Piramidy, pioruny i ich związek z niebocentryzmem

Aby zrozumieć to, co chcę przekazać tym wpisem należy przeczytać wszystkie wcześniejsze artykuły z kategorii “planeta ziemia – kłamstwo diabła”. Należy rozumieć, że Bóg podtrzymuje świat energią elektryczną, prądem Tesli. Jest to najbardziej efektywna forma przekazywania energii, która została odkryta przez Teslę. W ten sposób zasilane jest przez Boga słońce. Był taki wykład, który poleciłem do obejrzenia w którymś z poprzednich artykułów. Jest on świetny nawet dla początkujących w temacie. Po pewnym czasie zdjęto go z YouTube, a dziś znalazłem go ponownie więc linkuję:

Kto tego nie słuchał ma zadanie do zrobienia póki jest w sieci. Musimy wiedzieć w jaki sposób zdiabłasyny tacy jak J.P. Morgan zrobili nas w konia z prądem elektrycznym. Temat rzeka…, ale wnioski, które opisałem w poprzednich artykułach w związku z nim są konieczne do zrozumienia niniejszego wpisu.

W tym wpisie staram się pokazać związek między piramidami, niebocentryzmem, upadłymi aniołami i energią Tesli oraz piorunami. Jest dużo do oglądania.

Na początek taki filmik:

“Starożytni kosmici S05E01”

Od 32 do 33 minuty padają szalenie ciekawe stwierdzenia:

“Wydaje się, że piramidy znajdują się w miejscach obdarzonych szczególną energią”

Sam Osmanagich mówi:

“Jeśli piramida znajduje się w miejscu obdarzonym naturalną energią, może spotęgować ją kilkadziesiąt razy. I wtedy mamy perfekcyjną maszynkę d wytwarzania energii”

Kim jest Sam Osmanagich? Jest naukowcem (nie lubię tego słowa, ale tutaj używam go w tym pozytywnym znaczeniu, może lepiej powiedzieć: badaczem), znienawidzonym przez watykańską archeologię głównego nurtu, ponieważ ujawnił wiele prawdy o piramidach bośniackich. Tutaj jest o nim krótko:

Teraz inny filmik:

“Czym jest Piramida Cheopsa?”

W sieci można go znaleźć także pod wieloma innymi tytułami.

 

Był jeszcze jeden film, którego niestety nie mogę znaleźć. Jeśli mi się to uda, to umieszczę w komentarzach. Opowiadał on o tym, że piramidy w Gizie absolutnie nie są grobowcami (jak to usiłuje przeforsować archeologia głównego nurtu). (przy okazji: my mamy łatwo, bo wiadomo, że tezy oficjalne podawane na watykańskich uniwersytetach są stekiem kłamstw i naprowadzają błyskawicznie na prawdę)
Był tam wywiad z miejscowym Egipcjaninem, który opowiadał, że piramidy zbudowano jako generatory energii. Kiedyś one działały sprawnie, bo były pokryte powłoką z białych skał, które pełniły funkcję izolatora i zabezpieczały przed stratą energii. Bardzo żałuję, że nie mogę znaleźć tego filmu.

W wielu źródłach można znaleźć potwierdzenie tej tezy i to faktycznie przemawia za tym, że piramidy generują energię. Jest to także potwierdzone w filmie powyżej.

Zachęcam was wszystkich do obejrzenia tych filmów na spokojnie, bo warto. Miło się ogląda te filmy wiedząc, że kosmici faktycznie brali udział w budowie tych piramid, tylko że jak wiemy nie byli to kosmici lecz po prostu upadłe anioły. Najwidoczniej piramidy pełniły istotną funkcję w kulcie płodności. Jaką? Tego jeszcze nie wiem. Wiem natomiast co innego i to chcę przekazać tym wpisem.

W filmach które podałem jest postawiona teza, że wszystkie miejsca na ziemi w których istnieją piramidy można połączyć liniami prostymi i tworzy się wtedy interesująca siatka, a miejsca kultu upadłych znajdują się na przecięciach tych linii. Jest to bardzo bardzo możliwe, bo pasuje do tezy, że piramidy są generatorami energii (oczywiście domyślam się, że nie służyły tylko do tego celu, przykładowo, upadłe anioły uprawiały w nich swoje orgie z kobietami – czego również można się domyślić po obejrzeniu tych filmików).

Warto zapamiętać:

 • piramidy budowano w miejscach obdarzonych “jakąś dużą energią”
 • one wszystkie znajdują się w miejscach ściśle wyznaczonych przez siatkę linii prostych przebiegających przez całą ziemię

Teraz tak… Jaki to rodzaj energii wykorzystują piramidy? To oczywiste. Energię, którą Bóg podtrzymuje cały świat. Gdyby Tesla żył, oddałbym tutaj jemu głos… On wiedział wiele na ten temat i potrafił przesyłać prąd bezprzewodowo – wiemy, że to on przywalił w syberyjską tajgę słynnym blefiastym meteorem tunguskim. Ale mogę odesłać was tutaj do tego wykładu który zalinkowałem na początku.

Ponieważ upadłe anioły wiedzą doskonale w jaki sposób funkcjonuje ten świat, to zrobiły ze swojej wiedzy użytek i poleciły swoim potomkom i wyznawcom budowanie piramid w miejscach, w których “energia ziemi” (czytaj energia Boga Izraela) jest szczególnie silna.

Przypominam o filmie “Pioruny bogów” z którego dowiadujemy się o tym, że natura nieba jest elektryczna, a nałókowe teorie takie jak teoria względności to kłamstwo dla mas.

To wszystko razem ze sobą tworzy taką mieszankę, że sam jestem w szoku…

Przypominam, że według mnie, właściwym modelem świata jest niebocentryzm.

Bóg jest źródłem prądu – energii, i za jej pomocą podtrzymuje świat. Wspaniale jest móc to wiedzieć już teraz… A więc wyobraźmy sobie elektrycznie naładowaną kulkę (niebiosa), a wokół niej kulkę ziemię. Czasami dochodzi do widocznych wyładowań między niebiosami a ziemią… Widzimy to jako piorun. Istnienie piorunów jest kolejnym dowodem na to, że niebiosa są naładowane prądem i to w nich znajduje się źródło energii – Bóg.

Dlaczego pioruny nie walą w odwrotnym kierunku tj. z ziemi w niebiosa? Ponieważ Bóg znajduje się w niebie i stamtąd wysyła energię.

Biblia mówi wprost, że tak jest.

Kiedy Bóg ujawnił się Izraelitom pod górą Synaj, też były te… no…błyskawice…

Wyj 19:(14) Mojżesz zstąpił z góry do ludu i kazał się ludowi przygotować na święto i wyprać swoje szaty. (15) I rzekł do ludu: Bądźcie gotowi na trzeci dzień; nie dotykajcie kobiet. (16) Trzeciego dnia, z nastaniem poranku, pojawiły się grzmoty i błyskawice, i gęsty obłok nad górą, i doniosły głos trąby, tak że zadrżał cały lud, który był w obozie. (17) Mojżesz wyprowadził z obozu lud naprzeciw Boga, a oni ustawili się u stóp góry. (18) A góra Synaj cała dymiła, gdyż Pan zstąpił na nią w ogniu. Jej dym unosił się jak dym z pieca, a cała góra trzęsła się bardzo.

Wyj 20:(17) (…) Nie pożądaj domu bliźniego swego, nie pożądaj żony bliźniego swego ani jego sługi, ani jego służebnicy, ani jego wołu, ani jego osła, ani żadnej rzeczy, która należy do bliźniego twego. (18) A gdy wszystek lud zauważył grzmoty i błyskawice, i głos trąby, i górę dymiącą, zląkł się lud i zadrżał, i stanął z daleka, (19) i rzekli do Mojżesza: Mów ty z nami, a będziemy słuchali; a niech nie przemawia do nas Bóg, abyśmy nie pomarli.

Wiecie, moja zdurniała watykańska pani od geografii tłumaczyła mi, że błyskawice powstają kiedy trą o siebie kropelki wody w chmurach burzowych… I tworzą się same…

Ludzie! Czego my się uczymy w tych przeklętych diabelskich szkołach… ?! Sami pozwalamy na to, aby nam wkładano do głowy takie bzdury. Pozdrawiam moje panie nauczycielki, szkoda, że nie mogę wam wysłać listu z tym artykułem, bo nie znam waszego adresu!

Hioba 36:(26) Oto Bóg jest wzniosły, a tylko my tego nie możemy poznać; liczba jego lat jest niezbadana. (27) On wyciąga kropelki z morza i te rozlewają się w oparach deszczu, (28) którym ociekają chmury i który spada na mnóstwo ludzi. (29) Kto może zrozumieć, jak się układają obłoki, grzmoty w jego namiocie? (30) Oto On roztacza wokoło siebie mgłę i okrywa głębiny morskie. (31) Tak przez nie sądzi ludy, daje też pokarm w obfitości. (32) W swoich dłoniach kryje błyskawicę i każe jej trafić w cel.(33) Obwieszcza go jego grzmot, gdy w gniewie występuje przeciwko niegodziwości.

Hioba 37:(1) Zaiste, dlatego drży moje serce i skacze ze swojego miejsca. (2) Słuchajcie pilnie grzmotu jego głosu i pomruku, który wychodzi z jego ust! (3) Wypuszcza go pod całym niebem, a jego światło sięga do krańców ziemi. (4) Za nim huczy grzmot, grzmi swym potężnym głosem, a gdy się słyszy jego głos, nie powstrzymuje błyskawic. (5) Bóg przedziwnie grzmi swoim głosem, czyni wielkie rzeczy, których nie rozumiemy. (6) Bo do śniegu mówi: Padaj na ziemię! do deszczu i ulewy: Padajcie rzęsiście! (7) Pieczętuje rękę każdego człowieka, aby wszyscy ludzie znali jego dzieło. (8) Wtedy zwierzęta wchodzą do kryjówek i kładą się w swym legowiskach. (9) Z komory południa wychodzi huragan, a od wiatrów północnych mróz. (10) Od tchnienia Bożego powstaje lód, a szerokie wody zamarzają. (11) Obciąża chmury gradem i swoją błyskawicą rozpędza obłoki, (12) które kieruje dokąd chce, aby czyniły wszystko, co im każe, na całej powierzchni ziemskiej, (13) albo jako rózgę karzącą, albo jako błogosławieństwo dla swojej ziemi, albo zsyła je w dowód swojej łaski. (14) Słuchaj tego, Jobie, zastanów się i rozważ cuda Boga! (15) Czy wiesz, jakie zadanie Bóg im wyznacza i jak każe zabłysnąć światłu swego obłoku? (16) Czy wiesz coś o unoszeniu się chmur, o cudach tego, który jest doskonały w mądrości? (17) Ty, którego szaty się rozgrzewają, gdy ziemia odpoczywa pod wiatrem południa? (18) Czy potrafisz tak jak On rozpostrzeć sklepienie niebios, które jest mocne jak lustro polerowane

Niektórzy twierdzą, że księga Hioba jest niedobra i można na niej polegać. Przyznam się szczerze, że nie rozumiem ostatecznego sensu tej księgi, ale nie ulega wątpliwości, że autor wiedział o tym, że firmament jest jak polerowane lustro itd…, a więc znał rzeczywisty model świata.

Ilekroć widzisz i słyszysz piorun, pomyśl o Bogu znajdującym się nad twoją głową.

Pioruny są jawnym przejawem obecności Boga, a my ludzie (nie mówię tutaj już na szczęście o sobie) mamy w zwyczaju… wystawiać świece gromniczne podczas burzy… babilońska katolicka maryjka ma za zadanie zgromić Boskie pioruny… Macie ochotę czasami dać upust swoim emocjom i wykrzyczeć co wam leży na wątrobie? Ja mam, ale nie mam do kogo krzyczeć. Do babilończyków nie warto nawet otwierać ust.


Teraz jeszcze chciałem krótko napisać o czymś co wyjątkowo rzuca się w oczy, a wielu z was pewnie tego nie widzi, bo nie macie na to sposobności.

Troszkę z innej beczki, ale nie do końca, bo oczywiście ma to związek z tematyką tej kategorii…

Czy wiecie jak bardzo obecnie indoktrynuje się małe dzieci filmami, grami, zabawkami, albumami “Star Wars”? Wśród małych chłopców jest to tematyka nr 1, nic tego nie przebije. Masoński Disney właśnie w tym celu odkupił prawa do kręcenia Star Warsów. Te zdiabłasyny musza dbać o to, aby wykorzystywać każdą okazję do tego, aby już małym dzieciom robić kwadratowe watykańskie mózgi. Przedsięwzięcie Disney’a i watykanu działa i ma się dobrze, powiedziałbym: “Nigdy nie miało się lepiej!”. Jest to tak bardzo widoczne, że aż uwłacza to mojej inteligencji. Dlaczego oni AŻ TAK BARDZO pragną, aby małe dzieci wierzyły w wielki wszechświat?! Chyba za bardzo! Robi się z tego obecnie już kabaret, przesadzają z indoktrynacją, ale ludzie są zwierzętami i tego nie zobaczą.

Czy myślisz, że żyjesz na planecie ziemi? Jeśli tak, to wiesz co? Nawet małpy wiedzą, że nie żyją na planecie ziemi czyli są mądrzejsze od ciebie. Mało tego, małpy wiedzą, że nie są twoimi przodkami.

Ludzie są głupsi od małp, a wmawia im się, że małpy są ich przodkami… Dobre… Czyli tak jakby teoria ewolucji nie zadziałała poprawnie, tylko wstecz 🙂

Brain Breaker

Advertisements

40 thoughts on “Piramidy, pioruny i ich związek z niebocentryzmem

 1. Brain Breaker Post author

  Psalm 77:17. Ujrzały cię wody, o Boże, Ujrzały cię wody i zadrżały: Tak, wzburzyły się głębiny.
  18. Obłoki spłynęły wodą, Chmury odezwały się grzmotem, A pioruny twoje latały.
  19. Rozległ sie grzmot twój jak turkot kół, Błyskawice oswietliły swiat, Ziemia zadrzała i zatrzesła sie

  Like

  Reply
 2. Szymon Pułkownik

  z wiki: “Morgan miał nastawienie antysemickie.”

  O Fordzie też tak piszą. Nie wierzę w to.

  Like

  Reply
 3. Szymon Pułkownik

  Jeszcze o Morganie: “Aby wesprzeć swój trust, nabył w 1902 roku angielskie linie żaglowców International Marcantile Marine Company. Do IMMC należały także White Star Line, w której skład wchodziły statki klasy Olympic, w tym Titanic. Jako prezes zarządu IMMC Morgan powinien być w kwietniu 1912 na pokładzie Titanica, jednak z powodu choroby tam się nie znalazł.”

  identyczne kłamstwo jak z dziećmi Silbersteina od WTC

  Like

  Reply
 4. Iva

  Na Wawelu też jest miejsce „o niezwykłych właściwościach koncentracji energii”.
  http://www.iluminaci.pl/2012/czakram-na-wawelu

  Nie można zwiedzać tego miejsca, bo trwa tam nigdy nie kończący się remont, dziwne prawda? Ale patrząc pod tym kątem na Kraków, nie dziwi zawładnięcie miasta przez rasę panów i ich panoszenie się tam.

  Like

  Reply
 5. Iva

  Czytałam ostatnio o JP Morganie i Banku Rezerw Federalnych:

  „FAKT: W odczytanym po śmierci testamencie JP Morgana istniał zapis mówiący, że 81 procent jego majątku stanowią aktywa należące do rodziny Rothschild.

  http://de.metapedia.org/wiki/Familie_Rothschild

  FAKT: JP Morgan miał zarezerwowany bilet oraz prywatną kajutę, jednak właściciel i niedoszły pasażer w ostatniej chwili odwołał swój rejs.

  FAKT: Przyjaciel JP Morgana, Milton Hersey, również anulował w ostatniej chwili swój bilet na rejs, niedoszły pasażer Tytanica został właścicielem giganta spożywczego, koncernu Hersey.

  https://en.wikipedia.org/wiki/The_Hershey_Company

  https://en.wikipedia.org/wiki/Milton_S._Hershey

  FAKT: Na pokładzie statku nie znalazły się czerwone race, używane do sygnalizacji niebezpieczeństwa jako sygnał do jakichkolwiek celów ratowniczych. Były tylko race białe, których użycie sygnalizują, że wszystko jest w porządku, były one najczęściej wykorzystywane podczas przyjęć na pokładzie statku.

  FAKT: Kapitan Edward Smith, był jednym z najbardziej utytułowanych kapitanów swego czasu.

  FAKT: Autor powieści został otruty, umarł krótko po tym jak Titanic zatonął.

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Morgan_Robertson

  FAKT: Bank Rezerw Federalnych, prywatny bank centralny emitujący amerykańskiego dolara powstał w grudniu 1913 roku, rok po zatonięciu Tytanica

  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/zatopienie-tytanica-powstanie-banku-rezerw-federalnych-2016-03

  Like

  Reply
  1. Brain Breaker Post author

   Tak Iva, już wiadomo dlaczego mason Cameroon nakręcił Titanica… Pamiętacie sukces tego filmu i wszechobecny szał? Było to kolejne pranie mózgu.
   Stal Titanica była zmieszana z żużlem… Ciała kapitana Smitha nie odnaleziono. Pewnie pojechał klepać po tyłkach murzynki w ciepłych krajach do końca życia…
   Osobiście przypuszczam, że góra lodowa to był tylko pretekst, a w rzeczywistości doszło do kontrolowanego wybuchu pod pokładem.
   Czy oni byliby na tyle ryzykowni, żeby wszystko miało zależeć od kolizji z górą lodową? A co jeśli by coś nie poszło według planu? Przecież nie widać tej części góry lodowej, która jest pod wodą…

   Like

   Reply
  1. Monika

   Zamurowało mnie, co za debilizm. Jak oni ogłupiają te dzieciaki, jak można tańczyć z obrazem? Dawno nie widziałam nic bardziej idiotycznego!

   Like

   Reply
 6. Jakub Berlin

  Czy ktoś nieświadomie powiedział prawdę?

  “Globus…pomniejszony model ciała niebieskiego, najczęściej ziemi lub SFERY NIEBIESKIEJ w POSTACI KULI…”

  Like

  Reply
 7. Jakub Berlin

  Dzisiaj wieczorem to zrozumiałem. Będę bronił prawa Bożego. Dlaczego? Odpowiedz poniżej, również na blogu Moniki.

  O tym biciu niewolników, sprzedawaniu córek w niewolę i możliwości posiadanie kobiety z wyprawy wojennej pomyślałem teraz pod innym kontem. Prawo było dlatego tak surowe, ponieważ oni w Izraelu Bożym nie mogli sobie pozwolić na to żeby się zalęgło zło pośród nich. Nie ma się na co oburzać. Otaczały ich ludy które były 1000 razy podlejsze od nich i prawdopodobnie atakowały Izrael i jeśli ktoś z tych złych dostał się pod niewolę u Izraelity a Izraelita z litości nie chciał go zabijać, to on musiał być surowy względem niewolnika, żeby mu nie wylazł na głowę. I ja tutaj teraz bronię prawa. Trzeba popatrzeć pod kontem genetyki. Jeśli w Izraelu urodziła się jakaś osoba ze skażonymi genami, to żeby ją trzymać w ryzach, to musiało nad nią wisieć bardzo surowe prawo. Zwykły Izraelita nie obawiał się, że będzie ukamienowany, bo bardzo kochał swoją żonę i nawet mu to przez myśl nie mogło przejść, że ją zdradzi. Ale widocznie rodzili się tacy, którzy w głowach mieli huśtawkę moralną. Jeśli się powiła podła córka, która miała jakieś skażenie genetyczne, to czy ojciec nie mógł ją sprzedać w niewolę, jeśli sobie z nią nie mógł poradzić a ona nie chciała się podporządkować do spokojnego normalnego życia? Dlatego właśnie Bóg zastosował takie surowe prawo, bo przewidział, że do takich rzeczy może dojść.

  Like

  Reply
  1. Brain Breaker Post author

   Możliwe, że jest tak jak piszesz, nie wiem. Natomiast wiem jedno: w Torze wszystkiego nie mamy i trudno się ją czyta nie znając tamtych realiów.
   Natomiast tymi przepisami nie zawracam sobie głowy, bo niewolnictwo nie zostanie przywrócone dopóki Bóg nie wróci na ziemię. Na razie to my jesteśmy niewolnikami watykańskich iluminatów.

   Like

   Reply
 8. Jakub Berlin

  Nie rozumiem. Tutaj jest film: https://www.youtube.com/watch?v=CQmc3blsLiA

  Pokazana jest burza z samolotu i błyskawice w środku chmur. Nie ma błyskawic z nieba. Błyskawice są w środku, w chmurach. To jak się niebo rozładowuje?
  Przecież wedle Twojej teorii błyskawice powinny docierać z nieba z nad tych chmur?
  Proszę daj odpowiedz bo nie rozumiem.

  Like

  Reply
  1. Brain Breaker Post author

   A czy widzisz energię którą zasilane jest słońce? Ona też dociera od Boga. Nie widzisz. Tutaj jest ta sama zasada. Pioruny są widzialną formą energii Boga.

   Like

   Reply
 9. Petro

  JAKUBIE, nie męcz się!!! Brain, nie przyzna Ci racji!!!

  BRAIN…..
  NAD NAMI, NIE MA ŻADNEJ ”KOPUŁY”, CZY ”SKLEPIENIA NIEBIESKIEGO”!!!
  JEST ZA TO… OGROM KOSMOSU!!!
  Mam dla ciebie, wielki szacunek!!! Wiele dobrego robisz!!!

  Ale, już najwyższy czas, żebyś przebudził się!!!
  NIE MA BŁYSKAWIC, ZNAD CHMUR. NIGDY NIE BYŁO I NIGDY NIE BĘDZIE!!! TO NIE ŚREDNIOWIECZE!!! A KSIĘGA GENESIS, ZOSTAŁA NĘDZNIE SKOPIOWANA, Z KSIĄG SUMERYJSKICH……… NIE UFAJ TAK BIBLII !!!
  ZRESZTĄ, SAM PORUSZYŁEŚ TEMAT!!! – ( CO SZATAN, ZROBIŁ Z BIBLIĄ ) !!!
  WIĘC, NIE ZAPRZECZAJ SOBIE !!! JEŚLI, NAWET TROCHĘ JAKAŚ KSIĘGA, JEST ZMIENIANA!!! NIE MOŻE BYĆ ZWANA – ”PISMEM ŚWIĘTYM” !!!
  Pozdrawiam serdecznie,wszystkich piszących i czytających !!!!

  Like

  Reply
  1. Brain Breaker Post author

   Petro
   Nie ma kopuły? No cóż. Jesteś albo idiotą albo agentem, wszystko mi jedno.
   Nie mam dla ciebie szacunku. Nie krzycz przez megafon, bo to nie zmienia siły twojego przekazu.

   Jak można w dzisiejszych czasach twierdzić, że istnieje wielki kosmos… po tym co już zostało ujawnione w sieci…
   Idź w takim razie do Sumerów szukać mądrości a nie tutaj.

   Like

   Reply
   1. Petro

    Brain… piszesz:
    ”Jak można w dzisiejszych czasach twierdzić, że istnieje wielki kosmos … po tym co już zostało ujawnione w sieci…” W sieci??? Przez kogo???
    Ja ….piszę:
    ”Jak można w dzisiejszych czasach twierdzić, że NIE istnieje wielki kosmos !!!!!

    Biblia nie jest – ”Pismem Świętym” !!! Święta księga, to taka w której, od początku, do końca, wszystko jest prawdą!!!!!
    PRZECIEŻ SAM… ZASTANAWIASZ SIĘ I PISZESZ!!! !!!!!!! -CO SZATAN ZROBIŁ Z BIBLIĄ – !!!!! ??????
    TAK WIĘC, JAK BIBLIA MOŻE BYĆ ŚWIĘTA!!! JAK ZBRODNIE W BIBLII, MOGĄ BYĆ ŚWIĘTE!!!!!!!!!
    Nie jestem agentem!!! Tak więc, zostało mi być – IDIOTĄ !!! Nie obrażam się, idiota też człowiek : ))))) Pozdrawiam!!!

    P. S.
    Brain, mam jedno pytanie! Z czego, Twoim zdaniem, zrobione są TELESKOPY ???

    Like

    Reply
    1. Brain Breaker Post author

     Uważam, że “ST” w zasadniczej części jest zachowany przez Boga.
     Kto ujawnił informacje o tym, że nie ma wielkiego kosmosu? Robisz se ze mnie jaja? Mało to ludzi robi wspaniałe filmiki o tym całym teatrze kreowanym przez illuminacko watykański system prania mózgów? Czy nie potrafisz sobie w google poszukać informacji? Umiesz logicznie myśleć? Wnioskować? A mało tego, Biblia potwierdza, że jesteśmy robieni w konia…
     Jak można tutaj do mnie przychodzić i usiłować mnie przekonać, że istnieje wielki kosmos! Człowieku, albo jesteś leniem, albo idiotą, albo agentem, alby wszystko naraz, nie wiem, ale twoje pisanie jest dosyć głupie, bo ja swoje zadanie domowe w tym zakresie odrobiłem już dawno. Ty najwyraźniej nie, skoro zadajesz takie pytania.
     Wiesz kolego, idź może sobie stąd, bo z twojej obecności tutaj nie ma żadnego pożytku, a tylko mnie denerwujesz. Zamiast odpisywać na takie komentarze wolę powyrywać zielsko w ogrodzie, mam dużo roboty, jutro np. tnę pokrzywy na mulczowanie…

     Nie wiem skąd to pytanie o teleskopy, teleskopy widzą projekcję, która idzie z nieba, np. dlatego gwiazdy migoczą – bo są wyświetlane na szkle nieba. Pisałem o tym. Nie będę się powtarzał, czyta ten kto chce.
     Na ra

     Like

     Reply
 10. Paweł

  “Jesteś albo idiotą albo agentem, wszystko mi jedno.”
  A może jedno i drugie ?

  Ostatnio wszedłem na blog Moniki zerknąć. Petro się tam bardziej rozpisał niż tu , nawet stwierdził że Mojżesz to morderca.

  Like

  Reply
 11. Petro

  BRAIN ….. Jak coś nie jest, po Twojej myśli… to zaczynasz obrażać!!!
  Ja, nie obraziłem Cię, ani razu!!! Nie robię sobie z Ciebie jaj !!! Takich filmików, to już sobie naoglądałem !!! Nie mam zamiaru, narzucac Tobie czegokolwiek!!! Wiem, co to jest – NEW WORD ORDER, wiem , komu służy Watykan!!! Nie jestem już, człowiekiem pierwszej młodości!!!

  PAWEŁ … a kim, według Ciebie jest – Mojżesz!!!
  W Biblii ,wyrażnie pisze co on robił!!!

  Polecam gorąco film na YOU TUBE:
  ”Tajemniczy ciąg Fibonacciego. Złota liczba. boska proporcja”

  Proszę go zobaczyc!!!
  Pozdrawiam serdecznie.

  Like

  Reply
  1. Brain Breaker Post author

   Zaczynam obrażać jak ktoś nie kuma takich podstaw jak firmament i przychodzi tu szczekać. To nie jest strona dla ogłupiałych babilończyków, co wiedzą tylko tyle ile im tv powie.
   Petro, idź sobie stąd, bardzo cię proszę, bo nie rozumiem w ogóle sensu twojego pisania tutaj. Blog Moniki stoi dla ciebie otworem, tam się możesz produkować.

   Like

   Reply
 12. Petro

  Do Moniki… mam iść Brain. Nie jesteście już przyjaciółmi? Do tego prowadzą, odmienne poglądy, ale czy z tego powodu, mamy się kłócic ?

  Nie rozumiesz, sensu mojego pisania? Grzecznie, zapytałem Pawła , teraz zapytam i Ciebie.
  KIM WEDŁUG CIEBIE BYŁ MOJŻESZ!!! BO…… za Chiny, nie rozumiem, jak ktoś, kto otrzymuje – 10 przykazań i jedno z nich brzmi… ”NIE ZABIJAJ” – mógł prowadzić, takie rzezie!!! W dodatku, przy wsparciu swojego Boga!!!!!!! Proszę wyjaśnij mi !!! Może jestem idiotą ( tak mnie nazwałeś) i po prostu, nie rozumiem! Oświeć mnie proszę!!!!!
  Pozdrawiam Cię serdecznie. Pawła również .

  Like

  Reply
  1. Brain Breaker Post author

   Właśnie na takim poziomie odbywają się wasze dyskusje. BRAK WIEDZY I BRAK WSTYDU z powodu braku wiedzy. Ktoś coś naskrobie co mu się wydaje, a wszyscy się podniecają do orgazmu.
   Tę kwestię omawiałem już dawno, ale jak widać nikt blogu Moniki nie wspomniał o tym, bo nie leży to w interesie ich i twojego boga.
   A więc proszę bardzo: raz jeszcze: (i niech będzie to dobry przykład na to co się tam dzieje)
   Nie zabijaj to spłycone tłumaczenie, ponieważ jest różnica między zabiciem niewinnego, a zabiciem tego, który powinien umrzeć zgodnie z Torą i wolą Boga.
   Dlaczego Izraelici prowadzili wojny skoro mieli przykazanie “nie zabijaj”? W ich język były 2 różne określenia na “nie zabijaj”. Dziś powiedzielibyśmy, że to przykazanie oznacza “nie morduj niewinnego”.
   I tak oto watykan pierze nam mózgi. Nie rozumiemy nawet sensu 10 przykazań, a gdzie tu mowa o zrozumieniu sensu Tory.
   Ale wam to nie przeszkadza, wolicie jechać na swojej głupocie, niewiedzy, bezwstydzie i “sumieniach”.
   Rzygać się chce.
   A kim był Mojżesz? Ta sprawa nabiera innego znaczenia jeśli wiesz o tym o czym przed momentem napisałem, ale nie… Lepiej ufać swoim sumieniom i głupocie. Ponieważ takie właśnie rozumowanie rozpanoszyło się na tamtym blogu, to z tego właśnie powodu lepiej będzie, jak będziesz dalej się tam udzielał, a mnie zostawisz w spokoju o co bardzo proszę. Nie mam krwi żeby się szarpać z idiotami którzy kochają boga kryjącego się ich sumieniach (czytaj diabła).

   Like

   Reply
 13. Petro

  Witaj Brain…
  Swiadomie sprowokowałem Cię, żebyś wkurzył się !!! Wtedy tracisz kontrolę nad sobą!!!
  Cytuje, Twoje słowa:
  ”Dlaczego Izraelici prowadzili wojny skoro mieli przykazanie “nie zabijaj”? W ich języku były 2 różne określenia na “nie zabijaj”. Dziś powiedzielibyśmy, że to przykazanie oznacza “nie morduj niewinnego”.”
  Właśnie Brain…… ”NIE MORDUJ NIEWINNEGO!!! KOBIETY , DZIECI I STARCÓW – kazał MORDOWAĆ …. TWÓJ MOJŻESZ, PRZY WSPARCIU, TWOJEGO BOGA !!! DLA TYCH MORDERCÓW, NIE BYŁO NIEWINNYCH !!! Mój , Bóg-Stwórca, ma wiele miłości !!! TWÓJ … TO BESTIA !!!

  MNIE RÓWNIEŻ… CHCE SIĘ RZYGAĆ !!! Z UCIECHĄ , OPUSZCZAM TWÓJ BLOG !!! ŻEEEGNAAAM !!!!!!!!!!!!!!!!!

  Like

  Reply
  1. Brain Breaker Post author

   Uff… Wynocha, polecam ci także Jezusa baala, on ma w sobie bardzo dużo miłości. Nie musisz daleko szukać.

   Tak w ogóle to po co mnie prowokujesz jełopo? Brakuje ci rozrywki, to sobie włącz seriale tv i napij się szczyn z Biedronki za 1,19 zł w promocji w czteropaku – specjalnie dla idiotów z kwadratowymi mozgami.

   Like

   Reply
 14. Maniek

  Brajan tracisz komtrolę nie poddawaj się tak łatwo.
  Nie morduj a nie zabijaj mają mają różne znaczenia.Na przykład kiedy Izraelici napadli i wyrżneli w pień wszystkich z wyjątkiem kobiet dziewic było to jawne zabijanie goi na zlecenie.Czyli nie pirzekroczyli przykazania bożego ponieważ działali na umowę-zlecenie boga Izraela.Czyli jakby zabijali swoich nie goim i nie na umowę-zlecenie to by się nazywało morderstwo.Jednak po wyściu z Egiptu w ziemi Kanaan zamieszkiwali ich bracia rodzina Jakuba.I tu wydaje mi się że doszło do morderstwa bo mieszkańcy Kanaanu byli obrzezani.No ale to tylko moje głupie dociekiwania,przecież Bóg by się nie pomylił.

  Like

  Reply
 15. niewierny tomek

  Witaj Brain… Brak mi słów!!!

  ””’Brain Breaker
  4 June 2016 at 18:34

  Uff… Wynocha, polecam ci także Jezusa baala, on ma w sobie bardzo dużo miłości. Nie musisz daleko szukać.

  Tak w ogóle to po co mnie prowokujesz jełopo? Brakuje ci rozrywki, to sobie włącz seriale tv i napij się szczyn z Biedronki za 1,19 zł w promocji w czteropaku – specjalnie dla idiotów z kwadratowymi mozgami.”””

  DLACZEGO WYGANIASZ na inny blog??? Przecież , IZAJASZ MÓWI O MIŁOŚCI !!!
  Zapomniałeś????? Co sie z Tobą dzieje? Co to, za język ??? Wynocha…jełopo …. szczyny !
  Wiele lat , badasz pisma ,,, a MASZ TAKIE WPADKI !!!

  KSIĘGA IZAJASZA 54
  Miłość Pańska

  ” 7 Na krótką chwilę porzuciłem ciebie,
  ale z ogromną miłością cię przygarnę.
  8 W przystępie gniewu ukryłem
  przed tobą na krótko swe oblicze,
  ale w miłości wieczystej
  nad tobą się ulitowałem…..”

  Pozdrawiam wszystkich !!!

  Like

  Reply
  1. Brain Breaker Post author

   Wyganiam, bo ile można się tłuc z takimi jak ten gościu? On nie ma tutaj czego szukać a ja nie chcę żeby mnie wkurzał. Czy ja się pcham na blogi na których mnie nie chcą i piszę im na siłę coś, czego tam się stanowczo nie akceptuje? Nie. A więc konwersacje mają sens do pewnego momentu, ale trzeba wiedzieć kiedy zejść ze sceny.
   Co się ze mną dzieje? Nic. Petro neguje Boga Izraela i czyni to w ohydny bezmyślny sposób i ja absolutnie nie mam obowiązku kochać takich osób. Wygląda mi na to, jakbyś się jeszcze nie oczyścił z chrześcijańskiej miłości jezusa Baala – miłości do nieprzyjaciół.
   Bóg nienawidzi swoich nieprzyjaciół, i podobnie tym, którzy w niego wierzą pozwala na to samo. Taki jest Bóg w którego ja wierzę.
   Fragment który dałeś jest o miłości Boga do nas – do tych, którzy się nawrócą. Nie ma to związku z sytuacją co do której masz zastrzeżenia.
   Mój język jest cięty wobec osób, które na to zasługują.
   Poczytaj sobie jak Bóg będzie się obchodził z grzesznikami. Mam ci tu cytować niezliczone miejsca z proroków? Księga Henocha również nie pozostawia wątpliwości. Bóg kocha tych, którzy się nawrócą do Niego. Dopóki człowiek żyje – ma szansę.

   Like

   Reply
 16. niewierny tomek

  Dobrze, że wspomniałes o Ksiedze Henocha. !!!
  Całe … tzw: chrzescijaństwo , jego odłamy, nie przyjmują ksiąg, których nie ma w Biblii !!!
  Przecież, te … 4 – sztery ewangelyje … ustanowił Cesio Konstantyn, a żydzi usunęli Ksiegę
  Henocha , Jaszera i inne , bo im nie pasowały. Dobrze, że przetrwały, jakimś cudem !!!
  Jak nieraz wspomne, o tych księgach, to następuje…conajmniej zdziwienie. Jak mogę, je czytać
  nie ma ich w Biblii ( bo tam są tylko księgi natchnione) !!!
  Natchnione przez Cesia ?????

  Like

  Reply
 17. Jakub Berlin

  Elementy niebocentryzmu w kulturze hinduskiej:

  srimad bhagavatam – księga 12

  https://www.google.pl/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=2&cad=rja&uact=8&ved=0ahUKEwiaiN_Ox-nNAhXMjCwKHV3NCH4QFggoMAE&url=http%3A%2F%2Fwww.vismaya-maitreya.pl%2Fksiazki_itp%2FSrimad_Bhagawatam_-_Ksiega_12.pdf&usg=AFQjCNESW6M_BuLSS7T10U5PLfin5umbYw&sig2=kGU6G9yGfLugkVHFkoxbjA&bvm=bv.126130881,d.bGg

  str. 28

  4.6 O królu, w czasie unicestwiania materialnych elementów zniszczeniu również ulega kosmiczne jajo zawierające pierwotne elementy stworzenia.

  str.29

  4.13 Wtedy skorupa wszechświata wypełni się wodą tworząc wielki kosmiczny ocean.

  Like

  Reply
 18. szudyflury

  zarówno w niebocentryzmie czy teorii płaskiej Ziemi nikt nie był w stanie logicznie wyjaśnić najprostszych rzeczy np: zaćmienie księżyca – owszem były sugestie że “coś” go zasłania, że jest wyświetlany jak z projektora i przygaszany – tego typu próby wysysane z palca. Bywali też tacy którzy twierdzili iż księżyc jest płaski i że świeci, jednak nie potrafili wyjaśnić skąd biorą się cienie kraterów na księżycu przemieszczające się zgodnie z położeniem słońca.
  Pioruny? – kolejna sensacja wyssana z palca, pioruny można uzyskać w małej szklanej kuli, różnica potencjałów.
  Jest tego więcej, jednak nie ma sensu rozwijać tematu jeśli najprostrze rzeczy nie są wyjaśnione do końca (matematycznie, logicznie)

  Like

  Reply
  1. Brain Breaker Post author

   Księżyc jest oświetlony przez słońce i stąd biorą się cienie. W NC zaćmienie księżyca jest wyjaśnione. W modelu PZ też nie byłoby z tym kłopotu przyjmując zakrzywienie promieni świetlnych.
   Tak, można pioruny uzyskać sztucznie, ale nie ma to znaczenia w tym temacie. Co ma piernik do wiatraka?

   Czy ty tutaj przyszedłeś negować fakt, że nie żyjemy na ziemi kulce?
   Pogrzało cię spytam grzecznie?

   Like

   Reply

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s