialna.”

     Tego nie wiesz, a jeśli opierasz się tylko na tym filmiku to współczuję.

     „MAJĄ KASY ILE CHCĄ, BO SAMI JE SOBIE DRUKUJĄ? Po co mieli być coś dla pieniędzy, skoro oni siedzą na pieniądzach?”

     No tak tu masz rację, sama kasa nie wystarczy. Trzeba mieć jeszcze władzę, a nie rzadko i armię a to czasami nie jest jednoznaczne. Choć kasa to podstawa.

     Like

     Reply

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s