Zdiabłasyn agent “Janek” prezentuje swoje “poznanie”, a ja wyciągam wnioski

No dobrze. Ostatnio nie mam zbyt wiele czasu na prowadzenie bloga i myślenie. Może przez to jestem troszkę mało ostrożny. Moderowałem kilka komentarzy pewnego kogosia, z których potem zrobiło się szambo. Dość późno zorientowałem się, że mam do czynienia z agentem. Wcześniej jedynie to podejrzewałem, ale wydawało mi się to mało prawdopodobne.

Przy tej okazji nadarzyła się sposobność, aby uporządkować kategorię, w której opisuję moje przygody z agentami. Mam kilka artykułów rozsianych po różnych miejscach bloga w tym temacie, a więc zbiorę je wszystkie tutaj:

Pierwsza moja przygoda z agentem wydarzyła się na fejsie:

https://theredbrainbreakerkstian.wordpress.com/2014/08/18/jak-traktowac-nieprzyjaciol-cz-1-jak-rozpoznac-agenta-i-czy-nadstawiac-mu-chrzescijanski-drugi-policzek/

Był to wyjątkowo podły typ.

Potem miałem przygodę z panem (panią) Mutu z forum zbawienie:

https://theredbrainbreakerkstian.wordpress.com/2015/08/13/mutu-z-forum-zbawienie-to-agent-hasbary-ostrzegam-wszystkich/

Zawitał jeszcze do mnie “bratypyt”:

https://theredbrainbreakerkstian.wordpress.com/2015/09/12/bratypyt-kolejny-zdemaskowany-agent-poczytajmy-wypowiedzi-tego-zdiablasyna-a-wiele-sie-nauczymy/

A w ostatnich dniach pojawiła się u mnie pewna osoba posługująca się różnymi imionami: Janek, Tobi, Sebastian, Kazik…

Nie wszystkie komentarze tego typa opublikowałem, niektóre do tej chwili oczekiwały na moderację, ale pokażę wam wszystkie, żeby można było się przekonać o sposobie działania tego “pana”.

Teraz tak. Po co to robię? Bo jest to metoda badawcza, która bardzo wiele mi dała. “Patrzenie diabłu na ręce”… O co chodzi?

Przykładowo, jeśli kiedyś zidentyfikowałem Pawła jako satanistę, to konsekwentnie przyjrzałem się jego listom, aby zobaczyć co zwalczał, bo wiadome jest, że zwalczał prawdę. To samo robię z panem agentem “Janko-Tobim”. W ten sposób skorzystam na tym co napisał, bo wyciągnę wnioski kiedy przekonam się jakie tezy lansował i co najbardziej atakował.

A więc traktuję ten wpis badawczo. Emocje już mi dawno opadły po tym, jak się zorientowałem, że miałem do czynienia z najzwyklejszym w świecie zdiabłasynem – zawodowym kłamcą, opłacanym szmaciarzem.

Zaczęło się od takiego komentarza:

https://theredbrainbreakerkstian.wordpress.com/2015/11/16/co-szatan-zrobil-z-biblia-cz-36-jezus-chrystus-jest-synem-lucyfera/comment-page-1/#comment-3025

Janek
nowakjan@gmail.com
94.254.144.186

Krystian.widze.że masz zapędy do mordowania jak starożytny is ra el .Prawdziwy lud Boga nie miał za zadanie wycinać narodów a pozyskać.Zło dobrem zwyciężaj a nie mordować i gwałcić.To Stwórca dał życie i On ma prawo je odebrać a nie człowiek.Jak nie masz serca i miłości to nigdy nie zrozumiesz Boga.Naród wybrany nie służył za narzędzie do mordowania narodów.Krystian idziesz złą drogą stajesz się jahwistycznym bandytą.Pamiętaj.Stwórca nie jest Bogiem ceremonii te wszystkie ofiary,obrzezki i kulty świątynne to tak naprawdę wymysł pierwszego stworzenia diabła.Zastanów się kogo czcisz Boga czy stworzenie?Pora zabrać się za stary testament i go rozkminić w drobny mak.Jeżeli sądzisz,że is ra el był w niewoli w Egipcie i jako niewolnicy pożyczyli od ludności złoto i srebro a ludność egipska miała dobre serce im to pożyczyć jako niewolnikom to zaczy że ktoś robi z czytelników biblii idiotów.Narazie to tyle.Pozdrowiam:)

Interesujące jest to, ze posługuje się mailem nowakjan@gmail.com. W Polsce jest bardzo dużo nowakówjanów. Posiadacz takiego loginu musiał założyć konto na gmailu jako jeden z pierwszych. A więc jest to pan bardzo obeznany ze środowiskiem internetowym.

Pocieszające jest to, że posługuje się kabalistycznym pojęciem is ra el. Mamy czarno na białym: kto posługuje się tym terminem i komu zależy na negacji narodu Izraela? Agenci. Jak teraz ktoś mi gdziekolwiek napisze “is ra el” to od razu mu zalinkuję ten wpis, żeby pokazać w jakim doborowym towarzystwie się obraca.

Taki jeden krótki koment, a ile w nim kłamstw i manipulacji… W zasadzie cały powinien być zaznaczony na czerwono. Nie wiem czemu wtedy nie zaświeciło mi się już czerwone światełko. Cały czas się na tym łapię, że za późno staję się podejrzliwy.


https://theredbrainbreakerkstian.wordpress.com/2015/11/16/co-szatan-zrobil-z-biblia-cz-36-jezus-chrystus-jest-synem-lucyfera/comment-page-1/#comment-3026

Janek
nowakjan@gmail.com
94.254.144.222

“Izraelici owszem zabijali tych, którzy byli potomstwem upadłych aniołów oraz innych obłożonych klątwą. Było ich aż 20 mln? Szkoda że nie 20 mld, może wtedy mielibyśmy mniej zła na świecie.
Sam czekam, aż Bóg da mi miecz i będę mógł wytłuc tych drani, którzy w tak bezczelny sposób mnie niszczą, a przy tym czczą swojego Baala.”
Krystian,nie czytałeś że Stwórca sobie zarezerwował pomste?W dniach ostatnich diabła syny mają się wzajemnie zgładzić ponieważ Bóg włoży w ich serca szaleństwo walki z Bogiem a w gruncie rzeczy sami ze sobą bedą się mordować.Nam nie wolno łapać za miecz bo to nie my daliśmy życie innym.Idziesz dobrym tropem ale gubi cię chęć zemsty.Albo jesteś po ich stronie lub zgłupiałeś na punkcie is ra ela i chcesz nosić czape z pejsami i przebierać się w czarny szlafrok.Ty nie czujesz że Stwórca nie jest bogiem rytuałów jakichkolwiek tylko chce miłości i osobistej z Nim więziTe wszystkie rytuały i ceremionie są potrzebne dla diabła bo on miłością się brzydzi więc wymyślił kult widzialny.Normalnemu człowiekowi obrzydzeniem jest zarżnąć zwierzaka.To diabeł nauczył robienie ofiar żeby ludzi odczulić sumienia na przelew krwi i zrobić serca kamienne.Nikt na necie nie kuma o.co chodzi ze ST bo to testament diabła przed jego zgonem i tyle w temacie.

No nie bardzo. Bóg zapowiedział, że da miecz Izraelitom, aby wytłukli potomstwo upadłych aniołów. To jest coś podobnego do tego kiedy w starożytnym Izraelu Izraelici szli na wojnę. Oni szli, ale z nimi walczyli aniołowi Boży i dlatego wygrywali dopóki mieli Boże błogosławieństwo. Bóg to obmyślił tak, aby dzięki temu pokazać, że oni są narodem wybranym. Walczył za nich, ale chwała za zwycięstwo wśród narodów przypadała im.

Nie martw się Janku czy jak ty się tam zwiesz, ja nie zamierzam łapać za miecz dopóki sam Bóg mi go nie włoży do ręki. Spokojna głowa…

 

“Janek” kładzie nacisk na to, że Bóg nie jest Bogiem rytuałów, a jest bogiem miłości. Jest to czyste chrześcijańskie rozumienie Boga, które zostało sprytnie wymyślone po to, aby zniekształcić prawdziwy charakter Boga. Jak wiadomo, Bóg Izraela nie ma nic wspólnego z ową bezgraniczną miłością. Ten temat przerabiałem już dawno i bardzo nierozsądne było wybieranie tej argumentacji szanowny “Janku”. Nie wiem, czasami mam wrażenie, że agenci mnie nie doceniają, bo posługują się bardzo żenującymi bzdurami. Byście się bardziej postarali…

Skrupulatnie mieszasz Torę z kabalistycznym judaizmem, bo bardzo ci zależy, aby osoby nie rozeznane w temacie postrzegały to jako jedno i to samo. Dlatego piszesz o tym, że zamierzam nosić pejsy itd. Skąd to wytrzasnąłeś? Nie wiem. Dla realizacji swoich celów jesteś w stanie wymyśleć każde kłamstwo na poczekaniu.

“Normalnemu człowiekowi obrzydzeniem jest zarżnąć zwierzaka.”

A teraz patrzmy i uczmy się. Takie torowanie umysłu sprzedają nam agenci. Z resztą warto zauważyć, że ta teza jest zbieżna z satanistycznym programem nauczania w szkołach, z którego dowiadujemy się, że człowiek jest ssakiem. Jest to zrównanie człowieka ze zwierzęciem. Chodzi o to, abyśmy przez to traktowali zwierzęta tak jak ludzi, a ludzi tak jak zwierzęta. Jest to oczywiście celowe działanie mające na celu dyskredytację biblijnego opisu (człowiek nie jest zwierzęciem!).  Bardzo ciekawe jest to, że “janek” odważył się to napisać, bo jest to jawne jaskrawe skasowanie całego tzw. “starego testamentu” na rzecz bzdurnej szatańskiej hipokryzji zbudowanej w oparciu o miłość do zwierząt. Szatan dosłownie wszystko przekręca tak, aby było sprzeczne z Torą.

“diabeł nauczył robienie ofiar…”

Patrzę i nie dowierzam, a więc znowu patrzę i myślę… Facet pojedynczymi zdaniami kasuje całą Biblię.  Czemu ja bawiłem się w dywagację z tym śmieciem? Skoro już się zabawiłem, to zrobię z tego odpowiedni użytek.


 

Na tamten moment miałem już dość, więc nie puściłem kolejnego komentarza, tym razem “Tobiego” :), ale pokazuję go tutaj, żeby było wiadomo co jest grane:
Tobi
reczko.a@vp.pl
46.112.9.1

Problem w tym, że Ty pouczasz z mądrą miną i kochasz smagać innych wytykająć im tkiwenie w swojej niewiedzy czy patrzeniu w złą stronę. Kiedy jednak chce się ruszyc Twój dogmat to wrzeszczysz jak oparzony.

Kiedys zrozumiesz o czym mówię.
A na próbkę mały filmik. Polecam wiecej tego autora.

https://www.youtube.com/watch?v=JKlIna1dU4E


 

Teraz kolejny występ “Janka” którego również do tej pory nie pokazałem:

Janek
nowakjan@gmail.com
94.254.192.169

Po głębszej analizie dziejów Mojżesza można przypuszczać że był to drań.Składał całopalenia dla „Pana”również z ludzi i pito w świątyni krew wrogów.Gdy mordowali narody zostawiali przy życiu tylko dziewczęta dziewice.Harem wymyślił is ra el mamy przykład z Dawida i Salomona odstępczych i diabelskich sług.Kabała to najśilniejsza magia jaka tylko istnieje i zna ją tylko „naród wybrany”Mojżesz prawdopodobnie znał i stosował kabałe.Zauważcie że po wyjsciu z Egiptu świta Mojżesza zaczeła mordować a wcześniej to jhwh mordował a oni tylko patrzyli.To był cel aby uwierzyli w kabałe.Potem żeby magia działała musieli własnoręcznie dostarczać krwi i coraz więcej ofiar.Zauważcie że do świątyni „pana”nie mógł sobie wejść ktoś nie wtajemniczony żeby nie odkryć tajemnicy czyli prawdy o „prawdzie”Mojżesz,Miriam,Aaron i Eleazar to była elita światowa na tamte czasy reszta to ciemnogród i ofiary dziś mamy to samo nic się nie zmienniło tylko nazwy.Dawni prorocy kapneli się w czym był problem i próbowali nas ostrzec ale większosć została wymordowana a ich pisma poprzekręcane przez redaktorów diabła.Jeżeli uważacie biblie za pismo święte od boga a nie fakty historyczne i będziecie się nad tym rozczulać to staniecie się jak bałwochwalcy i mało z tego pożytku będzie a tylko nieszcześcia i rozczarowania.Sama nazwa is ra el daje wiele wskazówek co do narodu wybranego ale przez diabła.Jakób mocarz wygrał walkę z demonem i otrzymał nowe diabelskie imię.Czy Henoch albo Noe walczyli i wcinali narody raczej żyli jak pustelnicy z dala od ochydztwa i przemocy,wiadomo kto nauczył sztuki wojennej i innych diabelskich wynalazków i gdyby nie Henocha pisma wiele spraw byśmy nie rozumieli.Cały ten naród wybrany jakieś przymierza,słowianie to bzdety diabła które tylko mieszają żeby się pogubić.Bóg Stwórca prawdziwy który nie miał początku i nigdy końca czyli nie żadna alfa i omega bo to oznacza początak i koniec jest prawdziwym władcą,alfa i omega to szatan a reszta to kopie pierwszego stworzenia,on z resztą swych braci stworzyli świat i ludzi i Bóg pawdziwy zezwolił na to bo powiedział że to było dobre ale w niebiie doszło do buntu o władze nad wszystkim dosłownie pokłucili się braciszkowie i każdy chciał po równo mieć trochę władzy i powstała piramida władzy młodszy służy starszemu podzielili się narodami i stąd różne kulty Adam z Ewą kapneli się bo poznali dobro i zło czyli to co my szukamy i badamy.Czyli piramida władzy jeden nad drugim czyli to nie jest już rodzina tylko klany wzajemnie się tracąc.Bóg prawdziwy jest źródłem miłości i nikogo nie chce zabić dał wszystli istotom wolną wole żeby wolni i nie miałobyć piramidy władzy.W tym szambie kłamstw jest kropla prawdy i znajdziemy ją.Szatan dał takie prawo żeby nie było w śród owieczek chaosu bo by je wszystkie stracił i kogo by strzygł.Zanim chcecie naśladować is ra el zbadajcie czy to nie czasami wrócicie do korzeni kultu kabały w świątyni saturna.Takie są moje przemyślenia może komuś to pomoże.Bóg będzie nas tak długo wytapiał aż zrozumiemy czym różni się pawełkowa miłość od Jego miłości i wybierzemy dobrego Właściciela.

Jest to jawny atak na Mojżesza i Torę oraz Boga Izraela. Ile tutaj kłamstw, półprawd, mniej lub bardziej udanych manipulacji… Wersja dziejów według “Janka” jest jedyna w swoim rodzaju.  Is ra el naród wybrany przez diabła, to pogląd wylansowany przez mariuszka. A więc widać z kim identyfikuje się autor… Nie będę wszystkiego komentował bo po co, przecież macie olej w głowach.

Co jest ciekawe Salomon faktycznie zbłądził i odstąpił od Boga i może dlatego masoni uważają go za swojego ziomka. Ale mieszanie w to Dawida to “lekka przesada”. Temat Salomona i jest ciekawy i kiedyś możnaby go zbadać korzystając także ze źródeł masońskich, o ile udałoby się do takowych dotrzeć. Salomon może być przez masonów szczególnie szanowany, bo odstąpił od Boga będąc tak blisko. Wybrał diabła. Na ich miejscu faktycznie zrobiłbym z niego bóstwo.


 

Ponownie tym razem jako”Tobi”:

Tobi
reczko.a@vp.pl
46.112.161.186

Jak cię tak prześladują ciagle „oni” albo ” wysłannicy sztana” to skocz do przychodni, do lekarza od głowy.
Tak wazny to nie jestes żeby az trzeba było dementować twoje wypociny kłamliwe.
Ludzie robią to tylko dlatego, że jak widzą takie bzdury to nie moga się powstrzymać. Nic więcej satanisto od pustynnego dzikiego krwawego bożka jechowy.

Uderzająca jest ta zawziętość z jaką atakuje Boga. Nienawidzi Go. Kim jest ten osobnik jak nie potomkiem upadłych aniołów? Przy okazji poruszył ciekawy temat.

Mam pytanie do ciebie “Tobiaszu”:

Po jakiego grzyba zaglądasz na moją stroną i marnujesz palce skoro tak naprawdę nie ma sensu dementować moich wypocin z twojego punktu widzenia? Normalny człowiek tak nie postępuje. Podam ci przykład. Nie zgadzam się z Detektywem, Mariuszem i co robię? Czy ich nękam czy raczej zlewam i wspominam o nich tylko przy okazji i to na swoim blogu?

Jesteś mało inteligentny skoro nie bierzesz pod uwagę że taka niekonsekwencja stanie się widoczna.

W ogóle po co co jakiś czas przychodzą tutaj do mnie pisarze, którzy totalnie się ze mną nie zgadzają, a mimo to natarczywie piszą mi swoje bzdury? Jaka jest w tym logika? Jeśli już to powinni napisać raz i sobie pójść. Tylko agenci robią w ten sposób.


 

Teraz “anty”:

anty
www@wp.pl
178.37.176.21

krystian,bóg israela i jezus to te same osoby a skoro tego nie rozumiesz to odnoszę wrażenie że skutecznie wprowadzasz w błąd czytelników.Bogiem israela jest jhwh biblii nie oszukasz bo to najwspanialsza ksiega którą Stwórca(nie twoj bóg israela)posłużył się w celu ujawnienia zła.Biblia to święta księga pierwszego stworzenia najstarszego anioła,który rości sobie tytuł króla wszystkich stworzeń.Jak zwykle bywa to agenci zakładają strony i blogi a żeby się nie zdekonspirować to innych od agetnów zwą zupełnie dokładnie jak ty to robis.Rozkminiłem cie bardzo prosto,masz zapędy do mordowania ten sam styl syjonistów.Takie ścierwa jak ty zawsze się ws końcu ujawnią wystarczy napisać prawdę o twym satanistycznym israelu zarazą narodów,rakiem,syfilisem,i totalnym obłędem.Ciekawe ile ofiar już dałeś dla swojej kaballah?

Agenci dobierają swoją argumentację w zależności od tego u kogo piszą. Skoro obaliłem jezusa, to pan “anty” usiłuje mi sprzedać tezę, że jezus to Bóg Izraela.
“Anty” czy ty w ogóle przeczytałeś moje artykuły? Najwyraźniej nie, bo gdybyś to zrobił, to nigdy byś nie strzelił takiej gafy. Oj nie będzie premii od przełożonego ilumianto-masona. Nie odrobiłeś zadania domowego, a bierzesz się za pisanie? Szkolny błąd. Czasami jesteście tak głupi, że tylko dajecie dowód na to, że wasze plemię powinno zostać starte z powierzchni ziemi.


 

Potem “janek”:

janek
janek@gmail.com
178.37.176.21

Skoro twój bóg potrzebuje ofiar i co raz wiecej i wiecej krwi oraz ceremonii w świątyni szabatu bez dachu bo „chwała pana”przylatuje z nieba i doznaje orgazmu od zapachu spalenizny ludzi i zwierząt to wniosek jeden:to nie Bóg a stworzenie jhwh to samo jezus.Nie czytałeś w ks.kpł 27:28,29.Wytłumacz może sobie samemu słowo cherem.Wytłumacz sobie po co w swiątyni były czary z krwią.Prorocy pisali wiele razy że twój umiłowany israel oddawał na ofiare panu swoich pierworodnych a np.Baruch pisał że mojżeszowa banda czyniła bezprawie od samego wyjscia z Egiptu.Jesteś zafascynowanym tą jahwistyczną rzeźnią ks.wj.15:3 BT,32:27,28 i jeszcze kanibale i krwiopijcyLb.23:24 BT,Lb.25:17 wyniszczenie Midianitów czyli rodzina żony Mojżesza.Lb 31:9,10,11 zniewolenie kobiet i dzieci gojów.Mam przytaczać ci dalej tą rzeźnie która w dzisiejszych czasach to pikuś.

“Janku” jak to ci się udało aby mieć taki login na gmailu? Każdy Janek by chciał mieć taki adres… Nie dość że masz nowakjan@gmail.com to jeszcze janek… Musisz siedzieć w tej branży bardzo długo…

Co do Kapłańskiej 27:28,29 logiczne wydaje mi się wytłumaczenie Cylkowa.

http://bibliepolskie.pl/_kopie/cylkow.html

Przed wyrokiem śmierci nie mogło uchronić oddanie skazańca na służbę kapłanom.

Można sobie sprawdzić. Ale to tylko info dla czytelników, nie dla ciebie śmieciu.

Pozostałe wersety które dałeś są prześmieszne w twojej interpretacji, żenada intelektualna. Na więcej cię nie stać. Że też chciało mi się to sprawdzać…

A co do Midianitów, to tak kończą wszyscy, którzy sprzeciwiają się Bogu. Skończysz tak jak oni, nie martw się.

Jeśli żyjąc w czasach starożytnego Izraela sprzeciwiałbym się Bogu i prowadził wojny z Izraelitami, to po przegranej czułbym się zaszczycony, gdybym został zniewolony przez starożytnych Izraelitów, dopóki wyznawali oni jedynego prawdziwego Boga. Nie mam problemu z zaakceptowaniem tego, co dla ciebie jest straszniutkie. Cały czas próbujesz fałszować obraz Boga jaki to On nie jest kochający. Trzeba być totalnym kretynem, aby sprzeciwiać się Bogu. Tak wtedy jak i teraz.
Po co tyle piszesz o tym jaki Bóg jest okrutny? Będąc potomkiem upadłych aniołów tak trudno ci zaakceptować to, że twój ojczulek zostawi cię jak przyjdzie co do czego? Do niego miej pretensję że cię spłodził z twoją pra pra babicią Semiramidą, a nie do Boga.


 

Teraz jako “Sebastian”, choć to może być kolega po fachu:

Sebastian
seboo46@windowslive.com
159.205.4.160

Witam,chodzi mi jak rozumieć słowa z ks.liczb 31rozdział i 35 wers który mówi o 32tyś dziewcząt wziętych do niewoli z czego połowe czyli 16tyś wzieli sobie ci którzy brali udział w wyprawie wojennej a 32 dziewcząt zostały oddane dla Pana na ofiare.Czyli jak rozumieć słowa”ofiare dla Pana”z dziewcząt?Po co Panu dziewczęta od pogan czyli goi?I jeszcze jedno mam pytanko Sdz.cały rozdz.chodzi o córkę Jeftego którą oddał Panu na ofiarę.Czemu dobry Pan lubi ofiary z z goi na całopalenie?Taki Pan to chyba zły pasterz zresztą by się zgadzało z wikipedią która opisuje boga Pan,boga pasterzy ponoć 🙂

Wyjaśniłem to tutaj:

https://theredbrainbreakerkstian.wordpress.com/2015/12/04/ogloszenia-parafialne/comment-page-1/#comment-3080

Choć szczerze wątpię, że “Sebastian” miał szczere intencje pytając o to. Sebuś, pozdrów “Janka”. Łączy was zażyłe uczucie wzajemnej miłości?

Córka Jeftego… Tam jest to samo. Oddał córkę na służbę kapłanom, a nie na ofiarę na ołtarzu. Oszołomy…


 

Ciąg dalszy tej “rozmowy” można sobie przeczytać tutaj:

https://theredbrainbreakerkstian.wordpress.com/2015/12/04/ogloszenia-parafialne/comment-page-1/#comment-3075

Co ciekawe, “janek” broni mariuszka…:

https://theredbrainbreakerkstian.wordpress.com/2015/12/04/ogloszenia-parafialne/comment-page-1/#comment-3078

Się chłopcy wspierają… Faktycznie, skoro ty jako agent bronisz mariuszka, to chyba naprawdę nie ma on z masonami nic wspólnego.

Ludzie! Halo! Agenci stają za Mariuszem! 


 

Jeszcze tutaj warto zajrzeć:

https://theredbrainbreakerkstian.wordpress.com/2015/12/04/ogloszenia-parafialne/comment-page-1/#comment-3086

Janek
kkbb@gmail.com
94.254.133.12

Widze że nie rozumiesz co to jest kaballah.Nie chodzi mi o zwykłe kaballah z książeczki dla naiwnych.Prawdziwe kaballah to najpotężniejsza magia na świecie.Ową magią posługuje się szczyt władzy piramidy to jest kilka osób.Dziwie się się że takich pojęć nie znasz a bierzsz się za rozpracowywanie biblii.A może kumasz i celowo swoje stadko pasiesz na zarżnięcie.Nie chcesz nawet wyjaśnić prostego znaczenia cherem,nie chcesz wyjaśnić jak to było z córką Jeftego,nie chcesz wyjaśnić co się działo z dziewczętami goim oddanymi dla pana bożka pasterzy,nie chcesz wyjaśnić dlaczego niektórych plemion okrutny jhwh nie kazał mordować skoro nie byli israelitami,nie chcesz wyjaśnić że jhwh,baal czy jezusek to to samo,nie chcesz wyjaśnić że Jakub to olbrzym co pokonał demona,nie chcesz wyjaśnić że israelici nigdy u nikogo nie byli niewolnikami a wręcz przeciwnie władali południowym Egiptem,nie chcesz wyjaśnić że Dawid też był wielkoludem miał burdel w pałacu,był winny wielu morderstw,zbudował świątynie nie zgodnie z twoją torą,Nie chcesz wyjaśnić że Salomon bałwochwalca to patron razem z Chiramem illuminatów,nie chcesz wyjaśnić jak rozumiesz i czy w ogóle rozumiesz pojęcie Bóg bo na to chwilę nie umiesz rozróżnić wilka od owcy.Ty uważasz że Bóg to alfa i omega czyli stworzenie,nie rozumiesz kto to jest Bóg.Biblia się nie myli jest super opracowana arcydzieło zwiedzenia pod diabelskie nwo.Nawet nie rozumiesz takich prostych rzeczy jak to że u diabia też są problemy,jego braciszkowie robili sobie co chcieli a diabeł chce ich zjednoczyć dlatego nie ma jeszcze nwo.Skoro puszczasz moje komenty to mam wrażenie że chcesz wyciągnąć fachową wiedze a nie pierdoły o pawełku i nazarejczyku baalu które tu przerabisz jak potłuczony do upadłego.Skoro chcesz być naśladowcą tory i czcić jhwh chociaż prawidłowo jest ihvh bez zbadania wiedzy na ten temat to znaczy że ty w to wierzysz a wiara jak wiadomo matką głupców.Wiara to niewiedza wymyślona przez twojego pawełka masona którego nawet sam Russel tak nazwał.Mało jeszcze wiesz i rozumiesz dlatego cofasz się do genezy narodu wybranego wymyślonego przez psychopatów syjońskich.Moim zadaniem jest (jeśli nie jesteś agentem w co na 100%nie wierze bo cie nie widziałem i jesteś ponoć nauczycielem i muzykiem czyli branża masońska)aby dać innym przykład aby badać pisma jak się rzeczy mają a nie z góry ustalić sobie religie czym na 100%brzydzi się Bóg,ludzie zrozumcie wreszcie że nie ma żadnej prawdziwej religii czy to lucyferianizm,syjonizm,ŚJ,Toryzm Krystiana.Jeśli jest kult to i jest szatan bo on jest twórcą kultu a nie Bóg.Niektórzy idioci nawet myślą że Bóg mieszka w niebie jak na przykład ŚJ.Bóg to istota stworzona tylko Osoba która jest w każdym miejscu równocześnie i nigdy się nikomu nie pokazał.Wytłumacz Brain wers.18 ks.rodz jak taki kozak jesteś.Nawet nie rozumiesz kim naprawde jest szatan skoro nie umiesz odrużnić go od Boga.Nawet nie wiesz że to szatan stwarzał ludzi i ziemię.Przecież Jezus do tego się przyznał,Ludzie gdzie wy macie rozum?Sam NT zdradza cały ST a kto wam zredagował to wszystko i zapakował w biblię?Więcej nie będę pisał macie swoje rozumy i można to zbadać.Jak twierdzisz że Mariusz mason to ty głupek jesteś bo nawet masoni takich rzeczy.nie wiedzą bo masoneria też pujdzie pod nóż bo to tylko pachołki.

A teraz tak. Wiadomość do Czytelników:
Choć nie potrafię wyjaśnić niektórych rzeczy to nie wstydzę się tego. Zacząłem badać Biblię ponad 2 lata temu.  Przede mną wiele wiedzy, którą muszę przyswoić.

Nie wiem dlaczego Dawid miał w pałacu niewolnice z którymi podobno współżył. Ciekawi mnie co na ten temat mają do powiedzenia ludzie, którzy Torę znają badają dłużej ode mnie. Jest jeszcze kilka innych spraw, których nie badałem na dzień dzisiejszy.

Natomiast wracając do ciebie szmaciarzu zdiabłasynu płatny agencie dezinformatorze “janku”, to całokształt tego co napisałeś zdradza kim jesteś i do czego zmierzasz. Manipulujesz informacjami i wynajdujesz wszystko co tylko się da, aby podważyć Boga Izraela i Torę. A umiałbyś się przyznać, że czegoś nie wiesz?

Sprytnie usiłujesz przekonać niezorientowanych czytelników, że “nie ma żadnej religii” i włożyć Torę do jednego wora z pozostałymi religiami świata.
Mam prośbę. Zarzucasz mi anonimowość. A sam kim jesteś? Po co ci kilka adresów mailowych? Masz odwagę pokazać swój ryj i zademonstrować nam co robisz na co dzień i zasugerować co należy czynić według twojego boga? Masz odwagę pokazać nam, że tak właśnie robisz i dać przykład? Masz w ogóle odwagę zrobić cokolwiek niż tylko stukać w klawiaturę za watykańskie pieniądze?

Skoro jesteś specem od negacji, to proszę w zamian za to zaproponować mi coś w zamian. Nie zrobisz tego? Dlaczego? Bo wtedy mógłbym po tobie pojechać jak po krowim łajnie? Masz swojego bloga? Daj adres.

Słuchaj idioto, za długo prowadzę działalność blogerską, żeby dać się nabierać na tak żenujące hasbarskie sztuczki. Nie doceniasz mnie lub przeceniasz siebie, albo jedno i drugie.

“Nawet nie wiesz że to szatan stwarzał ludzi i ziemię.Przecież Jezus do tego się przyznał,Ludzie gdzie wy macie rozum?”

Tu mamy przykład na to, gdzie ty masz swój rozum. Takie argumenty pisać U MNIE?! Takie argumenty to na kółku niedzielnym, ale nie tutaj.

Szatan chce zając miejsce Boga, ale to nie znaczy, że mu się to kiedykolwiek udało.

Aha i wiesz dlaczego puściłem twoje komenty? Do pewnego momentu miało to sens, bo lubię diabłu patrzeć na łapy. Nie podniecaj się, zaraz dostaniesz orgazmu. Nie mam się czego od ciebie uczyć poza tym, że prawda jest dokładnie tam, gdzie ty ją zwalczasz.

A Mariusz to nie mason, na masona jest za głupi. To marionetka. To taka polska Lady Gaga.


Jeszcze wypowiedź “Kazika”… Dużo ich tu się namnożyło. To wszyscy twoi braciszkowie “Janku” czy to raczej twoje wysiłki stworzenia sztucznego tłoku?

Kazik
kaziura@op.pl
46.112.121.53

Czytam, czytam i oczom nie wierzę…
wyznawca JHWH, który jest tylko egregorem, krwawym tworem ( jednym z wielu na swoim poziomie) wyznaczonym przez Elohim (liczba) mnoga do zajęcia ogniem i mieczem kolejnych terenów na pustyniach i krainach Bliskiego Wschodu.
„Wszechmogący” który potrzebuje knuć, przymuszać pod karą śmierci za byle co i nakładać na swoich poddanych coraz to nowe swoje sadystyczne wymysły…
To jest wszechmogący? Tylko dla wyznawców jego pokroju.
Dla ludzi o czystych sercach i umysłach jest oczywiste, że coś (z premedytacją użyta forma) takiego nie jest nie dość, że bogiem, ale tym bardziej wszechmogącym stwórcą.

Kult JHWH to jeden z kultów krwawych bóstw jakich setki w historii.

Po tym komencie już absolutnie nie miałem wątpliwości, żeś jest agentem “janeczku”. Rozmnożyłeś się bardzo szybko. A tutaj zhejtowałeś komentarz Moniki:

https://theredbrainbreakerkstian.wordpress.com/2015/12/04/ogloszenia-parafialne/comment-page-1/#comment-3055

Szkoda, że musiałeś się tyle razy przelogowywać, aby dać 10 (lub więcej!) hejtów. Znam te sztuczki.

Na tym zakończę.

Brain Breaker

Advertisements

7 thoughts on “Zdiabłasyn agent “Janek” prezentuje swoje “poznanie”, a ja wyciągam wnioski

 1. janek

  Jesteś jednak prymityw Brain,odkryłeś kim naprawde jesteś.Wszędzie widzisz agentów.To już u ciebie obsesja.Piszesz że brzydzisz się kłamstwem a ja brzydzę się już tobą.Nie dorównujesz Heńkowi i Mariuszowi nawet do pięt boś prymityw do kwadratu i nic nie potrafisz samemu osiągnąć tylko przepisujesz z neta gotowce.Takie kłamliwe szuje jak ty nigdy nie będą mieć poznania,będziesz błądził w kółko.Tak naprawdę to nie ty rozłożyłeś NT tylko Mariusz,ty mendo syjonistyczna.

  Like

  Reply
  1. Brain Breaker Post author

   😀 no tym razem to rozdziewam buźkę i ryczę ze śmiechu
   Mariusz obalił NT?
   Przecież on wierzy w jezusa Baala i Objawienie 🙂 Może także w ewangelię “Jana”. Nie wiem, bo dawno nie zaglądałem… Coś mnie ominęło? Kiedy mariuszek obalił Objawienie?

   hahahahahahahahahahahahahaha

   Trzymasz mariuszkowi paluszek w dupce, błazenada, żenada.
   Lubię otrzymywać tego rodzaju komplementy od takich prymitywów jak ty. Dzięki.

   Like

   Reply
  2. Brain Breaker Post author

   Och, warto było wdać się w tę “dyskusję” i puścić twoje komentarze. Dzięki ci bardzo za twój występ. Podbudowałeś/aś mnie duchowo! Teraz piszę serio bez żartów.

   Like

   Reply
 2. tobi

  Dupa z ciebie nie badacz. Juz wiem dlaczego piszesz takie bzdury ciągle na tym blogu. Bo zdolnosci do analizy w odniesieniu do “pism” masz wlasnie takie jak pokazales w tej analizie- żadne.

  Po pierwsze – maila tutaj wpisuje się obojętnie jakiego, więc spociłes sie podczas analizy maili a jest ona g warta.

  Po drugie – zauwaźyłbys, ze Janek to ktos inny niz ja – Tobi. Janek dał małe przesłanie, ze jest wyznawcą ziemi wklęsłej czyli tej sameu bzdury ktorą ty tutaj wciskasz ludziom. Ja zas jak widziszteraz, jak mogłes wywnioskowac z wpisu, uwazam to za idiotyzm. Zaś po specyficznych slowach jakie uzywa, powinienes się kapnąc ze to ktos z twoich bylych przyjaciól od wklęslosci. Szczytynski albo Kozłowski. Przy czym o tym co pisze w odniesieniu do pustynnego bałwana i calej twojej misji badawczej – uwazam za prawdę i mu tego gratuluję.

  Po trzecie – piszesz durnoty bo jestes zaslepionum, malym, podlym, zajadłym, wrednym, msciwym wyznawcą tej pokraki jhwh. Bóg nie byłby taki jak wyzej opisane cechy ty masz po swoim bałwanie. Po tym poznaje ze to bałwan a nie Bóg. ABałwana nie boję się nazywac po imieniu.

  Po czwarte jeste źydem. To pewne, sądząc po zachwaniu i pysze jaka bije od ciebie. A więc jestes chazarem, a ci zawsze kłamią.

  ANalizuj dalej tą ksiązke dla idiotów, moze twój demoniczny bałwaj jhwh kiedys cię nagrodzi.

  WIem ze nie zamiescisz tego, ale przynajnmiej poczytasz. Moze lampka kiedys ci się zapali.

  Like

  Reply
 3. Brain Breaker Post author

  Co do maili, to faktycznie można sobie wpisać jaki się chce, masz rację tobisiu. Bardzo was przepraszam w takim razie za to pomówienie, jakobyście byli agentami… 🙂
  bóg wam zapłać dobrzy ludzie. Szczególnie Tobi, bo zwróciłeś mi uwagę na to, że “janek” to ktoś od mariuszka. Starzeje się skoro nie rzuciło mi się to wcześniej w oczy. Trochę tego było:
  wklęsła ziemia, schlebianie mariuszkowi, obrzezanie od Kronosa, Is ra el, Tora = kabała…
  Brakowało jedynie Jerozolimy w Turcji i ziemi obiecanej w Europie. A do tego ten tekst “janka” na końcu:
  “Piszesz że brzydzisz się kłamstwem a ja brzydzę się już tobą.”
  wskazywał by na to, że to nie moja pierwsza rozmowa z “jankiem”.

  Ale warto było podsumować wasze pisanie, bo przynajmniej prawda wyszła na jaw.
  Czy pomyliłem się bardzo twierdząc, że mariuszowy janek jest agentem? Nie. Jak dla mnie to wy tam wszyscy pracujecie dla diabła o czym pisałem już nie raz. Agentura do potęgi. Może to ty pamelko, co chcesz żeby biblijny Bóg pocałował cię w dupę? W ogóle jesteś tchórzem skoro nie posługujesz się swoim mariuszowym nickiem.

  Metoda jaką przyjęliście do skasowania Tory jest bardzo prymitywna i moglibyście wymyśleć coś innego. Czytacie pisma kabalistów, bo tak najszybciej znaleźć “ciekawe dwuznaczne” miejsca w Torze. Następnie podajecie kabalistyczne interpretacje jako prawdę objawioną. Dlatego jesteś “janku” taki oczytany. Jak bym się naczytał pierdołów kabały, to też bym mógł zgrywać takiego mądralę (idiotę).

  To może zadziałać na ludzi początkujących w temacie i wielu pewnie daje się na to nabierać. Ale żeby tutaj u mnie pisać takie bzdury, to trzeba mieć tupet. Nie świadczy to dobrze o twojej (waszej) inteligencji.

  Wiedzcie jedno. Nie wierzę że jesteście takimi idiotami, że wierzycie w to co piszecie. Jesteście zaprzedanymi diabłu błaznami.

  Proszę zostawić mnie w spokoju. Piszcie swoje u mariuszka. Bądźcie tak uprzejmi i wynoście się stąd, bo nie mamy o czym gadać. Wy macie swojego boga Baala, do czego mariuszek się przyznał nie raz, a wy razem z nim.
  https://theredbrainbreakerkstian.wordpress.com/2015/10/10/mariusz-szczytynski-krzyz-jest-symbolem-boga-kim-jest-bog-mariusza-baalem/
  Spalcie mu kadzidełko na wzgórzu pod choinką. Nienawidzę takich jak wy (patrz u góry strony).

  Like

  Reply
 4. Brain Breaker Post author

  Jest jeszcze jedna rzecz która mnie bulwersuje. Posługujecie się kabałą i stawiacie ją na równi z Torą, a więc tak naprawdę to WY JESTEŚCIE KABALISTAMI I SYJONISTAMI. Tymczasem oskarżacie o to mnie.
  !!!!!!!!!!!!!!! BEZCZELNOŚĆ DO POTĘGI. Podłe dranie.

  Like

  Reply
 5. Roman

  Fakty są takie ich głównym celem jaki mają do wykonania to negacja Tory Prawa Bożego.
  Wnioski;
  Albo są tak głupi czyli pożyteczni idioci którzy nie orientują się w prawdzie i są manipulowani i wykorzystywani do walki z Prawdą=Bogiem.
  Albo są to agenci świetnie orientujący się w sprawie i chcący wyprowadzić ludzi mniej ugruntowanych w Prawie Bożym na manowce. W drugi przypadku to szkoda naszej z nimi polemiki bo takim osobą według Tory należy się śmierć.

  Liked by 1 person

  Reply

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s