Spisek dla początkujących cz. 10: Metody “leczenia raka” w dozwolone w szpitalach są oszustwem. Jak iluminaci po trupach piorą nam mózgi

Jeśli nie rozumiesz tego, że leczenie raka w szpitalach to morderstwo w biały dzień, a lekarze są nieświadomymi, a także świadomymi mordercami, to nie zrozumiesz o co chodzi w tym wpisie.

Możesz nadrobić swój brak wiedzy, jeśli zobaczysz choćby ten filmik (Cud terapii Gersona):

Jest to tylko pierwszy lepszy z brzegu przykład na to, że jesteśmy oszukiwani przez współczesną medycynę diabła, a nasze ciała mają mechanizm samoleczenia, któremu należy pozwolić działać.

Na początek obejrzyjcie sobie taki filmik:

The Voice of Poland IV – Kasia Markiewicz – „Dreamer” – Przesłuchania w ciemno”

Lubicie spiski? Wszystko co zobaczyliście zostało wyreżyserowane przez iluminata, który płaci za ten program. Postanowił wykorzystać nieszczęście tej kobiety do tego, aby wyprać mózgi widzom, których zapewne było niemało.

Ta kobieta umarła w trakcie trwania IV edycji tego programu i pan iluminat w tym momencie zatarł rączki i nakazał odprawienie rytuału pogrzebowego (czyli koncertu specjalnego):

Jest to przykład na to jak diabeł żeruje na głupocie człowieka nawet po jego śmierci i wykorzystuje ją do prania mózgów osobom żyjącym w matrixie.

Jak to było?

Pani Kasia postanowiła się dostać do tego programu (jak sama przyznała), bo wiedziała, że wkrótce umrze. Iluminaci bardzo się z tego powodu ucieszyli, bo mogli wywołać w widzach uczucie litości i współczucia, które następnie wykorzystano po to, aby ich utwierdzić w tym, że rak jest nieuleczalną chorobą, na którą nie ma lepszego “lekarstwa” niż chemioterapia.

W tym samym celu co jakiś czas robi się we wiadomościach TV wstawkę o jakiejś osobie chorej na raka, ale w tym filmiku, który wskazałem, ten teatr diabła jest tak bardzo widoczny, że stwierdziłem, że muszę wam go pokazać.

Zaśpiewała bardzo słabo, ale nie ważne… Pan iluminat stwierdził, że musi ją mieć w programie, wobec tego, zrobił spotkanie z “żyri” i poinformował ich, że ona ma przejść dalej. To co powiedziała Steczkowska to normalny żart. Zauważyliście, że jak szanowne “żyri” się odwracało, to po ich twarzach było widać, że wiedzą co jest grane? Steczkowska niby przypadkowo zapytała o trudną sytuację tej dziewczyny…

Szkoda gadać. Było to tak jawne, że dla osób początkujących w temacie zapewne będzie to bardzo pouczające.

Brain Breaker

Advertisements

2 thoughts on “Spisek dla początkujących cz. 10: Metody “leczenia raka” w dozwolone w szpitalach są oszustwem. Jak iluminaci po trupach piorą nam mózgi

 1. Szymon Pułkownik

  A masy i tak się podniecają nie mając o niczym pojęcia, bo: “jacy oni dobrzy, pozwolili chorej dziewczynie spełnić ostatnienmarzenie przed śmiercią.”

  Nawet nie wiem czy może mi być jej żal.

  Może skumplowała się z illuminatami. W tym programie “żiri” to zaprzedane dziwki, sędzią był jawny czciciel diabła zwany Nergalem, a obecnie ocenia też taki koleś: http://e1.pudelek.tv.sds.o2.pl/41615a4c1ff823fd06b81df725dff91133165b01

  Like

  Reply
 2. Monika

  Bardzo dobry materiał ukazujący czym naprawdę jest nowotwór, medyczny sposób do walki z nim, mammografia, geny BRCA, programy do walki z rakiem piersii td., oraz… głupotę Angeliny Jolie, która usunęła dwie zdrowe piersi podobnie do milionów oszukanych kobiet na świecie poddających się chemioterapii lub chirurgii onkologicznej … http://wolna-polska.pl/wiadomosci/prawda-o-raku-epizod-2-napisy-plrak-piersi-hormony-rak-skory-i-olejki-eteryczne-2015-12

  Like

  Reply

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s