Noc Kupały – starosłowiański lechicki satanizm i jego propagatorzy – zacni polscy Słowianie (Lechici).

Będzie to wpis o szeroko pojętej słowiańszczyźnie i ludziach którzy ją promują.

Może na początek przypomnijmy czym jest święto przesilenia letniego (zwane nocą Kupały). Wyguglowałem sobie i trafiłem na piękną satanistyczną stronkę, gdzie mamy informacje z pierwszej ręki:
http://magiaiokultyzm.blogspot.com/2016/05/swieta-czesc-vi-letnie-przesilenienoc.html

Cały ten tekst kopiuję tutaj gdyby kiedyś zniknął z neta. A więc przeczytajmy co pani Martyna Astarte (!) Grudzień ma nam do powiedzenia na temat tego święta:

Święta – część VI – Letnie Przesilenie/Noc Kupały/Noc świętojańska/Midsummer

 
21.06-24.06

SATANIZM – LETNIE PRZESILENIE 21 CZERWCA

Przesilenie to zaczyna się gdy Słońce wejdzie w 0 st. Raka. Przesilenie to jest jednym z czterech większych Świąt Solarnych w roku.
Wszystkie Satanistyczne (pierwotnie Pogańskie) święta zostały zbrukane i zamienione fałszywymi, oszukańczymi postaciami biblijnymi, wymyślonymi legendami oraz praktykami całkowicie nie związanymi z oryginalnymi świętami.
Święta owe nie są tylko czasem świętowania, ale same dni stanowią także pewne punkty, w których komunikacja astralna jest bardzo wzmocniona, a wszelkie działania magiczne są znacznie spotęgowane (zgodnie z naturą danego święta). Pod tym wszystkim kryje się alchemia.
Przesilenie Letnie zostało zastąpione przez kościół katolicki Nocą Świętojańską.

666 to liczba Słońca. Przedstawia wzmocnienie astralnej mocy słonecznej. Czarką Serca w sensie ezoterycznym włada Słońce. 21-22.06, gdy Słońce wejdzie w 0 st. Raka jego moc jest wielokrotnie spotęgowana.

-działania magiczne oparte o magię solarną są w tym czasie znacznie wzmocnione
-praca nad czakrami serca, oraz splotu słonecznego są znacznie efektywniejsze
-komunikacja z istotami astralnymi jak np żywiołakami (salamandry,sylfy,rusałki,gnomy) jest znacznie lepsze
-tkanina oddzielająca astral od tego wymiaru jest znacznie cieńsza, co czyni komunikacją z Demonami łatwiejszą
-magia ognia jest wzmocniona
wieczór Przesilenia Letniego ma długotrwałą tradycję jako noc podczas, której sztuka dywiancyjna jest znacznie prostsza oraz dokładniejsza
-ładowanie kryształów, ziół oraz innych rzeczy energią solarną
-magia lecznicza, Słońce to ezoteryczny uzdrowiciel
-ładowanie energią solarną lub tworzenie leczniczej wody
-tworzenie i błogosławienie różdżek (ogień) błogosławienie kart Tarota
zaklęcia runiczne oraz prace runiczne, ponieważ runy to znaki żywiołu ognia
-zbieranie ziół

W starożytnych czasach w uroczystości oraz obchody na cześć tego ważnego święta, prawie zawsze rozpalano Ognie Baala (tradycyjne ogniska). Żywioł ognia to siła życiowa, samo życie. Śmierć jest zimna i twarda.
Tradycyjnym kolorem dla tego święta jest biel. Tańczenie w kole, seks, dogadzanie sobie i ucztowanie, wszystkie te są tradycjami typowymi dla Przesilenia Letniego. Tradycja rozpalania Ogni Baala oraz przeskakiwanie przez nie, przetrwały od czasów starożytnych.

SŁOWIANIE – NOC KUPAŁY/NOC ŚWIĘTOJAŃSKA 21-22 CZERWCA

Noc świętojańska wywodzi się ze słowiańskiego święta – Noc Kupały. Poświęcona była starosłowiańskiemu bóstwu – Kupale. Nie do końca wiadomo czy to bóstwo ognia, czy wody. Niektórzy twierdzą, że Kupała była boginią miłości, zachodniosłowiańską boginią płodności i urodzaju oraz patronką “mądrych niewiast”. Kiedyś było to święto ruchome.
Aby zatrzeć słowiańską tradycję, kościół katolicki znalazł temu świętu patrona. Jest nim święty Jan i stąd druga nazwa tego święta – Noc Świętojańska (25 na 26.06)
Noc Kupały była jednym z najradośniejszych świąt słowiańskich.

Rytualne krzesanie ognia :

Noc Kupały to przede wszystkim święto ognia i wody. Przed krzesaniem ognia, gasiło się wszystkie paleniska w całej okolicy. Na cześć Słońca – ognia niebieskiego, krzesano ogień z jesionowego koła ze szprychami (symbol Słońca) i brzozowego kołka (brzoza-święte drzewo Boga Słońca). Stosy pod ogniska przygotowywane były zwykle wcześniej na polanach, wzgórzach i koło wody. Przy ogniskach gromadziły się całe wsie ponieważ udział w uroczystościach zapewniał szczęście, urodzaj i obfite plony.

Skakanie przez ogień :

Skakanie przez ogniska świętojańskie miało oczyścić, chronić przed złymi mocami i chorobami. Młodzi zakochani, przepasawszy się wcześniej bylicą, skakali parami przez ogień trzymając się mocno za ręce. Udany skok wróżył małżeństwo i szczęśliwe życie.

Magiczna moc ziół :

W Dzień Kupały wiele roślin nabierało mocy. Była to przede wszystkim bylica, ale również paproć, dziurawiec, tymianek, rumianek, czarny bez, geranium, leszczyna, koper włoski, piołun, mięta, biedrzeniec, krwawnik pospolity, ruta. Zioła wrzucano do ognisk, noszono wszyte w ubrania, przypięte do pasa, wieszano na drzwiach domów oraz stajen i rozrzucano na rozstajach dróg. Dym ziół unosił się po polach, lasach i wsiach chroniąc je przed gradem i klęskami żywiołowymi.
Zioła należało zrywać wcześnie rano lub w południe tego samego dnia.
Wrzucając zioła do ognia dziewczyny w wiankach na głowach, trzymając się za ręce tworzyły krąg wokół ogniska i śpiewały pieśń.
Szczególną moc miła tej nocy roślina nasięzrzał, która rosła na polanach. Panny szukały tej rośliny wcześniej, a pózniej o północy w Noc Kupały biegły do niej, kąpały się nago w rosie nocnej z rozpuszczonymi włosami i z krzakiem nasięzrzału w ręce wypowiadając zaklęcie na powodzenie wśród mężczyzn.

Szukanie paproci :

O północy wszyscy się zbierali i wybierali na poszukiwanie paproci, która w tą noc miała zakwitnąć. Kwitnąca paproć miała promieniować blaskiem, który wskazywał miejsce w ziemi, w którym zakopany jest skarb. Kto go znalazł ten do końca życia był szczęśliwy i bogaty. Na poszukiwanie paproci wybierali się szczególnie młodzi zakochani, którzy wykorzystywali tą okazję do pobycia sam na sam i do kilku ukradkowych pocałunków i uścisków.

Puszczanie wianków :

Wianek to symbol panieństwa i dziewictwa, które według tradycji puszczały panny na wydaniu. Wianki składały się z kwiatów, ziół mających magiczne właściwości oraz ze świecy. Zarówno wianek jak i świeca przymocowane były na deseczce i w taki sposób przygotowane puszczane były na wodę. Jeśli wianek płynął z nurtem, a świeca się paliła, zbliżył się do innego wianka, lub wyłowił go bliski sercu dziewczyny kawaler, wówczas wróżyło to szczęście. Jeśli wirował, świeczka zgasła lub co gorsze – zatonął, panna nie miała co liczyć na męża.

Obmycie w wodzie :

Woda miała wielkie znaczenie w święcie Kupały, zaś nurzanie się w niej gwarantowało urodę, powodzenie i zdrowie. Jeśli w pobliżu nie było rzeki czy jeziora wówczas obmywało się w rosie nocnej czy nawet deszczu jeśli właśnie padał. W póżniejszych czasach kiedy kościół katolicki przejął to święto można było zażywać takich kąpieli dopiero 24 czerwca kiedy to wody były już “ochrzczone” przez święto Jana.

Rodzima wiara (link)

Wikipedia Noc Kupały (link)

Oblicza Kultury Noc Kupały a Noc Świętojańska  (link)

WICCA – MIDSUMMER/ŚRÓDLECIE 21 CZERWCA

Przed obrzędem, zrób mały płócienny woreczek zapełniony ziołami takimi jak : lawenda, rumianek, dziurawiec, werbena.
Duchowo pogrzeb wszystkie twe kłopoty, problemy, trudy i smutki w tej prośbie, którą tworzysz (woreczek). Zwiąż go czerwoną tasiemką i połóż na ołtarzu żeby użyć podczas rytuału.
Oprócz tego kociołek i czerwona świeca. Jeśli rytuał odbywa się na dworze rozpal małe ognisko i wrzuć woreczek do niego.

Stań przed ołtarzem, lub ogniskiem i wezwij Boga i Boginię własnymi słowami. Z uniesioną różdżką wypowiedz :

“Obchodzę świętowanie południa lata z mistycznymi obrzędami.
O wielka Bogini i Boże
Cała przyroda drży Waszą energią
Ziemia skąpana w cieple i życiu.
Teraz jest czas zapominania minionych trosk i nieszczęść
O ogniste Słońce
wypalaj precz nieużytki
boleśnie
ku ich zgubie
w Waszej wszechpotężnej mocy
Oczyść mnie!”

Połóż różdżkę na ołtarzu. Podnieś woreczek i spal w kociołku podpalając od czerwonej świecy. Wypowiedz :

“Wypędzam cię mocami Bogini i Boga
Wypędzam cię mocami Słońca Księżyca i Gwiazd
Wypędzam cię mocami Ziemi Powietrza Ognia i Wody”

Zobacz jak cierpienia i ból spalają się w nicość i powiedz :

“O łaskawa Bogini
o łaskawy Boże
w tą noc Śródletniej magii modlę się
byście Wy napełnili me życie cudami i radością
Pomogli mi w dostrojeniu się z energiami unoszącymi się w zaczarowanym nocnym powietrzu
Składam Wam podziękowania”

Rozmyślaj nad oczyszczeniem, którego doświadczyłeś. Poczuj moce przyrody rozkwitające wewnątrz ciebie, obmywające cię do czysta poprzez niebiańską energię.

TRADYCJE

Leczenie, czary miłosne i ochronne, zbieranie i suszenie ziół, skakanie przez ogień dla oczyszczenia i odnowienia energii. Co do jedzenia to świeże owoce.

Wiki też daje pewne info na temat tego święta.

Teraz tak. Na pewno znacie pana Janusza Zagórskiego z tv NTV, który jest naczelnym propagatorem ruchu słowiańskiego. Wokół niego skupiają się wszyscy inni zacni Słowianie promujący słowiańską słowiańszczyznę. Jest ich trochę, pewnie pominę kogoś, ale dla przykładu:
Pan Aleks z porozmawiajmy.tv o którym już kiedyś pisałem
Pan Sanjaya z Jasnej Strony Mocy (tutaj paradoks polega na tym, że nazwał swój kanał posługując się terminem zapożyczonym ze Star Warsów, sama ta idea jest satanistyczna, a pan Sanjaya czuje się jakby był poza siłami zła. Panie Sanjaya, nie wystarczy nagrywać filmików ujawniających trochę prawdy, aby być poza siłami zła. Jest pan doskonałym przykładem na to, co napiszę na końcu artykułu.)
Można by tu także wskazać pana Białczyńskiego – eksperta od słowiańskiego pogaństwa.

I wielu wielu innych. Wystarczy sobie pooglądać NTV czy Porozmawiajmy TV, żeby przekonać się kto to jest i jakie poglądy wyznaje.

Cechą wspólną tych panów jest to, że wiedzą oni o spisku tzn. depopulacji i o tym, że Watykan to zło. Ale co najciekawsze za wszystko obwiniają “Żydów”, którzy  rządzą światem. Dokonują takiego właśnie uproszczenia rzeczywistości. (Jest to teza którą obala 5 letnie dziecko po lekturze kilku rozdziałów Biblii. Żyd to pojęcie rzeka nie na ten wpis. Jeśli Żydów traktować jako naród wybrany, to nie mogą oni rządzić światem. Jeśli Żyd oznacza nasienie węża nie mające nic wspólnego z biblijnym Izraelem – zgoda). Do tego gloryfikują Słowian, chcą powrotu do dawnych słowiańskich wartości i obyczajów. Wiedzą, że Watykan przyszedł tutaj na ziemie Lechii i zrobił nam kuku w postaci chrztu i chrystianizacji.
Stuk puk, halo, halo, mili Słowianie czy wy wiecie, że to nie tylko nam zrobił takie kuku tylko całemu światu? Watykan jest twórcą wszystkich religii.

A co najważniejsze – KASUJĄ BIBLIĘ W CAŁOŚCI.

Czyli co mają nam do zaoferowania w zamian za Biblię? Powrót do starych pogańskich wierzeń Słowiańskich praktykowanych w dawnej Lechii.
Doskonałym przykładem dobitnie pokazującym o czym tutaj piszę jest fakt, że pan Zagórski corocznie organizuje nieopodal masywu Ślęży święto Kupały.
Tam zjeżdżają się wszyscy “przebudzeni” Polacy, którzy to wiedzą o depopulacji i o tym, że Watykan jest be. W zamian za to chcą wskrzesić  nasz starosłowiański pogański satanizm.

Czemu akurat tam? Ślęża to arcyważne miejsce  dla starożytnych Słowian, tam odbywały się szatańskie rytuały i spotkania z upadłymi aniołami, którzy lądowali na tej górze swoimi latającymi spodkami. W noc Kupały miały miejsce zapewne szczególnie ważne diabelskie inscenizacje.
Generalnie, tym ludziom to nie przeszkadza. Większość z nich wierzy w to, że żyje na planecie ziemi i wierzy w ufoludków z panem Januszem Zagórskim na czele. To takie pomieszanie z poplątaniem neopogański słowiański new age.
Pan Janusz ostatnio nagrał szereg odcinków w których kontaktował się z demonami przez jakieś medium. Nie chce mi się o tym pisać, sobie zobaczcie jeśli chcecie. To odcinki pt. “Co mówią duchy zmarłych”?

Aha jeszcze co do Ślęży. Kiedyś pisałem o piramidach, piorunach i niebocentryzmie, wspominałem tam o czymś co się tutaj przyda, mianowicie, cytuję samego siebie:
W filmach które podałem jest postawiona teza, że wszystkie miejsca na ziemi w których istnieją piramidy można połączyć liniami prostymi i tworzy się wtedy interesująca siatka, a miejsca kultu upadłych znajdują się na przecięciach tych linii.

Okazuje się, że góra Ślęża leży na przecięciu tych linii. Wspominał o tym także pan Białczyński. Ot cała zagadka rozwiązana. Na tej górze znajduje się miejsce, które upadłe anioły bardzo lubią.  Energia którą Bóg podtrzymuje ziemię jest tam szczególnie silna.

Podsumowując, chcę tym wpisem wyrazić co myślę o słowiańszczyźnie szeroko pojętej i ludziach którzy ją promują.
Zgadzam się z nimi, że Watykan zrobił nam kuku chrztem i chrystianizacją. Zgadzam się co do tego że mamy depopulację. Ale to wszystko z czym się z nimi zgadzam.

Słuchajcie moi mili  Słowianie. Księga Daniela zawiera proroctwa, które wyjaśniają ten stan rzeczy. Watykan to imperium rzymskie  – ostatnie z 4. I opanował cały świat zgodnie z proroctwem. W tym także naszą kochaną Lechię, która przed chrztem praktykowała ten sam satanizm co wszyscy na świecie, a więc kult płodności upadłych aniołów. Nie mamy wielkich powodów do dumy. Bóstwa lechickie to takie bóstwa kultu płodności jak każde inne. Jesteście prześmieszni gdy zgrywacie wielkich myślicieli i wyzwolicieli narodu spod watykańskiego jarzma, a w zamian za to pchacie pseudoobudzonych wyznawców w inną formę satanizmu zwanego starożytną religią Słowian czy jak tam chcecie.

Jak na to patrzę to krew się we mnie gotuje. Jak głupi potrafią być ludzie. Wszystko zostało przepowiedziane przez Izajasza.

https://theredbrainbreakerkstian.wordpress.com/2015/08/22/izajasz-1021-resztka-nawroci-sie-resztka-jakuba-do-boga-mocarza/

Ten świat się zawęża, nie ma opcji, aby być poza matrixem i kasować Biblię (ST). Jeśli kasujesz Biblię, choćbyś nie wiem w co wierzył, jesteś po stronie upadłych i nara.
Ludzie którzy kasują Boga Izraela nie mają nic sensownego do  zaoferowania poza bełkotem.

Brain Breaker

P.S. Pan z Jasnej Strony Mocy wie, że nie żyje na planecie ziemi, nagrał nawet filmik o tym, że ziemia jest płaska. I co z tego? Nic.
Czasami jak sobie pomyślę o tym towarzystwie to się przynajmniej śmiesznie robi i się człowiek rozwesela.

Niech żyje Lechia, Lachy i ich starożytny satanizm – kult płodności upadłych aniołów. Hejże!

A tutaj macie filmik jak to fajnie było w tym roku na tej pięknej Lechickiej imprezie:

Budzi się duch narodu! Tia… Otaczają mnie kretyni. Jeden większy od drugiego.

Advertisements

44 thoughts on “Noc Kupały – starosłowiański lechicki satanizm i jego propagatorzy – zacni polscy Słowianie (Lechici).

 1. Mateusz

  Witaj,

  Tak, ostatnim czasem gorąco sie zrobiło z tematem Lechii i całą jej przeszłą poganską kulturą. Ludzie zaczeli narzekać i miec pretensje do szkolnictwa, że uczą naszych dzieci o bogach Egiptu czy Grecji, a Słowian pozostawili w milczeniu. Ale czy czasem nie zostało napisane aby nie wspominać żadnych bożków?

  Co do samego słowa ŻYD, Pan z jasnej strony mocy w jednym filmie określił, ze nie kazdy zyd jest syjonista, ale tak czy inaczej, mieszanie zydów w kazdy aspekt zycia ma swoje wytlumaczenie, jednak jest to zdradliwe bo zamykają sie oczy na inne grono szalonej społeczności. A tak niestety jest np. w kanale monitor polski na yt. Jednak jest to denerwujące jak i mnie ludzie z otoczenia za wyznanie Tory przypisuje do Żydów. Niewiedza ludzka bywa głupia jak i irytująca.

  Jednego nierozumiem. Dlaczego sadzisz, ze watykan wytworzył wszystkie religie? Z moich informacji wynika, ze wykreował chrześcijaństwo jak i islam. A co do innych bóstw i wyznań zapoczątkowali upadli jak i ludzka głupota.

  Co do piramid jak i przecięcia lin, byl bardzo ciekawy film. https://youtu.be/xGc_nglYiJA
  choc pod koniec filmu oszaleli i zaczeli rzucać o koncu świata, ktorego jak z proroctw wynika nie będzie.

  Sądzę, że i tak za te wszystkie nurty poganstwa jakimi jest przesiąknięty nasz kraj – ucierpi. A proroctwo Ezecheila wypelni sie i na polskiej ziemi. Granica zostala otwarta od strony państwa banderowcow. A od półtora roku jest wiadome, ze ismaelici obrali nowy kurs przez moldawie-ukraine-polske do niemiec.

  Like

  Reply
  1. Brain Breaker Post author

   Pan z jasnej strony mocy twierdzi, że za zło odpowiedzialni są Żydzi i oni nami rządzą czy nie?

   Zapomniałem o panu “monitor polski”…

   Co do Watykanu i religii. Masz rację, dokonałem pewnego nieprecyzyjnego uproszczenia mając na uwadze księgę Daniela. Jak wiemy Bóg patrzy na Watykan jak na ostatnie 4 królestwo, które stanowi kontynuację wszystkich poprzednich. A więc oni są spadkobiercami zła, które się od pewnego momentu rozpanoszyło na ziemi.
   Patrząc stricte historycznie bez księgi Daniela – masz rację, z tym że tych religii stworzonych przez Watykan jest więcej, nie wiem ile, ale nie tylko te dwie (choć najważniejsze). Przykładowo: świadkowie jehowy, new age.
   Ale patrząc przez pryzmat księgi Daniela można dokonać takiego skrótu myślowego.
   Dla mnie upadłe = Watykan. Weź także pod uwagę, że chrześcijaństwo też tworzyły upadłe, tak samo jak i islam, a Watykan był ich narzędziem.

   Dzięki za filmik, chyba go widziałem, ale nie jestem pewien.

   Które proroctwo Ezechiela masz na myśli?

   Like

   Reply
   1. Bogdan

    Też myślę, że kościołów, które założył watykan było dużo więcej.
    Zobaczcie sami, 6 lipca 1415 roku w Konstancji nad Jeziorem Bodeńskim w czasie soboru spalono na stosie Jana Husa, Czecha. Wtedy Lutra nie było jeszcze na świecie, a ze swoimi tezami wystąpił dopiero w 1517 r. Pojechał do watykanu, zaprotestował przeciwko papiestwu, a papcio go wypuścił i pozwolił założyć wywrotowy kościół protestancki ???? No jakoś ciężko mi to kupić 🙂
    Pewnie było tak, jak jest i dzisiaj w wielu państwach, które kiedyś były zniewolone, a teraz są „wolne”.
    Kiedy szersze masy zaczęły się orientować, że chrześcijaństwo to ściema, i mogłyby, odrzucając jeden dogmat po drugim, dojść do Prawdy, trzeba było reagować. Schemat jest zawsze podobny. Tworzy się rewolucje, którą się kontroluje. Są pozorne zmiany, które nic tak naprawdę nie zmieniają, i tak powstała masa odłamów protestanckich.
    Co głoszą protestanci? Zbawienie przez wiarę, nie przez uczynki. A gdzie jest miejsce dla zachowywania Prawa? Co za różnica, czy ktoś jest katolikiem, czy protestantem, i tak nie służy Bogu. Możesz robić wszystko, bylebyś tylko nie zachowywał PRAWA.
    Bo to o zachowywanie PRAWA chodzi. Tu jest różnica pomiędzy pogaństwem a Izraelem.
    Bogdan

    Like

    Reply
 2. Jarosław

  Może nie w temacie.Znajomy zadał mi pytanie:Bóg stworzył świat a kto stworzył Boga lub skąd się wziął?Czy istnieje jakieś mocne wytłumaczenie tego.

  Like

  Reply
  1. Brain Breaker Post author

   Jarku
   Domyślam się, że znajomy jest powątpiewający w istnienie Boga…
   Wiesz, ja nie znam odpowiedzi na to pytanie. Ale mi to nie przeszkadza. Dlaczego? Bo zobacz, mamy 2 przeciwstawne tezy:
   – Bóg stworzył świat w 6 dni
   – był wielki wybuch i miliardy lat ewolucji wszechświata i życia na ziemi (aż mnie palce bolą jak piszę te kabalistyczne bzdury)

   Jeśli przyjmiesz pierwszą, to możesz stawiać takie pytanie które dałeś.
   Jeśli przyjmiesz drugą, to wtedy ja mam pytanie do twojego znajomego. Czy wielki wybuch (tfu!) mógł się odbyć samoistnie, czy ktoś musiał go zapoczątkować?
   Jeśli twój ziomek jest bystry to zrozumie, że w jednej i drugiej wersji musiała być siła sprawcza i nie mogło się to wydarzyć samoistnie. To tylko masoni tacy jak Steven Hawking i jego kumple pseudofizycy od siedmiu boleści (a raczej oszuści), stają na głowie, aby wymyśleć bajkę pt. “wielki wybuch wybuchnął sam z siebie”. Opracowali nałókową teorię na ten temat. Nie czytałem tych bzdur, ale ktoś mi mówił – o już wiem, kumpel ateista, który to łyknął jak tabletkę bez przeczytania choćby ulotki.
   Innymi słowy w przypadku przyjęcia drugiej tezy, mam to samo pytanie: kto stworzył Boga który stworzył wielki wybuch?
   Jeśli on tego nie załapie, to oznacza, że albo jest mało inteligentny, albo nigdy rzetelnie nie badał teorii ewolucji i kreacjonizmu. Każdy kto ma trochę oleju w głowie zorientuje się, że teoria ewolucji to stek bzdur, co z resztą zostało dawno udowodnione, ale nigdy nie zostanie to oficjalnie przyznane.
   Tak więc do takich rozmów dobrze zabrać się dopiero wtedy gdy zawodnik ma odrobione zadanie domowe i co nieco liznął na własną rękę, a nie tylko powtarza kabalistyczne bzdury które zaszczepiono mu w jezuickiej szkole.

   Bóg mówi nam przez proroków, że nie jesteśmy w stanie liznąć tego co On sam wie. Dla mnie to logiczne, w końcu to On jest Bogiem a nie my. Jest to werset w rodzaju: “Moje myśli nie są waszymi myślami” czy coś takiego. Jest późno a nie pamiętam gdzie to było.
   Pozdrawiam

   Like

   Reply
  2. kotniebieski

   W nieco podobnym kierunku osobiscie tę kwestie rozwazalem, co autor artykułu. Mianowicie istnieją dwa wyjścia, które oba są niepojęte dla naszego rozumu, a więc: 1) odwieczny Bóg, który nie ma początku ani końca , nieograniczony na czas (on stworzył czas ) – to jest dla naszego rozumu niepojęte, ale i druga koncepcja 2) odwieczna przestrzeń – kosmos jak nas świat indoktrynuje, który jest równie jak powyżej ODWIECZNY i istnieje od zawsze, bo nawet jeśli był jakiś wybuch to coś przed wybuchem musiało istnieć, chociażby po to aby ten wybuch zainicjować.
   Zaznaczam jeszcze, że wybrałem opcję nr 1, gdyż jest to ewidentne na tym etapie mojego zycia i spójne, potwierdzające wszystko, co dotychczas odczytalem ze starożynych Słów Bożych spisanych przez proroków.
   Wszystko ponadto wskazuje na to, że żyjemy w czasie, który przybrał maksymalnego poziomu zła i ciemności (był dotychczas przez wszystkich proroków zapowiadany). Dzień(czas) ten polega na pełnej ciemności i obłoku zakrywającego prawdę Bożą. Te działania są zgodne z wolą Boga, gdyż to ON w ramach swojego gniewu zakrył swoje oblicze przed niewierzącymi, przed grzesznikami i nie daje się im znaleźć. Wszyscy ludzie dookoła są niczym we śnie, z którego nie wybudzą się sami, ani inni w stanie.
   Tym czasem jest dzień Pański, który przyszedł w I wieku naszej ery. Skutkiem tego było nastanie ogromnej “ciemności”, działania siły zła, która wprowadziła w życie HELLENIZACJE LUDZKOŚCI (nurt grecki). I tak jak za czasów Machabejskich, prawdziwi Izraelici umierali za Prawo Boże, byli torturowani poprzez wpychanie w nich wieprzowiny, nakazanie bezczeszczenia Szabatów itd. Tak współcześnie Prawo Boże zostało wypaczone. W tym celu została wykreowana religia o nazwie Chrzescijanstwo, która wypaczyła świadectwo Boga, mieszając wszystko z elementami innych religii – pogańskich. Pare wieków później powstał Islam, który podobnie jak chrzescijanstwo twierdzi, że opierają się na Bogu Izraela. Dziwnym jednak trafem mają koran, w którym nie jest opisany Bóg Izraela.
   Podobnie z nowym testamentem (Poza wszystkim co spisał Jan, który był prorokiem)
   Kluczowym oparciem powyższego jest – uwazam jeden z najwazniejszych zapisów w całej Torze- tzw. “ostatnie polecenie Boga dla Mojżesza” wraz z pieśnią Mojżesza. Jest to końcówka V Mojżeszowej i najsmutniejsza wiadomość przed jego śmiercią, której treść wskazywała na to, że po jego śmierci Izraelici pójdzie za innymi bogami :(. Bóg przedstawił na tę okoliczność pieśń, aby byłą ŚWIADKIEM PRZECIWKO SYNOM IZRAELSKIM, że opuści ich i zakryje swoje oblicze. Zakrycie oblicza to nic innego jak to, że nie da się im poznać. Mojżna to skolerować z rozdziałem 65 Izajasza Iz 65:1 bw “Byłem przystępny dla tych, którzy o mnie nie pytali, dałem się znaleźć tym, którzy mnie nie szukali. Oto jestem, oto jestem, mówiłem do narodu, który nie był nazwany moim imieniem.”
   Bóg zapowiadał już dawno dzień Pański, w którym nie ma światła, jest ciemność i ludzie są uśpieni w kłamstwie. DZIEN PANSKI jest od 2000lat , a CAŁE chrzescijanstwo, islam i judaizm (3 wyznania szatana ) twierdzą, że jeszcze nie ma tego “dnia” .
   “Biada wam, którzy z utęsknieniem oczekujecie DNIA PANA! Na cóż wam ten DZIEŃ PANA? Wszak jest on CIEMNOŚCIĄ, a nie ŚWIATŁOŚCIĄ”. [Amos 5:18]
   “W DZIEŃ PAŃSKI popadłem w zachwycenie i ujrzałem za sobą głos potężny, jakby TRĄBY” [Apokalipsa 1:10]
   “Dzień Pana jest gorzki! Dniem gniewu, ucisku i utrapienia, huku, CIEMNOŚCI i mroku, gęstych chmur, DNIEM TRĄBY i okrzyku wojennego przeciwko miastom warownym” [Sofoniasz] 1:15-16]
   “Tedy im rzekł Pan Jezus: Jeszcze na małą chwilę jest z wami światłość; chodźcież tedy, póki światłość macie, żeby was CIEMNOŚĆ nie ogarnęła; bo kto w ciemności chodzi, nie wie, dokąd idzie.” Jan 12:35

   Like

   Reply
 3. obiektywny

  ciekawą stronkę tej pani satanistki podlinkowałeś BB, wielkie dzięki.
  kolejne ciekawe źródło wiedzy.
  Poczytałem sobie o przesileniu zimowym – wiedziałem już że choinka to pogaństwo (Nimrod), ale kolędowanie…. Wszystko to satanizmy. Dopiero teraz dotarło do mnie jak mocno byłem zaczarowany przez watykan. Gdzie w NT jest mowa o sianku pod obrusem, kolędach, prezentach i innych satanizmach? Ludzie świętują satanizmy i myślą że to dla Jezusa…. Oni nawet nie ten satanizm co chcą uprawiają… Niby oczywiste a człowiek kiedyś o tym nie myślał w ten sposób, jak zaczarowany… Rzygać mi sie chce jak sobie pomyślę o kolejnych świętach i całej uśmiechniętej rodzince przy grobach, choinkach i z koszyczkami z jajeczkami, kiełbaskami i zajączkami. Rzygać mi się chce.

  Pani satanistka zamieściła link do księgi Lemegeton – mniejszy klucz Salomona. Są tam opisane demony wraz z pieczęciami z którymi rzekomo komunikował się król Salomon. Zastanawiam sie czy w takich książkach jest prawda ale boję się tego czytać. Boję się że przypadkiem znajdę tam coś co mnie na złe ściągnie. Nie jestem pewien czy samo czytanie tego nie jest już grzechem. Takie blogi to ewidentnie źródło wiedzy nie dla każdego – ogłupiony przez watykańskie kulty człowiek może wpaść na takich stronach w jeszcze gorsze historie.

  Like

  Reply
  1. kotniebieski

   Czeka cie duzo nowych odkryc, bo nie tylko przez Watykan byles zaczarowany. Matrix sięga bardzo szeroko, na stale ogólnoświatową. Jezus dla ktorego to czynili rowniez nie byl prawdziwym Jezusem, tak samo jak Jezus islamski tak samo chrzescijanski jest fałszywym tworem Jezusem wykreowanym przez te 2 religie, a w szczegolnosci przez źródła pism ktorymi sie poslugują oraz ich zrozumienie. Prawdziwwego “Jezusa” przedstawiają wszystkie pisma autorstwa Jana” i nic innego.
   PS: NA SWOIM BLOGU UDOWONIŁEM, ŻE CHRZEŚCIJAŃSKI JEZUS TO FAŁSZYWY bóg, wrogi Bogu Izraela.

   Like

   Reply
   1. Szymon Pułkownik

    “Prawdziwwego “Jezusa” przedstawiają wszystkie pisma autorstwa Jana” i nic innego.”

    Udowodnij skąd ta pewność.

    Przeczytałeś wszystkie artykuły na tej stronie?

    Like

    Reply
    1. kotniebieski

     To nie w mojej mocy udowadniać ci co jest Słowem Boga i Jego świadectwem, a co nie jest. Przed każdym, kto chce odszukać Prawdę zakrytą w ciemności świata powstałej w efekcie nastania dnia Pańskiego, czeka duza praca i wytrwałość. Jesli chcesz weryfikować treść starożytnych Pism czy są pochodzenia Bożego, musisz poznać język Słów, którymi posługuje się Bóg. Bóg nie posługuje się literą, każda Jego myśl jest przepełniona Duchem. W treści samego pięcioksiągu masz tysiące ukrytych rzeczy, które są ukryte pod postacią litery. Załóżmy – Bóg odróżnia 1) DZIEŃ od 2) NOCY. W dzień chodził w słupie obłocznym, a w nocy słupie ognia. Albo cud na pustyni polegajacy na wytrysnieciu WODY ZE SKAŁY – to rowniez symbol odnoszący sie na przyszlosc. Te informacje wskazane przez Mojżesza, a pozniej MASE RAZY POWTARZANE PRZEZ INNYCH (patrz np. PSALMY DAWIDOWE), mają bardzo istotne znaczenie, które pozwalają nam dojść do pewnych wniosków. Nikt się nad nimi nie zastanawia, twierdzą, ze te zdarzenia po prostu sie wydarzyly, nie mając istotnego wplywu na przyszlosc. Tak samo święto namiotow, Bog bezcelowo nie kazal swojemu ludowi spać W NAMIOCIE. Nie nadaremnie kazał jeść przaśniki. Nie nadaremnie obchodzić święto TRĄBEK! pojednania itd.
     Co mogę Ci poradzić to to, abyś szukał ‘drugieg dna’ w Słowie Bozym, bo Bóg się w Tym Słowie ukrył i jesli chcesz z calego serca Go znaleźć to da Ci zrozumiec jego Słowo a tym samym da ci sie poznac.
     Nie ufaj człowiekowi, bo Bóg przeklął takich, ktorzy polegają na człowieku i z ciała czynią oparcie. Studiuj proroctwa Boga, Bog zapowiedzial od wieków, ze pewnych CZYNÓW OSOBIŚCIE DOKONA SAM. Sprawdzaj czy wypełniło się, a jesli uwazasz ze przez tysiące lat się nic nie wypełniło co Bóg zapowiedział to zastanow się. Pamietaj tez ze Bog jest JEDEN, chwaly nie odda i jest zazdrosny.
     Co do tekstow spisanych przez Jana, czytaj i rozważaj, ale nie w oparciu o artykuły na blogu, tylko w oparciu o inne teksty Słowa Bozego, zastanow się nad przypowieściami jakie mają znaczenie i co najwazniejsze – czy mają swoje odbicie, odzwierciedlenie w innych tekstach – czy są wypełnieniem ich oraz czy są tym samym duchem i tymi samymi znakami prezentowane.
     I co do ostatniego to kilka artykułów przeczytalem na blogu o charakterze Bożych wskazówek i rozważań autora, jednakze odkąd zacząłem dzięki łasce Bozej rozumieć prawdziwą treść (duchową) tekstów chociażby Mojżesza, to postanowilem czynić, zgodnie z jej treścią, która brzmi:
     “Przez siedem dni będziecie jeść przaśniki. Już pierwszego dnia usuniecie kwas z domów waszych, kto od pierwszego do siódmego dnia JEŚĆ będzie to, co ZAKWASZONE – USUNIĘTY BĘDZIE Z IZRAELA” (II MOJ 12:15)
     Nastał już np. dzien Panski, gdzie caly swiat to przed tobą ukrywa, gdybys opierał się tylko na “przaśnikach”, na spożywaniu “baranka”, bez zakwasu chrzescijanskiego i judaizmu to wiedziabys, ze Bóg zeslal obłęd na całą ludzkosc i juz dawno jest dzien Pański, a tzw. 1000letnie krolestwo (ktore wyznają wszystkie 3 swiatowe wyznania) juz dawno się odbyło. Tylko w I wieku wszystko zrzucony diabeł z nieba ZAKRYŁ tworząc fałszywe teksty nt. wydarzen z tego czasu.

     Like

     Reply
     1. Szymon Pułkownik

      Tylko to właśnie rzekomy Jan przedstawia jezusa jako boga, a piszesz, że Bóg jest Jeden. to nie kłamstwo, obłuda?

      Like

      Reply
      1. kotniebieski

       Tak masz racje Szymon Pułkownik, bo Bóg jest jeden i jest Panem Jezusem Chrystusem Ojcem Świętym, które to Świadectwo strzegli synowie Izraelscy opisani w Apokalipsie(tzw. reszta potomstwa) , niedostępne dla świata.
       Ap 12:17 bw “I zawrzał smok gniewem na niewiastę, i odszedł, aby podjąć walkę z resztą jej potomstwa, które strzeże przykazań Bożych i trwa przy ŚWIADECTWIE o Panu Jezusie.”
       Wszystko jest na moim blogu.
       Bóg zakrył swoje oblicze przed całym światem za ich nieprawość, bo ogłosił juz w V Księdze Mojżeszowej
       (16) i rzekł Pan do Mojżesza: Oto, gdy ty spoczniesz w gronie twoich ojców, lud ten powstanie i będzie cudzołożył, idąc za obcymi bogami ziemi, do której wchodzi, opuści mnie i złamie moje przymierze, które z nim zawarłem. (17) W tym dniu zapłonie mój gniew przeciwko niemu. Opuszczę ich i ZAIRYJĘ MOJE OBLICZE PRZED WAMIi.
       v moj 31:14 i następne (warto przeczytac cały rozdział)
       no i dalej jest to rozszerzane , np. Izajasz r. 6
       Iz 6:10 bt4 “Zatwardź serce tego ludu, znieczul jego uszy, zaślep jego oczy, iżby oczami nie widział ani uszami nie słyszał, i serce jego by nie pojęło, żeby się nie nawrócił i nie był uzdrowiony.”
       PS: Nie mogę wiecej pisać, bo autor bloga nie będzie akceptował moich postów, gdy będę stricte merytorycznie pisał i głosił świadectwo jedynego Pana Boga Jezusa Chrystusa. Zawsze istnieje opcja skontaktowania się ze mną np. za pośrednictwem bloga, albo youtuba (mozna mnie znaleźć po nazwie tego video: “Jak ma na imię Bóg? Czy tetragram jest imieniem i jakie ma znaczenie? – VIDEO HD”)

       Like

       Reply
       1. Szymon Pułkownik

        Ja ciebie nie atakuję. Już jakiś czas temu (dawno, niedawno, względne pojęcie) Brain udowodnił na podstawie Biblii i nietylko, że jezus nie jest zapowiedzianym Mesjaszem, bo nie głosił Prawa i dlatego nie mógł i nie wypełnił proroctw. Skąd twoja pewność?

        Wiecie, że w Biblii jest napisane o Lechii? Pozostaje tylko pytanie kto jest tego autorem.

        Like

        Reply
        1. Szymon Pułkownik

         I jeszcze jedno, ale bardzo ważne, bo zapomniałem. J
         Pewien jesteś, że żyjemy na planecie?

         Like

         Reply
     2. Brain Breaker Post author

      Panie kotniebieski, jesteś poetą. Do tego pijanym jezusem – bogiem. Nie potrafisz się oswobodzić z tego dogmatu odkąd cię znam.
      Szkoda że przeczytałeś tylko kilka moich wpisów, o ewangelii Jana sporo napisałem jak odkryłem że jest ona żywym zerżnięciem z egipskiego kultu Ozyrysa. W ewangelii Jana znajdują się bardzo ważne satanizmy “NT” – chociażby o jedzeniu ciała jezusa, czy arcyważna wypowiedź jezusa o nowym przymierzu, którą się zdemaskował.

      Piszesz jakby coś z sensem, a nagle strzelasz o tym, że jesz przaśniki przez 7 dni. To pięknie, ale jaki to ma związek z tym co wcześniej napisałeś? Poetą jesteś i nie da się z tobą konkretnie rozmawiać.

      Bogdan ostatnio napisał coś do czego chciałbym się odnieść.
      Zobacz Bogdanie jaki genialny pomysł szatana: rzucił ludziom kupę gówna w postaci “NT” i śmieje się kiedy ludzie się kłócą ze sobą i rozprawiają o NT.
      Majstersztyk. Ostatnio oglądałem sobie filmik byłych ŚJ którzy opuścili organizację i zostali biblijnymi chrześcijanami. Ich twarze mówiły wszystko… Odkryli, że byli okłamywani, byli podekscytowani myśląc, że poznali już prawdę.

      Paradoks polega na tym, że ludzie myślą, że bez jezusa nie zostaną zbawieni, tymczasem jest dokładnie odwrotnie. Szczepionka z jezusa którą dostajemy od małego jest tak toksyczna…

      Like

      Reply
      1. kotniebieski

       Nazywaj mnie jak chcesz, tylko nie szydź z Boga.
       “Albowiem ciało moje jest prawdziwym POKARMEM, a krew moja jest prawdziwym NAPOJEM, kto spożywa ciało moje (tj. “prawdziwy pokarm”) i pije krew moją (tj. “prawdziwy napój”) we mnie mieszka, a Ja w nim” (J 6:55-56)
       Z pewnością znasz na tyle Słowo Boga, aby stwierdzić co jest prawdziwym pokarmem i co prawdziwym napojem, ale wykorzystałeś przypowieść Pana, po to aby z Niego wyszydzić. Nie unikniesz za to zapłaty.
       “Duch ożywia. Ciało nic nie pomaga”
       (Jan 6:63)

       Co do przaśników – NIE JEM PRZAŚNIKÓW 7 dni, FIZYCZNYCH. Bo to tylko przypowieść na przyszłość, która znalazla swoje odzwierciedlenie duchowe w Słowie Bozym. Nie jedz zakwaszonego chleba, tj. nie spozywaj słów które nie spisali prorocy Bozy, czyli np. pawełkowych albo blogów ludzi którzy twierdzą, że znają Boga!
       Ne 9:15 bt4 “I CHLEB z nieba im dałeś, gdy byli głodni; a WODĘ ZE SKAŁY im wyprowadziłeś, gdy odczuwali pragnienie. I rozkazałeś im, by poszli posiąść ziemię, którą im dać obiecałeś pod przysięgą.”
       Tak samo Bóg obiecywał wczesny i późny deszcz – tego tez nie oczekuje literalnie. Całe Słowo Boga zawiera ukryte znaczenie, ktore wymaga rozszyfrowania. Bóg ma swój język i za posrednictwem tych znaków objawia nam pewne rzeczy.
       “Każdy bowiem, kto jeść będzie kwaszone, usunięty będzie ze społeczności Izraela, zarówno przybysz jak i tubylec ” II Moj 12:19
       A wg ciebie kiedy te proroctwa będą wypełnione (te ktore poniżęj wskażę)? Przypuszczam, ze nigdy, bo wiesz, ze dochodzi 6000lat od Adama i Ewy, a wiec nie dajesz Bogu czasu na wypełnienie ich. Twierdzisz jednocześnie, że Bóg przez ponad 2000lat niczego nie wypełniał. To gdzie te proroctwa:
       1-> „Nasyć się weselem pustynio spragniona wody; niech rozraduje się pustkowie i rozkwitnie jak lilia. Pokryją się kwiatem i rozpromienieją szczęściem bezludne miejsca nad JORDANEM. Chwała Libanu przywrócona mu zostanie, a Karmelowi jego majestat. Mój lud będzie mógł oglądać Chwałę Pana i wielkość Boga. Nabierzcie siły opuszczone ramiona i kolana zwiotczałe. Dodawajcie sobie wzajemnie otuchy, wy, małoduszni w swych myślach! Nabierzcie siły! Nie lękajcie się! Oto nasz Bóg postanawia odpłacić wyrokiem skazującym, i odpłaci! On sam przybędzie i nas wybawi. Wtedy oczy niewidomych otworzą się, a uszy głuchych będą słyszeć. Wtedy kulawy zacznie skakać jak jeleń, a język jąkających się będzie mówił płynnie, bo nawet na pustyni wytryskiwać będzie WODA , a w spragnionej krainie wysuszone koryta napełnią się wodą, bezwodny obszar stanie się moczarem, a do spieczonej suszą krainy dotrą wód potoki.
       (Księga Izajasza 35:1-7 /sept/

       2->„Oto Ja czynię rzecz nową: Już się rozwija, czy tego nie spostrzegacie?
       Tak, przygotowuję na pustyni drogę, rzeki na pustkowiu.
       Chwalić Mnie będą zwierzęta polne, szakale i strusie, że dostarczyłem na pustyni wody, rzeki na pustkowiu, aby napoić mój lud wybrany.
       Lud, który sobie stworzyłem, będzie zwiastował Moją Chwałę”
       (Księga Izajasza 43:19)

       3-> Pocieszcie, pocieszcie Mój lud – mówi Bóg. Przemówcie , kapłani, do serca Jeruzalem; dodajcie mu otuchy. Jego bowiem upokorzenie dopełniło się; jego grzech został odpuszczony. Przyjęło ono z ręki Pana podwójną zapłatę za swe uchybienia. Oto głos nawołującego na pustyni: „Przygotujcie drogę Panu, wyrównajcie ścieżki naszemu BOGU! Niech zostanie wyrównany każdy wybój, każda góra i wzniesienie – obniżone, wszystkie ostre zakręty mają zostać zaokrąglone, skalne pęknięcia – zatkane. I wtedy objawi się Chwała Pana; wszystko, co cielesne, będzie mogło zobaczyć nadchodzące od Boga ocalenie. Tak bowiem Pan rzekł. A oto głos kogoś wołającego: „zwiastuj donośnie!” , Zapytałem: „Co mam zwiastować?” – Wszelkie ciało jest jak trawa, a cała chwała człowieka – jak kwiat na ugorze. Trawa wysycha, a kwiat opada. To natomiast, co nasz Bóg orzekł, trwa na wieki. Wejdź na wysoką górę ty, co Syjonowi masz głosić dobrą nowinę; z całej siły natęż swój głos, który masz przekazać Jeruzalem pomyślną wieść. Stańcie wysoko, nie bójcie się. Głoś miastom Judy: „Oto Bóg wasz!” Oto PAN się ZBLIŻA ZE SWĄ POTĘGĄ, oto z władzą Jego Ramię; oto Jego nagroda z Nim idzie, a ci których sobie zarobił, są z Nim. On jest jak PASTERZ, który pasie swe stado, swoim Ramieniem przygarnia baranki, a noszącym w swym łonie młode dodaje sił.
       (Księga Izajasza 40:1-11 /sept/)

       4-> „Oto ja posyłam mojego anioła, aby mi przygotował drogę przede Mną. Potem nagle przyjdzie do swej świątyni Pan „
       (Malachiasz 3:1 )

       A Psalm 118?

       Pan, moja moc i pieśń,
       stał się moim Zbawcą.
       Okrzyki radości i wybawienia
       w namiotach ludzi sprawiedliwych:
       Prawica Pańska moc okazuje,
       prawica Pańska wysoko wzniesiona,
       prawica Pańska moc okazuje.
       Nie umrę, lecz będę żył
       i głosił dzieła Pańskie.
       Ciężko mnie Pan ukarał,
       ale na śmierć mnie nie wydał.
       Otwórzcie mi bramy sprawiedliwości:
       chcę wejść i złożyć dzięki Panu.
       Oto jest brama Pana,
       przez nią wejdą sprawiedliwi.
       Dziękować Ci będę, że mnie wysłuchałeś
       i stałeś się moim zbawieniem.
       Kamień odrzucony przez budujących
       stał się kamieniem węgielnym.
       STAŁO SIĘ TO PRZEZ PANA (CO TAKIEGO???) :
       cudem jest w oczach naszych.
       Oto DZIEŃ, który Pan uczynił:
       radujmy się zeń i weselmy!
       O Panie, racz WYBAWIĆ!
       O Panie, daj pomyślność!

       Błogosławiony, który przybywa w imię Pańskie!
       Błogosławimy wam z domu Pańskiego.
       Pan jest Bogiem:
       niech nas oświeci!
       Ścieśnijcie szeregi, z gałęziami w rękach,
       aż do rogów ołtarza.

       Psalm 118

       nic tu po mnie, skoro zaczynają się ataki ad personam.

       Like

       Reply
   2. obiektywny

    Panie kotniebieski – nie spamuj. Skoro udowodniłeś “prawdziwego Jezusa” na jakimś blogu, chociaż linka byś podał do poczytania.
    Dla Ciebie cytat z książki K.Deschnera “I znowu zapiał kur”
    “Od ponad stu lat cała krytyczna biblistyka odmawia apostołowi Janowi autorstwa czwartej ewangelii, powoując się na wnikliwą publikację teologa Karla Theophila Bretschneidera z roku 1820 oraz na prace D. F. Straussa i F. C. Baura. A w naszych czasach — przyznaje się to nawet po katolickiej stronie — przybyło jeszcze krytycznych teologów i dołączyli do tego grona również niektórzy bardziej konserwatywni badacze.
    Czwarta ewangelia powstała nie wcześniej, niż około roku 100. Natomiast męczeństwo apostoła Jana wyprzedziło jej powstanie o kilkadziesiąt lat. Został on zamordowany, bądź to ze swoim bratem Jakubem w roku 44 za panowania króla Herdoda Agryppy I, bądź to — co bardziej prawdopodobne — razem z bratem Jezusa, Jakubem, w 62 roku.”

    Oczywiście nie twierdzę, że Deschner jest nieomylny – mowa tu np o bracie Jezusa którego historyczność sam Deschner podważa czyli masło maślane. Ciekawe jednak jak udowodnisz autorstwo janowej ewangelii. Wątpię w to szczerze tak samo jak wątpię w istnienie samych apostołów, choć może się mylę – może byli ale nic nie napisali.
    Ja osobiście postrzegam ewangelię Jana jako prackę “na zamówienie” czyli podwalinę pod dogmat “Jezus jest Bogiem’ z którym nigdy się zresztą nie zgadzałem od początku kiedy zacząłem czytać NT.

    Like

    Reply
    1. adampoland

     obiektywny ,a kto ci napisał,że Jezus jest Bogiem ? On jest Synem Boga,

     co do autora bloga,ja nie atakuję ciebie,ale czasem to jednak piszesz kłamstwa,np o płaskiej ziemi,otóż to jest prawda,na takiej żyjemy,a nad nami jest kopuła zwana firmamentem,i ciekawe jak wytłumaczysz ten filmik,który nie jest żadnym fake,gdzie słońce jest w chmurach,a nie 93 mln mil od ziemi,bo tak satanistyczna organizacja o nazwie NASA twierdzi,ciekawe jak to zmierzyli,układ słoneczny to fałsz,wiemy z księgi Rodzaju,że Bóg stworzył słońce,księżyc i gwiazdy na sklepieniu nieba,na dodatek co do słowiańszczyzny,wszystko ok,popieram,ale tych świąt nie popieram,tu się z tobą zgodzę,że świeta powinnismy obchodzić Boga,które nadał,nei ludzkie,które nam zostały nadane,prawda jest taka,że Lechia to Polska,Polska to nazwa katolicka,bo tak sobie na nowo ją nazwali,Lechia jest opisana w księdze Sędziów jak dobrze pamietam,byliśmy potęga,a dziś,poprzez jakieś modły do królowej nieba wszystko zepsuły,napadali na nas i wiele by pisać,Bóg sie odwrócił od nas,od naszej ojczyzny jako jednej z zaginionych pokoleń Izraela,Izrael to nie państwo ,Izrael do lud Boga

     oto link do wideo,weź obal tą prawde,jeśli napiszesz,że tam słońca nie ma,to tak naprawdę z siebie udajesz,że jesteś jakimś geniuszem,innych atakujesz,opisujesz ich,np tego z jansej strony mocy,moze jeszcze Ziębę zaatakuj albo Czernika,pamiętaj,nie osądzaj innych,bo ich nie znasz osobiście,tylko tak,że jakieś filmy publikują,to nie oznaczaja,że oni tacy sami są,jak to na filmach widać

     przewiń sobie na 1:45 i oglądaj https://www.youtube.com/watch?v=RAGbHLVj3Tk

     tak samo ten filmik o zwiedzeniu,jak przykazania zostały już zmienione i jak się fajnie im to udało uczynić https://www.youtube.com/watch?v=R8wKMQ4wE6E&t=6s

     a wiec ja cię nie atakuję,i ty również nie atakuj innych,nie znasz nikogo osobiście,a opisujesz takiego z jasnej strony mocy,bo tam nagrywa zwariowane czasem filmy,ale wiele ma takich,które opisują prawdę,pozdrawiam

     Like

     Reply
     1. Szymon Pułkownik

      A może najpierw przeczytałbyś teksty autora? I kto tu osądził, jak on wie, że planeta ziemia, czyli nasa to kłamstwo? Wystarczy zerknąć na kategorie.

      Like

      Reply
     2. Brain Breaker Post author

      Adam, masz chęć bronić pana z jasnej strony mocy dlatego, że mówi prawdę o masonach i zdrowiu?
      Nie przeszkadza ci to, że koleś kasuje Biblię? Zdumiewasz mnie.

      Miło że wiesz, że nie żyjesz na planecie ziemi. To już coś. Ja też to odkryłem już dawno, wszystko masz w zakładce “planeta ziemia kłamstwo diabła”. Skłaniam się bardziej ku niebocentryzmowi, aczkolwiek tych którzy wierzą z PZ szanuję i gratuluję im wyjścia z matrixa.

      Like

      Reply
    2. Bogdan

     Kotniebieski, jak czytam Twoje komentarze, to jako żywo mam przed oczyma zdanie, które powtarza BB, że Bóg „zabiera” rozum niektórym ludziom 🙂
     Bo jak ty uważasz, że Izraelici „nie oczekiwali literalnie” obietnicy spuszczenia deszczu wczesnego i późnego …..to musiałbym się położyć na ziemi, żeby się zniżyć do twojego poziomu 🙂
     Bóg obiecał im, że jak wejdą do ich ziemi, to będą do sytości spożywać plony pól, a to gwarantował właśnie wczesny i późny deszcz.

     Poza tym, zachowujesz się trochę tak, jak człowiek, który po przylocie ze Stanów twierdziłby, że odkrył Amerykę. Ty twierdzisz, że udowodniłeś to, że Jezus to fałszywy bóg, i piszesz to na blogu kogoś, kto zrobił to już lata świetlne temu 🙂

     A już uśmiałem się do łez, kiedy przeczytałem: „Nie mogę więcej pisać, bo autor bloga nie będzie akceptował moich postów, gdy będę stricte merytorycznie pisał……..” i robisz to wtedy, kiedy BB puszcza każde Twoje „wypociny”, chociaż mógłby to zablokować 🙂
     Myślę, że wiem, dlaczego je puszcza.
     BB bardzo Ci dziękuję za to, że dostarczasz nam rozrywki, jako przerywnik poważniejszych tematów 🙂

     Tak na marginesie, bardzo lubię Malachiasza 3, którego cytujesz.
     Zdajesz sobie sprawę, o czym Malachiasz, w tym rozdziale, pisze?
     M.in. o tym, kogo Bóg nam pośle, zanim przyjdzie nas sądzić, będzie nim Eliasz Tiszbita, a nie nikomu nieznany janek. I pośle go zaraz przed dniem sądu, a nie dwa tyś lat wcześniej 🙂
     Ale jest tam również bardzo jasne polecenie Boga, żebyśmy nie zapominali o zachowywaniu Prawa, również w ostatnich czasach: „Pamiętajcie o zakonie Mojżesza, mojego sługi, któremu przekazałem na Horebie ustawy i prawa dla całego Izraela!
     Rozumiem, że ty Prawo Mojżesza starasz się zachowywać w pełni? Tzn. obchodzisz Szabaty, myślisz poważnie o obrzezaniu lub już to zrobiłeś, brzydzisz się homoseksualistami i uważasz, że są oni złem i powinno się ich usuwać z Izraela, etc. etc.
     Bogdan

     Like

     Reply
 4. Grzesiek

  Kultura słowiańska istniała tysięce lat zanim zaraza chrześcijańska w ogóle zaistniała, nie mówiąc o dotarciu na ziemie Polski czy Europy.

  Jak śmiesz w ogóle mówic ze to satanizm.
  Szatana to wymyślil wam naiwnym wasz Jechowa bałwan który podporządkował sobie plemiona pastuchów na bliskim wschodzie, a później owa zaraza za sprawą cesarzy rzymskich rozlała sie na Europę.

  Trochę pokory wyznawco jednej w kilkuset religii na świecie. Nota bene każda uważa się za jedynie słuszną.
  Wiem ze was żydków boli słowaińszczyzna bo przerasta was, czujecie ciągle kompleks niższości, dlatego Polska i inne kraje słowiańskie są tak niszczone.

  Like

  Reply
  1. Brain Breaker Post author

   Grześku Słowianinie,
   Jak śmiem mówić, że noc Kupały to satanizm?
   Ano… wiesz, trochę się człowiek naczytał i nagłówkował, to takie abc satanizmu.
   W ogóle co to jest satanizm według Słowian? Która święta księga Słowian mówi o Szatanie i definiuje satanizm? Jest takowa?

   Czy według Słowian Szatana ni ma?

   Nie pouczaj mnie o braku pokory, zmęczony jestem głupotą ludzi których ty reprezentujesz. Nie jestem żydkiem, upraszczasz rzeczywistość bo tak ci wygodnie, a tu psikus, to nie jest takie proste jak ci się wydaje.

   Ludzie, którzy nie znają Biblii, mają zdumiewająco kuriozalne wyobrażenie o świecie i światopogląd.

   Kultura słowiańska istniała już w czasie starożytnego Izraela, ale co z tego, jak praktykowała ten sam kult płodności upadłych aniołów rozpowszechniony przez nich po całym świecie?
   Pomódl się do światowida swojego boga słowiańskiego… Nie chce mi się drwić z ludzi. Żadna z tego przyjemność, zwyczajnie szkoda na to czasu, wolę puścić bąka. Oooo, właśnie zrobiłem jednego…
   “Na zdrowie” się mówi! Trochę kultury by się przydało… Czy może Słowianie w swojej kulturze nie praktykują takich obyczajów?

   Sram na satanizm Słowian i Lechitów, nie macie być z czego dumni, wszyscy jesteście wyznawcami tego samego boga czy chcecie czy nie o ile negujecie Boga Izraela.

   Liked by 1 person

   Reply
 5. Andrzej

  Mam w d wszystkie te kulty dla niepełnosprawnych umysłowo idiotów udających cwaniaków, bo myślących że jak spełnią wszystkie żądania swojego bałwana to zostaną wybrani, lepsi od innych.

  Twój pan łaził po namiotach pastuchów, żarł z nimi, pił i łoił ich żony. Zapewne jest wszechmogącym bogiem hahahaha Zapewne wszechmogący potrzebuje twojego napletka żebys został wybrany do raju hahahah

  Powiem ci jak wygląda twój kult z zewnątrz, i jaka jest prawda.

  Z jakiegoś miejsca gdzie istniała wyżej rozwinięta cywilizacja przybył jakiś cwany bydlak, zobaczył plemiona tępych pastuchów więc sobie je podporządkował. Ciemnota z racji tego że nigdy nie widziała kogoś podobnego potraktowała go jak boga.
  To samo widzimy u różnych papuasów którzy tak jak ty odprawiają różne fikołki, wkładają sobie patyki w dupę, ucinają jedno a przyszywają drugie w świętym przekonaniu że bóg właśnie ich za to wybierze. I tak jak ty to tutaj udowodniłeś swoimi wpisami, są gotowi zabić każdego kto się sprzeciwia woli ich bałwana.

  Jesteś tylko pokracznym kurdupelkiem który sobie wmówił wyjatkowość, bo wierzy w “wyjątkowego” bożka. Tymczasem odprawiasz zabobony do jakiejś pokraki podobnej tobie.

  Tyle w temacie.

  Like

  Reply
  1. Brain Breaker Post author

   Ty jesteś płatnym agentem czy kretynem który nie wie że heliocentryzm to stek bzdur?
   Zaczynam podejrzewać cię o najgorsze. To by tłumaczyło dlaczego zawsze się z tobą gadało jak z kupą gnoju.

   Like

   Reply
   1. Andrzej

    kupa gnoju to twój jahwe bydlak i oszust, który wytworzył kult samego siebie aby panować nad pastuchami i wysyłac ich na podboje okolicznych ziem.
    pożniej ta kupa gnoju została rozpowszechniona i rozlazła się jak zaraza po świecie.
    twój jahwe to tylko bałwan do którego bijesz pokłony jak debil bo ubzdurałes sobie ze to jest bóg. podobnie jak papuasi biją pokłony świetemu kamieniowi skacząc z piórami w dupach wokoło, niczym sie nie róznić od twoich magicznych obrządków mających na celu zjednaie sobie łaski bałwana.
    nic gamoniu nie napisąłem o heliocentryzmie.
    tylko masz tak zakuty łeb od tej czarnej mazi sączącej się do twojej łepetyny, że nie jestes w stanie pojąć, że kiedy twoi pradziadowie siedzieli na pustyni w lepiankach z gówna wielbłada i ganiali za jahwe/ cwaniaczkiem z mięsami, napistkami i podsuwając mu swoje żony do rznięcia, to w innych rejonach ziemi istniały już rozwinięte, inteligentniejsze cywilizacje.

    Like

    Reply
    1. Brain Breaker Post author

     Andrzeju jesteś Mańkiem…? Jesteś… Nie będę dyskutował z tobą śmieciu, mogę podyskutować z ludźmi którzy negują Boga Izraela ale nie są trollami internetowymi.
     P.S. Przelew od papcia w tym miesiącu będzie miał kilka dni opóźnienia, także pójdziesz sobie do burdelu nieco później… Wytrzymasz?? Zawsze możesz pobzykać swojego psa.
     Wynocha stąd.
     Jak zaczniesz szczekać to pousuwam twoje komentarze i nie będzie przelewu od papcia…

     Like

     Reply
    2. kotniebieski

     Pwt 5:9 bt4 “Nie będziesz oddawał im pokłonu ani służył. Bo Ja jestem Pan, Bóg twój, Bóg zazdrosny, karzący nieprawość ojców na synach w trzecim i w czwartym pokoleniu – tych, którzy Mnie nienawidzą,”
     Pwt 32:41 bt4 “Gdy miecz błyszczący wyostrzę i wyrok wykona ma ręka, na swoich wrogach się pomszczę, odpłacę tym, którzy Mnie nienawidzą.”

     pomrzesz w grzechach swoich

     Like

     Reply
 6. Andrzej

  napletek sobie uciąłeś pajacu, a inne zalecenia swojego bałwana wypełniasz dokładnie?

  są dwie opcje.

  pierwsza to to, że jesteś pomiotem tego bydlaka który jebał żony pastuchów i przez to wytworzył się naród wybrany (hahahah), więc masz w genach to ze jesteś niewolnikiem umysłowym, zalęznym od zaleceń swojego pana jahwe -szatana.

  druga opcja jest ttaka, że nie jestes głupi, a tylko poszedłeś kiedyś w ślepą uliczkę, ale jestes uparty jak osioł, pomimo tego że zaczynasz dostrzegac ze ta twoja wiara to bzdury a twój bożek to zwykły cwaniacze z Bogiem i wszechmogącym mający tyle współnego co kapeć z filcu z oficerkami ze skóry, więc idziesz w zaparte bo nie masz jak z tego wyjśc z twarzą.

  kiedyś dojdziesz do tego. zaręczam ci. obudzisz sie z kacem moralnym, spojrzysz na siusiaka i powiesz…byłem głupi, prawda jest inna. Zapłaciłes cenę.

  Mimo wszystko pozdrawiam. Może jesteś typem uleczalnym z tego oszustwa.

  Like

  Reply
  1. Brain Breaker Post author

   Mańku dlaczego poraz kolejny zmieniłeś nick aby tutaj coś napisać?
   Powiedz, jeśli mój Bóg jest jednym z wielu bałwanów, to dlaczego tutaj nieustannie wchodzisz i plujesz na niego? Jaki jest w tym sens?
   Zobacz, jak ja się zachowuję. Czy ja chodzę po necie i pluję na innych bożków i nawracam ludzi? Nie. Dlaczego? Uważam, że to bez sensu.
   Obaj wiemy dlaczego to robisz.
   Uparłeś się na mnie? Nie lepiej mnie zostawić w spokoju?
   Nie musiałbyś zakisić ogórków?
   Na blogu Moniki napisałeś że piszesz tu ze względu na innych, nie na mnie…
   ALE DLACZEGO AKURAT U MNIE?
   Już dawno poznałem, że jesteś agentem.
   Ja nigdy nie zmieniłem swojego nicka tylko po to aby gdzieś napisać na jakiejś stronie. Zawsze piszę jako Brajan. Tak robią uczciwi ludzie.
   Cała moja przygoda z tobą jest bardzo pouczająca, a szczególnie wizja rzeczywistości jaką przedstawiłeś (lub raczej jej brak).
   Już ci napisałem kiedyś że jesteś bezwstydny.
   Spełniasz absolutnie wszystkie kryteria agenta.
   Inni kumple twoi polegli, to papcio wysłał ciebie, nie poddajesz się. Już dawno poległeś merytorycznie, a ty nadal swoje.
   Jesteś parszywym pomiotem szatańskim, utnę ci kiedyś łeb tak samo jak innym agentom, którzy zwalczają prawdę.
   Kiedyś Bóg zaprowadzi sprawiedliwość na tym świecie i ci odpłacę.
   Czy nie widzisz, że osiągasz efekt dokładnie odwrotny do zamierzonego? Jednak jełop jesteś.

   Like

   Reply
  2. Brain Breaker Post author

   Ten Grzesiek powyżej to też ty masoński bydlaku? Musiałeś tu coś napisać, bo to ciebie boli to że Słowianie praktykowali kult płodności. Na blogu Moniki napisałeś że nie ma co się przejmować jeśli w słowiańskich pismach odnajdujemy jakiś bałwanów Peruna czy innych. Tak więc bałwan Perun ci nie przeszkadza, a Bóg Izraela to też bałwan według ciebie, ale już ci przeszkadza.
   Ścierwo masońskie.

   Like

   Reply
 7. Pingback: Nie Łącz Boga Z Religią – Ewangeliusz Nathanielski

 8. zerrkos

  Dla mnie kurcze jakieś rytuały źle się kojarzą i już, Czy to u satanistów, czy to u katolików, czy to u Słowian. Taka jedna pani Zofia Piepiórka coś wspominała o ruchu słowiańskim i powiedziała, że słowiańszczyzna to piękne coś, ale gość mieniący się tzw. guru zrobił sobie z tego źródełko dochodu. Po takim show on zadowolony kasa jest, a ludzie dalej otumanieni.
  Oglądałem takie jedno spotkanie i dosłownie od razu mnie odrzuciło, miałem wrażenie, że tam są jacyś schizofrenicy, ale sceneria piękna, atmosfera, podniosła, gongi mis tybetańskich, jednym słowem czysty relaks i kontakt z Bogiem. A po spotkaniu tzw. zamuła tak jak po mszy w kościele katolickim. U zagórskiego podobnie.
  Słowianie, czy tam Lechici coś gdzieś chyba gdzieś ktoś pisał, że zawędrowali do Indii i pozostał po nich system kastowy. Jeśli tak to gratuluję wysokiej świadomości Słowian. Ludzie się strasznie zagubili. A, że chcą do Boga to jak dowiedzą się, że Watykan i kościół zły to idą do ezoteryków, jak ezoterycy źli to trafiają na Słowian i można by rzec, że się odbijają od ścian więzienia i twierdzą, że udało im się uciec ;), bo znaleźli nową ścianę, a ta ściana to na pewno już Bóg. Cel i ścian w więzieniu jest cała masa i ludzie dają się zwieść. Dlaczego? Bo nie widzą tych cel, tych krat, tych ścian. A co dopiero mówić o Bogu, który jest poza tym więzieniem, poza tą rzeczywistością.
  Ludzie robią z pragnienia stałej korelacji z Bogiem różne rzeczy, żeby się do niego zbliżyć, Okazuje się, że czy to w kościele, czy to poza są nadal w więzieniu i tak samo daleko od Boga jak wcześniej. Ale im się wydaje, że są bliżej. Ja wiem jedno, póki ja sam nie uzyskam bezpośredniego kontaktu z Bogiem to nikt żadnymi rytuałami i religiami mi nie wmówi, że oni są po jasnej stronie mocy. Oczywiście, wtedy też można dać się zwieść. Ale gdy człowiek rozmawia z Bogiem jest świadomy, mądry, cierpliwy, miłościwy i miłosierny i wie co jest dobre, a co złe. Nie da się wciągnąć w ślepy zaułek przez jakiegoś guru. Ale żeby to osiągnąć trzeba dużo pracy nad sobą. Ludzie mają w nosie pracę duchową i podążają szeroką ścieżką, Myślą, że ktoś za nich odwali pracę. Dlatego te rytuały są modne wśród wyznawców różnych religii w tym katolików, Słowian, satanistów, buddystów itd. Oczywiście pułapek jest więcej, ludzie są zniewalani na każdym poziomie. U mnie to jest katolicka rodzina. Nawet gdybym poszedł do Słowian i zaczął odczyniać ich rytuały, byłbym zwyzywany od satanistów. I tu rodzina miała by rację, ale co z tego jak ja siedzę w celi z katolikami i jak nie zagram tak ja oni to chętnie rzuciliby mnie o ścianę.
  Przecież złość nie pochodzi od Boga. Od Boga dana jest Nam wolna wola. a jak z niej korzystam to jestem karcony przez swoją rodzinę. Oczywiście wybijają mi wolną wolę z głowy, bo twierdzą, że to ich wolna wola, bo to oni widzą Boga i z tej miłości do mnie, żeby mnie przy nim zachować zlinczują mnie? Przecież gdyby przez nich przemawiał Bóg puścili by mnie wolno. A tu niby tolerancja jest, ale nawet o niedzielną mszę jest chryja, nie mówiąc o poważniejszych rzeczach.

  Like

  Reply
 9. Szymon Pułkownik

  Dlaczego w tej kolonii nie ma Arabów?

  Czy to Plan Stwórcy?
  Czy tylko sprawka nierządu, by polaczkom wydawało się, że są narodem wybranym?
  bezwartościowe papierki nie są żadnym problemem

  Like

  Reply
 10. Szymon Pułkownik

  To dlaczego w usa i krajach na zachód jest o wiele lepiej pod względem materialnym, przecież nie ma różnicy, że tam tzw. protestantyzm?! Nie mam na myśli wojen. Tu i tam mieszkają podli ludzie.

  Like

  Reply
 11. olka

  Jestem ciekawa czym kieruja sie ci ktorzy uwazaja ze maja wybite na sercach dobro i twierdza ze znaja zlo , i twierdza ze sa po jasnej stronie mocy a co nie ktorzy nie uwazaja 10 przykazan ,Twierdze ze drugie przykazanie aby nie czynic sobie podobizny rzezbionej ani obrazu i im nie sluzyc czyli nie klekac przed nimi i nie czynic ich bogami jest bardzo wazne bo to jest balwochwalstwo

  Like

  Reply
 12. Klemens

  przytoczony blog Martyny GRUDZIEŃ (przechrzta?) jest typowym przykładem przypisywania czegoś do czegoś czyli posłuchała sobie cięższej muzyki która ją zmanipulowała na satanizm, a teraz że prowadzi blogaska to musi sobie coś popisać więc szuka poprzez podobieństwa i analogie sensacji, widząc jednak świat w krzywym zwierciadle, bo jako że wszystko na tym świecie jes ze sobą jakoś powiązane nawet dobro ze złem wszystko można podciągnąć pod co innego, ten blog nie jest przykładem satanizmu Lechitów tylko tumaństwa blogerki

  Like

  Reply

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s