Monika kasuje Boga cz.2 – zbieranina myśli, w tym moja wizja rzeczywistości

Monika i Monia,  a także inna moja znajoma skasowały Boga Izraela.

Przy tej okazji chciałbym pokazać wam, która część (czy też jedno zdanie) księgi Henocha dały mi najwięcej poznania i zrozumienia otaczającej mnie rzeczywistości. Będzie także kilka słów o 2 wojnie światowej, iluminatach, narodzie wybranym, obrzezaniu, zakonie.

Zaczęło się obwinianie Boga o zło.
Ponadto, zauważyłem, że kolejny raz,że ktoś (tym razem moja znajoma – patrz link) stara się wykazać na podstawie Tanachu, że szatan jest jedynie posłańcem  i wykonawcą Bożych rozkazów. Chciałbym się teraz skupić na tej myśli.

Na upartego rozumując tendencyjnie, na podstawie Tanachu można wysnuć wniosek, że szatan jest tylko wykonawcą Bożych rozkazów, ale jest to myśl, którą stworzył judaizm.  Pisałem już o tym.  Jest to teza bardzo naciągana i na jej przykładzie widać, że judaizm nie ma wiele wspólnego z Tanachem. Ale niektóre osoby się na to łapią.

Można to podważyć już na podstawie tego co się stało w Edenie, bo przecież to nie Bóg kazał się zbuntować szatanowi. Judaizm chce ukryć istnienie szatana dla swoich wyznawców i m.in. po to wymyślono tę idiotyczną doktrynę jakoby szatan wykonywał jedynie Boże rozkazy. Ale jeśli ktoś się upiera, że tak jest to mamy kolejny fragment Izajasza 14:

12 Jakże to spadłeś z niebios, Jaśniejący, Synu Jutrzenki?
Jakże runąłeś na ziemię, ty, który podbijałeś narody?
13 Ty, który mówiłeś w swym sercu: Wstąpię na niebiosa;
powyżej gwiazd Bożych postawię mój tron.
Zasiądę na Górze Obrad, na krańcach północy.
14 Wstąpię na szczyty obłoków, podobny będę do Najwyższego.
15 Jak to? Strąconyś do Szeolu na samo dno Otchłani!”
16 Którzy cię ujrzą, utkwią wzrok w tobie, zastanowią się nad tobą:
“Czyż to nie ten, który trząsł ziemią, który obalał królestwa,
17 który świat cały zamieniał w pustynię, a miasta jego obracał w perzynę,
który swych jeńców nie zwalniał do domu?”

Jednak najważniejszy fragment w tym temacie znajduje się w księdze Henocha

89:61 Zawołał drugiego i powiedział doń: “Stój i patrz uważnie na to wszystko, co pasterze robią z owcami, gdyż oni zniszczą spośród nich więcej, niż nakazałem.
62 Zapisz wszelkie nadużycie i zabójstwo spowodowane przez pasterzy, ile ich zabiją z mojego rozkazu, a ile zabiją z własnej woli. Zapisz, który z pasterzy którą zabił.
63 Przeczytaj mi, ile dokładnie oni zabili z ich własnej woli, a ile z mojego rozkazu, aby to było świadectwem dla mnie przeciwko nim, abym mógł poznać wszystkie czyny pasterzy i kiedy będę ich oceniał, abym mógł zobaczyć, co zrobili i czy byli wierni mojemu rozkazowi, czy nie.

Jest to dla mnie najbardziej odkrywczy fragment księgi Henocha, który pozwolił mi zrozumieć co się dzieje na tym świecie. Pisałem o tym wielokrotnie. Wynika z niego, że Bóg jest odpowiedzialny za to co się obecnie dzieje, ale nie do końca, bo upadłe anioły się porządziły. Kiedy człowiek to zrozumie, to inaczej patrzy choćby na hitlerowskie obozy zagłady czy na obecną depopulację.

Twierdzenie jakoby Bóg posługiwał się szatanem i przy tym ściśle kontrolował jego czyny jest fałszywe, bo szatan zrobił więcej niż mu Bóg nakazał. Początek samowoli upadłych aniołów i wyniszczanie narodu wybranego nastał w momencie ich wygnania z ziemi, ale w ciągu ostatnich 100 lat bardzo przybrało to na sile o czym również nas informuje księga Henocha – intensyfikacja procesu depopulacji odbędzie się w ciągu okresu poprzedzającego interwencję Boga.

Ale to jeszcze nic. Jeśli nadal wierzymy, że Bóg perfekcyjnie wysługuje się upadłymi, to dlaczego doszło do zmieszania się ich genów z naszymi? To była ich samowolka i poniosą za to karę. Już poniosły częściową karę, kiedy Bóg zgładził ich potomstwo potopem.

Dlatego uważam, że twierdzenie jakoby Bóg jedynie wysługiwał się upadłymi w ściśle kontrolowany sposób jest niewłaściwe.
Bóg mówi, że zło i dobro pochodzą od Niego i to prawda, ale skala zła przerosła obecnie to, miało się stać z Jego woli z powodu nieustannego buntu upadłych aniołów – od ogrodu Eden, aż do tej pory.

Analiza tego tematu pokazuje, że “ST” bez księgi Henocha jest niekompletny, bo księga nie pozostawia pola do interpretacji tych zagadnień i przekaz jest jednoznaczny.

Teraz tak. Pisałem przed chwilą o hitlerowskich obozach zagłady. Temat 2 wojny światowej mnie ostatnio zainteresował, bo ciekawie się ogląda filmy dokumentalne o tej tematyce, wiedząc że Hitler, Stalin, Rosevelt, Churchil – wszyscy grali w jednej drużynie, której przewodniczył watykan i upadłe anioły.
I tak: kiedy historycy starają się jakoś uzasadnić strategiczne decyzje Hitlera, które doprowadziły do upadku 3 rzeszy, to wymyślają najróżniejsze bzdury, które nie trzymają się kupy. Na Hitlera przeprowadzono kilkanaście zamachów, bo niemieccy generałowie zorientowali się, że on działa na szkodę Niemiec. Czy wiecie ile było bezsensownych decyzji Hitlera, które miały służyć temu, aby ZSRR wygrał wojnę? Miało to wszystko doprowadzić do powstania państwa Izrael po wojnie. Odsyłam was do planu 3 wojen.

Mam takie pytanie do osób, które podważyły obrzezanie i Boga Izraela:

Czy kwestionujecie to, że to ludzie z obrzezanymi penisami i ich rodziny jako pierwsi lądowali w obozach zagłady i to do nich Hitler żywił największą nienawiść? Hitler pracował dla watykanu, chyba nie muszę wam przypominać takich oczywistości.
Nazywali ich “Żydami”. W obozach zagłady mordowano ich priorytetowo. Byli to zwykli ludzie, którzy wiedzieli o tym, że mają pochodzenie od Jakuba, stopień ich zaangażowania w wypełnianie zakonu był różny, ale oni stanowili właśnie grupę najbardziej znienawidzoną przez potomstwo upadłych na czele z Hitlerem i Watykanem oraz Iluminackimi nazistowskimi firmami takimi jak choćby I.G. Farben (dla którego w trakcie wojny pracował nasz Karol Wojtyła) czy Bayer itd. Dziś dalej ze sobą współpracują i mordują nas w większej liczbie niż Bóg im nakazał.
Niektóre osoby piszą także, że 2 wojna światowa była mordem na Słowianach. I również mają rację. To wszystko ładnie pasuje do tego, że wśród Słowian żyje wielu Izraelitów nie znających swojego pochodzenia.

Widać jak na talerzu kogo nienawidzą upadłe anioły: potomstwa Jakuba – a już najbardziej tych, co w jakiś tam sposób trwają przy zakonie. Dokładnie o tym samym jest napisane w księdze Henocha. Trudno tego nie zauważyć obserwując historię. Pokazywałem także, że celem Watykanu było zwalczanie zakonu od samego początku swojego istnienia.

Nie rozumiem jak można tego nie dostrzegać. W Polsce Watykan skutecznie wymordował i wystraszył tych ” umownych Żydów” (celowo daję cudzysłów, bo to pojęcie wymaga ciągłego definiowania o czym pisałem wielokrotnie), co przeżyli wojnę i musieli się zasymilować z polskim babiolońskim społeczeństwem.

I jeszcze jedno: iluminaci podający się za naród wybrany wymordowali miliony rzeczywistych Izraeitów. Konsekwencje tego przekrętu są różnorakie. Dzięki temu niektórzy uważają, że “Żydzi” odpowiadają za całe zło tego świata i nienawidzą zakonu. Iluminaci zdołali przekonać opinię publiczną do tego, że to oni zostali poszkodowani przez 2 wojnę światową, tymczasem wiemy doskonale jak było: oni byli sponsorami i prowodyrami wszystkiego. Pokrzywdzony naród “Żydowski” czyli podobno iluminaci otrzymali powód do tego, aby mogli w końcu po 2 wojnie utworzyć swoje satanistyczne państwo Izrael, które będzie im potrzebne już niedługo w celu oszukania ludzkości.
Tak więc: to oni doprowadzili do mordu na narodzie wybranym, który następnie wykorzystali na swoją korzyść wmawiając światu, że oni są tym narodem wybranym.
To dlatego mówi się, że “Żydzi rządzą światem”. Jest to okrutne kłamstwo. Naród wybrany absolutnie tym światem nie rządzi, jeśli ktoś czytał “ST” to wie, że oni zostali przez Boga wydani w ręce upadłych aniołów jako kara za odstąpienie od zakonu. Ich kara się skończy dopiero w momencie utworzenia Królestwa Bożego na ziemi i przywrócenia zakonu tj. sprowadzenia ich z powrotem do ziemi obiecanej.

Jeśli teraz ktoś podważa zasadność obrzezania, to staje się ignorantem wobec tych faktów. Jeśli obrzezanie miało swoje początki w Egipcie i jest elementem kultu płodności, to wytłumaczcie mi dlaczego watykan i upadłe anioły i ich potomstwo najbardziej nienawidzą obrzezanych białych?  Jaki jest w tym sens?
Przy okazji, warto zauważyć, że próbuje się obecnie powiązać obrzezanie z kultem płodności, bo to takie wygodne skasowanie zakonu, w końcu obrzezki dokonuje się na prąciu i zauważyłem, że ten pogląd stał się bardzo wygodny dla osób, których celem jest skasowanie Boga Izraela.

Przedstawiłem tutaj swoją skróconą wizję rzeczywistości. Osoby, które podważają Biblię powinny przedstawić swoją. Czekam na to, ale wiem, że się nie doczekam.

I na koniec jeszcze raz zdanie z Henocha, które mi dało najwięcej poznania:

89:61 Zawołał drugiego i powiedział doń: “Stój i patrz uważnie na to wszystko, co pasterze robią z owcami, gdyż oni zniszczą spośród nich więcej, niż nakazałem.

BB

Advertisements

40 thoughts on “Monika kasuje Boga cz.2 – zbieranina myśli, w tym moja wizja rzeczywistości

 1. Szymon Pułkownik

  Wiesz, że Polska jest (oficjalnie) ciągle w stanie wojny z Niemcami (III Rzesza) i Rosją (Sowieci)?

  Like

  Reply
 2. Indiana Jones

  Fragment cytowany z Izajasza to nadinterpretacja bo jest tam mowa na bank o Nabuchodonozorze i o jego upadku. Trza czytac kontekst a nie jak katoliki i protestanty brac co popadnie i dorabiac doktryne. A co do ksiegi Henocha to byly 3, ktors zatem jest ts wlasciwa? 😄😉 Tyle ode mnie. Temat ciekawy jest. Czekam na porzadne argumenty i od tego i od tstego blogu.

  Like

  Reply
 3. zerrkos

  Znalazłem takie coś:
  http://www.tokfm.pl/blogi/adam-jezierski/2016/05/powrot_jezusa_z_nazaretu/1

  Jest też o obrzezaniu taki fragment.
  “Gdyby okazało się, że z takich lub innych powodów utracimy możliwość wykorzystania DNA z Sokółki, mamy w zanadrzu Całun Turyński i Chustę Weroniki oraz kilka relikwi świętego napletka.

  Święty napletek pobrany Jezusowi w trakcie obrzezania jest jedynym fragmentem ciała Jezusa, który legalnie pozostał na Ziemi. Reszta ciała wstąpiła do nieba po zmartwychwstaniu. KK starannie przechowuje w swoich zbiorach relikwie świętego napletka.”

  Like

  Reply
 4. Bernard Hoszek

  “Czy kwestionujecie to, że to ludzie z obrzezanymi penisami i ich rodziny jako pierwsi lądowali w obozach zagłady i to do nich Hitler żywił największą nienawiść?”
  Do Oświęcimia najpierw przywożono Polakow, dopiero od 1942 roku Żydów.

  Like

  Reply
  1. Brain Breaker Post author

   Tak rzeczywiście, przepraszam za to niedopatrzenie. Kwestia jest bardziej złożona, wymaga dokładniejszego zbadania, ale nie zmienia to faktu, że watykańscy hitlerowcy najbardziej nienawidzili “Żydów” i to im kazali nosić heksagramy i zamykali ich w gettach. To na nienawiści do “Żydów” zbudowano ideologię 3 rzeszy. Watykan od samego początku swojego istnienia zwalczał tę grupę etniczno – wyznaniową, którą jedni nazywają “Żydami” a inni Izraelitami, jeszcze inni uważają, że “Żydzi” = Izraelici. A więc kontynuowali swoje dzieło w trakcie 2 wojny tym razem rękoma nazistów i nie tylko: jak wiadomo alianci i ZSRR to jedno i to samo gówno pod rządami watykanu.
   A Polacy i ogólnie Słowianie również stali się ofiarą watykanu, bo wśród nich również żyło i żyje mnóstwo Izraelitów nieświadomych swojego pochodzenia.
   Wszystko się zgadza z księgą Henocha.

   Like

   Reply
 5. Janek

  Widzisz Brain,twoja wizja religijna oparta wyłącznie na bibli sypie się jak pałac z piasku.Wiele osób wychodzi z matriksa a ty dalej maglujesz urojenia swojego bożka Izraela.
  Wiele o tym ci pisałem i dawałem źródła o kłamstwie.
  Ciekawe jakim byś był człowiekiem jakbyś się urodził w arabskiej rodzince?Kamienowałbyś kobiety?
  Obejrzyj sobie wnikliwie filmy na kanale teapotPilot na yutube.Gość tak jasno wykłada temat o narodzie wybranym że dla gimnazjalisty to pryszcz.

  Like

  Reply
  1. Brain Breaker Post author

   Agencie Janku o którym już pisałem, dzięki serdecznie za twój komentarz, umieściłem go żeby Monika i jej ekipa widzieli w jakim towarzystwie się znaleźli. I ciebie również proszę, idź sobie na bloga Moniki dobrze? Pozdrów ich od papcia Frania i uściskaj.

   Like

   Reply
 6. Edyta

  Witam ponownie.Przykro mi na to patrzeć,jak osoby ktöre niby zawsze były za Tobą teraz Cię oczerniają.Mnie też uznałeś za agenta choć Ja próbowałam zrozumieć Biblie,Boga i was a tylko zadając pytania można poznać być może inną interpretację.Szkoda że zaufałeś Walirianowi czy jak mu tam,który pisałam Ci że mąci.Nie poddawaj się bo dajesz duże zrozumienie ludziom.

  Like

  Reply
  1. Brain Breaker Post author

   Edyto, ja nie potrzebuję pocieszania. Nie widzę powodu, abym miał się “poddawać”. Niby dlaczego? Dlatego, że część ludzi których znałem przez neta pogrążyła się we własnej głupocie? To ich sprawa. Niech sobie wierzą w swojego boga który kocha zwierzęta i nie chce ofiar i obrzezania. Nie mam po co tam zaglądać, a oni tutaj.
   Nie zamierzam wiecznie tego roztrząsać. Nie piszę nowych wpisów, bo nie mam czasu, wolę się zająć ogrodem i rodziną.
   Ogólnie muszę unormować swoje życie, ostatnie 2 lata to pogoń za Bogiem.
   A już niedługo zamierzam się obrzezać dla Kronosa.

   Like

   Reply
 7. Maniek

  A ja sądziłem po twoich wcześniejszych wpisach,że już się obrzezałeś dla swojego bracha Kronia.
  Myślałeś,że tak łatwo wykiwasz diabelstwo.A się okazało,że dalej oddajesz cześć upadłemu i w dodatku namawiasz innych.
  Nie przejmuj się,Mariusz i stary cap z Australii też liża dupę upadłym.
  Lepiej się weź w garść i zacznij badać historię starożytną.Tam jest kluczyk do wyjscią z szamba.

  Like

  Reply
  1. Brain Breaker Post author

   Po co mam badać historię skoro ty już zbadałeś i wystarczy, że powiesz mi co mam robić – szanowny zarozumialcu od siedmiu boleści, który jako jedyny nie liżesz dupy upadłym.
   Masz swojego bloga na którym opisałeś swoją wizję rzeczywistości czy potrafisz tylko skakać po blogach tak jak to mają w zwyczaju agenci Watykanu?

   Like

   Reply
 8. Jakub Berlin

  Maniek co masz konkretnie na myśli? Do czego zmierzasz? Napisz jak to wszystko widzisz i będzie ok.

  Like

  Reply
 9. Maniek

  Brain,możesz mnie obrażać do woli na mnie to nie działa ponieważ wyszedłem z matriksa i już nie jestem uwikłany w żadną religię i żadnego archonta.
  Nie mam zamiaru prowadzić żadnego bloga bo to nie ma sensu a wręcz działa na nie kożyść sobie i domownikom.
  Żeby zrozumieć czym jest matriks trzeba poświęcić mnóstwo czasu na grzebanie w całym syfie.Począwszy od blogów po dziesiątki książek
  Każdy popełnia ten sam błąd bo szuka nie prawdy tylko religii i swojego bożka archonta.
  Każdy wpada w eforię i koniecznie do tego potrzebna mu jest wiara no bo co nie można udowodnić czy poprzeć wiedzą trzeba zamydlić wiarą.Wiara to grzech a raczej po mojemu odstępstwo od prawdy.
  Taki na przykład Mariusz odkrył że żyjemy we wnątrz.Zgoda.Ale po co lokuje Boga w środku niebios skoro nie ma o tym wiedzy.Środek niebios to tylko mechanizm wielkiego perpetum mobile i jak już to do obsługi tego urządzenia nikogo Bóg nie potrzebuje.Właśnie niewiedzę nasi wrogowie chcą wykorzystać i nakłonić do nowej religii bo na starą ludzie się nie nabiorą.Mariusz uważa ks.Apokapipsy za natchnioną przez Boga co dla mnie jest satanizmem.To nic innego jak zwykły channelling z upadłym.Pisałem mu o tym ale on woli euforię od percepsji i zdrowego rozumu.
  Na zewnątrz Ziemi istnieje już zorganizowane życie przez 13 rodów hybryd.Dlatego nas tak trują na wszelkie sposoby.Pustnia narodów czym tak się jara cap z Australii to zewnętrzna strona.Wkrótce oni tą naszą skażoną i zrujnowaną część opuszczą a zostaną tylko ci co nie przyjmą nowej religii.
  Wg.starożytnych sanskrytów starszych od biblii obie strony Ziemi to Asgart i Mitgart ale wielu głupców rozumie to jako królestwo południowe i północne.
  Nikt na to jeszcze nie wpadł więc macie tu perełke.Czytajcie historię na str.Białczyńskiego czy Szydłowskiego lub książkę J.Bieszka.Ja wiem że to odstępcy i pakują ludzi w rodzimowierstwo ale chodzi o percepcję rozróżniania.Trzeba wleźć do szamba żeby cokolwiek przecedzić.
  Lepiej podyskutować na blogu niż pisać bloga bo wielu ma ciekawe myśli.Wszystko trzeba badać i nie kierować się eforią bo to diabelstwo.
  Teraz Brajanie czekam pokornie na zjebkę.

  Like

  Reply
 10. Jakub Berlin

  To teraz Maniek wskaż nam drogę, jeśli już zacząłeś na ten temat mówić i jeśli Ci na nas zależy. Powiedz nam do jakiego Boga mamy się zwrócić? Kto nas ocali od starości, chorób, śmierci itd, itp? Co jest po śmierci? Kto stworzył świat materialny? Jak przekonać Boga żeby nas zechciał ocalić? Dlaczego prawdziwy Bóg nas opuścił Twoim zdaniem?

  Like

  Reply
 11. Maniek

  Jakubie,a czy małemu dziecku do kochania swoich rodziców potrzebny jest Bóg i wiara?Czy dziecko uczył ktoś kochać mamę i tatę?Czy dzicko z natury rodzi się kłamcą i nie nawidzi swoich bliskich?
  Ludzie z natury nie są grzesznikami gdy się rodzą więc problemem jest matriks.Nie dotyczy to oczywiście hybryd.
  Żeby działał matriks potrzebna jest wiara w jakies bożki.Czy waszym zdaniem Bóg wymyślił religię i wiarę żebyśmy się znaleźli w matriksie?Kazał napisać biblię a potem pozwolił aby ją skaziły hybrydy.Czy w taki sam sposób postopiłby kochachący rodzic swojemu dziecku?W truciźnie pomimo że jest kropla zdrowej wody dalej to jest trucizna!
  Nie ma na świecie żadnych świętych zbawiennych pism,a kto twierdzi inaczej ten jest parszywą hybrydą lub ich sługusem.Koniec kropka.
  Zbawienie jest w nas samych.Mamy pracować nad sobą sami.Nikt nas nie zbawi nie liczcie na to.
  Żeby żyć uczciwie nie potrzebna jest żadna religia.
  Dzicy indianie nie czytają książek świętych i żyją w zgodzie z naturą.I nie ma tam niewolnictwa.Żyją sobie skromnie i się nie wyniszczają.To religijni ludzie ich prawie wymordowali.
  Każdy mason musi wierzyć w biblijnego boga.Na ich ołtarzu zawsze leży biblia króla Jakuba.Nie ma inicjacji na masona jeśli nie wierzy w boga.
  Starożytni Sławianie czyli Polacy nie znali żadnej biblii mieli wiedzę przekazywaną z pokolenia na pokolenie.Ich upadkiem było przyjęcie religi a odrzucenie wiedzy.Woleli wierzyć i ufać cudom.Walczyli już nie o przetrwanie a łupienie i mordowanie.Stali się okrutnikami i brali sobie za żony obce.Mieli po kilka żon zamiast jednej.Całkowity upadek naszych przodków dopełnił ślub naszego króla z siostrą J.Cezara Julią.Nasz ród zmieszał się wtedy z hybrydami czyli linią rodową Nemroda.
  Na tym blogu nie omawia się i nie propaguje czytania historii naszych przodków.A wręcz się to ignoruje i wyszydza zupełnie jak KK.Boicie się historii jak diabeł święconej wody.Wolicie się jarać karykaturą boga w biblii i dlatego jęczycie że Bóg nas opuścił.Bóg nikogo z nas nie opuścił tylko nie chce żadnego kultu dla siebie,on chce abyśmy zajęli się naszymi rodzinami i przyjaciółmi.Troskę o najbliższych i to jest właśnie ta droga.
  Ciekawe ile procent Polaków wie o tym że jesteśmy niewolnikami wiary matriksa?Myślę,że jak większość oderwie się od religii zacznie się wyrywanie chwastów.

  Like

  Reply
 12. Jakub Berlin

  Maniek, dalej nie odpowiedziałeś na pytania.

  Kto nas stworzył ? Może w ewolucję wierzysz?

  Czy prawdziwy Bóg jest materialny czy duchowy?

  Dlaczego jedni mają przesrane a innym się fajnie powodzi?

  Maniek dla Ciebie natura to Bóg?

  “Dzicy Indianie nie czytają książek świętych i żyją w zgodzie z naturą.I nie ma tam niewolnictwa.Żyją sobie skromnie i się nie wyniszczają.”

  Skoro Indianie byli tacy fajni, to jakaś dobra siła mogłaby ich ocalić a byli tłuczeni milionami. No to gdzie jest ten ich dobry bóg, skoro na nich nasrał? Skurwysyny z Europy dobrze się mieli a Indianie dostawali w dupę. Dlaczego ten “dobry” bóg się za nimi nie wstawił?

  Tak, wszystko super, tylko że nie zauważyłeś jednej rzeczy. Indianie też chorują, starzeją się i umierają i nie wiedzą końca początku gdzie żyją i kto to wszystko stworzył i co się z nimi staje po śmierci. Żyją na domysłach i wierzą w ducha lasu, itp, itd.

  Skoro Słowianie Twoim zdaniem byli tacy mądrzy, to dlaczego dali się zbałamucić jakimś tumanom z bliskiego wschodu?

  Pytań jest znacznie więcej.

  Like

  Reply
 13. Karol

  Maniek , A jak w dorosłym wieku dziecko dowiaduję się od matki że ojciec dawno temu się z nią rozwiódł i gdzieś tam sobie mieszka z kimś innym. To co takie dziecko robi?. Albo go szuka bo chcę poznać swojego Ojca, albo daję sobie spokój i myśli ojciec mnie opuścił to po co będę go szukał pewnie mnie nie kocha. Tak samo jest z Bogiem opuścił nas i człowiek musi chcieć go szukać, a żeby to zrobić trzeba wrócić do Zakonu , ciężko to zrobić bo ludzie wolą być mądrzejsi od Boga, a czasami chcą być sami Bogami bo kto im będzie jakieś prawa i nakazy dawał. Żyją tym co daje matriks albo pójdą do księdza który ich poprowadzi. Piszesz o zajęciu się przyjaciółmi, ale którymi, tymi co w Szabat piją i imprezują czy tymi co modlą się do bożków?.

  Like

  Reply
 14. Maniek

  Piepszycie jak potłuczeni.Zupełnie jak ja kilka lat temu.Te kilka lat nie marnowałem na przesiadywanie na blogach w pisaniu i smarowaniu adminom tyłków.Tylko czytałem komentarze,żeby wiedzieć czym oddycha świat.Świat niestety oddycha zepsutym religią powietrzem.
  Ewolucja to też religia,bo każe w to wierzyć.Nikt nie udowodni,że Boga nie ma.
  Indianie to tak naprawdę Słowianie,nasi bracia.Dostali w dupę bo przyjęli religię a odrzucili naukę przodków.
  Chcecie znać prawdę i pewnie wszystkie tajemnice.Tylko czy nas to zbawi?Szatan zna całą prawdę a mimo to jest nadal upadłym.Zamiast uniżyć się i służyć ludziom pomocą wybrał pychę.
  Biblia wmawia ludziom całą winę,za wszelkie zło obwinia tylko nas.Człowiek nie jest z natury złym.To hybrydy z aniołami są odpowiedzialne w 100 %.Ten kto wprowadzą w błąd jest kłamcą i odpowiada za całe zło a ten co dał się nabrać najwięcej dostaje po dupie.Musi boleć aby wiedział żeby nikogo nie słuchać a robić to co nakazuje serce.Serce z natury jest dobre.
  Karolu chcesz to wróć do zakonu,masz wolną wolę.Bądź niewolnikiem prawa papierkowego,wymyślonego przez hybrydę.Jak nie potrafisz myśleć sercem to niech za ciebie myśli hybryda.Możesz mieć ile tylko chcesz żon,tylko czy jedną jesteś w stanie utrzymać materialnie.Wielożeństwo wyklucza miłość romantyczną.Jest chęć posiadania a nie miłość,czysty seks jak u hybryd bez uczyć romantycznych.Czysty matriks,pranie mózgu.Zakon to 623 prawa a nie 10.Nawet pisze co masz zrobić z kupą.Hybryda pewnie srała by w domu gdzieś pewnie koło drzwi.Poczytaj sobie co mówi zakon o niewolnikach,pewnie ci to odpowiada.Mnie nie,bo Słowianie jeszcze jak nie było zakonu nie znali co to niewolnik.Poczytaj co prorok Eliasz zrobił z dziećmi tylko dlatego że wołali go łysy.Karolku nie znasz nawet biblii pobieżnie tylko z opowiedań blogerów.
  Czytaj sam i skupiaj się nad tym co czutasz.Skup się nad znaczeniem słowa percepcja.Jest to zrozumienie sensu.
  Zakon to narzędzie diabła bo wynaturza człowieczeństwo a wprowadza schemat,program matriksa.
  Badajcie korzenie,kim jesteśmy,kim byli nasi przodkowie.Historia,etymologia,percepcja.Nasz język słowiański który istnieje tyle tysiącleci i nikt go nie zdołał zniszczyć.

  TeapotPilot to kanał na yt.dla ciebie Karolku o zakonie,Abramie,Mojżeszu.
  Niech ktoś te filmy wreszcie zobaczy i podważy.
  Nigdy nie zrozumiecie biblii bedąc religijni bo potrzycie na to z perspektywy stronniczej.Potrzcie jak dzieci pierwszy raz na coś nowego.Dzieci są prawdziwe i mówią i odbierają sercem bo nie zostały zryte matriksem.
  Nie tylko ktoś powie że dzieci rodzą z grzechem pierworodnym.

  Like

  Reply
 15. Paweł

  Ogólnie miałem się nie wypowiadać , ale zrobię to żeby pokazać w jaki sposób ludzie odtrącający Boga pogrążają się w głupocie.

  Maniek , póki co to jedynym który pieprzy jak potłuczony jesteś ty , a do tego jesteś hipokrytą.
  Cytuję:
  Poczytaj co prorok Eliasz zrobił z dziećmi tylko dlatego że wołali go łysy.Karolku nie znasz nawet biblii pobieżnie tylko z opowiedań blogerów.

  @ A więc piszesz do Karola że nie zna biblii , a sam jej nie znasz ponieważ to nie było o Eliaszu tylko o Elizeuszu , taka drobna różnica , ale co to dla takiego mądrego kogoś jak ty.

  Cytuję:
  Nigdy nie zrozumiecie biblii bedąc religijni bo potrzycie na to z perspektywy stronniczej

  @ Tu akurat jesteś w totalnym błędzie , ponieważ ja np. nie jestem religijny a swoje zrozumiałem , to raczej tacy ludzie jak ty nigdy nie zrozumieją Biblii bo są zbyt pyszni i nie potrafią się ukorzyć przed Bogiem , i zacząć obchodzić chociażby Szabat.

  Cytuję:
  Dzieci są prawdziwe i mówią i odbierają sercem bo nie zostały zryte matriksem.

  @ Tutaj to nie wiem o co ci chodzi , bo dziecko której się rodzi momentalnie wpada w sidła matrixa poprzez kierownictwo własnych rodziców , dajmy na to szczepionki i chrzest oraz karmienie śmieciowym mlekiem w proszku dla dzieci.Tak więc od małego żyjemy w matriksie , a dzieję się to za odstąpienie od Bożego Prawa , a więc żeby wyjść z tego matrixa , trzeba się po prostu na to Prawo nawrócić , nie jest to wcale takie trudne jakby się wydawało.

  Cytuję:
  TeapotPilot to kanał na yt.dla ciebie Karolku o zakonie,Abramie,Mojżeszu.
  Niech ktoś te filmy wreszcie zobaczy i podważy.

  @ Nie wiem do czego zmierzasz , wrzucasz tutaj linki jakiegoś stuprocentowego idioty ateisty , który nie odróżnia kościoła od Boga , i jeszcze chcesz żeby ktoś te śmieci oglądał ?
  Do tego czytasz jakieś starożytne bajki o smokach i uważasz się za wszechwiedzącego.Albo jakiegoś Zbicha który piszę że 6 dniowe stworzenie i Szabat to mit…Naprawdę widać jak ludzie pyszni nie bojący się Boga pogrążają się we własnej głupocie…

  Tak w ogóle to nie wiem po co tutaj piszesz , może się zgubiłeś , a może celowo siejesz zamęt , w każdym razie proponuję ci się stąd zawijać do sumerów albo do innych starożytnych bajek , albo najlepiej idz do swojego boga Zbicha , albo tego drugiego idioty z kanału TeapotPilot.

  Na koniec zostawię ci taki o to rozdział z Księgi Przysłów , choć wątpię żebyś go w ogóle zrozumiał.

  Prz 2:
  (1) Synu mój! Jeżeli przyjmiesz moje słowa i zachowasz dla siebie moje wskazania,

  (2) Nadstawiając ucha na mądrość i zwracając serce do rozumu,

  (3) Jeżeli przywołasz rozsądek i donośnie wezwiesz roztropność,

  (4) Jeżeli szukać jej będziesz jak srebra i poszukiwać jej jak skarbów ukrytych,

  (5) Wtedy zrozumiesz bojaźń Pana i uzyskasz poznanie Boga;

  (6) Gdyż Bóg daje mądrość, z jego ust pochodzi poznanie i rozum.

  (7) On zachowuje swoją pomoc dla prawych, jest tarczą dla tych, którzy postępują nienagannie,

  (8) Strzegąc ścieżek prawa i czuwając nad drogą swoich wiernych.

  (9) Wtedy zrozumiesz sprawiedliwość, prawo i prawość, każdą dobrą drogę.

  (10) Gdyż mądrość wejdzie do twojego serca, a poznanie będzie miłe twojej duszy.

  (11) Rozwaga czuwać będzie nad tobą, roztropność cię strzec,

  (12) Zachowując cię od drogi zła, od człowieka, który mówi przewrotnie,

  (13) Od tych, którzy porzucają ścieżki prawe, aby chodzić drogami ciemnymi,

  (14) Którzy z radością popełniają zło, lubują się w złośliwej przewrotności,

  (15) Których ścieżki są krzywe, którzy ze swoich dróg zbaczają na manowce;

  (16) Ustrzeże cię także od cudzej żony, od obcej, która uwodzi słodkimi słowami,

  (17) Która porzuca towarzysza swojej młodości i zapomina o przymierzu z Bogiem;

  (18) Bo jej ścieżka schodzi w dół do śmierci, a jej drogi do krainy cieni.

  (19) Nikt z tych, którzy do niej wchodzą, nie wraca i nie osiąga ścieżek życia.

  (20) Przeto będziesz chodził drogą dobrych i będziesz się trzymał ścieżek tych, którzy są sprawiedliwi.

  (21) Prawi bowiem zamieszkiwać będą ziemię i nienaganni pozostaną na niej;

  (22) Lecz bezbożni zostaną z ziemi wytraceni, a niewierni z niej wykorzenieni.

  Like

  Reply
 16. Paweł

  Chciałbym jeszcze dodać w kwestii pogrążania się w głupocie o blogu Moniki.Jakiś czas temu był tam wpis użytkownika Petro , za który dostał pochwałę od Łysego , Łysemu oczywiście bardzo się ten wpis spodobał , był w szoku że sam tego wcześniej nie zauważył.Najchętniej bym te wpisy zacytował , ale niestety nie mogę już teraz ich tam znalezć , podejrzewam że zostały usunięte(ciekawe dlaczego ?)

  Ale napisze że chodziło o to że według Petra gdy Izraelici ulali sobie cielca , to nie mieli wtedy jeszcze Prawa , bo Mojżesz był wtedy na górze Horeb i spisywał Dekalog , a więc skoro nie było Prawa to nie mogło być mowy o karze która ich dosięgła za tego cielca.Niestety ani Petro ani guru Łysy nie raczyli przeczytać dokładnie , że oni Dekalog znali przed ulaniem cielca , ponieważ wcześniej sam Bóg im się ukazał i słownie im przekazał Dekalog.Można to przeczytać np. w 5 rozdziale Księgi Powtórzonego Prawa.

  A jak dodamy do tego że ludzi na tamtym blogu zapytani o 4 przykazanie nie udzielili odpowiedzi , to prawdopodobnie tego przykazania nie przestrzegają , a więc widzimy do czego doprowadza lekceważenie Szabatu i zatwardzanie karku i serca…

  Like

  Reply
 17. niewierny tomek

  Witaj Paweł, Brain i inni ….

  Wiele lat wstecz, pewien niewierzacy, zadał mi … takie oto pytania:
  1. Wasz Bóg, stworzył świat w 6-ść dni a 7-go dnia odpoczął???
  Ile czasu trwały te dni ??? doba , pół doby ???

  2. CO TEN BÓG, ROBIŁ DNIA 8 – ÓSMEGO ??? !!!!!!

  3. Dlaczego wasz Bóg … dał 10 przykazań, tylko jednemu narodowi ???
  Skoro, stworzył wszystkich ludzi !!!
  Czyżby… ten naród był najgorszy ???

  Przyznam… że mnie wtedy zatkało !!! CO BYŚCIE DZIŚ, ODPOWIEDZIELI TAKIEMU ATEIŚCIE???
  Przesyłam pozdrowienia.

  Like

  Reply
  1. Brain Breaker Post author

   1. Trwały tyle co dziś. Jeden dzień to doba czyli 24 h.
   2. No co robił? Co za idiotyczne pytanie. Jakbym opowiadał małemu dziecku… Co mógł robić Bóg 8 dnia… Ano wiesz… Trochę się przyglądał światu, który stworzył, trochę rozmawiał z ludźmi, trochę z aniołami… Nie wiem jakie zajęcia ma Bóg, bo nie byłem w niebiosach.A tak na poważnie, to wiadomo, że Bóg zasila ten świat swoją energią. Zasila słońce, sprawia, że widać gwiazdy, sprawia, że prosperuje życie na ziemi. Poczytaj Hioba – tam masz napisane co może robić Bóg.

   Nie rozumiem w ogóle zasadności tego pytania.
   3. Pytanie jest ważne i mało kto wie, że prawo miało się rozprzestrzenić na cały świat za pośrednictwem Izraelitów.
   Ale najpierw musisz wiedzieć, że Bóg nie stworzył wszystkich ludzi. W czasach kiedy nadawał Torę istniało na ziemi potomstwo upadłych aniołów.
   Ludzie, którzy nie mieli genów upadłych mieli się dowiedzieć o przymierzu Boga z Izraelitami za pośrednictwem… Izraelitów… obserwując ich prosperity itd. Izraelici mieli roznieść prawo po całym świecie i stać się pośrednikami przymierza Boga z ludźmi.

   Ponadto, Bóg nie zawierał przymierza tylko z Izraelitami. Można z powodzeniem wysnuć wniosek, że zawarł przymierze ze mną i z tobą. Przeczytaj sobie:
   https://theredbrainbreakerkstian.wordpress.com/2014/08/26/blef-nowego-przymierza-cz-4-co-mamy-robic-skoro-nie-mamy-jeszcze-nowego-przymierza-synteza-mysli/

   Like

   Reply
 18. niewierny tomek

  Dzięki Brain !
  Lubie, Twój cykl … już , bardzo spory (kilku dziesięciu części) – ”Co szatan zrobił z Biblią” !!!
  Tzw: chrześcijanie, nawet czują sie obrażeni, jak usłyszą, że … Jak to, Szatan … miałby czelność tknąć Biblię ??? !!!

  Like

  Reply
 19. poznanieprawdy

  A przepraszam, co ma wspólnego kult płodności, Baala z Jezusem Chrystusem, Synem Bożym?
  W przypadku obrzezania sprawa jest prosta. Jest to kwestia zewnętrzna, najważniejsze jest obrzezanie serca. Natomiast obrzezanie cielesne, może byłoby uzasadnione w przypadku zwiększonego nierządu i jako element starej tradycji. Generalnie jest to raczej głównie popularne w krajach mniej rozwiniętych, ale to nie wyklucza zastosowania. Nie neguję obrzezania, ale jednocześnie nie zmuszam do tego nikogo. Ale jeśli ktoś, np. ma problem nierządu seksualnego, to może by to pomogło? Chociaż opinie tu są podzielone.

  Like

  Reply
 20. pogadaj_ze_mna

  Coz mozna Brain powiedziec. Dobrze myslisz ale jak zauwazyles badz gotow na fale krytyki. Sam juz wiesz ze religie ewoluuja tylko najgorsze jak dopadnie sie do zmian jakis ,,niegodziwiec,,. Tak dziwnie sie porobilo ze nie mozna swobodnie pomyslec, zastanowic sie. A ja czasami zastanawiam sie czy Hitler zrobil dobrze czy zle.
  Moze powiem tobie tak, jest sobie pewien pan ktory wszystko oglada i spoglada co sie dzieje wsrod stworzenia. Raz jest pelenradosci raz nienawisci, a dlatego ze kazdy chce byc powyzej chmur. Kazdy chce ugrysc kawalek ktory wisi w powietrzu chociaz wie ze do niego nie pasuje.
  Mozna powiedziec ze swiat nie jest idealny bo nikt nie ma odwagi , odwagi ktora zmierzy sie z potega zwana swiadomoscia. Wiedz ze sa dwa swiaty ktore wchodza sobie w konflikt ktory jest nierozstrzygniety bo jak widac caly rodzaj ludzki zasluzyl na eksterminacje, chociaz nie popieram to swiat milosci nie zdal egzaminu. Mierny na szynach. 😉

  Like

  Reply
 21. Maniek

  Monika skasowała tylko osobnika co podaje się za Boga.
  Trzeba być satanistą lub przygłupem żeby jarać się tą świętą biblią.
  Czy wiecie chociaż co znaczy słowo święty?Czy macie pojęcie o znaczeniu słowa święty?Wiecie co to jest etymologia?
  Nic nie wiecie.
  Monika zajarzyła,ockneła się.Chce być wolna.Tego od nas wymaga Bóg.Mamy być wolni od religii.Wszystkie biblie,korany i inne przenajświętrze księgi to szmatławe wymiociny upadłych.
  Święty to to samo co illuminat,lucyfer,jaśniejący,świetlisty.

  Liked by 1 person

  Reply
  1. Brain Breaker Post author

   Tak Manieczku, mamy być wolni od… głupoty, którą zademonstrowałeś u mnie, a także zademonstrowała Monika…
   Dlatego czekam na obrzezanie.
   Tora to nie jest religia, tylko Prawo nadane przez Boga Mojżeszowi

   Like

   Reply
 22. Maniek

  Tak,jasne.Tora to nie religia tylko prawo.Tak musi być i już bo tak powiedziałeś.
  Żeby nie krzywdzić nikogo i niczego trzeba znać torę i święty ceremoniał i nawet choćbyś nikogo nie skrzywdził i przez pomyłkę zapalił nie te kadzidła dla króla demonów boga Echnatona(Mojżesza)to bóg ten zgładzi cię bo tak mu się podoba.
  Człowieku,albo nie rozumiesz to co czytasz albo jesteś religijnym dewiantem.Jeśli tora to nie religia tylko prawo to dlaczego w tym prawie jest ceremonia czczenia tego króla demonów bożka israela?
  Powiedzmy że kodeks drogowy to prawo aby kierowcy się nie pozabijali.To dlaczego nie ma w nim ceremoni oddania czci bożkowi?
  Masz tu różnice miedzy prawem a religią.Także nie piepsz mi tu że tora to nie religia skoro masz w niej więcej nakazów co do czci bożka reptiliańskiego.
  Wiedza się kłania.
  Religia do ognia.

  Liked by 1 person

  Reply
  1. Brain Breaker Post author

   Definicje książkowe możesz sobie w tym momencie odpuścić. Ja czynię rozróżnienie pomiędzy religiami solarnymi, a Prawem od Boga.
   Mam już dosyć obrażania Boga Izraela na moim blogu za twoim udziałem. Dałem ci możliwość wypowiedzenia się. Kiedy doszliśmy do najważniejszego, to się zaciąłeś lub stchórzyłeś = ośmieszyłeś.
   Tyle piszesz o wiedzy, tymczasem twoja wiedza niby jest tak rozległa, ale nie potrafisz odpowiedzieć na pytania 5 latka. Jeśli nie potrafisz złożyć swojej wiedzy do kupy tak, aby stanowiła całość, to możesz sobie ją wsadzić w….

   Nie będę tolerował więcej twoich wypocin. Nie masz co się tutaj udzielać. W głowę w ogóle zachodzę po co tutaj nadal zaglądasz? Nie widzę w tym sensu. Idź może do Moniki czy Mariuszka. Z bogiem

   Like

   Reply
 23. Brain Breaker Post author

  Skasowałem link do strony Moniki, ponieważ to co tam się dzieje to już jest jawny satanizm, new age. Zaglądają tam nawet kretyni, którzy myślą, że żyją na planecie ziemi – dezinformatorzy i znajdują tam ciepłe słowo i miłą atmosferę.
  http://szukacboga.blogspot.com/2016/07/czy-bog-ze-starego-testamentu-jest-w.html?showComment=1470074470043#c4227266948426137755

  Czekam tylko aż Monika ogłosi, że stąpa po planecie ziemi – jak nakazuje jej wierzyć new age.

  Definitywnie się odcinam od tego co się tam dzieje i wrzucam ich do jednego wora razem z Mariuszem z tą różnicą, że oni po prostu zgłupieli, a Mariusz jest zwyczajnie na usługach masonów.
  Skończył się całkowicie pewien etap blogowania.

  Like

  Reply
  1. Brain Breaker Post author

   Jeśli ktoś dziś ma problemy z tym, aby zrozumieć, że nie ma “planety ziemia”, a mało tego, próbuje argumentować to na podstawie Biblii, to jest to tak żenujący przykład głupoty, że szkoda by mi było nawet śliny, żeby splunąć na takiego głupca.
   Tutaj widzimy pięknie jaką “fantastyczną” inteligencją dysponują nasi sztandarowi elitarni chrześcijanie tacy jak Rad czy inni, których o dziwo nie brakuje. Ich bożek Jezus Baal jak widać nie raczy ich poinformować, że nie chodzą po planecie ziemi, co jest dla mnie absolutnie zrozumiałe. Kiedy przyjdzie jako kosmita będzie potrzebował tego kłamstwa aby ich oszukać.
   Szczyt głupoty. No ale to nie wszystko.
   Co za WSTYD…

   Like

   Reply

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s