Co Szatan zrobił z Biblią cz. 38 – Poczęcie z ducha świętego, potop, nasienie Szatana wśród ludzi, kult płodności i NWO

W tym wpisie pokażę związek między zagadnieniami wymienionymi w tytule.

Na początek ustalmy jedną rzecz:

Księga Henocha wyjaśnia nam, że bezpośrednią przyczyną potopu był grzech upadłych aniołów, którzy przekroczyli prawo i połączyli się z kobietami – w ten sposób zepsuli ludzi. Ich potomstwo w efekcie doprowadziło do okrutnych cierpień i wojen na ziemi. Zwróćmy uwagę na to, że kiedy kościół rzymski uczy nas swojej “bajeczki potopu” na religii, to jako przyczynę podają nam zepsucie ludzi. Jest to oczywiście półprawda i manipulacja, bo gdyby nie grzech aniołów, to potopu by nie było! Do jakiego stopnia mamy prane mózgi… Chodzi o to, abyśmy nieustannie obwiniali się o całe zło tego świata.

Prawda jest taka, że to aniołowie mają większą winę za grzech niż my – ludzie!

W księdze Henocha jest wiele miejsc, które na to wskazują. Przykład:

Kiedy Bóg na końcu osądzi aniołów, zrobi to tak:

Hen 90:20 Widziałem, jak ustawiono na miłej ziemi tron i zasiadł na nim Pan owiec. Wzięto wszystkie zapieczętowane księgi i otworzono przed Panem owiec.
21 Pan przywołał tych pierwszych białych ludzi i rozkazał [im] postawić przed nim pierwszą gwiazdę, tę, która poprzedzała gwiazdy mające członki podobne do (członków) koni. I postawili je przed nim.
22 (Pan) powiedział do człowieka, który w jego obecności pisał i który był jednym z siedmiu białych (ludzi) mówiąc: “Weź tych siedemdziesięciu pasterzy, którym powierzyłem owce i którzy samowolnie wzięli i zabili więcej (owiec), niż im nakazałem”.
23 I zobaczyłem ich wszystkich związanych i postawionych przed nim.
24 Najpierw odbył się sąd nad gwiazdami. Zostały one osądzone i uznane za winne. (Aniołowie) zaprowadzili je na miejsce kaźni i wrzucili do otchłani pełnej płonącego ognia i ognistych kolumn.

Czyli co? Ten anioł, który skusił Ewę zostanie postawiony przed sądem w obecności Adama i Ewy! Aniołowie zostali obdarzeni przez Boga większą inteligencją niż my (wystarczy choćby przekonać się jaką technologię dysponują obserwując UFO itd.). Oni tę inteligencję wykorzystali przeciwko nam.

Nie zrozumcie mnie źle. My też oczywiście mamy swoje za uszami, ale… wina aniołów leży u zarania całego procesu. Kto się pierwszy zbuntował: anioł czy Ewa?

Wracając do potopu…

Potop był efektem kopulacji upadłych aniołów z kobietami. Czy widzicie związek pomiędzy ich grzechem (podkreślę jeszcze raz: kopulowaniem), a kultem płodności? Aniołowie okazali się bardzo sprawni pod tym względem i napłodzili mnóstwo swojego potomstwa. Skończyło się to potopem.

Zerknijmy teraz choćby na naszą słynną historyjkę z maryjeczką zapłodnioną przez ducha świętego… Z tego rodzi się syn boga… jezus… CO TO JEST ?!

JEST TO CZYSTY KULT PŁODNOŚCI, a więc co? Oddawanie czci upadłym aniołom za to, że postanowili połączyć się kobietami. Dla mnie związek między jednym a drugim jest oczywisty. Świat czci jezusa syna boga Lucyfera – polecam część 36 serii. To musiało zostać skonstruowane w ten sposób, aby zachować główną ideę kultu płodności, a więc ideę płodności kobiet w stosunkach z płodnymi aniołami. Seks na całego! Nie chcę tutaj pisać oczywistych oczywistości takich jak fakt, że ta historyjka przewija się w niemal wszystkich religiach świata. Ludzie czczą potomstwo upadłych jako bogów. Dlaczego?!

Bo upadły anioł w Egipcie czczony jako Ozyrys, a w innych religiach występujący pod innymi imionami dawno dawno temu przebył cała ziemię, aby nauczyć ludzi swojego kultu: kultu płodności. Skąd to wiemy? Z egipskich tekstów. Pisałem o tym i cytowałem dosłownie stosowny fragment w którejś z części “Co Szatan zrobił z Biblią”, gdzie było napisane: “PRZEBYŁ CAŁĄ ZIEMIĘ ABY NAUCZYĆ LUDZI JAK MAJĄ CZCIĆ BOGÓW!”

 

A więc jeszcze raz, chcę podkreślić, bo to bardzo ważne. Niby oczywiste, a wcale niekoniecznie:

Maryjka zapłodniona przez ducha świętego, a przy tym obietnica, że jej dziecko będzie z “boga” – czysty kult płodności – cała ta idea to jeden wielki ukłon w stronę kultu płodności, a w zasadzie jego istota. Na czym polegała i polega do dziś jego istota? Na kopulacji aniołów z kobietami, ich dzieci czczono i czci się jako bogów.
Połączmy to z tym, że ów proceder w dawnych czasach doprowadził do potopu i zagłady ludzi z wyjątkiem rodziny Noego.

Innymi słowy:

Kiedyś kopulowanie upadłych z kobietami doprowadziło do potopu, a dziś ludzie czczą ich oraz ich potomstwo. Czyli tak jakby wielbią ich za ich wspaniałomyślne połączenie się z ludźmi. Wielbią ich za coś, co doprowadziło do całkowitego zepsucia świata i wojen nuklearnych w czasach przedpotopowych (można sobie poczytać stare wschodnie święte pisma gdzie to jest opisane, z resztą potwierdzone to jest dziś badaniami, bo odnajduje się obszary o bardzo wysokim promieniowaniu i ruiny starożytnych miast – osad).

Dla Boga to było i jest obrzydliwością (Henoch się kłania – Bóg nie stworzył aniołów, aby współżyli z kobietami), tymczasem ludzie niczego się nauczyli przez potop. Aniołowie także… Po potopie dalej robili to samo, czego NIEPODWAŻALNYM DOWODEM są np. egipskie pisma, w których to jest pięknie opisane jak pięknie bzykali swoje laseczki w pałacach egipskich, co opisałem w drugiej części serii “Nasienie Szatana wśród ludzi“.

Kult płodności upadłych aniołów doprowadził do potopu, a dziś ludzie nic sobie z tego nie robią i dalej kochają kult płodności. Dlaczego? Bo chrześcijaństwo i pozostałe religie to najzwyklejszy kult płodności. Co za masakra! Ludzie chcą, aby Bóg drugi raz zesłał potop.

Bóg jednak nie uczyni kolejnego potopu, o czym nas poinformował zawierając przymierze z Noem.


 

Teraz takie wtrącenie:

O co jeszcze tutaj chodzi? Czy ma to jakiś związek z planowanym NWO? Przypominam dla początkujących: NWO nastanie po 3 wojnie światowej kiedy jezus Baal objawi się całemu światu jako wybawca ludzkości. Jak wiemy jezus Baal jest naczelnym bogiem kultu płodności. A więc cały misterny plan watykańskich iluminatów polega na tym, aby podstępnie skłonić ludzi do praktykowania kultu płodności w CZYSTEJ FORMIE. Obecnie ludzie robią to nieświadomie. Cały plan diabła polega na tym, aby zrobili to świadomie. Jak do tego dojdzie? Kluczem do sukcesu jest największe kłamstwo tego świata: planeta ziemia. Już tyle razy o tym pisałem, ale powtórzę, bo to tutaj ważne. Przykładowy scenariusz jakiego możemy się spodziewać jest taki:

Jezus Baal objawi się nam jako przybysz z kosmosu (ufoludek), który dawno temu (miliardy lat!) zasiał życie na ziemi, czyli  najpierw zasiał na “planecie ziemi” pierwsze bakterie, a na następnie kiedy one wyewoluowały w ludzi, zmieszał się genetycznie z ludźmi. On i jego kumple ufoludki – kosmici.
Wyjaśnienie dla początkujących: ziemia nie jest planetą, świat ma ok 5600 lat i został stworzony w 6 dni przez Boga Izraela.
Ale wróćmy do naszej historii z jezusem Baalem i NWO. Jezus Baal nam powie, że zmieszał się genetycznie z nami (czytaj współżył!) i dzięki temu skierował naszą rasę na nowe lepsze tory… Ujawnią się między nami ci, którzy mają te geny. Jakieś hybrydy i kto to wie co jeszcze… Będzie to dowód na to, że tak było… (Tylko dzięki księdze Henocha będziemy w stanie połapać się jaka jest prawda!) Jezus każe nam oddawać mu cześć za to, że pomógł nam kiedyś przez kopulowanie z kobietami oraz pomógł nam ponownie przywrócić ład po 3 wojnie światowej… Przedstawi się nam jako dobroczyńca i ludzie myśląc, że żyją na planecie ziemi oddadzą mu cześć. Będą mu dziękować za to, że on i jego świta upadłych aniołów kopulowali z kobietami . A więc będzie to czysta manifestacja lucyferianizmu – KULTU PŁODNOŚCI! Ludzie ŚWIADOMIE ZAAKCEPTUJĄ KULT PŁODNOŚCI upadłych aniołów.
Zwiedzeni ludzie świadomie podziękują upadłym aniołom za to, że sprzeciwili się kiedyś Bogu, złamali prawo i kopulowali z kobietami. Ludzie podziękują upadłym aniołom za to, że ich oszukali i nauczyli (pomogli) sprzeciwiać się Bogu. Ludzie podziękują upadłym za to, że doprowadzili do potopu! 

CZY MOŻNA SOBIE WYOBRAZIĆ WIĘKSZE BLUŹNIERSTWO PRZECIWKO BOGU IZRAELA!?

Czy zakładając taki scenariusz (który jest z dużym prawdopodobieństwem przyszłą rzeczywistością), będziemy się dziwić Bogu, który w ogromnym gniewem przyjdzie na ziemię i wyrżnie w pień tych wszystkich bezbożników i kretynów, który dali się oszukać upadłym aniołom?

Wiecie co? Świat się coraz bardziej zawęża, a prawda zaczyna być w końcu widoczna!

Małe podsumowanko:
Warto zapamiętać:

NWO BĘDZIE MANIFESTACJĄ KULTU PŁODNOŚCI W CZYSTEJ FORMIE.  Ot! Mamy tutaj marzenie wszystkich satanistów z krwi i kości jakich zrodzono na ziemi!

Dołóżmy do tego piękny ekumeniczny dialog między watykańskimi religiami: w co oni wszyscy wierzą? W MIŁOŚĆ! Jak nastanie NWO to okaże się jaka to miłość: będą to orgie i najgorsze wyuzdania seksualne jakie widział świat akceptowane przez ogół pod groźbą śmierci. Wszyscy będą to akceptować w imię miłości – tej samej miłości, którą kiedyś już przed potopem obdarzyły nas upadłe anioły. Dzięki tej miłości pomogą nam zaprowadzić pokój na świecie po 3 wojnie światowej. Zrobią to z miłości do nas… Bo jesteśmy ich dziećmi…! O zgrozo!
Przy okazji – czy nie jest tak, ze upadłe anioły także wierzyły i wierzą w miłość skoro zdecydowały się sprzeciwić Bogu i zapładniać kobiety ludzkie?
Oczywiście upadłe anioły też sobie ponownie z nami poużywają. A tutaj ten filmik, który już dałem w komentarzach do poprzedniej części papcia Frania. Oczywiście ten zdiabłasbyn już w pierwszym zdaniu podpiera się największym kłamstwem tego świata: planetą ziemią! Grrrrr! Nienawidzę tego bydlaka! Nie ma litości dla potomstwa upadłych!

Zalinkuję kolejny raz plan 3 wojen i zacytuję Pike’a (Heniu 🙂 pozdrawiam 🙂 !) :

Wtedy na każdym miejscu, wszędzie, obywatele, zmuszeni do własnej obrony przed mniejszościami etnicznymi i rewolucjonistami, będą eksterminować owych niszczycieli cywilizacji a masy pozbawione iluzji wobec chrześcijaństwa, którego boskie duchy, formujące chrześcijaństwo bez kompasu oraz kierunku, pożądających ideałów ale bez wiedzy, gdzie umieścić swoje oddanie i adorację, otrzymają rzeczywiste światło poprzez uniwersalną manifestację czystej doktryny Lucyfera, wystawionej w końcu na publiczny widok. To wyjawienie spowoduje w rezultacie generalny reakcyjny ruch, po którym nastąpi zniszczenie chrześcijaństwa oraz ateizmu, obydwu zwyciężonych oraz zniszczonych w tym samym czasie.”

O co chodzi? Chrześcijaństwo podaje ludziom kult płodności pod stołem w sposób podstępny. Kiedy zostanie zniszczone, kult płodności zostanie podany w sposób jawny! Będziemy czcić upadłych aniołów na czele z jezusem Baalem za to, że płodzili potomstwo z kobietami wierząc, że są ufoludkami!


 

Teraz taki mały komunikat dla chrześcijan i innych mniej lub bardziej świadomych religiantów:

 Adorując jezusa Baala syna Lucyfera ściągacie na siebie przekleństwo i drażnicie Boga Izraela w ohydny i katastrofalny sposób. To samo dotyczy innych religii, bo kult płodności kryje się za wszystkimi religiami świata, tylko jest widoczny w różnym stopniu.

Indianie i plemiona dalekiego świata praktykują ten kult w sposób bardzo jawny i prosty – zrozumiały dla dziecka, każdy wie o co chodzi. Inne religie mają te rytuały nieco ukryte. Tworzy się 2 doktryny: doktrynę dla ogłupionych mas i doktrynę dla wtajemniczonych. W efekcie pospolity judaista tak jak i pospolity katolik nie mają pojęcia, że praktykują kult płodności. O tym wiedzą natomiast wtajemniczeni religianci nieco wyżej w piramidce władzy/wpływów itd.

Połączcie pewne fakty: aby zostać masonem można wyznawać dowolną religię. Dlaczego? Bo każda to kult płodności!

Przykładowo, kiedy judaista tak charakterystycznie macha głową podczas modlitwy w tę i z powrotem, myśli, że w ten sposób zwiększa “siłę” swojej modlitwy, tymczasem od kabalistycznych rabinów dowiadujemy się, że ma to symbolizować ruch męskiego penisa podczas penetracji. I takie przykłady można mnożyć. Jak kogoś to bardzo interesuje, to niech sobie odrobi zadanie domowe – polecam. Poszukajcie elementów kultu płodności w różnych religiach świata jeśli chcecie, a otworzą wam się oczy.


Czytając pierwszy raz Biblię (tzn. wierzyłem jeszcze w jezusa), kiedy byłem na etapie dziejów starożytnego Izraela, myślałem sobie:
“W tamtych czasach, to trzeba było być głupcem żeby czcić obcych bogów (Baalów), na szczęście dzisiaj ludzie już wiedzą więcej i tego nie robią ”

A wychodzi że co? Wychodzi na to, że dzisiejsze i dawne czasy niczym, ale to zupełnie niczym nie różnią się pod tym względem. Ludzi szczerze oddanych Bogu Izraela zawsze było jak na lekarstwo. WTEDY I DZIŚ. WNIOSEK? CZASY SIĘ NIE ZMIENIŁY.

Dziś kiedy przychodzi do mnie do domu koleś i coś chce załątwić w Szabat, to nawet nie otwieram mu drzwi, bo nie widzę sensu tłumaczenia komukolwiek, że w Szabat chce mieć spokój i nie zajmuję się sprawami Babilończyków. Taki przeciętny otumaniony szeregowy kowalski, nawet nie wie co to Szabat i co to Babilon. Wie za to kto wygrał najnowszą edycję tańca z gwiazdami i w którym sklepie jest najtańsza kiełbasa z wieprza.

Kiedyś w dawnych czasach było w moim przekonaniu dość podobnie.

No to na koniec specjalne życzenia dla wszystkich czcicieli jezusa Baala (który jest najlepszym reprezentantem wszelakich innych bożków Baalów):

Wszystkiego najlepszego w drodze na zagładę. Tym razem nie umrzecie od potopu, ale od miecza – miecza, który zostanie dany dzieciom Boga Izraela do ustanowienia Prawa na ziemi. Oczywiście wcześniej możecie po prostu umrzeć dla diabła jezusa z rąk islamistów. Inna opcja: jeszcze wcześniej dopadnie was Monsanto z iluminatami i przysłużycie się ich celom: zredukowaniu populacji.

O zgrozo.

Brain Breaker

P.S.  A ta wasza maryjka czy maria zwał jak zwał (i tak jest to postać reprezentująca starobabilońską Semiramidę), to chociaż miała orgazm jak ją ten chrześcijański duch święty (czytaj: upadły anioł, Lucyfer) zapładniał? Jeśli nie, to dobrze że chociaż ten duch święty miał…

Aha… Gdyby któraś z pań chrześcijanek czy innego wyznania babilońskiego chciała już dziś poużywać sobie z jezusem Baalem lub którymś z jego kumpli, to najprościej będzie chyba zgłosić się do papieża. Bo nie wiem do kogo jeszcze byłoby lepiej…Kto ma lepsze chody u upadłych?  Patrzcie jeszcze na maryjkę wasz wzór do naśladowania: jaka ona była posłuszna bogu… Lucyferowi!!!

Panowie, może dla was tez coś się znajdzie, nie wiem, może niektóre upadłe anioły są gejami… Was również odsyłam do papcia, on na pewno wam powie.

Wygląda na to, że biblijne słowo “nierząd” oznaczające bałwochwalstwo w relacji człowieka z Bogiem i cudzołóstwo, czy (?) prostytucję (?) w relacji człowieka z człowiekiem znalazło swoje drugie, tzn. trzecie dno.

 

Advertisements

136 thoughts on “Co Szatan zrobił z Biblią cz. 38 – Poczęcie z ducha świętego, potop, nasienie Szatana wśród ludzi, kult płodności i NWO

 1. Bernard Hoszek

  Już dosyć długo czytam to co piszesz i coraz bardziej zastanawiam się czy w Biblii jest coś czego nie da się podważyć, przecież to wszystko, jakby nie było, było pisane ludzką ręką, nikt nie jest w stanie udowodnić, że jakaś część Pisma jest natchniona. A tak na marginesie, daczego piszesz Jezus z małej litery, a Lucyfer i Baal z dużej? 🙂

  Like

  Reply
  1. Brain Breaker Post author

   Nie wiem do czego zmierzasz, dziwne jest to co napisałeś.

   Wiesz, tyle już napisałem, ale ta myśl nigdy nie przeszła mi przez głowę, bo jest tak jak napisał Łysy u Moniki… Jeśli byłoby tak jak piszesz, a więc można by podważyć Biblię w całości, to Bóg nie miałby jakiejkolwiek podstawy, aby nas sądzić. Zwyczajnie bylibyśmy przed Nim usprawiedliwieni, bo nie mielibyśmy możliwości odkrycia prawdy.

   Uważam, że sytuacja jaką opisałeś jest niemożliwa, ponieważ oznaczałaby totalną klęskę Boga. Nie zapominajmy, że jednak Bóg stoi na czele piramidy ponad Szatanem ok?
   https://theredbrainbreakerkstian.wordpress.com/2015/10/02/spisek-dla-poczatkujacych-cz-7-popularna-piramida-struktura-wladzy-nad-swiatem-jest-niekompletna/

   Jestem przekonany, że zachował swoje Słowo dla nas.

   Na tym się zasadza Jego cały plan nauczki dla nas, abyśmy doświadczeni przez dzisiejszy kończący się świat diabła zrozumieli dokąd to prowadzi i poszukali Jego. W Torze obiecał nam, że

   POZWOLI się odnaleźć tym, którzy będą Go szukać cały umysłem i sercem – z całych sił.

   Jeśli teraz założymy, że to co napisałeś jest prawdą, czyli Biblia jest w całości do podważenia, oznaczałoby co? Że Bóg Izraela jest kłamcą.

   Widzisz, z tego powodu nigdy nie podzielę tej opinii. Mam w sobie bardzo mocno zakorzenione poczucie istnienia Boga wypływające z mojego “ja” , ale i z wiedzy, którą mam po wyjściu z matrixa.

   Dlaczego jezus piszę z małej a Baal z dużej? Bo jestem zbulwersowany tym w jaki sposób wciska nam się kult jezusa diabła Baala i nienawidzę jezusa (patrz u góry moje motto). Skoro jezus jest diabłem…
   A Baal z dużej, bo to przynajmniej jasne biblijne określenie dla diabła i nie ma potrzeby pisać go małą literą. Tak samo “Szatan” piszę z dużej, bo nie ma w tym określeniu takiej perfidii jak w słowie jezus.

   pzdr

   Like

   Reply
 2. poznanieprawdy

  Cóż za ironia na końcu. Oj popłynąłeś, popłynąłeś swoimi fantazjami… To samo każdy mógłby nazmyślać na inny temat, w tym na Jahwe, który bardziej był zbliżony do ucznia szatana niż mało kto. Ale to taka dygresja mała. Bo ja uznaję całą Biblię i nie zmyślam sobie. Piszesz cały czas o kulcie płodności? Zazdrościsz czy co? Pewnie jesteś seksoholikiem, a żona niezbyt chce z Tobą uprawiać “kult płodności”. I wylewasz tu swoje frustracje.
  Za dużo nad tym myślisz, a ja ci powiem że myślałem w podobny sposób co ty? Tylko ja dotarłem do tego punktu, że odkryłem że pewne analogie, interpretacje są nadinterpretacją. I jeśli tak będzie się grzebać i grzebać głębiej, to nic nie pozostanie. Piszę to z perspektywy własnej, gdzie potrafiłem jeszcze bardziej stworzyć odrealniony schemat świata. Bo tak naprawdę istnieje tysiące teorii na różne tematy, ale trzeba wyważyć odpowiednio. Wszystko się niemniej okaże w przyszłości..

  Like

  Reply
  1. Brain Breaker Post author

   Ooo ale mam zacnego gościa. Już kiedyś sobie gadaliśmy i skończyło się to zablokowaniem kiedy zorientowałem się, że w pewnym momencie się zacinasz i powtarzasz w kółko to samo jak sztandarowy zaczarowany chrześcijanin.
   Tak rzeczywiście… Analogia spożywania ciała i krwi z kultu płodności i do chrześcijańskich nauk jezusa to nadinterpretacja…
   Wiesz, Bóg Izraela odbiera wam rozum. Piszę tutaj do wszystkich chrześcijan, którzy tu wpadną.
   Puściłem twój koment aby było widać co chrześcijanie mają do powiedzenia w tej sprawie. Zasadniczo: NIC! Ale zawsze lepiej pojechać po mnie, może także i po mojej żonie,

   Wiesz, przesadziłeś z tym porównaniem mnie i mojej żony i kultu płodności. Albo przeprosisz, albo staniesz się moim wrogiem publicznym nr 1. Żaden babiloński chrześcijanin nie będzie jeździł po moim związku z żoną.

   Like

   Reply
   1. poznanieprawdy

    Eh, przepraszam nie miało to tak zabrzmieć. Jednak przeznaj, że ty tu jesteś najbardziej chamski, bo obrażasz oddanych Bogu chrześcijan. A nie posiadasz żadnych dowodów, a tylko swoje wymysły, podobnież zresztą jak H.K. Chociaż H.K zadziałał pozytywnie na wielu, lecz szatan go zwiódł. Był kimś ważnym w środowisku chrześcijan, był ważnym punktem, w który szatan uderzył. Ty przerosłeś mistrza po prostu. Ale przyznaj, że słowo kult płodności jest lepsze niż seks czy nierząd. Brzmi bardziej kulturalnie. Choć lepiej by było mówić uprawiać ‘płodność’. Heh.
    Wybacz, że nie odpowiedziałem Ci na miliardy twoich artykułów. Musiałbym coś wciągnąć by być na podobnym haju. Masz jakiegoś sprawdzonego dostawce? Bo jeśli nie, to poczekam na legalizacje konopi. Wtedy będę godnym dla Ciebie przeciwnikiem 😉 Wene będę miał i halucynacje, zawsze jakaś swoją wizję przemycę. Ale to taki żarcik, nie traktuj tego jako złośliwość. I będę wszystkich obrażał, zrobię z siebie proroka. Wywyższę siebie i zasiadę po prawicy Boga.
    Wychodziłoby, że ty to robisz, a nie masz żadnych uprawnień do tego, Bóg Ci nie zezwolił na to!
    Przy Tobie chyba jakikolwiek jasnowidz jest bardziej wiarygodny niż twoje teksty, które są tylko Twoimi emocjami.

    Jednakże w pewnych rzeczach nt. Matrixu piszesz z sensem. Ale jak to się mówi nie we wszystkim jest się najlepszym.

    Jestem w trakcie pisania serii artykułów, m.in też odpowiadających na twoje zarzuty. Ale zajmie mi to troszku, ponieważ ja piszę od niedawna na blogu.

    Niemniej jak pisałem, Ci co czytają Biblię nie dadzą się zwieść antychrystowi. Ty twierdzisz inaczej. Ale skoro najpierw ma być ten Antychryst, to później będzie Jezus Chrystus, Syn Boży. Nazwa ‘antychryst’ od członu anty, czyli przeciwko i Chryst czyli Chrystus, a więc przeciwko Jezusowi Chrystusowi będzie występował. My chrześcijanie nowonarodzeni nie damy się zwieść, oddani Bogu i Prawdzie. Pamiętaj, że nie wiedza zbawia… A na końcu wszystko się okaże. Ten kto znamienia nie przyjmie, ten będzie żył wiecznie w Królestwie Bożym, a to i tak tylko nieliczna garstka. Pranie mózgu jest ogromne, dlatego większość przyjmie znamię. Ks. Daniela zresztą zgadza się z Objawieniem Jana, który dokładnie opisuje co ma się wydarzyć. Może kilka procent globu dostanie się do Królestwa Bożego. Według Ciebie zaś ty sam siebie zbawisz wraz ze swoją grupką, czyli może 10 osób, +może kilka tysięcy innych osób, jest to naprawdę niewielki procent.. Reszta do piekła, bo nie urodziła się wtedy kiedy był internet i twój blog. A tak seryjnie, to coś tu nie pasuje w tym myśleniu. I nie trzeba się specjalnie doszukiwać, wystarczy logicznie na to popatrzeć, wtedy wychodzi wszystko na jaw.

    Like

    Reply
    1. Szymon Pułkownik

     Kłamco, obłudniku, nie słuchasz nauk twojego boga Jezusa. Dałeś świadectwo “miłości do nieprzyjaciół”.

     Like

     Reply
    2. Szymon Pułkownik

     “Niemniej jak pisałem, Ci co czytają Biblię nie dadzą się zwieść antychrystowi.”
     Protestanci niby też czytają biblię, a tak wielu z nich poszło w objęcia diabła, czyli ekumenę. Bóg pozwolił ich zwieść.

     Liked by 1 person

     Reply
   2. Brain Breaker Post author

    Dobrze sam chciałem skoro puściłem twój komentarz. Biorę głęboki oddech i odpiszę nie dla ciebie, bo nie wierzę, że cokolwiek do ciebie trafi, ale dla innych. Różni ludzi odwiedzają mojego bloga, niektórzy wyciągną z tej debaty wnioski dla siebie.

    A nie posiadasz żadnych dowodów, a tylko swoje wymysły

    To jest zwykłe obrażanie mnie. Taki zarzut wobec mnie jest szczytem bezczelności i głupoty. Ludzie, którzy czytają mojego bloga sami to ocenią, czy ja naprawdę nie posiadam dowodów.
    Mogę jedynie dodać co sam myślę o mojej blogowej pracy. Mam taką cechę, że bez dowodów nie wyciągam pochopnych wniosków. Przykłady mogę mnożyć. Tak było z modlitwą ojcze nasz – tutaj bardzo długo zwlekałem z ostatecznym jej odrzuceniem. Od dawna wszyscy wiedzieli o egipskiej modlitwie ślepca, ale samo to nie było dla mnie wystarczającym dowodem. Ten kto śledził mój sposób myślenia, ten wie, że potrzebowałem na to co najmniej 3 dowodów. Tylko problem jest taki, że to, co dla mnie jest dowodem dla ciebie jest nadinterpretacją.
    Dla mnie jest to oznaka ignorancji. Ignoranci mnie bardzo gorszą, bo co innego jak właśnie ignoranctwo umożliwiło Szatanowi takie rozpanoszenie?

    Obrażasz mnie dalej, pisząc że jestem na haju kiedy piszę swoje artykuły. Naprawdę wam chrześcijanom nie pozostaje nic innego jak tylko obrażanie mnie. Nie da się merytorycznie odnieść do moich argumentów, to pozostaje wam atak personalny. Właśnie ta wasza cecha – DOKŁADNIE TO – prowadzi do tego, że piszę takie rzeczy jak przy końcu tego artykułu. Sami na to pracujecie swoją głupotą. Ale pamiętajcie! JA NIE MAM OBOWIĄZKU WAS KOCHAĆ, ALE WY MUSICIE KOCHAĆ MNIE! Heloł??

    Chcesz nazwać kult płodności seksem? Proszę bardzo. W takim razie jesteś wyznawcą seksu. Dla mnie może być.

    O czym ty mówisz? Ja stawiam siebie w roli proroka? Gdzie? W którym miejscu? Podważam chrześcijaństwo w okrutny dla was sposób, z pewnością z pomocą Boga, bo nie raz mi pomógł przez innych ludzi czy też w inny sposób nakierował moje myśli na dane zagadnienie, ale NIGDY nie pisałem, że jestem prorokiem. Podważyć Biblię może każdy i nie musi być prorokiem, wystarczy nienawidzić krk (autorów “NT”) tak jak ja.
    Moje teksty są emocjonalne – owszem, a to dlatego, że jestem zbulwersowany kitem w jakim żyje ten diabelski świat i daję temu wyraz.

    Piszesz, że obrażam wszystkich. Wszystkich to chyba nie, bo nie obrażam tych, co szczerze szukają Boga a nie mają wiedzy. Ja staram się wychwycić w człowieku jego postawę i ocenić go sprawiedliwie. Można nie wiedzieć o pewnych rzeczach i przy jednoczesnej nieznajomości Biblii nie rozumieć czegoś, ale wy drodzy chrześcijanie czytelnicy detektywów i innych… doskonale wiecie o zakłamaniu tego świata, a mimo to dalej brniecie w kult płodności. Jesteście bardzo podobni do słuchaczy radia marysia, oni wiedzą dużo o spisku, a modlą się do marysi różańcem. Powiedzcie czym wy się od nich różnicie? Sposób oszukania jednych i drugich jest ten sam.

    Jestem w trakcie pisania serii artykułów, m.in też odpowiadających na twoje zarzuty. Ale zajmie mi to troszku, ponieważ ja piszę od niedawna na blogu.

    Najpierw piszesz, że nie mam dowodów i jestem na haju, a potem, że jesteś w trakcie pisania odpowiedzi na moje zarzuty? Powiedz mi czego ja nie rozumiem, bo totalnie zbiło mnie z tropu.
    Jeśli np. ja uznaję kogoś za człowieka pozbawionego poznania, nie mającego dowodów i będącego na haju, to zwyczajnie olewam go i nie zajmuje sobie nim głowy. Po co chcesz odpowiadać na moje artykuły? Wiesz co? Ośmieszasz się. No przyznaję to bez złośliwości. Już sobie przypominam jak to było kiedyś z tobą rozmawiać tutaj na blogu. Masakra.

    Niemniej jak pisałem, Ci co czytają Biblię nie dadzą się zwieść antychrystowi. Ty twierdzisz inaczej.

    Hm ja myślę, że ci co czytają Biblię nie będąc zaczarowanymi chrześcijańskimi darami ducha, zauważą, że jest sprzeczna i zadadzą sobie pytanie o co w tym chodzi i nie zatrzymają się na tzw. “nowym testamencie” i PRZECZYTAJĄ Z OTWARTYM SERCEM PROROKÓW. Problem wielu chrześcijan polega na tym, że wy po prostu proroków NIE ZNACIE! Nie da się tego inaczej wytłumaczyć. A jeśli znacie, to przelatujecie po tych tekstach jak po grudzie widząc je przez pryzmat “NT”. Tymczasem mądry człowiek zrobi odwrotnie: spojrzy na “NT” przez pryzmat “ST”, bo nawet “NT” został napisany w oparciu o “ST”. “ST” był pierwszy. Wobec tego czynicie straszną głupotę.

    Według Ciebie zaś ty sam siebie zbawisz wraz ze swoją grupką, czyli może 10 osób, +może kilka tysięcy innych osób, jest to naprawdę niewielki procent.. Reszta do piekła, bo nie urodziła się wtedy kiedy był internet i twój blog.

    Pisałem wiele razy, że nie wiem jaki sąd Bóg przewidział dla tych, co żyli w głębokich ciemnych wiekach bez dostępu do wiedzy. Nie jestem Bogiem ani prorokiem, ale uważam, że my dzisiaj mając dostęp do wiedzy jak żadne inne pokolenie przed nami będziemy mieli postawione o wiele większe wymagania i tyle.

    I PAMIĘTAJ uczniu biznesmena Detektywa, co zarabia na życie żerując na głupocie swoich podwładnych głodnych sensacji parafian:

    WIEDZA ZBAWIA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    WIEDZA ZBAWIA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    BRAK WIEDZY PROWADZI DO ZAGŁADY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! JEŚLI NIE MACIE WIEDZY, TO BYLE KTO WCIŚNIE WAM KAŻDY KIT. I tak to się właśnie stało w przypadku “NT”. Brak chęci posiadania wiedzy to wstyd przed Bogiem IZRAELA( na pewno nie przed jezusem, który jak wiemy ma inne wymagania).

    Like

    Reply
    1. Szymon Pułkownik

     Dla Boga jest obrzydliwością, że ktoś zarabia, utrzymuje się z głoszenia biblii. No, ale Paweł napisał, że można, a nawet trzeba.

     Liked by 1 person

     Reply
     1. Angelika

      Jak zwykle; dla każdego coś dobrego:
      “Kto nie chce pracować, niechaj też nie je” – Paweł w II Tes. 3:6-15
      Odpowiedzcie z uczciwością czytelnikom tego bloga, z czego utrzymywali się kapłani i Lewici w Izraelu.
      Albo doczytajcie IV Mojż. roz. 18
      Albo poudawajmy, że nie było tematu…
      albo uznajmy zgodnie, że praca intelektualna niektórych ludzi nie zasługuje nawet na symbolicznego grosika….

      Like

      Reply
      1. Iva

       Przecież Paweł nazwał zakon przekleństwem, hipokryta, taki sam jak dzisiejsi pasterze owiec. Karmią owieczki odpadami a zbierają złote runo. Dla takich trwanie przy zakonie to przekleństwo ale zyski czerpać to pierwsi.
       Lewici żyli pod zakonem, nauczali ludzi Prawa. Świątynia była ich działem, nie mieli innego. Mam nadzieję, że widzisz znaczącą różnicę. Nie mówili i nie nauczali, że zakon to przekleństwo, i dobrze WSZYSTKIM się żyło.

       (BW) Malachiasza 2:4-9
       (4) I poznacie, że wydałem dla was to postanowienie, aby moje przymierze z Lewim trwało – mówi Pan Zastępów. (5) Takie zaś było moje przymierze z nim, że dałem mu życie i pokój oraz bojaźń, tak że się mnie bał i lękał się mojego imienia. (6) Na jego ustach była prawdziwa nauka, a na jego wargach nie znalazła się przewrotność. W pokoju i prawości postępował ze mną i wielu powstrzymał od winy. (7) Gdyż wargi kapłana strzegą poznania, a z jego ust ludzie chcą mieć wskazania, gdyż on jest posłańcem Pana Zastępów. (8) Lecz wy zboczyliście z drogi i sprawiliście, że wielu się zachwiało w zakonie, zerwaliście przymierze z Lewim – mówi Pan Zastępów. (9) Dlatego Ja sprawię, że będziecie wzgardzeni i poniżeni u całego ludu, gdyż nie trzymacie się moich dróg i jesteście stronniczy przy stosowaniu zakonu.

       Pokaż mi aby jednego z tych intelektualistów, który naucza Prawa nadanego przez Boga.

       Like

       Reply
       1. Iva

        Zapomniałam dodać jeszcze kilka słów.
        Nazywasz pracę kopiuj wklej, intelektualną? To albo ja nie znam słownictwa, albo piszemy o różnych ludziach.

        Like

        Reply
        1. Angelika

         Uogólniłam… Nie miałam na myśli nikogo konkretnego…
         Aczkolwiek jeśli miałabym mieć, to publikowanie przetłumaczonych na polski tekstów innych znanych nauczycieli może być pożyteczne. Nie wszyscy znają angielski…
         Zresztą nie wiem; nie lubię takich tekstów. Wolę tych co myślą samodzielnie.
         Odezwałam się w temacie, bo doskonale widać, że można zniekształcić przekaz Pisma Świętego. Żeby wyciągnąć poprawne wnioski trzeba znać całe Pismo.
         I wracając do słów Szymona; Bóg zezwolił na życie z nauczania jego Prawa, ale ludzie idą na łatwiznę i skrajnie po bandzie wmawiając sobie i innym, że skoro pracują dla Boga to już nic innego robić nie muszą. Pracują na siebie amisze, świadkowie jehowy, pastorzy protestanccy, żydzi, ale nie księża katoliccy dajmy na to. Jedni wezmą sobie do ucha “kto nie pracuje, niech nie je”, a inni “młócącemu wołu nie zawiązuj pyska”.
         A bynajmniej praca jest nieodłącznym elementem ludzkiej egzystencji, a żebyśmy się nie zatracili zupełnie w ciężkiej harówie i nie zapomnieli o Bogu ustanowiono Szabat. Czyż nie?
         I zbierali się Izraelici w świątyni w szabat na nauczaniu z pism…
         I pracował Paweł jako wytwórca namiotów , “a w dzień sabatu weszli (Paweł i jego towarzysze) do synagogi i usiedli. Po odczytaniu ustępów z zakonu i proroków, zwrócili się do nich przełożeni synagogi, mówiąc:
         Mężowie bracia, jeżeli macie coś do powiedzenia ku zbudowaniu ludu, mówcie” Dz. 13:13-14
         No, ale punkt widzenia zależy od punktu siedzenia…
         Pozdrawiam

         Like

         Reply
         1. Iva

          Uogólnię i ja. “Darmo wzięliście, darmo dawajcie”.

          Nie przemawiają do mnie słowa Pawła czy o Pawle, jeżeli chodzi o legendy wolę tę o Waligórze i Wyrwidębie. Wszak byli gigantami, a potwierdzenie tego mamy w ST.

          Like

          Reply
         2. Szymon Pułkownik

          Angeliko, napisałaś: “Jedni wezmą sobie do ucha “kto nie pracuje, niech nie je”, a inni “młócącemu wołu nie zawiązuj pyska”.

          doskonałe podsumowanie chrześcijaństwa
          Wybierz sobie co ci pasuje w danej sytuacji, czyli: “róbta, co chceta” jak mawiał złodziej: “Jerzy Owsiak”.

          Like

          Reply
       2. Angelika

        Iva!
        Rozmyślam nad słowami Pawła o przekleństwie zakonu. Powiem szczerze sprawa ta nie jest dla mnie taka oczywista jak dla Ciebie (dla was) z uwagi na 27 i 28 rozdział V Mojżeszowej. Od razu podkreślę, że nie zwalczam prawa mojżeszowego, ale i nie wypełniam w całości.
        I bynajmniej czuję się teraz jak przestępca zakonu, co mam z tym zrobić? Jezus mnie nie zbawił (?), baranów nie zarzynam…

        Like

        Reply
     2. Brain Breaker Post author

      Jak można porównywać prace pawła do pracy kapłanów, którzy stali na straży zakonu i wykładali Izraelitom Torę z woli samego Boga? Czy to nie jest bezczelność? Jest to taka sama bezczelność z jaką ten drań założył krk z pomocą wymyślonej przez siebie doktryny jakoby on miał zadanie zbierania pieniędzy na zbór w Jerozolimie.
      Bo watykan też zbiera na tacę. Dzięki komu? Kto uprawomocnił to w tekście ich nowego testamentu? Paweł – ich założyciel. Kolejny dowód na to, że bez niego oni by NIE ISTNIELI.
      Normalnie koszmar, ile razy można wałkować te same tematy…Jak ktoś ma klapki na oczach to można i milion razy a to i tak nic nie da.

      Like

      Reply
      1. Angelika

       Płacimy abonament RTV, opłacamy cyfrowe telewizje, prenumeraty prasy, dostęp do internetu., składki klubowe, dziesięciny w zborach, kopertowe na kolędzie..
       Zaprawdę powiadam wam: datek tu czy datek tam nie robi różnicy!
       P. S.
       Postawić Ci drinka?

       Like

       Reply
       1. Szymon Pułkownik

        Co, oprócz dziesięciny w zborach, ma do tego, co głosił Paweł?

        Nawet jak nie oglądasz, abonament RTV musisz płacić.
        zły, chory kraj

        Like

        Reply
      2. Iva

       Takie są skutki czytania Biblii na wyrywki. Liźnie się co nieco i można innych pouczać i nauczać. Mam właśnie taką znajomą, ST zna tyle o ile, ale NT to jej świat. Używanie wyrwanych z kontekstów wersetów (tych oczywiście które pasują w danym momencie) to żywioł dla takich osób. Dochodzę do wniosku, że tacy ludzie lubią swoją piaskownicę. Tyle, że s..ć chodzą do cudzej. Niech dalej budują swoje zamki na piasku.

       Like

       Reply
       1. Angelika

        Jestem skłonna się zgodzić z tym co napisałaś. Mamy mistrzów manipulacji dookoła…Jak napisałam : Dla każdego coś dobrego!
        Szatan i jego “dzieci” specjalizują się w tym od wieków, więc dlaczego tak wielu dziwi się skalą zwiedzenia?
        Powiem szczerze, niezależnie od poglądów, chciałabym tylko aby ludzie czytali (badali) Pismo.
        Czy wiedza zbawia? Nie, ale może uratować życie.

        Kaznodzieja
        “Pisaniu wielu ksiąg nie ma końca, a nadmierne rozmyślanie męczy ciało.
        Wysłuchaj końcowej nauki całości:
        Bój się Boga i przestrzegaj jego przykazań, bo to jest obowiązek każdego człowieka.
        Bóg bowiem odbędzie sąd nad każdym czynem, nad każdą rzeczą tajną – czy dobrą, czy złą.”

        >>> “Na początku stworzył Bóg niebo i ziemię…” >>>

        Like

        Reply
        1. Szymon Pułkownik

         Wierzysz, że: “całe pismo jest natchnione przez Boga”?
         Sama widzisz, że jest bardzo zagmatwane, a Jezus mówił tak, tak, nie, nie. Na podstawie czego mielibyśmy tak mówić, jak nie na podstawie pisma?

         Like

         Reply
    2. Monika

     Pięknie to napisałeś wszystko! 100 % Prawdy! My właśnie po to dostaliśmy od Boga rozum i zdolności umysłowe, by robić z tego użytek! Mając taki dostęp do różnych źródeł i materiałów jak dzisiaj naszym obowiązkiem jest wszystko badać i poddawać ocenie!
     Najważniejsze dla chrześcijan jest zapoznać się z treścią Proroctw, bo one wszystkie przeczą temu co zostało umieszczone w NT! Wystarczy czytać uważnie i z najwyższym szacunkiem, co Bóg zostawił nam w Księgach ST i Nowy Testament rozpada się na drobne strzępy – dosłownie!

     Nie dziwię się Krystianowi, że pisze w taki kolorowy sposób, on jest żywym i prawdziwym człowiekiem, który ma niesamowicie otwarty umysł, wyobraźnię i jest bardzo odważny, dlatego jego teksty tak przemawiają do człowieka a przy okazji są interesująco skomponowane. Własnie księgi NT i bohaterowie tego całego kultu zasługują na taką pogardę i realistyczne wyłuszczenie istoty tych satanistycznych i seksualnych obrządków, rytuałów, doktryn i wierzeń!

     Takie ważne na przykład niedorzeczności: Bóg zabrania spożywania krwi a Jezus każe spożywać swoją własną!
     Bóg ukarał surowo Upadłych za zmieszanie się ich nasienia z ludzkim- a w NT sam w podobny sposób miałby przynieść na świat swego syna?
     Tego jest tyle, że można z łatwością wszystko obalić, dzięki zostawionemu nam przez Boga drogowskazie w Jego Księgach!
     Należy zdać sobie sprawę, ze każde z tych zaprzeczeń Charakteru Boga i Jego Prawa umieszczone w NT jest wielkim przestępstwem i grzechem, za który spotyka wyznawców tego kultu odpowiednia kara, Prawo jest Prawem i za jego złamanie jest kara! Powinniśmy dziękować takim ludziom jak Krystian bo dzięki jego pracy znajdą się na pewno tacy chrześcijanie, którzy przejrzą na oczy i się nawrócą do Boga Izraela! Ja jestem takim człowiekiem i dziękuję Tobie Brain za Twoją pracę!

     Liked by 1 person

     Reply
     1. Angelika

      W zasadzie to śmiać mi się nawet nie chce… Przestało mnie śmieszyć, ze wierzycie naprawdę w to co piszecie.
      No weźmy te niedorzeczności:
      Tak Bóg w ST zabrania spożywania krwi! W NT mamy wino – SYMBOL krwi.
      Mam ochotę się zapytać moich braci chrześcijan, kto chłepce prawdziwą krew lekceważąc prawo Boże, ale zapewne zaraz zorganizują zrzutkę na jakiś specyfik na fiksum dyrdum. Powstrzymam się zatem.
      Drugi przykład: Aniołowie mieli CIELESNE kontakty z kobietami i w CIELESNY sposób spłodzili dzieci. To się dziś nazywa uprawiać seks… Wiesz coś o tym Monia?
      W NT mamy “zacienienie” przez Ducha Świętego, czyli tzw. niepokalane poczęcie.
      Nie wiem dlaczego was to dziwi, czy też śmieszy. Bóg stworzył Adama z ziemi, Ewę z żebra.
      Tchnął w ich ciała ducha. Cóż z problem przenieść istniejące “tchnienie” w łono kobiety?

      “Tego jest tyle, że można z łatwością wszystko obalić” – można też obalić obalone. Tylko, że to się nazywa błędne koło i nie wszystkim się chce kolebotać w kołowrotku…

      Denerwuje mnie jeszcze wasza tendencyjność, tzn. do katolickiego wora wrzucacie wszystkich innych chrześcijan i nie dostrzegacie ruchu przebudzenia, o którym tak często wspomina się na innych blogach. Przebudzeni chrześcijanie tez mierzą się z głupotami swoich wcześniejszych ruchów religijnych. Obrzucacie ich błotem z którego właśnie wyszli.
      Bo tak serio, to katolików tu niewielu… Sami byli…

      Teraz możesz zablokować dalszą część!
      Sama skasowałam…
      Może innym razem…

      Like

      Reply
     2. Brain Breaker Post author

      Hehe, że też w ogóle masz się z czego śmiać…
      Słuchaj Angelika, to co tutaj piszemy to dla chrześcijan jest całkowicie nie do przełknięcia i w zasadzie to nie wiem po co to czytasz, chyba z czystej ciekawości, albo z nudy, bo to jest tak, że jeśli ty nie jesteś w stanie zrozumieć podstaw podstaw, które omawialiśmy na samym początku, to każdy następny nasz wywód będzie dla ciebie właśnie taki jak to określiłaś.
      Aby zrozumieć jaki jest prawdziwy sens historyjki o poczęciu z ducha trzeba po pierwsze zdawać sobie sprawę z tego czym jest “nowy testament”, a jest jak wiadomo radosną twórczością głąbów z krk na czele z pawłem. Dziś chrześcijanie odcinają się od krk tymczasem widać jak na dłoni, że któregoś dnia obudzą się z ręką w nocniku dokładnie tak jak to jest zapowiedziane w wizji 3 wojen masona Pike’a.
      Druzgocąca prawda jest taka, że chrześciaństwo = katolicyzm = religia Babilonu. Naprawde was to dziwi? Dlaczego? Skoro wiecie, że katolicka maryjka to Semiramida, to dlaczego jezus nie miałby być jej synem Tammuzem? Z jakiego powodu?
      Prawda jest okrutna, ale mi was nie żal, bo macie tak zatwardziałe karki, że sami zapłacicie cenę w stosownym czasie.

      Ponadto trzeba dobrze poznać kult płodności. Trzeba mieć na to odwagę i siłę. Dlaczego mielibyście to robić, skoro nie potraficie nawet poprawnie zidentyfikować pawła jako założyciela krk, tylko wierzycie w te babilońskie kłamstwa jakoby katolicyzm powstał dopiero w 325 roku a wcześniej go nie było…? Trzeba się solidnie przyjrzeć sytuacji tamtych czasów, trzeba się poduczyć historii i pomyśleć nad tym czy to jest prawdopodobne aby tak było, NIE ZAPOMINAJĄC O TYM, ŻE OFICJALNA WERSJA HISTORII JEST DZIEŁEM PANÓW Z KRK.
      Oni nam podali historię w taki sposób, aby nikt tego nie wiedział, a jezuici skrupulatnie dbają o to, aby wszyscy chrześcijańscy pastorzy powtarzali te same oklepane schematyczne kłamstwa.

      Ja to wszystko zrobiłem, zbadałem i nikt mi nie zabierze wiedzy którą mam i WŁASNYCH WNIOSKÓW nie obciążonych żadnym dogmatem, że coś musi koniecznie być tak jak zakładam.
      Wszystko pięknie krok po kroku opisałem.

      Dalsze nasze wnioski z pewnością będą dla was chrześcijan coraz bardziej bulwersujące i nielogiczne, ale jak widać posługujemy się całkiem inną logiką.

      Wy jakby nie potraficie sobie uświadomić, ze bez jezusa można również osiągnąć zbawienie. Macie tak mocno to wryte pod czachy, że szok. Każdy z nas przeszedł watykańską indoktrynację w babilońskiej szkole, ale to wszystko dzieje się z przyzwolenia samego Boga. Jest to próba miłości. Wy tkwicie w NIERZĄDZIE. My nie.

      Ile to jeszcze się naczytam chrześcijańskich obron pawłowo-jezusowej doktrynologii jakoby picie krwi zaproponowane przez jezusa było tylko symbolem itd. itp. i tak do usranej…
      Że chrzest katolicki to nie chrzest chrześcijański, bo różni się tym i tym… Że Maryja katolicka to nie Maria chrześcijańska itd… Tego się nie da czytać mając tę wiedzę, którą się ma przeczytaniu moich artykułów.
      Ludzie którzy brną w tego rodzaju wymówki są zwyczajnie zaczarowani lub są tchórzami. Ale ty Angelika jesteś wyjątkowo ciekawą osobą, bo Biblię znasz nieźle i nie można zwalać twojego niezrozumienia tych kwestii na brak znajomości “ST”. Jesteś pod tym względem doprawdy wyjątkowa. Zabrzmiało jak komplement? Chyba raczej nie prawda?

      Otóż naprawdę się mylicie i nie macie pojęcia jak bardzo. To wszystko funkcjonuje bo demony gdy zakładały chrześcijaństwo wiedziały, że będą musiały pracować nad swoimi wyznawcami aż do samego końca, kiedy to w końcu będą mogli wykorzystać upadek chrześcijaństwa dla swoich celów.

      W zasadzie, to zwróć uwagę, że aby obalić chrześcijaństwo wystarczy się wczytać w plan 3 wojen i wizję Pike’a, który przyznaje, że zostało założone przez demony w taki sposób, aby chrześcijanie nie wiedzieli gdzie umieścić swoją adorację, aż w końcu przy końcu czasów dostaną oświecenie – rzeczywiste światło – Lucyfera.

      Jesteście nieustannie przygotowywani na przyjście jezusa syna Lucyfera. Jakie to jest proste i oczywiste.

      Like

      Reply
      1. Szymon Pułkownik

       “Skoro wiecie, że katolicka maryjka to Semiramida, to dlaczego jezus nie miałby być jej synem Tammuzem?”

       To dobre jest. Nie pomyślałem.

       Like

       Reply
    3. Brain Breaker Post author

     No cóż Monika, po raz kolejny mnie wspierasz, dziękuje Ci za to. Wiesz, opinie ludzi niemądrych są niczym i można ich znieść i 1000, a opinia ludzi takich jak Ty jest dla mnie bardzo, bardzo istotna, ponieważ Bóg obdarzył Cię mądrością.

     Like

     Reply
    4. Szymon Pułkownik

     “Według Ciebie zaś ty sam siebie zbawisz wraz ze swoją grupką, czyli może 10 osób, +może kilka tysięcy innych osób, jest to naprawdę niewielki procent.. Reszta do piekła, bo nie urodziła się wtedy kiedy był internet i twój blog.”

     “Pisałem wiele razy, że nie wiem jaki sąd Bóg przewidział dla tych, co żyli w głębokich ciemnych wiekach bez dostępu do wiedzy. Nie jestem Bogiem ani prorokiem, ale uważam, że my dzisiaj mając dostęp do wiedzy jak żadne inne pokolenie przed nami będziemy mieli postawione o wiele większe wymagania i tyle.”

     Bóg wytępiał ludy w czasach Izraela, a mieli wiedzę, bo widzieli cuda Boga na własne oczy. Bóg obiecuje, że to powtórzy. Nie widzę problemu.

     Like

     Reply
    5. Angelika

     “Brak chęci posiadania wiedzy to wstyd przed Bogiem IZRAELA( na pewno nie przed jezusem, który jak wiemy ma inne wymagania).”
     – nie świruj! 🙂
     NP. początek Apokalipsy: “Błogosławiony ten, który czyta, i ci, którzy słuchają słów proroctwa…”

     Like

     Reply
  2. Brain Breaker Post author

   Nadinterpretacja według ciebie… No to zobaczcie teraz jak myśli sztandarowy chrześcijanin kiedy odkrywa te zbieżności między swoją religią a prastarymi religiami diabła.

   “ojej to nie może być prawda, ojej, no bo wtedy byłyby to dla mnie koniec świata, w żadnym wypadku nie chciałbym obrzezać siusiaka i wielbić jedynego Boga Izraela, wolę jezusa… on jest fajniejszy i mniej wymagający”

   Musimy mieć zatem mieć do czynienia z największym w historii ludzkości zbiegiem okoliczności, bo tych zbieżności i podobieństw jest bardzo, bardzo dużo. Mało tego, jest to wszystko zapowiedziane przez Boga u proroków.
   Trzeba być naprawdę solidnie zaczarowanym, żeby tego nie widzieć w dzisiejszych czasach.

   Gorszysz mnie strasznie, ty i cała rzesza chrześcijan. Ale to się musi stać. Resztka się nawróci. Niech zatem się wypełni proroctwo Izajasza. Chwała Bogu, że powiedział nam przez Izajasza prawdę, że tak właśnie będzie.

   https://theredbrainbreakerkstian.wordpress.com/2015/08/22/izajasz-1021-resztka-nawroci-sie-resztka-jakuba-do-boga-mocarza/

   Kurcze dawno nie gadałem z chrześcijanami. Może wystarczy na razie, bo nie potrzebuję nerwów w Szabat.

   Like

   Reply
   1. poznanieprawdy

    No, odpoczywaj w końcu jest weekend.
    Aha i te Prawo, o którym wspominasz nie obowiązuje już. Teraz będzie tzw. obrzezanie serca na końcu czasów. To są cielesne Prawa, kiedy jeszcze Bóg nie złożył siebie w ofierze za ludzkość i była śmierć.. Stąd te wszystkie ofiary ze zwierząt, itd. kiedy ludzkość była przeklęta przez Boga, po zgrzeszeniu pierwszych ludzi w Edenie. Musiała się cały czas przelewać krew, która i tak nigdy nie była wystarczająca.

    Like

    Reply
    1. Szymon Pułkownik

     Według ciebie nie jesteśmy przeklęci przez Boga? to co ze złem, chorobami, monsanto? Przecież wierzysz, że Jezus nas wybawił z grzechów? Nie przestrzegasz Przykazania Boga, czyli Szabatu? święty dzień to dla ciebie niedziela, czyli kult diabła jako słońce? Według ciebie Bóg pozwoliłby na sprzeczności w biblii, gdyby całe pismo było natchnione? Dlaczego mamy podany rodowód Józefa, skoro wierzysz, że nie był ojcem Jezusa?

     Liked by 1 person

     Reply
     1. Monika

      poznanieprawdy napisałeś: “Aha i te Prawo, o którym wspominasz nie obowiązuje już. Teraz będzie tzw. obrzezanie serca na końcu czasów. To są cielesne Prawa, kiedy jeszcze Bóg nie złożył siebie w ofierze za ludzkość i była śmierć.. Stąd te wszystkie ofiary ze zwierząt, itd. kiedy ludzkość była przeklęta przez Boga, po zgrzeszeniu pierwszych ludzi w Edenie. Musiała się cały czas przelewać krew, która i tak nigdy nie była wystarczająca.”

      To jak można wytłumaczyć takie Proroctwa od Boga Wiekuistego?

      33:14 Oto idą dni, mówi Pan, gdy spełnię dobrą obietnicę, którą wypowiedziałem o domu Izraela i o domu Judy.
      33:15 W owych dniach i w owym czasie sprawię, że prawdziwa latorośl wyrośnie Dawidowi. Będzie wykonywał prawo i sprawiedliwość na ziemi.
      33:16 W owych dniach Juda będzie wybawiony, a Jeruzalem będzie bezpiecznie mieszkać. Oto imię, którym je będą nazywać: Pan sprawiedliwość nasza.
      33:17 Albowiem tak mówi Pan: Nie braknie Dawidowi takiego, kto by zasiadł na tronie domu izraelskiego.
      33:18 I kapłanom lewickim nie braknie przede mną takiego męża, który by SKŁADAŁ CAŁOPALENIE i spalał OFIARY Z POKARMÓW, i SKŁADAŁ KRWAWE OFIARY PO WSZYSTKIE DNI.

      Bóg w ST często powtarza, że tylko On jest Bogiem i Zbawcą i że może Sam grzechy wymazać i o nich nie pamiętać. Dlaczego Bóg tyle razy to wspomina? Widocznie chce mieć solidną ewidencję do pokazania chrześcijanom, że pomimo tak wyraźnych i wiele razy przytoczonych Słów oni jednak uwierzyli Jezusowi! Możecie się lepiej zapoznać, gdzie Bóg daje takie deklaracje: http://szukacboga.blogspot.co.uk/2015/12/prorocy-st-przemawiaja-w-imieniu-boga.html

      I także są wskazania w Starym Testamencie, że powróci system ofiarny w przyszłości. Patrz Ezechiela 40 do 44 jest Wizja Świątyni Boga w przyszłości ze wszystkimi detalami, w 45 jest podział ziemi pomiędzy 12 pokoleniami Izraela oraz szczegóły odnośnie danin i ofiar od 13 wersu.

      Ezechiela 45:17 “Na księciu spoczywa troska o składanie całopaleń, ofiary z pokarmów, ofiary z płynów w dni świąteczne, w nowie, w sabaty i we wszystkie dni uroczyste domu izraelskiego: On ma się troszczyć o ofiary zagrzeszne i z pokarmów, o całopalenia i ofiarę pojednania, aby dokonać przebłagania za dom izraelski.”

      Gdzie tutaj miejsce dla Jezusa i jego totalnej ofiary?

      I jeszcze jedno! Jak Bóg, który tak surowo ukarał Upadłe za seks i zapładnianie kobiet nagle sam wpadłby na jakże podobny pomysł? Jezus to przecież byłaby wtedy hybryda ludzko-boska! Bóg zawsze potępiał mieszanie się ras, gatunków roślin i zwierząt oraz najsurowiej bytów duchowych z ludzkimi! Przemyślcie to wszystko i nie dawajcie się zwieść obcym bogom!

      Liked by 1 person

      Reply
     2. Brain Breaker Post author

      Monika, cytowanie proroków to bardzo dobra forma rozmowy z chrześcijanami, którzy w obliczu takich wersetów mogą tylko zamilknąć, bo jakakolwiek próba wytłumaczenia tych słów na sposób chrześcijański skończyłaby się totalną klapą.

      Like

      Reply
    2. Monika

     Pozwolę sobie wkleić mój komentarz z mojego bloga:

     Zatytułuję: DLACZEGO CHRZEŚCIJANIE SĄ TAK PRZEŚLADOWANI?

     “Chrześcijanie twierdzą, że to bałwochwalstwo pod postacią Maryi sprowadza na narody przekleństwo. Ale przecież wierzący tylko w Chrystusa są także jakże dramatycznie prześladowaną grupa wyznaniową. Możemy to zaobserwować w krajach Bliskiego Wschodu, Afryki, Azji… Zresztą przecież już na samym początku chrześcijanie, niby tacy najczystsi względem Chrystusowego przesłania, byli brutalnie mordowani i prześladowani.

     Jest to bardzo widoczne, że na świecie pojawiło się jeszcze większe przekleństwo na jego mieszkańcach po przyjściu Chrystusa i zapoczątkowaniu jego kultu? Kto zaprzeczy?

     Chrystus sam to “przepowiedział” i następująco się odniósł w sprawie prześladowań jego wyznawców w przyszłości:

     “Jeżeli Mnie prześladowali, to i was będą prześladować” (J I5, 20).

     “Błogosławieni jesteście, gdy wam urągają i prześladować was będą” (Mt 5,11)

     “Gdy was prześladować będą w jednym mieście, uciekajcie do drugiego” (Mt 10,23).

     Znowu Paweł pisze: “Wszystkich, którzy chcą pobożnie żyć w Chrystusie Jezusie, spotkają prześladowania” (2 Tm 3,12)

     “Nikt z was niech nie cierpi jako morderca albo złodziej, albo złoczyńca, albo jako (nieuczciwy) nadzorca obcych dóbr. Jeśli jednak cierpi jako chrześcijanin, niech się nie wstydzi, ale niech wychwala Boga w tym imieniu” (1 P 4,15n).

     Czyż nie jest to niezgodne ze Słowami Boga, który to obiecał błogosławieństwo ( a nie prześladowania, tortury i śmierć) za bycie przy Nim i wypełnianie Prawa (powtórzę z tego artykułu):

     Pwt 28 1-14 Jeśli więc pilnie będziesz słuchał głosu Pana, Boga swego, wiernie wypełniając wszystkie Jego polecenia, które ja ci dziś daję, wywyższy cię Pan, Bóg twój, ponad wszystkie narody ziemi. 2 Spłyną na ciebie i pozostaną wszystkie te błogosławieństwa, jeśli będziesz słuchał głosu Pana, Boga swego. 3 Będziesz błogosławiony w mieście, błogosławiony na polu. 4 Błogosławiony będzie owoc twego łona, plon twej roli, przychówek twych zwierząt, przyrost twego większego bydła i pomiot bydła drobnego. 5 Błogosławione będą twój kosz i dzieża. 6 Błogosławione będzie twoje wejście i wyjście. 7 Pan sprawi, że twoi wrogowie, którzy powstaną przeciw tobie, zostaną pobici przez ciebie. Jedną szli drogą przeciw tobie, a siedmioma drogami uciekać będą przed tobą. 8 Pan rozkaże, by z tobą było błogosławieństwo w spichrzach, we wszystkim, do czego rękę przyłożysz. On będzie ci błogosławił w kraju, który ci daje Pan, Bóg twój. 9 Pan ustanowi cię swoim świętym ludem, jak ci poprzysiągł, jeśli będziesz zachowywał polecenia Pana, Boga swego, i chodził Jego drogami. 10 Wtedy zobaczą wszystkie narody ziemi, że zostaliście nazwani imieniem Pana, i będą się ciebie lękały. 11 Napełni cię Pan w obfitości dobrami z owocu twego łona, przychówkiem twego bydła, plonami pola, w kraju, o którym poprzysiągł przodkom twoim, że da go tobie. 12 Pan otworzy dla ciebie swoje bogate skarby nieba, dając w swoim czasie deszcz, który spadnie na twoją ziemię, i błogosławiąc każdej pracy twoich rąk. Ty będziesz pożyczał wielu narodom, a sam u nikogo nie zaciągniesz pożyczki. 13 Pan umieści cię zawsze na czele, a nie na końcu; zawsze będziesz górą, a nigdy ostatni, bylebyś tylko słuchał poleceń Pana, Boga swego, które ja ci dziś nakazuję pilnie wypełniać. 14 Nie odstępuj od słów, które ja ci dzisiaj obwieszczam, ani na prawo, ani na lewo, po to, by iść za cudzymi bogami i służyć im.

     Pwt 28 47-48 Zamiast służyć Panu, Bogu twemu, z radością i z dobrego serca, mając obfitość wszystkiego – w głodzie, w pragnieniu, w nagości i w największej nędzy będziesz służył wrogom, których Pan naśle na ciebie. On nałoży na twój kark żelazne jarzmo, aż do zupełnej twej zagłady.

     45 Spadną na ciebie wszystkie te przekleństwa, będą cię ścigały i dosięgną cię, aż cię zniszczą, bo nie słuchałeś głosu Pana, Boga swego, by strzec nakazów i praw, które ci nadał. 46 Staną się one znakiem i zapowiedzią dla ciebie i twego potomstwa na wieki.

     58 Jeśli nie będziesz wypełniał wszystkich słów tego Prawa, zapisanych w tej księdze, bojąc się chwalebnego i straszliwego tego Imienia: Pana, Boga swego, 59 Pan nadzwyczajnymi plagami dotknie ciebie i twoje potomstwo, plagami ogromnymi i nieustępliwymi: ciężkimi i długotrwałymi chorobami. 60 Sprawi, że przylgną do ciebie wszystkie zarazy Egiptu: drżałeś przed nimi, a one spadną na ciebie.

     Bóg dosłownie dał nam do zrozumienia, że przyczyną krwawienia tej ziemi i jej mieszkańców jest zerwanie Przymierza, bałwochwalstwo i łamanie Prawa. Prawo Chrystusa jest przeciwieństwem Prawa Boga Izraela, Stworzyciela nieba i ziemi! Z prawa Jezusa bije nieporządek i miłość do wszystkich, nawet zbrodniarzy. Prawo Jezusa przyniosło śmierć i cierpienie wielu ludziom, bo przy takim prawie “zło” ma najlepsze warunki do rozwoju! Wielbienie innego Boga niż Bóg Stworzyciel, Święty Izraela rzuca na ludzi te przekleństwa!

     Izajasza 43 18 ” NIE CHCECIE PAMIĘTAĆ O PIERWSZYCH WYDARZENIACH ANI ROZWAŻAĆ DZIEJÓW PRADAWNYCH. Oto ja czynię nowe i ono już wschodzi. Wy poznacie je. Poprowadzę drogi przez pustkowia i rzeki przez obszary bezwodne. Błogosławić mnie będą dzikie zwierzęta, szakale i pisklęta strusi, bo dałem wodę na pustyni i rzeki na bezwodnych obszarach, aby napoić moje wybrane plemię, mój lud, który zachowałem, aby opowiadał o moich doskonałościach. (…)

     Takie wspaniałe i radosne będzie zapoczątkowanie Królowania Boga po przyjściu Pomazańca! A nie prześladowania i cierpienia, jak to miały miejsce po przyjściu Jezusa, pseudo Mesjasza i dla niektórych nawet boga!

     25 JA JESTEM, JA JESTEM tym, który skreśla twoje czyny niezgodne z Prawem i nie chce o nich pamiętać. Lecz ty pamiętaj i sądźmy się.(…) Wasi przodkowie pierwsi, a także wasi przywódcy postępowali wobec mnie niezgodnie z Prawem. PONIEWAŻ WASI PRZODKOWIE SKALALI MÓJ ŚWIĘTY PRZYBYTEK, DOPUŚCIŁEM KLĘSKĘ NA JAKUBA I WYDAŁEM IZRAELA NA ZNIEWAGI’.

     Izajasza 44 6 „’TAK MÓWI BÓG, KRÓL IZRAELA, który mu zawsze niósł ocalenie, BÓG ZASTĘPÓW: ‘JA ISTNIEJĘ PIERWSZY i PO TYM WSZYSTKIM ISTNIEĆ BĘDĘ. POZA MNĄ NIE MA BOGA’.”

     Czy Jezus jest Bogiem Izraela? Jak nazywany przez chrześcijan Mesjaszem (POMAZAŃCEM)- Jezus Chrystus- może być w ogóle Bogiem? POMAZANIEC to namaszczony przez Boga Prorok, Król lub Kapłan. Pomazaniec nie może być Bogiem! Tutaj nic się logiki i Prawa nie trzyma, a biorąc jeszcze szczególnie pod uwagę, że żadne proroctwo o Pomazańcu nie pasuje do Jezusa jestem w szoku, że chrześcijanie dali się tak bardzo zwieść!!!
     Nie znają i nie chcą badać “rzeczy dawnych” umieszczonych w ST, który to się okazuje wszystko to pięknie i czysto wykłada w Imieniu Boga!

     Konkluzja jest taka: Chrystus to dziecko Lucyfera, albo sam Lucyfer. Fałszywy bóg, podszywający się pod Boga Wiekuistego, Jedynego Boga! Sam umieścił swój podpis w Apokalipsie, który to dzięki Bożym Proroctwom możemy łatwo rozszyfrować:

     PODOBNY SIĘ STANĘ DO NAJWYŻSZEGO (określenie bluźnierczych dążeń Lucyfera w Izajasza 14)
     = JAM JEST ALFA I OMEGA. PIERWSZY I OSTATNI. POCZĄTEK I KONIEC (określenie w Apokalipsie co do Jezusa Chrystusa “Boga”).

     GWIAZDA ŚWIECĄCA PORANNA (podpis Jezusa Chrystusa w Apokalipsie) = JUTRZENKA WSCHODZĄCA O ŚWICIE (podpis Lucyfera w Izajasza 14)

     Opisałam to dokładnie w http://szukacboga.blogspot.co.uk/2015/12/twarz-i-chwaa-boga-wiekuistego-analiza.html

     Liked by 1 person

     Reply
     1. Iva

      Odpowiedź na to kim jest Jezus, wielbiony przez wielu jako bóg, mamy także w Septuagincie:
      Psalm 95:5 (96 w Biblii)
      wszyscy bogowie pogan są tylko demonami

      w Biblii te słowa są ładnie opakowane, zawartości nie widać.

      (BW) Nicością są bowiem wszyscy bogowie ludów
      (BWP) Niczym są wszystkie pogańskie bóstwa
      (BG) Wszyscy bowiem bogowie narodów są bałwani

      Liked by 1 person

      Reply
    3. Roman

     Poznanieprawdy piszesz takie głupoty, brak logiki w Twoich wypowiedział, super Szymon Pułkownik Cię wypunktował.

     Like

     Reply
 3. Brain Breaker Post author

  Ale jaja. Dopiero co detektyw pisał, że chce kontrolować swoje owieczki i że wiedza nie zbawia, a tutaj dziś przychodzi poznanieprawdy od detektywa i głosi nam dokładnie to samo! Czy to nie jest kabaret? Jak to inaczej nazwać. Powiedziałbym, że to jest wręcz ohydne. Szanowny Piotrze detektywie jak widać na załączonym obrazku udaje ci się kontrolować swoich parafian, ale wiedz jedno: ZAPŁACISZ ZA TO NALEŻYTĄ CENĘ! Zwodzić (kontrolować) ludzi dla kasy… Czyste diabelstwo. Ale co gorsza, oni sami tego się domagają. Potrzebują pasterza, bo sami myśleć nie potrafią lub/i nie chcą, ale łączy ich jedno: chcą dostąpić zbawienia za darmo – zgodnie z obietnicą pawła i jezusa.
  To dopiero mamy owoce detektywa…

  Piotrze gdybym był na twoim miejscu to również bym głosił, że wiedza nie zbawia, bo gdyby ludzie zechcieli tę wiedzę przyswoić, to straciłbym ich comiesięczne wpłaty…

  Poznanieprawdy, a ile zapłaciłeś Piotrowi za to zdanie, które napisał w stosownym czasie na swoim blogu, że “wiedza nie zbawia”? Chociaż z piątaka? To zdanie warte jest i 100 zł i 1000 i 10000 ponieważ dzięki niemu możecie dalej wierzyć w jezusa Baala.

  Ohyda ohyda ohyda. TFU!

  Like

  Reply
  1. Szymon Pułkownik

   No, ale płacenie mu to uczynek, a według Pawła, któremu we wszystko wierzą, zbawienie jest z wiary. Watykan też każe płacić.

   Liked by 1 person

   Reply
  2. Iva

   No przecież Pawełek który odrzucił zakon, powiedział:
   1 Koryntian 9:9-14
   (9) Albowiem w zakonie Mojżeszowym napisano: Młócącemu wołowi nie zawiązuj pyska. Czy Bóg to mówi ze względu na woły? (10) Czy nie mówi tego raczej ze względu na nas? Tak jest, ze względu na nas jest napisane, że oracz winien orać w nadziei, a młocarz młócić w nadziei, że będzie uczestniczył w plonach. (11) Jeżeli my dla was dobra duchowe posialiśmy, to cóż wielkiego, jeżeli wasze ziemskie dobra żąć będziemy? (12) Jeżeli inni roszczą sobie prawo do was, czemuż raczej nie my? Myśmy jednak z tego prawa nie skorzystali, ale wszystko znosimy, aby żadnej przeszkody nie stawiać ewangelii Chrystusowej. (13) Czy nie wiecie, że ci, którzy służbę w świątyni sprawują, ze świątyni żyją, a którzy przy ołtarzu służą, cząstkę z ołtarza otrzymują? (14) Tak też postanowił Pan, ażeby ci, którzy ewangelię zwiastują, z ewangelii żyli.

   Nie po darmo detektyw trzyma się nogami i rękami tego faryzeusza. Uczeń nie może być gorszy od mistrza. Dla nich życie zgodne z zakonem to przekleństwo, ale korzystać z niego dla swojej wygody i zysków, to już jak najbardziej.

   Like

   Reply
  3. Brain Breaker Post author

   Nic dodać nic ująć Iva.

   Mamy jak na dłoni owoce pawłowych nauk. Jakie to jest wszystko proste! Piotr kocha mamonę tak jak i paweł jego guru. On obecnie egzystuje dzięki naukom Pawła! Obaj są siebie warci, można by rzec, że Detektyw jest kolejnym ojcem kościoła i choć pozornie jest przeciw Watykanowi, to tak naprawdę widać, że robi dla nich bardzo dobrą robotę. I tak oto diabeł rozciąga swoje macki. Piotr utrzymuje się dzięki błogosławieństwu ducha świętego jak sam to pisze i ja się z tym zgadzam, bo wszyscy wiemy kim jest ten duch święty.
   Kolejny marny megafon watykanu.

   Ktoś ma wątpliwości w jaki sposób powstawało chrześcijaństwo? Wystarczy sobie poczytać to co tutaj wychodzi na jaw. Tak samo było od początku. Dla kaski wielu zdecydowało się głosić pawłową ewangelię.

   Like

   Reply
   1. Iva

    Wiadomość od Boga dla tych, którzy twierdzą, że zakon nie obowiązuje:

    (BW) Malachiasza 3:22
    Pamiętajcie o zakonie Mojżesza, mojego sługi, któremu przekazałem na Horebie ustawy i prawa dla całego Izraela!

    Poniższych wersetów chyba nie trzeba komentować, mówią sama za siebie.

    (BW) Malachiasza 3:13-18
    (13) Zuchwałe są wasze słowa przeciwko mnie – mówi Pan – a wy mówicie: Cóż to takiego mówiliśmy przeciwko tobie? (14) Mówiliście tak: Próżna to rzecz służyć Bogu! I jaki pożytek z tego, że przestrzegamy jego przykazań i że chodzimy w pukutnej szacie przed Panem Zastępów? (15) My uważamy raczej zuchwałych za szczęśliwych, gdyż powodzi im się dobrze, chociaż bezbożnie postępują, a nawet kuszenie Boga uchodzi im bezkarnie. (16) Tak to mówili między sobą ci, którzy boją się Pana, a Pan uważał i słyszał to. I tak została spisana przed nim księga pamiątkowa dla tych, którzy boją się Pana i czczą jego imię. (17) Będą moją własnością – mówi Pan Zastępów – w dniu, który Ja przygotowuję, i oszczędzę ich, jak ktoś oszczędza swojego syna, który mu służy. (18) Wtedy znowu dostrzeżecie różnicę między sprawiedliwym a bezbożnym, między tym, kto Bogu służy, a tym, kto mu nie służy.

    Like

    Reply
 4. Brain Breaker Post author

  Tak jeszcze dla jasności.
  Myślę, że tym artykułem pokazałem dlaczego księgę Henocha skasowano z Biblii. Księga Henocha kasuje NWO, ponieważ informuje nas, że to anioły mają olbrzymią winę w zepsuciu tego świata, nie tylko ludzie. Kiedyś ich czyny doprowadziły do potopu. Tymczasem oni zamierzają przedstawić się nam jako nasi dobroczyńcy.
  Gdyby ludzie wiedzieli o ich winie czy kupiliby to misternie zaplanowane kłamstwo? Nigdy.
  No i mamy odpowiedź dlaczego usunięto księgę Henocha. To jest takie logiczne…
  Ten kto zwalcza księgę Henocha pracuje dla upadłych i NWO.

  Like

  Reply
 5. Michał

  Witaj Brain Breaker. Czytam twojego bloga mniej więcej od roku. Chciałbym się podzielić myślą, która naszła mnie po rozmowie z moim ojcem. To on pierwszy pokazał mi spisek illuminatów wtedy, kiedy to jeszcze mało kto o tym wiedział. Ja zacząłem się tym interesować i odkrywałem co raz to nowe rzeczy, aż w końcu to przeszło na religię i tak jak u Ciebie to wszystko zaczęło się od Henryka. Potem trafiłem na twoje wpisy. Przez ten czas całej mojej drogi odkrywania prawdy okazało się, że mój tata również interesował się religią, ale w trochę inny sposób. Zwykle oglądał filmy na YT tego polskiego historyka, który znany jest z odkrywania historii państwa polskiego, Słowian itd., ale oprócz tego zajmującego się kabałą. Nie wiem co jeszcze oglądał. Ja i on wiemy, że chrześcijaństwo to kłamstwo. Podczas rozmowy poruszyłem temat Izraelitów oraz prawdziwego Boga, który jest Bogiem Izraelitów. On na to odpowiedział, że Mojżesz i jego Bóg byli rasistami i wybijali wszystkie narody dookoła siebie. Do tego dodał, że dzisiejsi “illuminaci” to Żydzi (a wiadomo według większości ludzi Żydzi = Izraelici). Jaki z tego wniosek? Nie wiem czy odkryłem tu coś nowego, ale chodzi tu o to, że “illuminati” jest celowo ujawniane po to, aby wrobić w to Izraelitów, a Jezusa ukazać jako wybawcę, tego, który jest “miłosierny” i nie jest “rasistą” jak Mojżesz próbujący już wtedy podczas wędrówki po pustyni ustanowić NWO. Jest to tak jakby odwrócenie ról. Izraelitów ukaże się jako czczących szatana, jako “illuminatów”, a Jezusa jako tego prawdziwego Boga. Znalazłem ostatnio kanał na YT, gdzie autor mówił dużo o upadłych aniołach, o ich mieszaniu się z ludźmi, równocześnie mówiąc, że Izraelici czcili Molocha i składali jemu swoje dzieci w ofierze. Oczywiście namawiał do uwierzenia w Jezusa. Myślę, że jest to celowa manipulacja tymi, którzy interesują się spiskami ale i nie czytali Starego Testamentu.

  Liked by 2 people

  Reply
  1. Brain Breaker Post author

   Witam serdecznie Michale.
   Jesteś bardzo inteligentnym człowiekiem skoro dostrzegasz ten przekręt. Pięknie nakreśliłeś istotę problemu i ten cały przekręt:

   Mojżesz i jego Bóg byli rasistami i wybijali wszystkie narody dookoła siebie. Do tego dodał, że dzisiejsi „illuminaci” to Żydzi (a wiadomo według większości ludzi Żydzi = Izraelici). Jaki z tego wniosek? Nie wiem czy odkryłem tu coś nowego, ale chodzi tu o to, że „illuminati” jest celowo ujawniane po to, aby wrobić w to Izraelitów, a Jezusa ukazać jako wybawcę, tego, który jest „miłosierny” i nie jest „rasistą” jak Mojżesz próbujący już wtedy podczas wędrówki po pustyni ustanowić NWO. Jest to tak jakby odwrócenie ról. Izraelitów ukaże się jako czczących szatana, jako „illuminatów”, a Jezusa jako tego prawdziwego Boga

   No bo zadajmy sobie pytanie: dlaczego iluminaci podają się za “Żydów”? Aby ludzie kojarzyli całe zło tego świata z “Żydami” (słusznie napisałeś, że to pojęcie nie wiadomo co oznacza i jest stworzone na potrzeby iluminatów). Ci sami ogłupieni ludzie mają myśleć, że żydzi to są ci bebe co nie przyjęli jezusa! Takie pranie mózgu dostają od krk. Tymczasem jaka jest prawda? Iluminaci nie mają nic wspólnego z narodem wybranym zwanym IZRAELEM czyli 12 pokoleniami rozproszonymi po całym świecie i nie znającymi swojego pochodzenia. Iluminaci to nasienie węża, a Izrael to potomstwo Jakuba. Mamy wojnę między jednymi a drugimi, na razie przegrywamy, bo odrzuciliśmy Boga.

   Zwróć uwagę, że np. portal wolna-polska pierze ludziom mózgi w oparciu o ten przekręt i całe zło zwala na “Żydów” a gloryfikuje jezusa. W ten sposób widzimy, że jest to watykański iluminacki portal – coś w rodzaju radia marysia dla nieco świadomych internautów.

   Zwróć ponadto uwagę, że w oparciu o ten przekręt próbuje ludziom prać mózgi Mariusz Szczytyński.
   Trzeba naprawdę solidnie się napracować, żeby pojąć istotę rzeczy i miło mi, że napisałeś. Widzisz, takie momenty jak ten są dla mnie nagrodą za moją pracę. Dużo włożyłem wysiłku w to, aby szukać prawdy, czasem kończyło się to kosztem mojej rodziny (niestety!).

   I na ten przekręt dał się nabrać także Twój Tata. Bo widzisz, nie wystarczy wiedzieć o spisku żeby wejść na właściwą drogę. Bez miłości do Boga i szukania sensu w Biblii człowiek zawsze zbłądzi.

   Skąd się wzięło powiedzenie: “za całe zło tego świata odpowiadają “Żydzi” i masoni”? Dlaczego zestawia się ich razem? Kto za tym stoi? Często można to usłyszeć w radiu marysia. Można powiedzieć, że niestety Twój Tata jest takim mniej lub bardziej świadomym słuchaczem…

   Widać jak na talerzu, że ten świat tak pierze ludziom mózgi, aby ci nienawidzili Tory i tych, co ją wypełniają.
   Niewielu ludzi wie także o różnicy jaka jest między Torą, Talmudem i Kabałą, czego przykładem jest właśnie Szydłowski, który zakochał się w kabale ku swojej zgubie.

   Ponadto całe to kłamstwo się udaje ponieważ ludzie nie wiedzą dlaczego Mojżesz i Izraelici walczyli przeciwko okolicznym plemionom (chodziło o nasienie węża, ale także ich bałwochwastwo i agresję w stosunku do Izraelitów). Mało ludzi zdaje sobie sprawę z prawdziwej natury Boga, który jak wiemy przy końcu dni znowu pójdzie z nami na wojnę przeciwko bezbożnikom.

   Pozdrawiam

   Like

   Reply
   1. Michał

    Dzięki za włożoną pracę w bloga Brain, bo bez Ciebie mógłbym dalej tkwić w tym chrześcijańskim bullshicie. Mam nadzieję, że twoje posty podziałają w końcu i na mojego tatę 🙂

    Like

    Reply
 6. poznanieprawdy

  Ja chciałbym się teraz odnieść do waszych odpowiedzi. Otóż nie uważam, że Prawo nas nie obowiązuje. Ale obrzezanie, itp. co było pewnym zwyczajem i nawet uzasadnionym praktycznie. Dziś jeśli ktoś ma problem z pożądliwością, itp. powinien to zrobić. Są też inne metody.
  Ale nieważne.

  Natomiast jeśli chodzi o kwestię Boga, ostatnimi czasy mam z tym ogromny problem. Widzę zbyt dużo sprzeczności w tym świecie.. Teorii się mnoży, ale życie toczy się dalej. Nikt nie schodzi z góry, nikt nie zsyła trąb z nieba. A świat jest już tak oszukany..
  Ile to jeszcze potrwa.. Zaś jeśli chodzi o religie, czy wierzenia jest to skomplikowana sprawa, podobnie jak z powstaniem innych pojęć we wszechświecie. Dlatego jestem ostrożny w ocenianiu. Nie chcę siać zamętu i zgorszenia. Na pewno przestanę tak czytać te blogi tego typu, chodzi o to że zacznę więcej czytać samodzielnie czytać Biblię. Muszę to koniecznie sprawdzić sam i napisać coś na ten temat.
  Jak chcecie to piszcie do mnie na email poznanieprawdy@vp.pl.

  Like

  Reply
  1. Monika

   @poznanieprawdy
   Najważniejsze to jeśli zrozumiesz, że Jezus nie wypełnił Proroctw o byciu Mesjaszem. Kwestia Pomazańca jest w sumie bardzo prosta do rozstrzygnięcia, jeśli zapoznasz się samodzielnie z Proroctwami to zauważysz, że miał się on pojawić tylko raz na końcu dni, a nie dwa razy… Następnie Jezus nie wypełnił proroctw Izajasza i Ezechiela. Wątpliwe jest bowiem pochodzenie Jezusa, jako człowieka z rodu Dawida, w linii męskiej. Mesjasz miał być człowiekiem, a nie – jak nazywał siebie Jezus – Synem Boga lub, jak nazywają go inni – Bogiem. Mesjasz miał odbudować Świątynię, miał doprowadzić do powrotu wszystkich pokoleń Izraela do ojczyzny i rządzić jako król, rozpoczynając czas Prawa, spokoju i sprawiedliwości. Żadna z tych okoliczności nie wystąpiła w związku z osobą Jezusa.

   Najlepiej jak sam to wszystko sprawdzisz:) Pozdrawiam

   Like

   Reply
  2. Brain Breaker Post author

   Poznanieprawdy, uważam, że czytanie blogów kosztem czytania Biblii jest uzależnieniem takim samym jak alkoholizm czy gry komputerowe. Blogowanie jest OK, ale jeśli ktoś nie czyta SAMODZIELNIE Biblii, a na blogi zagląda po ciekawe myśli, to nigdy nie znajdzie Prawdy. Paradoksalnie, masz nick “poznanieprawdy”, a więc powinieneś wiedzieć o tym co piszę. Pamiętaj: Biblia! Tylko problem jest taki, że poprzez sztuczny podział na “ST” i “NT”, który jest jedynie świadectwem majstrowania przy tekście Biblii daje się ludziom na dzień dobry kłamstwo, które od razu ma im ustawić sposób patrzenia na Biblię. Kto będzie se zawracał głowę “ST”, skoro obecnie aktualniejszy, przystępniejszy, milszy dla oka jest “NT”?
   Pułapka….Pułapka zastawiona przez Boga Izraela, aby odsiać ziarna od plew!
   Życzę tobie abyś wziął sobie do serca to co tutaj napisałem. Nigdzie nie znajdziesz zbawienia, na żadnym blogu. Na zbawienie każdy musi sobie zapracować sam, a blogi mają tylko temu pomóc. Zadaniem blogów o tematyce biblijnej jest wymiana myśli i przyśpieszenie procesu poznania. Poznanie musi postępować aż prawda się ukaże roztropnym…mamy to obiecane u Daniela.
   Nikt nie ma racji w 100%, ale są tacy, którzy tkwią z totalnym błędzie i z pewnością nie jestem to ja.

   Like

   Reply
   1. Szymon Pułkownik

    Ja dodałbym, że najpierw trzeba wiedzieć, że cała biblia nie jest natchniona. Jeśli tego człowiek nie uczyni, jest zmuszony tłumaczyć, usprawiedliwiać sobie wszystkie sprzeczności biblii, których przeogromna ilość.

    Liked by 1 person

    Reply
 7. Angelika

  “Mesjasz miał być człowiekiem” – a syn izraelitki Marii nie był? I nie wypływała mu z ciała ludzka krew?
  “Mesjasz miał odbudować Świątynię, miał doprowadzić do powrotu wszystkich pokoleń Izraela do ojczyzny i rządzić jako król, rozpoczynając czas Prawa, spokoju i sprawiedliwości. Żadna z tych okoliczności nie wystąpiła w związku z osobą Jezusa” – przecież czekamy na to!
  Tupiecie z niecierpliwości stópkami jak małe dzieci. Bóg się nigdy nie śpieszył z realizacją swoich zamierzeń. Ciekawe co by było, gdyby po 10, 50 albo 90 latach budowy arki Noe powiedział: “Pie…lę! Nie robię!”

  Like

  Reply
  1. Szymon Pułkownik

   “Pie…lę! Nie robię!” Takie słowa przychodzą ci do głowy jako chrześcijance. co na to twój Jezus?

   Like

   Reply
   1. Iva

    Szymon
    ““Pie…lę! Nie robię!” Takie słowa przychodzą ci do głowy jako chrześcijance. co na to twój Jezus?”

    To tylko dwulicowość chrześcijan. Oni mają po dwie twarze, pokorną jak im przytakujesz i śpiewasz w ich chórze. Kiedy idzie nie po ich myśli, maska opada i robią się aroganccy.
    Z braku argumentów jak widać posuną się do wszystkiego. Obce jest im posłuszeństwo Bogu, ich bożek wybaczy im wszystko, byle przyjmą go do swojego serca i powiedzą, że jest ich Panem.
    (Widzę światełko w tunelu, powoli wyjaśnia się słowo Pan nawtykane do Biblii.)

    Like

    Reply
    1. Irena

     Dokładnie Iva,
     mi też “Pan” nie dawał spokoju.
     Zauważyłam, że z chwilą gdy człowiek zbuntował sie przeciwko swemu Bogu Stwórcy,
     przeszedł na stronę Pana-Lucyfra i jego zbuntowanych aniołów.

     Spisane dzieje ludzkości, począwszy od Edenu do dnia dzisiejszego
     to historia tych zbuntowanych aniołów i oszukanych ludzi.

     Ludzie na ziemi byli i są pod panowaniem Pana, boga-lucyfera i jemu podwładnych.
     Oni nas uważają za swoje bydło, które ma na nich pracować i czcić ich jak Boga.

     A Stworzyciel, czeka na nas byśmy zawrócili do Niego.
     Chwała należy się Stwórcy a nie stworzeniu.

     Bóg dał człowiekowi mądrość, by umiał wyrwać się z pod panowania tych przeklętych
     bożków, upadłych aniołów, panów, Jezusów,itp.

     Zwróciłam też uwagę na to, że z Egiptu Izrael był wyprowadzony przez anioła,
     Ludzie oddawali jemu chwałę jako Bogu.
     wersetów jest dużo np.
     Księga sędziów 2,1 6, 22
     2,1 I wstąpił anioł Pański z Gilgal do Bochim i rzekł:
     Wywiodłem was z Egiptu i wprowadziłem was do ziemi, którą przysiągłem waszym
     ojcom, mówiąc: nie naruszę przymierza mego z wami na wieki.
     6.22 Gdy Gedeon przekonał się, że to był anioł Pański, rzekł:
     Ach, Panie, Boże mój przecież to anioła Pańskiego oglądałem twarzą w twarz.

     Bóg nikogo nie karał ani się od człowieka nie odwracał,
     to człowiek zdecydował, że chce poznać zło i mamy to co dzieje się w dzisiejszym
     świecie. Jesteśmy w “poprawczaku” pod wodzą Pana,
     który nas karze bez litości.

     Bóg Stworzyciel, dał człowiekowi wybór / wolną wolę/
     przyjaźń i życie ze Mną, lub życie z Panem i śmierć.

     Pozdrawiam

     Like

     Reply
     1. Szymon Pułkownik

      “Bo chociaż nawet są tak zwani bogowie, czy to na niebie, czy na ziemi i dlatego jest wielu bogów i wielu panów, wszakże dla nas istnieje tylko jeden Bóg Ojciec, z którego pochodzi wszystko i dla którego istniejemy, i jeden Pan, Isus Chrystus (!?), przez którego wszystko istnieje i przez którego my także istniejemy.”

      Pierwszy list do Koryntian, 8, 5-6

      Like

      Reply
  2. Brain Breaker Post author

   Jak się okazuje nie był człowiekiem, ale był półbogiem lub bogiem jak to niektórzy chrześcijanie bluźnierczo usilnie twierdzą!
   Nie no zażenowałaś mnie tutaj. Myślałem, że jednak lepiej znasz proroków. Przecież jest tyle razy napisane, że jak przyjdzie Pomazaniec, to on zaprowadzi pokój na ziemi oraz Prawo czyli Torę.
   Nie ważne kim był! Ważne, że nie wypełnił proroctw.

   Like

   Reply
  3. Szymon Pułkownik

   Angeliko, a jak spróbujesz wytłumaczyć: “… chrześcijaństwa, którego boskie duchy, formujące chrześcijaństwo bez kompasu oraz kierunku, pożądających ideałów ale bez wiedzy, gdzie umieścić swoje oddanie i adorację, otrzymają rzeczywiste światło poprzez uniwersalną manifestację czystej doktryny Lucyfera, wystawionej w końcu na publiczny widok.”?

   Like

   Reply
 8. Szymon pułkownik

  Bergoglio powiedział dzisiaj: “To, co ma tam miejsce, jest ważnym wydarzeniem, nakreślającym misję Jezusa. Wstaje On, aby przeczytać fragment Pisma Świętego. Rozwija Księgę Proroka Izajasza i wybiera fragment, w którym napisano: «Duch Pański spoczywa na Mnie, ponieważ Mnie namaścił i posłał Mnie, abym ubogim niósł dobrą nowinę» (Łk 4,18). Następnie, po chwili ciszy pełnej wyczekiwania przez wszystkich, mówi pośród ogólnego zdumienia: «Dziś spełniły się te słowa Pisma, które słyszeliście»” – powiedział Papież.

  typowe wyrywanie z kontekstu, rzucił tylko dwoma zdaniami z Łukasza

  Łukasz 4, 17-21

  I podano mu księgę proroka Izajasza, a otworzywszy księgę, natrafił na miejsce, gdzie było napisane:
  Duch Pański nade mną, przeto namaścił mnie, abym zwiastował ubogim dobrą nowinę, posłał mnie, abym ogłosił jeńcom wyzwolenie, a ślepym przejrzenie, abym uciśnionych wypuścił na wolność,
  Abym zwiastował miłościwy rok Pana. (?)
  I zamknąwszy księgę, oddał ją słudze i usiadł. A oczy wszystkich w synagodze były w niego wpatrzone.
  Zaczął tedy mówić do nich: Dziś wypełniło się to Pismo w uszach waszych.

  kłamstwo Łukasza

  Porównajcie to z Izajaszem 61 (nawet nie potrzeba całego fragment, ale podaję dla pełnego obrazu):

  Duch Wszechmocnego, Pana nade mną, gdyż Pan namaścił mnie, abym zwiastował ubogim dobrą nowinę; posłał mnie, abym opatrzył tych, których serca są skruszone, abym ogłosił jeńcom wyzwolenie, a ślepym przejrzenie,
  Abym ogłosił rok łaski Pana i dzień pomsty naszego Boga, abym pocieszył wszystkich zasmuconych,
  Abym dał płaczącym nad Syjonem zawój zamiast popiołu, olejek radości zamiast szaty żałobnej, pieśń pochwalną zamiast ducha zwątpienia. I będą ich zwać dębami sprawiedliwości, szczepem Pana ku jego wsławieniu.
  I odbudują starodawne ruiny, podźwigną opustoszałe osiedla przodków, odnowią zburzone miasta, osiedla opustoszałe od wielu pokoleń.
  I stawią się obcy, aby paść wasze owce, a cudzoziemcy będą Waszymi oraczami i winiarzami.
  A wy będziecie nazwani kapłanami Pana, sługami naszego Boga mianować Was będą; z bogactw pogan będziecie korzystać, a ich sławą będziecie się chełpić.
  Za to, że hańba ich była podwójna, a zniewaga i oplwanie były ich udziałem, dlatego odziedziczycie podwójną cząstkę w swoim kraju i wieczna radość będzie waszym udziałem,
  Bo Ja, Pan, który miłuję prawo i nienawidzę zbrodniczego łupiestwa, dam im słuszną nagrodę i zawrę z nimi wieczne przymierze.
  Ich ród będzie znany wśród narodów, a ich potomstwo wśród ludów; wszyscy, którzy ich ujrzą, uznają ich za ród błogosławiony przez Pana.
  Bardzo się będę radował z Pana, weselić się będzie moja dusza z mojego Boga, gdyż oblókł mnie w szaty zbawienia, przyodział mnie płaszczem sprawiedliwości jak oblubieńca, który wkłada zawój jak kapłan, i jak oblubienicę, która zdobi się we własne klejnoty.
  Bo jak ziemia wydaje swoją roślinność i jak w ogrodzie kiełkuje to, co w nim zasiano, tak Wszechmocny Pan rozkrzewi sprawiedliwość i chwałę wobec wszystkich narodów.

  To się dopiero stanie. Kolejny dowód na to, że to nie o Jezusie. Jezus nie jest Mesjaszem. Ilu wyznawców sekty Rzymu diabła sprawdziło te fragmenty? Po co, lepiej słuchać swojego boga w białej sukni, przedstawiciela, wikariusza Jezusa na ziemi, “planecie Ziemi”, bo: “jest nieomylny”, czyli “nie może się mylić”. Dla nich lepiej nie wiedzieć, ale niewiedza nie zwalnia z niezbawienia.

  Like

  Reply
  1. Brain Breaker Post author

   Szymonie tak mi przyszło do głowy pod wpływem tego co napisałeś…
   Jeśli oni tak jawnie manipulują właśnie “ST” to co to oznacza? Inaczej postawię pytanie. Dlaczego chrześcijaństwa nie zbudowano w oparciu o choćby indyjskie Wedy czy inne pisma którejkolwiek religii diabła? Co to dla nas oznacza, skoro zmanipulowano właśnie “ST”? Oznacza to, że to w “ST” są zapisane słowa Boga. I w ten sposób papcio Franio i jego plemię węża czy chce czy nie chce naprowadza nas na prawdę. Nie sposób jest nie atakować prawdy jednocześnie jej przy tym nie wskazując dokładnie palcem!

   Like

   Reply
   1. Szymon Pułkownik

    Jest jeszcze sposób kłamania manipulacjami innymi kłamstwami, czyli budowanie kłamstwa na kłamstwie.

    Like

    Reply
 9. Szymon Pułkownik

  Cesarz Rzymu znaczy swoje ziemie:
  http://warszawa.naszemiasto.pl/artykul/watykan-wydal-zgode-w-warszawie-powstanie-roma-tower-170,3553993,artgal,t,id,tm.html

  wszystko podane na tacy, a rzesze otumanione matriksem
  Mają oczy, a nie widzą. Trzeba być ślepcem.
  Nawet z nazwą się nie kryją.
  czarny kolor to kolor śmierci, a budynek ma być czarny
  To nie jest ziemia Polski, tylko Watykanu. Wydali sobie zgodę na budowę.
  Zastanawia mnie łacina. Może to język diabła. Jezyk Watykanu (oficjalny, urzędowy), ale dlaczego obecnie posługują się nim nieliczni, głównie w Watykanie? Dlaczego prawie wymarł? Może nie podobał się Bogu.
  W tym roku ma podobno być oficjalna intronizacja Jezusa na króla Polski.
  projekt uchwały w sejmie niby gotowy

  Like

  Reply
 10. lajtowski

  Cześć Brain.

  Raz poleciłeś mi książkę “przeinaczanie Jezusa…” przeczytałem cała i zgadzam się. Czytam również Twojego bloga ale nie zgadzam się z wywodami które zawierasz i zaraz powiem dlaczego.

  Zarówno ty, jak i zbawienie.com MIELIŚCIE/MACIE CZĘŚĆ RACJI CO DO… Apostoła Pawła i łukasza, oraz do dziwnej Ewangelii, która jest zapisana na kartach biblii i FAKTYCZNIE Pan Bóg dał wam rozeznanie.

  Nie wzięliście wszyscy pod uwagi jednej rzeczy: Zamiast nazywać Pawła Satanistą, a Pana Jezusa Baalem, należało SPRAWDZIĆ, czy to oni faktycznie są autorami dziejów, słów czy przypowieści przez które ich obarczacie.

  I tak, cud zamienia wody w wino, niepokalane poczecie marii z Ducha Świętego i cały stek innych bzdur, które przeniosły się z pogaństwa i ustnych opowieści DO EWANGELII NOWO TESTAMENTOWEJ zepsuł jej prostotę i dziś po latach sprawił, że widzisz Baala w Panu Jezusie. Widzisz go słusznie, ponieważ zahaczyłeś o Prawdę, jednak jest ona całkiem inna niż myślisz. Reasumując: Szatan nasiął kąkol w biblii i wykorzystał to przeciwko Wam.

  I tak moim zdaniem brakło ci Krystianie jednej lektury, a byś nie odrzucił Pana Jezusa (którego teraz nazywasz Baalem i podejrzewam żadne moje pisanie tego teraz nie zmieni):
  Uta Ranke – Heinemann – nie i amen – dla ciebie pozycja obowiązkowa, po prostu przeczytaj.

  Znajdziecie ją na chomikuj.pl. Oczywiście to nie rozkaz, tylko zachęta. Chciałbym żebyś to zbadał, i mówię jako osoba która akceptuje Pana Jezusa jako zbawiciela, a jednocześnie brzydzi się CAŁYM chrześcijaństwem. – bo babilon to nie tylko KRK.

  Lajcik.

  Like

  Reply
  1. Brain Breaker Post author

   Lajcik, sory, ale Twój koment powędrował mi gdzieś do spamu i dlatego tak długo wisiał… Cud że go znalazłem, bo do spamu prawie w ogóle nie zaglądam.

   Twój koment lekko napawa optymizmem. Odrzuciłeś Pawła i Łukasza? Nie wierzę… Co to znaczy, że ja i Heniek mamy część racji co do apostoła Pawła i Łukasza? WOW?

   Rzadko spotyka się chrześcijan, którzy ośmielają się w ogóle na lekturę książek typu “Przeinaczenie Jezusa”. Na książkę postaram się zerknąć w miarę możliwości czasowych. Natomiast mógłbym ci zaproponować inną książkę… Pujola 🙂

   Like

   Reply
   1. lajtowski

    Spoko, nic się nie stało.

    Macie część racji co do obalania NT i niektórych jego opowieści rodem z bajki – ta książka Ci to wyjasni.

    Nie jestem chrześcijaninem, Pan Jezus też nie był 🙂 Co do książki Pujola – znam temat – sprawdź tę książke, bo tak jak napisałem – historie które łączysz z Panem Jezusem, a są w kanonie NT – nie koniecznie są historiami które faktycznie miały miejsce 🙂

    pzdr
    L.

    Like

    Reply
  1. Szymon Pułkownik

   Czciciele diabła, sługi szatana plują nam w twarz, nawet się z tym nie kryjąc, pisząc o tym w swojej oficjalnej encyklopedii.

   Like

   Reply
   1. Iva

    Szymon, nie tylko oni.

    http://zbawienie.forumotion.com/t18p195-zwalczanie-biblii-blogi-promujace-falszywe-doktryny-i-klamstwa#5243

    Jest tak jak pisałam wyżej, dwulicowcy. W razie gdyby ten czciciel Hesusa Kriszny przegapił link, podaję go jeszcze raz:
    http://kazik1.republika.pl/Inne/ForgedOrigins.htm

    Mały fragment tej ciekawej lektury:
    “W końcu tego okresu na zgromadzenie ponownie przybył Konstantyn, by się przekonać, że kapłani nie uzgodnili nowego bóstwa, ale w głosowaniach zredukowali liczbę kandydatur do pięciu: Cezar, Kriszna, Mitra, Horus i Zeus (Historia Ecclesiastica, Euzebiusz, ok. 325). W Nicei Konstantyn miał głos decydujący i ostatecznie to on zdecydował za nich o nowym bogu. Aby włączyć brytyjskie odłamy, zarządził, aby połączyć imię wielkiego druidzkiego boga Hesusa z bogiem-zbawicielem Wschodu Kriszną (Kriszna to sanskrycki odpowiednik Chrystusa), tak więc Hesus Kriszna ma być oficjalnym imieniem nowego rzymskiego boga. Odbyło się głosowanie przez podniesienie ręki i większością głosów (161 do 157) przyjęto, że oba bóstwa staną się jednym Bogiem. Stosując się do utrwalonego zwyczaju pogan, Konstantyn wykorzystał oficjalne zgromadzenie i rzymski dekret apoteozy [wyniesienia do boskości], by legalnie deifikować dwa bóstwa jako jedno, a uczynił to poprzez demokratyczny konsensus. Nowy bóg został proklamowany i „oficjalnie” ratyfikowany przez Konstantyna (Acta Concilii Nicaeni [Dokumenty soboru nicejskiego], 1618). Ten czysto polityczny akt deifikacji skutecznie i legalnie posadowił Hesusa i Krisznę wśród bogów rzymskich jako pojedynczy kompozyt. Ten abstrakcyjny twór nadał ziemskie istnienie wymieszanym doktrynom nowej religii imperium; a ponieważ do około dziewiątego wieku w alfabetach nie było litery „J,” z czasem imię to wyewoluowało do „Jezus Chrystus.””

    Link z bloga Moniki:
    http://madulek.no-ip.org/czytelnia/download/ukrzy%C5%BCowani.pdf
    http://szukacboga.blogspot.co.uk/2016/01/problemy-z-rodowodem-jezusa-jako.html

    Czytanie nie boli, a myślenie ma przyszłość.

    Like

    Reply
    1. Szymon Pułkownik

     wikipedia: “Z licznych dzieł Kleantesa, których napisał ponad 50, zachował się jedynie heksametryczny Hymn do Zeusa opiewający największego z bogów. Fragment tego poematu został zacytowany przez Pawła z Tarsu w jego mowie na Areopagu opisanej w księdze Dziejów Apostolskich (17,28), być może ze względu na jego monoteistyczny wydźwięk.”

     Like

     Reply
     1. Brain Breaker Post author

      Co więcej może powiedzieć babiloński kapłan słysząc tyle ton prawdy, która go powala na ziemię? Może jedynie zrobić minę kretyna i palić głupa, do tego potrzeba nieco sprytu i umiejętności aktorskich. O filmiku i ogólnie o Pieczyńskim wspomniałem w kolejnej 39 części serii.

      Like

      Reply
      1. Szymon Pułkownik

       To może być dowód, że to potomstwo diabła, czyli upadłych. Nie wierzę, że czynił to nieświadomie.

       Like

       Reply
  1. Brain Breaker Post author

   Jeśli według nich księga Henocha potwierdza, że jezus jest Bogiem, to równie dobrze mogliby to argumentować w oparciu o to, że puścili bąka. Nie sposób pogodzić chrześcijańskiego jezusa z księgą Henocha. Co za idioci! Taka jest ich logika. To jest opętanie jezusem Baalem, męczy mnie obserwowanie ich bzdurnych kretyńskich karkołomnych interpretacji jakich świat nie widział. To tak jakbyś rybę wyjął z wody i przyglądał się jak się męczy. Po co to robić, jak i tak wiesz, że zdechnie?
   NAWET TEGO NIE CZYTAM! KRETYNI!

   Like

   Reply
   1. Brain Breaker Post author

    Szymon, jak masz siłę to czytaj. Ja tej siły nie mam, szkoda mi jej póki co. Rafał mnie odpycha najbardziej ze wszystkich chrześcijańskich blogerów. Nie chce mi się nawet pisać dlaczego. Wolę pogadać o pogodzie. U ciebie też nie ma już śniegu? A wiater wieje mocno? 🙂

    Like

    Reply
 11. Walusiowy

  Wygogluj sobie słowo egregor i zajrzyj najpierw do himalaya wiki a potem poszperaj na forum.Może wreszcie zakumasz w co się pakujesz,chyba że celowo wprowadzasz w błąd bo pracujesz dla upadłuch jak i reszta niby oświeconej “ELITY”

  Like

  Reply
  1. Brain Breaker Post author

   Walusiu, a opowiedz nam może o swoim egregorze..,? Bo tak za bardzo nie ma się do czego odnieść. Tego typu komentarze bardzo mnie gorszą, bo agenci piszą w ten sam sposób. Nie lubię gdy ktoś tu przychodzi i pisze w ten sposób, bardzo nie lubię.

   Like

   Reply
 12. Marek

  24 Lecz faryzeusze, słysząc to, mówili: «On tylko przez Belzebuba, władcę złych duchów, wyrzuca złe duchy». 25 Jezus, znając ich myśli, rzekł do nich: «Każde królestwo, wewnętrznie skłócone, pustoszeje. I żadne miasto ani dom, wewnętrznie skłócony, się nie ostoi. 26 Jeśli szatan wyrzuca szatana, to sam ze sobą jest skłócony, jakże się więc ostoi jego królestwo? 27 I jeśli Ja przez Belzebuba wyrzucam złe duchy, to przez kogo je wyrzucają wasi synowie? Dlatego oni będą waszymi sędziami.

  Like

  Reply
 13. Szymon Pułkownik

  Dzisiaj sprawdziłem informacje o karnawale i nie zawiodłem się:

  Karnawał, zapusty – okres zimowych balów, maskarad, pochodów i zabaw. Rozpoczyna się najczęściej w dniu Trzech Króli, a kończy we wtorek przed Środą Popielcową, która oznacza początek wielkiego postu i oczekiwania na Wielkanoc. Nazwa pochodzi od włoskiego carne vale, a słowo to zaczerpnięte z łaciny oznaczało pożegnanie mięsa (carne mięso + valere obowiązywać, być ważnym, królować) lub “carne” – mięso + “vale” – żegnaj), przed rozpoczynającym się wielkim postem. Inna etymologia tej nazwy, każe szukać jej źródeł w (łac. carrus navalis wóz w kształcie okrętu), nazwie wozu który uczestniczył w procesji świątecznej ku czci bogini Izydy a później Dionizosa w starożytnym Rzymie. Karnawał wywodzi się z kultów płodności i z kultów agrarnych. Od głębokiej przeszłości utrzymywało się przekonanie, że im wyższe będą skoki, tym wyżej będzie rodziło zboże. Między innymi dlatego Karnawał jest tak ściśle związany z tańcami. W wielu krajach europejskich, zwłaszcza na wsiach praktykowano także tańce dookoła ogniska, najczęściej w formie koła.

  Diabeł jest prawie wszędzie. Ma niewiele czasu, dlatego pragnie wszędzie zaznaczyć swą obecność zwiedzeniem wszystkich ludzi, co prawie mu się udało; prawie. Prawie, bo prawie czyni ogromną różnicę.

  Like

  Reply
 14. Zbyszek

  Witam,chciałbym się dowiedzieć coś o Kronosie i tych malowidłach w Egipcie.Chciałbym się obrzezać tak jak Jahwe nakazał Izraelowi.Nie jestem pewien czy to dobry pomysł bo gdzieś czytałem że poganie czynili to wcześniej.Ale pewnie jacyś iluminaci kazali tak napisać żeby wprowadzić nowożytny Izrael w błąd.Proszę więc o radę czy bez kapłana można się obrzezać.

  Like

  Reply
  1. Brain Breaker Post author

   Witaj Zbyszku, przeczytaj sobie w tym temacie:
   https://theredbrainbreakerkstian.wordpress.com/2015/08/28/oficjalna-uprzejma-odezwa-do-elity-polskiego-chrzescijanstwa/comment-page-1/#comment-1784

   A bez kapłanów jak najbardziej można, tymbardziej, że ich nie ma jak słusznie zauważył Szymon. Są głównie kabaliści judaizmu, którzy udają że wierzą w Boga Izraela. Oczywiście jest jakiś tam mały odsetek tych, co wiedzą co to judaizm i odrzucają Talmud i Kabałę, ale nie musisz ich szukać, żeby się obrzezać.
   Takie jest moje zdanie.

   Like

   Reply
 15. Zbich

  Wydaje mi się tak,skoro Isus to Lucyfer to z kim i po co walczył fałszywy apostoł Paweł?A może Isus to po prostu zwykły człowiek gnostyk a Paweł to mason.Rassel założyciel Badaczy PŚ sam był masonem i na wykładach które czytałem potwierdzíł że Paweł był największym masonem.Chrześcijaństwo powstało po to aby obalić potęge Rzymu, ze słowian zrobić niewolników i stworzyć nowego twora którym dziś zarządzają Niemcy czyli nemrodyści którzy wywodzą się od starożytnych Filistynów.Niemcy na siebie mówią dojcz a żydzi na swój język niegdyś mówili tajcz a teraz jidysz.W Szwajcarii jest miasto i góra o nazwie Sion a wymawia się SYJON,wszystko układa się w całość.Czyli prawdziwi syjoniści to Niemcy,Austria i Szwajcaria nawet język mają podobny i żydzi też.Państwo Izrael to sztuczny twór na pokaz żeby ukryć prawdziwych graczy potomków hybryd .Cała nienawiść zostanie sprowokowana na państwo Izrael i tak od dawna programuje się ludzkość aby całym złem obarczyć Izrael czyli judaizm.Z tego wynika że Isus mógł być koleżką Pawła tylko zginął za wcześnie.Paweł przejął stery i dzisiaj mamy zachodnią potęgę a Słowianie(prawdziwy Izrael)są niewolnikami nemrodystów.Oczywiście dla kamuflażu stworzono inne mniejsze imperia żeby nikt nie widział prawdziwej bestii.Isus miał potomków i żyją do dzisiaj to rodzina Stewartów.Święty Gral to nie kielich a ród.Graal to po francusku ród.Zakony powstały aby chronić ród Isusa.Dawid,Salomon to byli zdrajcy prawdziwego Israela nie mieli nic wspólnego z ludem bożym.To ród bestii który dzisiaj włada światem.Masoneria nie gra w jednej drużynie jedni chcą żyć po staremu w spokoju i doić ludzkość a drudzy pragną Nwo i wybicie kilku miliardów ludzi.

  Like

  Reply
  1. Szymon Pułkownik

   “Zbich”, “Zbichu”, nie wiem jak zwracać się do ciebie.
   Mariusz Szczytyński podobnie głosi. Co o nim sądzisz?

   Like

   Reply
  2. Brain Breaker Post author

   Zbichu
   Odpowiem w oparciu o to co udało mi się wychwycić z “nowego testamentu”.
   Ja nie widzę zasadniczych różnic między Pawłem a jezusem z ewangelii. Kiedy odrzucałem Pawła to doszukiwałem się takowych i faktycznie można znaleźć trochę, ale wszystko to traci na znaczeniu w momencie kiedy 1) uświadamiamy sobie czym jest kult płodności, 2) wiemy, że Paweł był jego wyznawcą i 3) w efekcie to on stoi za “nowym testamentem” i jezusem, ponieważ w ewangeliach znajdujemy przeważnie kult płodności w czystej formie, tylko miejscami jest podany w nieco zakamuflowany sposób.

   Być może różnice między naukami Pawła i jezusa powstały z biegiem czasu, kiedy mistrzowie fałszerstwa z krk nie byli w stanie już dalej spójnie pisać swoich bajek.

   Mam nadzieję, że zaznajomiłeś się z listami Pawła i wychwyciłeś to, że prowadził on wojnę z apostołami. Jest to dowód na to, że postać jezusa jest sfałszowana. Jeśli istniał w tamtych czasach jakiś nauczyciel, to ja naprawdę nic o nim nie wiem i nie mam skąd się tego dowiedzieć. A ty masz jakieś WIARYGODNE źródła o tym prawdziwym “jezusie” czy jak mu tam?
   Piszesz, że spłodził on dzieci i to ród Stewartów. Jest wiele tego typu teorii, ale one mnie ni grzeją ni ziębią, nie jestem w stanie tego rozsądzić, a w momencie kiedy uświadomiłem sobie, że “NT” to masońska watykańska kupa gówna napisana po to aby zwieźć ludzkość w czasach ostatecznych i oddalić nas od Boga Izraela, to przestało to mieć dla mnie znaczenie.

   Uważam, że w Szwajcarii nazwali sobie tę górę na złość Bogu Izraela, bo prawdziwy Syjon jest w obecnej Jerozolimie naturalnie. Szymon słusznie zauważył, że brzydko mówiąc zalatujesz Szczytyńskim i powiem ci szczerze, że nieco z rozpędu puściłem w ogóle twój komentarz.

   Piszesz, że Nemrodyści do Niemcy, Austria, Szwajcaria… Tutaj tylko śmiech mi się ciśnie, bo jest to bardzo…idiotyczne.
   Nemrodyści czyli plemię Kaina, potomstwo upadłych aniołów, rządzą w każdym kraju na świecie i takie upraszczanie tej sprawy zalatuje mi kretynizmem zaprzedanego masonom Szczytyńskiego, który przechodzi samego siebie w wymyślaniu bajek na zlecenie swoich panów.

   Nie mam przyjemności komentowania tego typu bzdur, nie mam na to czasu ani ochoty.

   Salomon był zdrajcą i jak wiemy masoni go za to kochają, ale Dawid nie był. Jeśli piszesz, że Dawid także, to kasujesz Tanach, a w tym momencie nasza rozmowa traci sens.

   Dałem ci możliwość wypowiedzenia się na moim blogu, ale nie wiem czy to było słuszne.

   Like

   Reply
 16. Zbichu

  Szymonie,wiem że Mariusza się tutaj nie toleruje i dlatego zadajesz mi potchwytliwe pytanie.Odpowiem krótko, nie sądzę nic o nikim i nie zajmuję się pluciem.Lepiej byś napisał co sądzisz o tym co nagryzmoliłem.Bo skoro ap.Paweł to satanista a Jezus to sługa diabła to coś jest nie tak.Oboje służą diabłu a mimo to Paweł jest przeciwieństwem Jesusa.Wychodzą teraz na światło dzienne ciekawe historie.Np.żoną Jesusa była Maria Magdalena i mieli kilka dzieci.

  Like

  Reply
  1. Szymon Pułkownik

   Nie miałem złej intencji. Po prostu skojarzyłem. Nie uważam, że wszystko, co głosi Mariusz jest nieprawdą.
   Co do tego, co napisałeś, to trzeba się nad tym mocno zastanowić. Teraz nie potrafię odpowiedzieć, ale nie zdziwiłbym się, gdyby to był teatr.

   Like

   Reply
 17. Zbichu

  Szymonie,wlaśnie,jak czegoś nie rozumiemy to jest to teatr.Ale to ma głębszy sens skoro przetrwało 2000tysiaki.I tak np.Jezus za szybko zginął i nie dokończył misji bo Paweł go zatłukł i skończył misję po swojemu.A z ofiary zrobił boga żeby na siebie nie wzbudzać podejrzeń.Co wy na to.Tylko czemu wszelkiej maści religiańci robią z Pawła przyjaciela Jezusa skory ewidentnie widać sprzeczność?I czemu korona brytyjska twierdzi że mają pochodzenie od Jezusa.Zakon Templariuszy trzymał to w tajemnicy szmat czasu.

  Like

  Reply
  1. Iva

   „czemu korona brytyjska twierdzi że mają pochodzenie od Jezusa”

   Cytuję:
   „Aby włączyć brytyjskie odłamy, zarządził, aby połączyć imię wielkiego druidzkiego boga Hesusa z bogiem-zbawicielem Wschodu Kriszną (Kriszna to sanskrycki odpowiednik Chrystusa), tak więc Hesus Kriszna ma być oficjalnym imieniem nowego rzymskiego boga. Odbyło się głosowanie przez podniesienie ręki i większością głosów (161 do 157) przyjęto, że oba bóstwa staną się jednym Bogiem. Stosując się do utrwalonego zwyczaju pogan, Konstantyn wykorzystał oficjalne zgromadzenie i rzymski dekret apoteozy [wyniesienia do boskości], by legalnie deifikować dwa bóstwa jako jedno, a uczynił to poprzez demokratyczny konsensus. Nowy bóg został proklamowany i „oficjalnie” ratyfikowany przez Konstantyna (Acta Concilii Nicaeni [Dokumenty soboru nicejskiego], 1618).”

   Widać dlatego, że to imię ich bożka.

   http://kazik1.republika.pl/Inne/ForgedOrigins.htm

   Like

   Reply
 18. Zbichu

  W jakim celu została napisana ks.Objawienia?Żeby ujawnić fałszywego Pawła?Syna zatracenia?Skoro Jezus to Lucyfer to kim do diabła jest Pawłowa elita?Wiadomo jedni i drudzy potępiali stare prawo.Chyba że Jezus to fikcyjna osoba ale wtedy Stewarci nie robili by z siebie dzisiaj idiotów.Przysłowie mówi:kłamstwo ma krótkie nogi.Ale cyrk trwa 2tysiaki.

  Like

  Reply
  1. Brain Breaker Post author

   W jakim celu? A popatrz sobie na dzisiejsze chrześcijaństwo. Najlepszy przykład pierwszy lepszy z brzegu… forum Kubika. Ile oni wymyślają chaotycznych teorii w oparciu o ten tekst… Motają się na lewo i prawo… To samo dotyczy wszystkich innych chrześcijan.
   Jest to doskonale przepowiedziane w wizji 3 wojen Pike’a: chrześcijanie nie wiedzą gdzie umieścić swoją adorację, a w końcu uzyskają rzeczywiste światło, bo jezus ujawni się jako przybysz z kosmosu. Wiele o tym pisałem i nie będę tutaj tego powtarzał.
   Księgę Objawienia napisano po to, aby autoryzować plan watykańskich masonów: New World Order i przygotować ludzkość na przyjście upadłych aniołów jako naszych dobroczyńców.
   Jezus to syn Lucyfera jak wiemy, a nie sam Lucyfer i warto o tym pamiętać, choć samemu czasem się zapominam i upraszczam to, bo w kulcie płodności ojciec i syn to jeden pies.

   Like

   Reply
 19. Zbichu

  Jeszcze taka myśl,modlitwy Jezusa.W ST brak jest opisów w prawie co do modlitwy.To Jezus omówił sposób dokładny jak to zrobić tylko czemu w ukryciu?Czyżby wpadał w trans channeling i nie chciał się zdekonspirować?Dla kogo pracował Jezus a dla kogo Paweł?

  Like

  Reply
 20. Zbichu

  Iva,twoje wyjaśnienie nie ma sensu.Ród Stwartów ma dokumenty w postaci metryk urodzenia całego rodu od lini człowieka a nie jakiegoś bożka.Poczytaj sobie Tajemnice Rodowodu Świętego Grala-Laurens Gardner.W dodatku KRK ścigał Zakon Templariuszy którzy ukrywali potomków rodu Jezusa,Chrystus to nie ta sama osoba co Jezus.Chrystus to bożek a Jezus człowiek.Chrystus to taki falsyfikat.Podróbka.Nie było żadnego Jezusa Chrystusa tylko Jezus z Betlejem syn Józefa.Nie zajmuję się bajkami o bożkach i upiorach tylko o żywych postaciach ludzkich np.Paweł z Tarsu i Jesus z Betlejem.

  Like

  Reply
  1. Brain Breaker Post author

   Jezus z Betlejem? Poważnie? A może raczej z Nazaretu? Ewangelie są sprzeczne tutaj, a więc mamy to normalkę. Skąd ta pewność, że akurat z Betlejem?

   Like

   Reply
 21. Zbichu

  Nie rób sobie jaj ze mnie.Jak pisze że urodził się w Betlejem to chyba nie w Nazarecie.I zadałem pytanie,skoro Jezus pracował dla Lucyfera to dla kogo pracował przeciwnik Paweł.Czy wiesz co to logika?Nie rozumiesz tego co napisałem i nie czytałeś materiału którego zalinkowałem a nie puściłeś.Widzę że nie jest tu w stanie nikt mi pomóc każdy leje ścieki religijne i robi z Jezusa jakieś ufo.To był zwykły śmiertelnik jak my z krwi i kości super mason a Paweł go załatwił.Ty mi tu klepiesz jak ksiądz z ambony bajki.Fakty się liczą a nie jakieś duchy i upiory.Plan 3 wojen Pikea to czytałem jak w podstawówce byłeś.Nawet nie rozumiesz co napisał.Trzy wojny już były,zapomniałeś rewolucję we Francji i Napoleona dodać zresztą jak każdy nie znający historii.Pewnie też nie wiesz jak polscy masoni wykiwali cara i sprzedali Alaskę.Mają być zaplanowane konflikty państwowe a nie 4 wojna światowa.Jeszcze dużo masz pracy przed sobą aby zrozumieć jak działa matriks aby móc z niego wyjść.Narka,więcej nie zawracam gitary

  Like

  Reply
  1. Szymon Pułkownik

   “Zbich”, obydwoje mogli czcić diabła i jemu służyć. Dwie strony zła, pozornie zwalczające się, czyli stara zasada: “Dziel i rządź.” Na tym opiera się ten świat, czyli matriks. Najważniejsze to badać wszystko pod kątem Zakonu. Jezus jak Paweł mógł być człowiekiem i, lub potomstwem upadłych aniołów. Pytanie, co z apostołami.

   Like

   Reply
  2. Brain Breaker Post author

   Co ty napisałeś? Zwariowałeś? Udajesz idiotę czy grasz w jakąś głupią gierkę dezinformacyjną?
   Plan 3 wojen już się wydarzył? Większego idiotyzmu nie słyszałem jak żyję.
   Po przeczytaniu twojego pierwszego komentarza wiedziałem, że to się tak skończy. Jeśli jesteś agentem to spadaj stąd, a jeśli nie, to mam taką wiadomość:
   JEŚLI JESTEŚ ZDOLNY DO PISANIA TAKICH IDIOTYZMÓW, TO MOŻNA ZIGNOROWAĆ WSZYSTKO CO NAPISAŁEŚ, BO JAK WIDAĆ ZAWODZI CIĘ GDZIEŚ UMIEJĘTNOŚĆ LOGICZNEGO MYŚLENIA.
   Tak czy siak nara.

   Przy okazji. Drodzy Czytelnicy. Czy chcecie czytać komentarze takich idiotów jak Zbich? Ja uważam, że to zwyczajnie zaśmieca mój blog, pomijając to, że mnie to denerwuje. Te słowne potyczki wolałbym sobie darować, bo z wiatrakami i tak nie wygram.
   Do tej pory większość tego typu komentarzy blokowałem i jak widać słusznie robiłem. Takie jest moje zdanie. A wasze?

   Like

   Reply
   1. Szymon Pułkownik

    Wypowiedzi ludzi ze złą wolą, świadomych, nieświadomych głupców (ogólnie piszę o takich wszystkich) czynią, że można poznać jaki kto jest. Z drugiej strony może się zrobić z tego ogromny nieporządek. Nienawidzę cenzury. Można byłoby je jakoś oznaczać, a przeczytać po rozwinięciu oznaczenia. Istnieje taka opcja?

    Like

    Reply
    1. Monika

     Moim zdaniem, niestety nie ma sensu udostępniać wszystkich, ale to nie takie proste. Segregacja zajmuje za dużo pracy, tak czytać decydować co jest dobre a co złe, szkoda czasu i życia… Z drugiej strony jakby wszystkie miały wchodzić od razu to mógłby powstać niezły śmietnik i/lub kabaret. A to przecież też jest złe rozwiązanie.

     Uważam, że postępujesz właściwie, bo zawsze jak wejdziesz z kimś w dyskusję to udostępniasz jego komentarze w całości, tylko że ogólnie to masz dużo pracy tak jak wspomniałam wcześniej, ze względu na to że musisz robić odsiew bezużytecznego spamu. Nie umiem końcowo doradzić na tak czy nie…

     Like

     Reply
 22. Zbichu.

  Podniosłeś mi ciśnienie nieuku szanowny adminie z oślej ławki.Poczytaj mondralo sobie o rewolucji francuskiej o wojnach Napoleona,wojnie w USA północ południe i podsumuj ofiary.O tym nikt nie pisze bo jest ukrywane.Zdejmij te swoje religijne okulary i zacznij myśleć.Po co masoni nazwali liczbami wojny?Po to żeby jełopy tacy jak ty widzieli to co oni chcą.Dałeś dupy panie adminie. Protokoły mędrców syjonu się kłanieją i to jest podstawa zrozumienia a lektura Alerta Pikea możesz sobie wsadzić razem z komiksami.Radzę postudiować sobie jako pomoc książki sir Laurensa Gardnera.Chłopie,musisz bardzo jeszcze dużo czytać masz niesamowite braki z historii nowożytnej oraz starożytnej.Bez wiedzy tylko się będziesz kręcił w koło macieju i ośmieszał.Ucz się póki masz jeszcze dostęp do wiedzy.Nie puściłeś wszystkiego co napisałem wcześniej jakbyś się obawiał że twoi czytelnicy za dużo by wiedzieli.Wiedzę którą ja posiadam pozwala mi zrozumieć zastosowane przękręty w bibli.Pierwsza najważniejsza kwestia to Adam i Ewa nie byli pirwszymi ludźmi.Potop był tuż przed Adamem.Adama nie stworzył Bóg tylko upadli i była to hybryda super człowiek.Słowianie to czysta boża rasa dlatego syjoniści traktują nas jak zwierzęta.Potop nie był ogólnoziemski są na to dowody.W Europie gdzie żyli Słowianie nie ma śladu po potopie.Starożytny Sumer był starszy od Egiptu o parę tysięcy lat.Nikt nie chce tego nagłaśniać że Sumer czyli biblijny Szinear skąd pochodził Abram i jego dziadek i cały ród to tak naprawdę hybrydy.Cały system religijny by szlag trafił i to elita ukrywa.Żeby zrozumieć po co napisano w BabilonieST trzeba się natrudzić i czytać wiedzę starożytną i rozumieć co się obecnie dzieje.Weszłem do ciebie bo są o tobie niepochlebne opowieści na kretyńskich forach o Jezusie i sądziłem że znajdę brakujący element no ale znalazłem tu tylko głupszych od siebie.

  Like

  Reply
 23. Zbichu.

  Jeszcze chciałem nadmienić co do miejscowości Nazaret.Znasz jakieś dowody historyczne lub geologiczne z wykopalisk lub kronik rzymskich czy taka miejscowość w ogóle istniała?Po za biblią ta miejscowość nie istniała.Jezus był nazirejczykiem a to nie oznacza miejscowości tylko tajne stowarzyszenie dlatego redaktorzy stworzyli sobie miasto Nazaret tak jak i inne miejscowości czy krainy np.potok Penuel gdzie Jakub walczył z bogiem(nefilim)był tak naprawdę zdublowany z Grecji nie opodal góry Olimp gdzie istnieje do dzisiaj.Jest też opowieść jak Samson oślą szczeną załatwił pyszałków w Lechi oczywiście chodzi tu o nasze starożytne państwo no ale redaktorzy umieścili to w Izraelu którym się tak jarasz panie adminie.Wiedza to wolność a nie wiedza to niewolnictwo.Zawsze mam pecha do przygłupów wszędzie ich pełno a najwięcej na religijnych forach.

  Like

  Reply
  1. Brain Breaker Post author

   Narobiłeś mi tu niezły śmietnik pod moim artykułem.

   Chciałem się dowiedzieć czegoś od czytelników.
   Jak sądzicie? Kim jest Zbichu? Agentem, czy on naprawdę wierzy w to co pisze? Jestem ciekaw waszych opinii.

   Zbihu, Izraelem to nie ja się jaram, ale CAŁY ŚWIAT NIE WIEDZIEĆ CZEMU. Skoro to takie nieistotne miejsce, to czemu nasi szanowni włodarze począwszy od zwykłych marionetek jak politycy skończywszy na iluminatach i watykanie, tak bardzo się tym Izraelem podniecają?? Jest w tym jakiś sens?

   Drugie pytanie. Wszedłeś na stronę osoby, która wierzy w Boga Izraela, a ST uważa za podstawę poznania – to takie przypomnienie. Czego się spodziewasz pisząc w ten sposób? Że może dojdziemy do jakiegoś konsensusu?
   Ty negujesz Biblię, ale robisz to sposób bardzo nieudolny według mnie. Przykładem twojej logiki jest twoja interpretacja planu 3 wojen, która mnie powaliła na nogi i o mało bym nie wstał z łóżka żeby pójść do pracy kolejnego dnia (żartuję oczywiście, nie zawracam sobie głowy takimi pierdołami, ale to co napisałeś to interesujące zjawisko, eksponat, który się nadaje do muzeum, kącika kabaretowego na moim blogu. Wylądujesz zaraz obok Cyryla z forum Kubika, który uważa, że świnie można jeść, byle by miały upuszczoną krew).
   Wiesz co, powiem ci tak. Jeśli potrafisz wytłumaczyć i udowodnić, że plan 3 wojen mamy już za sobą, to ty się marnujesz chłopie. Załóż swoją stronę i wyłóż to tak samo szczegółowo jak tutaj wyłożyłem fałszywość Pawła, a będziesz sławny w wielu środowiskach biblijnych i nie tylko. O tobie też wtedy będą pisać na wielu forach…
   Czekam aż to zrobisz, błagam plizzzz.

   Ja z kolei mam pecha do ludzi, którzy tu WŁAŻĄ tylko dlatego, że podważyłem nowy testament, a oni jak najbardziej lubią wszystko, co uderza w Biblię. Ale co gorsza – w Biblię jako całość. Należysz do grupy ludzi, którzy z jakiegoś nie znanego mi powodu uporczywie negują Boga Izraela. Nie ty jeden przytoczyłeś scenę walki Jakuba z Bogiem.
   Wiesz, jest to bardzo interesujący wątek, i również budzi moje wątpliwości, ale w życiu bym nie pomyślał, aby zanegować z tego powodu Boga i Biblię.
   Trzeba być albo ślepcem, albo głupcem, albo zwyczajnym agentem, żeby nie dostrzegać, że to co się obecnie dzieje na świecie jest antytezą Tory.

   I jeszcze jedno pytanie. Jesteś taki mądry i oczytany, przeczytałeś tyle mądrych książek i imponujesz mi swoją elokwencją… Powiedz w takim razie jak to jest…
   dlaczego wszystkie religie mniej lub bardziej jawnie czczą słońce? No dlaczego?
   A DLACZEGO W BIBLII KTÓRĄ TAK BARDZO ZWALCZASZ, TEN KULT ZOSTAŁ ZABRONIONY?

   Czekam na wyjaśnienie, ale liczę na to, że postarasz się bardziej niż to co do tej pory pokazałeś. Czytając to co piszesz co któreś zdanie mam ochotę pokasować wszystkie twoje komentarze ponieważ jak na agenta jesteś słabiutki i nawet nie ma czego się od ciebie nauczyć. A jeśli agentem nie jesteś, tylko rzeczywiście wierzysz w to co piszesz, to co ci mogę powiedzieć… Twoja bozia nefilim ci inteligencji nie dała najwyraźniej… Ach te geny… Nikt z nas ich nie wybiera…

   Like

   Reply
 24. Zbichu

  Ok,widzę że potrzebujesz pomocy jak mały chłopczyk.Na początku odpowiem że nie mam zamiaru nikogo pouczać co do wiary.Każdy ma swój rozum i sumienie.Jeden wierzy w bajki a drugi posługuje się wiedzą i wierzy w to co widzi,słyszy i czuje.Nigdy nie negowałem bibli bo traktuję ją jako wiedzę historyczną.Neguję tylko ludzi co ją wypaczyli na potrzeby władzy nad ludzkością.Co do Słońca to nigdzie nie napisano aby to ktokolwiek czcił.Nie rozumiesz tego co czytasz lub nic nie czytasz.Ludzie czcili personifikację Słonca czyli są to osoby które przedstawiają lub są patronem Słońca.Np.jesteś zarządcą Słońca i nazywasz się Ra pobierasz podatek w postaci ofiary z barana.To komu ludziska oddają podatek Słońcu czy tobie?Kumasz wajche czy mam z tego zrobić magisterium?Sprawdź w ST coś o Nazarecie,nie ma nic.Wykopaliska też nic.Kroniki też nic.Mieścina ma wzmianke dopiero w 2 wieku ne.Co do agentów to nie noszę ciemnych okularów i słuchawki w uchu a inteligencję przekazali mi rodzice po swoich rodzicach a nie duchy.Co do nefilim to nawet nie rozumiesz co to było bo byś takich głupot nie pisał.Założyłeś tego bloga bo samemu nie chce ci się pracować każdy wpadnie coś przydatnego zostawi a ty jako admin wszechmogący puścisz to co ci odpowiada. To nie ty obaliłeś NT a K.Deschner bardzo dawno temu tak dla ścisłości. Jeszcze raz zadam pytanie,jaki ma związek Jezusa z Pawłem.Wiemy że oboje pracowali dla wrogów ludzkości ale dlaczego się zwalczali.Jezus jest przeciwieństwem starego prawa Mojżesza,Paweł też jest przeciwny prawu.Prawo jednak zostało spisane od nowa i przeinaczone kiedy Izraelici byli w niewoli babilońskiej i nawet przejęli ich język.Sama nazwa Izrael i Jahwe pochodzi z Babilonu.Żydzi wcześniej tak siebie nie nazywali i nie używali imienia Jahwe tylko Elshaddaj lub El Eloh.Jeszcze jedna ciekawostka Baal to nie Jezus tylko syn Jahwe a Jezus to syn Samaela.Żona Jahwe to Asztarot lub Aszera.Jahwe miał też syna Nergala.

  Like

  Reply
    1. Szymon Pułkownik

     Nie zrozumieliśmy się. Miałem na myśli, że jak ktoś głosi takie rzeczy, to powinien pokazać dowody. Chodziło mi o to czy w komentarzach, których nie opublikowałeś, podawał książki i linki, by można było skonfrontować prawdy z kłamstwem, czyli spojrzeć złu na ręce i wyciągnąć wnioski. To jedna z metod poznania prawdy przecie. O tym myślałem.

     Czy: “katolicyzm” to chrześcijaństwo?
     Prowadzą do tego samego, ale czy: “katolicyzm” może być chrześcijaństwem, skoro opiera swoją naukę na Pawle i uznaje Jezusa, ale już jego nauki nie? przecież to absurd

     Like

     Reply
  1. Brain Breaker Post author

   Zbichu, właśnie mi przypomniałeś to koszmarne uczucie jak to jest rozmawiać z ludźmi takimi jak ty.
   Tak się właściwie zastanawiam co ja robię i po co ja to robię, że z tobą gadam? Zgłupiałem…eh!

   Jaki jest sens naszej dyskusji skoro obaj jesteśmy z innej bajki i każdy z nas wie swoje i ma swoje poglądy, a przy tym działamy na siebie irytująco? Czy jest szansa, że doprowadzi to do czegoś pozytywnego?

   Nie znoszę gadać z ludźmi, którzy negują Boga Izraela i zgrywają mądralów, co naczytali się różnych bzdur i szafują tematami wprowadzając zamęt, a przy tym obrażają mnie i Boga również, ale co najgorsze – wykazują się brakiem umiejętności logicznego myślenia i wnioskowania – tutaj wracam do twojego hitu: planu 3 wojen!
   Jahwe to nie jest imię Boga Izraela. Baal to inaczej bóg kultu płodności. Wymień dowolne bóstwo. Możesz je nazwać Baalem i wszystko będzie się zgadzać.

   “Założyłeś tego bloga bo samemu nie chce ci się pracować każdy wpadnie coś przydatnego zostawi a ty jako admin wszechmogący puścisz to co ci odpowiada.”

   To mnie obraża. A ja mam dość wysłuchiwania tego typu oszczerstw. Nasłuchałem się i naczytałem już tego za dużo. I już mi wystarczy gamoniu jeden.

   Tu dałeś kolejny popis:
   “Co do Słońca to nigdzie nie napisano aby to ktokolwiek czcił.”
   Wiesz mógłbym cię tu wyśmiewać do zerzygania, ale po co? Jaka jest przyjemność z tego, żeby pastwić się nad tobą? Mnie to nie bawi i zwyczajnie mi się nie chce.
   Nigdzie nie napisano? Śmiałe stwierdzenie… Napisano kolego np. u Ezechiela… I to dosłownie. Kapłani w świątyni oddawali pokłon słońcu! UPS!
   A przykładowo, zbliżają się święta “wielkanocne”. Wiesz co robiły panienki w dawniejszych czasach o świcie w niedzielę wielkanocną? Wybiegały z domu, stawały pod drzewa i modliły się do wschodzącego słońca.

   Jeśli ktoś nie rozumie czym jest kult słońca to albo jest idiotą, albo dezinformatorem. Próbujesz wykręcić kota ogonem, jest to bardzo częste kiedy osobom twojego “rodzaju” stawia się tego typu pytania…
   Co ciekawe, krk stosuje od lat tę samą taktykę. Kiedy przygnie się ich do ściany, to również używają argumentów tego samego rodzaju. Brałeś od nich korki?
   Nie będę ci tłumaczył czym jest kult słońca bo mi to uwłacza, z resztą nie widzę takiej potrzeby bo niby po co? Zadałem tobie to pytanie, aby inni mogli przeczytać co masz na ten temat do powiedzenia. Odpowiedziałeś i bóg zapłać…

   Jeśli prawo zostało tak dramatycznie zmienione podczas pobytu w niewoli babilońskiej, to czemu istniała paląca potrzeba, jego zniesienia poprzez “nowy testament” a więc rękoma Pawła i jego następców? Mi tu coś nie gra i nie wierzę w to, że doszło do wypaczenia Prawa w tak znaczny sposób. Oczywiście taki sposób myślenia jest na rękę wszystkim tym, którzy szukają każdego pretekstu aby zanegować Torę – to zrozumiałe… Uwierzysz we wszystko, nawet w to co usłyszysz w teleexpresie byle by tylko było skierowane przeciwko Bogu Izraela.

   Oczywiście ja cały czas nie wykluczam, że jesteś agentem…. Pewności nie mam. Choć mówiłem ci, że raczej nie, bo jesteś zbyt nieudolny jak na agenta.

   Owszem, nie ja pierwszy obaliłem “NT”, ale uważam, że wniosłem coś nowego do tego tematu.
   Ale po co ja ci to mówię…

   Nie będę powielał swojej odpowiedzi na twoje pytanie odnośnie Pawła i Jezusa. Jeśli masz dość oleju w głowie, to sam sobie znajdziesz odpowiedź, skoro to co napisałem cię nie zadowala.

   I naprawdę proszę już o święty spokój… Idź sobie na blogi na których będziesz mógł się lepiej wykazać i nie będziesz musiał się przy tym denerwować tak jak u mnie, A PRZY OKAZJI JA RAZEM Z TOBĄ.

   Like

   Reply
 25. Zbichu

  Dowody podawałem ale admin zabronił więc wam nie chciał pokazać.Więc dowody jeszcze raz zapodam.Zacznijcie studiować historię Sumeru.Jest starsza od Egiptu ok.2000 lat.Abram wywodzi się z Sumeru oraz jego ojciec.Są odkrycia że przed Adamem żyli ludzie i to w Europie.Adam to pierwszy genetyczny wynalazek upadłych na bazie pierwszych ludzi którzy nie dali się skrzyżować przez stosunki seksualne.Klikajcie w google co kolwiek pisze o Sumerze.Najważniejsza książka o której mało kto wie pt.Potomkowie Dawida i Jezusa “sir Laurens Gardner oraz Krew z Krwi tego samego autora już nie żyjącego.Protokoły Mędrców Syjonu.Ale jeśli nie znacie dobrze bibli oraz nic nie czytacie o tajnych stowarzyszeniach to lipa.Książka pt.I znowu zapiał kur” Karla Deschnera.Podstawa to Sumer,badajcie wszystko.Warto też zajrzeć na strone Białczyńskiego aby dowiedzieć się o naszej prahistori.Ostatnio Białczyński się obnażył i pokazał kim jest naprawdę wciska kit że nasi prasłowianie czcili to gówno co masoni czyli trójkąty krzyże kabałe i inne paskudztwa i żydzi to od nas zabrali.Wedy słowiańskie też zarażone są tą ochydą z Sumeru także na wszystko trza uważać.Księga Jaszera to podstawa,która odkrywa wiele tajemnic z np z 10 przykazaniami,Ks.Jubileuszy też pokazuje jak namieszane jest w bibli.I jeszcze jedno,dlaczego masoneria wszelkich rytów nienawidzi ateistów?To co odkryłem to większy temat od niebocentryzmu.Ale cóż nie chcę nikomu nic podpowiadać w co ma wierzyć każdy jest kowalem swojego losu.Wierzyć trzeba tylko należy posiąść wiedze aby nie dać dupy i czcić jakieś annunaki masońskie które tym żyją,one karmią się naszym oddaniem dla nich.Adminie skoro napisałem że Adam nie był czystym człowiekiem to znaczy że coś odkryłem ale nie znaczy że to prawda bo nie było mnie wtedy przy produkcji Adama z nasienia upadłych.Nie mam zamiaru nikomu ubliżać jego wyznaniu tylko chcę aby najpierw zbadał temat a dopiero potem dokonał wyboru.Obserwujcie świat i przyrodę jaka jest harmonia,oczywiście mamy też zwierzęta zmodyfikowane że jedno pożera drugie ale od początku tak nie było.Ktoś zapyta a gdzie mamy prawo od Boga?Odpowiem że zakodowane w pamięci w naszych głowach tylko że mamy wirusa matriksa.Adminie przepraszam że ci mieszam ,wywal mnie na zbity łeb i po problemie.Na swojego bloga nie mam czasu wolę ludziom to mówić prosto w oczy.

  Like

  Reply
 26. Zbichu

  Adminie,nie dajesz mi równych szans.Grasz nie uczciwie.Podałem dla czytelników dowody a ty je ukrywasz.Czcij kogo chcesz.Ale zbadaj to co ci napisałem a potem mnie oblej gnojówką.Ja się nie denerwuję tylko żal mi cię i twych wiernych.Nie dajesz im szans poszperać.Jesteś jak watykański przydupas ukruwasz wiedzę przed owieczkami.Jednak trochę prawdy piszą o tobie żeś najpodlejszy nemrodysta.

  Like

  Reply
  1. Brain Breaker Post author

   Nie mam obowiązku kontynuowania tej rozmowy w nieskończoność. Puściłem w końcu ten twój ostatni komentarz z “dowodami”.
   Sugerujesz aby się zająć Sumerem. No to się zająłem, zajęło mi to 3 minuty.
   https://pl.wikipedia.org/wiki/Religia_Sumer%C3%B3w

   “Do ważniejszych bóstw zaliczają się:

   Anu (An) – bóg nieba
   Abzu (Apsu) – ocean słodkich wód
   Dumuzi (Tammuz) – bóg wiosny i urodzaju, opiekun pasterzy, kochanek Isztar
   Enki – bóg słodkich wód, czczony w Eridu
   Enlil – bóg powietrza, ojciec Nanna
   Ereszkigal – bogini śmierci i świata podziemnego, siostra Isztar
   Inanna – bogini miłości i wojny, czczona głównie w Uruk, utożsamiana z babilońsko-asyryjską Isztar
   Iszkur – bóg burzy
   Ki (Uras)- ziemia
   Nammu – bogini pierwotnego morza
   Nanna (Enzu) – bóg księżyca, syn Enlila i Ninlil, ojciec Utu
   Ningal – żona Nanna
   Ninhursag – bogini matka, symbol życia i płodności ziemi
   Ninlil – żona Enlila, matka Nanna
   Nintur – opiekunka ciężarnych kobiet
   Utu – bóg słońca, syn Nanny”

   Jakże pięknie, mamy tam nawet naszego Tammuza czyli Jezusa…!
   Wygląda na to, że upadli aniołowie nauczyli swojej religii Sumeryjczyków tak samo jak wszystkie kolejne cywilizacje.
   Tyle w temacie.

   I jeszcze jedno. Jeśli JESZCZE RAZ MNIE OBRAZISZ to pokasuję wszystkie twoje komentarze.

   Like

   Reply
   1. rafałek

    tez trafiłem na tamtą stronkę Zbicha bo chciałem o Ur Chaldejskim poczytac a jako jedyny bodajze o tym skrobnął artykuł.Po bardzo długiej przerwie facet znowu zaczał widze pisac.. Nie dosc ze uznaje ziemie kule i ewolucję jak piszesz to jeszcze podwaza eposami sumeryjskimi prawie wszystkie wersety z Ksiegi Rodzaju 1-5 i wszystkie spisy ludnosci z Biblii podwaza jakby nie wiedział że to pisane przez roznych autorów rzeczy były w roznych okresach i mogły się nieznacznie róznic miedzy sobą , hehe… a jakby jeszcze nie zadał sobie trudu i nie napisał ani słowa że cały ten Sumer to jedno wielkie bałwochwalstwo wyryte na scianach ich budynków….. czasu szkoda nawet minuty na niego i te arty, z humoru abstrakcyjnego to lepsze skecze dobrych komików zdecydowanie….

    Like

    Reply
    1. Marek

     Cześć rafałek.
     Odrzucasz w całości to co napisał Zbich tylko dlatego bo uznaje ziemie kule.Ale i nie odrzuca.
     Ale ty tego nie widzisz.
     Wg.twojego rozumowania musze odrzucić ziemie wklęsłą bo Lord Steven Christ jest satanistą oraz Redoctober nie uznaje Boga Izraela i jest masonem.
     Książke Pujola też wywale do kosza bo to odmieniec.
     Twoje rozumowanie a raczej bezrozumne podstawy uwłaczają inteligencji.
     Jak myślisz kto podzielił ludzkość na plemiona,religie,języki,partie,płeć,kasty,królów,rody oraz mądrych i debili?
     Komu zależało na obaleniu jedności.Kto wymyślił sławne hasło dziel i rządź?
     Badasz jakieś bzdury o chaldejczykach i sumeryjczykach a nie wiesz nic o swoim upadłym słowiańskim rodzie który stworzył zło.
     Nawet nie wiesz,że egipskie pisma są spreparowane przez masonerię.W tamtych czasach było jedno pismo runiczne odkryte przez sługusów napoleońskich w ostrokątnych piramidach bo tych trzech w Gizie jeszcze nie było.Wszędzie się zaciera ślady europeczyków upadłych lehitów/syjonistów/lahów/allahów/
     Skąd się wzięła masoneria?Ze słowiańszczyzny.Skąd się wziął Jahwe,Apollo,Dzeus(Zeus vel Perun,Jezus)
     Zeus i Perun to to samo i pisał o tym Herodot.
     Słowianie roznieśli to po całym świecie.
     Słowian tępiono i tępi się nie za to że są narodem wybranym ale za ich odstępstwo od prawdy i zniszczenie ładu na świecie.I to jest ukrywane.
     Góra Syjon i miasto (Sion)leży w Szwajcarii
     Cała akcja rozgrywała się w Europie a nie w Palestynie.Tu jest kraina mlekiem i miodem płynąca a nie pustynie ze zgrają kozojebców.
     Pozdrawiam.

     Like

     Reply
     1. rafałek

      czort z tą ziemią kulą czy inną , ale napisałem że gość wszystko co istotne w Ksiedze Rodzaju podwaza, po za tym ta strona jest skierowana w wiekszosci do byłych ŚJ…
      Nie wziałes pod uwage jednego ,ze taki ze mnie słowianin jak z koziej dupy trąbka, ja się uwazam za Izraelitę , potomka Jakuba, słowianin to ze mnie tylko na papierze bo tak mi Jaruzelski w akcie urodzenia wpisał….wiec co mnie obchodzi co zrobili i kogo czcili słowianie ????….
      Nie chodziło wcale o tepienie słowian tylko o tepienie osób trwajacych jako tako przy Zakonie a takich pochodzenia Izraelskiego m.in było na terenie Polski i Rosji najwiecej dlatego te kraje poniosły najwieksze straty w wojnach swiatowych ….
      Syjon w Szwajcarii , co Ty masz na mysli ,??? chyba nie chcesz powiedzieć że to góra Boga a ziemie biblijnego Izraela to Szwajcaria i reszta Europy ???

      Like

      Reply
  2. mackobogdaniec

   Czytałem stronkę,nie tylko uznaje pan ewolucję i planetę ziemia ale również nie zna pan staroegipskich źródeł dotyczących wyjścia Izraelitów z Egiptu. Moim zdaniem te fakty zabierają pana opracowaniom wiarygodność.

   Like

   Reply
  3. mackobogdaniec

   Ostatni wpis panie zbicha. Nie zna pan symbolicznego znaczenia wyrażenia “odkrywać nagość” albo celowo nie wspomina pan o innym niż przytoczone przez siebie wyjaśnienie afery Noe-Kanaan. To nie tylko może chodzić o możliwość zerżnięcia ojca\dziadka są inne bardziej prawdopodobne wyjaśnienia.

   Like

   Reply
 27. adProbationem

  Witam . Na początku zaznacze, ze celem tej wiadomosci nie jest sprzeczanie się, ale chcę zasięnąć informacji.
  Nie jestem chrześcijaninem, jest to organizacja nic nie różniąca się od Islamu, Buddyzmu, Judaizmu i inne., albowiem jest to kontynuacja kultu boga słonce, solo invictus. Wierze ze CAŁY ŚWIAT tkwi w złem, a więc 100% religii światowych służy szatanowi (świadomie gdzies od 2-3 szczebla w górę!), NASA, rządy światowe ( świadomie ministrowie, nie wiem ile szczebli w dół) , nauka, MEDIA, które są selekcjonowane i wybierani są tajemniczeni tylko. Skoro cały świat tkwi w złym, nie może być prawdziwa ANI 1(jedna) religia czy to chrześcijanska, czy Judaizmu czy jakiegokolwiek innego wyznania.
  Wierze natomiast w świadectwo , które JAN złożył o Panu Jezusie Chrystusie, który przygotował Mu miejsce na pustyni i przyszedł Pan Jeszu(JHWH Zbawia) JHWH(ręka spójrz, gwóźdź spójrz), tak jak zapowiedział m.in. przez PSALMY, proroków, Zakon, jest to forma ODKUPIENIA. Bo Bóg powiedział że jest JEDYNYM Odkupicielem.
  ALE UWAGA:
  Jestem jednak zainteresowany w pewnym zakresie tym co tutaj piszecie. Mianowicie, chciałbym zadać pytania na ktore licze ze odpowiecie zgodnie z waszym poznaniem, mianowicie:
  &&&&&&&PYTANIE&&&&&&&& : Jak wyżej wspomniałem, Bóg Abrahama Izaaka i Jakuba (bo innego nie znamy i nie ma) zapowiada od WIEKÓW dzieło ZBAWIENIA, Odkupienia . W jakiej formie wg waszego poznania ma się odbyć to zapowiadane “odkupienie”, proszę odpowiedzieć m.in. bazując na tym fragmencie PSALMU, który wydaje sie być interesujący, dla was również:
  tj. “dziękuję Ci żeś mnie wysłuchał i STAŁEŚ się Zbawieniem moim. Kamień który odrzucili budowniczowie, STAŁ SIĘ Kamieniem węgielnym” [Psalm 118:21,22[
  – to pierwszy cytat, proszę odnieść się do niego, a następny:
  “Izraelu, oczekuj PANA(JHWH), gdyż u PANA(JHWH) jest łaska i ODKUPIENIE u Niego obfite,
  ON SAM ODKUPI Izraela, od WSZYSTKICH WIN JEGO” [Psalm 130:7]

  a) W związku z powyższym, w jaki sposób (jak PSALM mówi), Bóg Abrahama STANIE SIĘ Zbawieniem i jednocześnie kamieniem węgielnym, odrzuconym?
  b) Odnosnie tego drugiego Psalmu, w jaki sposób BÓG SAM ODKUPI od WIN Izraela,
  odkupienie nie może dotyczyć uratowanie kogos przed zagładą, gdyż psam mówi “od win”, czyli Bóg zapowiada jakiś EKWIWALENT za grzechy ludzi, za to aby mimo że zagroził sankcją ŚMIERCI za grzech, mógł dokonać uniewinnienia.
  c) w związku z powyzszym czy uznajecie tzw. darmowe uniewinnianie, kolokwialnie mówiąc “zamiecie Bóg pod dywan grzechy i zapomni o konsekwencji naruszenia norm prawnych w postaci zastosowania sankcji w postaci KARY ŚMIERCI? ? ?

  Liked by 1 person

  Reply
  1. Brain Breaker Post author

   Wierzysz w świadectwo Jana Chrzciciela? W serii “Co Szatan zrobił z Biblią” pokazałem, że Jan Chrzciciel albo został całkowicie zmyślony, albo nie znał proroków – to tak na marginesie.
   Można by się przyczepić prawie do wszystkiego, co tutaj napisałeś:
   “Wierze natomiast w świadectwo , które JAN złożył o Panu Jezusie Chrystusie, który przygotował Mu miejsce na pustyni i przyszedł Pan Jeszu(JHWH Zbawia) JHWH(ręka spójrz, gwóźdź spójrz), tak jak zapowiedział m.in. przez PSALMY, proroków, Zakon, jest to forma ODKUPIENIA. Bo Bóg powiedział że jest JEDYNYM Odkupicielem.”
   Rozumiem, że twierdzisz, że jezus jest Bogiem “ST”? Mógłbyś sobie przeczytać moją serię artykułów, bo tam wszystko wytłumaczyłem w tym zakresie. Tkwisz w błędzie.

   Ciężko się odnieść do tego o co pytasz, skoro nie zgadzamy się w założeniach, które determinują nasz sposób postrzegania świata i Biblii.
   Co do psalmów, to zgadzam się z podpunktem b), natomiast wiem, że tym ekwiwalentem nie będzie jezus. Bóg nas zbawi ze względu na swoje święte imię, a nie ze względu na nas, czy względu na jezusa (Baala). Choć z proroków wynika, że zostaniemy przesiani przez sito.
   Obraz zbawienia wyłaniający się z proroków jest zupełnie inny niż ten który mają osoby uznające jezusa. Kluczem do zbawienia ma być nasze uznanie grzechu odstąpienia od zakonu i nawrócenie się do niego.
   Natomiast jak dokładnie będzie się dokonywało dzieło zbawienia – to trudno mi obecnie jednoznacznie stwierdzić. Pytasz o karę śmierci… To jest dobre pytanie, ale szczegółowo tego nie badałem. Zagadnienie jest złożone. W niektórych miejscach proroków jest napisane, że ludzie w Królestwie Boga ponownie będą żyli 1000 lat, a więc z tego by wynikało, że śmierć ich także dosięgnie.
   Natomiast jeśli się wczytamy w Apokalipsę Tygodni Henocha, to widać, że proces przywracania Bożego ładu na ziemi będzie długi i burzliwy, a na dobrą sprawę jeszcze się nie zaczął.
   Jeśli moja odpowiedź cię nie satysfakcjonuje, to możesz dopytać oczywiście.

   Like

   Reply
   1. adProbationem

    Krystianku, mozna się z Tobą jakoś skontaktować, np. przez facebooka (wiem ze skasowałeś pierwotne konto) lub mailowo, ewentualnie telefonicznie.
    Nie będę namawiał na wiarę w Mesjasza, bo widzę, ze jestes totalnie zablokowany, ale chciałbym porozmawiac o innych sprawach

    Like

    Reply
 28. niewierny tomek

  Iva
  28 January 2016 at 11:35

  Mały fragment tej ciekawej lektury:
  “W końcu tego okresu na zgromadzenie ponownie przybył Konstantyn, by się przekonać, że kapłani nie uzgodnili nowego bóstwa, ale w głosowaniach zredukowali liczbę kandydatur do pięciu: Cezar, Kriszna, Mitra, Horus i Zeus (Historia Ecclesiastica, Euzebiusz, ok. 325). W Nicei Konstantyn miał głos decydujący i ostatecznie to on zdecydował za nich o nowym bogu. Aby włączyć brytyjskie odłamy, zarządził, aby połączyć imię wielkiego druidzkiego boga Hesusa z bogiem-zbawicielem Wschodu Kriszną (Kriszna to sanskrycki odpowiednik Chrystusa), tak więc Hesus Kriszna ma być oficjalnym imieniem nowego rzymskiego boga. Odbyło się głosowanie przez podniesienie ręki i większością głosów (161 do 157) przyjęto, że oba bóstwa staną się jednym Bogiem. Stosując się do utrwalonego zwyczaju pogan, Konstantyn wykorzystał oficjalne zgromadzenie i rzymski dekret apoteozy [wyniesienia do boskości], by legalnie deifikować dwa bóstwa jako jedno, a uczynił to poprzez demokratyczny konsensus. Nowy bóg został proklamowany i „oficjalnie” ratyfikowany przez Konstantyna (Acta Concilii Nicaeni [Dokumenty soboru nicejskiego], 1618). Ten czysto polityczny akt deifikacji skutecznie i legalnie posadowił Hesusa i Krisznę wśród bogów rzymskich jako pojedynczy kompozyt. Ten abstrakcyjny twór nadał ziemskie istnienie wymieszanym doktrynom nowej religii imperium; a ponieważ do około dziewiątego wieku w alfabetach nie było litery „J,” z czasem imię to wyewoluowało do „Jezus Chrystus.””
  Iva … ŚWIETNIE, ŻE ZACYTOWAŁAŚ, WŁAŚNIE TEN FRAGMENT !!!
  Mam coś w zanadrzu, ale obawiam się, że możecie tego, NIE PRZEŁKNĄĆ….. A POZA TYM, WYŚMIEJECIE MNIE 🙂 🙂 🙂 ….. Dla zwolenników Brain’a i jego przeciwników …

  Like

  Reply
 29. Maniek

  Brain,może powinieneś zapoczątkować nowy temat pt.Jak szatan zmajstrował biblię w celu zniewolenia ludzi Boga w mariksie.
  Cenny materiał na kanale TeapotPilot w youtube
  oraz prosze wyguglować stronę Strona Zbicha.

  Like

  Reply

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s