Liczba nieszczepionych dzieci świadczy o katastrofalnej świadomości Polaków, czyli o sile matrixa.

W tym wpisie kontynuuję wątek, który zacząłem tutaj:

https://theredbrainbreakerkstian.wordpress.com/2015/08/22/izajasz-1021-resztka-nawroci-sie-resztka-jakuba-do-boga-mocarza/

Mój internetowy znajomy podesłał mi link, który dał mi do myślenia:

http://fakty.interia.pl/polska/news-wysokie-kary-za-brak-szczepien-rodzicom-moze-grozic-do-50-ty,nId,1917184

W ubiegłym roku (2014) było w Polsce 12 tysięcy nieszczepionych dzieci.

12 tysięcy. To mało czy dużo? Jaka jest świadomość Polaków? Ilu z nich wie o istnieniu matrixa?

Idźmy dalej. A ilu z tych, co nie szczepią dzieci pomyśleli o co w tym tak naprawdę chodzi i sięgnęli po Biblię? W ogóle to pierwsze pytanie powinno być inne: Ilu z nich wie, że szczepienia to element depopulacji? Kolejne: ilu z nich wie o iluminatach? Ilu wie, że watykan stoi za tym procederem? A dalej: ilu z nich to newageowcy? Tak można mnożyć i mnożyć pytania, a w efekcie wśród nich panuje cała masa różnych światopoglądów.

Mnogość postaw jakie przyjmują ludzie, ale już po odkryciu matrixa także mnie zadziwia. Nie dość, że odkrywa go znikoma część z nas, to wśród tych odkrywców istnieje tyle różnych nisz, że jest to dla mnie bardzo zastanawiające.

Szczególnie gorszą mnie chrześcijanie, którzy wiedząc tak wiele nie potrafią przeskoczyć bariery jezusa i rozpoznać w nim biblijnego Baala. W efekcie modlą się do Baala. Jest to dość przytłaczające.

Moją stronę odwiedza dziennie tak powiedzmy 70 – 100 osób. To mało czy dużo?

To wszystko razem sprawia, że świadomych ludzi, którzy wyciągają prawidłowe wnioski jest mniej niż resztka, o której prorokował Izajasz. Jest to resztka resztki. Myślę, że to jest za mało i poczekamy jeszcze na tę przepowiedzianą resztkę. Wielu z nich zapewne jeszcze żyje w matrixie.

Kiedy sobie przemyślałem liczby, to zrozumiałem dlaczego jestem samotny jak palec i w realu nie mam wokół siebie nikogo świadomego. Z jednej strony mnie to bardzo męczy, bo chciałbym aby moje dzieci znały normalnych niezsatanizowanych rówieśników, a z drugiej mam świadomość, że… no właśnie. Jestem wyjątkowym człowiekiem, skoro w tak krótkim czasie zrozumiałem tak wiele. Nie wiem czy się z tego cieszyć czy smucić.

Eh

Jeszcze jedno. Ja nie uzurpuję sobie posiadania monopolu na zbawienie, ale jestem pewien, że idę właściwą drogą i jest to w polskim necie pionierskie przedsięwzięcie i z tego powodu liczba osób odwiedzających moją stronę jest DLA MNIE w pewnym sensie, w obecnym momencie statystycznie miarodajna.

Myślę, że świadomość Polaków można przełożyć statystycznie na świadomość pozostałych ludzi na świecie posiadających dostęp do internetu.

I wracając do tematu szczepionek, to mówi się, że coraz więcej osób nie szczepi dzieci, ale te liczby są i tak śmiesznie małe. To uświadamia mi jak mocny jest matrix. Ciekawe co by było, gdyby tych osób było znacznie więcej. Pewnie by wywołali epidemię i nakazali przymusowe szczepienia. To jest jednak czyste gdybanie, bo Bóg też ma coś tutaj jeszcze do powiedzenia i wierzę, że uchroni moje (a także innych świadomych ludzi ) dzieci przed upośledzeniem.

Pozostaje mi zatem czekać, aż Bóg wyciągnie z matrixa prorokowaną przez Izajasza resztkę, która na dzień dzisiejszy według mnie jest zbyt mała, aby to mogło się odbyć szybko. Ale to tylko moje zdanie.

Brain Breaker

Advertisements

10 thoughts on “Liczba nieszczepionych dzieci świadczy o katastrofalnej świadomości Polaków, czyli o sile matrixa.

 1. Iva

  Mam córki, dorosłe. Z jedną z nich próbowałam rozmawiać na temat szkodliwości szczepień, popatrzyła na mnie jakbym się z sufitu urwała. Co taka dewota która czyta Biblię może wiedzieć, tak sobie chyba pomyślała. Szkoda tylko, że nie pamiętała o tym, że ja kościół omijam szerokim łukiem. Niektórym choćbyś łopatą kładł do głowy nie pojmą, że żyją w matrixie. Tak samo jest z moim mężem, wysłucha co mam do powiedzenia, pokiwa głową i spływa to po nim jak po kaczce woda.
  Co do rodziców którzy jednak szczepią dzieci. Po tych wszystkich nagłośnionych skandalach z odbieraniem dzieci, widać to mają przed oczami. Sądzę, że te pokazówki są celowo robione. Jak utrzymać karność wsród niewolników? Pokazać im kto jest panem. Bitemu psu wystarczy kij pokazać. Nie dość, że zapłacą bardzo wysoką karę, to jeszcze państwo może im odebrać dziecko. Powód do tego zawsze się znajdzie, jak nie muszki owocówki w domu, to tusza matki.

  “Szczególnie gorszą mnie chrześcijanie, którzy wiedząc tak wiele nie potrafią przeskoczyć bariery jezusa i rozpoznać w nim biblijnego Baala. W efekcie modlą się do Baala. Jest to dość przytłaczające.”
  Bukiecik: http://detektywprawdy.pl/2015/11/07/zamieszanie-z-boskoscia-jezusa/

  “Pewnie by wywołali epidemię i nakazali przymusowe szczepienia.”
  Wcale by mnie to nie zdziwiło, sanepid od jakieś czasu ma do tego uprawnienia. Dodatkowo w naszym kraju jako jedynym na świecie szczepienia są obowiązkowe. Jak mnie pamięć nie myli, to któryś z niemieckich lekarzy mówił o tym i nazwał to nawet po imieniu, czym mnie zaskoczył.

  “Moją stronę odwiedza dziennie tak powiedzmy 70 – 100 osób. To mało czy dużo?”
  Jak na poruszane tutaj tematy to dużo. Przecież musieli by się potem plebanowi spowiadać z czytania tych herezji i pokutować klepiąc mantrę przed ołtarzem. 😀

  “Pozostaje mi zatem czekać, aż Bóg wyciągnie z matrixa prorokowaną przez Izajasza resztkę, która na dzień dzisiejszy według mnie jest zbyt mała, aby to mogło się odbyć szybko. Ale to tylko moje zdanie.”
  Zbyt mała, bo to tylko resztka.

  Like

  Reply
  1. Brain Breaker Post author

   Bardzo się zgadzam z tym stwierdzeniem, że nie da się przekonać kogoś na siłę do poszukiwania Boga i prawdy.
   Kiedy się nawracałem 2 lata temu i zaczynałem częściowo rozumieć odstępstwo krk, to wydawało mi się, że wytłumaczę to całej rodzinie 🙂
   A do dziś nie udało mi się to z nikim.
   Mam siostrę w USA, która pojechała tam w latach 90 tych i została… Był to już okres szeroko zakrojonych działań redukcji populacji.
   Zaszła w ciążę i jadła żarcie ze zwykłego sklepu, a potem okazało się, że córeczka jest uczulona na większość pokarmów i reaguje na nie bardzo groźnie.
   Z kolei jej synek ma zespół Aspergera (coś podobnego do autyzmu – również wywołane szczepieniami). Moja siostra wie dużo o Monsanto itd., ale uważa, że to wszystko robią dla pieniędzy.
   Do pewnego momentu starałem się tłumaczyć, ale odpuściłem, bo zobaczyłem, że nie mam szans przebicia się przez beton matrixa.

   Potrzebowałem tego, aby zrozumieć, że na siłę nikogo nie przekonam do wyjścia z matrixa. Nie zmienia to jednak faktu, że głupota ludzi mnie gorszy.

   Like

   Reply
 2. Szymon Pułkownik

  dwanaście, symboliczne jak Dwanaście Pokoleń

  Były już próby zastraszania resztki: ebola ptasia grypa, świńska grypa. W laboratoriach mają już stworzony cały arsenał. Na końcu mogą kłamać, że: “Jak jesteś zdrowy, to musi być z tobą coś nie tak, bo wszyscy chorują.”, czyli dostaniesz: “szczepionkę” przeciw zdrowiu. Tak jak teraz, tylko w pełnej opcji, aby twoja odporność została powalona na ziemię jak Prawda.

  Like

  Reply
 3. Roman

  Niestety to co piszecie to prawda. Jest jeden podstawowy warunek poznawania Prawdy=Boga=Stworzyciela musi On być na pierwszym miejscu w życiu (przed samym sobą, żoną, dziecmi, rodziną, pracą itd.).
  Ludzie nie poznają Go ponieważ nie są w stanie zmienić swoich przekonań o Nim i są od najmłodszych lat okłamywani i nie potrafią albo nie chcą sobie tego uzmysłowić, albo się z tym zmierzyć.
  No i wszędzie dział super technika szatana mieszania prawdy z kłamstwem to jest jego technika która się sprawdza od początku. Taki prosty przykład; nie raz w kościele katolickim słyszałem że Bóg musi być w naszym życiu na pierwszym miejscu (prawda) tylko jakiego oni nam Boga głoszą i podają (fałsz) tu z kolei sprawdza się przysłowie ‘”diabeł tkwi w szczegółach”.
  Szatan to wielki spryciarz, który nas pokona bez problemu jeśli sami chcemy stawić mu czoła, jeśli natomiast będziemy chodzić z Bogiem Izraela (wypełniać jego prawo) to mamy takiego wielkiego sprzymierzeńca że ten kłamca traci cały swój potencjał, i jego wielopoziomowe kłamstwa nie mają już nad nami mocy.

  Like

  Reply
 4. Joanna

  ”Kiedy sobie przemyślałem liczby, to zrozumiałem dlaczego jestem samotny jak palec i w realu nie mam wokół siebie nikogo świadomego. Z jednej strony mnie to bardzo męczy, bo chciałbym aby moje dzieci znały normalnych niezsatanizowanych rówieśników, a z drugiej mam świadomość, że… no właśnie. Jestem wyjątkowym człowiekiem, skoro w tak krótkim czasie zrozumiałem tak wiele. Nie wiem czy się z tego cieszyć czy smucić.”
  Pozwolę sobie przytoczyć cytat, bo odnoszę się do niego.

  Zsatanizowane dzieci? Jak to brzmi!? A czy nie każdy podlega działaniom szatana? Autor czyżby był w 100 % wolny od wpływów złego? Ja tu widzę już dwie ”nieczyste” myśli w wypowiedzi pana autora. Pierwsza zawiera się w megalomańskim stwierdzeniu o absolutnej jego wyjątkowości , druga nacechowana jest pogardą do drugiego człowieka -człowieka ”zsatanizowanego”. Tak pół żartem, pół serio 😉

  Pozdrawiam i poza tematem- zapraszam na stronę szlachetnapaczka.pl. Od soboty otworzyliśmy bazę rodzin. Jestem wolontariuszką tego projektu, więc można u mnie zaczerpnąć informacji.

  Like

  Reply
  1. Szymon Pułkownik

   Czy to nie był wpis, by tylko zaśmiecić tym, co robisz?
   “szlachetna” paczka to twór klechy związany z czczeniem diabła, czyli 24-25. grudnia
   Znasz wcześniejszą nazwę tego “projektu”? caritas już im nie wystarcza.
   Watykan się z was śmieje. Nazywają was: “wolontariuszami”, a jesteście niewolnikami, sługami, a oni nawet palcem nie kiwną, aby uczynić dobro. Mają tyle mamony, że od razu mogliby ją obdarować cały świat, ale tego nie uczynią. Nie widzisz kłamstwa, obłudy? Spójrz na ich pałace. Nie czynisz nic dobrego. Może pragniesz pomagać, ale u nich tego nie znajdziesz. Szataniście owsiakowi też dajesz zarobić?
   to wszystko teatr diabła
   Współcześnie to się nazywa PR.

   Like

   Reply
   1. Joanna

    Wcześniejszej nazwy nie znam, dopiero od dwóch lat tam jestem. Jaka to była? Nie chciałam zaśmiecać, to było dodatkowo dopisane, poza tym co chciałam powiedzieć. Mnie też irytują reklamy.
    Wiem, Watykan ma wielkie skarbce, ”liznęłam” co nieco tajnych/poufne informacji o aferach zw z bankiem watykańskim, homoseksualizmem wśród najwyższych hierarchów i wiele wiele złego. Rozumiem. A więc mówisz, że Watykan mógłby obsypać złotem cały świat, ale tego nie czyni. No cóż?
    A co TY zrobiłeś dobrego dla innych? Gdyby jednak Watykan sypnął groszem myślisz, że już to by wszystko załatwiło?
    Przykładowo, co ze staruszkiem co ledwo nogami powija, który przeżył walki z UPA, całe te trudne lata powojenne i na koniec został sam i nikt go nie odwiedza, no nikt, najwyżej urzednicy z MOPSu. No i jak przyjdą do niego wolontariusze ( zazwyczaj są to młode osoby kolo 20 lat) porozmawiać i on im opowie o swoim życiu, o swoich doświadczeniach, zrobi im żywą lekcję historii, powie w czym potrzebuje pomocy to powiedz mi czy to naprawdę nic dobrego?
    Takie spotkania ubogacają szczególnie te młode osoby, które żyją ”nowym kawałkiem katy perry, modnym ciuchem czy smartfonem”. Możliwość dotarcia osobiście do drugiego człowieka to coś co umożliwia ten wolontariat. Bez tej zorganizowanej akcji bym na pewno sama z siebie nie zrobiła tego, dlatego doceniam ten właśnie projekt.

    Oczywiście świat nie jest czarno-biały i taka Szlachetna Paczka to też nie kryształ bez skazy. Juz sam fakt, że stowarzyszenie Wiosna ( organizator) działa jak korporacja ( tak tak pijar i te sprawy), że współpracuje m.in z koncernem BP Rotshilda ( czy Rockefelera?), a sam ks Stryczek jest niestety ”wiekim przyjacielem wielkiego biznesu”. To już mówi za siebie, ale czy oznacza, że należy jednoznacznie potępić wszystlkich zaangażowanych w tę akcję ludzi? Poznałam tam wspaniałe osoby. Różne. Część z nich to osoby wierzące rozczarowane teraźniejszym kościołem katolickim.

    Nie, w orkiestrze nie biorę udziału, bo samo zbieranie pieniędzy to nie to samo i jest dużo niejasności wokół tego. Wspomagam akcje na rzecz konkretnych osób, np ostatnio moją znajomą po udarze mózgu.

    Like

    Reply
    1. Szymon Pułkownik

     Joanno, wyznawcy papieża nawet nie słuchają słów Biblii, a w tym przypadku Jezusa: “Baczcie też, byście pobożności swojej nie wynosili przed ludźmi, aby was widziano; inaczej nie będziecie mieli zapłaty u Ojca waszego, który jest w niebie. Gdy więc dajesz jałmużnę, nie trąb przed sobą, jak to czynią obłudnicy w synagogach i na ulicach, aby ich ludzie chwalili. Zaprawdę powiadam wam: Odbierają zapłatę swoją. Ale ty, gdy dajesz jałmużnę, niechaj nie wie lewica twoja, co czyni prawica twoja. Aby twoja jałmużna była ukryta, a Ojciec twój, który widzi w ukryciu, odpłaci tobie.”

     Nazywali się: “Świąteczna paczka”. Chyba nie muszę pisać, że to święto nie ma nic wspólnego z Bogiem. Zmienili nazwę, aby była ateistyczna? Jak pomagam, to nie chcę brać udziału w systemie tego świata. Sama widzisz, że to wszystko teatr, a śmietankę spijają świadomi czciciele diabła. Zobacz jak wyglądają i żyją księża i porównaj to z niby celami caritasu. Gdyby ten ksiądz od paczki chciał działać poza systemem, to nie mógłby na taką skalę. Nie pomaga on ofiarom pedofilii, co jest odwracaniem uwagi od zgnilizny Rzymu. Nie chcę być wykorzystywany. Doceniam, że pragniesz czynić dobro. Pozdrawiam cię.

     Like

     Reply
  2. Brain Breaker Post author

   Joanno

   Określenie “zsatanizowane” jest jak najbardziej na miejscu. Wszyscy żyjemy w diabelskim świecie, ale nie wszyscy jesteśmy zsatanizowani,
   Owszem mam pogardę dla pewnej grupy zstatanizowanych ludzi – dla tych, którzy usłyszeli, że żyją w kłamstwie, ale nie chcą poznać prawdy.

   Kiedyś jak jeszcze byłem w matrixie to postawiłem sobie jedno kluczowe pytanie:
   “Dlaczego nie dowiedziałem się o Monsanto z ambony od mojego proboszcza”?
   Od tego się zaczęło. Uważam, że jest to bardzo dobre pytanie. To było przyczyną mojego wyjścia z matrixa.
   Jestem człowiekiem wrażliwym na zło i dociekliwym. Postawiłem swoje życie na głowie kiedy zaczynałem rozumieć kłamstwo w jakim żyłem. To wszystko razem sprawia, że czuję się kimś wyjątkowym.

   A co do twojej szlachetnej paczki, to nie skorzystam, bo widzę to podobnie jak Szymon.

   Like

   Reply

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s