Ogłoszenia parafialne

Naszło mnie ostatnio kilka myśli, które zbiorę w tym wpisie, choć dotyczą one nieco różnych spraw.

Pierwsza rzecz dotyczy wizyt agentów na moim blogu. Nie pokazuje wam wszystkich komentarzy, które mi spływają, bo niektóre z nich to jawne draństwo.

Mam tutaj apel do wszystkich agentów, którzy namiętnie próbują ugryźć kawałek tortu, a następnie zostawić po sobie wielkie śmierdzące gówno:

WYNOCHA STĄD!

Nie próbujcie swoich sztuczek.

Ostatnio pisał pewien zacny gość, który uważa, że Mojżesz był kabalistą, posługujący się kabalistycznym terminem “is ra el”. Nie pokazuję tego rodzaju komentarzy, żeby nie robić tutaj śmietnika, ale mam wiadomość do autora tego komentarza oraz wszystkich, którzy myślą podobnie:

Twierdzenie, jakoby Mojżesz był kabalistą jest… wymysłem…kabalistów!

Więcej nie będę pisał na ten temat, bo szkoda mi palców.

W ogóle przy tej okazji mam wiadomość dla wszystkich zacnych gości odwiedzających mój blog. “Zacnych” czyli takich, którzy negują Boga Izraela i próbują przemycić swoje diabelskie wypociny:

Nie będę z wami dyskutował, bo żenujecie mnie. Jesteście albo agentami, albo bezrozumnymi betonami. Żeby było jasne:
Każdy kto neguje Boga Izraela nie ma po co tutaj się udzielać, chyba, że chce otrzymać słowny strzał w pustą głowę.

Aby w dzisiejszym świecie negować Boga Izraela trzeba być co najmniej idiotą, ale bardzo często w ślad za tym idzie genetyczne pochodzenie od upadłych aniołów.

Niektórzy zacni goście liczą na to, że skoro obaliłem “NT”, że uda się obalić tutaj także “ST”. Dlatego wyjaśnię wam, że o ewentualnych manipulacjach w “ST” będę rozmawiał jedynie z ludźmi, którzy boją się Boga Izraela i zachowują Prawo. Rozmowy z pozostałymi osobami mijają się z celem. Radzę wam udać się raczej na stronkę racjonalista.pl pana masona Agnusiewicza. Tam będziecie mogli wykazać się swoją głupotą bez przeszkód.

Druga rzecz o której chcę napisać dotyczy mojej sytuacji. Coraz bardziej zaczynam rozumieć co mi się przytrafiło w ostatnich kilku latach.  Ponieważ ostatnio urodził mi się drugi syn, a także dużo pracuję zawodowo, efekt jest taki, że nie mam wiele czasu na myślenie.

Wobec tego nie piszę nowych artykułów tak często jak kiedyś i nie są one tak konkretne (poparte innymi źródłami pisanymi – bo nie mam kiedy tych źródeł czytać). Wpadłem w wyścig szczurów, tzn. w ciągu tygodnia nie mam kiedy myśleć i czytać – muszę zarobić papierowe pieniążki drukowane przez iluminatów, aby móc utrzymać rodzinę.

A więc moja sytuacja jest bardzo podobna do sytuacji statystycznego Polaka. Widzę teraz na sobie, jak działa matrix i dlaczego tak mało ludzi z niego wychodzi. Ludzie nie mają czasu na wyjście z matrixa (pomijając to, że mało kto w ogóle jest do tego zdolny mentalnie).

Skoro tak jest, to rozumiem wagę tego, co przytrafiło mi się w ciągu poprzednich 2-3 lat:  Bóg tak zaplanował i zorganizował moje życie, że dał mi dużo czasu na myślenie. Dziś mogę być tylko dumny, że nie zmarnowałem tego czasu.

No i trzecia rzecz.
Skończyłem ekonomię na uniwersytecie masona satanisty Kopernika. Ostatnio  zaczęło do mnie docierać, na czym polega największe pranie mózgu, jakie dostają studenci kierunków finansowych. Już nawet nie chodzi o to, że nie mówi im się, że koniunktura zależy od tego, ile pieniędzy wprowadzą do obiegu iluminaci. Chodzi o to, że wielokrotnie powtarza się bez zająknienia, że: “Banki centralne pożyczają pieniądze na procent bankom komercyjnym, a także rządowi”.

Pamiętam, że jako student nigdy nie pomyślałem nad konsekwencjami tego procederu. Nigdy nie zapaliło mi się czerwone światełko. Nie skojarzyłem ze sobą tak oczywistych faktów:

Skoro bank centralny drukuje i pożycza pieniądze na procent, to oznacza, że bank centralny posiada faktyczną władzę nad ludźmi, nad całymi narodami. Bank centralny odpowiada za to, że rośnie dług publiczny, ponieważ pobiera odsetki za pieniądze, które drukuje. Jeśli jadę dziurawą drogą, na którą rzekomo nie ma pieniędzy w budżecie, to jest to efekt działań banku centralnego.

Niby to takie oczywiste, ale studentom takie myśli nigdy nie przychodzą do głowy. Tak jest zbudowany system prania mózgów.
Studentom się mówi, że bank centralny dba o dobrą koniunkturę w gospodarce.

To jest własnie największe kłamstwo, jakiego nauczyłem się będąc na studiach.

To tyle.

Aha, byłbym zapomniał… Przypomnę tylko, że cały świat posiada dług publiczny. Wszystkie państwa z wyjątkiem jednego… Watykanu! Wniosek? Cały świat jest zadłużony w Watykanie.

Brain Breaker

Advertisements

45 thoughts on “Ogłoszenia parafialne

 1. Monika

  Drogi Brain. Bóg Cię pobłogosławił drugim synem, zapewne wychowasz swoich dwóch synów na wyjątkowych ludzi chodzących Bożymi ścieżkami.

  Jakże cudownie, że nie zmarnowałeś swojego czasu i pracowałeś tak sumiennie i owocnie nad swoim blogiem, który to jest skarbem na drodze poszukiwaczy Boga Wiekuistego i prawdy. Wielkie dzięki i niech Ci Bóg wynagrodzi! Jesteś moją inspiracją i zapewne wielu innych też i jeszcze wielu w przyszłości. Będę się modlić do Boga, żebyś znalazł czas na prowadzenie bloga pomimo wielu dodatkowych zajęć.

  Pozdrawiam Ciebie i Twoją wspaniałą rodzinę.

  Like

  Reply
  1. Angelika

   Miałam pracę zaliczeniową z Globalizacji zatytułowaną “Czy Aldous Huxley jest prorokiem przyszłości? Rozważania na podstawie powieści Nowy Wspaniały Świat”
   Lektura obowiązkowa dla budzących się z matriksa 🙂
   Hasła propagandowe są suuperr…
   np. Wszyscy w państwie, nikt poza nim, nikt przeciw niemu.

   Wolność jest nieefektywna i przykra. Wolność to okrągły kołek w kwadratowej dziurze.

   Ludzie wierzą w Boga, gdyż zostali uwarunkowani na wiarę w Boga.

   Moją pracę zakończyłam cytatem pani Szymborskiej z wiersza “Utopia”

   “Mimo powabów wyspa jest bezludna,
   a widoczne po brzegach drobne ślady stóp bez wyjątku zwrócone są w kierunku morza.
   Jak gdyby tylko odchodzono stąd i bezpowrotnie zanurzano się w topieli.
   W życiu nie do pojęcia.”

   NWO? Uciekać!!!

   Like

   Reply
   1. Szymon Pułkownik

    Tez nie czytałem. Zwróciłem uwagę na okładkę tej w linku. Już w 1932 ten autor opublikował książkę pod tytułem: “Nowy wspaniały świat”.

    Like

    Reply
 2. Angelika

  A jeszcze cuś, skoro tu jezdem 🙂
  Czy zna ktoś odpowiedz na pytanie, dlaczego w Księdze Henocha jest mowa o imieniu Pana Duchów, ale owo imię nie występuje?
  Imię Boga “zagubiło się” się w Piśmie Świętym pod postacią tetragramu JHWH i nie odnalazło się w żadnym apokryfie, który mógłby być dzięki temu bardziej wiarygodny…
  Henoch z pewnością znał owo imię. Dlaczego nie podał?

  Like

  Reply
 3. Janek

  Odnoszę wrażenie BB,że pisujesz artykuły na Wolnej Polsce.Podpisujesz się tam jako kk.Kubika i Mariusza znam i mam do nich zaufanie po mimo,że błądzą w temacie.Z tobą jest problem,nie ujawniłeś się publicznie czyli jesteś drobnym agentem.Nie badasz Biblii,ty masz z góry ustalony tok działania.Świetnie obaliłeś bzdurny NT.Starannie natomiast i z góry ustalonym planem ustawiasz torę jako nową przyszłą religię bez żadnych ale.Oboje wiemy ,że Bóg ten który nie miał początku i jest jedynym źródłem miłości nienawidzi jakiejkolwiek religii i nigdy nie wybrał israela ani innego lucyferiańskiego nasienia na naród wybrany.Prawda o twojej prawdzie doprowadza cię szału bo masz syjonistyczny rozum.Twoim bogiem jest jhwj czyli jezus.Wy wszyscy lubicie jak dużo krwi płynie,lubicie się babrać krwią,mazać nią wasze ołtarze i pić z pucharu ciepłą krew proroków.Żyje w nadziei,że sami się wytępicie tak jak zapowiedział to Bóg.

  Like

  Reply
  1. Brain Breaker Post author

   Masz zaufanie do Mariusza…? Bez komentarza.

   Razem z tobą na moją stronkę zawitali inni koledzy, którzy negują Boga Izraela i Torę. Napisali kilka komentarzy, których nie puściłem. Twoich też nie puściłem. Dlaczego?
   Nie będę rozmawiał o Bogu z ludźmi, którzy Go negują. Napisałem to powyżej jako komunikat aby to było jasne. Nie mam na to zdrowia. Męczcie się ze sobą sami.
   Twoja teza odnośnie mojego pisania na wolnej polsce jest całkowicie nietrafiona.
   Nie jesteś pierwszym, który mnie posądza o bycie agentem.
   Nie żałuję, że się nie ujawniłem. Otrzymuję prowokacje od chrześcijan, którzy podobno kochają swoich nieprzyjaciół, a jednocześnie chcieliby mnie dosłownie skopać. Skończone durnie, błazny diabła jezusa.

   Nie rozróżniasz syjonizmu i kabały od Tory. Lipa panie kolego.

   Like

   Reply
 4. Janek

  Zarzucasz mi,że nie rozróżniam syjonizmu i kabały od tory,śmieszne przecież tam nie ma różnic.Ofiary i krew a kabała bez ofiar nie działa.Zastanów się:co to za bóg który potrzebuje ceremonii z ofiar i w dodatku z ludzi i nie udawaj że Eleazar z Mojżeszem nie oddawali na ofiare ludzi z goim.Moge zasypać ci forum wersetami o ludzkich ofiarach.Na pewno wiesz co znaczy cherem.W ogóle napisz swoją definicję boga bo bogów jest wielu,elohim użyte w ks.Rodz. to jest liczba mnoga.Dla mnie Bóg prawdziwy,który nie miał początku nie jest alfa ani omega bo alfa i omega to stworzenie pierwsze i jest nim szatan najstarszy byt który stwarzał kopie bytów dlatego rości sobie władzę nad wszystkim.Bóg jest niewidzialny i nigdy się nie ukazuje i nie mieszka w niebie jak to idioci myślą.Niebo stworzył na mieszkanie dla bytów niewidzialnych nie ma imienia bo jest Bogiem Stwórcą wszystkie stworzenia mają nazwe także przykazanie żeby nie nadużywać imienia bożego nie tyczy się Boga Stwórcy tylko diabła.Bibla nie kłamie bogiem israela jest jhwh czyli wiadomo co uStronga napisane.Widzisz Brain przed potopowi słudzy boży nie mieli prawa danego przez bandyte i kabaliste mojżesza i traktowani byli jak przyjaciele Boga.Pojawił się zbrodniasz Mojżesz i zaczoł się pogrom i trwa w najlepsze do dzisiaj a syjoniści żeby się rozpoznać kaleczą sobie siusiaki na wzór Kronosa a Jeremiasz pisał że banda zwyrodnialców zamiast serca to siusiaki sobie okaleczyli bo syjoniści zamiast serca mają fiuty haha.

  Like

  Reply
  1. Brain Breaker Post author

   Puściłem twoje komentarze, aby inni mogli się czegoś nauczyć, bo bzdury które popisałeś są pouczające.
   Nie ma różnic między Torą a kabałą?
   Zgrywasz takiego oczytanego spryciarza, tymczasem to jedno zdanie pokazuje kim jesteś i co usiłujesz przepychać. Bardzo pasujesz do środowiska Mariuszowego, oni tam zrobili dokładnie to samo. Aby skasować Torę, postanowili ją traktować tak samo jak kabałę.
   Śmierdzisz mi Mariuszkiem i naprawdę lepiej by było gdybyś się udzielał u niego. A wracając do twojej tezy…
   Czy wiesz, że kabała to instruktaż czarów a także znajdziemy tam obce cywilizacje, przybyszy z kosmosu, a więc jest to filozofia zbudowana na gruncie planety ziemia i wielkiego wszechświata? Czy może nie wiesz? A może wiesz, ale z jakiegoś powodu udajesz, że nie wiesz? A może po prostu zwyczajnie kłamiesz i manipulujesz?
   Już to raz pisałem Karolkowi Wiośnie od Mariuszka. Oni traktują kabałę i Torę jako jedno, tymczasem Tora JAK WIEMY kasuje satanistyczny wielki wszechświat. Mało tego, poraz kolejny podam przykład czarów: Tora zabrania czarów, kabała propaguje czary.
   To są tylko podstawy tematu, ale wystarczają, aby zrozumieć, że kabała jest satanistyczną interpretacją Tory. To wiedzą dziś już dzieci nieco oczytane w temacie. Jeśli próbujesz sprzedać tezę, że między Torą a kabałą nie ma różnic, to
   1) albo jesteś płatnym agentem
   2) albo jesteś nieoczytanym bęcwałem, który wypowiada się co do kwestii o których nie ma bladego pojęcia
   3) albo usiłujesz się usprawiedliwić sam przed sobą i znaleźć powód dla którego mógłbyś negować Torę i żyć jak ci się podoba wierząc w boga urojonego w swojej własnej głowie

   Mogą wystąpić także wariant 2 i 3 jednocześnie.
   Bardzo lubię ludzi, którzy przyłażą do mnie, wypisują elaboraty, negują Torę i Boga Izraela, ale w zasadzie, to tylko na tym opiera się ich pisanie, bo nie oferują nic w zamian. To jest bardzo charakterystyczna cecha agentów. Oni piszą o sobie tylko wtedy, gdy już są postawieni pod ścianą, ponieważ muszą wtedy coś wymyśleć na poczekaniu. Kilka takich sytuacji i można ich łatwo zidentyfikować, bo zaprzeczają sami sobie, ponieważ nie pamiętają co nakłamali poprzednim razem.
   Miałbyś może do zaoferowania jakąś spójną wizję Boga i tego co należy robić? Nie wyglądasz mi na agenta mówiąc szczerze, choć podobnie się zachowujesz. Powiedziałbym, że jak na agenta to jesteś za głupi.

   Co do ofiar z ludzi….
   Podane przez ciebie fragmenty brzmią zupełnie inaczej w przekładzie Cylkowa i nie ma tam mowy o ofiarach, tylko o podatku. Sprawdź sobie sam jeśli cię to naprawdę interesuje (szczerze wątpię że tak jest). Pan Cylkow tłumacząc te fragmenty nie uznał nawet za stosowne umieścić przypisu w tym miejscu, aby wyjaśnić o co chodzi, bo dla niego było oczywiste, że owe 32 dusze oddano kapłanom jako niewolników, a nie na ofiary z ludzi.
   Podatek w czasach starożytnego Izraela zamiast do sołtysa płacono do kapłanów.
   Ale nieważne i tak będziesz chrzanił swoje trzy po trzy, bo tak naprawdę twoje intencje są skierowane na negację Tory.

   Ponadto jeśli negujesz obrzeskę, to negujesz całą Biblię. Rzygać mi się chce od tłumaczenia takich podstaw. Jeśli nie widzisz, że Paweł najbardziej zaatakował właśnie obrzeskę i nie potrafisz zrobić z tego właściwego użytku, to wkładam cię do jednego wora z całą masą babilońskiej rzeszy religiantów, którzy nie potrafią patrzeć na łapy diabłu.
   Obrzezałem niedawno swojego syna i kosztowało mnie to nie mało wysiłku i stresu, wkrótce sam się obrzezam, a ty tutaj przyłazisz, rozpychasz się i krzyczysz, że obrzeska jest od Kronosa… Litości… W ogóle po co tutaj się udzielasz? Chcesz mnie przekonać do swoich poglądów tego rodzaju mariuszowym chłamem? Może byś lepiej coś sam wymyślił, a nie posługujesz się bredniami wymyślonymi przez tą ekipę błaznów?

   Nie wiem co to znaczy cherem, ale nie martwi mnie to patrząc po twojej logice, to nie mam czego się obawiać.

   Bluźnisz Bogu, twój koment nadaje się do spłukania w kiblu. Nienawidzę tych, którzy robią z Mojżesza kabalistę, bo TO SĄ WŁASNIE SYONIŚCI KABALIŚCI. Zarzucasz mi syjonizm, tymczasem sam jesteś jednym z nich, skoro wyznajesz takie poglądy.

   Nie mam zamiaru użerać się tutaj z takimi jak ty, jest to dla mnie poniżające.

   Like

   Reply
 5. Janek

  W dodatku jako motto swoje napisałeś dopiero na drugiej pozycji kocham Boga a na pierwszym że szukasz zbawienia.I tu odkryłeś swój stan serca a raczej obrzezanego penisa.Bo jak czytałeś pisma najważniejsze jest dla Boga uświęcenie jego imienia czyli pozycji we wszechświecie a na zbawienie trzeba sobie indywidualnie zasłużyć.Swoimi słowami a raczej pismem czynisz bezprawie.Zresztą po co się wysilam komenta mojego puściłeś po to żeby sobie zaplecze utrzymać i dalej wciskać tore wiernym.Wszyscy syjoniści od początku kłamią i wszyscy sobie obrzezki robią.Tora to taki sam pawłowy szajs dla mas co NT tyle że mniej krwi no i brak okrutnika jhwh.To przyznaj się masz serce z kamienia i łatwiej ci obciąć skórke niż powiedzmy dać schronie we własnym domu bezdomnemu?Wściekasz się jak ktoś obnaży twoje serce z kamienia,słabo się kamuflujesz bo taki drobniutki agencik jesteś.Na dodatek twierdzisz że Mariusz jest agentem co za glupota,jakbyś odkrył takie sprawy co on to byś w ziemiance zamieszkał ze strachu żeby jakieś p2 nie upozorowało seryjnego samobuja.

  Like

  Reply
  1. Brain Breaker Post author

   Co ty chrzanisz bęcwale blady? Co jest ciekawe, wszyscy agenci na końcu czepiają się mojego motta. Jeszcze moment i zaliczę cię do ich grona. Bzdury jakie wypisujesz utwierdzają mnie tylko w przekonaniu, że nie mam sobie po co zawracać tobą głowy.
   Przyszedłeś tu tylko mnie wkurzyć i naszczekać. Pa pa.

   Co jakiś czas trafia mi się taki gość jak Janek… To normalne, przyzwyczaiłem się, nie mniej wkurza mnie to strasznie

   Like

   Reply
 6. Janek

  I jeszcze jedno,odpowiedź dla Angeliki bo bidulka od ciebie się nigdy nie dowie.Angeliko pan duchów nie koniecznie odnosi się do Boga.Sprawdź na wiki wpisz pan bożek i wyjdzie ci opis bożka pasterzy czyli demona.Jak wiesz zostaliśmy wszyscy oddani złym pasterzom tak pisał Henoch a bóg tych złych pasterzy to dokładnie pan,lub pan bóg,pan zastępów czy nawet pan jezus

  Like

  Reply
 7. Janek

  Widze że nie rozumiesz co to jest kaballah.Nie chodzi mi o zwykłe kaballah z książeczki dla naiwnych.Prawdziwe kaballah to najpotężniejsza magia na świecie.Ową magią posługuje się szczyt władzy piramidy to jest kilka osób.Dziwie się się że takich pojęć nie znasz a bierzsz się za rozpracowywanie biblii.A może kumasz i celowo swoje stadko pasiesz na zarżnięcie.Nie chcesz nawet wyjaśnić prostego znaczenia cherem,nie chcesz wyjaśnić jak to było z córką Jeftego,nie chcesz wyjaśnić co się działo z dziewczętami goim oddanymi dla pana bożka pasterzy,nie chcesz wyjaśnić dlaczego niektórych plemion okrutny jhwh nie kazał mordować skoro nie byli israelitami,nie chcesz wyjaśnić że jhwh,baal czy jezusek to to samo,nie chcesz wyjaśnić że Jakub to olbrzym co pokonał demona,nie chcesz wyjaśnić że israelici nigdy u nikogo nie byli niewolnikami a wręcz przeciwnie władali południowym Egiptem,nie chcesz wyjaśnić że Dawid też był wielkoludem miał burdel w pałacu,był winny wielu morderstw,zbudował świątynie nie zgodnie z twoją torą,Nie chcesz wyjaśnić że Salomon bałwochwalca to patron razem z Chiramem illuminatów,nie chcesz wyjaśnić jak rozumiesz i czy w ogóle rozumiesz pojęcie Bóg bo na to chwilę nie umiesz rozróżnić wilka od owcy.Ty uważasz że Bóg to alfa i omega czyli stworzenie,nie rozumiesz kto to jest Bóg.Biblia się nie myli jest super opracowana arcydzieło zwiedzenia pod diabelskie nwo.Nawet nie rozumiesz takich prostych rzeczy jak to że u diabia też są problemy,jego braciszkowie robili sobie co chcieli a diabeł chce ich zjednoczyć dlatego nie ma jeszcze nwo.Skoro puszczasz moje komenty to mam wrażenie że chcesz wyciągnąć fachową wiedze a nie pierdoły o pawełku i nazarejczyku baalu które tu przerabisz jak potłuczony do upadłego.Skoro chcesz być naśladowcą tory i czcić jhwh chociaż prawidłowo jest ihvh bez zbadania wiedzy na ten temat to znaczy że ty w to wierzysz a wiara jak wiadomo matką głupców.Wiara to niewiedza wymyślona przez twojego pawełka masona którego nawet sam Russel tak nazwał.Mało jeszcze wiesz i rozumiesz dlatego cofasz się do genezy narodu wybranego wymyślonego przez psychopatów syjońskich.Moim zadaniem jest (jeśli nie jesteś agentem w co na 100%nie wierze bo cie nie widziałem i jesteś ponoć nauczycielem i muzykiem czyli branża masońska)aby dać innym przykład aby badać pisma jak się rzeczy mają a nie z góry ustalić sobie religie czym na 100%brzydzi się Bóg,ludzie zrozumcie wreszcie że nie ma żadnej prawdziwej religii czy to lucyferianizm,syjonizm,ŚJ,Toryzm Krystiana.Jeśli jest kult to i jest szatan bo on jest twórcą kultu a nie Bóg.Niektórzy idioci nawet myślą że Bóg mieszka w niebie jak na przykład ŚJ.Bóg to istota stworzona tylko Osoba która jest w każdym miejscu równocześnie i nigdy się nikomu nie pokazał.Wytłumacz Brain wers.18 ks.rodz jak taki kozak jesteś.Nawet nie rozumiesz kim naprawde jest szatan skoro nie umiesz odrużnić go od Boga.Nawet nie wiesz że to szatan stwarzał ludzi i ziemię.Przecież Jezus do tego się przyznał,Ludzie gdzie wy macie rozum?Sam NT zdradza cały ST a kto wam zredagował to wszystko i zapakował w biblię?Więcej nie będę pisał macie swoje rozumy i można to zbadać.Jak twierdzisz że Mariusz mason to ty głupek jesteś bo nawet masoni takich rzeczy.nie wiedzą bo masoneria też pujdzie pod nóż bo to tylko pachołki.

  Like

  Reply
 8. Tobi

  wypunktował cie Janek jak chazarskiego będwała wyznawcę tego podłego małego bozka pustynnego spragnionego krwi, wiecej krwi. ahahahahhahahaha

  jesteś tylko małym kretynkiem który uważa że inni błądzą, samemu wyznając kult jakiegos bałwana dla ubogich i uważając że ta pokraka to Wszechmogący. hahahahaha

  oszołomie, kiedys może zrozumuesz że pycha kroczy przed upadkiem.

  Like

  Reply
 9. Janek

  Dla wszystkich którzy tu zaglądają,może bb nie wykasyje tego komenta.Drodzy poszukiwacze prawdy,nie sugerujcie się żadnymi ludźmi którzy wciskają jakikolwiek mit o religii ponieważ wszystkie wiary to idiotyzm,zabobony,czary,bożki i kabały.Badajcie sami,przekopcie cały internet wszystkie fora i wyciągajcie wnioski używając serca i rozumu.Cały świat jest zakłamany i wywrócony do góry nogami.W całym tym szambie jest kropelka prawdy.Prawdziwym darem i kluczem do poznania jest rozróżnienie dobra od zła to nasze serca.Módlcie się o pomoc codziennie,o ducha prawdy.Biblia to taki test na odróżnienie dobra od zła jakby test na iteligencję a raczej test na serce.Błędem jest sądzić że Bóg podpisał się pod biblią i należy na jej podstawie uczynić sobie kult.Jaką religię mieli Adam z Ewą,torę?A może byli Świadkami jehowy?A może byli lucyferianami?Ksiega rodzaju to najtrudniejsza księga.Mało wiemy o buncie w niebie ale wiemy że i u diabła nie ma jednomyślności.Każdy jakby poszedł własną drogą co rozgniewało diabła i zaczeła się zadyma o władzę.Ta zadyma jest do dzisiaj dlatego nie ma jeszcze nwo.Jeśli ktoś uważa że u diabła nie ma prawa to poważny błąd.Tam gdzie nie ma prawa jest chaos.Ludzie też muszą mieć prawo nie może być chaosu.Teraz do ciebie Krystian,czy nie pomyślałeś że tora prowadzi do mesjasza i nowej religii?Czy nie wrócisz do NT i nwo?Mesjasz to idiotyzm poniewż żadna istota nas nie zbawi tylko my sami to błędne koło.Znowu ofiary,krew a potem zabicie mesjasza,zmartwychwstanie.Co za bzdury,jak możesz coś takiego popychać?Pewnie już ci się w sercu a raczej w członku jad gotuje żeby strzelić.Męczysz się a ja mam czyste sumienie i u mnie jadu nie znajdziesz bo nie wyznaje żadnej religii mam rozum w sercu.Nie ma żadnego człowieka w kuli Ziemi co by przestrzegał torę lub inną herezję jak należy bo to wymysł diabła.Boże prawo nie bedzie uciążliwe dla nikogo za wyjątkiem oszołomów co popychają szatański ustrój nwo.A twoja tora będzie prawem w nwo.Pa,niech ci Bóg wybaczy boś głupi.

  Like

  Reply
 10. Brain Breaker Post author

  Ale mam zacnych gości…
  Puściłem wasze komentarze i są to już ostatnie. Koniec imprezy.
  Odpowiem jak znajdę czas i chęć, z błaznami nie ma sensu gadać, więc nie obiecuję.
  Co za nienawiść… Kto może nienawidzić mnie i ludzi podobnych do mnie?
  Kto może nienawidzić Boga Izraela?
  Potomstwo upadłych aniołów – z pewnością. Pozdrówcie waszego dziadka Hitlera i pradziadka Nimroda.
  Bóg Izraela was wyrżnie w pień w stosownym czasie. Ja będę stał z boku i się przyglądał, a kto wie… Może to ja dostanę do ręki toporek.

  Nienawidzę was ze wzajemnością!

  Rdz 3:(15) I ustanowię nieprzyjaźń między tobą a kobietą, między twoim potomstwem a jej
  potomstwem; ono zdepcze ci głowę, a ty ukąsisz je w piętę.

  Janek – nie słyszałem jeszcze poglądu, jakoby w NWO miała obowiązywać Tora 😀 Jest to żart miesiąca, roku, dziesięciolecia, stulecia i tysiąclecia. Jest to najlepszy żart mojego bloga. Może umieszczę go u góry zamiast mojego motta

  Naprawdę gratuluję ci chłopcze rozeznania!

  TFU! Spluwam i kończę.

  Like

  Reply
 11. Roman

  Tak czytając tą polemikę, to można dojść do wniosku iż Janek jest jakimś super menem który wie co to dobro i zło, a reszta niestety jest tak pogubiona iż niewiele wie.
  Janek przecież cały ten blog neguje wszystkie religie, pieprzysz jak mało który bałwan. Chociaż trzeba przyznać iż ujawniasz też dużo prawdy, ale to tylko dlatego aby nas wyprowadzić w pole, dla mnie jesteś agentem prymitywnym ale agentem. Z ludźmi dla których Bóg Izraela jest najważniejszy w życiu Ci tak łatwo nie pójdzie.
  To przecież oczywiste iż w raju nie obowiązywała Tora, bo zanim zaczął działać Twój Bóg szatan było tylko prawo natury, Tora jest odpowiedzią na działalność szatana na ziemi, ponieważ koroną naszego człowieczeństwa jest wolna wola, mając wolną wolę i żyjąc razem z szatanem i jego potomstwem musimy się jakoś bronić przed kłamstwami szatana i jego potomstwa i odpowiedzią na to jest Tora i jej Prawo to proste i logiczne.

  Like

  Reply
 12. Roman

  Nie rozumiem całej Tory od początku do końca. Nie daje to jednak podstawy do tego aby ją negować. Widzę że ludzie którzy czytają ST dokonują błędnej analizy i nie rozróżniają Prawa od dziejów które tam zostały opisane z całą ich okrutnością i przemocą.
  Prawo jest prawem i zostało nadane abyśmy ludzie dzieci Boże mogli żyć w tym świecie razem z szatanem i jego potomstwem których główną domeną jest kłamstwo i negowanie Prawa Bożego.
  Janek jeśli negujesz Prawo Boże ( V księga Mojżeszowa)to co dajesz w zamian konkrety, a nie frazesy z sercem, bo każdy ma serce i każdy z nas różne interpretuje konkretne sytuacje to oznacza że każdy z nas sam tworzy sobie Prawo Boże.
  Wiesz krytykuj Brajana, jeśli to będzie krytyka konstruktywna to pozostaje się tylko cieszyć bo prawda będzie wychodzić na jaw, ale jeśli tylko dużo paplasz i operujesz pół słówkami, zdaniami niedokończonymi to nie udzielaj się bo zaśmiecasz forum.

  Podejrzewam że Twoim celem nie jest dojście do prawdy, widzę to czytając Twoje posty, a sianie zamętu i nieporozumień, które dla ludzi mniej zakorzenionych w Prawdzie mogą wiele namieszać.

  Jak coś piszesz to konkrety tak jak jest na tym forum, a nie negacja wszystkiego i nic w zamian.

  Like

  Reply
  1. Brain Breaker Post author

   Szmaciarz Janek i inni jego kumple, choć to może być równie dobrze jedna i ta sama osoba, są zdiabłasynami – zawodowymi kłamcami – agentami. Dzisiaj jak znajdę czas to podsumuję ich (jego) występ, aby był z tego użytek. Od nich (jego) można się wiele nauczyć.

   Like

   Reply
 13. Jakub Berlin

  Mariusz skasował Torę:

  Od 12.20

  “Potomkowie Nemroda pisali ST?” Zdaniem Mariusza to sataniści napisali Torę.
  Czego to się ja jeszcze nie dowiem.

  Muszę się tutaj z Krystianem zgodzić, że jeśli się odrzuci Torę, to co w zamian?

  Like

  Reply
 14. Jakub Berlin

  Wiem Szymonie. Jak się skasuje Torę, to wtedy zostaje kierowanie się duchem jak w New Age a skąd mam mieć pewność że dobry duch mnie prowadzi? Dlatego Tora to kompas a jak się kompas rozwali to już nie wiadomo w którym kierunku pójść? Skoro zdaniem Mariusza Tora to pół ściema, półprawda, to dlaczego Żydzi przywiązują do niej taką wagę i tak ją na rękach noszą? Sami z siebie wariata robią?

  https://www.google.pl/search?q=%C5%BCydzi+tora&biw=1366&bih=633&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwic0q2Vru3JAhXFKnIKHSCZA94Q_AUIBigB#imgrc=wp-quJfRFvboAM%3A

  Like

  Reply
 15. Szymon Pułkownik

  Donald Trump, nibykandyat na prezydenta powiedział, że mógłby wyjść na Piątą Aleję i kogoś zastrzelić, a i tak nie straciłby poparcia.

  Trump głosił zabijanie rodzin morderców:
  W środę, 2 grudnia na antenie Fox News Trump stwierdził, że jako prezydent USA nakazałby zabijanie rodzin terrorystów. – Musimy likwidować ich rodziny. Kiedy mamy do czynienia z terrorystami, musimy wząć się za ich rodziny. Oni przejmują się tylko własnym życiem, nie oszukujmy się – mówił Trump.
  W ostatnim wywiadzie dla tej stacji prowadzący program Bill O’Reilly dopytywał Trumpa o tę kwestię, ale ten unikał odpowiedzi. W końcu jednak ubiegający się o nominację postanowił doprecyzować to, co miał na myśli. Stwierdził, że trzeba “zrównać z ziemią ich domy w miejscach, skąd pochodzą”. Nie powiedział po raz kolejny, że trzeba zabijać rodziny terrorystów. – Nie chcę być aż tak śmiały – uciął.

  Teatr diabła, ale czciciele diabła, sługi szatana coraz bardziej się ujawniają. Może to być znakiem, że ich koniec jest bardzo blisko.

  Like

  Reply
 16. Szymon Pułkownik

  Kolejny dowód na Watykan jako kontynuację Rzymskiego Cesarstwa:

  “Fakt zmiany kalendarza bullą papieską stanowił kontynuację zwyczajów starożytnego Rzymu. Mianowicie w państwie rzymskim kalendarzem opiekował się najwyższy kapłan – Pontifex Maximus; funkcję tę w roku 45 p.n.e. – kiedy wprowadzono kalendarz juliański – pełnił Juliusz Cezar, w czasach chrześcijańskich natomiast tytulaturę tę przejęli papieże.”

  wiki

  Like

  Reply
  1. Brain Breaker Post author

   Tak Szymonie, ile takich kwiatków można znaleźć. Ile obyczajów obecnych w “naszej kulturze” to jawne rzymskie rytuały pogańskie… Jeśli ktoś neguje watykan jako 4 imperium rzymskie, to nie wie co mówi.

   Like

   Reply
   1. Szymon Pułkownik

    Martius (31) – poświęcony Marsowi,
    Aprilis (30) – poświęcony Wenus,
    Maius (31) – poświęcony wszystkim bogom,
    Iunius (30) – poświęcony prawdopodobnie Lucjuszowi Juniusowi Brutusowi, albo Junonie,
    Quintilis (31) = ‘piąty’,
    Sextilis (31) = ‘szósty’ – później Augustus na cześć cesarza Augusta,
    September (31) = ‘siódmy’ – cesarz Kaligula zamierzał zmienić nazwę miesiąca na “Germanicus”, jednak zmiany nie zostały oficjalnie przyjęte,
    October (30) = ‘ósmy’,
    November (31) = ‘dziewiąty’,
    December (30) = ‘dziesiąty’,
    Ianuarius (31) – poświęcony Janusowi,
    Februarius (28) – przeznaczony na odbywane przed początkiem nowego roku februa, czyli obrzędy oczyszczające

    Marzec to prosto z mostu, czyli ekumena

    Like

    Reply
 17. Szymon Pułkownik

  Od 36 sekundy jest bardzo wymownie. Pokazali kłamstwo tak jakby dużo wcześniej przed 9(6)66 nic nie było.

  Like

  Reply
  1. Szymon Pułkownik

   Dla mnie nie ma to sensu.
   To kara, ten kraj jest przegrany na wieki. Ludzie mają wolną wolę, a tak wielu w Polsce wybrało diabła, zdecydowana większość nieświadomie, ale to ich wina, że nie mają wiedzy. Pragną czegoś, co nazywają piwem z biedronki, meczów i 500 zł na KAŻDE dziecko, a powinno być 500 ml wódy i 500 zł lichwy na KAŻDE dziecko.
   Angeliko, wierzysz, że Polska jest dla Boga wyjątkowa? “Chrystusem narodów” jak wciskali na lekcjach polskiego języka?

   Like

   Reply
  2. Brain Breaker Post author

   Szymon, w pełni się zgadzam…

   Angelika, dziwna jest ta twoja propozycja, chyba nie zdajesz sobie sprawy z powagi sytuacji. Jak możesz prosić nas o wspólną modlitwę skoro uważamy was za bałwochwalców? Do którego boga mamy się modlić? Boga chrześcijan – jezusa czyli bożka?
   Tak na marginesie, na tym przykładzie widać dlaczego “Żydzi” izolują się od otoczenia i tworzą zamknięte społeczności… Nie ma innego wyjścia jeśli się wierzy w Boga Izraela. Chyba, że oficjalny satanistyczny judaizm, który jak wiemy uczestniczy w ekumenizmie – to co innego. Mam na myśli tych, którzy nie dali się nabrać na judaizm.
   Gdybym chciał być uszczypliwy, to bym zauważył, że modlicie się do Tammuza, aby wykupił was spod przekleństwa swojej mamusi Semiramidy. Śmiech na sali.

   Like

   Reply
   1. Angelika

    Nie zrozumieliśmy się…ale to nie nowość…
    Adresat pewnych słów może być tylko jeden…

    “To Ty usłysz to w niebie i odpuść grzech twoich sług i twojego ludu izraelskiego,
    bo Ty uczysz ich drogi dobrej, jaką mają kroczyć;
    a potem spuścisz deszcz na twoją ziemię, którą dałeś ludowi twemu w dziedziczne posiadanie.
    A gdy nastanie głód w ziemi i gdy przyjdzie zaraza, śniedz, rdza, szarańcza,
    gdy jego nieprzyjaciel udręczy go w którymś z miast jego ziemi,
    gdy nastanie jakakolwiek plaga, jakakolwiek choroba,
    Wtedy wszelką modlitwę, wszelkie błaganie,
    jakiekolwiek wypowie poszczególny człowiek lub cały twój lud izraelski,
    kto tylko odczuje to w swoim sercu jako cios i wzniesie swoje dłonie ku twemu przybytkowi,
    TY racz wysłuchać w niebie, w miejscu gdzie mieszkasz,
    i odpuścić i wkroczyć,
    i dać każdemu według wszystkich jego postępków,
    Ty bowiem znasz jego serce,
    gdyż tylko TY jedynie znasz serca wszystkich synów ludzkich.”
    Fragment modlitwy Salomona I Królów 8:23-61

    Like

    Reply
 18. marta

  Do osoby,która prowadzi tego bloga dla ubogich umysłowo.Czy osoba wie co znaczy słowo”parafianin”Parum affinis to laciński odpowiednik.Jak osoba potrafi posługiwać się przeglądarką to proszę wyszukać co oznacza łacińska nazwa.Stali czytelnicy należą do grona takich właśnie”parafian”i słusznie.Chociaż jedna osoba ze wszystkich tego typu blogów traktuje swoich czytelników zgodnie z tym na co zasługują.

  Like

  Reply
  1. Iva

   A czy marta wie co to sarkazm? Jak osoba potrafi posługiwać się przeglądarką to proszę wyszukać co ono oznacza.
   Marta to taka ukryta parafianka, bo niby skąd wie czym się tu raczymy?
   Jak już skończy się marta zapluwać to niech może sprawdzi z którego drzewa spadła. Może ją jeszcze przyjmą żeby dojrzała.

   PS. Coraz bardziej podoba mi się chrześcijańskie okazywanie miłości.

   Liked by 1 person

   Reply
 19. Robert

  Zgadzam się z tobą Marto i nie zgadzam.Nie zaliczam się do ciemniaków i już dawno wystąpiłem z KRK.Pomógł mi w tym ten blog.Fakt Brain nie potrzebnie określił bloga jako parafia ale każdemu może się wymsknąć z przyzwyczajenia do nabożeństw.

  Like

  Reply

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s