Sami chcemy, aby satanizowano nasze dzieci.

Czasami przechodzą mi przez głowę myśli, które potem zapominam i nie potrafię już odtworzyć, a myślę, że są warte zapisania.

Dziś np. pomyślałem o czymś takim.

Pracuję w szkole jako nauczyciel muzyki. Mam styczność z procesem satanizowania dzieci iluminackimi watykańskimi kłamstwami. W każdej klasie stoi globus. Są karmione miliardami lat ewolucji, dinozaurami, które żyły miliony lat temu itd. Ogromna większość dzieci chodzi na religię. Uczone są także diabelskich obyczajów takich jak święta bożego narodzenia czy wielkiejnocy i całej masy czysto pogańskich praktyk ( i to nie na religii, tylko na lekcjach kształcenia ogólnego). W okresie grudniowym cała szkoła żyje jasełkami. Możnaby tu długo wymieniać, bo jest tego sporo.  Naprawdę, na każdym kroku to widać. W jednej z klas znalazłem nawet podręcznik czarowania. Na drugiej stronie…heksagram… To taka fajna zabawa dla dzieci…
Dzieci są uczone, że wszystko z tym światem jest dobrze i nie podejrzewają ani przez chwilę, że są oszukiwane. Nie wiedzą o tym ich rodzice, którzy sami się wychowali w tym satanizmie.

Dzisiejszy świat jest zaprojektowany tak, aby oboje rodzice musieli pracować aby utrzymać rodzinę. Wtedy są zmuszeni posłać dziecko do przedszkola, gdzie już dostaje pranie mózgu. Co ciekawe, kiedyś tak nie było. Czy wiedzieliście o tym, że emancypacja kobiet została wykreowana przez fundację Rockefellera właśnie po to, aby wmówić kobietom, że muszą iść do pracy (aby nie były gorsze niż mężczyźni)? Dowiedziałem się o tym z tego wywiadu:


Z kolei Rocekfeller sam mówi, że nasze dzieci nie są nasze. Są ich. Stały się ich własnością, bo to oni uczą ich sposobu myślenia:

Trudno się z nim nie zgodzić.

Opisałem wam te oczywiste rzeczy, aby zwrócić wam uwagę na to, że w tym wszystkim jedno jest ciekawe:

Szatan tak nam wyprał mózgi, że my ludzie, sami chcemy, aby nasze dzieci były satanizowane. Sami przyprowadzamy jest do szkół. Nie widzimy w tym nic złego, a wręcz przeciwnie. Wykształcenie naszych dzieci traktujemy bardzo poważnie i współdziałamy z szatańskim systemem prania mózgów, którego ofiarami stają się nasze dzieci, tak samo jak my się staliśmy. 

Bardzo często obserwuję twarze rodziców, którzy z taką uznaniem i dumą słuchają tego, jak ich pociechy podlegają szkolnemu procesowi satanizowania. Rodzice tego oczekują. Oni uważają, że to jest coś dobrego, pożądanego. Dopytują nauczycieli, czy ich pociechy się dobrze uczą… Kiedy coś jest nie tak, są zaniepokojeni… Piszę wam to, ponieważ jest to mój chleb powszedni i rzuca mi się to w oczy. Rzuca mi się w oczy to, że rodzice sami zaprowadzają swoje dzieci do świątyni diabła zwanej szkołą. I sami wymagają, aby ich systemowo satanizowano…

To jest coś podobnego do 2 sytuacji:

 1. Pierwsza z nich, to chrzest… Rodzice sami przynoszą dziecko do babilońskiego kapłana by ten je zaczarował. Tutaj to już ich absolutnie nikt nie zmusza. O ile w przypadku uczęszczania do szkoły, mogą się tłumaczyć, bo jest ustawowy nakaz edukacji (choć można go ominąć poprzez edukację domową w pierwszych latach), to jeżeli chodzi o chrzest, to żadnego nakazu systemowego nie ma. 
 2. Druga sytuacja jest analogiczna, bo chodzi mi o np. ” leczenie” raka w systemowych szpitalach. Kiedy rodzice mają chore na raka dziecko, to sami zanoszą je mordercom lekarzom na dalsze podtruwanie zwane chemioterapią. Rodzice muszą podpisać zgodę, że oni się na to zgadzają i w razie powikłań czy nawet śmierci, lekarze są chronieni prawnie. Czyli wygląda to tak, jakby rodzice na własne życzenie podpisywali wyrok na swoje dziecko.

Wracając jednak do tematu szkoły… Zwróćcie na to uwagę. Postawa ludzi nie jest zakotwiczona w prawdzie, gdyby taka była, to szkołę dla swoich pociech traktowaliby jako zło konieczne. Tymczasem szkołę traktują jako fundament bez którego dziecko nie będzie w stanie normalnie funkcjonować w społeczeństwie. Oczekują od szkoły, aby ich dzieci zostały przygotowane do życia w „matrixie”. 

Kiedy obserwuję naiwne twarze rodziców, którzy z dumą słuchają nauczycieli, którzy chwalą ich dziecko, to wtedy sobie myślę:

Jak nisko upadliśmy jako ludzie, że sami się domagamy od diabła, aby przejmował kontrolę nad naszymi dziećmi. 

Jawni sataniści w dawnych i obecnych czasach woleli  (i wolą nadal) dzieci złożyć w ofierze Molochowi, czyli je zabić.
Natomiast to, co robi ogłupiony katolicki motłoch, to w pewnym sensie coś podobnego, bo wystarczy, że zanoszą dzieci do kościółka i do szkółki.
A więc jakby na własne życzenie, oferują swoje dzieci diabłu. Potem wyrwanie takiego człowieka z matrixa graniczy z cudem, bo od małego dostaje potężną indoktrynację. 

I tak to się wszystko kręci. Przerażające. Przygnębiające.

Brain Breaker

Advertisements

32 thoughts on “Sami chcemy, aby satanizowano nasze dzieci.

 1. Szymon Pułkownik

  Z drugie strony w Polsce jest przymus szkolny, ale to skutek. W Stanach jeszcze rodzice mogą wybrać czy oddać dziecko kłamstwu w szkole czy będzie się uczyć w domu. W sumie bez różnicy, bo wiadomo z jakich źródeł uczy się w domu. Chyba, że będzie to mądry rodzic.

  Like

  Reply
 2. Szymon Pułkownik

  Ale Bóg nas wyrwał!

  Przepraszam, bo nie doczytałem. Jako edukację domową masz na myśli przedszkole? Nie słyszałem, żeby można było nieposyłać dzieci do pierwszej klasy; i tak minimum do osiemnastego roku życia.

  Like

  Reply
  1. Brain Breaker Post author

   Nie, można uczyć w domu nawet w pierwszej klasie. Nie wiem do której klasy tak można, ale myślę, że do tak do trzeciej klasy to ma sens, przynajmniej tak bym chciał zrobić ze swoimi dziećmi o ile dożyjemy tych czasów.

   Like

   Reply
 3. Iva

  Do osiemnastego roku życia, każdy rodzic może być wezwany (wyrywkowo to robią) do Urzędu Miasta czy też Ratusza, aby dostarczyć pisemne potwierdzenie, że dziecko uczęszcza do szkoły.

  Like

  Reply
 4. Angelika

  Ciekawie jest z lekcją Religii w szkole.
  Jak ja byłam w podstawówce to wystarczyło, że mama powiadomiła wychowawcę o moim nie uczestnictwie w Religii i już. Teraz, gdy moje dziecko nie chodzi na Religię, to musiałam napisać prośbę o zwolnienie jej z tego przywileju; dyrektor wysyła to do kuratorium i stamtąd wraca info, że się zgadzają…
  De beściarskie czasy 🙂

  Like

  Reply
 5. Jakub Berlin

  HaHa. Ja też jestem nauczycielem muzyki. Od czasu kiedy byłem dzieckiem nic się w szkole nie zmieniło, taka sama patologia i gnojenie prawdziwie wrażliwych, ale kogo to obchodzi.
  Nie wiem Braian czy uczysz w zwykłej szkole czy muzycznej? Ale nauczycielowi muzyki zawsze się najwięcej patrzy na ręce. Bo ludzie w Polsce “grajków” nie szanują, dlatego Polacy są dziadami. Inaczej to wygląda w Niemczech.
  Jeśli chodzi o moje przemyślenia na temat Boga, to słusznie zauważyłeś, że jestem w rozterce, bo ja nie lubie podejmować pochopnych decyzji na tak ważne tematy, dlatego tyle we mnie powiątpiewania.

  Like

  Reply
 6. Jakub Berlin

  A tak przy okazji powiem jak muzyk muzykowi. Bez odpowiednich ukaładów w świecie muzycznym, to można uczyć w szkole albo grać na weselach, to jest max co się w tej branży osiąga. Jeśli się nie ma osoby która cię prowadzi na ścieżce kariery to się ginie.

  Like

  Reply
 7. Jakub Berlin

  No słuchaj Pułkownik skoro Szatan se gada z Bogiem face to face kiedy chce, to to jest gość.
  Na “impreze” w niebie se przylazł i z Bogiem pogadał żeby Hioba zniszczyć, to jest coś.
  Głupi Hiob nawet nie miał pojęcia że jego cierpienie jest efektem zakładu.
  Po co wogóle Bóg się zakładał z istotą która i tak, czy siak idzie na stracenie od samego początku?
  To ja się pytam kto tu tak na prawddę jest stworzony na obraz Boży?
  Dla mnie to wszystko jest za bardzo podejrzane.

  Like

  Reply
  1. Szymon Pułkownik

   nie po nazwisku

   Też tego nie rozumiem jak wielu rzeczy. Może nie rozumiemy, bo jesteśmy aż i tylko ludźmi?

   Like

   Reply
   1. Brain Breaker Post author

    Jak widać poniżej, Jakub także nie rozumie, ale on na podstawie swoich wątpliwości woli … no właśnie… do czego on zmierza?
    Nie pisze z pozycji bogobojnej osoby, a to mnie lekko wnerwia.

    Like

    Reply
 8. Jakub Berlin

  Gdzie się ukrył i za kim Szatan w ST?

  Zagadka rozwiązana:

  2.Sam . 24:1,10  Potem ponownie rozgorzał gniew PANA  na Izraela ,tak iż pobudził Dawida przeciwko nim ,mówiąc  ; Nuże ,policz Izraela i Judę !

  1.Kron .21 ;1 Wtedy wystapił SZATAN przeciwko Izraelowi ,pobudziwszy Dawida do tego ,aby policzył Izraelitów .

  PAN = SZATAN

  Jakieś wątpliwości?

  Like

  Reply
  1. Brain Breaker Post author

   Tak, ja mam wątpliwości jeżeli można…
   Bardzo interesująca sprzeczność. Nie potrafię jej wytłumaczyć. Nie jestem tak naiwny aby sądzić, że z “ST” jest wszystko dobrze.
   Ale ale…
   Czy wobec tego proponujesz uznać, że zakon Mojżeszowy dostaliśmy od diabła?

   Like

   Reply
   1. Ivett

    Odnośnie wersów, które podał “Jakub Berlin”… Wszystko zalezy z jakiego korzystamy tłumaczenia 🙂 Jeśli z katolickiego, czy protestanckiego, to zacytuje fragment piosenki: “wszystko sie może zdarzyć…” 😉 😀 A tak powaznie, zacytuje teraz tłumaczenie prawidłowe, które znajdziemy w tłum Cylkowa, jak i w Nowej Biblii Gdańskiej 🙂

    Najpierw ksiega Kronik: 21, 1 Ale szatan wystąpił przeciwko Israelowi i pobudził Dawida, aby policzył Israela. 2 Dlatego Dawid powiedział do Joaba oraz do przełożonych nad ludem: Idźcie, policzcie Israela, od Beer-Szeby – do Dan, i przyjdźcie do mnie, abym znał ich sumę.

    A teraz 2 ksiega Samuela: 24, 1 I na nowo zapłonął gniew WIEKUISTEGO przeciwko Israelitom, gdy szatan pobudził przeciwko nim Dawida, słowami: Idź! Licz Israela i Judę!

    Jak widac, wszystko jest kwestią źródła, z którego sie czerpie. Róznic jest naprawde duzo. Ostatnio czytając księge Zachariasza, zauwazyłam, ze we wszystkich katolicko – protestanckich znajdziemy słowa: Będą patrzeć na tego, którego przebili, i boleć będą nad nim, jak się boleje nad jedynakiem, i płakać będą nad nim, jak się płacze nad pierworodnym (Zach 12,10) Kiedy czytamy te słowa, od razu kojarzą nam sie z Jezusem Ozyrysem. Jak natomiast brzmi hebrajskie tłumaczenie?: I spoglądać będą ku Mnie przy każdym, którego poganie przebiją i opłakiwać go będą jako się opłakuje jedynaka…. Od razu widac róznice. Takich przykładów jest znacznie wiecej.

    A tu jeszcze taka jedna wzmianka o “Elohim”:
    Ba-reszit bara Elokim et ha-szamajim we-et ha-arec
    Wyraz użyty w tym wersecie na określenie Boga to “Elokim”. Końcówka “-im” sugeruje liczbę mnogą w języku hebrajskim. Jest to zazwyczaj prawdą – liczbę mnogą tworzy się przez dodanie końcówki “-im” (między innymi) do rzeczownika mającego liczbę pojedynczą (temat występujących czasem w temacie oboczności pozostawiamy z boku, bo nie jest istotny dla tych rozważań), np. talmid (uczeń) – talmidim (uczniowie).
    W języku hebrajskim są jednak wyrazy, których liczba pojedyncza ma końcówkę “-im”: coharajim (południe), panim (twarz).
    Dla tych przykładów: by została rozpoznana liczba mnoga rzeczownika, określające go przymiotniki lub zastosowane czasowniki muszą mieć liczbę mnogą. Czasownik bara (stworzył) użyty w tym wersecie ma liczbę pojedynczą (w liczbie mnogiej jest baru), tak więc i rzeczownik Elokim do którego się odnosi ma liczbę pojedynczą.

    Like

    Reply
    1. Brain Breaker Post author

     Bardzo ciekawe informacje Ivett.
     O Zachariaszu wspomniała także Monika:
     https://theredbrainbreakerkstian.wordpress.com/2015/01/17/co-szatan-zrobil-z-biblia-cz-15-czy-izraelici-zabili-mesjasza-falszerstwo-zachariasza-1210/comment-page-1/#comment-2113

     Jestem dumny z tego, że udało mi się tutaj na tym blogu zgromadzić ludzi, którzy wspierają się nawzajem wiedzą i logicznym myśleniem. Razem stanowimy machinę nie do zatrzymania.

     Like

     Reply
 9. Jakub Berlin

  Już teraz wiesz dlaczego we mnie tyle powiątpiewania i rozterek.

  Księga Wyjścia 20, 2–17

  1. Nie będziesz miał BOGÓW cudzych przedemną. Czy są jeszcze jacyś inni Bogowie?
  Myślałem, że jest tylko Jeden Bóg.

  Chciałem Ci podesłać książkę P. Szydłowskiego w pdf ale jej nie ma. Nie wiem czy można jeszcze kupić, tam jest cała masa informacji.

  Z ksiązki Szydłowskiego:

  1. Elohim = bogowie, występuje wyłącznie w liczbie mnogiej.
  2. Jehovah = imię Boga Mojżesza.
  3.Adonai – odpowiednikiem tego słowa w języku geckim i polskim jest Pan. Pan może oznaczać władcę ale także greckiego boga Pana.

  W Biblii jest wielu Bogów, ten który dał dekalog to Bóg Najwyższy (ten prawdziwy)

  Like

  Reply
  1. Brain Breaker Post author

   Szydłowski jak widać nie wie, że jehowa to imię diabła.
   Wiesz jak ma na imię Bóg Izraela? To gratulacje. Bo ja nie wiem.
   Elohim to dla mnie dowód na kabalistyczne machinacje tekstem Tory.
   Nie wiem czy pan Szydłowski wie co to kabała, on daje wiele dobrego, ale niekiedy się ośmiesza.
   W Biblii jest wielu bogów – przykładem jest choćby Jezus czyli Tammuz.
   W “ST” także są ślady ingerencji kabalistów. Zdziwiłbym się, gdyby tego nie zrobili mając ku temu tyle okazji.

   Like

   Reply
   1. Szymon Pułkownik

    Szydłowski to jakiś wariat. Na jednym z filmików wystawił swoją kobietę prawie nagą jak nierządnica. Dodam, że to młoda Azjatka. Nie ufam mu, chociaż nie piszę, że nie raz nie mówi prawdy, nieświadomie lub świadomie. Przez to jego ośmieszanie nie można go traktować poważnie. Sieje kąkol. Trzeba na niego uważać.

    Like

    Reply
  2. Monika

   Ale kim mają być ci inni bogowie? Kim?
   Jest tylko JEDEN Bóg, który stworzył niebo, ziemie i ludzi TEN JEDYNY I PRAWDZIWY! Dla mnie to proste, a nieścisłosci w ST jest bardzo mało, zato NT jest całkowicie sprzeczny, jedna księga z kolejną itd. oraz całkowice niespójny ze ST. Jak czytam ST i go analizuję – mam czytelny obraz wszystkiego co było, tego co mnie otacza oraz coraz bardziej klarowny zarys przyszłych wydarzeń…

   Like

   Reply
 10. Iva

  “1. Nie będziesz miał BOGÓW cudzych przedemną. Czy są jeszcze jacyś inni Bogowie?
  Myślałem, że jest tylko Jeden Bóg.”

  Dobrze myślałeś, jest tylko jeden Bóg. Na przykładzie wersetów z Księgi Amosa widzimy, że sami sobie bogów robili (czynili). W przekładzie Warszawsko-Praskim jest to najbardziej widoczne:
  ((…)nosiliście boga Sakkuta jako króla waszego, i waszego boga gwiazd, Kijjuna, a także wszystkich tych bogów, których sami żeście zrobili!)

  Amosa 5:25-26
  (BW)
  (25) Czy składaliście mi ofiary krwawe i ofiary z pokarmów na pustyni przez czterdzieści lat, domu Izraela?
  (26) Nie! A teraz poniesiecie Sikkuta, waszego króla, i Kewana, obrazy waszych bóstw, które sami sobie uczyniliście.

  (BWP)
  (25) Czyż nie składaliście Mi ofiar i darów przez lat czterdzieści na pustyni wy wszyscy, synowie domu Izraela?
  (26) A przecież wtedy nosiliście boga Sakkuta jako króla waszego, i waszego boga gwiazd, Kijjuna, a także wszystkich tych bogów, których sami żeście zrobili!

  Amosa 5:26
  (BT)
  (25) Czyż nie składaliście Mi żertw i ofiar pokarmowych na pustyni przez czterdzieści lat, domu Izraela,
  (26) a [zarazem] obnosiliście Sikkuta, waszego króla, i Kijjuna, wasze bożki, gwiazdę , któreście sobie uczynili?

  (BG)
  (25) Izaliście mi ofiary i dar ofiarowali na puszczy przez czterdzieści lat, domie Izraelski?
  (26) Owszem, nosiliście namiot Molocha waszego i Kijuna, obrazy wasze, gwiazdę bogów waszych, którycheście sobie naczynili.

  Liked by 1 person

  Reply
 11. Jakub Berlin

  Szydłowski doskonale wie, że jehowa to diabeł. Opisał to w swojej książce. Paweł sam na swoich filmach przyznaje że jest kabalistą. Dekalog Mojżeszowi dał Bóg Najwyższy a ten który kazał Izraelitom przynosić złoto to diabeł. Nie będę się teraz rozpisywał, żeby czegoś nie namieszać, postaram się wysłać skan kilku stron. Ale najlepiej jak kupisz książkę, a gwarantuje ci, że Ci szczęka opadnie na to co on tam pisze.

  http://www.wgp.com.pl/index.php?id_s=269&id_j=pl

  Like

  Reply
  1. Szymon Pułkownik

   Wiesz co to kabała?

   kabała to twór zdjabłasynów
   Kabaliści to jeden z najgorszych gatunków. Zbeszcześcili Słowo Boga czarami. Nawet jej nie dotknę, bo Bóg zakazał zajmowania się czarami, magią. Bardzo wielu judaistów ją wyznaje.

   Like

   Reply
   1. Brain Breaker Post author

    Z drugiej strony babramy się w listach Pawła, który zapewne także był kabalistą.
    Jeśli Szydłowski jest kabalistą, to wiele się wyjaśnia. Idiota godny pożałowania.

    Like

    Reply
 12. Irena

  Zawróćcie do mnie, przestrzegajcie moich praw a dam ci to czego pragnie twoje serce.

  Bóg zawsze błogosławi tym, którzy chodzą Jego drogami i szukają swojego stworzyciela.
  To ludzie bezbożni wymyślali sobie bzdurne tradycje i teorie o Bogu /robiąc sobie bożki/
  I w ten sposób poniżają swojego Boga poprzez bałwochwalstwo.

  Bogu nie są miłe ofiary za łamanie Jego prawa.
  My też nie życzlibyśmy sobie przyjaźni kogoś, kto nas obraża a na przeprosiny
  przynosi nam czekloadki. Myślę, że nie….

  Biblia Warszawska: Psalm 50

  Prawdziwa ofiara

  50:1 Bóg, Wszechmocny Pan, przemówił i wezwał ziemię Od wschodu słońca aż do zachodu jego.
  50:2 Z Syjonu pełnego piękności Zajaśniał Bóg.
  50:3 Bóg nasz przybywa i nie milczy; Przed nim ogień pochłaniający, A dokoła niego sroży się potężna burza.
  50:4 Przyzywa niebiosa z góry I ziemię, aby sądzić swój lud:
  50:5 Zgromadźcie mi wiernych moich, Którzy zawarli ze mną przymierze przez ofiarę.
  50:6 Niebiosa zwiastują sprawiedliwość jego, Ponieważ sam Bóg jest sędzią! Sela.
  50:7 Słuchajcie, ludu mój, będę mówił, Izraelu, będę cię przestrzegał: Bogiem, Bogiem twoim jestem!
  50:8 Ganię cię z powodu krwawych ofiar twoich, Całopalenia twoje są zawsze przede mną.
  50:9 Nie wezmę byka z domu twego Ani kozłów z zagród twoich.
  50:10 Mój bowiem jest wszelki zwierz leśny, Tysiące zwierząt na górach.
  50:11 Znam wszelkie ptactwo gór I moje jest to, co rusza się na polach.
  50:12 Gdybym łaknął, nie mówiłbym ci o tym, Bo mój jest świat i to, co go napełnia.
  50:13 Czyż jadam mięso byków Albo piję krew kozłów?
  50:14 Ofiaruj Bogu dziękczynienie I spełnij Najwyższemu śluby swoje!
  50:15 I wzywaj mnie w dniu niedoli, Wybawię cię, a ty mnie uwielbisz!
  50:16 Lecz do bezbożnego rzecze Bóg: Po co wyliczasz ustawy moje I masz na ustach przymierze moje?
  50:17 Wszak nienawidzisz karności I lekceważysz słowa moje.
  50:18 Gdy widzisz złodzieja, bratasz się z nim, A z cudzołożnikami zadajesz się.
  50:19 Ustom swoim pozwalasz mówić źle, A język twój knuje zdradę.
  50:20 Siedzisz i mówisz przeciw bratu swemu, Znieważasz syna matki swojej.
  50:21 Czyniłeś to, a ja milczałem, Mniemałeś, żem tobie podobny; Karcę cię i stawiam to przed oczy twoje…
  50:22 Pojmijcież to wy, którzy zapominacie Boga, Bym was nie rozdarł, a nie będzie ratunku!
  50:23 Kto ofiaruje dziękczynienie, czci mnie, A temu, kto nienagannie postępuje, ukażę zbawienie Boże.

  Like

  Reply
  1. Brain Breaker Post author

   Tak. Zwróćmy jednak uwagę, że Bóg kazał składać nie tylko ofiary za łamanie Prawa. Są też ofiary dziękczynne, które Bóg lubi. Ale warunek jest taki sam. Bóg nie przyjmuje ofiar od bezbożników. Fałszywi ludzie nie mieli po co ich składać.
   Niektórzy spośród moich znajomych biorą te wersety i próbują udowadniać, że Bóg nie chce ofiar… Tia

   Iva pisała również, że to ludzie sami nawymyślali tych bogów, jednak np. z pism egipskich dowiadujemy się, że sam sposób ich czczenia został ludziom objawiony przez upadłych aniołów. A ludzie mogli sobie wymyślać bogów jakich chcieli. Z resztą nadal to robią. Przykładowo krk co i rusz ogłasza kogoś świętym, a wierni zanoszą do niego modlitwy.

   Problem jest jednak inny, bo tekst Tory zawiera naleciałości pozostawione przez tych odstępców. Jest wiele niuansów językowych i nie tylko (!), które świadczą o tym, że grzebali przy tekście Tory. Tylko tak pobieżnie o tym teraz wspominam. Być może kiedyś nadarzy się okazja, żeby temat zbadać na ile starczy czasu i rozumu.

   Nie jest to jednak w stanie ani troszkę zachwiać moją wiarą w jedynego Boga Izraela. Nie po tym, co do tej pory udało mi się zrozumieć.

   Like

   Reply
 13. Irena

  Psalm 71; 18-19
  71: 18 Toteż i do starości, gdy już siwy będę, Nie opuszczaj mnie, Boże, Aż opowiem o ramieniu twoim temu pokoleniu, A wszystkim następnym o potędze twojej!
  71:19 Sprawiedliwość zaś twoja, Boże, Sięga aż do niebios; Wielkich dokonałeś czynów, Boże, Któż jest tobie

  Like

  Reply
 14. olka

  ksiądz do tych którzy nie chcą uczestniczyć na religii mówi, no chodzcie nic wam się nie stanie i co stalo wam się coś i tak samo na kolędzie ,ciesze że córki nie chcą już chodzić do kościola .

  Like

  Reply
  1. Brain Breaker Post author

   Piszesz skrótami i nie wiadomo dokładnie co masz na myśli.
   Rozumiem, że tłumaczysz córkom to, co zrozumiałaś, ale one są już starsze i nie masz na nie takiego wpływu jak kiedyś?
   Zobaczysz na przykładzie swoich córek jak wielkie pranie mózgu daje matrix i jak ciężko się z niego wydostać. Życzę wam aby to się udało. Twoje córki mają to szczęście, że mają mądrą mamę.
   A księża… eh… szkoda słów…

   Like

   Reply
 15. Girion

  “Rodzice sami przynoszą dziecko do babilońskiego kapłana by ten je zaczarował. Tutaj to już ich absolutnie nikt nie zmusza.”

  Zmusza ich… powiew tradycji. Rodzic, który nie ochrzci dziecka staje sie wyklety przez rodzinę.

  Artykuł mądry, życiowy…

  Like

  Reply

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s