Nasienie Szatana wśród ludzi cz.3 -Juliusz Cezar, badania przesiewowe i mity

No dobrze, tym wpisem kontynuuję niesłychanie ciekawy wątek seksu pomiędzy aniołami a ludźmi.

Ostatnio obejrzałem sobie filmik o Juliuszu Cezarze (Juliusz Cezar z 2002 roku):

W tym filmie Juliusz Cezar trzykrotnie chwali się tym, że jego ród to potomstwo bogów. Postanowiłem sprawdzić sobie te informacje. Rzeczywiście…
Wystarczy sobie sprawdzić drzewo genealogiczne owego jegomościa w poczciwej wiki, aby się przekonać, że to prawda.
Czasem warto obejrzeć sobie film tego rodzaju, bo to naprowadza człowieka na ciekawe wnioski.

W tamtych czasach ludzie się szczycili tym, że są potomkami bogów i stanowiło to ogromne ułatwienie w dojściu do władzy.

Ród Juliuszów wywodzi się od pewnego Eneasza. Ich praprzodkiem jest sam… Zeus:

Zeus
https://pl.wikipedia.org/wiki/Zeus
Dardanos
https://pl.wikipedia.org/wiki/Dardanos
Erichtonios
https://pl.wikipedia.org/wiki/Erichtonios_(syn_Dardanosa)
Tros
https://pl.wikipedia.org/wiki/Tros_(syn_Erichtoniosa)
Assarakos
https://pl.wikipedia.org/wiki/Assarakos
Kapys
https://pl.wikipedia.org/wiki/Kapys_(syn_Assarakosa)
Anchizes
https://pl.wikipedia.org/wiki/Anchizes
Eneasz
https://pl.wikipedia.org/wiki/Eneasz_(syn_Anchizesa)
Askaniusz
https://pl.wikipedia.org/wiki/Askaniusz
(…) Według legendy od Askaniusza pochodzi sławny ród Julijski, którego przedstawicielami byli patrycjusze oraz znamienici obywatele Rzymu, m.in. Juliusz Cezar i Oktawian August.”

Bo wiecie, to tylko taka legenda… 🙂 Juliusz Cezar wymyślił to sobie na kolanie…

W poprzedniej części pisałem o dynastiach faraonów, a w tym filmie była taka piękna scena, jak Kleopatra, córka jednego z nich, kusi Juliusza Cezara “swoim wdziękiem” i nie chodzi tylko o urodę, ale o to, że ona wiedziała, że jest potomkinią Izydy.

Mówi do Juliusza Cezara: “Ty jesteś potomkiem Wenus, a ja Izydy, połączmy się, a połączymy Rzym i Egipt”.

Wiemy z historii, że ich związek scalił Rzym i Egipt na krótki czas (jak wiadomo, Cezar został szybko zamordowany).  Badanie historii pod tym kątem jest fascynujące.

Niby taki głupi film, a jak wiele wnosi informacji, które po zweryfikowaniu dają kolejną porcję wiedzy.

W tamtych czasach potomstwo upadłych, których nazywali bogami, wiedziało, że są “nadludźmi” i bardzo chętnie się ze sobą wiązali przekazując swoje geny i zachowując czystość krwi.

Pomyśl teraz.

Z jakiego powodu dzisiaj miałoby być inaczej?

Dlaczego niektórzy mają niesłychaną łatwość w dojściu do wpływowych stanowisk, a dla innych jest to niemożliwe?

Czy słyszeliście o tym, że noworodkom robi się badanie krwi na obecność bardzo rzadkich chorób?

http://www.mjakmama24.pl/noworodek/zdrowie-i-dolegliwosci-noworodka/badania-przesiewowe-noworodkow-co-musisz-o-nich-wiedziec,551_7490.html

Jakie to poważne, bardzo groźne, bardzo rzadkie choroby?

 • fenyloketonuria
 • hipotyreoza, czyli wrodzona niedoczynność tarczycy
 • mukowiscydoza
 • 20 wrodzonych i rzadkich wad metabolizmu

Tak, tak, wiecie, oni bardzo się starają o to, aby nasze dzieci były zdrowe i dlatego podają im tyle trucizn ile tylko się da zaraz po porodzie w postaci szczepionek i “witamin”. Mogą sobie wymyślić dowolną bajeczkę, a ludzie i tak ją kupią.

Może zgaszę ten temat podając źródło, aby każdy kto chce, mógł sobie poczytać sam:

“Podczas porodów będziemy wstrzykiwać trucizny do krwi ich dzieci przekonując ich, że to dla ich pomocy.” – to cytat z linku, który powinien przeczytać każdy z was.

Tak samo jak szczepienia, witaminy K, D, badanie USG główki (!!!) noworodka, tak samo i badania przesiewowe to jedno wielkie draństwo mające na celu posiadanie banku genów.

Nie wierzycie? A powiedzcie jak to jest, że nasi wspaniali lekarze na usługach upadłych aniołów nie potrafią wyleczyć raka czy cukrzycy czy dowolnej innej choroby przewlekłej (a przecież jest to banalnie proste), a zamiast tego trują nas toksynami nazywanymi “lekarstwami”. I teraz UWAGA! Ci sami lekarze i Światowa Organizacja Zdrowia bardzo się troszczą, abyśmy nie zachorowali na bardzo rzadkie choroby, które sami wymyślili.
Jednym słowem, są bardzo opiekuńczy i stąd potrzeba tych badań przesiewowych.
Przy pierwszym dziecku jeszcze na to pozwoliłem, przy drugim już odmówiłem.

O co w tym chodzi? Chcą posiadać krew każdego noworodka i badają ją pod kątem ilości i jakości genów upadłych… Potrzebują tych informacji, możemy tylko spekulować w jakim celu. Być może chcą czuwać nad swoimi dziećmi o wybitnie diabelskich genach i ich prowadzić, aby potem wykorzystywać dla swoich celów. Pewnie powodów jest więcej.

W dawnych czasach potomstwo upadłych cieszyło specjalnymi względami i dziś jest tak samo. Taki syn czarownicy – Aleksander Wielki otrzymał jako nauczyciela wybitnego satanistę  – Arystotelesa… Ale jego mamusia odbyła stosunek z jednym z upadłych aniołów i to pewnie dlatego.

Gdyby nie badania przesiewowe, to w jaki sposób mogliby oni rozpoznawać swoich???

A teraz taki dodatek. Popatrz sobie na genealogię greckich bogów. Każda jedna kultura ma coś takiego.
https://pl.wikipedia.org/wiki/Drzewo_genealogiczne_b%C3%B3stw_greckich

Podaję tylko jako przykład.

Czy wiesz dlaczego w naszych szkołach uczy się mitologii? Ponieważ nie jest tak, że to wszystko są bajki. Jest tam także prawda. Ten spłodził tego, ten tamtego, ta oddała się temu… itd. itp. Religie pogańskie to nic innego jak wychwalanie seksu bogów i ludzi. Oczywiście, w szkołach uczy się, że to tylko mity. W takim razie po co się tego uczy?

PONIEWAŻ

Jeśli czytasz inne moje artykuły to rozumiesz co oni planują zrobić – chodzi mi o NWO i przyjście Jezusa Baala podającego się za kosmitę…

Wówczas powiedzą ludziom:

“Przypatrzcie się mitom na całym świecie… Wszystkie opisują to samo i to nie były tylko bajki jak widzicie…”

Zamierzają to wykorzystać w stosownym czasie jako kolejny argument, którego użyją przeciwko ludziom, którym będą prać mózgi. Oszustwo jest tak misternie zaplanowane, że ludzie którzy pierwszy raz zetkną się z tym tematem poczują się przytłoczeni i kupią to tak jak chcą tego upadłe anioły. Chcą być naszymi bogami – kosmitami, i od wieków przygotowują ludzi na swoje ujawnienie.

Z tego powodu uczymy się w szkole mitów – które PODOBNO są tylko mitami… taaaa. Nie ma przypadków w tym co kładzie nam się do głowy w ich szkołach.

Aha, zwróć uwagę, że Julek Cezar wymyślił kalendarz, który potem lekko zreformował jeden z jego następców – papież Grześ. Tym oto kalendarzem posługuje się dziś cały świat. Ty też może obchodzisz swoje urodziny według rzymskiego kalendarza? Julek Cezar byłby z Ciebie dumny. O kalendarzu pisałem już w innym miejscu.

Brain Breaker

Advertisements

11 thoughts on “Nasienie Szatana wśród ludzi cz.3 -Juliusz Cezar, badania przesiewowe i mity

 1. obiektwyny

  Nie rozumiem o co chodzi z tymi witaminami K i D dla noworodków – o to, że nie wiadomo co w tych preparatach jest (rodzice raczej wtedy nie moga jak w aptece wziać do ręki opakowania i sprawdzić skład, albo inaczej, inne kwestie na porodówce bardziej ich zajmują), czy też ogólnie uważasz generalnie witaminy za złe? W dzisiejszych czasach, kiedy mało kto prawidłowo wypełnia Prawo, suplementacja może uzupełnić braki związków odżywczych w wyjałowionej chemicznej żywności.
  Co do kwestii obchodzenia urodzin, mamy kalendarz jaki mamy ale ostatecznie obchodzenie rocznic to chyba nic złego, tak uważam. Sztuczna jest zdecydowanie natomiast kwestia imienin.
  ps. jakiego tłumaczenia Biblii uzywasz? co myślisz o Gdańskiej? korzystasz z jakiegoś audiobooka?

  Like

  Reply
  1. Brain Breaker Post author

   Obiektywny, czy czytałeś?
   http://www.zbawienie.com/przymierze.htm
   “Podczas porodów będziemy wstrzykiwać trucizny do krwi ich dzieci przekonując ich, że to dla ich pomocy.”

   Myślę po prostu, że to co globalnie podaje się noworodkom to element depopulacji. Abraham nie potrzebował witamin dla swoich dzieci. Owszem świat się zmienił, ale chyba nie chcesz mi powiedzieć, że to co robi się z naszymi dziećmi w szpitalach po porodzie – robi się dla ich dobra? Badania USG które zmieniają organy wewnętrzne, w tym mózg. Po co się robi USG głowy? Akurat głowy… Ostatnio czytałem na wolnej polsce to co podejrzewałem od dawna jeśli chodzi o badania USG. Są szkodliwe.
   Szczepionki – wiadomo po co są. Badania usg też. A witaminki D i K są dla zdrowia?
   Wierzysz w to? Oni to robią dla dobra naszych dzieci??
   Suplementacja chemiczna i tak nie jest przyswajalna i powoduje skutki uboczne lub wydalasz tabletkę w całości.
   Suplementacja naturalna to inny temat, ale przecież witaminki szpitalne są syntetykami – przecież BigPharma o to już zadbała dawno. Dlatego uważam, że to kolejne oszustwo.

   Przykładowo – kwas foliowy – który namiętnie zaleca się matkom w ciąży to oszustwo – jest szkodliwy. W którymś momencie powiedziałem “dosyć” i podziękowałem za rady tym draniom.

   Nie mam Gdańskiej. Mam Septuagintę, warszawską, tysiąclecia, i w necie Cylkowa. Nie badałem tematu biblii gdańskiej. Z audiobooków nie korzystam.
   Pzdr

   Like

   Reply
   1. obiektywny

    czytałem, oczywiście, odebrałem ten fragment jako traktujący o szczepionkach i lekach, nie pomyslałem o suplementach jako truciznach – nie tyle że nie pomagają ale że mogą truć. Faktycznie, nie wiem co tam mają w tych szpitalach. USG wiadomo, że szkodliwe, trzeba robic jak najrzadziej albo wcale.
    Wtedy jak to czytałem nie wiedziałem też, że noworodkom razem ze szczepionką podaje się witaminy.
    Czyli chodzi Ci o witaminy “szpitalne”. Ja na temat witamin ostatnio sie mocno dokształciłem, wiem, ze np normy dzienne witC są kosmicznie zaniżone i wiem też że klasyczne apteczne suplementy witaminowe mają złe składy i złe formy podania. A taki np kwas L-askorbinowy, askorbinian sodu czy chlorek magnezu jest niedostępny w aptekach, podobnie jak papierki do badania pH moczu na przykład. To co ludziom może pomóc jest niedostępne w tradycyjnej sprzedaży. No i jak zbadzasz mocz w laboratorium to tam pH 5 traktowane jest jako “norma”.
    Kiedy nie mogę czytać Biblii zgłębiam te tematy bo to kolejne oszustwa. Irytuje mnie tylko ze muszę czytać na tych stronach że “natura” wymyśliła to, zaprojektowała tamto… Nigdy choćby jednego słowa o Stwórcy ale cóż takie strony też trzeba czytać.
    Prowadzi to do ciekawych przemyśleń. Z jednej strony Bóg obiecuje zdrowie w zamian za posłuszeństwo wobec Prawa (oraz inne błogosławieństwa) ale z drugiej jest wiele ateistów czy rozmaitych new age’owców którzy cieszą się doskonałym zdrowiem. Wniosek z tego taki że świat działa wg bożych praw, także tych niebiblijnych – jesz coś, ma to wpływ na Twoje zdrowie. Dlatego chyba big pharma dołożyła tyle starań aby wycofać z rynku rozmaite korzystne formy witamin i pierwiastków.

    Co do Septuaginty, możesz polecić miejsce, gdzie kupić wersję PL? Ja znalazłem taką, jest dostępna na allegro rownież
    https://vocatio.com.pl/pl/p/Septuaginta-wraz-z-ksiegami-deuterokanonicznymi-iapokryfami-zydowskimi-orazonomastykonem/923

    W tej chwili korzystam z Mesjańskiej od Henryka. Mam Poznańską ale jest do bani.

    ps. zwróciłeś uwagę że w różnych wydaniach Pisma jest podany inny wiek Seta? Różnica stu lat jeśli dobrze pamiętam.
    Setowi urodził sie Enosz – to bardzo ważna postać jak mniemam, choć nie wiem co oznacza zapis, ze po jego narodzinach zaczęto wzywać imienia Boga?

    Like

    Reply
 2. Adrian

  Hej Brain
  Co sądzisz o tzw. Reptilianach? To Upadli? Mógłbyś przytoczyć jakieś fragmenty z księgi Henocha? Czy może uważasz że to totalna bzdura.

  Like

  Reply
  1. Świadomy

   Dobre pytanie.
   Najlepiej użyć swojego rozumu i zadać sobie samemu pytanie czy ja widziałem na własne oczy reptila,czy ktoś z rodziny widział,czy znajomi widzieli.Oczywiste jest że nikt ze znanych mi osób.
   Potem przejść do następnej rundy pytań.Kto właściwie to widział.Oczywiście znajdziemy mnóstwo w internecie lub w gazetkach.Teraz trzeba to zweryfikować i dotrzeć osobiście do tyxh osób i sprawdzić czy mówią prawde.To jest niemożliwe więc myślimy dla kogo to kłamstwo ma interes,kto na tym zyska a kto traci.
   Odpowiedź jest banalnie prosta.To odwrócenie uwagi.Ten sam styl jak złodziej krzyczy łapać złodzieja.Czyli to jest odwrócenie uwagi.Mamy myśleć,że zło kryje się w ufo,reptilach i demonach a ludzkość jest niewinna jak niemowlęta.Więc my jesteśmy czyści tzn.ogólno ziemska władza w postaci masonerii i innych tajnych bractw.
   To jest mydlenie oczu spychanie odpowiedzialności na kogoś kto nie istnieje.I trwa to tysiące lat.
   To nie prawda,że NWO dopiero będzie.To już istnieje tysiące lat tylko jest odpowiednio modyfikowane aby niewolnicy się nie połapali.
   Wszystkie święte księgi były pisane i modyfikowane przez tajne bractwa aby zniewolić człowieka.
   Można sobie poczytać na pewnej stronie interesujące fakty Dydymus liga świata.Gość ma dużą wiedzę jakby był w tajnych bractwach.Wszystkiego jakoś nie trawię ale wątek jest logiczny i prosty jak budowa cepa.

   Like

   Reply
  2. Brain Breaker Post author

   Adrianie, co do Reptilian jest kilka wyjść, ale według mnie oni istnieją naprawdę. Nie wiem czy oni są samymi upadłymi czy też ich potomstwem. Cytatu z Henocha nie pamiętam na nich, by trzeba było przeczytać pod tym kątem ponownie, ale pytanie brzmi:
   Dlaczego akurat nazywa ich się Reptilinami? Dlaczego to “gadzie” istoty?
   Wiemy kto oszukał Ewę w Edenie… Nie bez powodu był to wąż. Tutaj bym szukał analogii.

   Like

   Reply

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s