Co Szatan zrobił z Biblią cz. 41 – Istota kultu płodności bez watykańskiej cenzury

No cóż, mijają 2 lata mojego blogowania, myślę, że jest to dobry moment na podsumowanie pewnych istotnych kwestii, które udało mi się pokazać do tej pory na tym blogu.
Pamiętam zapach letniego powietrza, który czułem, kiedy publikowałem 2 lata temu pierwsze wpisy o Pawle…Zaczyna się lato i znowu czuję ten sam zapach.

We wcześniejszych wpisach szeroko omawiałem istotę kultu płodności, a tutaj chciałbym połączyć w całość pewne myśli, aby to nikomu nie umknęło, bo jest rozsiane po różnych komentarzach.

Dlaczego kult płodności jest kultem płodności? O co w tym chodzi i jakie są odwieczne zamiary upadłych aniołów – jego twórców?

Zauważmy, że oni mogli nauczyć  ludzi dowolnego sposobu oddawania im czci, ale dlaczego wybrali akurat ten a nie inny? Teraz czytaj powoli i zastanawiaj się nad każdym zdaniem.

Woda podtrzymuje życie na ziemi. W kulcie płodności woda jest spermą bogów, która zapładnia ziemię. Dzięki niej, powstaje wszelkie życie. (z tego powodu w procesjach fallicznych wylewano wiadrami wodę przed kapłanami kultu fallicznego) A zatem dzięki spermie bogów, istnieje życie na ziemi. A zatem to oni stworzyli życie na ziemi, a następnie je podtrzymywali. A zatem to oni stworzyli…ludzi. Czyli dzięki spermie upadłych aniołów, którą przekazali ziemskim kobietom istnieje ludzkość.
Warto to przeczytać ponownie i to dokładnie zrozumieć. Ot cała tajemnica ich planu…
Już wiadomo, dlaczego kult płodności jest kultem płodności i nauczyli go wszystkich cywilizacji na ziemi. 
 Jest to otwarta droga do tego, abyśmy zaakceptowali tezę którą nachalnie usiłuje nam sprzedać dzisiejszy diabelski świat. Jesteśmy na to nieustannie przygotowywani już od maleńkości w watykańskich szkołach, przez Hollywood i medialne pranie mózgu, ale i przez…religie. Dosłownie cały świat nachalnie nas okłamuje, abyśmy uwierzyli i dali się nabrać na to ohydne oszustwo:

Upadłe anioły pragną się nam przedstawić jako kosmici, którzy miliardy lat temu stworzyli życie na ziemi, a następnie kopulowali z ludźmi i kierowali procesem…ewolucji.

Co jest ciekawe, aby obalić tę tezę wystarczy wiedzieć, że nie żyjemy na planecie ziemi. To kłamstwo stanowi podstawę wszelkiego prania mózgu i dlatego jest ono wszędzie na 1 pierwszym miejscu tzn. upadłe razem w Watykanem bardzo dbają o to, abyśmy w to wierzyli. Jak ktoś nie wie o czym piszę to niech sobie pójdzie do szkoły lub przedszkola i zobaczy czego uczy się dzieci. Można też włączyć TV.
Jest ono tak mocno zakorzenione w naszych głowach, że jest ostatnią rzeczą jaką bylibyśmy skłonni podważyć.

Ich kult płodności jest doskonałą formą wielbienia ich za to, że w ten sposób zepsuli świat i doskonałym przygotowaniem ludzi na ich oficjalne przybycie w NWO. Z tego właśnie powodu kult płodności jest obecny we wszystkich religiach w mniej lub bardziej rażący sposób.

Dlaczego oni pragną, abyśmy ich traktowali jako swoich ojców – stworzycieli? Czy nie jest ohydne to, że w ten sposób odbierają Bogu chwałę i tytuł, który należy się tylko Niemu? Ich zuchwałość jest zdumiewająca i wnerwiająca. Szczerze ich nienawidzę.

Woda jest podstawą życia na ziemi – owszem, ale to Bóg sprawia, że padają deszcze.
Co robią upadłe anioły?  Biorą dzieła Boże takie jak woda, słońce – tak bardzo przez nich ukochane –  i czynią z nich kult sam w sobie, a przy tym dostosowują go do swoich potrzeb. Potrzebą upadłych aniołów jest to, abyśmy ich wielbili za to, że kiedyś zgrzeszyli przeciw Bogu i związali się z ziemskimi kobietami. (A ten proceder trwa do tej pory.)

Żadna religia nie informuje nas o tym, że coś takiego się wydarzyło, ponieważ to jest cios w istotę ich oszustwa. W księdze Henocha ten proceder jest świetnie opisany i dlatego żadna religia nie informuje nas o istnieniu księgi Henocha.

A teraz popatrz na piękne szopki watykańskie i wybierz sobie najładniejszą, właściwie wszystkie są piękne:

https://www.google.pl/search?q=watykan+szopka&biw=1366&bih=753&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ved=0ahUKEwjZlZPezsLNAhVE3CwKHcssAsEQsAQIGg#imgrc=_

Ustawione pod obeliskiem egipskim symbolizującym fallusa nie byle kogo, bo samego Lucyfera.
I zrozum o co w tym chodzi. Jest to istota kultu płodności, a więc mamy czcić Lucyfera, który spłodził swoje potomstwo (Jezusa) i w ten sposób pomógł ludzkości. Ważna jest także kobieta jaką zapłodnił – w różnych religiach parodiuje pod różnymi imionami, od Astarte po Maryjkę – ona staje się boginią za to, że dała dupy upadłemu. I cały świat ich czci w dzień 24 grudnia – dzień narodzenia słońca.

Na razie ludzie nie znają sensu tego co robią, ale to nie szkodzi, ważne, że to robią, a sens poznają wkrótce – w NWO. Ciekawe jest to, że diabłu nie przeszkadza pewna utajniona forma kultu. Może z tego samego powodu nie przeszkadza mu to, że na dzisiejszych procesjach fallicznych zwanymi “Boże ciało” zamiast wody (spermy) wylewa się przed fallicznych kapłanów…kwiaty…
https://www.google.pl/search?q=watykan+szopka&biw=1366&bih=753&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ved=0ahUKEwjZlZPezsLNAhVE3CwKHcssAsEQsAQIGg#tbm=isch&q=sypanie+kwiatk%C3%B3w

Kapłan niesie opłatek w kształcie słońca zrobiony ze “zbóż” – ziaren powstałych z obumarłego Ozyrysa. Ozyrys nie tylko dał nam “zboża”, ale i zadbał o to, aby mogły rosnąć dzięki jego spermie (czyli wodzie), która zapładnia ziemię… Na nowo i na nowo w trakcie kolejnego sezonu wegetacyjnego i tak w kółko.
Hm… Niektórzy sądzą, że upadłe kopulowały z kobietami tylko przed potopem. A tutaj widać jak na talerzu, że nie trzeba nawet daleko sięgać, wystarczy spojrzeć na istotę kultu płodności, a więc coroczną kopulację Ozyrysa z matką ziemią. COROCZNĄ. Dlaczego mielibyśmy uważać, że oni zaprzestali kopulowania z kobietami?
Kopulacja Ozyrysa z matką ziemią z pewnością ma bezpośredni związek z kopulacją Nimroda ze swoją matką – Semiramidą, która stała się jego żoną. W końcu Semiramida, Astarte i Matka Ziemia to terminy zamienne.
A Nimrod i Semiramida są jak wiemy protoplastami kultu płodności. Wszystko tworzy razem spójną całość. Ich dzieckiem jest Tammuz zwany dzisiaj Jezusem. I mamy prawdziwy sens trójcy obecnej w fallicznych religiach: Upadły (Ojciec) wybzykał kobietę (Żonę, Matkę) i doczekał się swojego potomka (zbawiciela ludzkości). ZBAWICIELA, ponieważ dzięki temu, że się narodził z woli swojego ojca, zbawił ludzkość…
A teraz popatrz na rodzime chrześcijaństwo… Obecny sens trójcy nie jest ujawniony dla pospolitego motłochu, znają go tylko wtajemniczeni kapłani.
Jak bardzo ludzie kochają Jezusa tylko dlatego, że w ogóle się urodził??
Masakra.

Brain Breaker

 

 

Advertisements

One thought on “Co Szatan zrobił z Biblią cz. 41 – Istota kultu płodności bez watykańskiej cenzury

 1. pogadaj_ze_mna

  Brain myslisz sensownie ale troche sie dziwie ze tak uparcie probujesz kogos za to obwinic. Wiadomo nie od dzis i sam to tez stwierdziles ze Jezusa wyswiecajac w katolicyzmie na boga bylo po to by reszta ludzi tez zabrala chwale Wiecznemu. Skomplikowane kto to Wieczny ale mozna sobie wyobrazic ze obiecane zycie przez Jezusa chca zawladnac np. kaplani przez zawierzenie im swojego. A oni nie puszczaja modlitw do Boga tylko kotluja w swoich serduszkach myslac ze jak pomodla sie to wystarczy.
  A z tego co wiem nikt kto chociaz nie slyszal o chwale Wiecznego nie zaniesie modly tam gdzie powinien , wiec zanosi do Jezusa posrednika. (Ale bylo wielu Jezusow).
  Nawiazujac do tematu plodnosci ten kult to nic innego jak podtrzymanie zycia a czasami mi sie wydaje ze jest jak w buddyzmie ,ci co byli, chca sie narodzic na nowo tylko ze swoja swiadomoscia. Dlatego Jezus wspomnial ze szczesliwe łono ktore nie ma dzieci.
  A faktycznie jest duzo sprzecznosci w tym co sie uczymy a tym co jest nakazane prawem, nawet ja to czuje i pewnie i ty ze kult miłosci przemienil sie w kult seksu.
  A dlaczego tak sie stalo , pewnie dlatego ze miłujac niesprawiedliwosc powstal grzech owiele ciezszy i trudniejszy do pojecia niz sie wydaje.
  Mozna to porownac do chrzescijanskiego rozdawania Ducha Swietego, a jest wylewany przez kaplanow na wszystkich nawet nie zaslugujacych na ten dar.
  A skad to biora ? Pomysl ze modlisz sie do Stworcy i potrafisz wyksztalcic “pierwiastki” ty dajesz na przechowanie Stworcy i sie rozwijaja czyli doskonala, az w koncu taki kaplan wyrywa to ze swiata i pakuje w kogo popadnie bo dziala na zlecenie Jezusa.
  I umiera wszystko Duch Swiety tez umiera bo robia mu krzywde , swiadomie.
  Wiedza o tym dobrze ze by utrzymac sie na szczycie trzeba zabrac komus i wmowic reszcie ze to ich dar.
  Swiat milosierdzia do grzechu spowodowal dwie drogi, 1. Nawrocenia, 2. Niepochamowanej pychy.
  Od uczciwosci do sprawiedliwosci niedaleko.
  Od szczerosci do swietosci niedaleko.
  Od szacunku do milosci niedaleko.
  Od jednosci do Boga niedaleko.

  Like

  Reply

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s