Olej rzepakowy od Monsanto – technologia upadłych aniołów

Wpis dość wielowątkowy, ale głównie na temat oleju rzepakowego – najzdrowszego oleju świata (Europy) według FDA.

Na początek kilka informacji, które są oczywiste dla ludzi obeznanych z tematem, ale należy to napisać, bo być może trafią tutaj tacy, którzy o tym nie wiedzą.
– Monsanto to firma która zamierza zmonopolizować rynek produkcji żywności, aby nas wymordować. Posiada wiele spółek córek i firm związanych kapitałowo. One wszystkie realizują ten sam program depopulacji. Inne firmy to np. Du Pont, Syngenta, Pioneer, BASF, Bayer itd. Jest tego cała masa. Każdy region świata ma swoją strukturę podziału rynku pomiędzy tych bandytów.
– Monsanto odpowiada za chemtrails i tak modyfikuje swoje rośliny, że one w tym coraz bardziej zatrutym środowisku przynoszą największe plony. Dlatego rolnicy najchętniej je wybierają.

Jest taki film “Network” z 1976 roku, który polecam do obejrzenia. Film jest świetny, aż dziwne, że zrobiony przez diabelską wytwórnię filmową.
Szukałem na yt sceny, której tutaj będę potrzebował do tego wpisu, ale nie znalazłem. Zaczyna się ona od 1h 28 minuty (1:28). Dowiadujemy się z niej od pewnego iluminata, który w wielkim gniewie tłumaczy, że na świecie nie ma już podziału na państwa. Są za to podziały na ponadnarodowe korporacje, ale nawet one działają wszystkie w jednym celu. Jako przykład takiej korporacji wymienia jako jedną z wielu firmę Du Pont. Tu jest link do całego filmu:

http://www.kinoman.tv/film/siec#

Jak się dowiedzieliśmy, firma Du Pont trzęsie rolnictwem razem z Monsanto i innymi korporacjami związanymi kapitałowo i ideowo.
Jeśli ktoś oglądał “Świat według Monsanto”  (a zakładam, że każdy, kto czyta tego bloga) to wie, że FDA jest to organizacja, którą rządzą ludzie z Monsanto.

Wpis jednak jest o oleju rzepakowym, a więc tak się składa, że jako mały dzieciak byłem świadkiem takiej rozmowy, jak nasza znajoma lekarka opowiadała, że FDA zrobiło badania oleju rzepakowego i okazało się, że jest on najzdrowszy ze wszystkich… 🙂 Jakoś mi to zapadło w pamięć. Chcę tutaj pokazać wam zasadę, że lekarze wierzą we wszystko co FDA ogłosi. Oni dostają takie pranie mózgu na uczelniach medycznych kontrolowanych przez to całe konsorcjum diabelskich firm i organizacji.

Dziś możemy znaleźć to samo w sieci:
http://media.pokochajolejrzepakowy.eu/informacje-prasowe/315163/olej-rzepakowy-a-choroba-wiencowa-serca-oswiadczenia-amerykanskie-wg-fda

Tutaj cytat:
FDA nadała nową rangę olejowi rzepakowemu. Oznacza to w praktyce, że od tej pory producenci oleju rzepakowego w USA mogą zamieszczać na etykietach informację o ich korzystnym działaniu. Między innymi teraz na etykiecie może pojawić się to, co jako kampania „Pokochaj olej rzepakowy” głosiliśmy od dawna – spożywanie ok. 2 łyżek (FDA podaje 19 gramów) oleju rzepakowego dziennie, całkowicie pokrywa zapotrzebowanie fizjologiczne człowieka na kwas linolenowy (ALA) z rodziny Omega-3, który przyczynia się do utrzymania prawidłowego poziomu cholesterolu we krwi.

Piękne prawda? Amerykanie spożywają najwięcej oleju sojowego gmo 🙂 a zaraz na drugim miejscu jest rzepakowy 🙂 Jak widać w USA jest najzdrowszy sojowy 🙂 U nas w Europie natomiast soja słabo rośnie. Lepiej rośnie rzepak. I dlatego u nas najzdrowszy jest rzepakowy 🙂
Monsanto oczywiście wiedzie prym w produkcji nasion rzepaku z powodów o których pisałem na początku.

Wpadła mi w ręce gazeta dla rolników “Raport rolny”. Jest to bezpłatna gazetka dla rolników. Mają też przepiękną stronkę w necie http://www.raportrolny.pl (wchodzę tam, a tam reklamy dobrze znanych nam firm nazistowskich takich jak Bayer, BASF itd.

Tutaj można sobie przeczytać numer, o którym piszę:
https://theredbrainbreakerkstian.files.wordpress.com/2016/06/raport-rolny-nr-6.pdf

Na 2 stronie mamy bardzo ciekawy artykuł pt. “Na konferencji prasowej Monsanto Polska przedstawiono ofertę rzepaku ozimego na sezon 2016/2017”.
Zobaczcie ludzi, którzy tam swoją. Pewnie są to masoni niższych szczebli, ale i nie zabraknie pewnie także i jakiegoś guru czuwającego nad całym przedsięwzięciem.
Najważniejsze, co warto zapamiętać z tego artykułu:

“Wśród zaprezentowanych na konferencji nowości, na szczególną uwagę zasługuje odmiana DEKALB Platinium. To rozwiązanie skierowane specjalnie do polskich rolników, we względu na jego specyficzne cechy. Odmiana posiada najwyższy potencjał plonowania w segmencie: 109% wzorca     (5,25t/ha) w Doświadczeniach Rejestracyjnych COBORU 2015 (Rejestracja, luty 2016). Charakteryzuje się płaską rozetą co gwarantuje bardzo dobrą zimotrwałość, a także podwyższoną odpornością na pękanie łuszczyn i osypywanie nasion. To pierwsza odmiana rzepaku tolerancyjna na kiłę kapusty zarejestrowana przez Monsanto w Europie. Odmiana plonuje wysoko zarówno na polach porażonych jak i nie porażonych kila kapusty. 

Rośliny obecnie są tak słabe, że są podatne nawet na…kiłę kapusty ! Ale Monsanto znalazło na to sposób i tak zmodyfikowało swoją roślinkę, że w tym toksycznym środowisku przy użyciu środków ochrony roślin od Monsanto, ten problem nie występuje. I tak oto tym sposobem oni monopolizują rynek produkcji żywności poza jakąkolwiek kontrolą. To tylko przykład – jedna z metod ich działania.

Idźmy na stronę trzecią. Spójrzmy na reklamę Du Ponta…  Tam pod logo firmy jest taki dopisek “Miracles of science”…
Cuda nauki… ? Chyba raczej technologia upadłych aniołów.
Wszystko co te firmy robią zawdzięczają upadłym aniołom, które czuwają nad całym procesem mordowania ludzkości.
Przypominam : zgodnie z księgą Henocha: mordowania w większej liczbie niż im Bóg nakazał – o czym pisałem wiele razy. Tutaj tylko łączę fakty w całość.

Wszelkie organizacje dookoła rolnicze głównego nurty są kontrolowane przez tych zdiabłasynów, przykład :
http://docenolejrzepakowy.pl/index.php/pytania-i-odpowiedzi/

Kto odpowiada za to pranie mózgu z tej stronki? Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie. Bez komentarza.

A więc pijmy olej rzepakowy skoro on jest taki zdrowy. Ciekawe dlaczego Izraelici w starożytnym Izraelu i biblijni patriarchowie go nie pili, a mimo to dożywali sędziwego wieku. Biedacy nie mieli tyle szczęścia aby móc korzystać z dobrodziejstw firmy Monsanto.

Zostaliśmy wydani w ich ręce przez samego Boga za nasze grzechy, bo wybraliśmy kult płodności zamiast prawa Mojżeszowego.
A więc niech to się dzieje. Niech ludzie zdychają jak robaki od żarcia tych syfów, sami sobie na to zasłużyli. Dziś to wszystko bardzo się nasila, a ludzie i tak robią swoje.
Mało tego, są i tacy, którzy o tym wiedzą a i tak mają Boga w dupie. Choć nie potrafią wyjaśnić tego w żaden logiczny sposób, poza bełkotem bez ładu i składu.

Wracając jeszcze do filmu Network i przesłania od tego iluminata… Warto wiedzieć to o czym on mówi, żeby nie dać się nabierać na teatr który serwują nam media i władze… Każde jedno państwo na świecie jest pod władzą iluminatów. Śmieszą mnie występy ludzi, którzy usiłują coś tłumaczyć na zasadzie interesów państwowych. “A że Polska to… Niemcy tamto, USA tamto… Rosja tamto… Wszyscy którzy nami rządzą grają w jednej drużynie. A my mamy się podniecać i bać, emocjonować. To taka podstawa zrozumienia tego co się obecnie dzieje na świecie.

Brain Breaker

P.S. Czytajmy prasę dla rolników, tam są bardzo wartościowe informacje. Posiadając wiedzę którą tutaj podaję można bardzo łatwo zorientować się co jest grane.

Advertisements

13 thoughts on “Olej rzepakowy od Monsanto – technologia upadłych aniołów

 1. poznanieprawdy

  Jak olej to tylko tłoczony na zimno, typu lniany, kokosowy, itp. Szczególnie do picia, bo do smażenia.. spory wydatek może być, gdyż rzędu 10 złotych wzwyż. Choć smażenie czegoś (czyt. rzepakowy rafinowany) co już było smażone w temp. 200 stopni brzmi jak najgorszy pomysł dla naszego zdrowia.
  Nie mówiąc o tym, że większość produktów jest z monsanto, wszystkie największe firmy rolnicze, szklarniowe mają podpisaną umowę z monsanto. Tylko jest takie pranie mózgu, że mogłoby się wydawać, że dany produkt jest ekologiczny, o monsanto się nie wspomina gdyż GMO jest ‘ponoć bezpieczne’.
  Najwięcej się czyta o tym, że produkty GMO są bezpieczne i kiedyś ludzie też krzyżowali gatunki jakiś zbóż, albo traw (na naukowymbelkocie gość mówi, że skrzyżowali bardzo dawno temu jakieś trawy i powstała pszenica, ile w tym prawdy?). Propaganda jest siana przeogromna. Większość informacji to wymysły w tej kwestii, wiele też powiela naukowy bełkot z YT, czy blogi w polskim internecie.
  Można szybko i łatwo przeanalizować, czy są takie bezpieczne, czy to aby same skrzyżowanie czy też modyfikacja połączona z wstrzykiwaniem syntetycznych substancji? Czytałem, że stworzyli pszenicę odporną na suszę, najpierw trują środowisko upadli a potem usilnie starają się zaprzeczyć rzeczywistości, ale przed globalną suszą się nikt nie zabezpieczy, przed wrzodami, głodem w przyszłości. Modyfikacja przeciwko czemuś, danemu zjawisku też ma konsekwencje jak trucie ziemii, tzw. efekt zwrotny, sprzężenie zwrotne, tu np. jałowienie gleby.

  Liked by 2 people

  Reply
 2. Jakub Berlin

  Doszedłem ostatnio do szokujących wniosków. Jestem przekonany że rozwój technologii był od szatana. Bóg nigdy nie chciał, żeby się ludzkość rozwijała technologicznie. Ci wszyscy naukowcy to mieli kontakty parapsychiczne z upadłymi, i stąd mieli te pomysły. Ale powiem wam, że strasznie tęsknie za XX wiekiem. Kiedy tylko nieliczni mieli dostęp do komputerów i komórek. Co z tego, że mam internet, komórkę i masę informacji na pstryknięcie palca, jak nie odczuwam żadnej jedności ze społeczeństwem ani ze znajomymi. Internet zniszczył dumę i wyjątkowość ludzi. Nagle okazało się, że takich jak ja co grają na instrumencie lepiej lub gorzej jest miliony, czy robią cokolwiek innego. I teraz każdy to widzi i wszyscy zobojętnieli, ponieważ została zakłócona hierarchia społeczna. Ludzie za dużo zobaczyli i zobojętnieli. To było zaplanowane. Nie chodziło wcale o rozwój ludzkości tym którzy dawali internet, tylko o to, żeby się zagubili w morzu informacji i stali się obojętni i to tak działa. Myślę, że Bóg sobie nie życzy tego aby każdy był chodzącą encyklopedią. Od wiedzenia wszystkie i zbierania w nieskończony sposób informacji jest Bóg a nie człowiek. Jeśli to my mielibyśmy zbierać informację w nieskończoność i być jak komputery, to nikt nigdy by niczego nie zapominał. My tutaj mamy po prostu żyć beztrosko a nie się głowić nad wszystkim dniami i nocami. Zresztą w księdze Henocha jest ukazany rozwój technologiczny ludzkości i kto ich tego nauczył. Czemu sam Bóg nie uczył ludzi wytapiać metale, malować ciało, wycinać korzenie roślin?

  Like

  Reply
  1. Brain Breaker Post author

   Ciekawe myśli Jakubie.
   Tak oczywiście – Bóg nie chciał rozwoju technologicznego. Księga Henocha to potwierdza. Ale dla nas muzyków niepokojące może być to, że to upadłe nauczyli ludzi wyrobu instrumentów.
   Internet ma służyć głównie do satanizacji społeczeństwa ze szczególnym naciskiem na dzieci. Ale jest to miecz obosieczny, więc dzięki niemu poznanie wzrasta, a to z kolei jest wypełnieniem proroctw.

   Like

   Reply
   1. dadi82

    Czy Bóg nie chciał rozwoju technologicznego? Tak do końca nie wiemy tego.
    Jak wiadomo rozwój technologiczny posłużył do “złych” celów. Ale równie dobrze mógłby służyć dobru. Bóg na pewno nie chciał rozwoju w taki sposób jaki zrobili to upadli. Być może była inna droga lepsza, wolniejsza. Być może wraz ze wzrostem, inteligencji, doświadczenia kolejnych pokoleń Bóg uczyłby nas pomału nowych rzeczy itp.
    Instrumenty muzyczne były przecież za czasów Salomona itp. np Harfy. Były trąby, bębny itp.
    Tak naprawdę to możemy sobie gdybać jak wyglądał by świat pod względem technologicznym i ogólnie gdyby przez te 2,5 tys lat prowadził nas Bóg a nie upadli.
    Telewizja czy komputery też mogą prowadzić do dobrych celów.
    Wystarczy aby były w TV wartościowe programy itp a nie tylko seks, przemoc, kłamstwa, oszustwa itp.
    Tak naprawdę wszystko od noża, przez broń palną po TV może służyć nie są z natury ani złe ani dobre.
    “Czemu sam Bóg nie uczył ludzi wytapiać metale, malować ciało, wycinać korzenie roślin?”
    Nie jest powiedziane żeby tego nie zrobił tylko w odpowiednim czasie.
    A może chciał abyśmy sami się tego nauczyli? Wszak mieliśmy i mamy wolną wolę, zakazane w torze nie jest obróbka metali np. Zakazane są czary itp.
    Bez wytapiania metali nie powstały by chociażby przyrządy liturgiczne używane przez lewitów czy w ogóle świątynia itp.
    NIe sądzę żeby celem Boga było abyśmy żyli w szałasach czy namiotach przez cały czas.
    Po prostu w danej chwili nie byliśmy na to gotowi tak jak pięcio czy dziesięcio latek nie jest gotowy na prowadzenie samochodu,

    Like

    Reply
    1. Brain Breaker Post author

     No tak. Warto także pamiętać, że Bóg dał Torę w momencie, gdy ten świat już był popsuty przez anioły i była to Jego reakcja na to co się dzieje na świecie.
     Celem Boga było, abyśmy żyli w raju.

     Like

     Reply
 3. Jakub Berlin

  Chciałem jeszcze napisać na temat mądrości Jezusowych.

  “Szukajcie a znajdziecie” – bzdura. Całe życie szukam odpowiedniej dla siebie żony i jeszcze nie znalazłem a mam tylko za sobą trzy doświadczenia z kobietami, które mi prawie zrujnowały psychikę. Bo szukałem i rozglądałem się. Dlatego już nie szukam i mam to w … I na tym punkcie się skupię bo to jest dla mnie bardzo ważne. Dlaczego tyle małżeństwo to niewypały?
  Prawie 99 % w polskim społeczeństwie. Dlaczego tak jest?

  “Proście a będzie wam dane” – a czy ja mam być zawsze w pozycji żebraka?

  “Kołaczcie a wam otworzą” – jak bym tak zaczął robić po ludziach to najwyżej bym dostał po ryju za nachalność albo skończył w sądzie za nachodzenie. ŚJ kołaczą i ludzie ich nienawidzą.

  Życie ma być proste. Prawa Tory są proste i życiowe. Ukradłeś = ucięta ręka. Cudzołożyłeś = śmierć albo przykładowo ucięty ptak. Jasne prawa konsekwentnie stosowane i o to chodzi bez naciągania. Bo jak się raz zrobi wyjątek to wypada wyjątek robić dla wszystkich. Czyli jak raz ktoś puści mordercę na wolność to pasuje wszystkich puścić na wolność bo będzie niesprawiedliwie, że tylko się tego pierwszego z litości puściło a resztę zbirów nie?. Jak raz Jezus puścił cudzołożnice to trzeba teraz puszczać wszystkie, bo nie wypada zgodnie z nauką Jezusa robić wyjątków. Prawo tory twarde ale prawo, które uczy odpowiedzialności społecznej i poważnego podejścia do pewnych tematów życiowych a nie lecenia w kulki, że się 77 razy przebacza, co w cale nie zmienia nic na lepsze.

  Salomon miał 300 żon i 700 kochanek. Najsilniejszy samiec w stadzie miał do tego prawo, żeby sobie wybrać najlepsze samice. W torze są opisy wojen? Bo to jest naturalny stan człowieka. Facet, który nie rywalizuje traci testosteron i staje się miśkiem -pantoflarzem, który żłopie piwko i ogląda seriale. Taki samiec z punktu widzenia natury nie nadaje się do rozrodu i nie zasługuje na najlepszą samicę. W najlepszym przypadku dostaje najgorszą samicę. W najgorszym przypadku zostaje starym kawalerem. W świecie zwierząt nawet jak wilki polują razem, to na końcu wyrywają sobie ochłapy i rywalizują między sobą, czyli współpraca, ale do pewnego momentu a później poróżnienie i jasna hierarchia. Tak samo jest z samcami i samicami. Najsilniejszy samiec dostaje najsilniejszą samicę. Takie jest prawo natury ustanowione przez Boga.

  Niewolnictwo również istnieje dzisiaj. Każdy pracownik jest subtelnym niewolnikiem i nawet o tym nie wie. Dawniej chociaż było uczciwie, bo niewolnik wiedział, że jest niewolnikiem a dzisiaj nie wie i myśli, że jest wolny.

  Like

  Reply
  1. Brain Breaker Post author

   Hm ja poznałem swoją żonę gdy oboje byliśmy jeszcze w głębokim matrixie. Inaczej sobie tego nie wyobrażam – gdyby jedno z nas było poza, to byłoby to raczej niemożliwe, chyba że z pomocą Boga.
   Przesadzasz z tymi 99%.
   Ale ogólnie się zgadzam z tym co napisałeś dalej.
   Życie powinno być proste.
   Tak by można jechać po ewangeliach i wynajdywać te idiotyzmy.

   Like

   Reply
 4. Jakub Berlin

  “…przeklęta niech będzie ziemia z twego powodu: w trudzie będziesz zdobywał od niej pożywienie dla siebie po wszystkie dni twego życia. 18 Cierń i oset będzie ci ona rodziła, a przecież pokarmem twym są płody roli. 19 W pocie więc oblicza twego będziesz musiał zdobywać pożywienie…”

  Nawet ten facet z USA musi się napocić żeby mu ten ogród ładnie rósł. Nie ważne że mniej ale też musi jakiś wysiłek w to włożyć i też mu pot na czoło wyjdzie.

  Bóg przeklął ziemię i pod tę przeklętą ziemię ustanowił prawo Tory.

  Prawo tory będzie tak długo aktualne, dopóki ziemia nie odzyska wszystkich bożych błogosławieństw.

  Kto przestrzega więcej z zapisów tory to mu się żyje lepiej a kto mniej to mu się żyje gorzej.

  Zgaduje, że obrzezanie miało na celu wydłużyć stosunek seksualny mężczyzny po to aby zaspokoić lepiej kobietę? Nie wiem do końca jakie przełożenie to miało na seks oralny?

  Sabat czyli przymusowy odpoczynek bez względu na to czy czy jesteśmy zmęczeni czy nie ustawia nam prawidłowo zegar biologiczny. Zwróćcie uwagę, że sabat jest ustanowiony pod księżyc, czyli jest to zgodne z naturą. http://ogrod-amat.strefa.pl/ksiezyc.php

  6 dni pracy po to żeby nie sflaczeć i nie stać się miśkiem – pantoflarzem. Wysiłek musi być, żeby utrzymywać organizm w dobrym stanie.

  zakopywania nieczystości w obozie wojennym (Powtórzonego 23:14)

  A co robi wasz kotek czy piesek na spacerze jak zrobi kupkę? Stara się łapkami zagrzebać odchody. Robi to jako odruch naturalny. Odruch bezwarunkowy. Jesteśmy częścią skażonej natury, która podlega pewnym prawom. I po to to robi ze względów higienicznych. Dlatego mamy kanalizację a ne sramy tam gdzie siedzimy i tego nie pozostawiamy, tylko zawsze staramy się to ukryć albo oczyścić.

  Jeśli chodzi o pokarmy czyste i nieczyste chodzi po prostu o lepszej jakości pożywienie i to wszystko.

  Co do wojen w torze, to dawniej one były czymś normalnych dzisiaj zostało to zamienione na wyścigi sportowców, rywalizację kto ma lepsze auto, pozycję społeczną i wykształcenie co w ostateczności daje większą możliwość wyboru dowolnej samicy w stadzie. Rywalizacja i współpraca to naturalny odruch ludzi, którzy stali się przeklętą częścią ziemi.

  Nie żyjemy w idealnym świecie, gdzie Bóg nam na wjazd wszystko załatwia łącznie z super piękną i mądrą żoną, gromadką mądrych dzieci itp, itd za frajer. O wszystko trzeba zawalczyć. Nawet ci którzy dostali coś przy urodzeniu (jakiś ogromny majątek), też muszą walczyć żeby go utrzymać.

  Dając Izraelitom Prawo, Bóg zatroszczył się o to, by zwierzęta miały zapewniony odpoczynek, pokarm, odpowiednią pomoc i fizyczną ochronę (Wyjścia 23:4, 5; Powtórzonego Prawa 22:10; 25:4).

  Like

  Reply
  1. Brain Breaker Post author

   To jest jakiś kretynizm, przecież wiadomo, że kosmici=upadłe anioły kontrolują wszystko co się dzieje w unii i na całym świecie i ludzie nie mogą zrobić niczego żeby się im przeciwstawić chyba że z pomocą Boga. Mam uwierzyć, że Bóg doprowadził do brexitu??
   Toć to jakiś żart.

   Like

   Reply

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s