Szukam muzyków do nagrania płyty

Krótko po moim nawróceniu skomponowałem muzykę i ułożyłem słowa do 10 piosenek. Jest to kompletny materiał na płytę. Myślałem, że Bóg chce, aby te utwory wykonywała moja była wokalistka z zespołu, ale nie odzywa się do mnie już długi czas. Dziś wszedłem na jej profil fb i widzę, że ma zdjęcie na którym pokazuje satanistyczne gesty. W tym momencie zrozumiałem, że choć ma piękny głos i jest zawodową profesjonalną wokalistką, to z pewnością nie może to być ona.

Ponadto czuję, że dopiero teraz (X 2014) jestem gotowy na nagranie tego materiału. Dopiero teraz będzie on taki, jak być powinien – wolny od chrześcijańskich naleciałości.

Zwróciłem się do Boga o pomoc w tym przedsięwzięciu. I wpadłem na pomysł, aby poszukać muzyków poprzez mojego bloga… Nie chcę, aby moją muzykę wykonywała katoliczka choćby miała najpiękniejszy głos na świecie. Chciałbym znaleźć ludzi, którzy po pierwsze boją się Boga i dążą do przestrzegania Prawa oraz akceptują moje spojrzenie na Pawła i Biblię i mają podobne. Z resztą nikt inny nie zgodziłby się na moją propozycję 🙂 Czy to jest możliwe? Dla Boga nie ma rzeczy niemożliwych. Może nie znajdę ich dziś, ale może za rok? Od czegoś muszę zacząć.

Nie wiem, postanowiłem to napisać, może Wy, drodzy czytelnicy mojego bloga, pomożecie mi w znalezieniu odpowiednich ludzi.

Mam skomponowaną muzykę, której celem jest obrona prawdy i wielbienie Boga. Jest to bardzo melodyjny pop/soul z elementami rocka. Numery są trudne wokalnie, bo były komponowane pod zawodową wokalistkę z mocnym głosem i dużą skalą. Zainteresowanym mogę wysłać próbki na maila. Ponieważ sam jestem profesjonalistą, szukam muzyków na poziomie… Chcę swoją muzyką podziękować Bogu za talent i za to, że jest przy mnie i mnie wspiera, udziela mi swojej łaski.

Może ktoś z Was drodzy czytelnicy jest tym kimś, kogo szukam? Albo pomożecie mi takową osobę znaleźć? Robię co mogę, resztę pozostawiam Bogu.

Szukam przede wszystkim wokalistki i gitarzysty – wtedy będę mógł już wydać płytę. W dalszej kolejności także perkusisty i basisty – możecie się do mnie również odezwać, to podam szczegóły.

Płytę chcę wydać na zasadzie samodzielnego dogrywania ścieżek w domu… Chyba, że uda się znaleźć ludzi z Polski… Ja dysponuję możliwością profesjonalnego nagrania materiału w domu. Mieszkam w województwie kujawsko pomorskim.

Boże, pomóż mi, bo pomagałeś mi przy komponowaniu tego materiału… Pomóż mi znaleźć ludzi, z którymi to dokończę ku Twojej chwale. Niech to będą ludzie, którzy szukają Ciebie całym sercem tak jak ja…

Brain Breaker

Advertisements

39 thoughts on “Szukam muzyków do nagrania płyty

 1. Jakub Berlin

  Powiem tak: Twoja kompozycja jest przygnębiająca. Nie rozumisz Stwórcy. Bóg nie potrzebuje dołujących songów w moll. Nie masz pojęcia o ezoteryce w dobrym tego słowa znaczeniu. W moll to se może “Szatan” brzdękać. Na akompaniatora się nadajesz, bo słychać, że masz warsztat. Najpierw muszę akordeon nastroic na 432 hz, póżniej pogadamy. Głupcy grają w moll. Przemyśl to. Rosjanie ( Ci co dostali w d… od komuny i Żydzi Ortodoksyjni (Ci z holokaustu) w moll, a Bawarczycy, Górlale polscy i Amerykanie w dur. Gdzie jest bogactwo, a gdzie jest bieda? Kogo spotkał dobrobyt, a kogo zagłada i bieda?. Przemyśl to. “Miejcie wszystko dobre na myśli.”Św Paweł – pozytywne myślenie i pozytywne czyny, odczucia i działanie pomimo otaczjącego nas świata. Czy smutna piosenka, jest chwałą u Ojca Stworzyciela?

  Like

  Reply
  1. theredbrainbreakerkstian Post author

   Ale mnie rozbawił Twój koment 🙂 Jesteś zawadiaką 🙂 Ale to dobrze, bo to lepsze niż być maślanym masłem. Wybacz moją szczerość, ale to raczej Ty nie “rozumisz” Stwórcy 🙂 O ile się orientuję, to uznajesz Pawła, za co należą Ci się gratulacje – bardziej za to, że znając moje poglądy na tego głąba ośmielasz się pisać, że skoro Paweł pisał coś tam, to ja mam komponować piosenki w dur 🙂
   Gustuję bardziej w smutnej muzie, bo ten świat mnie dołuje, chociaż weselszą też lubię, zależnie od nastroju. Natomiast w dur także da się napisać smutną piosenkę. A co kto lubi, to już kwestia gustu.
   Aha, skoro głupcy grają w moll, to Chopin też był głupcem 🙂 Chyba kompletnie nie przemyślałeś tego co napisałeś.
   Na mojej płycie nie będzie samych smutnych piosenek – bez obaw. Ale mam Ci jedno do powiedzenia:
   nad Twoją głową są rozpylane trucizny prosto od Monsanto. Jemy genetycznie modyfikowaną żywność zatrutą truciznami wszelkiego typu, środowisko jest coraz bardziej toksyczne, ludzie będą coraz bardziej chorować i masowo umierać, bo są dobijani truciznami w satanistycznych szpitalach, obserwujemy satanizację społeczeństwa ze szczególnym naciskiem na dzieci, to co się nam mówi i uczy od dziecka to prawie same kłamstwa, ludzie pomimo tego dalej żyją w nieświadomości i czczą diabła, opierają się na sataniście Pawle zamiast na Bogu i Torze – można by tu jeszcze długo wymieniać, a Ty sugerujesz, że mam się cieszyć? Czy Ciebie pogrzało? Jesteś ślepy czy głupi? Czy jedno i drugie?
   Po to dałem to ogłoszenie tutaj, aby znaleźć muzyków, którzy także widzą to co ja. Gdyby mi na tym nie zależało, to pewnie bym już tą płytę nagrał 150 razy. Także skoro tego nie rozumiesz, to chyba nam bardzo nie po drodze.

   Like

   Reply
 2. kace

  Shema Izraelu… ShABBAt shalom Ziom…. Jestem muzykiem…. ale nie umiem grać na instrumentach, ponieważ nigdy mnie to nie kręciło. Umiem za to tworzyć piękne melodie, melodie boczne, i komponować neoklasykę czyli chillout, progressive trance…. Gardzę rockiem i metalami..(wielbią szmatana-samela) . pop soul ujdzie w tłoku, choć też nie przepadam… Mam na kompie wirtualne instrumentyczyli VSTi, i na tym sobie radzę doskonale…. Wpisz sobie united minds , bo tak się kiedyś nazywał mój duet……

  Like

  Reply
 3. Włodek

  Wysłuchałem i bardzo mi się spodobało.Lubię te klimaty,trochę Anthony Phillips,Hackett,czyli
  załoga starego Genesis.Jest to muzyka kompletna,nie dodawałbym do niej tekstu.
  Ja jestem gitarzystą akustycznym,grałem kiedyś repertuar klasyczny( w sensie na gitarę
  klasyczną: muzyka dawna,latino i wspólczesne),teraz wyłącznie kawałki rozrywkowe .
  Zamiast płyty,nie lepiej wstawiać na YT kolejne kawałki i patrzeć jak reagują ludziska?
  Jak będzie dużo wyświetleń to się przekuje na sukces finansowy.

  Like

  Reply
  1. Brain Breaker Post author

   Witaj Włodku,
   Te 2 utworki które mam na YT to nie jest muzyka, którą chciałbym nagrać z innymi muzykami, one są kompletne i skończone.
   Jeśli jesteś zainteresowany kawałkami do nagrania do odezwij się do mnie na maila, to pogadamy dalej.
   Też myślę o kawałkach na YT i nie liczę na żaden sukces finansowy, zupełnie nie o to mi chodzi. Chodzi mi o wyrażenie swoich myśli poprzez muzykę – jako muzyk czuję taką potrzebę po tym jak zacząłem szukać Boga.

   Like

   Reply
  1. Brain Breaker Post author

   No OK, koleś wymiata na gitarze, ale nie rozumiem… Kim jesteś ty i w jakim celu dałeś ten link. Jest wielu świetnych gitarzystów, ale co z tego skoro siedzą po pachy w matrixie. Celowo szukam kogoś przez moją stronę, aby nie było wątpliwości o co kaman.

   Like

   Reply
  1. Brain Breaker Post author

   Znam te linki, muzykę mam skomponowaną w 432 Hz, ale co do Kubika, to w tym artykule myli się i wyciąga za daleko idące wnioski.
   Nie jest prawdą, że gdy A=432 Hz, to pozostałe dźwięki mają wartości całkowite w Hz. To taki szkolny błąd logiczny, należało może skonsultować to z kimś kto się na tym zna.
   Nie zmienia to faktu, że 432 Hz jest strojem, który o wiele lepiej brzmi, nawet jeżeli nie jest tak jak Kubik pisze czyli dźwięki nie mają wartości całkowitych w Hz.
   Sprawdziłem to w praktyce i faktycznie 432 Hz ma o wiele lepsze brzmienie i nie drażni ucha.

   Like

   Reply
 4. Anne

  Brain Breaker-masz niesamowity talent ,muzyka i słowa -wspaniale przekazałeś to co czujesz .Trzymaj się .Z Bogiem.

  Like

  Reply
 5. Anne

  Utwór ,,Krzyk Rozpaczy”wydaje się mi znajomy ,z jakiej muzyki Ludowej pochodzi -czy możesz mi odpowiedzieć?Z Bogiem.

  Like

  Reply
  1. Brain Breaker Post author

   Jest to jakiś stary utwór, nie wiem jaki tytuł nosił pierwotnie, bo akordeonista pewnego zespołu ludowego odtworzył melodię z pamięci, ale nie znał już tytułu i słów. Zostało to odkopane i nagrane na nowo z nowymi słowami i ja znam jedynie tę nową wersję. Ale melodia jest ta sama, a więc ja wziąłem temat i dorobiłem do niego własne słowa i improwizację.

   Like

   Reply
 6. Anne

  Walcz o Prawdę ,miej szacunek do innych .Kochaj Boga i ludzi.Buduj lecz nie niszcz ,kochaj to co prawdziwe .Trzymaj się .Z Bogiem.

  Like

  Reply
  1. Brain Breaker Post author

   Hmm, łatwo się mówi. Od początku prowadzenia tego bloga takie było moje założenie, aby szanować innych.Po pewnym czasie zrozumiałem, że nie da się szanować wszystkich. Jest to fizycznie niewykonalne, ponad moje siły, nawet jezus nie dał by rady na moim miejscu 🙂
   Szacunek do innych traci się kiedy zagląda tu masa kretynów, którzy do tego mnie obrażają. Wiem, że część z nich to opłacani trole, którzy próbują wytrącić mnie z równowagi i zasiać wątpliwości tam gdzie się da, ale nie wszyscy. Nie pokazuję wam wszystkich komentarzy tego typu, bo po co?
   Zdumiewa mnie ich liczba, nie spodziewałem się, że jest ich aż tylu. Z czasem najeżyłem się, a do tego tak się złożyło, że uświadomiłem sobie, że niektórzy i tak będą wierzyć w to co chcą wierzyć pomimo dowodów, które podałem. To wszystko razem działa nieco przygnębiająco.
   Na szczęście co jakiś czas ktoś mi dziękuje za pracę.
   Blogowanie zmienia człowieka.
   Ponadto mam nadzieję, że zdajesz sobie sprawę z tego, że Bóg nie kocha wszystkich ludzi, część z nich nosi geny upadłych.
   Czasami walka o prawdę polega na stanowczym zareagowaniu.
   Myślę, że gdybyś przeżyła to co ja, to byś lepiej zrozumiała o co mi chodzi.

   Like

   Reply
 7. Anne

  Każdy z Nas ma przykre doświadczenia .Chętnie bym z Tobą na te tematy porozmawiała,jeśli tylko zechcesz .Wszystko można odwrócić ,jest czas i jest Słowo .i to od nas wszystkich zależy ,bez wyjątku a od co niektórych bardziej .Trzymaj się i nie zamartwiaj się ,każdy ale to każdy ma szanse na zbawienie .Z Bogiem.

  Like

  Reply
  1. Brain Breaker Post author

   To napisz mi na priv, to chętnie porozmawiam 🙂
   P.S. Wyznajesz bardzo ciekawy chrześcijański pogląd, że Bóg kocha wszystkich ludzi i że każdy ma szansę na zbawienie.
   Zrozumiałem już dawno, że tak nie jest.

   Like

   Reply
 8. Anne

  Krystian-Bóg kocha każdego z nas,lecz otiwierając furtkę złemu pozbawiamy się Bożej opieki.Można nie świadomie lub świadomie ,lub pod wpływem osób trzecich ,niby nic szczególnego ,nie krzywdzisz innych lecz swego ducha.Dam Ci przykład ile zły może ustawić scen w Twym życiu.w ciągu 48 godzin.Scena pierwsza-Sylwester-bawimy się ,składamy życzenia a tu ,mąż poznaje na zabawie dziewczynę ,bawi sie -jak każdy cały wieczór z tą osobą i w pewnej chwili woła aby żona podeszła do nich i oznajmiła że nie jest jego żoną ,lecz konkubiną.Zona odpowiedziała że mąż kłamie ,kwitując słowami ,,powiedz to swoim dzieciom..”lecz napotkana kobieta nie odpuszcza ,nie wierzy w słowa męża .Zona bierze swego męża i wychodzą.Scena druga-żona nie pije więc wwracają samochodem do domu .Zatrzymuje ją Policja ,wmawiając iż wjechała w zakaz -którego nie było,ale nałożono mandat.Scena trzecia-mąż szarpie się z gapiami na drodze ,Scena czwarta-nie związana z pozostałą scenerią .Syn który był pod op[ieką babci ,bawił się w domu obok ,okazuje się że został wywieziony do Jzby Wytrzeżwień ponieważ był podchmielony ,mały procent alkoholu we krwi co się póżniej okazało ,a znajdował się kilkaset metrów od domu.Scena piąta-odbiór z Izby.Matka chcąca odebrać swego syna ,zostaje wypchnięta z Izby Wytrzeżwień.Każą jej przyjść pożniej .Lecz słyszy płacz dziecka ,które woła ;dziewczyna] aby ją odpieli ponieważ zaraz się posika ,prosi lecz bezskutecznie .Matka odwiedza Straż Miejską ,lecz ta każe dzwonić na Policję .Policja przyjeżdża ,Matka informuje o całym zdarzeni a głownie aby sprawdzili co się dzieje z Tą dziewczyna ,każac zrobić badanie krwi obsłudze Izby .Policja bada i stwierdza iż jest wszystko ok z obsługą a dziewczyna która płakała ,była zapięta w pasy ponieważ pogryzła obsugę Izby .Scena następna -powrót do domu ,po kilku godzinach Matka zauważa spuchniętą i siną rękę ,palec na którym jest obrączka jest tak nabrzmiały i siny iż nie da się jej zdjąć .Udaje się do szp[itala a ci bezradnie rozkładając ręce odsyłają ją do SWtraży Pożarnej .Strażacy dzielnie i ochoczo rozcinają jej obrączke ……………….zły tak kombinuje ,że nawet poprzez trzecie osoby może doprowadzić do śmierci ,Furtka zostaje zamknięta .Trzymaj się Krystian .Z Bogiem.

  Like

  Reply
  1. Brain Breaker Post author

   Rozumiem, że opowiedziałaś mi sceny ze swojego życia, ogólnie jestem nieco zdezorientowany i nie wiem po co napisałaś tutaj, czy nie lepiej pisać takie rzeczy na priv?

   Like

   Reply
 9. Anne

  Brain Breaker-zastanawiałam się ,lecz aby uświadomić i innych że można przeciwstawić się złu ,gdy chce nas złamać.Trzymaj się Krystian.Z Bogiem.

  Like

  Reply
 10. Anne

  Myślę, że gdybyś przeżyła to co ja, to byś lepiej zrozumiała o co mi chodzi.-Krystian ,…..ja Cię nie oceniam ,i nie będę.,chciałm Ci dać do zrozumienia ,masę ludzi poszukujących prawdy ,odcinających się od zła tego świata ,ma przykre doświadczenia ,,nigdy nie jest tak żle ,aby nie mogło być gorzej”Ja również walczę ,i dziękuję wszystkim Tym którzy mi w tym pomagają ,sama bym nie dała rady.Trzymaj się Krystian .Z Bogiem.

  Like

  Reply
 11. Anne

  Krystian-napiszę Tobie jakiego jezusa mi przedstawiono, a w którego chciano bym uwierzyła.Lecz podczas uwielbienia ,łączności duchowej zobaczyłam coś co nie miało do mnie przystępu ,lecz mnie wąchało .Zaczęłam się bać i zastanawiać .Dlatego też zadawałam mnóstwo pytań ,na które nikt nie udzielił mi odpowiedzi .Lecz pewnej nocy ,przebudziła mnie rozmowa ,coś wlazło gdy spałam .Zapytałam o imię -odpowiedział mi Ballam.,miał rechoczący głos,wypowiedziałam słowa -W Imię Jezusa Chrystusa ,związuję cię i wrzucam w otchłań ,powtórzyłam kilka razy i odeszło.Chcą abyśmy wierzyli w tego jezuska ,który gdy zupełnie upadniesz ,pozbędziesz się ochrony Bożej ,zje Cię -to jest bestia .Lecz jest prawdziwy Jezus Chrystus -który jest Miłością ,kocha każdego który się do niego zwróci .Uwierz i przestań się bać .Twoja muzyka i słowa przemawiają iż jesteś Dzieckiem Bożym ,reszta jest nie ważna.Trzymaj się Krystian i niech Cię Bóg Błogosławi.

  Like

  Reply
  1. niewierny tomek

   Witaj ANNE 🙂
   Ciekawe, jest to co napisałaś, naprawdę!
   Wiesz , wiekszość ludzi nie wie, może Ty również . . . że JESUS i przydomek CHRYSTUS, ustanowiono, na przełomie VIII / IX wieku. Wczesniej w roku 325… cesarz Konstantyn, wprowadził jedną religię, DLA WSZYSTKICH !!! Po długich i trudnych debatach . . . ustanowiono, że Bogiem-szefem tej religii będzie HESUS KRISZNA. Kriszne, może dlatego, żeby dać ludowi, kogoś ze wschodu a Hesus, to taki bóg druidzki i takiego właśnie zaaprobował Konstantyn! Podaję Ci link, to sobie przeczytasz całość:
   http://kazik1.republika.pl/Inne/ForgedOrigins.htm

   Mnie, tylko zastanawia……dlaczego HESUS KRISZNA zamieniono na JESUS CHRYSTUS!
   JESUS ,,,, JESZU , podobne prawda? A CHRYSTUS …. to- pomazaniec, wybraniec….
   Wiem, że była osoba, która nauczała wielkich mądrości pod imieniem: JESZUA BEN JOSEF lub JMMANUEL. Jego nauki, zostały tak sfałszowane i wiele złego dodano do jego nauk, że Ci którzy, pobieżnie interesują się tym tematem, uważają, że został wymyślony przez KRK .
   Wiem, że BRAIN …. wierzy, że mesjasz był w tamtych czasach…. lecz napewno ma inne zdanie na temat niż ja ”niewierny tomek”. Pozdrawiam .

   Like

   Reply
  2. Brain Breaker Post author

   Anne, ciekawe o jakim Jezusie piszesz… Jest jakiś prawdziwy?? A co o nim wiemy?
   Demony uciekają na imię Jezusa tylko dlatego że jest synem Lucyfera i w ten sposób dokonuje się genialne pranie mózgów – bo ludzie wierzą w Jezusa i myślą, że on jest po ich stronie.
   Trzeba przyznać, że upadłe to genialnie wymyśliły.

   Nie znam prawdziwego Jezusa, bo nam wiarygodnych informacji na jego temat, a ponadto znam proroków i wiem co Bóg ma do powiedzenia na temat Jezusa.
   Także nie ma żadnych szans, abym uwierzył w Jezusa. Szczerze dziwię się wszystkim, którzy próbują mnie do tego przekonać po tym, co napisałem do tej pory na tym blogu.

   Like

   Reply
 12. niewierny tomek

  Brain, masz pewność że mesjasz juz był na ziemi. Więc jesli był , to napewno gdzieś sa ukryte pisma… no chyba, że wszystko zniszczono . . . . Pozdrawiam !

  Like

  Reply
  1. Brain Breaker Post author

   Tomku

   Na moim blogu jest bałagan. Kiedyś tak myślałem. Zmieniłem zdanie, uważam, że nie mogło być żadnego mesjasza. Wszystko opisałem w zakładce “o mnie”, aczkolwiek dostaję sygnały, że powinienem to napisać jaśniej.

   Like

   Reply
  1. Brain Breaker Post author

   Helou, płyty ni ma, niestety. Jakoś niewiele robię wokół tego tematu poza tym co napisałem na blogu. Myślałem, że mam już wokalistkę, a tu okazało się że ona w ogóle nie czai o czym śpiewa….
   Wątpię w to że kiedykolwiek uda mi się kogoś znaleźć z powołaniem.
   Najwyżej zapłacę komuś kto mi to zaśpiewa i będę miał przynajmniej dla siebie.

   Like

   Reply
 13. skrzat

  Hej Brian! Nie poddawaj się! Prooszę…To piękne, że masz i teksty i płytę. Napisałeś by uwielbić Pana! To jest FANTASTYCZNEEE! 🙂 Trzymaj to i rozpal to w sobie na nowo. Myślę, że warto poczekać na czas aż Ci się trafią muzycy Bożego Serca. Trzymaj się! A dla pociechy przesyłam Ci Chrisa Tomlina, który, tak jak Ty uwielbia Pana. A zaczynał od małych rzeczy…Jeśli nie znasz to polecam Ci utwór na początek: “Good Good Father” , a później “Our God”!!! 🙂 macham do Ciebie łapką. “Nie wątp tylko wierz!!!” Przemódl sprawę z tą płytą ‘pliss’.

  Like

  Reply
 14. Mirka

  Minęło sporo czasu patrząc na daty przy artykule i postach pod nim, ale pragnę zadać to pytanie:
  – czy temat jest aktualny? Może warto go odświezyć i ponownie zabrać się do realizacji projektu 🙂 ?
  Jestem “niedawno-z-zaskoczenia-przebudzoną” z Torunia, 31letnią dziewczyną zainteresowaną współpracą. Pozdrawiam serdecznie:
  Pokój Wam Wszystkim.

  Like

  Reply
 15. Adam Klar

  Sporo przeczytałem u Ciebie i chcialbym Cie poprawic, http://www.thecreatorscalendar.com na tej stronie masz napisane kiedy powinno sie obchodzic szabbat. Jest to kalendarz ktory stworzyl Bóg od poczatku i ciala niebieskie by rządziły porami i wyznaczaly czasy. Pozdrawiam Ps. Jechoshua był mesjaszem nie bogiem.

  Like

  Reply

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s